Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 87 kg

  1. Błeszyński Adrian (Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza) - Czerski Tomasz (Berserkers Venganza Racibórz) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  2. Błeszyński Adrian (Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza) - Piątek Damian (Underground MMA Elbląg) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  3. Piątek Damian (Underground MMA Elbląg) - Czerski Tomasz (Berserkers Venganza Racibórz) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Siebierański Piotr (MMA Mielec) - Meier Maciej (Grappling Kraków) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  2. Kaczmarski Krzysztof (Berserkers Venganza Racibórz) - Meier Maciej (Grappling Kraków) - Czas walki: 3:27 - Poddanie - Balacha
  3. Zabłocki Mateusz (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Siebierański Piotr (MMA Mielec) - Czas walki: 2:05 - Poddanie - Duszenie Trójkątne
  4. Kaczmarski Krzysztof (Berserkers Venganza Racibórz) - Zabłocki Mateusz (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Czas walki: 0:29 - Poddanie - Gilotyna

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Sasiński Marcin - GK (Grappling Kraków) - Świder Sebastian (Grappling Kraków) - Czas walki: 1:45 - Poddanie - balacha na rękę

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 67 kg

  1. Fedyna Witold (BOI TEAM WROCŁAW ) - Bandrowski Marcin (Opole) - Czas walki: 4:00 - Decyzja - Mataleo
  2. Ziółkowski Łukasz (Underground MMA Elbląg) - Ambroziak Bartosz (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn) - Czas walki: 1:50 - Decyzja - Balacha
  3. Kopera Bartłomiej (Vera Fight Club) - Ziółkowski Łukasz (Underground MMA Elbląg) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  4. Ziółkowski Łukasz (Underground MMA Elbląg) - Sypulski Marcin (Dybol Team Zabrze) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Sypulski Marcin (Dybol Team Zabrze) - Lach Wojciech (Berserkers Venganza Racibórz) - Czas walki: 2:14 - Poddanie - Kimura
  6. Fedyna Witold (BOI TEAM WROCŁAW ) - Sypulski Marcin (Dybol Team Zabrze) - Czas walki: 2:45 - Poddanie - Balacha
  7. Fedyna Witold (BOI TEAM WROCŁAW ) - Kopera Bartłomiej (Vera Fight Club) - Czas walki: 0:42 - Poddanie - Duszenie Trójkątne nogami

Formuła full contact (FC) - kategoria kobiety do 55Kg

  1. Sasiński Marcin - GK (Grappling Kraków) - Żygliński Paweł (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:47 - Poddanie - balacha na noge

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

  1. Kalata Marcin (Spartakus Team Zakopane) - Zadęcki Roger (Grappling Kraków) - Czas walki: 1:34 - (T)KO - KO
  2. Sudoł Bartłomiej (Kaito Stalowa Wola) - Matuła Marek (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Kalata Marcin (Spartakus Team Zakopane) - Moszczyński Ireneusz (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn) - Czas walki: 1:12 - (T)KO - TKO
  4. Matuła Marek (Octagon Team ) - Moszczyński Ireneusz (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn) - Czas walki: 3:50 - (T)KO - TKO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 96 kg

  1. Seroka Paweł (Kudo Zamość) - Zawadzki Bartosz (Berserkers Venganza Racibórz) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Owczarz Jacek (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Seroka Paweł (Kudo Zamość) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Seroka Paweł (Kudo Zamość) - Gdowski Darek (Fightman) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  4. Owczarz Jacek (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Król Konrad (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 2:45 - Poddanie - balacha na noge
  5. Król Konrad (Szkoła Walki Drwala) - Gadowski Dariusz (Fightman) - Czas walki: 4:00 - (T)KO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 87 kg

  1. Romankiewicz Tomek (Spartakus Rzeszów) - Jaroni Tomasz (Berserkers Venganza Racibórz) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Zarzycki Marcin (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn) - Engel Bartosz (Bastion Tychy) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Gadomski Mateusz (Grappling Kraków) - Paluszek Adam (Ronin MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Rozwadowski Karol (Szkoła Walki Drwala) - Krzeszowski Marcin (Ryoku Dojo) - Czas walki: 0:48 - Poddanie - Balacha
  5. Rozwadowski Karol (Szkoła Walki Drwala) - Gadomski Mateusz (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Rozwadowski Karol (Szkoła Walki Drwala) - Zarzycki Marcin (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn) - Czas walki: 0:35 - (T)KO - KO
  7. Zarzycki Marcin (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn) - Romankiewicz Tomek (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Grzędziak Patryk (Ronin MMA) - Bednarski Rafał (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Sermak Piotr (Grappling Kraków) - Wiencek Michał (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Lassota Rafał (Spartakus Rzeszów) - Banach Kamil (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 3:13 - Poddanie - Klucz
  4. Suchecki Wojtek (Rio Grappling Club Oława ) - Jakimowicz Krzysztof (Grappling Kraków) - Czas walki: 2:25 - Poddanie - Duszenie zza pleców
  5. Ząbek Dariusz (Szkoła Walki Drwala) - Kulig Jakub (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Sermak Piotr (Grappling Kraków) - Paduch Patryk (BOI TEAM WROCŁAW ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Suchecki Wojtek (Rio Grappling Club Oława ) - Dołgowski Kamil (BOI TEAM WROCŁAW ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Lassota Rafał (Spartakus Rzeszów) - Grzędziak Patryk (Ronin MMA) - Czas walki: 0;50 - Poddanie - Kimura
  9. Adamczyk Szymon (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Ząbek Dariusz (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 0:37 - Poddanie - Gilotyna
  10. Lassota Rafał (Spartakus Rzeszów) - Sermak Piotr (Grappling Kraków) - Czas walki: 2:14 - Poddanie - Gilotyna
  11. Suchecki Wojtek (Rio Grappling Club Oława ) - Adamczyk Szymon (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  12. Adamczyk Szymon (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Sermak Piotr (Grappling Kraków) - Czas walki: 1:50 - Poddanie - Duszenie Trójkątne

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Wojciechowski Kamil (Spartakus Team Zakopane) - Jakubiec Tomasz (Bastion Tychy) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Łybacki Szymon (Grappling Gorlice ) - Jaśko Piotr (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Gustab Adam (Grappling Kraków) - Tarulli Christian (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Drwal Krzysztof (Szkoła Walki Drwala) - Suski Jerzy (Ryoku Dojo) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Florek Tadeusz (Spartakus Team Zakopane) - Hamdan Rami (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Łybacki Szymon (Grappling Gorlice ) - Rusinek Maciej (Grappling Kraków) - Czas walki: 4+1 - Poddanie - Duszenie
  7. Gustab Adam (Grappling Kraków) - Sztaba Artur (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 1:25 - Poddanie - Gilotyna
  8. Wawrzyczek Tomasz (Octagon Team ) - Śliwka Artur (Ryoku Dojo) - Czas walki: 3:43 - Poddanie - Balacha
  9. Wojnar Adrian (Grappling Kraków) - Boznanski Erwin (Iron Dragon Mielec) - Czas walki: 0:13 - (T)KO - KO
  10. Kołoczek Paweł (Octagon Team ) - Wojnar Adrian (Grappling Kraków) - Czas walki: 0:42 - (T)KO - KO
  11. Jagiełłowicz Artur (Ryoku Dojo) - Górski Damian (Gold Team Polska) - Czas walki: 3:59 - Dyskwalifikacja
  12. Wojciechowski Kamil (Spartakus Team Zakopane) - Wawrzyczek Tomasz (Octagon Team ) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  13. Drwal Krzysztof (Szkoła Walki Drwala) - Gustab Adam (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  14. Florek Tadeusz (Spartakus Team Zakopane) - Drwal Krzysztof (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  15. Jagiełłowicz Artur (Ryoku Dojo) - Łybacki Szymon (Grappling Gorlice ) - Czas walki: 2:47 - Poddanie - Duszenie
  16. Florek Tadeusz (Spartakus Team Zakopane) - Kołoczek Paweł (Octagon Team ) - Czas walki: 4+1:40 - Poddanie - Duszenie
  17. Wojciechowski Kamil (Spartakus Team Zakopane) - Jagiełłowicz Artur (Ryoku Dojo) - Czas walki: 0:33 - Poddanie - Balacha
  18. Drwal Krzysztof (Szkoła Walki Drwala) - Jagiełłowicz Artur (Ryoku Dojo) - Czas walki: 3:23 - Poddanie - Balacha
  19. Florek Tadeusz (Spartakus Team Zakopane) - Wojciechowski Kamil (Spartakus Team Zakopane) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 67 kg

  1. Frydrych Tymoteusz (Octagon Team ) - Olszowski Łukasz (Spartakus Team Zakopane) - Czas walki: 4:00 - Poddanie
  2. Olszowski Łukasz (Spartakus Team Zakopane) - Błachnio Krzysztof (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Miller Sylwester (Kaito Stalowa Wola) - Romanek Maciej (Legion Team Tarnów) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  4. Rybak Dawid (Brak klubu) - Sarna Damian (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Jakubiec Tomasz (Bastion Tychy) - Furmański Robert (Grappling Kraków) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  6. Olszowski Łukasz (Spartakus Team Zakopane) - Bielak Radosław (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Momot Marcin (Grappling Kraków) - Grabiński Marcin (Brak klubu) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  8. Miller Sylwester (Kaito Stalowa Wola) - Małek Wojciech (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Frydrych Tymoteusz (Octagon Team ) - Oliwa Sebastian (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Grzywacz Łukasz (Octagon Team ) - Kiecana Paweł (Kudo Zamość) - Czas walki: 0:17 - Poddanie - Balacha
  11. Kareta Dawid (Octagon Team ) - Krajewski Mateusz (Dybol Team Zabrze) - Czas walki: 1:47 - Poddanie - duszenie trójkątne
  12. Bieniek Krzysztof (Fightman) - Rybak Dawid (Brak klubu) - Czas walki: 1:02 - Poddanie - duszenie rękoma
  13. Momot Marcin (Grappling Kraków) - Lewek Jakub (Grappling Gorlice ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  14. Frydrych Tymoteusz (Octagon Team ) - Bieniek Krzysztof (Fightman) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  15. Kareta Dawid (Octagon Team ) - Miller Sylwester (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 1:47 - Poddanie - Duszenie Trójkątne
  16. Olszowski Łukasz (Spartakus Team Zakopane) - Momot Marcin (Grappling Kraków) - Czas walki: 1:15 - Poddanie - Gilotyna
  17. Olszowski Łukasz (Spartakus Team Zakopane) - Grzywacz Łukasz (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  18. Kareta Dawid (Octagon Team ) - Momot Marcin (Grappling Kraków) - Czas walki: 1:45 - Poddanie - Duszenie

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 62 kg

  1. Podwilka Marek (Spartakus Team Zakopane) - Becmer Kasjan (Dybol Team Zabrze) - Czas walki: 0:25 - Poddanie - Balacha
  2. Waluś Daniel (Octagon Team ) - Kirker Jakub (Gota Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Becmer Kasjan (Dybol Team Zabrze) - Waluś Daniel (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Podwilka Marek (Spartakus Team Zakopane) - Czuj Paweł (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 0:33 - Decyzja - Gilotyna
  5. Podwilka Marek (Spartakus Team Zakopane) - Łacek Michał OCT (Octagon Team ) - Czas walki: 0:29 - Poddanie - Duszenie gilotynowe

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do57 kg

  1. Koloch Sonia (RKSiSW Bushido Ruda Śląska) - Stangreciak Paula (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn) - Czas walki: 0:54 - (T)KO - TKO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 61 Kg

  1. Zygmunt Weronika (Szkoła Walki Drwala) - Kaczmarczyk Katarzyna (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn) - Czas walki: 3:47 - Poddanie - Balacha
  2. Zygmunt Weronika (Szkoła Walki Drwala) - Szakurow Iwona (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn) - Czas walki: 1:05 - Poddanie - Duszenie

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 96 kg

  1. Dziak Paweł (Fightman) - Stępiński Kamil (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 87 kg

  1. Stolarz Dawid (Fightman) - Paita Arek (Fightman) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Wołoszyn Dariusz (Kaito Stalowa Wola) - Śmiałek Maciej (Fightman) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Śmiałek Maciej (Fightman) - Paita Arek (Fightman) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Stolarz Dawid (Fightman) - Wołoszyn Dariusz (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Kuchta Mateusz - DT (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Flis Patryk (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Witalis Jarosław (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Młynarski Daniel (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Kuchta Mateusz - DT (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Dulkowski Przemysław (Ronin MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Zym Daniel (Fightman) - Witalis Jarosław (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Kuchta Mateusz - DT (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Zym Daniel (Fightman) - Czas walki: 1:24 - Poddanie - Balacha

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Rachwał Dawid (Combat Team Dębica) - Sulich Adrian (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Apostel Krzysztof (Dybol Team Zabrze) - Oskroba Szymon (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Zamęta Mateusz (Fightman) - Nowak Szymon (Sambo Zabrze ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Sikora Ryszard (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Nowak Przemek (Fightman) - Czas walki: 2:20 - Poddanie - Balacha
  5. Procek Michał (Berserkers Venganza Racibórz) - Majgier Robert (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 2:12 - (T)KO - TKO
  6. Tokarz Przemek (Octagon Team ) - Apostel Krzysztof (Dybol Team Zabrze) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Procek Michał (Berserkers Venganza Racibórz) - Czernik Igor (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Rachwał Dawid (Combat Team Dębica) - Sikora Ryszard (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Czas walki: 2:08 - Poddanie - Balacha
  9. Legierski Mateusz - OT_C (Octagon Team ) - Zamęta Mateusz (Fightman) - Czas walki: 1:01 - Poddanie - Gilotyna
  10. Tokarz Przemek (Octagon Team ) - Rachwał Dawid (Combat Team Dębica) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - Duszenie zza pleców
  11. Procek Michał (Berserkers Venganza Racibórz) - Rachwał Dawid (Combat Team Dębica) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  12. Tokarz Przemek (Octagon Team ) - Legierski Mateusz - OT_C (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 67 kg

  1. Łaskawski Kamil (Wydra Gym) - Jaszczurowski Dawid - GK (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Mlekodaj Olaf (Grappling Kraków) - Krzeptowski-Sabała Szymon (Spartakus Team Zakopane) - Czas walki: 1:30 - Poddanie - Duszenie
  3. Porębski Sebastian (Fightman) - Mosgalik Kamil (Dybol Team Zabrze) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Mosgalik Kamil (Dybol Team Zabrze) - Mlekodaj Olaf (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Mosgalik Kamil (Dybol Team Zabrze) - Traczyk Paweł (Formma GYM Wadowice) - Czas walki: 2:57 - Poddanie - Duszenie
  6. Lichończak Mikołaj (Spartakus Rzeszów) - Mlekodaj Olaf (Grappling Kraków) - Czas walki: 3:53 - Poddanie - Duszenie
  7. Lichończak Mikołaj (Spartakus Rzeszów) - Porębski Sebastian (Fightman) - Czas walki: 3:20 - Poddanie - Duszenie zza pleców

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 62 kg

  1. Czeremszyński Piotr (Spartakus Rzeszów) - Hoły Paweł (Spartakus Team Zakopane) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Wójcik Kamil - KSW (Kaito Stalowa Wola) - Majdan Błażej (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  3. Lach Mateusz (Berserkers Venganza Racibórz) - Szpot Michał (Spartakus Team Zakopane) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Kabiesz Kamil Octagon (Octagon Team ) - Wójcik Kamil - KSW (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 4:00 - Decyzja - kontuzja
  5. Lach Mateusz (Berserkers Venganza Racibórz) - Nowak Mateusz (Ryoku Dojo) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Rzepka Bartosz (Spartakus Rzeszów) - Sordyl Marcin (Formma GYM Wadowice) - Czas walki: 0:52 - Poddanie - Duszenie
  7. Czeremszyński Piotr (Spartakus Rzeszów) - Mazurek Patryk (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 2:00 - Poddanie - Balacha
  8. Pudełek Gabriel (Fightman) - Rzepka Bartosz (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 0:57 - Poddanie - trójkąt
  9. Lach Mateusz (Berserkers Venganza Racibórz) - Czeremszyński Piotr (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Pudełek Gabriel (Fightman) - Czeremszyński Piotr (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 0:48 - Poddanie - Balacha
  11. Kabiesz Kamil Octagon (Octagon Team ) - Lach Mateusz (Berserkers Venganza Racibórz) - Czas walki: 2:36 - Poddanie - Taktarow
  12. Pudełek Gabriel (Fightman) - Kabiesz Kamil Octagon (Octagon Team ) - Czas walki: 2:40 - Poddanie - Balacha

Formuła junior (J) - kategoria kobiety do 55Kg

  1. Legierski Mateusz - OT_C (Octagon Team ) - Procek Michał (Berserkers Venganza Racibórz) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria mężczyźni do 96 kg

  1. Jałowiecki Michał (Octagon Team ) - Wróbel Krzysztof (Formma GYM Wadowice) - Czas walki: 0:20 - (T)KO - KO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria mężczyźni do 87 kg

  1. Hanc Paweł (Formma GYM Wadowice) - Ziębliński Grzegorz (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  2. Czapla Kacper (Vera Fight Club) - Synowiec Adrian (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Murawski Michał (Octagon Team ) - Raba Dariusz (SPARTAN Myślenice ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Brygoła Kornel (SPARTAN Myślenice ) - Lewdański Rafał (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Murawski Michał (Octagon Team ) - Kozioł Kamil (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 1:26 - Poddanie - Kimura
  6. Brygoła Kornel (SPARTAN Myślenice ) - Szlufik Aleksander (Dybol Team Zabrze) - Czas walki: 2:21 - Poddanie - Gilotyna
  7. Odor Olek (Spartakus Team Zakopane) - Hanc Paweł (Formma GYM Wadowice) - Czas walki: 0:46 - Poddanie - Duszenie
  8. Laskowski Mateusz (Spartakus Team Zakopane) - Czapla Kacper (Vera Fight Club) - Czas walki: 1:37 - Poddanie - Duszenie
  9. Brygoła Kornel (SPARTAN Myślenice ) - Laskowski Mateusz (Spartakus Team Zakopane) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Murawski Michał (Octagon Team ) - Odor Olek (Spartakus Team Zakopane) - Czas walki: 3:50 - Poddanie - Duszenie
  11. Murawski Michał (Octagon Team ) - Brygoła Kornel (SPARTAN Myślenice ) - Czas walki: 4+0:31 - Poddanie - Balacha

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Zając Marcin (Gota Kraków) - Janota Sylwester (Dybol Team Zabrze) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Zając Marcin (Gota Kraków) - Kubasiak Kamil (Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Buczek Paweł (Target Muay Thai) - Maciejowski Robert (KS Cios-Adamek Gilowice) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Zając Marcin (Gota Kraków) - Młocek Sebastian (Formma GYM Wadowice) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Młocek Sebastian (Formma GYM Wadowice) - Rybkiewicz Michał (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn) - Czas walki: 1:26 - Poddanie - Duszenie
  6. Pogorzelski Michał (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Sobieraj Tomasz (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn) - Czas walki: 1:14 - Poddanie - Duszenie
  7. Pogorzelski Michał (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Koszek Bartłomiej (United Gym Bełchtów) - Czas walki: 3:06 - Poddanie - Balacha
  8. Młocek Sebastian (Formma GYM Wadowice) - Jaskiernia Dominik (Brak klubu) - Czas walki: 2:35 - (T)KO - KO
  9. Pogorzelski Michał (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Buczek Paweł (Target Muay Thai) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Młocek Sebastian (Formma GYM Wadowice) - Buczek Paweł (Target Muay Thai) - Czas walki: 1:26 - Decyzja - Duszenie
  11. Pogorzelski Michał (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Zając Marcin (Gota Kraków) - Czas walki: 2:09 - Poddanie - Balacha

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Ptaśnik Arkadiusz (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Feluś Adrian (Grappling Kraków) - Czas walki: 1:15 - Poddanie - Kimura
  2. Ptaśnik Arkadiusz (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Gawlak Miłosz (Octagon& Fenix Kraków) - Czas walki: 3:57 - Poddanie - Duszenie
  3. Jeleń Mikołaj (Grappling Kraków) - Mazur Jarosław (Kudo Zamość) - Czas walki: 3:53 - Poddanie - Balacha
  4. Ptaśnik Arkadiusz (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Jeleń Mikołaj (Grappling Kraków) - Czas walki: 3:18 - Poddanie - Kimura
  5. Gawlak Miłosz (Octagon& Fenix Kraków) - Mazur Jarosław (Kudo Zamość) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria mężczyźni do 67 kg

  1. Grabowski Piotr (Sambo Zabrze ) - Nowak Dawid (Formma GYM Wadowice) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  2. Łaskawski Kamil (Wydra Gym) - Dubiel Mateusz (Iron Dragon Mielec) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Gąsior Ariel (Wodzisław Śl. (niezrzeszony)) - Grabowski Piotr (Sambo Zabrze ) - Czas walki: 0:28 - Poddanie - Duszenie
  4. Gąsior Ariel (Wodzisław Śl. (niezrzeszony)) - Łaskawski Kamil (Wydra Gym) - Czas walki: 3:02 - Poddanie - Duszenie
  5. Jaszczurowski Dawid - GK (Grappling Kraków) - Grabowski Piotr (Sambo Zabrze ) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria mężczyźni do 62 kg

  1. Kołoczek Piotr (Octagon Team ) - Wincenciak Kamil (SPARTAN Myślenice ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Wincenciak Kamil (SPARTAN Myślenice ) - Kotowski Kamil (Gladio) - Czas walki: 1:14 - Poddanie - Duszenie
  3. Lanc Wacław (Octagon Team ) - Wincenciak Kamil (SPARTAN Myślenice ) - Czas walki: 0:09 - (T)KO - KO
  4. Wincenciak Kamil (SPARTAN Myślenice ) - Wincenciak Paweł (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Walkower
Walki kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do57 kg

  1. Majewska Anna (Dragon Fight Club Sochaczew) - Koloch Sonia (RKSiSW Bushido Ruda Śląska) - Czas walki: 0:57 - (T)KO - TKO
  2. Majewska Anna (Dragon Fight Club Sochaczew) - Stangreciak Paula (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 61 Kg

  1. Szakurow Iwona (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn) - Kaczmarczyk Katarzyna (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn) - Czas walki: 2:36 - Poddanie - balacha na rękę

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 55Kg

  1. Wardzińska Beata Octagon Cieszyn (Octagon Team ) - Borowy Magda (Fightman) - Czas walki: 3:00 - Poddanie - Balacha
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów