Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

  1. Herbuś Łukasz (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Matyjaszek Marcin (Puławy Koks Gym) - Czas walki: 4:06 - Decyzja - Duszenie
  2. Kaczyński Piotr (Dragon Fight Club Sochaczew) - Piecuch Michał (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Czas walki: 0:31 - Poddanie - Duszenie
  3. Kaczyński Piotr (Dragon Fight Club Sochaczew) - Herbuś Łukasz (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Czas walki: 2:25 - Poddanie - Duszenie
  4. Matyjaszek Marcin (Puławy Koks Gym) - Piecuch Michał (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Czas walki: 3:07 - Poddanie - Balacha

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 96 kg

  1. Wnętrzak Rafał (Okniński Pabianice) - Nowak Patryk (Mataleo Team) - Czas walki: 1:04 - Poddanie - Duszenie
  2. Kowalski Adam (Arrachion Olsztyn) - Wnętrzak Rafał (Okniński Pabianice) - Czas walki: 1:06 - (T)KO - TKO
  3. Tomasik Damian (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Świercz Adam (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 4:15 - (T)KO - KO
  4. Tomasik Damian (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Kowalski Adam (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 00:00 - Walkower
  5. Świercz Adam (Kaito Stalowa Wola) - Wnętrzak Rafał (Okniński Pabianice) - Czas walki: 00:00 - Walkower

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 87 kg

  1. Rorawski Marcin (Nastula Club) - Krakowiak Artur (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  2. Piątkowski Szymon (GLKS Nadarzyn) - Perczyński Artur (Vera Fight Club) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  3. Piątkowski Szymon (GLKS Nadarzyn) - Ślepowroński Oskar (TNT Wołomin) - Czas walki: 2:26 - Decyzja - Duszenie zza pleców
  4. Ślepowroński Oskar (TNT Wołomin) - Ksepka Kamil (Okniński Team ) - Czas walki: 1:23 - Poddanie - Balacha
  5. Łukomski Zbigniew (WSGK Kutno) - Sioch Leszek (GLKS Nadarzyn) - Czas walki: 1:25 - (T)KO - KO
  6. Łukomski Zbigniew (WSGK Kutno) - Rorawski Marcin (Nastula Club) - Czas walki: 0:38 - (T)KO - TKO
  7. Piątkowski Szymon (GLKS Nadarzyn) - Łukomski Zbigniew (WSGK Kutno) - Czas walki: 5+5 - Decyzja
  8. Ślepowroński Oskar (TNT Wołomin) - Rorawski Marcin (Nastula Club) - Czas walki: 00:00 - Walkower

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Rakowski Piotr (Palestra Warszawa) - Skupień Damian (Vera Fight Club) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  2. Rogóż Patryk (Fightman) - Skarżyński Łukasz (Okniński Białystok) - Czas walki: 3:17 - Poddanie - Duszenie
  3. Skupień Damian (Vera Fight Club) - Czarnecki Filip (Fighting Division Bydgoszcz) - Czas walki: 2:35 - (T)KO - TKO
  4. Rakowski Piotr (Palestra Warszawa) - Rogóż Patryk (Fightman) - Czas walki: 5+4:51 - (T)KO - KO
  5. Skupień Damian (Vera Fight Club) - Skarżyński Łukasz (Okniński Białystok) - Czas walki: 00:00 - Walkower

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Wójcik Kamil - KSW (Kaito Stalowa Wola) - Kucina Adrian (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Krajewski Michał (Gracie Barra Łódź) - Dziubecki Daniel (Nastula Club) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  3. Krajewski Michał (Gracie Barra Łódź) - Tulshaew Mahomed (TNT Wołomin) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  4. Hucało Jakub (Nastula Club) - Gołębiowski Dawid (Berserkers Team Łódź) - Czas walki: 03:27 - Poddanie - Balacha
  5. Tulshaew Mahomed (TNT Wołomin) - Lewandowski Patryk - FDB (Fighting Division Bydgoszcz) - Czas walki: 0:14 - (T)KO - KO
  6. Kowalewicz Jakub (Ziomek Team) - Wójcik Kamil - KSW (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 0:35 - (T)KO - TKO
  7. Kowalewicz Jakub (Ziomek Team) - Hucało Jakub (Nastula Club) - Czas walki: 3::56 - Poddanie - Duszenie
  8. Kowalewicz Jakub (Ziomek Team) - Krajewski Michał (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 2:12 - (T)KO - KO

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 67 kg

  1. Kopera Bartłomiej (Vera Fight Club) - Szmigielski Damian (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 1:23 - Poddanie - Balacha
  2. Forysiak Kamil (Berserkers Team Łódź) - Osuch Mateusz (Shi-Kon Łódź) - Czas walki: 1:40 - (T)KO - KO

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 62 kg

  1. Kopera Bartłomiej (Vera Fight Club) - Forysiak Kamil (Berserkers Team Łódź) - Czas walki: 1:43 - Poddanie - Duszenie

Formuła full contact (FC) - kategoria kobiety do 55Kg

  1. Szmigielski Damian (Gracie Barra Łódź) - Osuch Mateusz (Shi-Kon Łódź) - Czas walki: 2:02 - Poddanie - Duszenie

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

  1. Ryczko Jakub (KSM) - Aleksandrowicz Janusz (Judo-MMA Suwałki) - Czas walki: 2:29 - Poddanie - Balacha
  2. Lozze Łukasz (Dragon Fight Club Sochaczew) - Bednarski Michał (GLKS Nadarzyn) - Czas walki: 1:05 - Poddanie - Duszenie
  3. Lozze Łukasz (Dragon Fight Club Sochaczew) - Wiśniewski Adam Rocha Team (Rocha Team Poland) - Czas walki: 1:03 - Poddanie - Duszenie
  4. Adam Eljasik (Brak klubu) - Adam Eljasik (Brak klubu) - Czas walki: 4+0:50 - (T)KO - KO
  5. Wiśniewski Adam Rocha Team (Rocha Team Poland) - Toe Filip (Gwardia Warszawa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Jankowski Piotr (Akad.Hol) (Akademia Holistyczna) - Jesiotr Arek (ACT) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Jesiotr Arek (ACT) - Lis Paweł (Gwardia Warszawa) - Czas walki: 4+0:46 - Poddanie - Duszenie trójkątne
  8. Wiśniewski Adam Rocha Team (Rocha Team Poland) - Kaczor Michał (United Gym Bełchtów) - Czas walki: 3:48 - (T)KO - KO
  9. Jankowski Piotr (Akad.Hol) (Akademia Holistyczna) - Ryczko Jakub (KSM) - Czas walki: 3:09 - (T)KO - TKO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 96 kg

  1. Maciaszek Dawid - DFC (Bone Breakers Kutno) - Osiecki Kacper (Husaria Mława) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Wawrzyn Wojciech (Judo-MMA Suwałki) - Rembowski Eryk (Bone Breakers Kutno) - Czas walki: 1:23 - Decyzja - Balacha
  3. Morawski Kamil (Lutadores Kluczbork) - Wawrzyn Wojciech (Judo-MMA Suwałki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Maciaszek Dawid - DFC (Bone Breakers Kutno) - Wawrzyn Wojciech (Judo-MMA Suwałki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Kopij Filip (Rio Grappling Wrocław) - Maciaszek Dawid - DFC (Bone Breakers Kutno) - Czas walki: 1:51 - Decyzja - Balacha
  6. Kopij Filip (Rio Grappling Wrocław) - Morawski Kamil (Lutadores Kluczbork) - Czas walki: 2:13 - Poddanie - Balacha

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 87 kg

  1. Kęsik Cezariusz (Puławy Koks Gym) - Sobczak Adrian (United Gym Bełchtów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Różnicki Adrian (Gracie Barra Łódź) - Korycki Andrzej (Puławy Koks Gym) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Gawęda Patryk (Puławy Koks Gym) - Bęben Krzysztof (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Fic Tomasz (Lutadores Kluczbork) - Żywalewski Łukasz (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Fic Tomasz (Lutadores Kluczbork) - Gawęda Patryk (Puławy Koks Gym) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Kęsik Cezariusz (Puławy Koks Gym) - Fic Tomasz (Lutadores Kluczbork) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Kęsik Cezariusz (Puławy Koks Gym) - Sejdak Marcin (Nastula Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Sobczak Adrian (United Gym Bełchtów) - Rogulski Wiktor (Berserkers Team Łódź) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Gawęda Patryk (Puławy Koks Gym) - Urbański Rafał (MMA Team Tczew) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Korycki Andrzej (Puławy Koks Gym) - Wąsinski Mateusz (Lutadores Kluczbork) - Czas walki: 0:29 - Poddanie - duszenie
  11. Żywalewski Łukasz (Arrachion Olsztyn) - Próchniak Kamil (Puławy Koks Gym) - Czas walki: 2:50 - Poddanie - Balacha
  12. Kęsik Cezariusz (Puławy Koks Gym) - Różnicki Adrian (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  13. Różnicki Adrian (Gracie Barra Łódź) - Gawęda Patryk (Puławy Koks Gym) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Mazurkiewicz Adam (Arrachion Olsztyn) - Sanecki Rafał (Okniński Biała Podlaska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Warcholiński Miłosz (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Niewęgłowski Bartłomiej (Wojownik Warszawa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Rajca Daniel (Fight Division Inowrocław ) - Tylak Damian (Vera Fight Club) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  4. Michalak Karol (Dziki Wschód) - Wojtalewicz Marcel (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 1:38 - Poddanie - Duszenie
  5. Sanecki Rafał (Okniński Biała Podlaska) - Jasica Patryk (Vera Fight Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Warcholiński Miłosz (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Polanowski Jan (Copacabana Warszawa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Sępkowski Rafał (Aliance Wa-wa) - Skonieczny Adrian (Vera Fight Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Michalak Karol (Dziki Wschód) - Rajca Daniel (Fight Division Inowrocław ) - Czas walki: 2:20 - Poddanie - Balacha
  9. Tylak Damian (Vera Fight Club) - Zakan Krystian (Fighting Division Bydgoszcz) - Czas walki: 0:44 - Poddanie - Balacha
  10. Mazurkiewicz Adam (Arrachion Olsztyn) - Borowiec Przemysław (Okniński Pabianice) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  11. Warcholiński Miłosz (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Kubica Mateusz (Puławy Koks Gym) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  12. Niewęgłowski Bartłomiej (Wojownik Warszawa) - Kasperski Paweł (Gota Kraków) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  13. Wojtalewicz Marcel (Gracie Barra Łódź) - Sępkowski Rafał (Aliance Wa-wa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  14. Michalak Karol (Dziki Wschód) - Drezno Krzysztof (Świętokrzyski Klub Myaythaj) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  15. Tylak Damian (Vera Fight Club) - Lisowski Tomasz (MMAtaleo Słupsk) - Czas walki: 2:46 - Decyzja - Balacha
  16. Rajca Daniel (Fight Division Inowrocław ) - Trofimiuk Jacek (Copacabana Warszawa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  17. Sanecki Rafał (Okniński Biała Podlaska) - Kaszubowski Krystian (MMA Team Tczew) - Czas walki: 1:10 - Poddanie - Balacha
  18. Mazurkiewicz Adam (Arrachion Olsztyn) - Warcholiński Miłosz (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Czas walki: 0:40 - (T)KO - TKO
  19. Mazurkiewicz Adam (Arrachion Olsztyn) - Michalak Karol (Dziki Wschód) - Czas walki: 1:44 - Poddanie - Balacha

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Burzym Łukasz (LKSW Tajfun) - Banasiak " Banan" Grzegorz (Dragon Fight Club Sochaczew) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Jakubiec Tomasz (Bastion Tychy) - Juracz Sebastian (Gwardia Warszawa) - Czas walki: 3:13 - Poddanie - Duszenie Trójkątne
  3. Wysocki Krzysztof (Okniński Łomża) - Tarłowski Patryk (Puławy Koks Gym) - Czas walki: 1:23 - (T)KO - KO
  4. Wysocki Krzysztof (Okniński Łomża) - Burzym Łukasz (LKSW Tajfun) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Wysocki Krzysztof (Okniński Łomża) - Jakubiec Tomasz (Bastion Tychy) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Szczepaniak Kamil (Drysdale Jiu Jitsu) - Jabłoński Marcin (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Kania Adam (Dybol Team Zabrze) - Żochowski Paweł (LKSW Tajfun) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Kania Adam (Dybol Team Zabrze) - Bytniewski Bartłomiej (Dragon Fight Club Sochaczew) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Tarłowski Patryk (Puławy Koks Gym) - Mazaiło Paweł (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 2:05 - Poddanie - Balacha
  10. Jakubiec Tomasz (Bastion Tychy) - Szczepaniak Kamil (Drysdale Jiu Jitsu) - Czas walki: 3:41 - Poddanie - Duszenie trójkątne
  11. Juracz Sebastian (Gwardia Warszawa) - Świrydowicz Łukasz (Okniński Team ) - Czas walki: 3:20 - Dyskwalifikacja
  12. Mackus Jacek (MMAtaleo Słupsk) - Biszczanik Mariusz (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  13. Tarłowski Patryk (Puławy Koks Gym) - Janicki Piotr (Rocha Team Poland) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  14. Wysocki Krzysztof (Okniński Łomża) - Bernard Jan (Nastula Club) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  15. Banasiak " Banan" Grzegorz (Dragon Fight Club Sochaczew) - Krajewski Mateusz (Dybol Team Zabrze) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  16. Burzym Łukasz (LKSW Tajfun) - Strużek Arek (Okniński Biała Podlaska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  17. Jakubiec Tomasz (Bastion Tychy) - Kania Adam (Dybol Team Zabrze) - Czas walki: 3:53 - Poddanie - Balacha
  18. Kania Adam (Dybol Team Zabrze) - Burzym Łukasz (LKSW Tajfun) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  19. Gryc Dawid (Szogun Combat Club ) - Kołek Marcin (Akademia Holistyczna) - Czas walki: 0:29 - Poddanie - Duszenie Gilotynowe

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 67 kg

  1. Kołek Marcin (Akademia Holistyczna) - Seroczyński Mateusz (MMA Team Tczew) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  2. Seroczyński Mateusz (MMA Team Tczew) - Sędkowski Marcin (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Gryc Dawid (Szogun Combat Club ) - Sędkowski Marcin (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 62 kg

  1. Becmer Kasjan (Dybol Team Zabrze) - Rełowicz Sebastian (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Domitrz Jakub (Okniński Łomża) - Szurgot Bartłomiej (Triumfator Łódź) - Czas walki: 0:42 - (T)KO - KO
  3. Vardanyan Gevorg (Marky Mark) - Grzegorczyk Patryk (Akademia Holistyczna) - Czas walki: 00:00 - Walkower
  4. Juracki Piotr (MMA Team Tczew) - Domitrz Jakub (Okniński Łomża) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Vardanyan Gevorg (Marky Mark) - Juracki Piotr (MMA Team Tczew) - Czas walki: 1:22 - Poddanie - Duszenie Trójkątne
  6. Vardanyan Gevorg (Marky Mark) - Becmer Kasjan (Dybol Team Zabrze) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Becmer Kasjan (Dybol Team Zabrze) - Domitrz Jakub (Okniński Łomża) - Czas walki: 3:28 - Poddanie - Kimura

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 61 Kg

  1. Nalepka Barbara (Fightman) - Kiljan Izabela (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 96 kg

  1. Górniak Denis (Fight Club Bytom .) - Ponder Tomasz (Fight Club Górna) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kaczmarczyk Adrian (Hunter) (Hunter MMA) - Różycki Bartosz (Bone Breakers Kutno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Ponder Tomasz (Fight Club Górna) - Różycki Bartosz (Bone Breakers Kutno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Górniak Denis (Fight Club Bytom .) - Szklarczyk Jakub (GLKS Nadarzyn) - Czas walki: 0:43 - Poddanie - Duszenie Gilotynowe
  5. Górniak Denis (Fight Club Bytom .) - Kaczmarczyk Adrian (Hunter) (Hunter MMA) - Czas walki: 0:27 - Poddanie - duszenie

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 87 kg

  1. Oleksiejczuk Michał (Puławy Koks Gym) - Jenek Kamil Fightman (Fightman) - Czas walki: 0:05 - (T)KO - TKO

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Suchoparski Krystian (UKS Kimura Wołomin) - Weremczuk Michał (Copacabana Warszawa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kurzepa Marcin (MMAtaleo Słupsk) - Skonecki Damian (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Suchoparski Krystian (UKS Kimura Wołomin) - Dulkowski Przemysław (Ronin MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Wołodkiewicz Patryk (Arrachion Olsztyn) - Perkowski Szymon (Okniński Białystok) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Topa Benjamin (Arrachion Olsztyn) - Pułanecki Damian (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Topa Benjamin (Arrachion Olsztyn) - Graczewski Paweł (Lao Mai Orzysz) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Graczewski Paweł (Lao Mai Orzysz) - Kurzepa Marcin (MMAtaleo Słupsk) - Czas walki: 1:49 - Poddanie - Duszenie z za pleców
  8. Wołodkiewicz Patryk (Arrachion Olsztyn) - Suchoparski Krystian (UKS Kimura Wołomin) - Czas walki: 2:42 - Poddanie - Duszenie trójkątne nogami
  9. Suchoparski Krystian (UKS Kimura Wołomin) - Adam Eljasik (Brak klubu) - Czas walki: 00:00 - Walkower
  10. Wołodkiewicz Patryk (Arrachion Olsztyn) - Topa Benjamin (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 00:00 - Walkower

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Kowalski Kacper Gracie Barra Łódź (Gracie Barra Łódź) - Pindelski Patryk (MMA Team Ełk) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Bruder Maciej (Dragon Fight Club Sochaczew) - Grabowski Łukasz - ZVŁ (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Perka Dawid (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Bruder Maciej (Dragon Fight Club Sochaczew) - Czas walki: 1:45 - Decyzja - Balacha
  4. Bączyk Piotr (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Dyła Bartosz (Marky Mark) - Czas walki: 1:37 - Poddanie - Balacha
  5. Perka Dawid (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Gogolewski Krzysztof (Okniński Team ) - Czas walki: 1:51 - Poddanie - Duszenie Gilotynowe
  6. Bróździak Kacper (MMA Team Tczew) - Niedźwiecki Emil (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Czas walki: 2"28 - Poddanie - Duszenie Gilotynowe
  7. Walawski Piotr (Gracie Barra Łódź) - Szałkiewicz Norbert (Copacabana Konin) - Czas walki: 3:20 - Poddanie - Balacha
  8. Wróbel Szymon (MMA Łowicz) - Apostel Krzysztof (Dybol Team Zabrze) - Czas walki: 1:32 - Poddanie - Balacha
  9. Kowalski Kacper Gracie Barra Łódź (Gracie Barra Łódź) - Bączyk Piotr (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Czas walki: 2:51 - Poddanie - duszenie
  10. Kiełek Paweł (Arrachion Olsztyn) - Kachel Marcel - MBG (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 1:45 - (T)KO - KO
  11. Kiełek Paweł (Arrachion Olsztyn) - Wróbel Szymon (MMA Łowicz) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  12. Kowalski Kacper Gracie Barra Łódź (Gracie Barra Łódź) - Perka Dawid (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  13. Bróździak Kacper (MMA Team Tczew) - Walawski Piotr (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 2:25 - Poddanie - Balacha
  14. Walawski Piotr (Gracie Barra Łódź) - Kiełek Paweł (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 2:13 - Poddanie - Duszenie Gilotynowe
  15. Perka Dawid (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Walawski Piotr (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 0:44 - Poddanie - Mataleo
  16. Kiełek Paweł (Arrachion Olsztyn) - Kowalski Kacper Gracie Barra Łódź (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 3:42 - Poddanie - Anakonda

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 67 kg

  1. Piątek Michał (Brak klubu) - Lewandowski Sylwester (MMAtaleo Słupsk) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Gruszewski Bartosz (Okniński Białystok) - Marczak Łukasz (Lao Mai Orzysz) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Mil Marcin (Arrachion Olsztyn) - Ignaczak Emil (Hunter MMA) - Czas walki: 1:56 - Poddanie - Balacha
  4. Kurowski Jakub (Okniński Łomża) - Gruszewski Bartosz (Okniński Białystok) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Mil Marcin (Arrachion Olsztyn) - Piątek Michał (Brak klubu) - Czas walki: 2:13 - Poddanie - Mataleo
  6. Piątek Michał (Brak klubu) - Gruszewski Bartosz (Okniński Białystok) - Czas walki: 3:48 - Poddanie - duszenie
  7. Mil Marcin (Arrachion Olsztyn) - Kurowski Jakub (Okniński Łomża) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 62 kg

  1. Surdyn Patryk (Okniński Łomża) - Wikłacz Jakub (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Bieranowski Adrian (Arrachion Olsztyn) - Ptasiński Robert (Okniński Biała Podlaska) - Czas walki: 0:59 - Poddanie - Anakonda
  3. Bieranowski Adrian (Arrachion Olsztyn) - Kęszycki Paweł (Berserkers Team Łódź) - Czas walki: 0:41 - Poddanie - Duszenie Gilotynowe
  4. Bieranowski Adrian (Arrachion Olsztyn) - Surdyn Patryk (Okniński Łomża) - Czas walki: 2:05 - Poddanie - Balacha
  5. Surdyn Patryk (Okniński Łomża) - Nić Marcin (MMAtaleo Słupsk) - Czas walki: 3:42 - Dyskwalifikacja - dyskwalifikacja
  6. Nić Marcin (MMAtaleo Słupsk) - Kęszycki Paweł (Berserkers Team Łódź) - Czas walki: 4:00 - Walkower
Walki kobiet

Formuła full contact (FC) - kategoria kobiety do 55Kg

  1. Tkhorevska Olena (Okniński Biała Podlaska) - Borowy Magda (Fightman) - Czas walki: 0:34 - (T)KO - KO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 61 Kg

  1. Włodarczyk Kornelia - BT (Arrachion Olsztyn) - Milczarek Aleksandra (TNT Wołomin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów