Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 96 kg

  1. Ślusarczyk Tomasz (Nastula Club) - Stusiński Jacek (Nastula Club) - Czas walki: 00:00 - Walkower
  2. Mroczek Artur (Okniński Team ) - Ślusarczyk Tomasz (Nastula Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Mroczek Artur (Okniński Team ) - Stusiński Jacek (Nastula Club) - Czas walki: 5:00 - Decyzja

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Sanecki Grzegorz (Nastula Club) - Przybysz Łukasz (Brak klubu) - Czas walki: 3:52 - (T)KO

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Szymajda Hubert (Okniński Biała Podlaska) - Szaruga Rafał (Copacabana Warszawa) - Czas walki: 00:00 - Walkower
  2. Hucało Jakub (Nastula Club) - Szaruga Rafał (Copacabana Warszawa) - Czas walki: 0:53 - Poddanie - Balacha
  3. Dziubecki Daniel (Nastula Club) - Szymajda Hubert (Okniński Biała Podlaska) - Czas walki: 2:28 - Poddanie - Duszenie Gilotynowe
  4. Dziubecki Daniel (Nastula Club) - Błachowicz Paweł (Drysdale Jiu Jitsu) - Czas walki: 5:00 - Decyzja

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 67 kg

  1. Ciesielski Albert (Copacabana Warszawa) - Lamprycht Kamil (Copacabana Konin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Lamprycht Kamil (Copacabana Konin) - Mierzejewski Mateusz (Fight Academy Ostrołęka) - Czas walki: 3:00 - Poddanie - Balacha
  3. Mierzejewski Mateusz (Fight Academy Ostrołęka) - Ciesielski Albert (Copacabana Warszawa) - Czas walki: 2:30 - Poddanie - Duszenie Gilotynowe

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

  1. Lozze Łukasz (Dragon Fight Club Sochaczew) - Szewczyk Rafał (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Szewczyk Rafał (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Fryzowski Michał (Dragon Fight Club Sochaczew) - Czas walki: 4+2 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 96 kg

  1. Chaber Mariusz (Dragon Fight Club Sochaczew) - Maciaszek Dawid - DFC (Bone Breakers Kutno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Maciaszek Dawid - DFC (Brak klubu) - Osiecki Kacper (Husaria Mława) - Czas walki: 2:49 - Poddanie - Kimura
  3. Osiecki Kacper (Husaria Mława) - Zaręba Mariusz (MMA Fight Club) - Czas walki: 00:00 - Walkower
  4. Chaber Mariusz (Dragon Fight Club Sochaczew) - Zaręba Mariusz (MMA Fight Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 87 kg

  1. Arczewski Amadeusz (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Gawęda Patryk (Puławy Koks Gym) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Arczewski Amadeusz (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Czerwiński Maciej (Okniński Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Krakowiak Artur (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Długosz Krzysztof (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 2:22 - Poddanie - Balacha
  4. Krakowiak Artur (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Lisiak Tomasz (Dragon Fight Club Sochaczew) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Czerwiński Maciej (Okniński Team ) - Sioch Leszek (GLKS Nadarzyn) - Czas walki: 2:49 - Poddanie - Duszenie z dosiadu
  6. Arczewski Amadeusz (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Chałaśkiewicz Marcin (Okniński Pabianice) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Gawęda Patryk (Puławy Koks Gym) - Krystkiewicz Kamil (Husaria Mława) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  8. Lisiak Tomasz (Dragon Fight Club Sochaczew) - Korycki Andrzej (Puławy Koks Gym) - Czas walki: 4 - Decyzja
  9. Frania Piotr (Okniński Team ) - Krakowiak Artur (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Czas walki: 2:21 - Poddanie - Balacha

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Bartosik Marcin (Eko Różanka Drysdale JJ Włodawa) - Bralewski Daniel (MKS Gimnazjon Wyszków 1991) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Ochtabiński Marcin (Brak klubu) - Bralewski Daniel (MKS Gimnazjon Wyszków 1991) - Czas walki: 3:52 - Poddanie - Balacha
  3. Ochtabiński Marcin (Brak klubu) - Hołowenko Marek (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Hołowenko Marek (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Bartosik Marcin (Eko Różanka Drysdale JJ Włodawa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Ochtabiński Marcin (Brak klubu) - Kubica Mateusz (Puławy Koks Gym) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Hołowenko Marek (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Stawiński Krzysztof (Okniński Pabianice) - Czas walki: 1:34 - (T)KO - Prawy Prosty

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Tarłowski Patryk (Puławy Koks Gym) - Chlingaryan Hovhannes (Pankration Wlodawa) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  2. Solarz Sebastian (Okniński Biała Podlaska) - Pruszko Paweł (Okniński Łomża) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Chlingaryan Hovhannes (Pankration Wlodawa) - Biszczanik Mariusz (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn) - Czas walki: 3:00 - (T)KO
  4. Pruszko Paweł (Okniński Łomża) - Chlingaryan Hovhannes (Pankration Wlodawa) - Czas walki: 00:00 - Walkower
  5. Koc Łukasz (Kaito Stalowa Wola) - Juracz Sebastian (Gwardia Warszawa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Biszczanik Mariusz (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn) - Danaj Adam KS (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Tarłowski Patryk (Puławy Koks Gym) - Solarz Sebastian (Okniński Biała Podlaska) - Czas walki: 1:55 - Poddanie - Balacha
  8. Pruszko Paweł (Okniński Łomża) - Banasiak Sylwester (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 0:54 - Poddanie - Amerikana
  9. Pruszko Paweł (Okniński Łomża) - Próchniak Krystian (Puławy Koks Gym) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Solarz Sebastian (Okniński Biała Podlaska) - Koc Łukasz (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 0:51 - Poddanie - Duszenie zza pleców
  11. Tarłowski Patryk (Puławy Koks Gym) - Bytniewski Bartłomiej (Dragon Fight Club Sochaczew) - Czas walki: 2:00 - Poddanie - Taktarow

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 67 kg

  1. Bieniek Krzysztof (Fightman) - Krupa Wojciech (Głowno Fight Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Bieniek Krzysztof (Fightman) - Gryc Dawid (Szogun Combat Club ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Gryc Dawid (Szogun Combat Club ) - Krupa Wojciech (Głowno Fight Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 62 kg

  1. Choma Kamil (Eko Różanka Drysdale JJ Włodawa) - Miller Sylwester (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Rychter Łukasz (Kaito Stalowa Wola) - Błachnio Krzysztof (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 0:25 - Poddanie - Balacha
  3. Choma Kamil (Eko Różanka Drysdale JJ Włodawa) - Rychter Łukasz (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Błachnio Krzysztof (Kaito Stalowa Wola) - Chłopik Piotr (MIńsko-Mazowiecki Klub Karate Kyokushin) - Czas walki: 2:46 - Poddanie - Duszenie Trójkątne

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 61 Kg

  1. Tkhorevska Olena (Okniński Biała Podlaska) - Kiljan Izabela (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn) - Czas walki: 1:59 - Poddanie - Balacha

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 96 kg

  1. Gdowski Darek (Fightman) - Chmielewski Adam (Gwardia Warszawa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 87 kg

  1. Szalast Kacper ACT (Nastula Club) - Marek Paweł (Copacabana Warszawa) - Czas walki: 0:45 - Poddanie - Mataleo
  2. Edelbiev Khazbi (ACT) - Szalast Kacper ACT (Nastula Club) - Czas walki: 1:04 - Poddanie - Duszenie zza pleców
  3. Edelbiev Khazbi (ACT) - Marek Paweł (Copacabana Warszawa) - Czas walki: 1:24 - Poddanie - Balacha

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Adamczyk Szymon (Brak klubu) - Adamczyk Szymon (Brak klubu) - Czas walki: 3:28 - Poddanie - Duszenie Trójkątne
  2. Flis Patryk (Kaito Stalowa Wola) - Weremczuk Michał (Copacabana Warszawa) - Czas walki: 00:00 - Walkower
  3. Weremczuk Michał (Copacabana Warszawa) - Zaraś Kacper (Gwardia Warszawa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Piętka Sebastian (Okniński Biała Podlaska) - Jakuszewski Natan (Lutadores Opole) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  2. Wróbel Szymon (MMA Łowicz) - Wróblewski Jarosław (Dragon Fight Club Sochaczew) - Czas walki: 0:35 - Poddanie - Duszenie Gilotynowe
  3. Maj Kamil (Bellator Warszawa) - Dziak Paweł (Fightman) - Czas walki: 00:00 - Walkower
  4. Wróbel Szymon (MMA Łowicz) - Piętka Sebastian (Okniński Biała Podlaska) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  5. Wróbel Szymon (MMA Łowicz) - Dziak Paweł (Fightman) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  6. Piętka Sebastian (Okniński Biała Podlaska) - Maj Kamil (Bellator Warszawa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Piętka Sebastian (Okniński Biała Podlaska) - Nanartowicz Piotr (Cantrum Sportów Walki Płock) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Wróbel Szymon (MMA Łowicz) - Podliński Patryk (Husaria Mława) - Czas walki: 0:54 - Poddanie - Duszenie Trójkątne nogami
  9. Dziak Paweł (Fightman) - Banach Kamil (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Maj Kamil (Bellator Warszawa) - Sztaba Artur (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 3:13 - Poddanie - Duszenie Trójkątne

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 67 kg

  1. Porębski Sebastian (Fightman) - Kurowski Jakub (Okniński Łomża) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Jaroński Sebastian (Copacabana Konin) - Kurowski Jakub (Okniński Łomża) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  3. Porębski Sebastian (Fightman) - Jaroński Sebastian (Copacabana Konin) - Czas walki: 0:50 - Decyzja - Duszenie

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 62 kg

  1. Surdyn Patryk (Okniński Łomża) - Czuj Paweł (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Stepanyan Armen (ACT) - Ptasiński Robert (Okniński Biała Podlaska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Czuj Paweł (Kaito Stalowa Wola) - Ptasiński Robert (Okniński Biała Podlaska) - Czas walki: 0:35 - Poddanie - Duszenie Gilotynowe
  4. Stepanyan Armen (ACT) - Surdyn Patryk (Okniński Łomża) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Ptasiński Robert (Okniński Biała Podlaska) - Andrynowski Mateusz (SIGNUM Biała Podlaska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria kobiety do 61 Kg

  1. Wawer Wiola (Dragon Fight Club Sochaczew) - Borowy Magda (Fightman) - Czas walki: 4 - Decyzja
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów