Mistrzostwa Polski MMA 2019
Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Klimas Paweł (MMA Team Ełk) - Łuczaj Kamil - VTB (Vale Tudo Białystok) - Czas walki: 5:00+3:52 - (T)KO - TKO

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Arnista Piotr (Black Horse MMA Łomża ) - Mazurkiewicz Adam (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 0:43 - (T)KO - TKO
  2. Zardzewiały Marek - K (Sparta Przeworsk) - Mazurkiewicz Adam (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  3. Arnista Piotr (Black Horse MMA Łomża ) - Zardzewiały Marek - K (Sparta Przeworsk) - Czas walki: 5:00 - Decyzja

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Kaczmarczyk Patryk (Radomski Klub Taekwon-do ) - Krzewina Kamil - STT (Shark Top Team Bytom) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  2. Kaczmarczyk Patryk (Radomski Klub Taekwon-do ) - Bałtrukanis Krystian - BSMSW (Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki) - Czas walki: 2:12 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma
  3. Tkaczyk Dominik (Radomski Klub Taekwon-do ) - Kowacki Mieszko - KL (UKS Judo Kocmyrzów Luborzyca) - Czas walki: 0:26 - (T)KO - KO
  4. Tkaczyk Dominik (Radomski Klub Taekwon-do ) - Kaczmarczyk Patryk (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: - Walkower
  5. Bałtrukanis Krystian - BSMSW (Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki) - Kowacki Mieszko - KL (UKS Judo Kocmyrzów Luborzyca) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  6. Tkaczyk Dominik (Radomski Klub Taekwon-do ) - Nowakowski Jakub - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Czas walki: 5:00 - Decyzja

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Matuszek Daniel (Strefa Sportów Walki Artfight Rzeszów) - Gawroński Patryk - NLK (No Limits Kwidzyn) - Czas walki: 3:00 - Poddanie - kimura
  2. Matuszek Daniel (Strefa Sportów Walki Artfight Rzeszów) - Osmałek Krzysztof (K.O. Fight Team) - Czas walki: 2:53 - (T)KO - KO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria OPEN

  1. Olszewski Piotr - CW (Copacabana Warszawa) - Batogowski Norbert (Fight Club Łomża ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Turczyński Karol - ASSW (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Olszewski Piotr - CW (Copacabana Warszawa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Ciebiera Paweł - SRz (Spartakus Rzeszów) - Ivisic Daniel - CS (MMA Czarni Słupsk ) - Czas walki: 2:50 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma
  4. Kowalczyk Przemek - MMP (Madness Marga Puławy) - Ciebiera Paweł - SRz (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 0:09 - (T)KO - KO
  5. Kowalczyk Przemek - MMP (Madness Marga Puławy) - Turczyński Karol - ASSW (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Czas walki: 0:31 - (T)KO - KO
  6. Ciebiera Paweł - SRz (Spartakus Rzeszów) - Olszewski Piotr - CW (Copacabana Warszawa) - Czas walki: 2:10 - Poddanie - duszenie zza pleców

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 57 kg

  1. Cisło Weronika - SŁ (Shark Łódź) - Szpiczakowska Aleksandra - KMT (KOTWICA MMA TEAM) - Czas walki: 1:27 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Dzikowski Borys - PW (Puncher Wrocław) - Zabijak Marcel - SGT (Saiyan Gold Team) - Czas walki: 2:45 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  2. Szwajkowski Patryk - DW (Dziki Wschód) - Szmajda Jakub (Warriors Gym Aleksandrów Kujawski) - Czas walki: 3:52 - Poddanie - balacha
  3. Całkowski Paweł - ŁB (ŁKS Łódź boks) - Dzikowski Borys - PW (Puncher Wrocław) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Szewczyk Bartosz - ASWW (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Kornasiewicz Miłosz - K (MMA Krosno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Całkowski Paweł - ŁB (ŁKS Łódź boks) - Szewczyk Bartosz - ASWW (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Jasiński Jakub - ZVŁ (ŁKS Łódź boks) - Greń Damian (Octagon Team ) - Czas walki: 1:15 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  7. Szwajkowski Patryk - DW (Dziki Wschód) - Petka Szymon - KMT (KOTWICA MMA TEAM) - Czas walki: 2:46 - Poddanie
  8. Jasiński Jakub - ZVŁ (ŁKS Łódź boks) - Szwajkowski Patryk - DW (Dziki Wschód) - Czas walki: 0:09 - (T)KO - KO
  9. Jasiński Jakub - ZVŁ (ŁKS Łódź boks) - Całkowski Paweł - ŁB (ŁKS Łódź boks) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  10. Szwajkowski Patryk - DW (Dziki Wschód) - Szewczyk Bartosz - ASWW (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Błaszkiewicz Norbert (Arrachion Olsztyn) - Romaniuk Arkadiusz - VT (Vale Tudo Białystok) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Gut Michał - GO (Gladiator Ostrołęka ) - Szupiluk Hubert (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Olesek Mariusz - SFTL (Streffa Fight Team Lubin) - Spasowicz Adrian - G (Gladio) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Błaszkiewicz Norbert (Arrachion Olsztyn) - Małkiewicz MIchał - MP (MARGA SFG Puławy) - Czas walki: 3:54 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  5. Piechota Tomasz (Spartakus Rzeszów) - Gut Michał - GO (Gladiator Ostrołęka ) - Czas walki: 0:41 - Poddanie - balacha
  6. Podgórski Adam - NLK (No Limits Kwidzyn) - Majda Kamil (Fight Club Toruń) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  7. Olesek Mariusz - SFTL (Streffa Fight Team Lubin) - Podgórski Adam - NLK (No Limits Kwidzyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Piechota Tomasz (Spartakus Rzeszów) - Olesek Mariusz - SFTL (Streffa Fight Team Lubin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Piechota Tomasz (Spartakus Rzeszów) - Błaszkiewicz Norbert (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 2:08 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  10. Błaszkiewicz Norbert (Arrachion Olsztyn) - Podgórski Adam - NLK (No Limits Kwidzyn) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Wydra Dominik - KMT (KOTWICA MMA TEAM) - Kluczyński Konrad - SŁ (Shark Łódź) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Skiermański Sebastian (Warriors Gym Aleksandrów Kujawski) - Głażewski Krystian - VTB (Vale Tudo Białystok) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Wydra Dominik - KMT (KOTWICA MMA TEAM) - Mrozowski Kamil - TFZG (Team Fighting Zielona Góra) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Mitko Mateusz (Octagon Team ) - Kardasiński Przemysław - STT (SHARK TOP TEAM) - Czas walki: 1:47 - Poddanie - duszenie zza pleców
  5. Kardasiński Przemysław - STT (SHARK TOP TEAM) - Wojciechowski Filip (Gold Team Polska) - Czas walki: 0:37 - (T)KO - TKO
  6. Skiermański Sebastian (Warriors Gym Aleksandrów Kujawski) - Żmijewski Tomasz - LFC (Legia Fight Club) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  7. Skiermański Sebastian (Warriors Gym Aleksandrów Kujawski) - Wydra Dominik - KMT (KOTWICA MMA TEAM) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Mitko Mateusz (Octagon Team ) - Skiermański Sebastian (Warriors Gym Aleksandrów Kujawski) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Mitko Mateusz (Octagon Team ) - Semeniuk Patryk - SP (Warszawskie Centrum Atletyki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Wydra Dominik - KMT (KOTWICA MMA TEAM) - Semeniuk Patryk - SP (Warszawskie Centrum Atletyki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  11. Semeniuk Patryk - SP (Warszawskie Centrum Atletyki) - Gładysz Mateusz - MMA_S (MMA Siedlce) - Czas walki: 3:44 - Poddanie - balacha
  12. Semeniuk Patryk - SP (Warszawskie Centrum Atletyki) - Zawadzki Patryk - RKT (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 1:14 - Poddanie - balacha

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Golus Mikołaj - RKT (Radomski Klub Taekwon-do ) - Nosek Krystian (Fight Club Łomża ) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  2. Skorupka Jakub - NK (KSW Nokaut Kościan) - Perkowski Mateusz - BTJG (Berserkers Team Jelenia Góra) - Czas walki: 3:00+2:00 - Decyzja
  3. Biedroń Dawid - K (MMA Krosno) - Lewandowski Oktawian - GS (MMA Siedlce) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Brygoła Kacper - DW (Dziki Wschód) - Kobiałka Patryk - MSFG (Berserkers Team Jelenia Góra) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  5. Kiermaszek Sebastian - OT (Octagon Team ) - Alot Daniel (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Golus Mikołaj - RKT (Radomski Klub Taekwon-do ) - Bońkowski Krzysztof - AW (Legia Fight Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Rębacz Maciej - KMT (KOTWICA MMA TEAM) - Jankowski Michał - ZG (MMA Zapasy Grajewo) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Lewandowski Oktawian - GS (MMA Siedlce) - Bąk Rafał - RKT (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 1:00 - Poddanie - balacha
  9. Dziewięcki Jacek - SK_K (SK Kickboxing Kielce) - Skorupka Jakub - NK (KSW Nokaut Kościan) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  10. Biedroń Dawid - K (MMA Krosno) - Góras Maciej - SCC (Silesian Cage Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  11. Rębacz Maciej - KMT (KOTWICA MMA TEAM) - Golus Mikołaj - RKT (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  12. Dziewięcki Jacek - SK_K (SK Kickboxing Kielce) - Kubeł Mateusz - GO (Gladiator Ostrołęka ) - Czas walki: 2:25 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  13. Kiermaszek Sebastian - OT (Octagon Team ) - Brygoła Kacper - DW (Dziki Wschód) - Czas walki: 0:33 - (T)KO - KO
  14. Kiermaszek Sebastian - OT (Octagon Team ) - Biedroń Dawid - K (MMA Krosno) - Czas walki: 1:185 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  15. Dziewięcki Jacek - SK_K (SK Kickboxing Kielce) - Rębacz Maciej - KMT (KOTWICA MMA TEAM) - Czas walki: 1:26 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma
  16. Kiermaszek Sebastian - OT (Octagon Team ) - Dziewięcki Jacek - SK_K (SK Kickboxing Kielce) - Czas walki: 2:03 - Poddanie - duszenie zza pleców

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Irlik Roger - KMT (KOTWICA MMA TEAM) - Wasilewicz Dorian - VTB (Vale Tudo Białystok) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kowalski Adam (Arrachion Olsztyn) - Walczak Bartosz - F&F (Fit&Fun MMA Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Młynarczyk Rafał (Oświęcimski Klub MMA) - Kies Dawid - SCC (Silesian Cage Club) - Czas walki: 1:09 - Poddanie - duszenie zza pleców
  4. Musiał Michał - SCC (Silesian Cage Club) - Piłat Dawid - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 3:11 - Poddanie - balacha
  5. Irlik Roger - KMT (KOTWICA MMA TEAM) - Młynarczyk Rafał (Oświęcimski Klub MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Le Tobiasz - OT (Octagon Team ) - Duda Patryk - SFT (Streffa Fight Team Lubin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Musiał Michał - SCC (Silesian Cage Club) - Giez Kamil (Dziki Wschód) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  8. Kowalski Adam (Arrachion Olsztyn) - Łowczyński Szymon - MMA_E (MMA Team Ełk) - Czas walki: 3:34 - Poddanie - duszenie zza pleców
  9. Irlik Roger - KMT (KOTWICA MMA TEAM) - Le Tobiasz - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Kowalski Adam (Arrachion Olsztyn) - Musiał Michał - SCC (Silesian Cage Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  11. Irlik Roger - KMT (KOTWICA MMA TEAM) - Kowalski Adam (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  12. Musiał Michał - SCC (Silesian Cage Club) - Le Tobiasz - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 3:54 - Poddanie - balacha

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Kubiak Łukasz - RCSW (RCSW Fighter Rybnik) - Wojtusiak Grzegorz (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kubiak Łukasz - RCSW (RCSW Fighter Rybnik) - Tronci Rafał - DW (Dziki Wschód) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Winiarczyk Kamil - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Rewera Bartosz - S_Rz (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Będziński Kamil - RKT (Radomski Klub Taekwon-do ) - Ściegliński Jakub - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  5. Winiarczyk Kamil - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Kubiak Łukasz - RCSW (RCSW Fighter Rybnik) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Będziński Kamil - RKT (Radomski Klub Taekwon-do ) - Bałasz Eryk (KOTWICA MMA TEAM) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  7. Winiarczyk Kamil - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Będziński Kamil - RKT (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 0:46 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma
  8. Bałasz Eryk (KOTWICA MMA TEAM) - Kubiak Łukasz - RCSW (RCSW Fighter Rybnik) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria kobiety +57 kg

  1. Akslar Amelia - K (MMA Krosno) - Majewska Katarzyna - BTW (Bambero Team Wyszków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria OPEN

  1. Skierkowski Patryk - BTW (Bambero Team Wyszków) - Kuchta Michał - X (Warszawskie Centrum Atletyki) - Czas walki: 0:30 - (T)KO - KO
  2. Brauze Dawid - PBT (Przemol Boxing Team) - Kuchta Michał - X (Warszawskie Centrum Atletyki) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  3. Małecki Mateusz - NK (KSW Nokaut Kościan) - Brauze Dawid - PBT (Przemol Boxing Team) - Czas walki: 0:19 - (T)KO - KO
  4. Skierkowski Patryk - BTW (Bambero Team Wyszków) - Małecki Mateusz - NK (KSW Nokaut Kościan) - Czas walki: 3:32 - Dyskwalifikacja

Formuła junior (J) - kategoria kobiety do 57 kg

  1. Papaj Karina - OFT (OBAMMA Fight Team) - Jałocha Anna - PBT (Przemol Boxing Team) - Czas walki: 0:08 - (T)KO - KO

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Zabielski Maciej - E (MMA Team Ełk) - Jędrasik Ksawery - BGTB (Bebson Gold Team Bielawa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Cegła Wktor - TK (Tornado Kalisz MMA) - Piekut Jakub - GM (Klub Walki Grappler) - Czas walki: 2:18 - Poddanie - balacha
  3. Cegła Wktor - TK (Tornado Kalisz MMA) - Zabielski Maciej - E (MMA Team Ełk) - Czas walki: 2:55 - Poddanie - balacha
  4. Jędrasik Ksawery - BGTB (Bebson Gold Team Bielawa) - Piekut Jakub - GM (Klub Walki Grappler) - Czas walki: 0:41 - Dyskwalifikacja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Senkowski Remigiusz - OKM (Oświęcimski Klub MMA) - Dobroszek Fabian - FMZ (FIT.MASTER ZELÓW) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Popiel Damian - BK (Brawler Końskie) - Chorąży Jakub - E/F (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Kostrzewa Marek - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Zwoliński Tomasz - KG (Kodokan Gliwice ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Popiel Damian - BK (Brawler Końskie) - Kostrzewa Marek - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Bugdalski Adam - GBT (Gracie Barra Toruń) - Piotrowski Kacper - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Czas walki: 2:05 - Poddanie - duszenie trójkątne
  6. Ubycha Jakub - TK (Tornado Kalisz MMA) - Jasionek Konrad - FCŁ (Fight Club Łomża ) - Czas walki: 1:45 - Poddanie - mataleo
  7. Sochański Kasjan - BGT (Bebson Gold Team Bielawa) - Franco Michele - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 2:52 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  8. Mucha Karol - AW (Forma Fight Team Częstochowa) - Senkowski Remigiusz - OKM (Oświęcimski Klub MMA) - Czas walki: 1:01 - Poddanie - duszenie trójkątne
  9. Mucha Karol - AW (Forma Fight Team Częstochowa) - Żyłowski Piotr - MMA_E (MMA Team Ełk) - Czas walki: 2:07 - (T)KO - KO
  10. Sochański Kasjan - BGT (Bebson Gold Team Bielawa) - Popiel Damian - BK (Brawler Końskie) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  11. Popiel Damian - BK (Brawler Końskie) - Mucha Karol - AW (Forma Fight Team Częstochowa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  12. Sochański Kasjan - BGT (Bebson Gold Team Bielawa) - Bugdalski Adam - GBT (Gracie Barra Toruń) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  13. Bugdalski Adam - GBT (Gracie Barra Toruń) - Mucha Karol - AW (Forma Fight Team Częstochowa) - Czas walki: 1:13 - Poddanie - duszenie zza pleców
  14. Sochański Kasjan - BGT (Bebson Gold Team Bielawa) - Niespor Tomek - SCh (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 0:21 - (T)KO - KO
  15. Bugdalski Adam - GBT (Gracie Barra Toruń) - Ubycha Jakub - TK (Tornado Kalisz MMA) - Czas walki: 0:45 - Poddanie - balacha

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Więcek Wiktor - KMT (KOTWICA MMA TEAM) - Zalewski Szymon - VTB (Vale Tudo Białystok) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Miękina Maciej - MKS_L (MKS Lubartów) - Król Szymon - BTJG (Berserkers Team Jelenia Góra) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Paluchowski Krystian - DFC (Dragon Fight Club Sochaczew) - Miękina Maciej - MKS_L (MKS Lubartów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Jankowski Kacper - CFR (Cross Fight Radom) - Górniak Mateusz - CSWH (Centrum Sportów Walki "Hodana" Legnica) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Sobieraj Dominik - FCB (Fight Club Bytom .) - Gielniowski Tomasz - RKT (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 2:43 - Poddanie - mataleo
  6. Jabłoński Oskar - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Szczepaniak Mateusz - L (MKS Lubartów) - Czas walki: 2:32 - Poddanie - balacha
  7. Więcek Wiktor - KMT (KOTWICA MMA TEAM) - Kiczyński Piotr - BH (Black Horse MMA Łomża ) - Czas walki: 1:16 - Poddanie - mataleo
  8. Jankowski Kacper - CFR (Cross Fight Radom) - Lenart Oliwier - KT (KOTWICA MMA TEAM) - Czas walki: 0:39 - (T)KO - TKO
  9. Wójtowicz Mikołaj - RKT (Radomski Klub Taekwon-do ) - Goszczycki Kastor - BF (Be Fit MMA Skierdy) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  10. Drążek Mikołaj - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Sobieraj Dominik - FCB (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  11. Wójtowicz Mikołaj - RKT (Radomski Klub Taekwon-do ) - Jabłoński Oskar - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  12. Jankowski Kacper - CFR (Cross Fight Radom) - Paluchowski Krystian - DFC (Dragon Fight Club Sochaczew) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  13. Karpiński Krystian - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Kolasiński Sebastian - GG (Grappler Grudziądz) - Czas walki: 2:40 - Poddanie - duszenie trójkątne
  14. Więcek Wiktor - KMT (KOTWICA MMA TEAM) - Żmuda Eryk - MKS_L (MKS Lubartów) - Czas walki: 1:45 - Poddanie - duszenie trójkątne
  15. Karpiński Krystian - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Drążek Mikołaj - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Czas walki: 3:33 - Poddanie - duszenie trójkątne
  16. Więcek Wiktor - KMT (KOTWICA MMA TEAM) - Wójtowicz Mikołaj - RKT (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 2:31 - Poddanie - duszenie zza pleców
  17. Karpiński Krystian - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Jankowski Kacper - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 3:23 - Poddanie - duszenie trójkątne
  18. Jankowski Kacper - CFR (Cross Fight Radom) - Wójtowicz Mikołaj - RKT (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 1:48 - Poddanie - duszenie trójkątne
  19. Więcek Wiktor - KMT (KOTWICA MMA TEAM) - Karpiński Krystian - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Czas walki: 2:30 - Poddanie - duszenie zza pleców
  20. Żmuda Eryk - MKS_L (MKS Lubartów) - Siepak Hubert - STN (MMA Solo Team Namysłów) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Olszta Krystian - L (MKS Lubartów) - Klyszcz Patryk - FCB (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  2. Dowgiałło Dawid - CSP (MMA Team Giżycko) - Siemieniewicz Damian - U (Underground MMA Elbląg) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Nowaczenko Daniel - DW (Dziki Wschód) - Ekielski Grzegorz - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Czas walki: 2:21 - Poddanie - balacha
  4. Knast Krystian - KG (Kodokan Gliwice ) - Szuba Kacper - AW (Aligatores Warszawa) - Czas walki: 2:45 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma
  5. Kopeć Adrian - FSW (Fanatycy Sportów Walki) - Wieryszko Patryk - BH (Black Horse MMA Łomża ) - Czas walki: 1:40 - Poddanie - duszenie trójkątne
  6. Kobylecki Filip - PBT (Przemol Boxing Team) - Trojanowski Alan - E (MMA Team Ełk) - Czas walki: 0:57 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  7. Pakeltys Kacper - SK (Shooters Konin) - Mazurewicz Maciej - FCB (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 0:44 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  8. Dowgiałło Dawid - CSP (MMA Team Giżycko) - Mikołajczyk Maciej - SŁ (Shark Łódź) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Nierubca Jan - MG (Marga Garwolin ) - Jezuit Piotr - CTD (Combat Team Dębica) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Nowaczenko Daniel - DW (Dziki Wschód) - Knast Krystian - KG (Kodokan Gliwice ) - Czas walki: 0:34 - Poddanie - balacha
  11. Olszta Krystian - L (MKS Lubartów) - Kopeć Adrian - FSW (Fanatycy Sportów Walki) - Czas walki: 0:30 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  12. Obłoza Adrian - OFT (OBAMMA Fight Team) - Kobylecki Filip - PBT (Przemol Boxing Team) - Czas walki: 1:10 - Poddanie - duszenie trójkątne
  13. Malinowski Kamil - WD (War Dogs) - Rozbicki Michał - S (MMA Siedlce) - Czas walki: 2:45 - Poddanie - duszenie trójkątne
  14. Kurkowski Krzysztof - KO (K.O. Fight Team) - Rogalski Tymoteusz - F&F (Fit&Fun MMA Team) - Czas walki: 2:39 - (T)KO - TKO
  15. Jezuit Piotr - CTD (Combat Team Dębica) - Stypułkowski Thomas - VTB (Vale Tudo Białystok) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  16. Wybierała Hubert - CSP (Czerwony Smok Poznań) - Nierubca Jan - MG (Marga Garwolin ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  17. Nowaczenko Daniel - DW (Dziki Wschód) - Rogalski Tymoteusz - F&F (Fit&Fun MMA Team) - Czas walki: 0:36 - Poddanie - balacha
  18. Obłoza Adrian - OFT (OBAMMA Fight Team) - Malinowski Kamil - WD (War Dogs) - Czas walki: 1:33 - Poddanie - duszenie trójkątne
  19. Olszta Krystian - L (MKS Lubartów) - Dowgiałło Dawid - CSP (MMA Team Giżycko) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  20. Nowaczenko Daniel - DW (Dziki Wschód) - Olszta Krystian - L (MKS Lubartów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  21. Wybierała Hubert - CSP (Czerwony Smok Poznań) - Obłoza Adrian - OFT (OBAMMA Fight Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  22. Olszta Krystian - L (MKS Lubartów) - Obłoza Adrian - OFT (OBAMMA Fight Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  23. Wybierała Hubert - CSP (Czerwony Smok Poznań) - Nowaczenko Daniel - DW (Dziki Wschód) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  24. Wybierała Hubert - CSP (Czerwony Smok Poznań) - Kosiński Oskar - FSF (Free Style Fight) - Czas walki: 2:27 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma
  25. Wybierała Hubert - CSP (Czerwony Smok Poznań) - Pakeltys Kacper - SK (Shooters Konin) - Czas walki: 0:36 - (T)KO - KO

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Czajka Radosław - FSW (Fanatycy Sportów Walki) - Stochmal Wiktor - SKKK (SK Kickboxing Kielce) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Pyrdoł Szymon - FCB (Fight Club Bytom .) - Chwesiuk Łukasz - DW (Dziki Wschód) - Czas walki: 0:48 - (T)KO - KO
  3. Dąbrowski Wiktor - LŻ (Ludus Żuromin) - Komorowski Jakub - B (Fight Team MMA Brodnica) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Pyrdoł Szymon - FCB (Fight Club Bytom .) - Gilejko Dawid - E (MMA Team Ełk) - Czas walki: 2:53 - Poddanie - kimura
  5. Wieczorek Cyprian - RŚ (GB Spartan Team Chorzów) - Kowalczyk Krystian - FCŁ (Fight Club Łomża ) - Czas walki: 2:22 - Poddanie - mataleo
  6. Czajka Radosław - FSW (Fanatycy Sportów Walki) - Kaźmierczak Jakub - ZVŁ (Zenith Vera Łódź) - Czas walki: 2:00 - (T)KO - KO
  7. Pyrdoł Szymon - FCB (Fight Club Bytom .) - Dąbrowski Wiktor - LŻ (Ludus Żuromin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Wieczorek Cyprian - RŚ (GB Spartan Team Chorzów) - Czajka Radosław - FSW (Fanatycy Sportów Walki) - Czas walki: 0:58 - Poddanie - mataleo
  9. Wieczorek Cyprian - RŚ (GB Spartan Team Chorzów) - Pyrdoł Szymon - FCB (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 2:43 - Poddanie - balacha
  10. Czajka Radosław - FSW (Fanatycy Sportów Walki) - Dąbrowski Wiktor - LŻ (Ludus Żuromin) - Czas walki: 0:40 - (T)KO - KO

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Kłos Dominik - H (Hunter MMA) - Czapski Patryk - GM (Klub Walki Grappler) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Durszlewicz Karol - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Grabowski Joachim - BT_ (MMA & BOXING "BULDOG" TEAM) - Czas walki: 1:16 - Poddanie - balacha
  3. Knap Hubert - F (Fightman) - Jóźwiak Szymon - AZP (Ankos Zapasy Poznań ) - Czas walki: 0:52 - Poddanie - anaconda
  4. Dymiński Dominik - SCH (GB Spartan Team Chorzów) - Jabłoński Paweł - VTB (Vale Tudo Białystok) - Czas walki: 2:13 - Poddanie - duszenie trójkątne
  5. Niedźwiedzki Dawid - E (MMA Team Ełk) - Grochalski Wiktor - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Czas walki: 1:05 - Poddanie - mataleo
  6. Balko Mateusz - FCB (Fight Club Bytom .) - Włodarczyk Igor - AO (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 1:22 - Poddanie
  7. Panna Krzysztof - F (Fightman) - Kisielewski Karol - KMT (KOTWICA MMA TEAM) - Czas walki: 3:17 - Poddanie - duszenie trójkątne
  8. Głażewski Mateusz - KBG (Vale Tudo Białystok) - Watuszko Dominik - BGTB (Bebson Gold Team Bielawa) - Czas walki: 1:27 - Poddanie - balacha
  9. Dymiński Dominik - SCH (GB Spartan Team Chorzów) - Knap Hubert - F (Fightman) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Niedźwiedzki Dawid - E (MMA Team Ełk) - Balko Mateusz - FCB (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  11. Durszlewicz Karol - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Kłos Dominik - H (Hunter MMA) - Czas walki: 0:26 - Poddanie - balacha
  12. Panna Krzysztof - F (Fightman) - Głażewski Mateusz - KBG (Vale Tudo Białystok) - Czas walki: 1:22 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  13. Durszlewicz Karol - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Dymiński Dominik - SCH (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  14. Niedźwiedzki Dawid - E (MMA Team Ełk) - Panna Krzysztof - F (Fightman) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  15. Panna Krzysztof - F (Fightman) - Dymiński Dominik - SCH (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  16. Durszlewicz Karol - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Niedźwiedzki Dawid - E (MMA Team Ełk) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria OPEN

  1. Gruszczyński Piotr (Brak klubu) - Szegda Wojciech - SGT (Saiyan Gold Team) - Czas walki: 0:08 - (T)KO - TKO
  2. Pitaś Mateusz - S_Rz (Spartakus Rzeszów) - Doliński Tomasz - TFZG (Team Fighting Zielona Góra) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Dziuba Paweł - NM (MMA Nowe Miasto) - Pokropiński Przemysław - K.O. (K.O. Fight Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Gawryjołek Kamil - SP (Sportowe Puławy) - Pitaś Mateusz - S_Rz (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Dziuba Paweł - NM (MMA Nowe Miasto) - Nowak Łukasz (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Gawryjołek Kamil - SP (Sportowe Puławy) - Rodak Bartłomiej - MKS_L (MKS Lubartów) - Czas walki: 1:08 - Poddanie - duszenie zza pleców
  7. Nowak Łukasz (Brak klubu) - Gruszczyński Piotr (Brak klubu) - Czas walki: 1:19 - Poddanie - duszenie zza pleców
  8. Nowak Łukasz (Brak klubu) - Pitaś Mateusz - S_Rz (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 0:16 - (T)KO - KO
  9. Gawryjołek Kamil - SP (Sportowe Puławy) - Dziuba Paweł - NM (MMA Nowe Miasto) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Patra Grzegorz - PBT (Przemol Boxing Team) - Borzęcki Wiktor - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  2. Stawoski Sebastian - UG (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Kopyściński Marcin - AGO (Academia Gorila Ostrów Maz.) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Gąsiewicz Jakub - MG (Marga Garwolin ) - Smołuch Tomasz - KK (Klincz Kielce) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Tyczyński Dariusz - RGOW (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Kukawski Damian - G (Gladio) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Tyczyński Dariusz - RGOW (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Gąsiewicz Jakub - MG (Marga Garwolin ) - Czas walki: 2:58 - Poddanie - duszenie zza pleców
  6. Patra Grzegorz - PBT (Przemol Boxing Team) - Stawoski Sebastian - UG (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  7. Patra Grzegorz - PBT (Przemol Boxing Team) - Tyczyński Dariusz - RGOW (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Czas walki: 2:10 - (T)KO - TKO
  8. Gąsiewicz Jakub - MG (Marga Garwolin ) - Stawoski Sebastian - UG (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Olichwirowicz Bartłomiej - DW (Dziki Wschód) - Snarski Piotr - VTB (Vale Tudo Białystok) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  2. Świątek Sebastian (Sportowe Puławy) - Budziński Klaudiusz - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  3. Jasiński Dawid (Dexters Team) - Worowski Krzysztof - TNT (TNT Wołomin) - Czas walki: 2:14 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  4. Wiśniewski Jeremiasz - F (Fighter Emstek) - Feliksiak Kacper - CW (Copacabana Warszawa) - Czas walki: 2:12 - Poddanie - balacha
  5. Rogalski Dawid - AW (Aligatores Warszawa) - Łukaszuk Grzegorz - DW (Dziki Wschód) - Czas walki: 0:58 - (T)KO - KO
  6. Buszman Bartek (Brak klubu) - Wachnik Jakub (Brak klubu) - Czas walki: 0:58 - (T)KO - KO
  7. Bąk Rafał - RKT (Radomski Klub Taekwon-do ) - Szewczyk Dawid - F (Fightman) - Czas walki: 2:38 - (T)KO - TKO
  8. Ożga Wojciech - SRz (Spartakus Rzeszów) - Jasiński Dawid (Dexters Team) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  9. Olichwirowicz Bartłomiej - DW (Dziki Wschód) - Kobylecki Damian - PBT (Przemol Boxing Team) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  10. Józwowski Damian - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Ramotowski Arkadiusz - FCŁ (Fight Club Łomża ) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  11. Józwowski Damian - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Świątek Sebastian (Sportowe Puławy) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  12. Ożga Wojciech - SRz (Spartakus Rzeszów) - Kot Kamil - FSW (Fanatycy Sportów Walki) - Czas walki: 1:06 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  13. Wiśniewski Jeremiasz - F (Fighter Emstek) - Olichwirowicz Bartłomiej - DW (Dziki Wschód) - Czas walki: 1:30 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  14. Rogalski Dawid - AW (Aligatores Warszawa) - Kaźmierczak Damian - DD (Dragons Den Fight Club) - Czas walki: 0:56 - (T)KO - KO
  15. Modzelewski Maciej - BH (Black Horse MMA Łomża ) - Buszman Bartek (Brak klubu) - Czas walki: 2:37 - (T)KO - KO
  16. Kot Kamil - FSW (Fanatycy Sportów Walki) - Bąk Damian - NM (MMA Nowe Miasto) - Czas walki: 1:08 - (T)KO - KO
  17. Wiśniewski Jeremiasz - F (Fighter Emstek) - Ożadowicz Szymon (Brak klubu) - Czas walki: 2:25 - (T)KO - KO
  18. Rogalski Dawid - AW (Aligatores Warszawa) - Modzelewski Maciej - BH (Black Horse MMA Łomża ) - Czas walki: 1:20 - (T)KO - KO
  19. Józwowski Damian - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Wiśniewski Jeremiasz - F (Fighter Emstek) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  20. Rogalski Dawid - AW (Aligatores Warszawa) - Józwowski Damian - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Czas walki: 4:00+0:25 - Poddanie - duszenie zza pleców
  21. Rogalski Dawid - AW (Aligatores Warszawa) - Ożga Wojciech - SRz (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 0:39 - (T)KO - KO
  22. Wiśniewski Jeremiasz - F (Fighter Emstek) - Ożga Wojciech - SRz (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Paszotta Jakub - K.O. (K.O. Fight Team) - Janikowski Dominik - CSWC (Centrum Sztuk Walki Chojnice) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  2. Szyndlar Kamil - KMT (KOTWICA MMA TEAM) - Nowak Darek - GŁD (GŁD Team Piła) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  3. Skarżycki Marcin - DW (Dziki Wschód) - Rosadzińśki Piotr - NK (KSW Nokaut Kościan) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  4. Janikowski Damian - CSWC (Centrum Sztuk Walki Chojnice) - Panachida Kuba - TF (Team Fighting Zielona Góra) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Pawłowski Bartosz - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Chojnacki Adam - KMT (KOTWICA MMA TEAM) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Paszotta Jakub - K.O. (K.O. Fight Team) - Bogdan Patryk - PW (Puncher Wrocław) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Skarżycki Marcin - DW (Dziki Wschód) - Dudzik Paweł - BT (MMA & BOXING "BULDOG" TEAM) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Drabik Łukasz - FZSW (Strefa Sportów Walki Artfight Rzeszów) - Jodłowski Jan - DW (Dziki Wschód) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Chojnacki Adam - KMT (KOTWICA MMA TEAM) - Michałowski Maksymilian - VTB (Vale Tudo Białystok) - Czas walki: 1:33 - Poddanie - duszenie zza pleców
  10. Wiśniewski Kamil - GBT (Gracie Barra Toruń) - Begier Eryk - NLK (No Limits Kwidzyn) - Czas walki: 2:30 - Poddanie - duszenie zza pleców
  11. Balawender Sebastian - SP (Sparta Przeworsk) - Wiaderek Andrzej - RGCK (Rio Grappling Club Krośnice) - Czas walki: 0:44 - Poddanie - duszenie zza pleców
  12. Stasiewicz Karol - BSMSW (Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki) - Kędzierski Patryk - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Czas walki: 1:20 - Poddanie - balacha
  13. Wiaderek Andrzej - RGCK (Rio Grappling Club Krośnice) - Myślak Szymon - KMT (KOTWICA MMA TEAM) - Czas walki: 0:51 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  14. Pawłowski Bartosz - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Szambelan Maciej - AGT (Academia Gorila Tomaszów Maz.) - Czas walki: 1:24 - (T)KO - TKO
  15. Małyska Kacper - KSW (MKS Lubartów) - Stasiewicz Karol - BSMSW (Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki) - Czas walki: 0:30 - (T)KO - TKO
  16. Wiśniewski Kamil - GBT (Gracie Barra Toruń) - Skarżycki Marcin - DW (Dziki Wschód) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  17. Wiaderek Andrzej - RGCK (Rio Grappling Club Krośnice) - Drabik Łukasz - FZSW (Strefa Sportów Walki Artfight Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  18. Wiaderek Andrzej - RGCK (Rio Grappling Club Krośnice) - Paszotta Jakub - K.O. (K.O. Fight Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  19. Wiśniewski Kamil - GBT (Gracie Barra Toruń) - Szyndlar Kamil - KMT (KOTWICA MMA TEAM) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  20. Paszotta Jakub - K.O. (K.O. Fight Team) - Wiśniewski Kamil - GBT (Gracie Barra Toruń) - Czas walki: 2:14 - Poddanie - duszenie zza pleców
  21. Wiaderek Andrzej - RGCK (Rio Grappling Club Krośnice) - Janikowski Damian - CSWC (Centrum Sztuk Walki Chojnice) - Czas walki: 0:54 - Poddanie - duszenie zza pleców
  22. Wiśniewski Kamil - GBT (Gracie Barra Toruń) - Janikowski Damian - CSWC (Centrum Sztuk Walki Chojnice) - Czas walki: 4:00+1:05 - Poddanie - duszenie zza pleców
  23. Paszotta Jakub - K.O. (K.O. Fight Team) - Pawłowski Bartosz - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Czas walki: 0:32 - (T)KO - TKO
  24. Janikowski Damian - CSWC (Centrum Sztuk Walki Chojnice) - Małyska Kacper - KSW (MKS Lubartów) - Czas walki: 3:01 - (T)KO - TKO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Sygnat Kamil - SFTL (Streffa Fight Team Lubin) - Hejdukowski Marcin - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  2. Rybski Paweł - CFR (Cross Fight Radom) - Muras Patryk - SCC (Silesian Cage Club) - Czas walki: 3:00+2:00 - Decyzja
  3. Koniecki Mateusz - SCC (Silesian Cage Club) - Piotrowski Piotr- NK (KSW Nokaut Kościan) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  4. Sygnat Kamil - SFTL (Streffa Fight Team Lubin) - Kaczuba Przemysław - FSW (Fanatycy Sportów Walki) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  5. Bakalarczyk Grzegorz - AGT (Academia Gorila Tomaszów Maz.) - Nowak Radosław - SCC (Silesian Cage Club) - Czas walki: 1:53 - Poddanie - duszenie zza pleców
  6. Nowak Patryk - OŁ (Octopus Łódź) - Sobkowiak Patryk - KO (K.O. Fight Team) - Czas walki: 1:18 - (T)KO - KO
  7. Mikołajczyk Mikołaj - SK (Shooters Konin) - Maletka Filip - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Czas walki: 0:19 - (T)KO - TKO
  8. Kawski Bartek - OT (Octagon Team ) - Kowalski Patryk - H (Hunter MMA) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  9. Sygnat Kamil - SFTL (Streffa Fight Team Lubin) - Koniecki Mateusz - SCC (Silesian Cage Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Piwowar Marcin - SKK (SK Kickboxing Kielce) - Kawski Bartek - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  11. Piwowar Marcin - SKK (SK Kickboxing Kielce) - Rybski Paweł - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 2:16 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  12. Granosik Damian (Brak klubu) - Pierściecki Bartłomiej - SCC (Silesian Cage Club) - Czas walki: 1:41 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  13. Bakalarczyk Grzegorz - AGT (Academia Gorila Tomaszów Maz.) - Mikołajczyk Mikołaj - SK (Shooters Konin) - Czas walki: 3:00 - Poddanie - duszenie zza pleców
  14. Nowak Patryk - OŁ (Octopus Łódź) - Granosik Damian (Brak klubu) - Czas walki: 2:29 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  15. Sygnat Kamil - SFTL (Streffa Fight Team Lubin) - Bakalarczyk Grzegorz - AGT (Academia Gorila Tomaszów Maz.) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  16. Piwowar Marcin - SKK (SK Kickboxing Kielce) - Nowak Patryk - OŁ (Octopus Łódź) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  17. Sygnat Kamil - SFTL (Streffa Fight Team Lubin) - Piwowar Marcin - SKK (SK Kickboxing Kielce) - Czas walki: 2:35 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma
  18. Bakalarczyk Grzegorz - AGT (Academia Gorila Tomaszów Maz.) - Nowak Patryk - OŁ (Octopus Łódź) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Szafraniec Robert - SCC (Silesian Cage Club) - Marcyzak Sebastian - AGT (Academia Gorila Tomaszów Maz.) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Nowicki Sebastian (Czerwony Smok Poznań) - Cieśliński Paweł - SP (Sparta Przeworsk) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Anisiewicz Kacper - MG (Marga Garwolin ) - Nowaczkiewicz Jakub - KMT (KOTWICA MMA TEAM) - Czas walki: 1:12 - Poddanie - duszenie zza pleców
  4. Nowak Cezary - CFR (Cross Fight Radom) - Braszko Krzysztof - MKS-L (MKS Lubartów) - Czas walki: 1:19 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  5. Górnik Michał - SFG (Marga SFG Radom ) - Nowak Hubert - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Czas walki: 0:43 - Poddanie - duszenie zza pleców
  6. Kaczmarek Jakub - ASW (Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego ) - Siara Dominik - ASW (Akademia Sportów Walki MMA Fighter Radom) - Czas walki: 2:11 - (T)KO - TKO
  7. Nowak Cezary - CFR (Cross Fight Radom) - Mędrzycki Hubert - KBP (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Nowicki Sebastian (Czerwony Smok Poznań) - Mrowca Szymon - CTD (Combat Team Dębica) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Anisiewicz Kacper - MG (Marga Garwolin ) - Kaczmarek Jakub - ASW (Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego ) - Czas walki: 0:23 - Poddanie - taktarov
  10. Górnik Michał - SFG (Marga SFG Radom ) - Szafraniec Robert - SCC (Silesian Cage Club) - Czas walki: 1:15 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  11. Nowicki Sebastian (Czerwony Smok Poznań) - Górnik Michał - SFG (Marga SFG Radom ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  12. Anisiewicz Kacper - MG (Marga Garwolin ) - Nowak Cezary - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 0:24 - Poddanie - balacha
  13. Górnik Michał - SFG (Marga SFG Radom ) - Nowak Cezary - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 0:37 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  14. Nowicki Sebastian (Czerwony Smok Poznań) - Anisiewicz Kacper - MG (Marga Garwolin ) - Czas walki: 3:42 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Abdulkadyrov Muslim - NLK (No Limits Kwidzyn) - Caban Sebastian - AGT (Academia Gorila Tomaszów Maz.) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Abdulkadyrov Muslim - NLK (No Limits Kwidzyn) - Baran Dominik - FG (MMA Team Giżycko) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Król Konrad (Szkoła Walki Drwala) - Nowicki Hubert - FCŁ (Fight Club Łomża ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Malec Bartłomiej - SCC (Silesian Cage Club) - Wojciechowski Marcin - GLKS (GLKS Nadarzyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Abdulkadyrov Muslim - NLK (No Limits Kwidzyn) - Król Konrad (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Cinkowski Norbert - AG (Academia Gorila Tomaszów Maz.) - Malec Bartłomiej - SCC (Silesian Cage Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Cinkowski Norbert - AG (Academia Gorila Tomaszów Maz.) - Abdulkadyrov Muslim - NLK (No Limits Kwidzyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Malec Bartłomiej - SCC (Silesian Cage Club) - Król Konrad (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła master - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Bortkiewicz Paweł - TG (MMA Team Giżycko) - Bortkiewicz Andrzej - TG (MMA Team Giżycko) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła master - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Majkut Marek - H (Hunter MMA) - Kosiński Rafał - AO (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
Walki kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 66 kg

  1. Jóźwiak Sara - AZP (Ankos Zapasy Poznań ) - Rzemyszkiewicz Kinga - SK (Shooters Konin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Jóźwiak Sara - AZP (Ankos Zapasy Poznań ) - Wojdat Marta (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Czas walki: 1:40 - Poddanie - balacha
  3. Derbin Aneta - OSZP (Otwarte Serca Zaciśnięte Pięści) - Białogłowa Karolina - DFC (Dragon Fight Club Sochaczew) - Czas walki: 0:12 - (T)KO - KO
  4. Rzemyszkiewicz Kinga - SK (Shooters Konin) - Białogłowa Karolina - DFC (Dragon Fight Club Sochaczew) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 57 kg

  1. Eszer Weronika (Puncher Wrocław) - Zygmunt Danuta - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 1:28 - Poddanie - balacha
  2. Firlej Sylwia - KSO (Kaiser Sports Olsztyn) - Konik Paulina (Copacabana Łódź ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Eszer Weronika (Puncher Wrocław) - Marczak Klaudia - BT (MMA & BOXING "BULDOG" TEAM) - Czas walki: 0:12 - Poddanie - TKO
  4. Cisło Weronika - SŁ (Shark Łódź) - Firlej Sylwia - KSO (Kaiser Sports Olsztyn) - Czas walki: 1:14 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  5. Eszer Weronika (Puncher Wrocław) - Cisło Weronika - SŁ (Shark Łódź) - Czas walki: 3:42 - Poddanie - balacha
  6. Jóźwiak Sara - AZP (Ankos Zapasy Poznań ) - Derbin Aneta - OSZP (Otwarte Serca Zaciśnięte Pięści) - Czas walki: 1:29 - Poddanie - duszenie trójkątne
  7. Firlej Sylwia - KSO (Kaiser Sports Olsztyn) - Marczak Klaudia - BT (MMA & BOXING "BULDOG" TEAM) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła junior (J) - kategoria kobiety +57 kg

  1. Urbanik Martyna - FCB (Fight Club Bytom .) - Steczkowska Dominika - FCŁ (Fight Club Łomża ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Urbanik Martyna - FCB (Fight Club Bytom .) - Majewska Katarzyna - BTW (Bambero Team Wyszków) - Czas walki: 3:21 - Poddanie - balacha
  3. Steczkowska Dominika - FCŁ (Fight Club Łomża ) - Akslar Amelia - K (MMA Krosno) - Czas walki: 0:26 - (T)KO - KO
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów