Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Rogóż Patryk (Fightman) - Gajewski Krzysztof (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 5:00 - Decyzja

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Sasiński Marcin - GK (Grappling Kraków) - Domagała Paweł (SKK Boxing Kielce) - Czas walki: 2:10 - Poddanie - Balacha

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

  1. Kiszka Tomasz (Spartakus Rzeszów) - Pelc Damian (LL Team Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Sudoł Bartłomiej (Kaito Stalowa Wola) - Kiszka Tomasz (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4+2 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 96 kg

  1. Świercz Adam (Kaito Stalowa Wola) - Rzeszutek Tomasz (LL Team Rzeszów) - Czas walki: 2:11 - Poddanie - Duszenie Trójkątne

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 87 kg

  1. Rozwadowski Karol (Szkoła Walki Drwala) - Bednarz Marcin (LL Team Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kluz Piotr (Spartakus Rzeszów) - Szafran Krystian (LL Team Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Cyran Marcin (LL Team Rzeszów) - Zając Łukasz Kaito SW (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Igielski Krzysztof (Grappling Kraków) - Suchar Paweł (Fight Team Krav Maga Rzeszów) - Czas walki: 2:27 - Poddanie - Balacha
  5. Rozwadowski Karol (Szkoła Walki Drwala) - Kluz Piotr (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 0:51 - Poddanie - Gilotyna
  6. Igielski Krzysztof (Grappling Kraków) - Cyran Marcin (LL Team Rzeszów) - Czas walki: 2:40 - Poddanie - Duszenie Trójkątne nogami
  7. Igielski Krzysztof (Grappling Kraków) - Rozwadowski Karol (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 0:30 - Poddanie - Gilotyna

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Lassota Rafał (Spartakus Rzeszów) - Ziajka Maciej (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  2. Nguen Huu Kamil (Mad Dogs Gdynia) - Kucharski Piotr (Przemyski Klub Walki Ju Jitsu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Kudła Łukasz (Spartakus Rzeszów) - Lassota Rafał (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Kamiński Paweł (LL Team Rzeszów) - Sermak Piotr (Grappling Kraków) - Czas walki: 3:00 - Poddanie - Gilotyna
  5. Kudła Łukasz (Spartakus Rzeszów) - Kamiński Paweł (LL Team Rzeszów) - Czas walki: 2:24 - Poddanie - Duszenie Trójkątne nogami
  6. Kamiński Paweł (LL Team Rzeszów) - Nguen Huu Kamil (Mad Dogs Gdynia) - Czas walki: 1:00 - Poddanie - Gilotyna
  7. Kudła Łukasz (Spartakus Rzeszów) - Marciniec Krzysztof (LL Team Rzeszów) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  8. Lassota Rafał (Spartakus Rzeszów) - Krawczyk Piotr LL Team Rzeszów (LL Team Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Kiper Artur (Spartakus Rzeszów) - Banach Kamil (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Śliwka Artur (Ryoku Dojo) - Danaj Adam KS (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Sztaba Artur (Kaito Stalowa Wola) - Sowa Krystian (Ryoku Dojo) - Czas walki: 1:49 - Poddanie - Gilotyna
  4. Tokarski Adam (LL Team Rzeszów) - Koc Łukasz (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 1:45 - Poddanie - Balacha
  5. Kiper Artur (Spartakus Rzeszów) - Sztaba Artur (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Basista Maciej (Grappling Kraków) - Śliwka Artur (Ryoku Dojo) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Dziadek Łukasz (Oświęcimski Klub MMA) - Sarna Przemysław (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Tokarski Adam (LL Team Rzeszów) - Depta Piotr (Gota Kraków) - Czas walki: 1:24 - Poddanie - Balacha
  9. Dziadek Łukasz (Oświęcimski Klub MMA) - Basista Maciej (Grappling Kraków) - Czas walki: 1:10 - Poddanie - balacha
  10. Tokarski Adam (LL Team Rzeszów) - Dziadek Łukasz (Oświęcimski Klub MMA) - Czas walki: 1:38 - Poddanie - Duszenie zza pleców

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 67 kg

  1. Wojnar Adrian (Grappling Kraków) - Rychter Łukasz (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Oliwa Sebastian (Grappling Kraków) - Kamiński Karol (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Bielak Radosław (Spartakus Rzeszów) - Nadolski Marcin (Przemyski Klub Walki Ju Jitsu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Zdziarski Michał (LL Team Rzeszów) - Bielak Radosław (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Romanek Maciej (Legion Team Tarnów) - Suski Jerzy (Ryoku Dojo) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Węgrzynowski Krzysztof (Ryoku Dojo) - Bednarz Wojciech (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 1:01 - Poddanie - Duszenie Trójkątne nogami
  7. Zdziarski Michał (LL Team Rzeszów) - Rybak Krzysztof (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 0:52 - Poddanie - Taktarow
  8. Surowaniec Wojciech (Kaito Stalowa Wola) - Oliwa Sebastian (Grappling Kraków) - Czas walki: 0:22 - Poddanie - Balacha
  9. Romanek Maciej (Legion Team Tarnów) - Prędki Patryk (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 2:44 - (T)KO - TKO
  10. Węgrzynowski Krzysztof (Ryoku Dojo) - Wojnar Adrian (Grappling Kraków) - Czas walki: 1:56 - (T)KO - KO
  11. Węgrzynowski Krzysztof (Ryoku Dojo) - Bielak Radosław (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  12. Kolman Patryk (Przemyski Klub Walki Ju Jitsu) - Bielecki Damian (Gladio) - Czas walki: 4+1:36 - Poddanie - Duszenie Trójkątne

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 62 kg

  1. Wójcik Piotr (Grappling Kraków) - Kirker Jakub (Gota Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Wójcik Piotr (Grappling Kraków) - Nadolski Paweł (Przemyski Klub Walki Ju Jitsu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Miller Sylwester (Kaito Stalowa Wola) - Wójcik Piotr (Grappling Kraków) - Czas walki: 1:20 - Poddanie - Gilotyna
  4. Puchalski Grzegorz (Spartakus Rzeszów) - Trytek Michał (Legion Team Tarnów) - Czas walki: 3:50 - Poddanie - Balacha
  5. Miller Sylwester (Kaito Stalowa Wola) - Stochla Waldemar (Ryoku Dojo) - Czas walki: 4+2 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 61 Kg

  1. Nalepka Barbara (Fightman) - Kiljan Izabela (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn) - Czas walki: 0:46 - Poddanie - Balacha

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Krupa Tomasz (Kudo Zamość) - Paśko Krzysztof (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kachno Przemysław (Spartakus Rzeszów) - Dulkowski Przemysław (Ronin MMA) - Czas walki: 1:18 - Poddanie
  3. Kłeczek Michał (LL Team Rzeszów) - Flis Patryk (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 4:00 - (T)KO - KO
  4. Skreptan Mateusz (LL Team Rzeszów) - Paśko Krzysztof (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Skreptan Mateusz (LL Team Rzeszów) - Kuźniar Witold (Przemyski Klub Walki Ju Jitsu) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  6. Kłeczek Michał (LL Team Rzeszów) - Kachno Przemysław (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 2:57 - Poddanie - Duszenie zza pleców
  7. Kachno Przemysław (Spartakus Rzeszów) - Paśko Krzysztof (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 1:05 - Poddanie - Duszenie
  8. Skreptan Mateusz (LL Team Rzeszów) - Kłeczek Michał (LL Team Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Poddanie

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Lichończak Mikołaj (Spartakus Rzeszów) - Grabka Szymon (Copacabana) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Ryzner Kamil (Przemyski Klub Walki Ju Jitsu) - Sulich Adrian (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Grabka Szymon (Copacabana) - Sulich Adrian (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 0:41 - Poddanie - Balacha
  4. Lichończak Mikołaj (Spartakus Rzeszów) - Ryzner Kamil (Przemyski Klub Walki Ju Jitsu) - Czas walki: 1:38 - Poddanie - Kimura

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 67 kg

  1. Bielecki Damian (Gladio) - Bartyński Piotr (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Zdziarski Michał (LL Team Rzeszów) - Kolman Patryk (Przemyski Klub Walki Ju Jitsu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 62 kg

  1. Wójcik Kamil - KSW (Kaito Stalowa Wola) - Rzepka Bartosz (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 3:12 - Decyzja - Duszenie Trójkątne
  2. Karcz Krzysztof (Grappling Kraków) - Majdan Błażej (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 2:47 - Poddanie - Duszenie Trójkątne
  3. Wójcik Kamil - KSW (Kaito Stalowa Wola) - Karcz Krzysztof (Grappling Kraków) - Czas walki: 0:31 - Poddanie - Duszenie
  4. Puchalski Grzegorz (Spartakus Rzeszów) - Kwaśny Marcin (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 2:30 - Poddanie - Balacha
  5. Wójcik Kamil - KSW (Kaito Stalowa Wola) - Puchalski Grzegorz (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - Duszenie Trójkątne
  6. Karcz Krzysztof (Grappling Kraków) - Kwaśny Marcin (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Walkower
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów