Bull Terror Challenge

Ranking zawodników

  1. Szmyd Denis - K (MMA Krosno) 4 - 0
  2. Davidov Shakhban - BSMSW (Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki) 4 - 0
  3. Dragański Bartłomiej - DFC (Dragon Fight Club Sochaczew) 3 - 0
  4. Visangiriev Dzabrail - AG (Academia Gorila) 3 - 0
  5. Zieliński Karol - IDM (Iron Dragon Mielec) 3 - 1
  6. Błaziak Marcin - G (Gladio) 3 - 1
  7. Semeniuk Patryk - SP (Sportowe Puławy) 3 - 1
  8. Dorosz Ernest - OTB (Oleksiejczuk Team Barki) 3 - 1
  9. Rodzik Marta (MKS Lubartów) 2 - 0
  10. Kubiak Patryk - AGT (Academia Gorila Tomaszów Maz.) 2 - 0
  11. Wiąk Alan - SP (Marga SFG Radom ) 2 - 0
  12. Jurko Eryk - AG (Academia Gorila) 2 - 0
  13. Barczak Paweł - MKS (MKS Lubartów) 2 - 0
  14. Grzeszczak Paweł - G (Gladio) 2 - 0
  15. Szalast Kacper - AW (Aligatores Warszawa) 2 - 0
  16. Janari Raul - DFCR (Dragon Fight Club Radom) 2 - 0
  17. Nowaczenko Daniel - DW (Dziki Wschód) 2 - 0
  18. Jastrzębski Mateusz - GS (Gladiator Siedlce) 2 - 0
  19. Bywalec Tomasz - AZ (BJJ Academy Zgorzelec) 2 - 0
  20. Wocial Dominik - KWG (Klub Walki Grappler) 2 - 0
  21. Dziubiński Ernest - FGL (Fight Gym Lublin) 2 - 1
  22. Frontczak Kamil - GKS (GKS Górnik Łęczna - MMA) 2 - 1
  23. Osieł Cezary - JKKT (Janowski Klub Karate Tradycyjnego) 2 - 1
  24. Aplas Kacper - KK (Klincz Kielce) 2 - 1
  25. Wojciechowski Filip (Gold Team Polska) 2 - 1
  26. Stasiewicz Karol - BSMSW (Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki) 2 - 1
  27. Ivashchuk Vadym - S_Rz (Spartakus Rzeszów) 2 - 1
  28. Zubrzycki Kacper - AW (Sportowe Puławy) 2 - 1
  29. Polit Bartosz - SRZ (Spartakus Rzeszów) 2 - 1
  30. Błocki Bartłomiej - AW (Akademia Walki ) 2 - 1
  31. Wocial Wojtek - KWG (Klub Walki Grappler) 2 - 2
  32. Szczepaniak Mateusz - L (MKS Lubartów) 2 - 2
  33. Wolanin Sara - K (MMA Krosno) 1 - 0
  34. Sobczuk Angelika (FABRYKA SPORTU CHEŁM) 1 - 0
  35. Pervushyn Denys - FSCh (FABRYKA SPORTU CHEŁM) 1 - 0
  36. Staszewski Kacper - K1 (K1 Fighting Center) 1 - 1
  37. Baraniewski Iwo - AW (Aligatores Warszawa) 1 - 1
  38. Kołacz Michał - CBT (Cross Box Tarnobrzeg) 1 - 1
  39. Skubiś Konrad - SCh (GB Spartan Team Chorzów) 1 - 1
  40. Czapla Kacper (Zenith Vera Łódź) 1 - 1
  41. Grobel Maciej - SP (Sportowe Puławy) 1 - 1
  42. Skarżycki Marcin - DW (Dziki Wschód) 1 - 1
  43. Penar Piotr - K (MMA Krosno) 1 - 1
  44. Tłuściak Patryk - K (MMA Krosno) 1 - 1
  45. Olszta Krystian - L (MKS Lubartów) 1 - 1
  46. Szeremeta Janusz - SRz (Spartakus Rzeszów) 1 - 1
  47. Pietrzela Szymon - FGL (Fight Gym Lublin) 1 - 1
  48. Kuźnicki Mateusz - FSCh (FABRYKA SPORTU CHEŁM) 1 - 1
  49. Niziołek Kinga - IDM (Iron Dragon Mielec) 1 - 1
  50. Borowiec Julia - G (Gladio) 1 - 1
  51. Podkański Paweł - S_Rz (Kaito Stalowa Wola) 1 - 1
  52. Zając Sergiusz (Spartakus Rzeszów) 1 - 1
  53. Półchłopek Kordian - K (MMA Krosno) 1 - 1
  54. Kasperek Krystian - G (Gladio) 1 - 1
  55. Kozicki Kacper - CFR (Cross Fight Radom) 1 - 1
  56. Ross Jerzy - AG (Academia Gorila) 1 - 1
  57. Litwiniuk Rafał - OTB (Oleksiejczuk Team Barki) 1 - 1
  58. Zapora Dawid - FR (Akademia Sportów Walki MMA Fighter Radom) 1 - 1
  59. Khamrokulov Shakhzod - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) 1 - 1
  60. Wąsik Miłosz (MMA Krosno) 1 - 2
  61. Janas Oskar (Akademia Sportów Walki MMA Fighter Radom) 1 - 2
  62. Mańka Piotr - SL (Shootfighters Lublin) 1 - 2
  63. Sokołowski Michał - BCh (FABRYKA SPORTU CHEŁM) 1 - 2
  64. Pasterczyk Michał - K (MMA Krosno) 1 - 2
  65. Syrek-Dąbrowski Stefan - BTW (Aligatores Warszawa) 0 - 1
  66. Ofianewski Kacper - FR (Akademia Sportów Walki MMA Fighter Radom) 0 - 1
  67. Rewera Bartosz - S_Rz (Spartakus Rzeszów) 0 - 1
  68. Zakharov Viacheslav - AG (Academia Gorila) 0 - 1
  69. Włoga Sebastian - GS (Gladiator Siedlce) 0 - 1
  70. Just Kacper (Dziki Wschód) 0 - 1
  71. Sząbara Marlena - K (MMA Krosno) 0 - 1
  72. Kryński Paweł (Copacabana Warszawa) 0 - 1
  73. Krzowski Dawid - FSCh (FABRYKA SPORTU CHEŁM) 0 - 1
  74. Gołąb Kamil (Iron Dragon Mielec) 0 - 1
  75. Bralewski Paweł - AW (Akademia Walki ) 0 - 1
  76. Buczek Dominik - FD (Forca Dęblin) 0 - 1
  77. Ryczko Jakub - KK (Klincz Kielce) 0 - 1
  78. Mikulski Błażej - KWG (Klub Walki Grappler) 0 - 1
  79. Nowak Bartłomiej - CFR (Cross Fight Radom) 0 - 1
  80. Tworus Mikołaj - AG (Academia Gorila) 0 - 1
  81. Cholewa Kacper - SP (Sportowe Puławy) 0 - 1
  82. Kwietniewski Tomasz - AG (FABRYKA SPORTU CHEŁM) 0 - 1
  83. Gantaev Magomed - BSMSW (Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki) 0 - 1
  84. Kuszyk Paweł - SP (Sportowe Puławy) 0 - 1
  85. Miechowski Dariusz - MMP (Madness Marga Puławy) 0 - 1
  86. Zawiślak Kacper - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) 0 - 1
  87. Staszewski Szymon - K1 (K1 Fighting Center) 0 - 1
  88. Pietrzak Patryk - KK (Klincz Kielce) 0 - 1
  89. Kowalczyk Bartosz - KK (Klincz Kielce) 0 - 1
  90. Kułak Artur (Aligatores Warszawa) 0 - 1
  91. Trykacz Sebastian - SP (Sportowe Puławy) 0 - 1
  92. Zykowa Vira (Ankos MMA) 0 - 1
  93. Szyszka Marcin (GKS Górnik Łęczna - MMA) 0 - 1
  94. Krupa Damian - G (Gladio) 0 - 1
  95. Krusiewicz Maksymilian - GM (Klub Walki Grappler) 0 - 1
  96. Akhmadov Baysangur - FGL (FABRYKA SPORTU CHEŁM) 0 - 1
  97. Łukaszuk Grzegorz - DW (Dziki Wschód) 0 - 1
  98. Mróz Adrian - FSCh (FABRYKA SPORTU CHEŁM) 0 - 1
  99. Hutnik Dominik - AZ (BJJ Academy Zgorzelec) 0 - 1
  100. Adamczyk Kuba - FGL (Fight Gym Lublin) 0 - 1
  101. Dąbrowski Patryk - N (TKO Niemce) 0 - 2
  102. Bobrowski Hubert - GS (Gladiator Siedlce) 0 - 2
  103. Dubiel Oliwier - SL (Shootfighters Lublin) 0 - 2
  104. Akslar Amelia - K (MMA Krosno) 0 - 2
  105. Prządka Maciej - FD (Forca Dęblin) 0 - 2
  106. Obara Krzysztof - KK (Klincz Kielce) 0 - 2
  107. Nowak Łukasz - SP (Sportowe Puławy) 0 - 2
  108. Kurdziel Emil - SL (Shootfighters Lublin) 0 - 2
  109. Haidar Faiaz Mohammad - SFC (SFC 24 Dęblin) 0 - 2
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów