Mistrzostwa Małopolski
Walki mężczyzn

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Jenek Kamil - F (Fightman) - Pawlak Rafał - AFC (Atleta Fight Club) - Czas walki: 1:58 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Cuber Jakub - KMT (KOTWICA MMA TEAM) - Salomon Grzegorz - DAAS (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Cuber Jakub - KMT (KOTWICA MMA TEAM) - Kawka Michał - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Owsiany Dominik - K (MMA Krosno) - Kozera Paweł - KMT (KOTWICA MMA TEAM) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Cuber Jakub - KMT (KOTWICA MMA TEAM) - Owsiany Dominik - K (MMA Krosno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Kawka Michał - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Kozera Paweł - KMT (KOTWICA MMA TEAM) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Janikowski Krzysztof - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Chmiel Marcin - OFC (OLIMPUS FIGHT CLUB) - Czas walki: 3:13 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  2. Mitko Mateusz (Octagon Team ) - Chmiel Marcin - OFC (OLIMPUS FIGHT CLUB) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  3. Mitko Mateusz (Octagon Team ) - Janikowski Krzysztof - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Kiermaszek Sebastian - OT (Octagon Team ) - Ludwiński Dominik - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 1:41 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  2. Kiermaszek Sebastian - OT (Octagon Team ) - Kozik Szczepan - F (Fightman) - Czas walki: 1:59 - Poddanie - taktarov
  3. Ludwiński Dominik - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Kozik Szczepan - F (Fightman) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Ferro Giuseppe - GK (Grappling Kraków) - Młynarczyk Rafał (Oświęcimski Klub MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Bałasz Eryk (KOTWICA MMA TEAM) - Ferro Giuseppe - GK (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Szkaradek Kamil - GK (Grappling Kraków) - Szczygiełek Piotr - F (Fightman) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Ferro Giuseppe - GK (Grappling Kraków) - Szczygiełek Piotr - F (Fightman) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  5. Szkaradek Kamil - GK (Grappling Kraków) - Bałasz Eryk (KOTWICA MMA TEAM) - Czas walki: 1:46 - Poddanie - balacha

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Senkowski Remigiusz - OKM (Oświęcimski Klub MMA) - Brzeziński Filip - VT (Veto Team Bielsko-Biała ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Mytnik Igor - STT (SHARK TOP TEAM) - Regiec Patryk - NKSW (NKSW) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Senkowski Remigiusz - OKM (Oświęcimski Klub MMA) - Regiec Patryk - NKSW (NKSW) - Czas walki: 2:36 - Poddanie - mataleo
  4. Ziółko Samuel (Fightman) - Mytnik Igor - STT (SHARK TOP TEAM) - Czas walki: 0:58 - Poddanie - mataleo
  5. Ziółko Samuel (Fightman) - Senkowski Remigiusz - OKM (Oświęcimski Klub MMA) - Czas walki: 0:55 - Poddanie - mataleo

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Więcek Wiktor - KMT (KOTWICA MMA TEAM) - Turek Szymon - FG (Formma GYM Wadowice) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Sobieraj Dominik - FCB (Fight Club Bytom .) - Gwóźdź Kacper - FGW (Formma GYM Wadowice) - Czas walki: 0:32 - (T)KO - KO
  3. Więcek Wiktor - KMT (KOTWICA MMA TEAM) - Polechoński Dawid - SZ (Sportowe Zagłębie ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Sobieraj Dominik - FCB (Fight Club Bytom .) - Polechoński Dawid - SZ (Sportowe Zagłębie ) - Czas walki: 0:33 - Poddanie - mataleo
  5. Plewa Kacper - NKSW (NKSW) - Sobieraj Dominik - FCB (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 1:23 - (T)KO - KO
  6. Więcek Wiktor - KMT (KOTWICA MMA TEAM) - Plewa Kacper - NKSW (NKSW) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Klyszcz Patryk - FCB (Fight Club Bytom .) - Rejman Remigiusz - SŁ (Stal Łańcut Sekcja Sztuk Walki) - Czas walki: 3:11 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  2. Karadag Deniz - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Kubal Wiktor - GK (Grappling Kraków) - Czas walki: 1:41 - Poddanie - mataleo
  3. Bielaś Wojciech - OFC (OLIMPUS FIGHT CLUB) - Danel Przemysław - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 2:14 - (T)KO - KO
  4. Sitarz Wojciech - FCB (Fight Club Bytom .) - Kawczak Barłomiej - OKM (Oświęcimski Klub MMA) - Czas walki: 1:14 - (T)KO - TKO
  5. Bielaś Wojciech - OFC (OLIMPUS FIGHT CLUB) - Rejman Remigiusz - SŁ (Stal Łańcut Sekcja Sztuk Walki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Karadag Deniz - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Rejman Remigiusz - SŁ (Stal Łańcut Sekcja Sztuk Walki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Bielaś Wojciech - OFC (OLIMPUS FIGHT CLUB) - Sitarz Wojciech - FCB (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Sitarz Wojciech - FCB (Fight Club Bytom .) - Karadag Deniz - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 1:39 - Dyskwalifikacja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Wieczorek Cyprian - RŚ (GB Spartan Team Chorzów) - Jaworek Mateusz - GK (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Wieczorek Cyprian - RŚ (GB Spartan Team Chorzów) - Burta Jakub - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 2:04 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  3. Wieczorek Cyprian - RŚ (GB Spartan Team Chorzów) - Dymiński Dominik - SCH (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Dymiński Dominik - SCH (GB Spartan Team Chorzów) - Cieślachowski Kacper - SŁ (Stal Łańcut Sekcja Sztuk Walki) - Czas walki: 4:00+0:42 - Poddanie - balacha
  5. Burta Jakub - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Cieślachowski Kacper - SŁ (Stal Łańcut Sekcja Sztuk Walki) - Czas walki: 2:43 - Poddanie - kimura

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Knap Hubert - F (Fightman) - Byrski Patryk - FG (Formma GYM Wadowice) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Balko Mateusz - FCB (Fight Club Bytom .) - Owczarzak Patryk - SCh (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 1:28 - Decyzja - duszenie trójkątne nogami
  3. Kisielewski Karol - KMT (KOTWICA MMA TEAM) - Koczur Daniel - FGW (Formma GYM Wadowice) - Czas walki: 1:57 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  4. Panna Krzysztof - F (Fightman) - Uzarek Kamil - OFC (OLIMPUS FIGHT CLUB) - Czas walki: 1:06 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  5. Balko Mateusz - FCB (Fight Club Bytom .) - Knap Hubert - F (Fightman) - Czas walki: 1:05 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  6. Panna Krzysztof - F (Fightman) - Kisielewski Karol - KMT (KOTWICA MMA TEAM) - Czas walki: 0:44 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  7. Balko Mateusz - FCB (Fight Club Bytom .) - Panna Krzysztof - F (Fightman) - Czas walki: 1:30 - (T)KO - TKO
  8. Knap Hubert - F (Fightman) - Kisielewski Karol - KMT (KOTWICA MMA TEAM) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria OPEN

  1. Oleszczuk Paweł - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Shulezhko Iurii (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Szkatulski Kornel - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Shulezhko Iurii (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Szkatulski Kornel - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Oleszczuk Paweł - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Dymitrów Mariusz (Brak klubu) - Szewczyk Dawid - F (Fightman) - Czas walki: 2:43 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Michalski Jakub - KSWE (Klub Sportów Walki Eskulap Otwock) - Karcz Kamil - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Michalski Jakub - KSWE (Klub Sportów Walki Eskulap Otwock) - Paździor Jakub - OKM (Oświęcimski Klub MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Białas Robert - OT (Octagon Team ) - Micuda Dawid - KMT (KOTWICA MMA TEAM) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  4. Wielgosz Filip - OKM (Oświęcimski Klub MMA) - Tlałka Konrad (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 3:41 - Poddanie - mataleo
  5. Michalski Jakub - KSWE (Klub Sportów Walki Eskulap Otwock) - Wielgosz Filip - OKM (Oświęcimski Klub MMA) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  6. Michalski Jakub - KSWE (Klub Sportów Walki Eskulap Otwock) - Anielski Nicolas - OFC (OLIMPUS FIGHT CLUB) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Wielgosz Filip - OKM (Oświęcimski Klub MMA) - Białas Robert - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Anielski Nicolas - OFC (OLIMPUS FIGHT CLUB) - Łopan Gleb - KMT (KOTWICA MMA TEAM) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Anielski Nicolas - OFC (OLIMPUS FIGHT CLUB) - Białas Robert - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Kowalski Jakub - TTŚ (SHARK TOP TEAM) - Krawczyk Piotr - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Staszak Wiktor - GK (Grappling Kraków) - Wizner Dawid - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Wajdzik Radosław - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Ragan Paweł - CTD (Combat Team Dębica) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Kowalski Jakub - TTŚ (SHARK TOP TEAM) - Staszak Wiktor - GK (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  5. Basiakowski Szymon - MTK (MMATADORES Katowice) - Mosler Adrian - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Kowalski Jakub - TTŚ (SHARK TOP TEAM) - Dadas Paweł (Klub Sportów Walki Eskulap Otwock) - Czas walki: 2:08 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma
  7. Troszok Jakub - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Polak Cezar - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Czas walki: 3:19 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  8. Mosler Adrian - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Muszyński Norbert - RGCO (Brak klubu) - Czas walki: 3:38 - Poddanie - mataleo
  9. Dadas Paweł (Klub Sportów Walki Eskulap Otwock) - Płoskonka Bartosz Fightman (Fightman) - Czas walki: 3:26 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  10. Dadas Paweł (Klub Sportów Walki Eskulap Otwock) - Wajdzik Radosław - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  11. Kowalski Jakub - TTŚ (SHARK TOP TEAM) - Białek Szymon - VTBB (Veto Team Bielsko-Biała ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  12. Białek Szymon - VTBB (Veto Team Bielsko-Biała ) - Troszok Jakub - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00+0:45 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  13. Dadas Paweł (Klub Sportów Walki Eskulap Otwock) - Basiakowski Szymon - MTK (MMATADORES Katowice) - Czas walki: 1:47 - (T)KO - KO
  14. Białek Szymon - VTBB (Veto Team Bielsko-Biała ) - Basiakowski Szymon - MTK (MMATADORES Katowice) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Rezler Eryk (Pankration Poznań) - Hejdukowski Marcin - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 3:08 - Poddanie - balacha
  2. Hejdukowski Marcin - OT (Octagon Team ) - Habasiński Patryk - SZ (Sportowe Zagłębie ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Kubica Kamil - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Habasiński Patryk - SZ (Sportowe Zagłębie ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Rezler Paweł - SZ (Sportowe Zagłębie ) - Kubica Kamil - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 1:02 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Sokołowski Marcin - STT (SHARK TOP TEAM) - Rajca Damian - OFC (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Goliasz Wojciech - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Suchecki Dawid - NKSW (NKSW) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Rajca Damian - OFC (Szkoła Walki Drwala) - Biesok Bartłomiej - VTBB (Veto Team Bielsko-Biała ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Sokołowski Marcin - STT (SHARK TOP TEAM) - Mędrzak Grzegorz - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Śmiatek Eryk - RŚ (UKS Ronin Świętochłowice) - Imiołczyk Jakub - GK (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Rajca Damian - OFC (Szkoła Walki Drwala) - Goliasz Wojciech - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Sokołowski Marcin - STT (SHARK TOP TEAM) - Śmiatek Eryk - RŚ (UKS Ronin Świętochłowice) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Mędrzak Grzegorz - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Dudzik Mirosław - SŁ (Stal Łańcut Sekcja Sztuk Walki) - Czas walki: 0:33 - (T)KO - TKO
  9. Goliasz Wojciech - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Kucia Patryk - SZ (Sportowe Zagłębie ) - Czas walki: 0:54 - (T)KO - KO
  10. Śmiatek Eryk - RŚ (UKS Ronin Świętochłowice) - Goliasz Wojciech - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 2:16 - Poddanie - balacha
Walki kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 57 kg

  1. Zygmunt Danuta - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Szpiczakowska Aleksandra - KMT (KOTWICA MMA TEAM) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów