Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

  1. Ćwikła Łukasz (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Kuźnik Sławomir (Ju-Jitsu Tygrys Team) - Czas walki: 1:36 - Poddanie - duszenie zza pleców

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 87 kg

  1. Szafran Krystian (LL Team Rzeszów) - Łaszczak Krzysztof RCB (RCB ) - Czas walki: 5+5 - Decyzja

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Borończyk Piotr (Fight Team ) - Meier Maciej (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Płaza Konrad (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Meier Maciej (Grappling Kraków) - Czas walki: 1:08 - Poddanie - duszenie zza pleców

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Domagała Paweł (SKK Boxing Kielce) - Gustab Adam (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Sasiński Marcin - GK (Grappling Kraków) - Dudzik Wojciech (Ju-Jitsu Tygrys Team) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  3. Płaza Konrad (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Borończyk Piotr (Fight Team ) - Czas walki: 2:10 - (T)KO - TKO
  4. Domagała Paweł (SKK Boxing Kielce) - Świder Sebastian (Grappling Kraków) - Czas walki: 1:08 - Decyzja - kontuzja
  5. Tokarski Adam (LL Team Rzeszów) - Sasiński Marcin - GK (Grappling Kraków) - Czas walki: 3:54 - Poddanie - duszenie zza pleców
  6. Tokarski Adam (LL Team Rzeszów) - Domagała Paweł (SKK Boxing Kielce) - Czas walki: 4:00 - (T)KO - TKO
  7. Sasiński Marcin - GK (Grappling Kraków) - Świder Sebastian (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 62 kg

  1. Mituła Patryk (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Momot Marcin (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - (T)KO - TKO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

  1. Kiszka Tomasz (Spartakus Rzeszów) - Łuczyński Marcin (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Hamułka Witold (LL Team Rzeszów) - Kiszka Tomasz (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Hamułka Witold (LL Team Rzeszów) - Łuczyński Marcin (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 87 kg

  1. Sekura Denis (Fight Club Bytom .) - Rotkegel Marek (Berserkers Venganza Racibórz) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Raba Dariusz (SPARTAN Myślenice ) - Grzelak Piotr (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  3. Sekura Denis (Fight Club Bytom .) - Owczarek Damian (RCB ) - Czas walki: 3:14 - Poddanie - Taktarow
  4. Siorak Wacław (Octagon Team ) - Cyran Marcin (LL Team Rzeszów) - Czas walki: 0:21 - Poddanie - kontuzja
  5. Murawski Michał (Octagon Team ) - Mikulski Michał (Maximus MMA) - Czas walki: 2:27 - Poddanie - Duszenie zza pleców
  6. Siorak Wacław (Octagon Team ) - Sekura Denis (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Murawski Michał (Octagon Team ) - Sekura Denis (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Raba Dariusz (SPARTAN Myślenice ) - Murawski Michał (Octagon Team ) - Czas walki: 1:03 - Poddanie - Mataleo
  9. Siorak Wacław (Octagon Team ) - Raba Dariusz (SPARTAN Myślenice ) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - duszenie zza pleców

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Pająk Piotr (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Kamiński Paweł (LL Team Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Pająk Piotr (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Macura Piotr (Octagon Team ) - Czas walki: 2:22 - Poddanie - Gilotyna
  3. Labisz Adam (Drysdale Jiu Jitsu) - Lassota Rafał (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 3:37 - Poddanie - Balacha
  4. Labisz Adam (Drysdale Jiu Jitsu) - Pająk Piotr (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - Balacha

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Kania Adam (Dybol Team Zabrze) - Dyrka Adam (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  2. Suski Jerzy (Ryoku Dojo) - Tatarowski Grzegorz (Copacabana Kielce) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Pająk Paweł (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Klęczar Robert (Oświęcimski Klub MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Dziadek Łukasz (Oświęcimski Klub MMA) - Radoń Patryk (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Gawlak Miłosz (Octagon& Fenix Kraków) - Pająk Paweł (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Kania Adam (Dybol Team Zabrze) - Tatarowski Grzegorz (Copacabana Kielce) - Czas walki: 1:42 - Poddanie - Balacha
  7. Piczak Grzegorz (Ryoku Dojo) - Michta Dominik (Copacabana Kielce) - Czas walki: 1:15 - Poddanie - Balacha
  8. Dziadek Łukasz (Oświęcimski Klub MMA) - Jeleń Mikołaj (Grappling Kraków) - Czas walki: 1:57 - Poddanie - Duszenie zza pleców
  9. Gawlak Miłosz (Octagon& Fenix Kraków) - Kania Adam (Dybol Team Zabrze) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  10. Dziadek Łukasz (Oświęcimski Klub MMA) - Piczak Grzegorz (Ryoku Dojo) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  11. Kania Adam (Dybol Team Zabrze) - Piczak Grzegorz (Ryoku Dojo) - Czas walki: 2:49 - Poddanie - Balacha
  12. Dziadek Łukasz (Oświęcimski Klub MMA) - Gawlak Miłosz (Octagon& Fenix Kraków) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - balacha

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 67 kg

  1. Kościelski Patryk (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Oleniacz Paweł (LL Team Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Frydrych Tymoteusz (Octagon Team ) - Kościelski Patryk (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Gąsior Ariel (Wodzisław Śl. (niezrzeszony)) - Jewuła Michał (Combat Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Frydrych Tymoteusz (Octagon Team ) - Bieniek Krzysztof (Fightman) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - Duszenie Trójkątne
  5. Jewuła Michał (Combat Kraków) - Wojnar Adrian (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - Taktarow
  6. Gąsior Ariel (Wodzisław Śl. (niezrzeszony)) - Dziuban Przemysław (Legion Team Tarnów) - Czas walki: 0:50 - Poddanie - Gilotyna
  7. Frydrych Tymoteusz (Octagon Team ) - Gąsior Ariel (Wodzisław Śl. (niezrzeszony)) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - Balacha
  8. Kościelski Patryk (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Jewuła Michał (Combat Kraków) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 62 kg

  1. Wincenciak Kamil (SPARTAN Myślenice ) - Skiba Grzegorz (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 55Kg

  1. Lokaj Stefania (Berserkers Venganza Racibórz) - Wardzińska Beata Octagon Cieszyn (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Lokaj Stefania (Berserkers Venganza Racibórz) - Kózka Joanna (Fightman) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - Gilotyna

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 96 kg

  1. Górniak Denis (Fight Club Bytom .) - Reguła Kamil (LL Team Rzeszów) - Czas walki: 1:41 - Poddanie - Gilotyna
  2. Górniak Denis (Fight Club Bytom .) - Wyka Michał (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 0:51 - Poddanie - KO
  3. Reguła Kamil (LL Team Rzeszów) - Wyka Michał (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 0:46 - (T)KO - KO

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 87 kg

  1. Stolarz Dawid (Fightman) - Chabik Michał (Sambo-combat) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kamczyk Krzysztof (Ju-Jitsu Tygrys Team) - Stolarz Dawid (Fightman) - Czas walki: 3:42 - Poddanie - Duszenie Trójkątne
  3. Świętek Mateusz (Ronin Ruda Śląska) - Chabik Michał (Sambo-combat) - Czas walki: 0:36 - Poddanie - Gilotyna
  4. Świętek Mateusz (Ronin Ruda Śląska) - Kamczyk Krzysztof (Ju-Jitsu Tygrys Team) - Czas walki: 1:10 - Poddanie - gilotyna

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Cyrybał Patryk (Legion Team Tarnów) - Nowak Przemek (Fightman) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Pietrzak Michał (NKSW) - Karpiński Patryk (Sambo-combat) - Czas walki: 0:27 - (T)KO - TKO
  3. Cyrybał Patryk (Legion Team Tarnów) - Leszczyński Piotr (SPARTAN Myślenice ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Nowak Przemek (Fightman) - Pietrzak Michał (NKSW) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Legierski Mateusz - OT_C (Octagon Team ) - Mitko Mateusz (Wodzisław Śl. (niezrzeszony)) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Procek Michał (Berserkers Venganza Racibórz) - Matysek Kamil (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Leniart Maciej (Ryoku Dojo) - Wcisło Wojtek (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Legierski Mateusz - OT_C (Octagon Team ) - Penar Bartosz (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 1:55 - Poddanie - Duszenie Trójkątne
  5. Mitko Mateusz (Wodzisław Śl. (niezrzeszony)) - Bartodziej Mariusz (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 1:08 - Poddanie - Gilotyna
  6. Mitko Mateusz (Wodzisław Śl. (niezrzeszony)) - Leniart Maciej (Ryoku Dojo) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Serba Bartosz (Grappling Kraków) - Łakomski Mateusz (Spartan Knurów ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Legierski Mateusz - OT_C (Octagon Team ) - Procek Michał (Berserkers Venganza Racibórz) - Czas walki: 0:40 - (T)KO - KO
  9. Pietrzak Michał (NKSW) - Leszczyński Piotr (SPARTAN Myślenice ) - Czas walki: 3:10 - (T)KO - TKO

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 67 kg

  1. Mosgalik Kamil (Dybol Team Zabrze) - Pietras Kamil (Iron Dragon Mielec) - Czas walki: 1:24 - Decyzja - trójkąt
  2. Bartyński Piotr (Spartakus Rzeszów) - Włodarczyk Bartek (Berserkers Venganza Racibórz) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Żak Adrian (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Bielarski Rafał (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Bartyński Piotr (Spartakus Rzeszów) - Dziedziński Mateusz (Ryoku Dojo) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Pietras Kamil (Iron Dragon Mielec) - Żak Adrian (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Mosgalik Kamil (Dybol Team Zabrze) - Czeremszyński Piotr (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 0:42 - Poddanie - Kimura
  7. Żak Adrian (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Jędrzejczak Marek (Wrox Gym) - Czas walki: 2:05 - Poddanie - Duszenie Trójkątne
  8. Mosgalik Kamil (Dybol Team Zabrze) - Bartyński Piotr (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 0:38 - Poddanie
  9. Pietras Kamil (Iron Dragon Mielec) - Cyrybał Patryk (Legion Team Tarnów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Pietrzak Michał (NKSW) - Galus Grzegorz (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 3:33 - Poddanie - Duszenie
  11. Bartyński Piotr (Spartakus Rzeszów) - Żak Adrian (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 2:39 - Poddanie - Duszenie Trójkątne

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 62 kg

  1. Rzepka Bartosz (Spartakus Rzeszów) - Majdan Błażej (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kabiesz Kamil Octagon (Octagon Team ) - Trytek Michał (Legion Team Tarnów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Rzepka Bartosz (Spartakus Rzeszów) - Smaga Arkadiusz (Fightman) - Czas walki: 0:33 - Decyzja - Gilotyna
  4. Wojtusiak Grzegorz (Octagon Team ) - Krawczyk Paweł (Gladio) - Czas walki: 2:43 - (T)KO - KO
  5. Kabiesz Kamil Octagon (Octagon Team ) - Jędrusiak Karol (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Rzepka Bartosz (Spartakus Rzeszów) - Lach Mateusz (Berserkers Venganza Racibórz) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  7. Wojtusiak Grzegorz (Octagon Team ) - Krzywdziński Daniel (Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  8. Nadolski Kamil (Katana Szczytno) - Ryszczyk Tomasz (Dybol Team Zabrze) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Rzepka Bartosz (Spartakus Rzeszów) - Kabiesz Kamil Octagon (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Majdan Błażej (Spartakus Rzeszów) - Wojtusiak Grzegorz (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria mężczyźni do 96 kg

  1. Waliczek Dominik (Kodokan Gliwice ) - Szupernak Jakub (LL Team Rzeszów) - Czas walki: 1:22 - Poddanie - kimura
  2. Szupernak Jakub (LL Team Rzeszów) - Malczyk Jakub (Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria mężczyźni do 87 kg

  1. Tkocz Krzysztof (Berserkers Venganza Racibórz) - Kadluczka Wojciech (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Gajda Piotr (Szkoła Walki Drwala) - Kadluczka Wojciech (Grappling Kraków) - Czas walki: 0:43 - (T)KO - KO
  3. Tkocz Krzysztof (Berserkers Venganza Racibórz) - Gajda Mateusz (Lutadores Nysa) - Czas walki: 1:04 - Poddanie - dusznie

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Krzaczyński Sebastian (GKS Bełchatów) - Synowiec Adrian (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Zalewski Artur (Brak klubu) - Bandryk Miłosz (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  3. Krzaczyński Sebastian (GKS Bełchatów) - Kowalski Bartłomiej (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Bielas Daniel (Drysdale Jiu Jitsu) - Zalewski Artur (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Krzaczyński Sebastian (GKS Bełchatów) - Drążkiewicz Kamil (Lutadores Wrocław) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Palacki Szymon (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Pezda Michał (Octagon Team ) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  7. Synowiec Adrian (Szkoła Walki Drwala) - Kiselev Alexander (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 3:57 - Poddanie - Gilotyna
  8. Synowiec Adrian (Szkoła Walki Drwala) - Porębski Hubert (Fightman) - Czas walki: 0:28 - Poddanie - Gilotyna
  9. Krzaczyński Sebastian (GKS Bełchatów) - Palacki Szymon (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Synowiec Adrian (Szkoła Walki Drwala) - Bielas Daniel (Drysdale Jiu Jitsu) - Czas walki: 2:14 - Poddanie - Mataleo
  11. Palacki Szymon (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Bielas Daniel (Drysdale Jiu Jitsu) - Czas walki: 1:30 - Poddanie - dźwignia na rękę

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Kontny Patryk (Fight Club Bytom .) - Korfanty Dominik (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 4 - Decyzja
  2. Korfanty Dominik (Fight Club Bytom .) - Majerczyk Henryk (NKSW) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Serba Bartosz (Grappling Kraków) - Młyński Tomasz (Rush) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Korfanty Dominik (Fight Club Bytom .) - Łakomski Mateusz (Spartan Knurów ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Kontny Patryk (Fight Club Bytom .) - Serba Bartosz (Grappling Kraków) - Czas walki: 1:43 - Poddanie - Gilotyna

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria mężczyźni do 67 kg

  1. Kwaśniak Marcin (Lutadores Wrocław) - Dubiel Mateusz (Iron Dragon Mielec) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Dubiel Mateusz (Iron Dragon Mielec) - Galus Grzegorz (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Kwaśniak Marcin (Lutadores Wrocław) - Pietrzak Michał (NKSW) - Czas walki: 1:34 - Poddanie - Gilotyna

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria mężczyźni do 62 kg

  1. Kołoczek Paweł (Octagon Team ) - Krysta Piotr (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria kobiety do 55Kg

  1. Waliczek Dominik (Kodokan Gliwice ) - Malczyk Jakub (Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła master - kategoria kobiety do 66 kg

  1. Klęczar Robert (Oświęcimski Klub MMA) - Radoń Patryk (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Czas walki: 4 - Decyzja
Walki kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 55Kg

  1. Wardzińska Beata Octagon Cieszyn (Octagon Team ) - Domin Samanta (UKS Ronin Świętochłowice) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła junior (J) - kategoria kobiety do 55Kg

  1. Kózka Joanna (Fightman) - Domin Samanta (UKS Ronin Świętochłowice) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów