Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Płaza Konrad (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Tulshaev Muslim (TNT Wołomin) - Czas walki: 0:23 - Poddanie - Gilotyna

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Jasiński Bartłomiej (Wołk Team ) - Rutkowski Daniel (Radom ) - Czas walki: 2:08 - Poddanie - Duszenie Trójkątne

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

  1. Matyjaszek Dawid (Puławy Koks Gym) - Medyński Maciej (Fight Academy Stargard ) - Czas walki: 4:00 - Dyskwalifikacja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 96 kg

  1. Juszczyk Cezary (GLKS Nadarzyn) - Leśniak Kacper (Drysdale Jiu Jitsu) - Czas walki: 4:00 - Poddanie
  2. Wojdat Michał (Puławy Koks Gym) - Golian Jacek (GLKS Nadarzyn) - Czas walki: 4+2 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 87 kg

  1. Rybicki Konrad (Katana Szczytno) - Szkup Sebastian (Drysdale Łódź ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Dominiak Mateusz (Gracie Barra Łódź) - Szkup Sebastian (Drysdale Łódź ) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  3. Kęsik Cezariusz (Puławy Koks Gym) - Rybicki Konrad (Katana Szczytno) - Czas walki: 3:39 - Poddanie - balacha
  4. Wojdat Michał (Puławy Koks Gym) - Leśniak Kacper (Drysdale Jiu Jitsu) - Czas walki: 0:32 - Poddanie - Gilotyna

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Pałasz Michał (Nastula) - Orłowski Mateusz (GLKS Nadarzyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kubica Mateusz (Puławy Koks Gym) - Opaliński Piotr (GLKS Nadarzyn) - Czas walki: 2:18 - Poddanie - Duszenie Trójkątne
  3. Siński Mateusz (Hunter MMA) - Luter Marcin (Drysdale Łódź ) - Czas walki: 1:48 - Poddanie
  4. Biegański Michał (Katana Szczytno) - Kubica Mateusz (Puławy Koks Gym) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Woroniecki Łukasz (Hunter MMA) - Gradecki Maciek (Bone Breakers Kutno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Siński Mateusz (Hunter MMA) - Wojtal Dominik (Gold Team Polska) - Czas walki: 0:40 - Poddanie - Gilotyna
  7. Siński Mateusz (Hunter MMA) - Biegański Michał (Katana Szczytno) - Czas walki: 1:31 - Poddanie - balacha
  8. Pałasz Michał (Nastula) - Woroniecki Łukasz (Hunter MMA) - Czas walki: 3:12 - Poddanie - Mataleo
  9. Pałasz Michał (Nastula) - Siński Mateusz (Hunter MMA) - Czas walki: 4+2 - Poddanie - Gilotyna
  10. Pałasz Michał (Nastula) - Wojewódzki Marcin (Katana Szczytno) - Czas walki: 2:45 - (T)KO - KO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Jatczak Krzysztof (Drysdale Łódź ) - Bytniewski Bartłomiej (Dragon Fight Club Sochaczew) - Czas walki: 0:18 - Poddanie - Gilotyna
  2. Mantaj Artur (Drysdale Łódź ) - Welk Marcin (Katana Szczytno) - Czas walki: 1:10 - Poddanie - Balacha
  3. Krasuski Kamil (Drysdale Łódź ) - Stępniewski Karol (Okniński Team ) - Czas walki: 0:27 - Poddanie - Gilotyna

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 67 kg

  1. Vardanyan Gevorg (Marky Mark) - Wieder Paweł (GLKS Nadarzyn) - Czas walki: 1:39 - Poddanie - Balacha
  2. Wieder Paweł (GLKS Nadarzyn) - Shamsutdinov Rashid (TNT Wołomin) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 62 kg

  1. Czuba Andrzej (GLKS Nadarzyn) - Łyszcz Adrian (Puławy Koks Gym) - Czas walki: 0:29 - Poddanie - Balacha
  2. Hornowski Kamil KS (Katana Szczytno) - Łyszcz Adrian (Puławy Koks Gym) - Czas walki: 2:34 - Poddanie - Duszenie zza pleców
  3. Hornowski Kamil KS (Katana Szczytno) - Czuba Andrzej (GLKS Nadarzyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 96 kg

  1. Oleksiejczuk Michał (Puławy Koks Gym) - Szklarczyk Jakub (GLKS Nadarzyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Szklarczyk Jakub (GLKS Nadarzyn) - Kowalski Michał Garwolin (Ośrodek Sportów Walki w Garwolinie) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Oleksiejczuk Michał (Puławy Koks Gym) - Kowalski Michał Garwolin (Ośrodek Sportów Walki w Garwolinie) - Czas walki: 2:00 - Poddanie - Gilotyna

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Skowronek Artur (Drysdale Łódź ) - Mroczek Paweł (Hunter MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Zaniewicz Adrian (Okniński Biała Podlaska) - Olczak Tomasz (GLKS Nadarzyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Zaniewicz Adrian (Okniński Biała Podlaska) - Mroczek Paweł (Hunter MMA) - Czas walki: 3:55 - Poddanie - Gilotyna
  4. Olczak Tomasz (GLKS Nadarzyn) - Skowronek Artur (Drysdale Łódź ) - Czas walki: 1:32 - Poddanie - balacha

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Walawski Piotr (Gracie Barra Łódź) - Baranowski Karol (Katana Szczytno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Walawski Piotr (Gracie Barra Łódź) - Czajkowski Alan (Puławy Koks Gym) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Walawski Piotr (Gracie Barra Łódź) - Brzeziński Jan (Świętokrzyski Klub Myaythaj) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Brzeziński Jan (Świętokrzyski Klub Myaythaj) - Wardecki Łukasz (GLKS Nadarzyn) - Czas walki: 3:53 - (T)KO - KO
  5. Czajkowski Alan (Puławy Koks Gym) - Wardecki Łukasz (GLKS Nadarzyn) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 67 kg

  1. Czekaj Damian (Drysdale Łódź ) - Gąska Tobiasz (Fight Academy Ostrołęka) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Pustoł Michał (Brak klubu) - Gąska Tobiasz (Fight Academy Ostrołęka) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Czekaj Damian (Drysdale Łódź ) - Pustoł Michał (Brak klubu) - Czas walki: 2:21 - Poddanie - Balacha

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 62 kg

  1. Ceberek Łukasz (Fight Academy Ostrołęka) - Szmigielski Dominik (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 1:37 - Poddanie - Kimura
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów