Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Dzinowagis Konrad (Przemol Boxing Team) - Zaniewski Stanisław - RGOW (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Czas walki: 3:05 - Dyskwalifikacja

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Cwalina Krystian (Black Horse MMA Łomża ) - Owsiany Dominik - K (MMA Krosno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Sroka Sebastian - O (MMA Team Ostróda) - Brzezicki Jacek (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Szymański Alan (MMA Team Ostróda) - Drzyzga Hubert (Shooters Konin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Sroka Sebastian - O (MMA Team Ostróda) - Szymański Alan (MMA Team Ostróda) - Czas walki: 5:00+5:00 - Decyzja
  5. Sroka Sebastian - O (MMA Team Ostróda) - Cwalina Krystian (Black Horse MMA Łomża ) - Czas walki: 0:52 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  6. Szymański Alan (MMA Team Ostróda) - Mochocki Piotr (Cross Fight Radom) - Czas walki: 2:15 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Rzepecki Damian (Drysdale Jiu Jitsu) - Rajewski Robert - RTP (Rajewski Team Płock) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Rzepecki Damian (Drysdale Jiu Jitsu) - Skiermański Sebastian (Warriors Gym Aleksandrów Kujawski) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Pezda Michał (Octagon Team ) - Arnista Piotr (Black Horse MMA Łomża ) - Czas walki: 5:00+3:00 - Decyzja
  4. Skiermański Sebastian (Warriors Gym Aleksandrów Kujawski) - Wiaderek Andrzej - RGCK (Rio Grappling Club Krośnice) - Czas walki: 1:08 - (T)KO - TKO
  5. Pezda Michał (Octagon Team ) - Rzepecki Damian (Drysdale Jiu Jitsu) - Czas walki: 1:10 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Czyżewski Kamil (Vale Tudo Białystok) - Bulecki Bogdan - ASWW (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Matuszek Daniel (Strefa Sportów Walki Artfight Rzeszów) - Gajda Mateusz (Lutadores Nysa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Czyżewski Kamil (Vale Tudo Białystok) - Matuszek Daniel (Strefa Sportów Walki Artfight Rzeszów) - Czas walki: 2:29 - (T)KO - TKO

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Bartoszewicki Filip - RGOW (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Piechocki Mateusz - FGMT (Fire Gym Muay Thai) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Bartoszewicki Filip - RGOW (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Żernowski Sebastian - CZG (Cyklon Zielona Góra) - Czas walki: 3:52 - Poddanie - duszenie zza pleców
  3. Kareta Dawid (Octagon Team ) - Kazieczko Wojciech - PZG (Pepe MMA Zielona Góra) - Czas walki: 2:47 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Durszlewicz Karol - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Piechocki Mateusz - FGMT (Fire Gym Muay Thai) - Czas walki: 5:00+5:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria OPEN

  1. Bednarski Michał (GLKS Nadarzyn) - Malinowski Michał - FSW (Fanatycy Sportów Walki) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  2. Świątkowski Mateusz - GLKS (GLKS Nadarzyn) - Jaskólski Adam - GRŚ (Grizzly Martial Arts Ruda Śl.) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  3. Baraniewski Iwo - AW (Aligatores Warszawa) - Świątkowski Mateusz - GLKS (GLKS Nadarzyn) - Czas walki: 1:07 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami
  4. Baraniewski Iwo - AW (Aligatores Warszawa) - Nowakowski Konrad - AG (Academia Gorila) - Czas walki: 3:10 - Poddanie - balacha
  5. Nowakowski Konrad - AG (Academia Gorila) - Bednarski Michał (GLKS Nadarzyn) - Czas walki: 3:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Patra Grzegorz - PBT (Przemol Boxing Team) - Kulesz Adam - DWŁ (Dziki Wschód Łosice) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kurowski Piotr - AW (Aligatores Warszawa) - Janik Maciej - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  3. Dymitrów Mariusz (Grizzly Martial Arts Ruda Śl.) - Piersiak Kamil - AG (Academia Gorila) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  4. Kurowski Piotr - AW (Aligatores Warszawa) - Dymitrów Mariusz (Grizzly Martial Arts Ruda Śl.) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  5. Wasiela Kamil - SGT (Strzelec Gold Team Ostrów Wlkp.) - Patra Grzegorz - PBT (Przemol Boxing Team) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  6. Wasiela Kamil - SGT (Strzelec Gold Team Ostrów Wlkp.) - Kurowski Piotr - AW (Aligatores Warszawa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Roicki Szymon (Arrachion Olsztyn) - Janikowski Damian - CSWC (Centrum Sztuk Walki Chojnice) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  2. Kisielewski Karol - KMT (KOTWICA MMA TEAM) - Kampa Przemysław (Grizzly Martial Arts Ruda Śl.) - Czas walki: 3:00+2:00 - Decyzja
  3. Borowiec Karol - G (Gladio) - Tlałka Konrad (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  4. Szupernak Jakub (Pankration Team Rzeszów) - Michalski Jakub - KSWE (Klub Sportów Walki Eskulap Otwock) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  5. Stoiński Patryk (Murowana Goślina Team ) - Nowak Bartłomiej - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  6. Kisielewski Mateusz - ZVŁ (Zenith Vera Łódź) - Roicki Szymon (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  7. Borowiec Karol - G (Gladio) - Szupernak Jakub (Pankration Team Rzeszów) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  8. Kułak Artur (Aligatores Warszawa) - Stoiński Patryk (Murowana Goślina Team ) - Czas walki: 3:00+2:00 - Decyzja
  9. Borowiec Karol - G (Gladio) - Kisielewski Mateusz - ZVŁ (Zenith Vera Łódź) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  10. Gorczyca Marek - BZKK (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) - Kułak Artur (Aligatores Warszawa) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  11. Gorczyca Marek - BZKK (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) - Bronkowski Konrad (MMA Orzeł Namysłów) - Czas walki: 0:06 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma
  12. Gamla Szymon (Gold Team Polska) - Malinowski Adrian - VTB (Vale Tudo Białystok) - Czas walki: 2:35 - (T)KO - TKO
  13. Gorczyca Marek - BZKK (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) - Borowiec Karol - G (Gladio) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  14. Gorczyca Marek - BZKK (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) - Gamla Szymon (Gold Team Polska) - Czas walki: 3:00+2:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Klasa Kacper (Baltic Fighters Gdańsk ) - Sieczkowski Daniel - SŁ (Shark Łódź) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  2. Majewski Sebastian - PBT (Przemol Boxing Team) - Brygoła Kacper - DW (Dziki Wschód) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  3. Bońkowski Krzysztof - AW (Aligatores Warszawa) - Lekki Mikołaj (Pankration Team Rzeszów) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  4. Paszotta Jakub - K.O. (K.O. Fight Team) - Krępa Gabriel - IDM (Iron Dragon Mielec) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  5. Błaziak Marcin - G (Gladio) - Wałęsa Kamil - LGT (Poznańska Akademia Linke Gold Team) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  6. Zgódka Mateusz - AW (Aligatores Warszawa) - Dadas Paweł (Klub Sportów Walki Eskulap Otwock) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  7. Nowakowski Jakub - SK (Shooters Konin) - Wojciechowski Filip (Gold Team Polska) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  8. Nowakowski Jakub - SK (Shooters Konin) - Gnatkowski Krystian - FAO (Fight Academy Ostrołęka) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  9. Zalewski Wiktor - IP (Impact Płock) - Engler Bartosz - AO (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  10. Klasa Kacper (Baltic Fighters Gdańsk ) - Mitko Mateusz (Octagon Team ) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  11. Dragański Bartłomiej - DFC (Dragon Fight Club Sochaczew) - Mika Krzysztof - KTJ (RKSiSW Bushido Ruda Śląska) - Czas walki: 2:32 - Poddanie - duszenie zza pleców
  12. Mitko Mateusz (Octagon Team ) - Kuberski Tomasz - MGT (Murowana Goślina Team ) - Czas walki: 3:24 - Poddanie - duszenie zza pleców
  13. Janikowski Krzysztof - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Skarżycki Marcin - DW (Dziki Wschód) - Czas walki: 2:32 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  14. Gnatkowski Krystian - FAO (Fight Academy Ostrołęka) - Sobolewski Adrian - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 1:40 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  15. Klasa Kacper (Baltic Fighters Gdańsk ) - Dragański Bartłomiej - DFC (Dragon Fight Club Sochaczew) - Czas walki: 2:43 - Poddanie - americana
  16. Janikowski Krzysztof - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Zgódka Mateusz - AW (Aligatores Warszawa) - Czas walki: 0:42 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  17. Dałek Piotr - MGT (Murowana Goślina Team ) - Wocial Wojtek - KWG (Klub Walki Grappler) - Czas walki: 1:42 - Poddanie - duszenie zza pleców
  18. Bońkowski Krzysztof - AW (Aligatores Warszawa) - Majewski Sebastian - PBT (Przemol Boxing Team) - Czas walki: 3:00 - Walkower
  19. Błaziak Marcin - G (Gladio) - Paszotta Jakub - K.O. (K.O. Fight Team) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  20. Błaziak Marcin - G (Gladio) - Bońkowski Krzysztof - AW (Aligatores Warszawa) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  21. Zalewski Wiktor - IP (Impact Płock) - Dałek Piotr - MGT (Murowana Goślina Team ) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  22. Mitko Mateusz (Octagon Team ) - Kowalski Jakub - TTŚ (Tornado Team Świętochłowice) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  23. Janikowski Krzysztof - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Nowakowski Jakub - SK (Shooters Konin) - Czas walki: 1:15 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  24. Błaziak Marcin - G (Gladio) - Klasa Kacper (Baltic Fighters Gdańsk ) - Czas walki: 2:14 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  25. Błaziak Marcin - G (Gladio) - Zalewski Wiktor - IP (Impact Płock) - Czas walki: 1:07 - Poddanie - mataleo
  26. Zalewski Wiktor - IP (Impact Płock) - Janikowski Krzysztof - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Bogdan Patryk - PW (Puncher Wrocław) - Przyborowski Filip - AO (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  2. Pierwoła Kuba - OT (Octagon Team ) - Polański Adam - RGOW (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Czas walki: 1:13 - Poddanie - mataleo
  3. Pierwoła Kuba - OT (Octagon Team ) - Michalczyk Robert - RT (Rudzki Tomodahi) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  4. Bogdan Patryk - PW (Puncher Wrocław) - Szupiluk Hubert (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  5. Makowiecki Kamil - ASWW (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Łuczak Fabian - MGT (Murowana Goślina Team ) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  6. Pierwoła Kuba - OT (Octagon Team ) - Bogdan Patryk - PW (Puncher Wrocław) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Makowiecki Kamil - ASWW (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Kowalski Adam - AO (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Łuczak Fabian - MGT (Murowana Goślina Team ) - Moniak Michał (Academia Gorila) - Czas walki: 2:54 - (T)KO - KO
  9. Pierwoła Kuba - OT (Octagon Team ) - Makowiecki Kamil - ASWW (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Czas walki: 1:57 - Poddanie - balacha

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Piłat Dawid - CFR (Cross Fight Radom) - Knap Marcin (Fightman) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  2. Pilarski Michał - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Sławiczek Klaudiusz - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  3. Przybył Tomasz - MTJ (Muay-thai Jarocin ) - Piłat Dawid - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  4. Przybył Tomasz - MTJ (Muay-thai Jarocin ) - Grzeszczak Paweł - G (Gladio) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Grzeszczak Paweł - G (Gladio) - Pilarski Michał - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Czas walki: 2:01 - Poddanie - anaconda

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Skwarek Przemysław - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Jabłoński Paweł - VTB (Vale Tudo Białystok) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  2. Le Tobiasz - OT (Octagon Team ) - Grabowski Joachim - BT_ (MMA & BOXING "BULDOG" TEAM) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  3. Gogłoza Krystian - FD (Forca Dęblin) - Pawlik Maciej (K.O.Fight Club Łuków) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  4. Le Tobiasz - OT (Octagon Team ) - Skwarek Przemysław - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Le Tobiasz - OT (Octagon Team ) - Gogłoza Krystian - FD (Forca Dęblin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Gogłoza Krystian - FD (Forca Dęblin) - Grochalski Wiktor - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Czas walki: 3:38 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami

Formuła junior (J) - kategoria kobiety +57 kg

  1. Steczkowska Dominika - FCŁ (Fight Club Łomża ) - Bąk Aleksandra - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria OPEN

  1. Piotrowski Paweł - DFC (Dragon Fight Club Sochaczew) - Drabek Szymon - O (MMA Orzeł Namysłów) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Skierkowski Patryk - BTW (Bambero Team Wyszków) - Jehne Kacper - SK (Shooters Konin) - Czas walki: 2:53 - Poddanie - duszenie zza pleców
  3. Skierkowski Patryk - BTW (Bambero Team Wyszków) - Piotrowski Paweł - DFC (Dragon Fight Club Sochaczew) - Czas walki: 1:56 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Pyzel Tomasz - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Kortus Kacper - A (Alliance BJJ) - Czas walki: 0:43 - Poddanie - kimura
  2. Woszczyński Szymon - SK (Shooters Konin) - Cegła Wktor - TK (Tornado Kalisz MMA) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  3. Zabielski Maciej - E (MMA Team Ełk) - Brylewski Filip - OW (MMA Ostrów Wielkopolski) - Czas walki: 1:35 - Decyzja - duszenie gilotynowe
  4. Dziadzio Patryk - F (Fightman) - Grzybek Jakub - BSSW (Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki) - Czas walki: 3:00+2:00 - Poddanie
  5. Woszczyński Szymon - SK (Shooters Konin) - Zabielski Maciej - E (MMA Team Ełk) - Czas walki: 1:51 - Poddanie - duszenie trójkątne noami
  6. Kortus Kacper - A (Alliance BJJ) - Woszczyński Szymon - SK (Shooters Konin) - Czas walki: 1:41 - Poddanie - americana
  7. Kortus Kacper - A (Alliance BJJ) - Dziadzio Patryk - F (Fightman) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Salwin Kacper - BTW (Bambero Team Wyszków) - Szewczyk Radosław - DW (Dziki Wschód) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  2. Piwko Damian - ASWPK (Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego ) - Górniak Mateusz - CSWH (Centrum Sportów Walki "Hodana" Legnica) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  3. Franco Michele - CFR (Cross Fight Radom) - Salwin Kacper - BTW (Bambero Team Wyszków) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  4. Karpiński Krystian - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Wiśniewski Patryk - ZG (MMA Zapasy Grajewo) - Czas walki: 0:58 - Poddanie - balacha
  5. Błocki Bartłomiej - AW (Akademia Walki ) - Bocoń Dawid - PSSOD (Podkarpackie Stowarzyszenie Sportów Obronnych Defender) - Czas walki: 0:50 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  6. Karpiński Krystian - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Franco Michele - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 4:00+1:42 - Poddanie - mataleo
  7. Piwko Damian - ASWPK (Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego ) - Grudka Alex - WFC (Walhalla Fight Club Mińsk Maz.) - Czas walki: 0:40 - (T)KO - TKO
  8. Karpiński Krystian - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Piwko Damian - ASWPK (Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego ) - Czas walki: 2:27 - Poddanie - balacha
  9. Piwko Damian - ASWPK (Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego ) - Błocki Bartłomiej - AW (Akademia Walki ) - Czas walki: 3:25 - (T)KO - KO

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Włodarczyk Igor - AO (Arrachion Olsztyn) - Zalewski Szymon - VTB (Vale Tudo Białystok) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  2. Rutowicz Adam - CPT (Copacabana Piotrków Trybunalski) - Nowak Oscar - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  3. Harasimczuk Kacper - NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Lenart Oliwier - KT (KOTWICA MMA TEAM) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  4. Kulmajer Wiktor - A (Alliance BJJ) - Krzyśka Mikołaj - MGT (Murowana Goślina Team ) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  5. Andrzejczak Mikołaj - MTJ (Muay-thai Jarocin ) - Zubrzycki Kacper - SP (Sportowe Puławy) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  6. Wnętrzak Michał - OŁ (Octopus Łódź) - Wójcik Mateusz - SŁ (Shark Łódź) - Czas walki: 0:57 - Poddanie - balacha
  7. Harasimczuk Kacper - NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Penar Piotr - K (MMA Krosno) - Czas walki: 1:45 - Poddanie - duszenie zza pleców
  8. Noworyta Krzysztof - KSW (Kaito Stalowa Wola) - Szymaniuk Jakub - DWŁ (Dziki Wschód Łosice) - Czas walki: 0:58 - Poddanie - duszenie zza pleców
  9. Wnętrzak Michał - OŁ (Octopus Łódź) - Walentowicz Dominik - BT (MMA & BOXING "BULDOG" TEAM) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - balacha
  10. Noworyta Krzysztof - KSW (Kaito Stalowa Wola) - Krukowski Wiktor - G (Gladio) - Czas walki: 1:52 - Poddanie - balacha
  11. Włodarczyk Igor - AO (Arrachion Olsztyn) - Gęsicki Maciej - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Czas walki: 1:47 - Poddanie - mataleo
  12. Pietrzyk Hubert - CPT (Copacabana Piotrków Trybunalski) - Wocial Dominik - KWG (Klub Walki Grappler) - Czas walki: 0:07 - (T)KO - TKO
  13. Harasimczuk Kacper - NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Kulmajer Wiktor - A (Alliance BJJ) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  14. Włodarczyk Igor - AO (Arrachion Olsztyn) - Andrzejczak Mikołaj - MTJ (Muay-thai Jarocin ) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  15. Harasimczuk Kacper - NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Wnętrzak Michał - OŁ (Octopus Łódź) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  16. Włodarczyk Igor - AO (Arrachion Olsztyn) - Noworyta Krzysztof - KSW (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  17. Harasimczuk Kacper - NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Włodarczyk Igor - AO (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  18. Wnętrzak Michał - OŁ (Octopus Łódź) - Rutowicz Adam - CPT (Copacabana Piotrków Trybunalski) - Czas walki: 0:30 - Poddanie - balacha
  19. Noworyta Krzysztof - KSW (Kaito Stalowa Wola) - Pietrzyk Hubert - CPT (Copacabana Piotrków Trybunalski) - Czas walki: 0:45 - Poddanie - taktarov

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Nowaczenko Daniel - DW (Dziki Wschód) - Początko Dominik - F (Fightman) - Czas walki: 2:31 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  2. Grąz Hubert - K (Kaito Stalowa Wola) - Grodzki Gracjan - GMA (Grizzly Martial Arts Ruda Śl.) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  3. Mikulski Błażej - KWG (Klub Walki Grappler) - Dzwonek Bartosz (Academia Gorila Rybnik) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  4. Iracki Hubert - OW (Murowana Goślina Team ) - Drozdowski Kamil - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  5. Wieryszko Patryk - BH (Black Horse MMA Łomża ) - Mikulski Błażej - KWG (Klub Walki Grappler) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  6. Dzwonek Bartosz (Academia Gorila Rybnik) - Trepiński Oskar - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Czas walki: 3:00+1:157 - Poddanie - mataleo
  7. Nowaczenko Daniel - DW (Dziki Wschód) - Osiński Mateusz - AG (Academia Gorila) - Czas walki: 0:59 - Poddanie - balacha
  8. Stochmal Wiktor - SKKK (SK Kickboxing Kielce) - Kopeć Adrian - FSW (Fanatycy Sportów Walki) - Czas walki: 2:47 - Poddanie - duszenie zza pleców
  9. Chwesiuk Łukasz - DW (Dziki Wschód) - Onyszczuk Wiktor - AG (Academia Gorila) - Czas walki: 1:19 - Poddanie - balacha
  10. Początko Dominik - F (Fightman) - Kowalczyk Kacper - KWG (Klub Walki Grappler) - Czas walki: 0:59 - Poddanie - balacha
  11. Nowaczenko Daniel - DW (Dziki Wschód) - Grąz Hubert - K (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  12. Iracki Hubert - OW (Murowana Goślina Team ) - Stochmal Wiktor - SKKK (SK Kickboxing Kielce) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  13. Wieryszko Patryk - BH (Black Horse MMA Łomża ) - Kawalski Mateusz - KG (Kodokan Gliwice ) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  14. Początko Dominik - F (Fightman) - Chwesiuk Łukasz - DW (Dziki Wschód) - Czas walki: balacha - Poddanie - wideo
  15. Nowaczenko Daniel - DW (Dziki Wschód) - Wieryszko Patryk - BH (Black Horse MMA Łomża ) - Czas walki: 4:00+1:25 - Poddanie - balacha
  16. Początko Dominik - F (Fightman) - Iracki Hubert - OW (Murowana Goślina Team ) - Czas walki: 1:26 - Poddanie - balacha

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Durszlewicz Aleksander - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Lemańczyk Alan - FYBK (For Your Body Kościerzyna) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  2. Tomaszewski Kacper - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Owczarzak Patryk - SCh (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  3. Balko Mateusz - FCB (Fight Club Bytom .) - Fornalski Kacper - SFTL (Streffa Fight Team Lubin) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  4. Leeske Dominik - GB (GB Spartan Team Chorzów) - Gierczak Filip - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  5. Pyrdoł Szymon - FCB (Fight Club Bytom .) - Czajka Radosław - FSW (Fanatycy Sportów Walki) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  6. Tomaszewski Kacper - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Durszlewicz Aleksander - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Czas walki: 1:30 - Decyzja - mataleo
  7. Stypułkowski Kevin - VTB (Vale Tudo Białystok) - Leeske Dominik - GB (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  8. Wieczorek Cyprian - RŚ (UKS Ronin Świętochłowice) - Pyrdoł Szymon - FCB (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  9. Tomaszewski Kacper - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Balko Mateusz - FCB (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  10. Wieczorek Cyprian - RŚ (UKS Ronin Świętochłowice) - Dmochowski Wiktor - FCO (Fight Academy Ostrołęka) - Czas walki: 1:36 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  11. Balko Mateusz - FCB (Fight Club Bytom .) - Wiśniowski Piotr - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Czas walki: 1:10 - Poddanie - balacha
  12. Wieczorek Cyprian - RŚ (UKS Ronin Świętochłowice) - Stypułkowski Kevin - VTB (Vale Tudo Białystok) - Czas walki: 2:25 - Poddanie - duszenie zza pleców
  13. Stypułkowski Kevin - VTB (Vale Tudo Białystok) - Krupa Damian - G (Gladio) - Czas walki: 1:08 - (T)KO - KO
  14. Wieczorek Cyprian - RŚ (UKS Ronin Świętochłowice) - Tomaszewski Kacper - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Czas walki: 1:05 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Brzeziński Jakub - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Miklar Krystian - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  2. Wietrzykowki Dawid - SŁ (Shark Łódź) - Raubo Jakub - KWG (Klub Walki Grappler) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  3. Burta Jakub - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Lipiński Piotr - GS (Gladiator Siedlce) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  4. Knopik Stanisław - BP (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Papliński Kacper - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  5. Sawera Kacper - FR (Akademia Sportów Walki MMA Fighter Radom) - Brzeziński Jakub - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  6. Janiak Dawid - FCB (Fight Club Bytom .) - Dudzik Patryk - W (Klub Sportowy Workout) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  7. Dymiński Dominik - SCH (GB Spartan Team Chorzów) - Głażewski Mateusz - KBG (Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki) - Czas walki: 1:50 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma
  8. Dymiński Dominik - SCH (GB Spartan Team Chorzów) - Młyński Joachim - FYBK (For Your Body Kościerzyna) - Czas walki: 1:50 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  9. Gnatkowski Jakub - P (Predator MMA) - Wietrzykowki Dawid - SŁ (Shark Łódź) - Czas walki: 0:32 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  10. Knopik Stanisław - BP (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Leśniewski Jakub - FCB (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 3:00+2:00 - Decyzja
  11. Sawera Kacper - FR (Akademia Sportów Walki MMA Fighter Radom) - Stachaczyk Dawid - CPT (Copacabana Piotrków Trybunalski) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  12. Burta Jakub - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Knopik Stanisław - BP (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  13. Dymiński Dominik - SCH (GB Spartan Team Chorzów) - Janiak Dawid - FCB (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 1:22 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  14. Dymiński Dominik - SCH (GB Spartan Team Chorzów) - Sawera Kacper - FR (Akademia Sportów Walki MMA Fighter Radom) - Czas walki: 1:28 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  15. Burta Jakub - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Gnatkowski Jakub - P (Predator MMA) - Czas walki: 1:38 - (T)KO - KO
  16. Dymiński Dominik - SCH (GB Spartan Team Chorzów) - Burta Jakub - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 0:39 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  17. Kalisz Kacper - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Potaman Bartłomiej - BTS (Berserker Szczecin ) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  18. Knopik Stanisław - BP (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Kalisz Kacper - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Czas walki: 3:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria OPEN

  1. Gutowski Przemysław - BH (Black Horse MMA Łomża ) - Sieracki Maciej - SSWM (Strefa Sztuk Walki Mogilno) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  2. Dreczkowski Michał - W (MMA Witkowo ) - Dziekoński Dawid - BH (Black Horse MMA Łomża ) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  3. Dreczkowski Michał - W (MMA Witkowo ) - Garncarek Daniel - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  4. Dreczkowski Michał - W (MMA Witkowo ) - Sosnowski Michał - NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Czas walki: 2:04 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma
  5. Garncarek Daniel - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Kirsz Jakub - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Czas walki: 1:55 - (T)KO - TKO
  6. Dziekoński Dariusz (Fight Academy Ostrołęka) - Kramarz Adam - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Czas walki: 0:32 - (T)KO - KO
  7. Garncarek Daniel - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Gutowski Przemysław - BH (Black Horse MMA Łomża ) - Czas walki: 1:26 - (T)KO - KO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Piwowarek Cezary - DAR (DAR No Excuse) - Wentlandt Kami l -G (UKS Fight Club Łódź Galvarino) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  2. Markowski Marcin - SSWN (Sekcja Sportów Walki Nowomieszczanie) - Pokropiński Przemysław - K.O. (K.O. Fight Team) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  3. Piwowarek Cezary - DAR (DAR No Excuse) - Markowski Marcin - SSWN (Sekcja Sportów Walki Nowomieszczanie) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  4. Wojnar Damian - DAAS (DAR No Excuse) - Myszka Daniel - STZ (Spartakus Team Zakopane) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  5. Myszka Daniel - STZ (Spartakus Team Zakopane) - Gabryś Patryk - R (UKS Ronin Świętochłowice) - Czas walki: 0:29 - Poddanie - balacha
  6. Markowski Paweł - SSWN (Sekcja Sportów Walki Nowomieszczanie) - Byl Maciej - ZG (MMA Zapasy Grajewo) - Czas walki: 1:26 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  7. Markowski Paweł - SSWN (Sekcja Sportów Walki Nowomieszczanie) - Ułański Jan - G (UKS Fight Club Łódź Galvarino) - Czas walki: 2:01 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  8. Piórkowski Krzysztof (Gimnazjon Kuźnia Wyszków) - Skoczeń Wojciech - BTW (Bambero Team Wyszków) - Czas walki: 1:05 - (T)KO - KO
  9. Ułański Jan - G (UKS Fight Club Łódź Galvarino) - Paschalis Robert - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Czas walki: 3:00+0:55 - (T)KO - TKO
  10. Piórkowski Krzysztof (Gimnazjon Kuźnia Wyszków) - Ciesielski Jędrzej - A (Alliance BJJ) - Czas walki: 1:52 - (T)KO - TKO
  11. Wojnar Damian - DAAS (DAR No Excuse) - Markowski Paweł - SSWN (Sekcja Sportów Walki Nowomieszczanie) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  12. Piórkowski Krzysztof (Gimnazjon Kuźnia Wyszków) - Piwowarek Cezary - DAR (DAR No Excuse) - Czas walki: 1:12 - (T)KO - KO
  13. Piórkowski Krzysztof (Gimnazjon Kuźnia Wyszków) - Wojnar Damian - DAAS (DAR No Excuse) - Czas walki: 2:38 - (T)KO - KO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Krąż Sebastian - NLI (No Limits Inowrocław) - Modzelewski Maciej - BH (Black Horse MMA Łomża ) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  2. Kryński Paweł (Warszawskie Centrum Atletyki) - Janas Oskar (Akademia Sportów Walki MMA Fighter Radom) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  3. Zagawa Mateusz - AW (Akademia Walki ) - Shahbazyan Arsen (Sekcja Sportów Walki Nowomieszczanie) - Czas walki: 3:00+2:00 - Decyzja
  4. Serafin Tomasz - AG (Academia Gorila) - Nowaczyński Jakub (Copacabana Warszawa) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  5. Brauze Dawid - PBT (Przemol Boxing Team) - Laluk Konrad - KT (KOTWICA MMA TEAM) - Czas walki: 3:00+2:00 - Decyzja
  6. Kądziela Janusz - BT (MMA & BOXING "BULDOG" TEAM) - Treutz-Kuszyński Maciej - AW (Akademia Walki ) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  7. Łukaszuk Grzegorz - DW (Dziki Wschód) - Parchem Maciej - SPCSW (Stowarzyszenie Puckie Centrum Sztuk Walki VIRTUS) - Czas walki: 3:00+2:00 - Decyzja
  8. Pawlik Gniewko - OW (Murowana Goślina Team ) - Żurawicki Łukasz - BTW (Bambero Team Wyszków) - Czas walki: 2:51 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma
  9. Łusiak Adrian - FGMT (Fire Gym Muay Thai) - Wisłocki Kamil - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Czas walki: 1:14 - Poddanie - balacha
  10. Salomon Grzegorz - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Olichwiruk Maciej - DWŁ (Dziki Wschód Łosice) - Czas walki: 0:10 - (T)KO - KO
  11. Wiśniewski Jeremiasz - F (Fighter Emstek) - Knut Kamil - KT (KOTWICA MMA TEAM) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  12. Mirkiewicz Łukasz - HW (Husria Włocławek) - Rówczyński Patryk - SSWN (Sekcja Sportów Walki Nowomieszczanie) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  13. Drążek Mikołaj - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Cieśla Piotr - CW (Copacabana Warszawa) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  14. Gnypek Tomasz - UFC (Uniq Fight Club Warszawa) - Zagawa Mateusz - AW (Akademia Walki ) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  15. Bielawski Bartek - BZKK (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) - Mirkiewicz Łukasz - HW (Husria Włocławek) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  16. Drążek Mikołaj - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Paszkowski Damian (Nastula Club) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  17. Gnypek Tomasz - UFC (Uniq Fight Club Warszawa) - Serafin Tomasz - AG (Academia Gorila) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  18. Łusiak Adrian - FGMT (Fire Gym Muay Thai) - Łukaszuk Grzegorz - DW (Dziki Wschód) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  19. Drążek Mikołaj - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Bielawski Bartek - BZKK (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  20. Krąż Sebastian - NLI (No Limits Inowrocław) - Salomon Grzegorz - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 2:48 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma
  21. Kryński Paweł (Warszawskie Centrum Atletyki) - Pawlik Gniewko - OW (Murowana Goślina Team ) - Czas walki: 1:08 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma
  22. Serafin Tomasz - AG (Academia Gorila) - Brauze Dawid - PBT (Przemol Boxing Team) - Czas walki: 0:39 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  23. Łusiak Adrian - FGMT (Fire Gym Muay Thai) - Wiśniewski Jeremiasz - F (Fighter Emstek) - Czas walki: 1:11 - Poddanie - balacha
  24. Kryński Paweł (Warszawskie Centrum Atletyki) - Krąż Sebastian - NLI (No Limits Inowrocław) - Czas walki: 1:08 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  25. Paszkowski Damian (Nastula Club) - Janiak Sebastian - AZP (Ankos Zapasy Poznań ) - Czas walki: 1:54 - (T)KO - TKO
  26. Łukaszuk Grzegorz - DW (Dziki Wschód) - Kądziela Janusz - BT (MMA & BOXING "BULDOG" TEAM) - Czas walki: 2:51 - (T)KO - KO
  27. Drążek Mikołaj - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Łusiak Adrian - FGMT (Fire Gym Muay Thai) - Czas walki: 3:00+2:00 - Decyzja
  28. Kryński Paweł (Warszawskie Centrum Atletyki) - Drążek Mikołaj - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  29. Kryński Paweł (Warszawskie Centrum Atletyki) - Gnypek Tomasz - UFC (Uniq Fight Club Warszawa) - Czas walki: 2:27 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Odrowski Filip - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Kowalczyk Bartosz - KK (Klincz Kielce) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  2. Gwadera Adrian - GKB (Gladiators Kick-boxing) - Pączek Cezary - DWŁ (Dziki Wschód Łosice) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  3. Pruszewicz Kacper - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Bartkowiak Maciej - A (Alliance BJJ) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  4. Wizner Dawid - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Muszyński Dawid - SRZ (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  5. Mendel Krystian - SFTL (Streffa Fight Team Lubin) - Schramm Kacper - SSWN (Sekcja Sportów Walki Nowomieszczanie) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  6. Należnik Jakub - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Wojciechowicz Karol - DAR (DAR No Excuse) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  7. Odrowski Filip - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Jaszczura Jakub - AG (Academia Gorila Tomaszów Maz.) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  8. Skubisz Patryk - AG (Academia Gorila) - Raczkowski Arkadiusz - ZG (MMA Zapasy Grajewo) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  9. Królski Dawid - MGT (Murowana Goślina Team ) - Dziewa Krzysztof - G (Gladio) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  10. Kokoszka Paweł - KT (KOTWICA MMA TEAM) - Zwaliński Krzysztof - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  11. Sztyburski Piotr - SPCSW (Stowarzyszenie Puckie Centrum Sztuk Walki VIRTUS) - Śmigacz Krzysztof (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  12. Szałas Oskar - KT (KOTWICA MMA TEAM) - Krawczyk Piotr - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 3:00+2:00 - Decyzja
  13. Szulc Szymon (ŁKS Łódź boks) - Kania Jakub - CSWD (Centrum Sportów Walki Dębica) - Czas walki: 3:00+2:00 - Decyzja
  14. Odrowski Filip - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Gwadera Adrian - GKB (Gladiators Kick-boxing) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  15. Grosicki Krzysztof - ASSW (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Zawrotniak Szczepan - DAR (DAR No Excuse) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  16. Kokoszka Paweł - KT (KOTWICA MMA TEAM) - Królski Dawid - MGT (Murowana Goślina Team ) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  17. Sztyburski Piotr - SPCSW (Stowarzyszenie Puckie Centrum Sztuk Walki VIRTUS) - Szałas Oskar - KT (KOTWICA MMA TEAM) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  18. Zawrotniak Szczepan - DAR (DAR No Excuse) - Zdunczuk Armin - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 0:35 - Poddanie - duszenie
  19. Żmuda Piotr (Rio Grappling Club Oława ) - Rosół Michał - STZ (Spartakus Team Zakopane) - Czas walki: 2:35 - Poddanie - duszenie
  20. Drabik Łukasz - FZSW (Fabryka Zdrowia Stalowa Wola) - Saltarski Kacper - KT (KOTWICA MMA TEAM) - Czas walki: 2:20 - Poddanie - mataleo
  21. Żmuda Piotr (Rio Grappling Club Oława ) - Skubisz Patryk - AG (Academia Gorila) - Czas walki: 2:30 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  22. Pruszewicz Kacper - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Wizner Dawid - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  23. Należnik Jakub - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Mendel Krystian - SFTL (Streffa Fight Team Lubin) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  24. Drabik Łukasz - FZSW (Fabryka Zdrowia Stalowa Wola) - Szulc Szymon (ŁKS Łódź boks) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  25. Żmuda Piotr (Rio Grappling Club Oława ) - Kokoszka Paweł - KT (KOTWICA MMA TEAM) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  26. Drabik Łukasz - FZSW (Fabryka Zdrowia Stalowa Wola) - Sztyburski Piotr - SPCSW (Stowarzyszenie Puckie Centrum Sztuk Walki VIRTUS) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  27. Żmuda Piotr (Rio Grappling Club Oława ) - Grosicki Krzysztof - ASSW (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  28. Grosicki Krzysztof - ASSW (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Odrowski Filip - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Czas walki: 2:55 - Poddanie - mataleo
  29. Grosicki Krzysztof - ASSW (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Pruszewicz Kacper - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Czas walki: 0:17 - Poddanie - mataleo
  30. Żmuda Piotr (Rio Grappling Club Oława ) - Drabik Łukasz - FZSW (Fabryka Zdrowia Stalowa Wola) - Czas walki: 1:44 - Poddanie - balacha

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Mazur Krzysztof - SPCSW (Stowarzyszenie Puckie Centrum Sztuk Walki VIRTUS) - Jędrychowski Mariusz - KT (KOTWICA MMA TEAM) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  2. Romanczuk Damian - DAR (DAR No Excuse) - Szulc Kacper - SSWN (Sekcja Sportów Walki Nowomieszczanie) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  3. Górzyński Jakub - DFC (Dragon Fight Club Sochaczew) - Sadowski Juliusz - VTB (Vale Tudo Białystok) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  4. Małyska Kacper - KSW (Klub Sportowy Workout) - Winiarski Alan - ASWPK (Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego ) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  5. Gwóźdź Kamil - KT (KOTWICA MMA TEAM) - Wojtaczka Jakub - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  6. Pelczar Konrad - D (Podkarpackie Stowarzyszenie Sportów Obronnych Defender) - Bębacz Jakub - SKKK (SK Kickboxing Kielce) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  7. Rybiński Jakub - K.O. (K.O. Fight Team) - Domek Daniel - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  8. Marcinkowski Dawid - STZ (Spartakus Team Zakopane) - Dybowski Tomasz - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  9. Danel Przemysław - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Pawluczuk Stanisław - AW (Aligatores Warszawa) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  10. Zylis Dominik - TT (MMA Team Tczew) - Mazur Krzysztof - SPCSW (Stowarzyszenie Puckie Centrum Sztuk Walki VIRTUS) - Czas walki: 3:00+2:00 - Decyzja
  11. Muzyka Adam - STZ (Spartakus Team Zakopane) - Cugier Szymon - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  12. Górzyński Jakub - DFC (Dragon Fight Club Sochaczew) - Romanczuk Damian - DAR (DAR No Excuse) - Czas walki: 3:00+2:00 - Decyzja
  13. Beczyński Piotr - LŻ (Ludus Żuromin) - Małyska Kacper - KSW (Klub Sportowy Workout) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  14. Cugier Szymon - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Siuda Dawid - SK (Shooters Konin) - Czas walki: 2:20 - (T)KO - KO
  15. Gwóźdź Kamil - KT (KOTWICA MMA TEAM) - Pelczar Konrad - D (Podkarpackie Stowarzyszenie Sportów Obronnych Defender) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  16. Marcinkowski Dawid - STZ (Spartakus Team Zakopane) - Rybiński Jakub - K.O. (K.O. Fight Team) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  17. Nawrot Adrian - IDM (Iron Dragon Mielec) - Markiewicz Daniel - MBG (Mighty Bulls Gdynia) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  18. Marcinkowski Dawid - STZ (Spartakus Team Zakopane) - Gwóźdź Kamil - KT (KOTWICA MMA TEAM) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  19. Muzyka Adam - STZ (Spartakus Team Zakopane) - Danel Przemysław - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  20. Danel Przemysław - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Nowicki Bartosz - LŻ (Ludus Żuromin) - Czas walki: 2:18 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  21. Muzyka Adam - STZ (Spartakus Team Zakopane) - Zylis Dominik - TT (MMA Team Tczew) - Czas walki: 1:50 - Poddanie - balacha
  22. Beczyński Piotr - LŻ (Ludus Żuromin) - Górzyński Jakub - DFC (Dragon Fight Club Sochaczew) - Czas walki: 1:17 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  23. Muzyka Adam - STZ (Spartakus Team Zakopane) - Beczyński Piotr - LŻ (Ludus Żuromin) - Czas walki: 2:16 - Poddanie - balacha
  24. Danel Przemysław - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Marcinkowski Dawid - STZ (Spartakus Team Zakopane) - Czas walki: 2:29 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  25. Danel Przemysław - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Nawrot Adrian - IDM (Iron Dragon Mielec) - Czas walki: 1:05 - (T)KO - KO
  26. Muzyka Adam - STZ (Spartakus Team Zakopane) - Czachor Adrian - ASWW (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Czas walki: 3:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Głuszyński Adrian - MBG (Mighty Bulls Gdynia) - Tomasik Miłosz - KT (KOTWICA MMA TEAM) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  2. Klocek Michał - OT (Octagon Team ) - Karaszewski Filip - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  3. Klocek Michał - OT (Octagon Team ) - Małaszuk Jakub - DWŁ (Dziki Wschód Łosice) - Czas walki: 2:15 - Poddanie - mataleo
  4. Znojek Ernest - SKKK (SK Kickboxing Kielce) - Zawadzki Mateusz - BT (MMA & BOXING "BULDOG" TEAM) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  5. Budziłek Aleksander - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Sobaszek Kamil - RKJJS (Rybnicki Klub Ju-Jitsu Sportowego) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  6. Rzepko Roland - PTRz (Pankration Team Rzeszów) - Kejres Michał - AGŻ (Academia Gorila Żyrardów) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  7. Krawczun Mirek - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Budziłek Aleksander - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  8. Rochecki Szymon - GK (Grappling Kraków) - Znojek Ernest - SKKK (SK Kickboxing Kielce) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  9. Rzepko Roland - PTRz (Pankration Team Rzeszów) - Rochecki Szymon - GK (Grappling Kraków) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  10. Rochecki Szymon - GK (Grappling Kraków) - Krzyżak Wojciech - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Czas walki: 2:17 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  11. Rzepko Roland - PTRz (Pankration Team Rzeszów) - Krawczun Mirek - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Czas walki: 1:16 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  12. Krawczun Mirek - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Wysocki Krystian - VTB (Vale Tudo Białystok) - Czas walki: 2:17 - (T)KO - KO
  13. Znojek Ernest - SKKK (SK Kickboxing Kielce) - Klocek Michał - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 2:53 - (T)KO - KO
  14. Rzepko Roland - PTRz (Pankration Team Rzeszów) - Głuszyński Adrian - MBG (Mighty Bulls Gdynia) - Czas walki: 3:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Kujawski Kacper -BTS (Berserker Szczecin ) - Postrach Damian - KT (KOTWICA MMA TEAM) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  2. Caban Sebastian - AGT (Academia Gorila Tomaszów Maz.) - Grzywiński Jakub - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Czas walki: 2:32 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma
  3. Włosiński Adam - GK (Grappling Kraków) - Kujawski Kacper -BTS (Berserker Szczecin ) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  4. Jakowicz Krystian - SFTL (Streffa Fight Team Lubin) - Miller Kamil - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  5. Lizakowski Piotr - ASWW (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Włosiński Adam - GK (Grappling Kraków) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  6. Caban Sebastian - AGT (Academia Gorila Tomaszów Maz.) - Bernacki Wojciech - DW (Dziki Wschód) - Czas walki: 3:00+0:35 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  7. Jakowicz Krystian - SFTL (Streffa Fight Team Lubin) - Caban Sebastian - AGT (Academia Gorila Tomaszów Maz.) - Czas walki: 2:28 - Poddanie - mataleo
  8. Jakowicz Krystian - SFTL (Streffa Fight Team Lubin) - Lizakowski Piotr - ASWW (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Czas walki: 2:00 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  9. Lizakowski Piotr - ASWW (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Cinkowski Norbert - AG (Academia Gorila Tomaszów Maz.) - Czas walki: 1:42 - (T)KO - KO

Formuła master - kategoria mężczyźni do 88 kg

  1. Kosiński Rafał - AO (Arrachion Olsztyn) - Małecki Marcin - TK (Tornado Kalisz MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
Walki kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety +66 kg

  1. Sząbara Marlena - K (MMA Krosno) - Kaczmarczyk Natalia - NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Czas walki: 3:00+2:00 - Decyzja
  2. Gojko Aneta - BH (Black Horse MMA Łomża ) - Filocha Milena - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Czas walki: 3:00+2:00 - Decyzja
  3. Gojko Aneta - BH (Black Horse MMA Łomża ) - Sząbara Marlena - K (MMA Krosno) - Czas walki: 2:01 - (T)KO - KO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 66 kg

  1. Kontna Paulina - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Pilawka Agata - NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Czas walki: 3:40 - (T)KO - TKO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 66 kg

  1. Kontna Paulina - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Niziołek Kinga - IDM (Iron Dragon Mielec) - Czas walki: 3:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 57 kg

  1. Czerwińska Emilia - PZG (Pepe MMA Zielona Góra) - Wiśniewska Paulina - O (MMA Team Ostróda) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Wiśniewska Paulina - O (MMA Team Ostróda) - Cicha Klaudia - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Czas walki: 2:30 - (T)KO - KO
  3. Czerwińska Emilia - PZG (Pepe MMA Zielona Góra) - Kawecka Aleksandra - G (UKS Fight Club Łódź Galvarino) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła junior (J) - kategoria kobiety +57 kg

  1. Steczkowska Dominika - FCŁ (Fight Club Łomża ) - Akslar Amelia - K (MMA Krosno) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  2. Steczkowska Dominika - FCŁ (Fight Club Łomża ) - Pawlak Oliwia - G (UKS Fight Club Łódź Galvarino) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  3. Bąk Aleksandra - CFR (Cross Fight Radom) - Mamzer Marta - AFK (Alfa Fight Kluczbork) - Czas walki: 3:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria kobiety do 57 kg

  1. Jałocha Anna - PBT (Przemol Boxing Team) - Zaworska Olga - SFTL (Streffa Fight Team Lubin) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  2. Papaj Karina - OFT (OBAMMA Fight Team) - Pasikowska Aleksandra - FT (K.O. Fight Team) - Czas walki: 2:11 - Poddanie - balacha
  3. Jałocha Anna - PBT (Przemol Boxing Team) - Papaj Karina - OFT (OBAMMA Fight Team) - Czas walki: 1:08 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów