Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

  1. Kaczyński Piotr (Dragon Fight Club Sochaczew) - Budzewicz Łukasz (Viet Vo Dao Bydgoszcz) - Czas walki: 4:27 - Poddanie - Duszenie zza pleców
  2. Dobiński Tomasz (Vera Fight Club) - Kaczyński Piotr (Dragon Fight Club Sochaczew) - Czas walki: 3:37 - Poddanie - Duszenie zza pleców
  3. Jachimowski Alan Sako (Sako Gdańsk) - Budzewicz Łukasz (Viet Vo Dao Bydgoszcz) - Czas walki: 0:32 - (T)KO - TKO

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 96 kg

  1. Mroczek Artur (Okniński Team ) - Kalski Kryspin (Kobe Gym) - Czas walki: 1:55 - Poddanie - duszenie zza pleców
  2. Kalski Kryspin (Kobe Gym) - Wesołowski Wojciech (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Dobiński Tomasz (Vera Fight Club) - Jachimowski Alan Sako (Sako Gdańsk) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Mroczek Artur (Okniński Team ) - Wesołowski Wojciech (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) - Czas walki: 1:30 - Poddanie - Duszenie Trójkątne nogami

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 87 kg

  1. Górecki Wojciech (Radomski Klub Taekwon-do ) - Bielecki Dariusz (Wojownik Warszawa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Mataśka Mikołaj (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Nowicki Tomasz (Silesian Cage Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Grzebyk Andrzej (Legion Team Tarnów) - Poneta Andrzej (Brak klubu) - Czas walki: 2:43 - (T)KO - TKO
  4. Grzebyk Andrzej (Legion Team Tarnów) - Dubiela Patryk (Drysdale Jiu Jitsu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Musiał Dawid (Forfit) - Bieniek Łukasz (Herkules Łęczna) - Czas walki: 1:02 - Decyzja - TKO
  6. Grzebyk Andrzej (Legion Team Tarnów) - Kwiatoń Jan (Viet Vo Dao Bydgoszcz) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Kalenik Piotr (Brak klubu) - Mataśka Mikołaj (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Czas walki: 5+1:45 - Poddanie - duszenie
  8. Kwiatoń Jan (Viet Vo Dao Bydgoszcz) - Górecki Wojciech (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 2:29 - (T)KO - TKO
  9. Musiał Dawid (Forfit) - Kalenik Piotr (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Walkower - kontuzja
  10. Kwiatoń Jan (Viet Vo Dao Bydgoszcz) - Kalenik Piotr (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  11. Grzebyk Andrzej (Legion Team Tarnów) - Musiał Dawid (Forfit) - Czas walki: 1:07 - (T)KO - TKO

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Iwanowski Mateusz (Okniński Biała Podlaska) - Sanecki Grzegorz (Nastula Club) - Czas walki: 4:58 - Poddanie - duszenie zza pleców
  2. Kopera Bartłomiej (Vera Fight Club) - Piątek Damian (Underground MMA Elbląg) - Czas walki: 4:56 - Poddanie - duszenie zza pleców
  3. Jankowski Adam (Viet Vo Dao Ełk ) - Michalak Karol (Dziki Wschód) - Czas walki: 4:05 - Poddanie - Balacha
  4. Langer Alan (Silesian Cage Club) - Kucharski Kacper (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 0:25 - Poddanie - Balacha
  5. Langer Alan (Silesian Cage Club) - Jankowski Adam (Viet Vo Dao Ełk ) - Czas walki: 1:30 - (T)KO - TKO
  6. Iwanowski Mateusz (Okniński Biała Podlaska) - Kopera Bartłomiej (Vera Fight Club) - Czas walki: 4:00 - Walkower - kontuzja
  7. Langer Alan (Silesian Cage Club) - Iwanowski Mateusz (Okniński Biała Podlaska) - Czas walki: 0:49 - Poddanie - Duszenie Trójkątne nogami
  8. Jankowski Adam (Viet Vo Dao Ełk ) - Kopera Łukasz (Vera Fight Club) - Czas walki: 4:00 - Walkower - kontuzja

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Kopera Bartłomiej (Vera Fight Club) - Drążek Artur (Viet Vo Dao Bydgoszcz) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Krajewski Michał (Gracie Barra Łódź) - Kotwica Sebastian (Gladio) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  3. Grochowski Łukasz (Okniński Biała Podlaska) - Strehlke Michał (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Czas walki: 1:54 - Poddanie - chicken
  4. Kopera Bartłomiej (Vera Fight Club) - Braun Krzysztof (Forfit) - Czas walki: 4:13 - Poddanie - Gilotyna
  5. Grochowski Łukasz (Okniński Biała Podlaska) - Kopera Bartłomiej (Vera Fight Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Grochowski Łukasz (Okniński Biała Podlaska) - Dziubecki Daniel (Nastula Club) - Czas walki: 4:13 - Poddanie - duszenie zza pleców
  7. Bula Oliwier (Silesian Cage Club) - Krajewski Michał (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 3:24 - Poddanie - Balacha
  8. Akhiadov Lambert (Okniński Team ) - Kolano Paweł (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 1:11 - Poddanie - dźwignia na kolano
  9. Akhiadov Lambert (Okniński Team ) - Bula Oliwier (Silesian Cage Club) - Czas walki: 0:28 - Poddanie - skrętówka
  10. Kopera Bartłomiej (Vera Fight Club) - Bula Oliwier (Silesian Cage Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  11. Akhiadov Lambert (Okniński Team ) - Grochowski Łukasz (Okniński Biała Podlaska) - Czas walki: 0:10 - Poddanie - skrętówka

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 67 kg

  1. Salamov Arbi (Hunter MMA) - Nowak Kevin (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 4+2:02 - Poddanie - Gilotyna
  2. Ziółkowski Łukasz (Underground MMA Elbląg) - Wielgus Paweł (Copacabana Warszawa) - Czas walki: 4:30 - Poddanie - balacha
  3. Salamov Arbi (Hunter MMA) - Ziółkowski Łukasz (Underground MMA Elbląg) - Czas walki: 2:44 - Poddanie
  4. Ugurchiev Dzkokhar (Okniński ) - Wielgus Paweł (Copacabana Warszawa) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 62 kg

  1. Ugurchiev Askhab (Okniński Team ) - Abdullakh Salamov (Hunter MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Ugurchiev Askhab (Okniński Team ) - Biniecki Adrian (Husria Włocławek) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Abdullakh Salamov (Hunter MMA) - Ugurchiev Askhab (Okniński Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Kałuda Mikołaj (Gracie Barra Łódź) - Tkaczyk Dominik (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 0:10 - Poddanie - dźwignia na stope
  5. Biniecki Adrian (Husria Włocławek) - Tkaczyk Dominik (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 1:32 - Poddanie - Balacha
  6. Ugurchiev Askhab (Okniński Team ) - Kałuda Mikołaj (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 5+5+3 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

  1. Fryzowski Michał (Dragon Fight Club Sochaczew) - Kalata Marcin (Spartakus Team Zakopane) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Toe Filip (Gwardia Warszawa) - Kałuża Marta (Grappling Kraków) - Czas walki: 2:11 - Poddanie - Gilotyna
  3. Itrich Szymon (Mad Dogs Gdynia) - Nikiel Mariusz (Team Janiak ) - Czas walki: 0:55 - Poddanie - kimura
  4. Medyński Maciej (Fight Academy Stargard ) - Cienki Marcin (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 2:38 - (T)KO - tKO
  5. Toe Filip (Gwardia Warszawa) - Medyński Maciej (Fight Academy Stargard ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Itrich Szymon (Mad Dogs Gdynia) - Fryzowski Michał (Dragon Fight Club Sochaczew) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Itrich Szymon (Mad Dogs Gdynia) - Toe Filip (Gwardia Warszawa) - Czas walki: 1:23 - Poddanie - duszenie zza pleców
  8. Medyński Maciej (Fight Academy Stargard ) - Fryzowski Michał (Dragon Fight Club Sochaczew) - Czas walki: 4:00 - Dyskwalifikacja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 96 kg

  1. Adamczyk Jacek (Baltic Fighters Gdańsk ) - Kiszka Tomasz (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Juszczyk Cezary (GLKS Nadarzyn) - Adamczyk Jacek (Baltic Fighters Gdańsk ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Juszczyk Cezary (GLKS Nadarzyn) - Wojdat Michał (Puławy Koks Gym) - Czas walki: 1:37 - Poddanie - Balacha
  4. Wojdat Michał (Puławy Koks Gym) - Kiszka Tomasz (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 87 kg

  1. Dąbkowski Cezary (Arrachion Olsztyn) - Jażdżewski Michał (Mad Dogs Gdynia) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Murawski Michał (Octagon Team ) - Wydra Bartłomiej (Fight Fabric ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Kulpa Łukasz (MMAtaleo Słupsk) - Floriańczyk Damian - S4 (Gwardia Warszawa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Szczepaniak Kamil (Drysdale Jiu Jitsu) - Kobus Kamil (Skierniewicki Klub Karate Kyokushin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Dąbkowski Cezary (Arrachion Olsztyn) - Murawski Michał (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Biegański Adam (Okniński Biała Podlaska) - Kulpa Łukasz (MMAtaleo Słupsk) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Kęsik Cezariusz (Puławy Koks Gym) - Siorak Wacław (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Dąbkowski Cezary (Arrachion Olsztyn) - Hirszler Jan (Hunter MMA) - Czas walki: 1:24 - Poddanie - balacha
  9. Kęsik Cezariusz (Puławy Koks Gym) - Zabilski Robert (Jeet Kune Do Ozorków) - Czas walki: 2:50 - Poddanie - dźwignia na stope
  10. Siorak Wacław (Octagon Team ) - Pietrzyk Jan (Gwardia Warszawa) - Czas walki: 3:00 - Poddanie - duszenie zza pleców
  11. Pohnke Adrian (Mad Dogs Gdynia) - Bujak Filip (MMA Team Ełk) - Czas walki: 3:12 - Poddanie - duszenie zza pleców
  12. Kazubski Grzegorz (Radomski Klub Taekwon-do ) - Kotowicz Robert (Okniński Białystok) - Czas walki: 1:00 - Poddanie - duszenie trójkątne
  13. Kazubski Grzegorz (Radomski Klub Taekwon-do ) - Pohnke Adrian (Mad Dogs Gdynia) - Czas walki: 2:14 - Poddanie - balacha
  14. Murawski Michał (Octagon Team ) - Kazubski Grzegorz (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 0:57 - Poddanie - Balacha
  15. Kęsik Cezariusz (Puławy Koks Gym) - Biegański Adam (Okniński Biała Podlaska) - Czas walki: 1:41 - Poddanie - kontuzja
  16. Kęsik Cezariusz (Puławy Koks Gym) - Kazubski Grzegorz (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 0:14 - (T)KO - TKO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Kaczmarek Bartosz (Nastula Club) - Świder Arkadiusz (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Śniadkowski Michał (Gladio) - Nowikow Jakub (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Łukasik Janusz (hunters burzenin) - Brzozowski Bartłomiej (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Lassota Rafał (Spartakus Rzeszów) - Wojtkowski Adrian (Fenix Warszawa ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Kobus Kamil (Skierniewicki Klub Karate Kyokushin) - Wróblewski Karol (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Kaźmierczak Krzysztof (Mad Dogs Gdynia) - Murzyn Paweł (Okniński Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Nowikow Cezary (Radomski Klub Taekwon-do ) - Polanowski Jan (Copacabana Warszawa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Susik Kamik (Sparta Team Goleniów) - Zelimkhan Amizhaev (ACT) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Frankowski Marek - MDT (Okniński ) - Wiśniewski Patryk Sparta Team Goleniów (Sparta Team Goleniów) - Czas walki: 0:33 - Poddanie - Duszenie
  10. Opaliński Piotr (GLKS Nadarzyn) - Pacholak Dominik (Mad Dogs Gdynia) - Czas walki: 1:41 - Poddanie - Balacha
  11. Gajda Mateusz (Lutadores Nysa) - Lisowski Tomasz (MMAtaleo Słupsk) - Czas walki: 0:39 - Poddanie - trójkąt
  12. Michaliszyn Igor SCC (Silesian Cage Club) - Snarski Łukasz Białystok (Okniński Białystok) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - mataleo
  13. Trzciński Norbert (Mad Dogs Gdynia) - Basiński Grzegorz (MMA Team Ełk) - Czas walki: 3:21 - (T)KO - KO
  14. Szczepaniak Kamil (Drysdale Jiu Jitsu) - Kulig Jakub (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  15. Lassota Rafał (Spartakus Rzeszów) - Basiński Grzegorz (MMA Team Ełk) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  16. Nowikow Cezary (Radomski Klub Taekwon-do ) - Gajda Mateusz (Lutadores Nysa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  17. Kaźmierczak Krzysztof (Mad Dogs Gdynia) - Nowikow Cezary (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  18. Biegański Adam (Okniński Biała Podlaska) - Laskowski Mateusz (Spartakus Team Zakopane) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  19. Śniadkowski Michał (Gladio) - Kaczmarek Bartosz (Nastula Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  20. Lassota Rafał (Spartakus Rzeszów) - Świrydowicz Łukasz (Okniński Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  21. Kaźmierczak Krzysztof (Mad Dogs Gdynia) - Michaliszyn Igor SCC (Silesian Cage Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  22. Śniadkowski Michał (Gladio) - Opaliński Piotr (GLKS Nadarzyn) - Czas walki: 2:53 - Poddanie - trójkąt nogami
  23. Świrydowicz Łukasz (Okniński Team ) - Łukasik Janusz (hunters burzenin) - Czas walki: 4:00 - Poddanie
  24. Szczepaniak Kamil (Drysdale Jiu Jitsu) - Cruz Janilson (Mad Dogs Gdynia) - Czas walki: 3:05 - Poddanie - mataleo
  25. Lassota Rafał (Spartakus Rzeszów) - Śniadkowski Michał (Gladio) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  26. Kaźmierczak Piotr (BOI TEAM WROCŁAW ) - Szczepaniak Kamil (Drysdale Jiu Jitsu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  27. Biegański Adam (Okniński Biała Podlaska) - Murawski Michał (Octagon Team ) - Czas walki: 1:54 - Poddanie - trójkąt
  28. Szczepaniak Kamil (Drysdale Jiu Jitsu) - Brzozowski Rafał (Underground MMA Elbląg) - Czas walki: 1:31 - Poddanie - Balacha
  29. Lassota Rafał (Spartakus Rzeszów) - Kaźmierczak Krzysztof (Mad Dogs Gdynia) - Czas walki: 3:04 - Poddanie - kimura
  30. Kaczmarek Bartosz (Nastula Club) - Frankowski Marek - MDT (Okniński ) - Czas walki: 2:19 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma
  31. Cruz Janilson (Mad Dogs Gdynia) - Szymański Mateusz GLKS Nadarzyn (GLKS Nadarzyn) - Czas walki: 1:45 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Gmerek Bartosz (Pankration Poznań) - Lubojański Daniel (Silesian Cage Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Łukasik Dawid (MMA Team Ełk) - Florek Tadeusz (Spartakus Team Zakopane) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Gmerek Bartosz (Pankration Poznań) - Felkner Artur (Akademia Walki ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Imbierski Tobiasz (Ju Jitsu Kobudo Lubsko) - Łukasik Dawid (MMA Team Ełk) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  5. Bernard Jan (Nastula Club) - Kolus Arkadiusz (Skierniewicki Klub Karate Kyokushin) - Czas walki: 1:26 - Decyzja - doszenie trójkątne
  6. Wocial Dawid (MMA Team Ełk) - Hamdan Rami (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Kołoczek Paweł (Octagon Team ) - Chmielewski Paweł (Okniński Biała Podlaska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Szymański Nikodem (Pankration Poznań) - Bekhan Abalaev (Okniński ) - Czas walki: 1:58 - Poddanie - duszenie zza pleców
  9. Bartoszewicz Adam (Sparta Team Goleniów) - Zyra Karol (Fight Academy Ostrołęka) - Czas walki: 0:57 - Poddanie - doszenie trójkątne
  10. Wocial Dawid (MMA Team Ełk) - Sulkowski Mateusz (Copacabana Warszawa) - Czas walki: 2:00 - Poddanie - Gilotyna
  11. Rymut Michał (Copacabana Kielce) - German Amadeusz (MMAtaleo Słupsk) - Czas walki: 3:07 - Poddanie - Gilotyna
  12. Rymut Michał (Copacabana Kielce) - Słupski Franek (Pankration Poznań) - Czas walki: 0:22 - (T)KO - KO
  13. Szymański Nikodem (Pankration Poznań) - Głąb Mateusz (Wrox Gym) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  14. Imbierski Tobiasz (Ju Jitsu Kobudo Lubsko) - Gmerek Bartosz (Pankration Poznań) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  15. Kołoczek Paweł (Octagon Team ) - Wocial Dawid (MMA Team Ełk) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  16. Kołoczek Paweł (Octagon Team ) - Bartoszewicz Adam (Sparta Team Goleniów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  17. Bartoszewicz Adam (Sparta Team Goleniów) - Rymut Michał (Copacabana Kielce) - Czas walki: 2:07 - Poddanie - Gilotyna
  18. Bernard Jan (Nastula Club) - Imbierski Tobiasz (Ju Jitsu Kobudo Lubsko) - Czas walki: 1:20 - Poddanie - Balacha
  19. Bernard Jan (Nastula Club) - Szymański Nikodem (Pankration Poznań) - Czas walki: 0:16 - (T)KO - KO
  20. Bernard Jan (Nastula Club) - Kołoczek Paweł (Octagon Team ) - Czas walki: 1:20 - Poddanie - Balacha

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 67 kg

  1. Baran Bartłomiej (Octagon Team ) - Borys Paweł (Berserkers Team Łódź) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Gajda Marcin (War Dogs) - Krasowski Piotr VTB (Rosomak Białystok) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Kareta Dawid (Octagon Team ) - Blesiński Norbert (Skierniewicki Klub Karate Kyokushin) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  4. Wysocki Krzysztof (Okniński Łomża) - Miller Sylwester (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Frydrych Tymoteusz (Octagon Team ) - Bielak Radosław (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Mikołajewski Oliwier (Arrachion Olsztyn) - Lewczuk Jakub (Okniński Biała Podlaska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Turemka Marcin CW (Copacabana Warszawa) - Klepczyński Mikołaj (Viet Vo Dao Bydgoszcz) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Tsikhesashvili Sulkhan (Gladio) - Mackało Grzegorz (Okniński Białystok) - Czas walki: 0:36 - Poddanie - Gilotyna
  9. Wysocki Krzysztof (Okniński Łomża) - Kareta Dawid (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Frydrych Tymoteusz (Octagon Team ) - Mikołajewski Oliwier (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  11. Tsikhesashvili Sulkhan (Gladio) - Turemka Marcin CW (Copacabana Warszawa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  12. Wysocki Krzysztof (Okniński Łomża) - Gajda Marcin (War Dogs) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  13. Frydrych Tymoteusz (Octagon Team ) - Tsikhesashvili Sulkhan (Gladio) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  14. Gajda Marcin (War Dogs) - Baran Bartłomiej (Octagon Team ) - Czas walki: 2:00 - Poddanie - duszenie zza pleców
  15. Gajda Marcin (War Dogs) - Tsikhesashvili Sulkhan (Gladio) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  16. Wysocki Krzysztof (Okniński Łomża) - Frydrych Tymoteusz (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 62 kg

  1. Czachor Eryk (Radomski Klub Taekwon-do ) - Główka Gabriel (Skierniewicki Klub Karate Kyokushin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Zdanowski Tomasz (Pankration Poznań) - Kołoczek Piotr (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Jaros Martin (Octagon Team ) - Kurek Mateusz (Fightman) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Gleba Szymon (MMA Team Ełk) - Otoliński Dominik (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Piszczek Michał RKT Radom (Radomski Klub Taekwon-do ) - Zdanowski Tomasz (Pankration Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Młynarski Adrian (Radomski Klub Taekwon-do ) - Kamecki Piotr (Gwardia Warszawa) - Czas walki: 3:09 - Poddanie - duszenie zza pleców
  7. Jaros Martin (Octagon Team ) - Młynarski Adrian (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 2:54 - Poddanie - duszenie zza pleców
  8. Sokulski Konrad MMA Team Ełk (MMA Team Ełk) - Grzywacz Łukasz (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Sokulski Konrad MMA Team Ełk (MMA Team Ełk) - Czachor Eryk (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Piszczek Michał RKT Radom (Radomski Klub Taekwon-do ) - Sokulski Konrad MMA Team Ełk (MMA Team Ełk) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  11. Gleba Szymon (MMA Team Ełk) - Piwowar Michał (Arrachion Morąg) - Czas walki: 0:48 - Poddanie - trójkąt nogami
  12. Gleba Szymon (MMA Team Ełk) - Jaros Martin (Octagon Team ) - Czas walki: 0:45 - Poddanie - Duszenie Trójkątne
  13. Łacek Michał OCT (Octagon Team ) - Czuba Andrzej (GLKS Nadarzyn) - Czas walki: 2:19 - Poddanie - Mataleo
  14. Gleba Szymon (MMA Team Ełk) - Łacek Michał OCT (Octagon Team ) - Czas walki: 0:36 - (T)KO - TKO
  15. Jaros Martin (Octagon Team ) - Sokulski Konrad MMA Team Ełk (MMA Team Ełk) - Czas walki: 0:32 - (T)KO - KO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 61 Kg

  1. Mikrut Anna (Sparta Team Goleniów) - Szakurow Iwona (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria kobiety do 55Kg

  1. Kózka Joanna (Fightman) - Olchanowska Klaudia (MMA Team Ełk) - Czas walki: 1:35 - Poddanie - balacha
Walki kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do57 kg

  1. Majewska Anna (Dragon Fight Club Sochaczew) - Milczarek Aleksandra (TNT Wołomin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 61 Kg

  1. Mikrut Anna (Sparta Team Goleniów) - Łukasiewicz Milena (MMA Team Ełk) - Czas walki: 0:53 - Poddanie - Gilotyna
  2. Łukasiewicz Milena (MMA Team Ełk) - Szakurow Iwona (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 55Kg

  1. Wardzińska Beata Octagon Cieszyn (Octagon Team ) - Adamiec Dominika (MMA Team Ełk) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów