Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 96 kg

  1. Świątek Jakub (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Molik Wojciech (Puncher Wrocław) - Czas walki: 5+5 - Decyzja

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 87 kg

  1. Stepień Jan (Lutadores Opole) - Baran Łukasz - RGC (BOI TEAM WROCŁAW ) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - Gilotyna
  2. Stepień Jan (Lutadores Opole) - Maziakowski Arkadiusz (Puncher Wrocław) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Wiśniewski Maksymilian (drysdale/zenith bjj) - Górecki Wojciech (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 0:43 - (T)KO - TKO
  4. Górecki Wojciech (Radomski Klub Taekwon-do ) - Maziakowski Arkadiusz (Puncher Wrocław) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  5. Stepień Jan (Lutadores Opole) - Wiśniewski Maksymilian (drysdale/zenith bjj) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Walków Przemysław (BOI TEAM WROCŁAW ) - Kupiec Adrian (LEGION Głogów ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Galicki Piotr (BOI TEAM WROCŁAW ) - Kucharski Piotr (Przemyski Klub Walki Ju Jitsu) - Czas walki: 5+1:22 - Poddanie - Gilotyna
  3. Paduch Patryk (BOI TEAM WROCŁAW ) - Mocek Łukasz (MMA Warriors Leszno) - Czas walki: 0:59 - Poddanie - TKO
  4. Dałgowski Kamil (BOI TEAM WROCŁAW ) - Skorupka Oskar (MMA Warriors Leszno) - Czas walki: 1:11 - Poddanie - mataleo
  5. Paduch Patryk (BOI TEAM WROCŁAW ) - Galicki Piotr (BOI TEAM WROCŁAW ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Galicki Piotr (BOI TEAM WROCŁAW ) - Kupiec Adrian (LEGION Głogów ) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  7. Paduch Patryk (BOI TEAM WROCŁAW ) - Dołgowski Kamil (BOI TEAM WROCŁAW ) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  8. Dołgowski Kamil (BOI TEAM WROCŁAW ) - Kupiec Adrian (LEGION Głogów ) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 67 kg

  1. Polityło Paweł (Kudowa) - Roskosz Patryk (BOI TEAM WROCŁAW ) - Czas walki: 5+5 - Decyzja
  2. Kołtunowicz Sławomir (Radomski Klub Taekwon-do ) - Swat Krystian (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Czas walki: 3:55 - Poddanie - Balacha

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 62 kg

  1. Gutkowski Bartosz (Radomski Klub Taekwon-do ) - Sagan Patryk (LEGION Głogów ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Tkaczyk Dominik (Radomski Klub Taekwon-do ) - Sagan Patryk (LEGION Głogów ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Gutkowski Bartosz (Radomski Klub Taekwon-do ) - Tkaczyk Dominik (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

  1. Tobiasz Marcin (Contender Kamienna Góra ) - Szmyd Patryk (Extreme Fighters Wrocław) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  2. Drelich Paweł (Scorpion Krępice ) - Augustyniak Benjamin (ELITARNI MMA TEAM ) - Czas walki: 1:15 - Poddanie - poddanie
  3. Szmyd Patryk (Extreme Fighters Wrocław) - Augustyniak Benjamin (ELITARNI MMA TEAM ) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 96 kg

  1. Borowski Miłosz (BOI TEAM WROCŁAW ) - Jadowski Maciej (Extreme Fighters ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Borowski Łukasz (BOI TEAM WROCŁAW ) - Bukulski Robert (Fight Club Łódź ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Borowski Łukasz (BOI TEAM WROCŁAW ) - Felińczak Piotr (Scorpion Krępice ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Kumanek Robert (BOI TEAM WROCŁAW ) - Kusztal Mateusz (ELITARNI MMA TEAM ) - Czas walki: 1:36 - Poddanie - balacha
  5. Felińczak Piotr (Scorpion Krępice ) - Kumanek Robert (BOI TEAM WROCŁAW ) - Czas walki: 0:04 - (T)KO - KO
  6. Kumanek Robert (BOI TEAM WROCŁAW ) - Bukulski Robert (Fight Club Łódź ) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  7. Borowski Łukasz (BOI TEAM WROCŁAW ) - Felińczak Piotr (Scorpion Krępice ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Drelich Paweł (Scorpion Krępice ) - Tobiasz Marcin (Contender Kamienna Góra ) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 87 kg

  1. Jusupow Oleksander (Lutadores Opole) - Kluska Damian (United Gym Bełchtów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kordylewicz Paweł (Streffa Fight Team Lubin) - Gil Marcin (Extreme Fighters ) - Czas walki: 3:08 - Poddanie - Balacha
  3. Pilarz Tomasz (Streffa Fight Team Lubin) - Kuleta Michał (Rio Grappling Wrocław) - Czas walki: 3:57 - Poddanie - duszenie
  4. Jusupow Oleksander (Lutadores Opole) - Kordylewicz Paweł (Streffa Fight Team Lubin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Kordylewicz Paweł (Streffa Fight Team Lubin) - Bociąga Jan (Wrox Gym) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Pilarz Tomasz (Streffa Fight Team Lubin) - Jusupow Oleksander (Lutadores Opole) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Pilarz Tomasz (Streffa Fight Team Lubin) - Bociąga Jan (Wrox Gym) - Czas walki: 3:33 - Poddanie - doszenie trójkątne

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Górniak Paweł (Lutadores Nysa) - Bogucki Norbert (Gorilla Warszawa ) - Czas walki: 1:10 - Poddanie - duszenie zza pleców
  2. Głógiewicz Rafał (Sambo-combat) - Stolarczyk Adam (Wrox Gym) - Czas walki: 1:00 - Poddanie - balacha
  3. Olchowski Grzegorz (RGC Extreme Fighters Wrocław) - Podborączyński Rafał (Lutadores Nysa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Rogosz Piotr (Scorpion Krępice ) - Terka Tomasz (Fighters Factory) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Głógiewicz Rafał (Sambo-combat) - Górniak Paweł (Lutadores Nysa) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  6. Rogosz Piotr (Scorpion Krępice ) - Nowikow Jakub (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Pabis Piotr (Fighters Factory) - Gotfryd Tomasz PW (Puncher Wrocław) - Czas walki: 2:45 - Poddanie - duszenie zza pleców
  8. Pabis Piotr (Fighters Factory) - Michalak Patryk (Rio Grappling Pleszew ) - Czas walki: 2:10 - Poddanie - duszenie zza pleców
  9. Klarecki Maciej (MMA Międzyrzecz) - Olchowski Grzegorz (RGC Extreme Fighters Wrocław) - Czas walki: 1:40 - Walkower - niezdolność do walki
  10. Rogosz Piotr (Scorpion Krępice ) - Klarecki Maciej (MMA Międzyrzecz) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  11. Klarecki Maciej (MMA Międzyrzecz) - Głógiewicz Rafał (Sambo-combat) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  12. Pabis Piotr (Fighters Factory) - Głógiewicz Rafał (Sambo-combat) - Czas walki: 4+0:46 - Poddanie - Gilotyna
  13. Rogosz Piotr (Scorpion Krępice ) - Brzozowski Rafał (Underground MMA Elbląg) - Czas walki: 1:20 - (T)KO - KO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Hanysz Krystian (Fighters Factory) - Kapka Adam (GOLD TEAM BIELAWA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Fidkowski Adam (Lutadores Opole) - Imbierski Tobiasz (Ju Jitsu Kobudo Lubsko) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  3. Płotka Piotr (Klub Sportów Walki Gladiator ) - Maligranda Jakub (Fighters Factory) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Hanysz Krystian (Fighters Factory) - Fidkowski Adam (Lutadores Opole) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Płotka Piotr (Klub Sportów Walki Gladiator ) - Jędrzejewski Robert (Extreme Fighters ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Fidkowski Adam (Lutadores Opole) - Jędrzejewski Robert (Extreme Fighters ) - Czas walki: 2:40 - Poddanie - Duszenie Trójkątne
  7. Hanysz Krystian (Fighters Factory) - Płotka Piotr (Klub Sportów Walki Gladiator ) - Czas walki: 0:50 - Poddanie - Gilotyna

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 67 kg

  1. Michalczuk Mariusz - FFO (Fighters Factory) - Majchrzak Kamil (Streffa Fight Team Lubin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Grabowski Kamil PW (Puncher Wrocław) - Śpiewak Tomasz (ANIMMALS) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  3. Główka Krzysztof (BOI TEAM WROCŁAW ) - Walczyk Mikołaj (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 3:40 - Poddanie - doszenie trójkątne
  4. Maciuszek Paweł (Lutadores Nysa) - Kwaśniak Marcin (Lutadores Wrocław) - Czas walki: 3:35 - Poddanie - duszenie zza pleców
  5. Kołtunowicz Sławomir (Radomski Klub Taekwon-do ) - Baszczaj Marcin (BOI TEAM WROCŁAW ) - Czas walki: 1:05 - Poddanie - balacha
  6. Swat Krystian (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Kaźmierczak Piotr (BOI TEAM WROCŁAW ) - Czas walki: 2:10 - Poddanie - doszenie trójkątne
  7. Główka Krzysztof (BOI TEAM WROCŁAW ) - Kaczmarek Przemysław (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Czas walki: 2:15 - Poddanie - Balacha
  8. Skóra Arkadiusz (Klub Sportów Walki Gladiator ) - Snopczyński Mateusz (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 1:00 - Poddanie - Duszenie zza pleców
  9. Szot Artur (Fighters Factory) - Surmacki Damian (Wrox Gym) - Czas walki: 1:37 - (T)KO - KO
  10. Kołtunowicz Sławomir (Radomski Klub Taekwon-do ) - Maciaszek Dawid - DFC (Bone Breakers Kutno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  11. Swat Krystian (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Grabowski Kamil PW (Puncher Wrocław) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 62 kg

  1. Czachor Eryk (Radomski Klub Taekwon-do ) - Oleksy Patryk (Lutadores Opole) - Czas walki: 3:55 - Decyzja - niezdolność do dalszej walki
  2. Maciuszek Paweł (Lutadores Nysa) - Główka Krzysztof (BOI TEAM WROCŁAW ) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  3. Swat Krystian (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Szot Artur (Fighters Factory) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Grabowski Kamil PW (Puncher Wrocław) - Skóra Arkadiusz (Klub Sportów Walki Gladiator ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Doner Daniel (Wrox Gym) - Młynarski Adrian (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 2:15 - Poddanie - Duszenie zza pleców
  6. Kołtunowicz Sławomir (Radomski Klub Taekwon-do ) - Michalczuk Mariusz - FFO (Fighters Factory) - Czas walki: 2:25 - Poddanie - Balacha
  7. Piszczek Michał RKT Radom (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czachor Eryk (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Czachor Eryk (Radomski Klub Taekwon-do ) - Doner Daniel (Wrox Gym) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Piszczek Michał RKT Radom (Radomski Klub Taekwon-do ) - Bezwerchny Sebastian (Lutadores Nysa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Bezwerchny Sebastian (Lutadores Nysa) - Doner Daniel (Wrox Gym) - Czas walki: 0:54 - Poddanie - trójkąt

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do57 kg

  1. Majewska Anna (Dragon Fight Club Sochaczew) - Postrożny Monika (Contender Kamienna Góra ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 96 kg

  1. Stelmach Nitaj (UKS Taekwon-do Gryf ) - Niemiec Daniel (Streffa Fight Team Lubin) - Czas walki: 1:43+0:27 - (T)KO - TKO
  2. Górniak Denis (Fight Club Bytom .) - Stelmach Nitaj (UKS Taekwon-do Gryf ) - Czas walki: 2:00 - Poddanie - Gilotyna

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 87 kg

  1. Bobrowski Michał (Dzierżoniów) - Rusin Adrian (UKJ Millenium Rzeszów ) - Czas walki: 2:20 - Poddanie - duszenie z bocznej
  2. Górniak Denis (Fight Club Bytom .) - Niemiec Daniel (Streffa Fight Team Lubin) - Czas walki: 0:33 - Poddanie - Gilotyna
  3. Bobrowski Michał (Dzierżoniów) - Kulpa Łukasz (MMAtaleo Słupsk) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Klag Wojciech (Puncher Wrocław) - Szalast Kacper ACT (Nastula Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Popiół Mikołaj (ANIMMALS) - Halicki Maciej (Extreme Fighters ) - Czas walki: 1:22 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  6. Murawski Marcin (Lutadores Opole) - Chabik Michał (Sambo-combat) - Czas walki: 2:15 - Poddanie - Gilotyna
  7. Bobrowski Michał (Dzierżoniów) - Popiół Mikołaj (ANIMMALS) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Szalast Kacper ACT (Nastula Club) - Murawski Marcin (Lutadores Opole) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Bobrowski Michał (Dzierżoniów) - Szalast Kacper ACT (Nastula Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Popiół Mikołaj (ANIMMALS) - Murawski Marcin (Lutadores Opole) - Czas walki: 2:16 - Poddanie - kimura

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Bińkowski Paweł (Radomski Klub Taekwon-do ) - Olczak Szymon (Bone Breakers Kutno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Łopaczyk Tymoteusz (GOLD TEAM BIELAWA) - Kita Albert (MMA Solo Team Namysłów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Temirbulatov Yusup (Gladio) - Fojcik Artur (Kong Sao) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Cyrybał Patryk (Legion Team Tarnów) - Oniszczuk Kamil (MMA Międzyrzecz) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Widera Patryk (Wrox Gym) - Lesisz Robert (BOI TEAM WROCŁAW ) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  6. Zięba Janusz Contender (Contender Kamienna Góra ) - Górski Adam (United Gym Bełchtów) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  7. Bińkowski Paweł (Radomski Klub Taekwon-do ) - Łopaczyk Tymoteusz (GOLD TEAM BIELAWA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Temirbulatov Yusup (Gladio) - Labisz Marcin (Fight Club Bytom nieaktualna) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Cyrybał Patryk (Legion Team Tarnów) - Widera Patryk (Wrox Gym) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Młyński Oliwier - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Zięba Janusz Contender (Contender Kamienna Góra ) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  11. Bińkowski Paweł (Radomski Klub Taekwon-do ) - Temirbulatov Yusup (Gladio) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  12. Bińkowski Paweł (Radomski Klub Taekwon-do ) - Cyrybał Patryk (Legion Team Tarnów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  13. Cyrybał Patryk (Legion Team Tarnów) - Młyński Oliwier - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Czas walki: 3:09 - Poddanie - Gilotyna
  14. Temirbulatov Yusup (Gladio) - Młyński Oliwier - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Czas walki: 0:24 - Poddanie - Gilotyna

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Koziorzębski Kacper (Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza) - Kliś Szymon Lutadores Kluczbork (Valhalla) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Ujma Damian (MMAtaleo Słupsk) - Świątek Igor United Gym Bełchatów (United Gym Bełchtów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Pień Tymoteusz (Gladio) - Kuśmierek Oskar (Rio Grappling Wrocław) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Legierski Mateusz - OT_C (Octagon Team ) - Sinkowski Tomasz (BOI TEAM WROCŁAW ) - Czas walki: 0:12 - Poddanie - KO
  5. Tokarz Przemek (Octagon Team ) - Strzała Bartosz (Fighters Factory) - Czas walki: 4:00 - Poddanie
  6. Koziorzębski Kacper (Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza) - Ujma Damian (MMAtaleo Słupsk) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Legierski Mateusz - OT_C (Octagon Team ) - Kowalski Kacper Gracie Barra Łódź (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  8. Pień Tymoteusz (Gladio) - Jaruzel Hubert (United Gym Bełchtów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Tokarz Przemek (Octagon Team ) - Pień Tymoteusz (Gladio) - Czas walki: 2:20 - Poddanie - chicken
  10. Tokarz Przemek (Octagon Team ) - Czop Oskar (GOLD TEAM BIELAWA) - Czas walki: 3:22 - (T)KO - TKO
  11. Legierski Mateusz - OT_C (Octagon Team ) - Koziorzębski Kacper (Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza) - Czas walki: 4+0:17 - (T)KO - TKO
  12. Koziorzębski Kacper (Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza) - Pień Tymoteusz (Gladio) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  13. Tokarz Przemek (Octagon Team ) - Legierski Mateusz - OT_C (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 67 kg

  1. Kruszniewski Cezary (Radomski Klub Taekwon-do ) - Koczan Dominik (Contender Kamienna Góra ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Lichończak Mikołaj (Spartakus Rzeszów) - Nić Marcin (MMAtaleo Słupsk) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Kłosowski Krystian (Radomski Klub Taekwon-do ) - Kowalczyk Adam Gwardia Tychy (LL Team Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Kruszniewski Cezary (Radomski Klub Taekwon-do ) - Bartczak Wiktor (judo Miejska Górka ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Bartoszewicki Maksymilian (MMA Ostrów Wielkopolski) - Lichończak Mikołaj (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Kłosowski Krystian (Radomski Klub Taekwon-do ) - Rybak Dawid (Wydra Gym) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  7. Bartoszewicki Maksymilian (MMA Ostrów Wielkopolski) - Kruszniewski Cezary (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Piordas Wojciech (Fight Club Bytom .) - Salwowski Krzysztof (MMAtaleo Słupsk) - Czas walki: 0:24 - Poddanie - Balacha
  9. Piordas Wojciech (Fight Club Bytom .) - Kłosowski Karol (Klub Sportów Walki Gladiator ) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - balacha
  10. Piordas Wojciech (Fight Club Bytom .) - Bartoszewicki Maksymilian (MMA Ostrów Wielkopolski) - Czas walki: 0:45 - Poddanie - Gilotyna
  11. Kruszniewski Cezary (Radomski Klub Taekwon-do ) - Kłosowski Krystian (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 62 kg

  1. Trytek Michał (Legion Team Tarnów) - Jasicki Sławomir (MMAtaleo Słupsk) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Borchashvili Kemran Gladio (Abrat Team MMA) - Majdan Błażej (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Wilski Arman (Lutadores Opole) - Mansur Azhiev (GLKS Nadarzyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Trytek Michał (Legion Team Tarnów) - Wojtczuk Mateusz (Gladio) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Mansur Azhiev (GLKS Nadarzyn) - Rzepka Bartosz (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 3:34 - Poddanie - Gilotyna
  6. Wilski Arman (Lutadores Opole) - Iskra Patryk (Lutadores Nysa) - Czas walki: 0:46 - Poddanie - duszenie z bocznej
  7. Bielski Oktawian (Wydra Gym) - Kłosowski Karol (Klub Sportów Walki Gladiator ) - Czas walki: 2:36 - Poddanie - Duszenie zza pleców
  8. Borchashvili Kemran Gladio (Abrat Team MMA) - Karczewski Tomasz (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 1:24 - Poddanie - Balacha
  9. Bielski Oktawian (Wydra Gym) - Szmigielski Dominik (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 3:10 - Poddanie - Duszenie Trójkątne nogami
  10. Wilski Arman (Lutadores Opole) - Trytek Michał (Legion Team Tarnów) - Czas walki: 0:45 - Poddanie - kimura
  11. Borchashvili Kemran Gladio (Abrat Team MMA) - Bielski Oktawian (Wydra Gym) - Czas walki: 3:44 - Poddanie - mataleo
  12. Wilski Arman (Lutadores Opole) - Borchashvili Kemran Gladio (Abrat Team MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  13. Trytek Michał (Legion Team Tarnów) - Bielski Oktawian (Wydra Gym) - Czas walki: 0:19 - Poddanie - latająca balacha

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

  1. Koclęga Artur (ANIMMALS) - Frelich Dariusz (Contender Kamienna Góra ) - Czas walki: 3:10 - (T)KO - TKO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria mężczyźni do 96 kg

  1. Kalinowski Dariusz (Only Fighting KK Głuszyca ) - Kapij Grzegorz (Puncher Wrocław) - Czas walki: 1:35 - (T)KO - TKO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria mężczyźni do 87 kg

  1. Chramęga Krystian BGT B (GOLD TEAM BIELAWA) - Firla Wojciech (Kong Sao) - Czas walki: 4+2+1 - Decyzja
  2. Firla Wojciech (Kong Sao) - Kowalczyk Adam Gwardia Tychy (LL Team Rzeszów) - Czas walki: 2:18 - Poddanie - Duszenie Trójkątne
  3. Chramęga Krystian BGT B (GOLD TEAM BIELAWA) - Hrabarowicz Rafał (Only Fighting KK Głuszyca ) - Czas walki: 3:42 - (T)KO - TKO
  4. Kowalczyk Piotr (Lutadores Wrocław) - Hrabarowicz Rafał (Only Fighting KK Głuszyca ) - Czas walki: 4:00 - (T)KO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Beśka Piotr (GOLD TEAM BIELAWA) - Janicki Paweł (Contender Kamienna Góra ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Beśka Piotr (GOLD TEAM BIELAWA) - Marciniak Jerzy (TRIUMPHATOR MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Markowski Mateusz (GOLD TEAM BIELAWA) - Drążkiewicz Kamil (Lutadores Wrocław) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Markowski Mateusz (GOLD TEAM BIELAWA) - Beśka Piotr (GOLD TEAM BIELAWA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Biały Krzysztof (GOLD TEAM BIELAWA) - Kozielec Mateusz (Contender Kamienna Góra ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Markowski Mateusz (GOLD TEAM BIELAWA) - Biały Krzysztof (GOLD TEAM BIELAWA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Biały Krzysztof (GOLD TEAM BIELAWA) - Orszulak Andrzej (Certus Victoria ) - Czas walki: 2:33 - Poddanie - Balacha
  8. Kozielski Rafał (Gracie Barra Łódź) - Kozdrowiecki Waldemar (Only Fighting KK Głuszyca ) - Czas walki: 1:38 - Poddanie - Kimura
  9. Kozielec Mateusz (Contender Kamienna Góra ) - Beśka Piotr (GOLD TEAM BIELAWA) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Kowalkowski Michał (Gym-Fight Wrocław ) - Antoniewicz Robert (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Foryś Radosław (Fighters Factory) - Lisiecki Piotr (Contender Kamienna Góra ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Kowalkowski Michał (Gym-Fight Wrocław ) - Zabawa Mateusz (GOLD TEAM BIELAWA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Zabawa Mateusz (GOLD TEAM BIELAWA) - Zachara Adrian (ANIMMALS) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Kowalkowski Michał (Gym-Fight Wrocław ) - Foryś Radosław (Fighters Factory) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Zabawa Mateusz (GOLD TEAM BIELAWA) - Słomiak Bartosz (TRIUMPHATOR MMA) - Czas walki: 0:45 - (T)KO - KO
  7. Foryś Radosław (Fighters Factory) - Zachara Adrian (ANIMMALS) - Czas walki: 4:00 - Dyskwalifikacja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria mężczyźni do 67 kg

  1. Bilewicz Adam (Rio Grappling Wrocław) - Kosma Kelm (Academia Gorilla) - Czas walki: 4+1:54 - Poddanie - Duszenie Trójkątne nogami
  2. Tomaszek Karol (Certus Victoria ) - Tupiec Marcin (TRIUMPHATOR MMA) - Czas walki: 1:15 - Poddanie - Kimura
  3. Tomaszek Karol (Certus Victoria ) - Bilewicz Adam (Rio Grappling Wrocław) - Czas walki: 0:45 - Poddanie - Gilotyna
  4. Tupiec Marcin (TRIUMPHATOR MMA) - Kosma Kelm (Academia Gorilla) - Czas walki: 4:00 - (T)KO - TKO
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów