Puchar Mierzei Wiślanej
Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Szymański Alan (MMA Team Ostróda) - Drzyzga Hubert (Shooters Konin) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  2. Górnowicz Dawid - MBG (Mighty Bulls Gdynia) - Drzyzga Hubert (Shooters Konin) - Czas walki: 0:40 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Górnowicz Dawid - MBG (Mighty Bulls Gdynia) - Szymański Alan (MMA Team Ostróda) - Czas walki: 0:24 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Zacholski Maciej - RGTK (Ronin Gold Team Koszalin) - Koszela Mateusz - O (MMA Team Ostróda) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  2. Karolczyk Szymon - MMA_W (MMA Witkowo ) - Zacholski Maciej - RGTK (Ronin Gold Team Koszalin) - Czas walki: 5:00 - (T)KO
  3. Nowakowski Jakub - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Koszela Mateusz - O (MMA Team Ostróda) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  4. Karolczyk Szymon - MMA_W (MMA Witkowo ) - Nowakowski Jakub - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Czas walki: 1:04 - Poddanie - mataleo

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Martynik Patryk - OT (Octagon Team ) - Malitsaev Said-Ela - BSSW (Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  2. Martynik Dawid - OT (Octagon Team ) - Malitsaev Said-Ela - BSSW (Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki) - Czas walki: 5:00+2:56 - Dyskwalifikacja
  3. Martynik Dawid - OT (Octagon Team ) - Martynik Patryk - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria OPEN

  1. Jarmołowicz Piotr - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Dreczkowski Michał - W (MMA Witkowo ) - Czas walki: 2:34 - Poddanie - mataleo
  2. Sieracki Maciej - SSWM (Strefa Sztuk Walki Mogilno) - Świątkowski Mateusz - GLKS (GLKS Nadarzyn) - Czas walki: 1:50 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Sieracki Maciej - SSWM (Strefa Sztuk Walki Mogilno) - Jarmołowicz Piotr - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  4. Dreczkowski Michał - W (MMA Witkowo ) - Świątkowski Mateusz - GLKS (GLKS Nadarzyn) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Bersanukaev Islam (Poland Top Team Grudziądz ) - Witkowski Mariusz - DF (Dragon Fighter) - Czas walki: 2:22 - Poddanie - duszenie zza pleców

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Hec Adam - CS (MMA Czarni Słupsk ) - Tandecki Dawid - CSWC (Centrum Sztuk Walki Chojnice) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Klasa Kacper (Brak klubu) - Szymanowski Jakub - SWP (Sporty Walki Piła) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Kosiński Rafał - AO (Arrachion Olsztyn) - Hec Adam - CS (MMA Czarni Słupsk ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Szymanowski Jakub - SWP (Sporty Walki Piła) - Hec Adam - CS (MMA Czarni Słupsk ) - Czas walki: 3:17 - Poddanie - anaconda
  5. Klasa Kacper (Brak klubu) - Kosiński Rafał - AO (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 2:53 - Poddanie - kimura

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Gnatkowski Krystian - FAO (Fight Academy Ostrołęka) - Contessa Christopher - GFW (Gym-Fight Wrocław ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Ciosek Patryk - RT (Różal Team) - Wasielewski Oskar - BTW (Berserkers Team Wielkopolska ) - Czas walki: 2:06 - Decyzja - duszenie zza pleców
  3. Sieg Paweł - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Wojciechowski Filip (Gold Team Polska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Gnatkowski Krystian - FAO (Fight Academy Ostrołęka) - Mleczko Dawid TNT (TNT Wołomin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Nowakowski Jakub - SK (Shooters Konin) - Ciosek Patryk - RT (Różal Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Wieczorek Szymon - MMA_W (MMA Witkowo ) - Seńko Dawid - BS (Berserker Szczecin ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Zarówny Denis - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Sieg Paweł - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Zarówny Denis - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Wieczorek Szymon - MMA_W (MMA Witkowo ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Gnatkowski Krystian - FAO (Fight Academy Ostrołęka) - Nowakowski Jakub - SK (Shooters Konin) - Czas walki: 2:58 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  10. Seńko Dawid - BS (Berserker Szczecin ) - Szupiluk Hubert (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Czas walki: 3:32 - (T)KO - KO
  11. Nowakowski Jakub - SK (Shooters Konin) - Wieczorek Szymon - MMA_W (MMA Witkowo ) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  12. Zarówny Denis - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Gnatkowski Krystian - FAO (Fight Academy Ostrołęka) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Bogdan Patryk - PW (Puncher Wrocław) - Anisiewicz Kacper - MG (Marga Garwolin ) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Rogalski Tymoteusz - F&F (Fit&Fun MMA Team) - Bogdan Patryk - PW (Puncher Wrocław) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Rogalski Tymoteusz - F&F (Fit&Fun MMA Team) - Anisiewicz Kacper - MG (Marga Garwolin ) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Przybył Tomasz - MTJ (Muay-thai Jarocin ) - Oracki Sebastian - ASW (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Knap Hubert - F (Fightman) - Le Tobiasz - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Wieliczko Adrian - RGTK (Ronin Gold Team Koszalin) - Przybył Tomasz - MTJ (Muay-thai Jarocin ) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  4. Knap Hubert - F (Fightman) - Kuś Krystian (Brak klubu) - Czas walki: 0:47 - Poddanie - balacha
  5. Wieliczko Adrian - RGTK (Ronin Gold Team Koszalin) - Sztymon Nikodem - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 2:41 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  6. Le Tobiasz - OT (Octagon Team ) - Kaczmarek Marcin - MMA_W (MMA Witkowo ) - Czas walki: 2:07 - (T)KO - TKO
  7. Wieliczko Adrian - RGTK (Ronin Gold Team Koszalin) - Knap Hubert - F (Fightman) - Czas walki: 2:00 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  8. Le Tobiasz - OT (Octagon Team ) - Przybył Tomasz - MTJ (Muay-thai Jarocin ) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Sławiczek Klaudiusz - OT (Octagon Team ) - Pawlik Maciej - AG (Aligatores Warszawa) - Czas walki: 4:00+1:07 - Poddanie - duszenie zza pleców
  2. Stabach Grzegorz - RGTK (Ronin Gold Team Koszalin) - Wojtusiak Grzegorz (Octagon Team ) - Czas walki: 3:49 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Stabach Grzegorz - RGTK (Ronin Gold Team Koszalin) - Sławiczek Klaudiusz - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  4. Wojtusiak Grzegorz (Octagon Team ) - Pawlik Maciej - AG (Aligatores Warszawa) - Czas walki: 2:43 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Cichocki Jakub - PTT (Poland Top Team Grudziądz ) - Grzybek Jakub - BSSW (Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kortus Kacper - A (Alliance BJJ) - Gajke Patryk - MS (MMAtaleo Słupsk) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Woszczyński Szymon - SK (Shooters Konin) - Dzwonkowski Andrzej - BP (Berserkir Prabuty) - Czas walki: 3:01 - Poddanie - duszenie zza pleców
  4. Kortus Kacper - A (Alliance BJJ) - Dziadzio Patryk - F (Fightman) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Cichocki Jakub - PTT (Poland Top Team Grudziądz ) - Dziadzio Patryk - F (Fightman) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  6. Woszczyński Szymon - SK (Shooters Konin) - Kortus Kacper - A (Alliance BJJ) - Czas walki: 1:13 - Poddanie - balacha
  7. Woszczyński Szymon - SK (Shooters Konin) - Cichocki Jakub - PTT (Poland Top Team Grudziądz ) - Czas walki: 1:10 - Poddanie - duszenie

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Kostrzewa Marek - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Walentowicz Dominik - BT (MMA & BOXING "BULDOG" TEAM) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Dzwonkowski Radosław - BP (Berserkir Prabuty) - Walentowicz Dominik - BT (MMA & BOXING "BULDOG" TEAM) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Redner Olaf - SŁ (Shark Łódź) - Kostrzewa Marek - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Redner Olaf - SŁ (Shark Łódź) - Dzwonkowski Radosław - BP (Berserkir Prabuty) - Czas walki: 1:25 - Poddanie - balacha

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Andrzejczak Mikołaj - MTJ (Muay-thai Jarocin ) - Nowak Oscar - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Andrzejczak Mikołaj - MTJ (Muay-thai Jarocin ) - Kraszewski Michał - U (Underground MMA Elbląg) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Kulmajer Wiktor - A (Alliance BJJ) - Stefaniak Kacper - SSWM (Strefa Sztuk Walki Mogilno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Kraszewski Michał - U (Underground MMA Elbląg) - Stefaniak Kacper - SSWM (Strefa Sztuk Walki Mogilno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Andrzejczak Mikołaj - MTJ (Muay-thai Jarocin ) - Kulmajer Wiktor - A (Alliance BJJ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Stefaniak Kacper - SSWM (Strefa Sztuk Walki Mogilno) - Domarus Patryk - MBG (Mighty Bulls Gdynia) - Czas walki: 0:17 - (T)KO - KO

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Blaszyński Nikodem - W (MMA Witkowo ) - Trepiński Oskar - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Blaszyński Nikodem - W (MMA Witkowo ) - Konciak Oskar - SŁ (Shark Łódź) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Iracki Hubert - OW (Murowana Goślina Team ) - Siemieniewicz Damian - U (Underground MMA Elbląg) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Iracki Hubert - OW (Murowana Goślina Team ) - Blaszyński Nikodem - W (MMA Witkowo ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Siemieniewicz Damian - U (Underground MMA Elbląg) - Konciak Oskar - SŁ (Shark Łódź) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Wieczorek Cyprian - RŚ (UKS Ronin Świętochłowice) - Zielonka Wiktor - DF (Dragon Fighter) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Walczak Antek - DF (Dragon Fighter) - Truk Adrian - GL (Gym MMA Lublin) - Czas walki: 0:44 - Poddanie - duszenie zza pleców
  3. Walczak Antek - DF (Dragon Fighter) - Rzepka Mateusz - PTT (Poland Top Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Wieczorek Cyprian - RŚ (UKS Ronin Świętochłowice) - Walczak Antek - DF (Dragon Fighter) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Wieczorek Cyprian - RŚ (UKS Ronin Świętochłowice) - Erdmann Patryk - GŁD (GŁD Team Piła) - Czas walki: 2:33 - Poddanie - balacha
  6. Rzepka Mateusz - PTT (Poland Top Team) - Erdmann Patryk - GŁD (GŁD Team Piła) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Besaraba Bartłomiej - BP (Berserkir Prabuty) - Shamkan Khizrien - PTT (Poland Top Team) - Czas walki: 4:00 - Dyskwalifikacja
  2. Didaev Usman - PTT (Poland Top Team) - Gracz Jakub - CS (MMA Czarni Słupsk ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Didaev Ilman - PTT (Poland Top Team) - Durszlewicz Aleksander - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Didaev Usman - PTT (Poland Top Team) - Popowicz Radek - SŁ (Shark Łódź) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Knopik Stanisław - BP (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Besaraba Bartłomiej - BP (Berserkir Prabuty) - Czas walki: 1:38 - Poddanie - duszenie zza pleców
  6. Popowicz Radek - SŁ (Shark Łódź) - Bennour Karim - BP (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Czas walki: 3:13 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  7. Knopik Stanisław - BP (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Didaev Usman - PTT (Poland Top Team) - Czas walki: 1:29 - Poddanie
  8. Didaev Ilman - PTT (Poland Top Team) - Popowicz Radek - SŁ (Shark Łódź) - Czas walki: 0:45 - (T)KO - KO
  9. Didaev Ilman - PTT (Poland Top Team) - Knopik Stanisław - BP (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Czas walki: 1:11 - (T)KO - KO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Stopierzyński Emil - DAR (DAR No Excuse) - Ciesielski Jędrzej - A (Alliance BJJ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Volkau Ivan - BSMSW (Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki) - Gabryś Patryk - R (UKS Ronin Świętochłowice) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Volkau Ivan - BSMSW (Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki) - Rożej Darek (Brak klubu) - Czas walki: 0:25 - Poddanie - americana
  4. Koziara Filip - TTK (Tiger Team Kwidzyn) - Stopierzyński Emil - DAR (DAR No Excuse) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  5. Rożej Darek (Brak klubu) - Stopierzyński Emil - DAR (DAR No Excuse) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  6. Volkau Ivan - BSMSW (Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki) - Koziara Filip - TTK (Tiger Team Kwidzyn) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Zajkowski Kamil (Brak klubu) - Kołodziej Tomasz - MTJ (Muay-thai Jarocin ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Buszman Bartek (Brak klubu) - Tomczak Damian (Brak klubu) - Czas walki: 1:45 - Poddanie - duszenie zza pleców
  3. Paszkowski Damian (Brak klubu) - Kamiński Adam - SWP (Brak klubu) - Czas walki: 1:34 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  4. Zaborowski Krzysztof - G (Gladiator) - Jakubowski Maciej - SSWM (Strefa Sztuk Walki Mogilno) - Czas walki: 3:11 - Poddanie - duszenie zza pleców
  5. Gudelski Karol - GLKS (GLKS Nadarzyn) - Wojewoda Marcin - E (Underground MMA Elbląg) - Czas walki: 2:20 - Poddanie - mataleo
  6. Paszkowski Damian (Brak klubu) - Buszman Bartek (Brak klubu) - Czas walki: 0:57 - (T)KO - TKO
  7. Zaborowski Krzysztof - G (Gladiator) - Rogalski Dawid - AW (Aligatores Warszawa) - Czas walki: 1:11 - Dyskwalifikacja
  8. Gudelski Karol - GLKS (GLKS Nadarzyn) - Pruszewicz Kacper - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  9. Gudelski Karol - GLKS (GLKS Nadarzyn) - Zajkowski Kamil (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Gudelski Karol - GLKS (GLKS Nadarzyn) - Paszkowski Damian (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  11. Zajkowski Kamil (Brak klubu) - Sidorko Daniel - CSWJ (Centrum Sportów Walki Jarosław) - Czas walki: 3:06 - (T)KO - TKO
  12. Paszkowski Damian (Brak klubu) - Zaborowski Krzysztof - G (Gladiator) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  13. Zajkowski Kamil (Brak klubu) - Zaborowski Krzysztof - G (Gladiator) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Woliński Krystian - AK (Alliance Krościan) - Kurłowicz Kacper - RGTK (Ronin Gold Team Koszalin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Węgrecki Paweł - TTK (Tiger Team Kwidzyn) - Rembacki Szymon - SWP (Sporty Walki Piła) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Wojnowski Krystian - W (MMA Witkowo ) - Kowalski Hubert - BP (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Możdżeń Adrian - G (Gladio) - Żylis Dominik - TT (MMA Team Tczew) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Boguszewicz Paweł - TTK (Tiger Team Kwidzyn) - Homot Michał - ZTG (Złomiarz Team Gdańsk) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Możdżeń Adrian - G (Gladio) - Bartkowiak Maciej - A (Alliance BJJ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Homot Michał - ZTG (Złomiarz Team Gdańsk) - Szczepaniak Dawid - AWTP (Brak klubu) - Czas walki: 3:37 - Poddanie - duszenie zza pleców
  8. Rutkowski Patryk - G (Gladiator) - Wiśniewski Tomasz - TTK (Tiger Team Kwidzyn) - Czas walki: 1:39 - (T)KO - KO
  9. Bartkowiak Maciej - A (Alliance BJJ) - Sadowski Damian - E (Underground MMA Elbląg) - Czas walki: 1:50 - (T)KO - TKO
  10. Węgrecki Paweł - TTK (Tiger Team Kwidzyn) - Wojnowski Krystian - W (MMA Witkowo ) - Czas walki: 3:06 - (T)KO - KO
  11. Woliński Krystian - AK (Alliance Krościan) - Rutkowski Patryk - G (Gladiator) - Czas walki: 0:06 - Dyskwalifikacja
  12. Możdżeń Adrian - G (Gladio) - Węgrecki Paweł - TTK (Tiger Team Kwidzyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  13. Możdżeń Adrian - G (Gladio) - Boguszewicz Paweł - TTK (Tiger Team Kwidzyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  14. Boguszewicz Paweł - TTK (Tiger Team Kwidzyn) - Nowacki Jakub - MMA_O (MMA Team Ostróda) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  15. Węgrecki Paweł - TTK (Tiger Team Kwidzyn) - Woliński Krystian - AK (Alliance Krościan) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  16. Boguszewicz Paweł - TTK (Tiger Team Kwidzyn) - Woliński Krystian - AK (Alliance Krościan) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Liaushou Kanstantsin - AG (Academia Gorila) - Cybulski Krystian - CS (MMA Czarni Słupsk ) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Shakhban Davidov - BSMSW (Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki) - Czeszejko Mateusz - BP (Berserkir Prabuty) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Jurzysta Jędrzej - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Wojciechowski Łukasz - A (Alliance BJJ) - Czas walki: 0:38 - (T)KO - KO
  4. Liaushou Kanstantsin - AG (Academia Gorila) - Jurzysta Jędrzej - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Shakhban Davidov - BSMSW (Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki) - Liaushou Kanstantsin - AG (Academia Gorila) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Shakhban Davidov - BSMSW (Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki) - Kaczmarek Adrian - BTS (Berserker Szczecin ) - Czas walki: 4:00+0:41 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami
  7. Jurzysta Jędrzej - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Kaczmarek Adrian - BTS (Berserker Szczecin ) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Białaszczyk Karol - M_S (MMAtaleo Słupsk) - Węgrecki Michał - BP (Berserkir Prabuty) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Berkowski Marceli - MBG (Mighty Bulls Gdynia) - Miłek Daniel - PTT (Poland Top Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Łukasik Grzegorz - DF (Dragon Fighter) - Andrzejewski Bartosz - W (MMA Witkowo ) - Czas walki: 4:00 - Dyskwalifikacja
  4. Białaszczyk Karol - M_S (MMAtaleo Słupsk) - Łukasik Grzegorz - DF (Dragon Fighter) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Dybowski Tomasz - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Białaszczyk Karol - M_S (MMAtaleo Słupsk) - Czas walki: 2:20 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  6. Dybowski Tomasz - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Berkowski Marceli - MBG (Mighty Bulls Gdynia) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  7. Łukasik Grzegorz - DF (Dragon Fighter) - Berkowski Marceli - MBG (Mighty Bulls Gdynia) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Kovalchuk Yaroslav - AW (Aligatores Warszawa) - Andrzejewski Tobiasz - A (Alliance BJJ) - Czas walki: 1:03 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma
  2. Ficner Zenon (Kohorta Poznań) - Wojciechowski Marcin - GLKS (GLKS Nadarzyn) - Czas walki: 0:32 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Deyna Patryk - MBG (Mighty Bulls Gdynia) - Kozioł Rafał - W (MMA Witkowo ) - Czas walki: 0:54 - (T)KO - KO
  4. Deyna Patryk - MBG (Mighty Bulls Gdynia) - Grabowski Joachim - BT_ (MMA & BOXING "BULDOG" TEAM) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Deyna Patryk - MBG (Mighty Bulls Gdynia) - Kovalchuk Yaroslav - AW (Aligatores Warszawa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Kovalchuk Yaroslav - AW (Aligatores Warszawa) - Ficner Zenon (Kohorta Poznań) - Czas walki: 2:06 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  7. Ficner Zenon (Kohorta Poznań) - Grabowski Joachim - BT_ (MMA & BOXING "BULDOG" TEAM) - Czas walki: 2:12 - Poddanie - kimura
Walki kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 57 kg

  1. Krokwa Aleksandra - AW (Aligatores Warszawa) - Kosakowska Paulina (Underground MMA Elbląg) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Wiśniewska Paulina - O (MMA Team Ostróda) - Kosakowska Paulina (Underground MMA Elbląg) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Wiśniewska Paulina - O (MMA Team Ostróda) - Krokwa Aleksandra - AW (Aligatores Warszawa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów