Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 87 kg

  1. Gustak Marek (GB Spartan Team Chorzów) - Marczuk Krzysztof (Spartan Knurów ) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  2. Hadaś Paweł (GB Spartan Team Chorzów) - Bielawski Jan (Lutadores Kluczbork) - Czas walki: 0:37 - Poddanie - balacha
  3. Hadaś Paweł (GB Spartan Team Chorzów) - Nowicki Tomasz (Silesian Cage Club) - Czas walki: 1:15 - Poddanie - Gilotyna
  4. Nowicki Tomasz (Silesian Cage Club) - Gustak Marek (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 3:08 - (T)KO - TKO

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Just Łukasz (GB Spartan Team Chorzów) - Krupa Marcin (South Legion Bytom ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Langer Alan (Silesian Cage Club) - Szydłowski Michał (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 2:23 - Poddanie - skrętówka
  3. Szydłowski Michał (GB Spartan Team Chorzów) - Krupa Wojciech (Głowno Fight Club) - Czas walki: 4:43 - (T)KO - TKO
  4. Langer Alan (Silesian Cage Club) - Just Łukasz (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 0:13 - (T)KO - KO

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Obrzut Daniel (Bastion Tychy) - Modrzejewski Andrzej (Silesian Cage Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła full contact (FC) - kategoria kobiety do 55Kg

  1. Stolarczyk Kamil (GB Spartan Team Chorzów) - Jakuszewski Natan (Lutadores Opole) - Czas walki: 4:00 - Decyzja - kontuzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 96 kg

  1. Sochor Piotr (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) - Bystrzykowski Daniel (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Wesołowski Wojciech (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) - Bystrzykowski Daniel (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 87 kg

  1. Labus Michał (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Sekura Denis (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 1:13 - Decyzja - Gilotyna
  2. Mrzyczek Kamil (GB Spartan Team Chorzów) - Labus Michał (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Grzelak Adrian (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Michalewski Dariusz (Gladiatores Krapkowice ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Owczarz Jacek (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Kwaśniewski Damian (Lutadores Opole) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Krysiak Sławomir (GB Spartan Team Chorzów) - Maziarz Marcin (Spartan Knurów ) - Czas walki: 3:06 - Poddanie - Gilotyna
  6. Grzelak Piotr (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Mrzyczek Kamil (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Grzelak Adrian (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Krysiak Sławomir (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Krysiak Sławomir (GB Spartan Team Chorzów) - Owczarz Jacek (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 0:40 - Poddanie - duszenie trójkątne
  9. Owczarz Jacek (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Mrzyczek Kamil (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 2:34 - (T)KO - TKO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Pająk Piotr (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Majewski Jarosław (Gladiatores Krapkowice ) - Czas walki: 3:57 - Poddanie - Gilotyna
  2. Tarnawa Radosław (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Matejek Tomasz (Okniński ) - Czas walki: 3:11 - Poddanie - balacha
  3. Szczepanek Maciej (Silesian Cage Club) - Janikowski Krzysztof (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 2:46 - Poddanie - Balacha
  4. Labisz Adam (Drysdale Jiu Jitsu) - Tarnawa Radosław (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 0:57 - Poddanie - trójkąt nogami
  5. Czyjt Dawid (Gwardia Tychy ) - Krzak Patryk (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 1:26 - Poddanie - duszenie zza pleców
  6. Labisz Adam (Drysdale Jiu Jitsu) - Czyjt Dawid (Gwardia Tychy ) - Czas walki: 3:29 - Poddanie - Balacha
  7. Żabiński Michał - FCB (Brak klubu) - Zdanowski Aleksander (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Janikowski Krzysztof (Brak klubu) - Szymański Paweł Lutadores Opole (Lutadores Opole) - Czas walki: 0:11 - (T)KO - KO
  9. Żabiński Michał - FCB (Brak klubu) - Szczepanek Maciej (Silesian Cage Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Żabiński Michał - FCB (Brak klubu) - Pająk Piotr (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 3:18 - Poddanie - Balacha
  11. Żabiński Michał - FCB (Brak klubu) - Labisz Adam (Drysdale Jiu Jitsu) - Czas walki: 3:05 - Poddanie - mataleo

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Kołoczek Paweł (Octagon Team ) - Głąb Mateusz (Wrox Gym) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Węglicki Adam (Drysdale Jiu Jitsu) - Badura Sebastian (AFC Adrenalina Fight Częstochowa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Łagocki Artur Bastion Ruda Śl (GB Spartan Team Chorzów) - Skrzydło Dawid (Gwardia Tychy ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Dyrka Adam (Fight Club Bytom .) - Kubica Sebastian (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Kubica Mateusz (Puławy Koks Gym) - Mizia Adrian Octagon Cieszyn (Maximus Jastrzębie ) - Czas walki: 3:53 - Poddanie - Balacha
  6. Wawrzyczek Tomasz (Octagon Team ) - Klęczar Robert (Oświęcimski Klub MMA) - Czas walki: 1:13 - Poddanie - trójkąt nogami
  7. Wawrzyczek Tomasz (Octagon Team ) - Tokarz Bartłomiej (Spartan Knurów ) - Czas walki: 1:51 - Poddanie - trójkąt nogami
  8. Fidkowski Adam (Lutadores Opole) - Łagocki Artur Bastion Ruda Śl (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 3:09 - Poddanie - americana
  9. Kołoczek Paweł (Octagon Team ) - Węglicki Adam (Drysdale Jiu Jitsu) - Czas walki: 3:18 - (T)KO - TKO
  10. Kołoczek Paweł (Octagon Team ) - Dyrka Adam (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  11. Wawrzyczek Tomasz (Octagon Team ) - Fidkowski Adam (Lutadores Opole) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  12. Dyrka Adam (Fight Club Bytom .) - Fidkowski Adam (Lutadores Opole) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 67 kg

  1. Baran Bartłomiej (Octagon Team ) - Rybak Dawid (Wydra Gym) - Czas walki: 1:09 - Poddanie - trójkąt nogami
  2. Baran Sławomir (Octagon Team ) - Ploch Kamil (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) - Czas walki: 2:03 - Poddanie - trójkąt nogami
  3. Baran Bartłomiej (Octagon Team ) - Kareta Dawid (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  4. Ploch Kamil (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) - Kareta Dawid (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 62 kg

  1. Grzywacz Łukasz (Octagon Team ) - Becmer Kasjan (Dybol Team Zabrze) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Becmer Kasjan (Dybol Team Zabrze) - Stępień Krzysztof (Stowarzyszenie Sportowe Tychy) - Czas walki: 3:45 - Poddanie - kimura
  3. Łacek Michał OCT (Octagon Team ) - Stępień Kamil - FCB (Brak klubu) - Czas walki: 1:33 - Poddanie - Duszenie gilotynowe

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 96 kg

  1. Górniak Denis (Fight Club Bytom .) - Knap Krystian (Maximus Jastrzębie ) - Czas walki: 2:14 - Poddanie - balacha

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 87 kg

  1. Chabik Michał (Sambo-combat) - Jersch Wojciech (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Chabik Michał (Sambo-combat) - Maluszczak Jędrzej (Lutadores Opole) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Maluszczak Jędrzej (Lutadores Opole) - Siemiątkowski Kamil (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Świętek Mateusz (Ronin Ruda Śląska) - Siemiątkowski Kamil (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - duszenie ręczne
  5. Świętek Mateusz (Ronin Ruda Śląska) - Chabik Michał (Sambo-combat) - Czas walki: 0:30 - Poddanie - Duszenie

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Górecki Patryk (Silesian Cage Club) - Płaza Igor (Lutadores Kluczbork) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Tyrtania Patryk (Silesian Cage Club) - Greń Damian (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Petrusiewicz Krystian MMA WZ (Spartan Knurów ) - Butlak Bartosz (Oświęcimski Klub MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Mazur Kamil - SWD (Adrenalina Fight Częstochowa) - Depta Nicolas (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 1:25 - Decyzja - mataleo
  5. Górecki Patryk (Silesian Cage Club) - Marczak Patryk (Fight Club Bytom nieaktualna) - Czas walki: 1:40 - Poddanie - anakonda
  6. Petrusiewicz Krystian MMA WZ (Spartan Knurów ) - Tyrtania Patryk (Silesian Cage Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Tyrtania Patryk (Silesian Cage Club) - Mazur Kamil - SWD (Adrenalina Fight Częstochowa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Górecki Patryk (Silesian Cage Club) - Petrusiewicz Krystian MMA WZ (Spartan Knurów ) - Czas walki: 2:34 - Decyzja - Balacha
  9. Górecki Patryk (Silesian Cage Club) - Mazur Kamil - SWD (Adrenalina Fight Częstochowa) - Czas walki: 1:26 - Poddanie - taktarov
  10. Tyrtania Patryk (Silesian Cage Club) - Pietras Piotr (Berserkers Venganza Racibórz) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Kliś Szymon Lutadores Kluczbork (Valhalla) - Zawada Augustyn (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Mitko Mateusz (Wodzisław Śl. (niezrzeszony)) - Topolski Dominik (Fight Club Bytom nieaktualna) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Jakuszewski Natan (Lutadores Opole) - Kwiczala Rafał (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Stolarczyk Kamil (GB Spartan Team Chorzów) - Uzarek Sergiusz (Gracie Barra Dąbrowa Górnicza ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Klasik Mateusz (Fight Club Bytom nieaktualna) - Mitko Mateusz (Wodzisław Śl. (niezrzeszony)) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Legierski Mateusz - OT_C (Octagon Team ) - Laskowski Adam (KSW El Torro ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Legierski Mateusz - OT_C (Octagon Team ) - Bartodziej Mariusz (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 0:38 - Poddanie - Gilotyna
  8. Mielczarski Łukasz (Wydra Gym) - Klasik Mateusz (Fight Club Bytom nieaktualna) - Czas walki: 2:26 - Poddanie - Gilotyna
  9. Mielczarski Łukasz (Wydra Gym) - Szetyński Mariusz (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 2:38 - Poddanie - Balacha
  10. Laskowski Adam (KSW El Torro ) - Michalski Kamil (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  11. Stolarczyk Kamil (GB Spartan Team Chorzów) - Mielczarski Łukasz (Wydra Gym) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  12. Stolarczyk Kamil (GB Spartan Team Chorzów) - Legierski Mateusz - OT_C (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  13. Legierski Mateusz - OT_C (Octagon Team ) - Mitko Mateusz (Wodzisław Śl. (niezrzeszony)) - Czas walki: 4+1:40 - Poddanie - balacha
  14. Mielczarski Łukasz (Wydra Gym) - Mitko Mateusz (Wodzisław Śl. (niezrzeszony)) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - Balacha

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 67 kg

  1. Mrowiec Konrad (Cios Adamek Gilowice ) - Daszkiewicz Daniel (Fight Club Bytom nieaktualna) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Mosgalik Kamil (Dybol Team Zabrze) - Bielski Oktawian (Wydra Gym) - Czas walki: 0:47 - Decyzja - Gilotyna
  3. Mosgalik Kamil (Dybol Team Zabrze) - Mrowiec Konrad (Cios Adamek Gilowice ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Giertler Michał (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Wypych Piotr (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Mosgalik Kamil (Dybol Team Zabrze) - Giertler Michał (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 1:09 - Poddanie - Gilotyna
  6. Wypych Piotr (Fight Club Bytom .) - Mrowiec Konrad (Cios Adamek Gilowice ) - Czas walki: 4:00 - Walkower - kontuzja
  7. Wypych Piotr (Brak klubu) - Kowalczyk Adam Gwardia Tychy (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 62 kg

  1. Witczyk Angelo (AFC Adrenalina Fight Częstochowa) - Wojtusiak Grzegorz (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Jaros Martin (Octagon Team ) - Hansbach Jakub (Silesian Cage Club) - Czas walki: 3:47 - Poddanie - balacha
  3. Kabiesz Kamil Octagon (Octagon Team ) - Rajwa Marcin (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 1:54 - Poddanie - trójkąt
  4. Szymański Mariusz (Brak klubu) - Włodarczyk Bartek (Berserkers Venganza Racibórz) - Czas walki: 2:58 - (T)KO - TKO
  5. Jaros Martin (Octagon Team ) - Włodarczyk Bartek (Berserkers Venganza Racibórz) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Wilski Arman (Lutadores Opole) - Sochacki Filip (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 0:48 - Poddanie - Balacha
  7. Matuszewski Zbigniew (Lutadores Opole) - Witczyk Angelo (AFC Adrenalina Fight Częstochowa) - Czas walki: 2:34 - Poddanie - Gilotyna
  8. Piordas Wojciech (Fight Club Bytom .) - Kabiesz Kamil Octagon (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - balacha
  9. Wilski Arman (Lutadores Opole) - Karczewski Tomasz (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 0:28 - Poddanie - Gilotyna
  10. Jaros Martin (Octagon Team ) - Matuszewski Zbigniew (Lutadores Opole) - Czas walki: 2:14 - Poddanie - trójkąt
  11. Wilski Arman (Lutadores Opole) - Piordas Wojciech (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 4+1:19 - Poddanie - trójkąt rękoma
  12. Piordas Wojciech (Fight Club Bytom .) - Matuszewski Zbigniew (Lutadores Opole) - Czas walki: 0:24 - Poddanie - Balacha
  13. Wilski Arman (Lutadores Opole) - Jaros Martin (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - dźwignia na rękę
  14. Karczewski Tomasz (Brak klubu) - Zyzański Dawid VetoTeam BB (Brak klubu) - Czas walki: 2:02 - Poddanie - Balacha

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria mężczyźni do 87 kg

  1. Ćwietnia Dawid (Cios Adamek Gilowice ) - Nguyen Krystian (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kulczyna Zygmunt (AZS Gliwice ) - Nguyen Krystian (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Ćwietnia Dawid (Cios Adamek Gilowice ) - Kupczak Gabriel (Cios Adamek Gilowice ) - Czas walki: 0:48 - Poddanie - Gilotyna

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Malcher Michał (Forca Brava Gold Team Polska) - Kulczyna Zygmunt (AZS Gliwice ) - Czas walki: 1:20 - Poddanie - trójkąt nogami
  2. Kowalik Hubert (Silesian Cage Club) - Matla Krzysztof (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Sołogub Paweł - FLW (Orun Capoeira ) - Janota Sylwester (Dybol Team Zabrze) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Pezda Michał (Octagon Team ) - Woźny Kamil Silesian CC (Silesian Cage Club) - Czas walki: 2:56 - Poddanie - kimura
  5. Matla Krzysztof (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Kampa Przemysław (Vendetta Team) - Czas walki: 2:37 - Poddanie - Gilotyna
  6. Kruzel Dawid (Gwardia Tychy ) - Kunicki Rafał (Silesian Cage Club) - Czas walki: 1:47 - (T)KO - tKO
  7. Kruzel Dawid (Gwardia Tychy ) - Chłąd Michal (Wydra Gym) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Kulczyna Zygmunt (AZS Gliwice ) - Matla Krzysztof (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Kruzel Dawid (Gwardia Tychy ) - Matla Krzysztof (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Kulczyna Zygmunt (AZS Gliwice ) - Pezda Michał (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Poddanie
  11. Malcher Michał (Forca Brava Gold Team Polska) - Sołogub Paweł - FLW (Orun Capoeira ) - Czas walki: 1:25 - Poddanie - balacha
  12. Malcher Michał (Forca Brava Gold Team Polska) - Kruzel Dawid (Gwardia Tychy ) - Czas walki: 2:43 - Poddanie - Balacha

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Korfanty Dominik (Fight Club Bytom .) - Szczepański Michał (Silesian Cage Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Korfanty Dominik (Fight Club Bytom .) - Przybyłowski Wojciech (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Pupecki Marcin (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Kańczyk Jakub (Fight Club Bytom nieaktualna) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  4. Lapczyk Damian (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Szczepański Michał (Silesian Cage Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja - mataleo
  5. Wróbel Bartłomiej (Fight Club Bytom .) - Lubojański Daniel (Silesian Cage Club) - Czas walki: 1:12 - (T)KO - TKO
  6. Szczepański Michał (Silesian Cage Club) - Pupecki Marcin (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Korfanty Dominik (Fight Club Bytom .) - Wróbel Bartłomiej (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Wróbel Bartłomiej (Fight Club Bytom .) - Pupecki Marcin (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 1:56 - Poddanie

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria mężczyźni do 67 kg

  1. Figura Mariusz (Cios Adamek Gilowice ) - Godoń Sebastian (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kołoczek Paweł (Octagon Team ) - Gębczyk Karol (Silesian Cage Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Godoń Sebastian (GB Spartan Team Chorzów) - Figura Mariusz (Cios Adamek Gilowice ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Zagała Przemysław (Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza) - Krutak Daniel (Cios Adamek Gilowice ) - Czas walki: 2:10 - Poddanie - balacha
  5. Szajna Łukasz (Silesian Cage Club) - Zagała Przemysław (Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza) - Czas walki: 2:28 - Poddanie - Gilotyna

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria mężczyźni do 62 kg

  1. Kołoczek Paweł (Octagon Team ) - Kędroń Patryk (Gwardia Tychy ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kędroń Patryk (Gwardia Tychy ) - Krysta Piotr (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 0:25 - Poddanie - RNC
  3. Gębczyk Karol (Silesian Cage Club) - Krysta Piotr (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Walkower
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów