Bull Terror Challenge
Walki mężczyzn

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Szewczyk Bartosz - ASWW (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Szalast Kacper - AG (Academia Gorila) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Borowiec Karol - G (Gladio) - Kułak Artur (Warszawskie Centrum Atletyki) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Wąsik Miłosz (MMA Krosno) - Gapski Krzysztof - AW (Aligatores Warszawa) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Wąsik Miłosz (MMA Krosno) - Szymański Patryk - AW (Aligatores Warszawa) - Czas walki: 0:14 - (T)KO - KO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Gapski Krzysztof - AW (Aligatores Warszawa) - Szymański Patryk - AW (Aligatores Warszawa) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Dudek Marcin - E/F (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm) - Parulski Kacper - E/F (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Chorąży Jakub - E/F (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm) - Piotrowski Kacper - K (MMA Krosno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Szczepaniak Mateusz - L (MKS Lubartów) - Bęben Łukasz - K (MMA Krosno) - Czas walki: 2:36 - Poddanie - mataleo
  3. Szczepaniak Mateusz - L (MKS Lubartów) - Chorąży Jakub - E/F (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm) - Czas walki: 1:18 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  4. Niedbała Jakub (Brak klubu) - Piotrowski Kacper - K (MMA Krosno) - Czas walki: 0:35 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  5. Niedbała Jakub (Brak klubu) - Szczepaniak Mateusz - L (MKS Lubartów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Leszczewski Jakub - K (MMA Krosno) - Ciosek Cyprian (Brak klubu) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Błaziak Marcin - G (Gladio) - Miękina Maciej - MKS_L (MKS Lubartów) - Czas walki: 1:50 - Poddanie - balacha
  3. Błaziak Marcin - G (Gladio) - Ciosek Cyprian (Brak klubu) - Czas walki: 2:02 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  4. Krukowski Wiktor - G (Gladio) - Michnowicz Szymon - SR (MMA "Sokół" Rymanów) - Czas walki: 2:58 - (T)KO - TKO
  5. Krukowski Wiktor - G (Gladio) - Leszczewski Jakub - K (MMA Krosno) - Czas walki: 0:22 - (T)KO - TKO
  6. Krukowski Wiktor - G (Gladio) - Błaziak Marcin - G (Gladio) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Dobosz Jordan - FSCh (FABRYKA SPORTU CHEŁM) - Mroczek Wiktor - HTK (Hells Team Koło) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Olszta Krystian - L (MKS Lubartów) - Grobelski Igor - GL (Gym MMA Lublin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Olszta Krystian - L (MKS Lubartów) - Mroczek Wiktor - HTK (Hells Team Koło) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Dobosz Jordan - FSCh (FABRYKA SPORTU CHEŁM) - Piesta Kamil - K1 (K1 Fighting Center) - Czas walki: 2:58 - Poddanie - balacha
  5. Grobelski Igor - GL (Gym MMA Lublin) - Maś Jakub - E/F (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm) - Czas walki: 0:39 - (T)KO - KO
  6. Grobelski Igor - GL (Gym MMA Lublin) - Dobosz Jordan - FSCh (FABRYKA SPORTU CHEŁM) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Szczygieł Paweł (Fight Team MMA Brodnica) - Staszewski Kacper - SL (Shootfighters Lublin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Cieślachowski Kacper - SŁ (Stal Łańcut Sekcja Sztuk Walki) - Szczygieł Mateusz - SRz (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Biały Bartłomiej - SR (MMA "Sokół" Rymanów) - Pawlak Radek - HTK (Hells Team Koło) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Szczygieł Mateusz - SRz (Spartakus Rzeszów) - Pawlak Radek - HTK (Hells Team Koło) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Cieślachowski Kacper - SŁ (Stal Łańcut Sekcja Sztuk Walki) - Biały Bartłomiej - SR (MMA "Sokół" Rymanów) - Czas walki: 0:41 - Poddanie - mataleo

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Tkaczyk Jakub (Brak klubu) - Winczowski Kacper - SR (MMA "Sokół" Rymanów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Tkaczyk Jakub (Brak klubu) - Wojciechowski Jan - FGL (Shootfighters Lublin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Winczowski Kacper - SR (MMA "Sokół" Rymanów) - Wojciechowski Jan - FGL (Shootfighters Lublin) - Czas walki: 3:48 - Poddanie - duszenie

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria OPEN

  1. Guzik Łukasz - DR (Dragon Fight Club Radom) - Kaniewski Sebastian - SŁ (Stal Łańcut Sekcja Sztuk Walki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Gąsiewicz Jakub - MG (Marga Garwolin ) - Mirosz Marcin - HTK (Hells Team Koło) - Czas walki: 1:38 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  2. Gąsiewicz Jakub - MG (Marga Garwolin ) - Pawłowski Patryk - HTK (Hells Team Koło) - Czas walki: 1:28 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami
  3. Mirosz Marcin - HTK (Hells Team Koło) - Pawłowski Patryk - HTK (Hells Team Koło) - Czas walki: 2:45 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Szupernak Jakub (Stal Łańcut Sekcja Sztuk Walki) - Musiał Krystian - HTK (Hells Team Koło) - Czas walki: 3:26 - Poddanie - balacha
  2. Szupernak Jakub (Stal Łańcut Sekcja Sztuk Walki) - Tomczuk Fabian - DR (Dragon Fight Club Radom) - Czas walki: 1:18 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Musiał Krystian - HTK (Hells Team Koło) - Pelc Dominik - SŁ (Stal Łańcut Sekcja Sztuk Walki) - Czas walki: 0:38 - (T)KO - TKO
  4. Tomczuk Fabian - DR (Dragon Fight Club Radom) - Pelc Dominik - SŁ (Stal Łańcut Sekcja Sztuk Walki) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Możdżeń Adrian - G (Gym MMA Lublin) - Borowiec Tomasz - SRz (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Borowiec Tomasz - SRz (Spartakus Rzeszów) - Łątka Patryk - K (MMA Krosno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Możdżeń Adrian - G (Gym MMA Lublin) - Praczyk Daniel - L (MKS Lubartów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Praczyk Daniel - L (MKS Lubartów) - Łątka Patryk - K (MMA Krosno) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Mędrzycki Hubert - KBP (Klub Bokserski Pięściarz) - Uszko Antoni - G (Gladio) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Ivashchuk Vadym - S_Rz (Spartakus Rzeszów) - Mędrzycki Hubert - KBP (Klub Bokserski Pięściarz) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Faiaz Mohammad (Brak klubu) - Ivashchuk Vadym - S_Rz (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 2:30 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  4. Faiaz Mohammad (Brak klubu) - Grzesiak Jakub - G (Gladio) - Czas walki: 1:27 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  5. Grzesiak Jakub - G (Gladio) - Głazik Kacper - GSW (Grappling Szczerbiec Wolbórz) - Czas walki: 0:22 - (T)KO - TKO
  6. Grzesiak Jakub - G (Gladio) - Mędrzycki Hubert - KBP (Klub Bokserski Pięściarz) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Biruk Aleksiej - SRz (Spartakus Rzeszów) - Anisiewicz Kacper - MG (Marga Garwolin ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Biruk Aleksiej - SRz (Spartakus Rzeszów) - Rochecki Szymon - GK (Grappling Kraków) - Czas walki: 2:10 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Rochecki Szymon - GK (Grappling Kraków) - Waz Filip - SRz (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 2:39 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  4. Anisiewicz Kacper - MG (Marga Garwolin ) - Waz Filip - SRz (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00+0:14 - Poddanie - mataleo
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów