Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

  1. Kuliński Mateusz (MMA Czarni Słupsk ) - Olesiuk Michał (Lutadores Opole) - Czas walki: 1:39 - (T)KO - KO
  2. Mliński Piotr (MMA Czarni Słupsk ) - Olesiuk Michał (Lutadores Opole) - Czas walki: 1:50 - (T)KO
  3. Mliński Piotr (MMA Czarni Słupsk ) - Kuliński Mateusz (MMA Czarni Słupsk ) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 96 kg

  1. Siudziński Michał (Muay-thai Jarocin ) - Świątek Jakub (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  2. Świątek Jakub (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Rosiński Adrian (Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza) - Czas walki: 2:40 - Poddanie - Balacha

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 87 kg

  1. Drobina Dawid (Lutadores Opole) - Maziakowski Arkadiusz (Puncher Wrocław) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  2. Miszkiewicz Rafał (Brak klubu) - Maziakowski Arkadiusz (Puncher Wrocław) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  3. Drobina Dawid (Lutadores Opole) - Pukalski-Pukała Paweł (BOI TEAM WROCŁAW ) - Czas walki: 5+3 - Decyzja
  4. Pukalski-Pukała Paweł (BOI TEAM WROCŁAW ) - Miszkiewicz Rafał (Brak klubu) - Czas walki: 4:05 - Poddanie - RNC

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Kopera Łukasz (Vera Fight Club) - Michalski Michał (Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza) - Czas walki: 4:36 - Poddanie - Mataleo
  2. Michalski Michał (Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza) - Rogóż Patryk (Fightman) - Czas walki: 2:10 - (T)KO - KO

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Kopera Bartłomiej (Vera Fight Club) - Cykowski Wojciech (Lutadores Opole) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  2. Mosingiewicz Alexander (Rio Grappling Wrocław) - Orzechowski Maciej (Puncher Wrocław) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  3. Kopera Bartłomiej (Vera Fight Club) - Szulakowski Grzegorz (MMA Solo Team Namysłów) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  4. Szulakowski Grzegorz (MMA Solo Team Namysłów) - Ploch Kamil (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) - Czas walki: 2:50 - Poddanie - Skrętówka
  5. Kopera Łukasz (Vera Fight Club) - Mosingiewicz Alexander (Rio Grappling Wrocław) - Czas walki: 0:38 - Poddanie - Gilotyna
  6. Kopera Bartłomiej (Vera Fight Club) - Mosingiewicz Alexander (Rio Grappling Wrocław) - Czas walki: 2:40 - Poddanie - Skrętówka
  7. Szulakowski Grzegorz (MMA Solo Team Namysłów) - Orzechowski Maciej (Puncher Wrocław) - Czas walki: 0:40 - Poddanie - Skrętówka
  8. Mosingiewicz Alexander (Rio Grappling Wrocław) - Lewandowski Mikołaj (Berserkers Team Łódź) - Czas walki: 0:59 - (T)KO
  9. Orzechowski Maciej (Puncher Wrocław) - Olech Bartosz (BOI TEAM WROCŁAW ) - Czas walki: 2:15 - (T)KO

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 67 kg

  1. Kulig Łukasz (Lutadores Wrocław) - Aleksiewicz Artur (Puncher Wrocław) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  2. Bereźnicki Mateusz (Rio Grappling Mateusz Bubin ) - Kulig Łukasz (Lutadores Wrocław) - Czas walki: 2:12 - Poddanie - Duszenie Trójkątne nogami
  3. Aleksiewicz Artur (Puncher Wrocław) - Baran Sławomir (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  4. Bereźnicki Mateusz (Rio Grappling Mateusz Bubin ) - Baran Sławomir (Octagon Team ) - Czas walki: 3:25 - Poddanie - Taktarow

Formuła full contact (FC) - kategoria kobiety do 61 Kg

  1. Nalepka Barbara (Fightman) - Gonzalez Sofia (Puncher Wrocław) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  2. Nalepka Barbara (Fightman) - Bogowicz Magda (Lutadores Nysa) - Czas walki: 2:50 - Poddanie - Gilotyna

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

  1. Borowski Łukasz (BOI TEAM WROCŁAW ) - Sinicki Rafał (Rio Grappling Club Oława ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Baran Tomasz (Rio Grappling Club Oława ) - Kusztal Mateusz (ELITARNI MMA TEAM ) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  3. Kusztal Mateusz (ELITARNI MMA TEAM ) - Kadzidłowski Kamil (RGC Extreme Fighters Wrocław) - Czas walki: 0:11 - Decyzja - KO
  4. Strzelczyk Paweł (Gym-Fight Wrocław ) - Kowalewski Krzysztof (Brak klubu) - Czas walki: 2:04 - Poddanie - Gilotyna
  5. Borowski Łukasz (BOI TEAM WROCŁAW ) - Strzelczyk Paweł (Gym-Fight Wrocław ) - Czas walki: 0:35 - Decyzja - KO
  6. Borowski Łukasz (BOI TEAM WROCŁAW ) - Baran Tomasz (Rio Grappling Club Oława ) - Czas walki: 4+2 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 96 kg

  1. Baran Tomasz (Rio Grappling Club Oława ) - Szmyd Patryk (Extreme Fighters Wrocław) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Górniak Denis (Fight Club Bytom .) - Gadomski Piotr (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Grabowski Przemysław (Forca Brava ) - Świątek Jakub (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  4. Górniak Denis (Fight Club Bytom .) - Kaźmierczak Piotr (BOI TEAM WROCŁAW ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Gadomski Piotr (Brak klubu) - Witek Damian (BOI TEAM WROCŁAW ) - Czas walki: 0:59 - Decyzja - KO
  6. Fic Tomasz (Lutadores Kluczbork) - Sochor Piotr (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) - Czas walki: 3:14 - Poddanie - Balacha
  7. Grabowski Przemysław (Forca Brava ) - Fic Tomasz (Lutadores Kluczbork) - Czas walki: 2:02 - Poddanie - Balacha

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 87 kg

  1. Kempa Konrad (RGC Extreme Fighters Wrocław) - Kołodziejski Dawid (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Pilarz Tomasz (Streffa Fight Team Lubin) - Kumosz Łukasz (Gym-Fight Wrocław ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Lubaszka Marcel (Extreme Fighters ) - Lasota Andrzej (Brak klubu) - Czas walki: 1:54 - Poddanie - KO
  4. Chrzan Wojciech (BOI TEAM Świdnica ) - Barylski Piotr (Extreme Fighters ) - Czas walki: 0:52 - Poddanie - Balacha
  5. Paduch Patryk (BOI TEAM WROCŁAW ) - Chrzan Wojciech (BOI TEAM Świdnica ) - Czas walki: 2:58 - Poddanie - Gilotyna
  6. Górniak Denis (Fight Club Bytom .) - Grabowski Przemysław (Forca Brava ) - Czas walki: 1:14 - Poddanie - Gilotyna
  7. Micewicz Marek (BOI TEAM WROCŁAW ) - Kempa Konrad (RGC Extreme Fighters Wrocław) - Czas walki: 4:00 - (T)KO
  8. Chrzan Wojciech (BOI TEAM Świdnica ) - Micewicz Marek (BOI TEAM WROCŁAW ) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  9. Chrzan Wojciech (BOI TEAM Świdnica ) - Kpodonou Rafał (Vera Fight Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Paduch Patryk (BOI TEAM WROCŁAW ) - Wolak Mariusz Lutadores Wrocław (Lutadores Wrocław) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  11. Micewicz Marek (BOI TEAM WROCŁAW ) - Rybak Łukasz (Streffa Fight Team Lubin) - Czas walki: 3:46 - Poddanie - Balacha
  12. Andruszkiewicz Dawid (Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego ) - Tylcz Mateusz (BOI TEAM WROCŁAW ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  13. Pilarz Tomasz (Streffa Fight Team Lubin) - Andruszkiewicz Dawid (Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  14. Pilarz Tomasz (Streffa Fight Team Lubin) - Micewicz Marek (BOI TEAM WROCŁAW ) - Czas walki: 3:40 - Decyzja - KO
  15. Chrzan Wojciech (BOI TEAM Świdnica ) - Opoński Marcin (Okniński Team ) - Czas walki: 0:18 - Poddanie - Duszenie zza pleców
  16. Paduch Patryk (BOI TEAM WROCŁAW ) - Szczotok Marek (Rio Club) - Czas walki: 1:30 - Poddanie - Balacha
  17. Micewicz Marek (BOI TEAM WROCŁAW ) - Grabernik Aleksander (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Czas walki: 3:29 - Poddanie - Balacha
  18. Paduch Patryk (BOI TEAM WROCŁAW ) - Lubaszka Marcel (Extreme Fighters ) - Czas walki: 2:02 - Poddanie - Balacha
  19. Paduch Patryk (BOI TEAM WROCŁAW ) - Pilarz Tomasz (Streffa Fight Team Lubin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  20. Barylski Piotr (Extreme Fighters ) - Gotfryd Tomasz PW (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Doliński Jacek (Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza) - Stwiertnia Robert (Streffa Fight Team Lubin) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  2. Jaskólski Mirosław (Streffa Fight Team Lubin) - Galicki Piotr (BOI TEAM WROCŁAW ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Mikosik Dawid (Fighters Factory) - Szymański Paweł Lutadores Opole (Lutadores Opole) - Czas walki: 1:30 - Poddanie - Duszenie
  4. Dołgowski Kamil (BOI TEAM WROCŁAW ) - Jaskólski Mirosław (Streffa Fight Team Lubin) - Czas walki: 1:56 - Poddanie - Klucz
  5. Galicki Piotr (BOI TEAM WROCŁAW ) - Szubart Maciej (K.O.BRA Team ) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  6. Wycech Bartłomiej (Extreme Fighters ) - Suchecki Wojtek (Rio Grappling Club Oława ) - Czas walki: 0:17 - Decyzja - KO
  7. Szubart Maciej (K.O.BRA Team ) - Grabowski Kamil PW (Puncher Wrocław) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Galicki Piotr (BOI TEAM WROCŁAW ) - Kowalski Jakub (LEGION Głogów ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Jaskólski Mirosław (Streffa Fight Team Lubin) - Wycech Bartłomiej (Extreme Fighters ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Szubart Maciej (K.O.BRA Team ) - Chlebiński Adam (Extreme Fighters Wrocław) - Czas walki: 3:02 - Poddanie - Balacha
  11. Szymański Paweł Lutadores Opole (Lutadores Opole) - Głógiewicz Rafał (Sambo-combat) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  12. Dołgowski Kamil (BOI TEAM WROCŁAW ) - Doliński Jacek (Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  13. Mikosik Dawid (Fighters Factory) - Gardecki Grzegorz (BOI TEAM WROCŁAW ) - Czas walki: 1:06 - Poddanie - Gilotyna
  14. Dołgowski Kamil (BOI TEAM WROCŁAW ) - Kamieniarz Jakub (KSW Nokaut Kościan) - Czas walki: 1:35 - Poddanie - Balacha
  15. Dołgowski Kamil (BOI TEAM WROCŁAW ) - Mikosik Dawid (Fighters Factory) - Czas walki: 2:35 - Poddanie - Balacha
  16. Batko Bartek (BOI TEAM Świdnica ) - Sobiech Jan (Wrox Gym) - Czas walki: 4+1:11 - (T)KO
  17. Jaskólski Mirosław (Streffa Fight Team Lubin) - Batko Bartek (BOI TEAM Świdnica ) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  18. Galicki Piotr (BOI TEAM WROCŁAW ) - Mikosik Dawid (Fighters Factory) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  19. Szymański Paweł Lutadores Opole (Lutadores Opole) - Korzeniewicz Bartłomiej (Extreme Fighters ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Imbierski Tobiasz (Ju Jitsu Kobudo Lubsko) - Tuszyński Staszek (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Wawrzyczek Tomasz (Octagon Team ) - Pawlak Sebastian (No Limits Janikowo) - Czas walki: 0:48 - Poddanie
  3. Wawrzyczek Tomasz (Octagon Team ) - Tuszyński Staszek (Brak klubu) - Czas walki: 3:20 - Poddanie - Balacha
  4. Imbierski Tobiasz (Ju Jitsu Kobudo Lubsko) - Tasarz Przemysław (BOI TEAM WROCŁAW ) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  5. Pawlak Michał (Streffa Fight Team Lubin) - Koziara Kamil (Fighters Factory) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Zagdański Bartek (Lutadores Nysa) - Czyżewski Paweł (Puncher Wrocław) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Religa Robert (Octagon Team ) - Laba Dawid (Fighters Factory Wrocław ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Maciuszek Paweł (Lutadores Nysa) - Stańczak Mateusz (Valhalla) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  9. Tuszyński Staszek (Brak klubu) - Michalczuk Mariusz - FFO (Fighters Factory) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Tasarz Przemysław (BOI TEAM WROCŁAW ) - Religa Robert (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  11. Zagdański Bartek (Lutadores Nysa) - Kania Adam (Dybol Team Zabrze) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  12. Siwek Bartek (Lutadores Nysa) - Chyła Marcin (Gym-Fight Wrocław ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  13. Kołoczek Paweł (Octagon Team ) - Morawski Michał (Lutadores Kluczbork) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  14. Siwek Bartek (Lutadores Nysa) - Szot Artur (Fighters Factory) - Czas walki: 0:33 - Poddanie - Duszenie Trójkątne
  15. Pawlak Michał (Streffa Fight Team Lubin) - Leonardi Mario (Lutadores Wrocław) - Czas walki: 4:00 - Dyskwalifikacja
  16. Tuszyński Staszek (Brak klubu) - Zagdański Bartek (Lutadores Nysa) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  17. Siwek Bartek (Lutadores Nysa) - Kołoczek Paweł (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  18. Siwek Bartek (Lutadores Nysa) - Imbierski Tobiasz (Ju Jitsu Kobudo Lubsko) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  19. Wawrzyczek Tomasz (Octagon Team ) - Siwek Bartek (Lutadores Nysa) - Czas walki: 1:16 - Poddanie - Balacha

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 67 kg

  1. Grzywacz Łukasz (Octagon Team ) - Dobrowolski Kamil (Rio Grappling Club Oława ) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  2. Polityło Paweł (Kudowa) - Grzywacz Łukasz (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Kareta Dawid (Octagon Team ) - Włodarczyk Dawid (Rio Grappling Club Oława ) - Czas walki: 2:05 - Poddanie - Duszenie Trójkątne
  4. Kareta Dawid (Octagon Team ) - Polityło Paweł (Kudowa) - Czas walki: 0:42 - Poddanie - Gilotyna
  5. Dobrowolski Kamil (Rio Grappling Club Oława ) - Swat Krystian (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Polityło Paweł (Kudowa) - Bieniek Krzysztof (Fightman) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  7. Włodarczyk Dawid (Rio Grappling Club Oława ) - Główka Krzysztof (BOI TEAM WROCŁAW ) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  8. Grzywacz Łukasz (Octagon Team ) - Otoliński Dominik (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) - Czas walki: 1:17 - Poddanie - Gilotyna
  9. Zygadło Marcin (Fighters Factory) - Krajewski Mateusz (Dybol Team Zabrze) - Czas walki: 2:09 - Poddanie - Gilotyna
  10. Baldy Roman (Lutadores Opole) - Rzeźnicki Kacper (Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza) - Czas walki: 2:27 - Poddanie - Balacha
  11. Polityło Paweł (Kudowa) - Zygadło Marcin (Fighters Factory) - Czas walki: 1:59 - Poddanie - Duszenie
  12. Baldy Roman (Lutadores Opole) - Kwaśniak Marcin (Lutadores Wrocław) - Czas walki: 2:36 - Poddanie - Balacha
  13. Kareta Dawid (Octagon Team ) - Baldy Roman (Lutadores Opole) - Czas walki: 1:44 - Poddanie - Kimura
  14. Baldy Roman (Lutadores Opole) - Grzywacz Łukasz (Octagon Team ) - Czas walki: 2:40 - Poddanie - Kimura

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 62 kg

  1. Becmer Kasjan (Dybol Team Zabrze) - Leśniak Michał (BOI TEAM Świdnica ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Waluś Daniel (Octagon Team ) - Haczkiewicz Sylwester (RGC Extreme Fighters Wrocław) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Becmer Kasjan (Dybol Team Zabrze) - Waluś Daniel (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Becmer Kasjan (Dybol Team Zabrze) - Łacek Michał OCT (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Łacek Michał OCT (Octagon Team ) - Haczkiewicz Sylwester (RGC Extreme Fighters Wrocław) - Czas walki: 0:35 - Poddanie - Balacha

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 55Kg

  1. Imbierski Tobiasz (Ju Jitsu Kobudo Lubsko) - Maciuszek Paweł (Lutadores Nysa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 87 kg

  1. Błaszczyszyn Kamil (Valhalla) - Leszkiewicz Kordian (MMA Czarni Słupsk ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Leszkiewicz Kordian (MMA Czarni Słupsk ) - Kaczkowski Dawid (MMA Pleszew) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Błaszczyszyn Kamil (Valhalla) - Kaczkowski Dawid (MMA Pleszew) - Czas walki: 4+2 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Kubiak Jan (Forca Brava ) - Materek Aleksander (Malinowski Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Widera Patryk (Wrox Gym) - Karpiński Patryk (Sambo-combat) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Widera Patryk (Wrox Gym) - Kubiak Jan (Forca Brava ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Materek Aleksander (Malinowski Team) - Święs Tomasz (Wrox Gym) - Czas walki: 0:23 - Poddanie - Gilotyna
  5. Widera Patryk (Wrox Gym) - Wawreńczuk Michał (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Koziorzębski Kacper (Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza) - Szałkiewicz Norbert (Copacabana Konin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Koziorzębski Kacper (Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza) - Jędrzejczak Marek (Wrox Gym) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Jędrzejczak Marek (Wrox Gym) - Dziubak Andrzej (BOI TEAM WROCŁAW ) - Czas walki: 1:00 - (T)KO
  4. Szałkiewicz Norbert (Copacabana Konin) - Dziubak Andrzej (BOI TEAM WROCŁAW ) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 67 kg

  1. Mosgalik Kamil (Dybol Team Zabrze) - Porębski Sebastian (Fightman) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  2. Mosgalik Kamil (Dybol Team Zabrze) - Kalandyk Konrad (Rio Grappling Club Oława ) - Czas walki: 0:46 - Poddanie - Gilotyna
  3. Bartoszewicki Maksymilian (MMA Ostrów Wielkopolski) - Wasik Maciej (Wrox Gym) - Czas walki: 2:23 - Poddanie - Gilotyna
  4. Jakuszewski Natan (Lutadores Opole) - Kliś Szymon Lutadores Kluczbork (Valhalla) - Czas walki: 0:26 - Poddanie - Balacha
  5. Jakuszewski Natan (Lutadores Opole) - Bartoszewicki Maksymilian (MMA Ostrów Wielkopolski) - Czas walki: 0:55 - Poddanie - Gilotyna
  6. Bartoszewicki Maksymilian (MMA Ostrów Wielkopolski) - Porębski Sebastian (Fightman) - Czas walki: 1:27 - (T)KO
  7. Porębski Sebastian (Fightman) - Strzała Bartosz (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 62 kg

  1. Nowak Arkadiusz (Puncher Wrocław) - Kabiesz Kamil Octagon (Octagon Team ) - Czas walki: 0:23 - Decyzja - Gilotyna
  2. Pudełek Gabriel (Fightman) - Paprota Bartłomiej (Valhalla) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Paprota Bartłomiej (Valhalla) - Kabiesz Kamil Octagon (Octagon Team ) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  4. Pudełek Gabriel (Fightman) - Wojtusiak Grzegorz (Octagon Team ) - Czas walki: 2:16 - Poddanie - Gilotyna
  5. Pudełek Gabriel (Fightman) - Nowak Arkadiusz (Puncher Wrocław) - Czas walki: 1:53 - Poddanie - Balacha
  6. Kabiesz Kamil Octagon (Octagon Team ) - Koperski Jakub (BOI TEAM WROCŁAW ) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła junior (J) - kategoria kobiety do 55Kg

  1. Karpiński Patryk (Sambo-combat) - Materek Aleksander (Malinowski Team) - Czas walki: 4:00 - Walkower
Walki kobiet

Formuła full contact (FC) - kategoria kobiety do 61 kg

  1. Gonzalez Sofia (Puncher Wrocław) - Wardzińska Beata Octagon Cieszyn (Octagon Team ) - Czas walki: 5:00 - Decyzja

Formuła full contact (FC) - kategoria kobiety do 61 Kg

  1. Bogowicz Magda (Lutadores Nysa) - Borowy Magda (Fightman) - Czas walki: 1:39 - (T)KO
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów