Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 96 kg

  1. Baranowski Michał (Fight Academy Ostrołęka) - Piecuch Michał (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Czas walki: 2:05 - Poddanie - Gilotyna

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 87 kg

  1. Dubiela Patryk (Drysdale Jiu Jitsu) - Włodkowski Przemysław (Hunter MMA) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  2. Perczyński Artur (Vera Fight Club) - Zaręba Mariusz (MMA Fight Club) - Czas walki: 4:50 - Poddanie - Duszenie zza pleców
  3. Włodkowski Przemysław (Hunter MMA) - Zaręba Daniel (Fight Academy Ostrołęka) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Paduch Patryk (BOI TEAM WROCŁAW ) - Piątek Damian (Underground MMA Elbląg) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kopera Łukasz (Vera Fight Club) - Galicki Piotr (BOI TEAM WROCŁAW ) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  3. Galicki Piotr (BOI TEAM WROCŁAW ) - Gushkevich Dimitri (Brak klubu) - Czas walki: 1:50 - Poddanie - Gilotyna
  4. Kopera Łukasz (Vera Fight Club) - Jankowski Adam (Viet Vo Dao Ełk ) - Czas walki: 1:17 - Poddanie - Gilotyna
  5. Paduch Patryk (BOI TEAM WROCŁAW ) - Zyra Karol (Fight Academy Ostrołęka) - Czas walki: 2:11 - (T)KO - TKO
  6. Galicki Piotr (BOI TEAM WROCŁAW ) - Zyra Karol (Fight Academy Ostrołęka) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  7. Kopera Łukasz (Vera Fight Club) - Paduch Patryk (BOI TEAM WROCŁAW ) - Czas walki: 5:00 - Decyzja

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Bieniek Łukasz (Herkules Łęczna) - Krajewski Michał (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Roskosz Patryk (BOI TEAM WROCŁAW ) - Strojny Marcin (Palestra Warszawa) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  3. Bieniek Łukasz (Herkules Łęczna) - Roskosz Patryk (BOI TEAM WROCŁAW ) - Czas walki: 2:09 - (T)KO - KO
  4. Krajewski Michał (Gracie Barra Łódź) - Strojny Marcin (Palestra Warszawa) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 67 kg

  1. Grzegorczyk Patryk (Akademia Holistyczna) - Bandrowski Marcin (Lutadores Opole) - Czas walki: 4:16 - Poddanie
  2. Kopera Bartłomiej (Vera Fight Club) - Grzegorczyk Patryk (Akademia Holistyczna) - Czas walki: 0:32 - Poddanie - Duszenie Trójkątne
  3. Nowak Kevin (Gracie Barra Łódź) - Ziółkowski Łukasz (Underground MMA Elbląg) - Czas walki: 1:09 - Poddanie - Duszenie Trójkątne
  4. Kopera Bartłomiej (Vera Fight Club) - Nowak Kevin (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  5. Ziółkowski Łukasz (Underground MMA Elbląg) - Grzegorczyk Patryk (Akademia Holistyczna) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

  1. Łysoniewski Łukasz (Brak klubu) - Łuczyński Marcin (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Łysoniewski Łukasz (Brak klubu) - Lenart Mariusz (Copacabana Warszawa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Toe Filip (Gwardia Warszawa) - Borowski Łukasz (BOI TEAM WROCŁAW ) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  4. Toe Filip (Gwardia Warszawa) - Łysoniewski Łukasz (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - Kimura
  5. Borowski Łukasz (BOI TEAM WROCŁAW ) - Lenart Bartłomiej (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 1:47 - (T)KO - KO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 96 kg

  1. Brzozowski Rafał (Underground MMA Elbląg) - Wisła Paweł (Trident ) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - Duszenie zza pleców

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 87 kg

  1. Waszczuk Michał (Brak klubu) - Czapla Kacper (Vera Fight Club) - Czas walki: 0:33 - Poddanie - Gilotyna
  2. Bryl Marcin (Okninski Team Szczecin ) - Kraiński Damian (Hunter MMA) - Czas walki: 1:45 - (T)KO - TKO
  3. Wydra Bartłomiej (Fight Fabric ) - Kowalski Dawid (Copacabana Warszawa) - Czas walki: 3:03 - (T)KO - KO
  4. Wydra Bartłomiej (Fight Fabric ) - Kulczyna Zygmunt (AZS Gliwice ) - Czas walki: 1:28 - Poddanie - Duszenie zza pleców
  5. Waszczuk Michał (Brak klubu) - Bryl Marcin (Okninski Team Szczecin ) - Czas walki: 0:20 - (T)KO - KO
  6. Wydra Bartłomiej (Fight Fabric ) - Waszczuk Michał (Brak klubu) - Czas walki: - Poddanie - gilotyna

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Suchecki Wojtek (Rio Grappling Club Oława ) - Bątkowski Filip (Brak klubu) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  2. Choroś Damian (Copacabana) - Misztal Dominik (MMA Nowe Miasto) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Stefanek Jakub (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Woroniecki Łukasz (Hunter MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Sanecki Rafał (Okniński Biała Podlaska) - Łukasik Janusz (hunters burzenin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Adamczyk Szymon (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Marciniak Mateusz (Rosomak Białystok) - Czas walki: 3:36 - Poddanie - Duszenie zza pleców
  6. Woroniecki Łukasz (Hunter MMA) - Cielecki Sebastian (Underground MMA Elbląg) - Czas walki: 3:17 - Poddanie - anakonda
  7. Sanecki Rafał (Okniński Biała Podlaska) - Wojciechowski Mikołaj (Copacabana Warszawa) - Czas walki: 2:46 - Poddanie - Gilotyna
  8. Kubalak Arkadiusz (Vera Fight Club) - Choroś Damian (Copacabana) - Czas walki: 4+0:32 - Poddanie - Gilotyna
  9. Stefanek Jakub (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Michaluk Marek (Academia Gorilla) - Czas walki: 0:17 - (T)KO - KO
  10. Adamczyk Szymon (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Suchecki Wojtek (Rio Grappling Club Oława ) - Czas walki: 1:14 - (T)KO - TKO
  11. Sanecki Rafał (Okniński Biała Podlaska) - Stefanek Jakub (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  12. Adamczyk Szymon (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Kubalak Arkadiusz (Vera Fight Club) - Czas walki: 2:19 - Poddanie - Gilotyna
  13. Adamczyk Szymon (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Sanecki Rafał (Okniński Biała Podlaska) - Czas walki: 4+2 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Solarz Maciej (Okniński Biała Podlaska) - Smolak Mateusz (Herkules Łęczna) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Klęczar Robert (Oświęcimski Klub MMA) - Błoński Mikołaj (Vera Fight Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Wyglądacz Roman (hunters burzenin) - Bytniewski Bartłomiej (Dragon Fight Club Sochaczew) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  4. Klęczar Robert (Oświęcimski Klub MMA) - Miodoński Dariusz (MKS Bushido ) - Czas walki: 1:43 - Decyzja - Gilotyna
  5. Akhiadov Lambert (Okniński Team ) - Dobrowolski Kamil (Rio Grappling Club Oława ) - Czas walki: 0:41 - Poddanie - Balacha
  6. Hugues Piotr (Aliance Wa-wa) - Stępniewski Karol (Okniński Team ) - Czas walki: 1:36 - Poddanie - Duszenie Trójkątne
  7. Wyglądacz Roman (hunters burzenin) - Tymoszuk Daniel (Okniński Biała Podlaska) - Czas walki: 1:38 - Poddanie - Duszenie Trójkątne
  8. Akhiadov Lambert (Okniński Team ) - Solarz Maciej (Okniński Biała Podlaska) - Czas walki: 0:17 - Poddanie - Balacha
  9. Kruszewski Maciej (Streffa Fight Team Lubin) - Hugues Piotr (Aliance Wa-wa) - Czas walki: 3:50 - Poddanie - Gilotyna
  10. Klęczar Robert (Oświęcimski Klub MMA) - Wyglądacz Roman (hunters burzenin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  11. Akhiadov Lambert (Okniński Team ) - Kruszewski Maciej (Streffa Fight Team Lubin) - Czas walki: 1:48 - Poddanie - Duszenie Trójkątne
  12. Kruszewski Maciej (Streffa Fight Team Lubin) - Wyglądacz Roman (hunters burzenin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  13. Akhiadov Lambert (Okniński Team ) - Klęczar Robert (Oświęcimski Klub MMA) - Czas walki: 0:47 - Poddanie - Balacha

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 67 kg

  1. Ablushev Magomed (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Paszko Kamil (Herkules Łęczna) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Gralka Dawid (Gracie Barra Łódź) - Listkiewicz Jacek (Armagedon ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Kościelski Patryk (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Kucharczyk Tomasz (Armagedon ) - Czas walki: 3:04 - Poddanie - Duszenie Trójkątne
  4. Gralka Dawid (Gracie Barra Łódź) - Ablushev Magomed (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  5. Ablushev Magomed (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Kościelski Patryk (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Gralka Dawid (Gracie Barra Łódź) - Turemka Marcin CW (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Turemka Marcin CW (Brak klubu) - Benben Michał (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Czas walki: 1:19 - Poddanie - Balacha
  8. Turemka Marcin CW (Brak klubu) - Kościelski Patryk (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 2:35 - Poddanie - Balacha

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 62 kg

  1. Kałuda Mikołaj (Gracie Barra Łódź) - Bojanko Kamil (S4 Fight&CrossGym) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Karimov Aslan (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Czyż Jakub (Szogun Combat Club ) - Czas walki: 0:48 - Poddanie - Duszenie
  3. Kałuda Mikołaj (Gracie Barra Łódź) - Kamecki Piotr (Gwardia Warszawa) - Czas walki: 0:18 - (T)KO - KO
  4. Kamecki Piotr (Gwardia Warszawa) - Czyż Jakub (Szogun Combat Club ) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  5. Kałuda Mikołaj (Gracie Barra Łódź) - Karimov Aslan (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Czas walki: 0:35 - Poddanie - Duszenie
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów