Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 87 kg

  1. Kalenik Piotr (Okniński Białystok) - Pawłowski Majkel (Fight Team MMA Brodnica) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kęsik Cezariusz (Puławy Koks Gym) - Nowakowski Konrad (Ziomek Team) - Czas walki: 0:11 - (T)KO - TKO
  3. Pawłowski Majkel (Fight Team MMA Brodnica) - Nowakowski Konrad (Ziomek Team) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  4. Kęsik Cezariusz (Puławy Koks Gym) - Kalenik Piotr (Okniński Białystok) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Rogóż Patryk (Fightman) - Kaszubowski Krystian (MMA Team Tczew) - Czas walki: 1:07 - Poddanie - skrętówka
  2. Żukowski Mateusz (JIUJUTSU TERLIK TEAM ) - Zegar Paweł (Fightman) - Czas walki: 3:12 - Poddanie - Duszenie Trójkątne nogami
  3. Kaszubowski Krystian (MMA Team Tczew) - Zegar Paweł (Fightman) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Żukowski Mateusz (JIUJUTSU TERLIK TEAM ) - Rogóż Patryk (Fightman) - Czas walki: 1:30 - Poddanie - Balacha

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Wojtalewicz Marcel (Gracie Barra Łódź) - Dziubecki Daniel (Nastula Club) - Czas walki: 1:23 - Poddanie - Gilotyna
  2. Mierzejewski Mateusz (Fight Academy Ostrołęka) - Szelongiewicz Remigiusz (Ziomek Team) - Czas walki: 0:52 - Poddanie - Gilotyna
  3. Mierzejewski Mateusz (Fight Academy Ostrołęka) - Wojtalewicz Marcel (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 0:42 - Poddanie - Gilotyna

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 67 kg

  1. Wysocki Krzysztof (Black Horse MMA Łomża ) - Pogorzelski Brajan (Szogun Combat Club ) - Czas walki: 5+5 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 96 kg

  1. Podskok Rafał (Grappling Team Mława ) - Szczodrowski Piotr (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Klobuch Arkadiusz (MMA Team Tczew) - Szczodrowski Piotr (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Bednarski Michał (GLKS Nadarzyn) - Skarzyński Damian (Kohorta Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Bednarski Michał (GLKS Nadarzyn) - Klobuch Arkadiusz (MMA Team Tczew) - Czas walki: 2:04 - Poddanie - Duszenie zza pleców
  5. Skarzyński Damian (Kohorta Poznań) - Szczodrowski Piotr (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 87 kg

  1. Urbański Rafał (MMA Team Tczew) - Morawski Sławomir (SIGNUM Biała Podlaska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Urbański Rafał (MMA Team Tczew) - Osiecki Kacper (Husaria Mława) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Bielski Krystian (Grappling Team Mława ) - Kotowicz Robert (Okniński Białystok) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Bielski Krystian (Grappling Team Mława ) - Urbański Rafał (MMA Team Tczew) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  5. Kotowicz Robert (Okniński Białystok) - Osiecki Kacper (Husaria Mława) - Czas walki: 4:00 - (T)KO - TKO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Orynek Michał (Copacabana Warszawa) - Czajkowski Alan (Puławy Koks Gym) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kołcz Robert (Puławy Koks Gym) - Stanek Wojciech (MMA Team Tczew) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Wilczewski Piotr (UKS WILK GRAJEWO ) - Marciniak Mateusz (Rosomak Białystok) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Czajkowski Alan (Puławy Koks Gym) - Szostak Andrzej (S4 Fight&CrossGym) - Czas walki: 1:20 - Poddanie - Balacha
  5. Głodkowski Michał (Hunter MMA) - Świrydowicz Łukasz (Okniński Team ) - Czas walki: 2:05 - Poddanie - Balacha
  6. Głodkowski Michał (Hunter MMA) - Orynek Michał (Copacabana Warszawa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Kołcz Robert (Puławy Koks Gym) - Wilczewski Piotr (UKS WILK GRAJEWO ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Głodkowski Michał (Hunter MMA) - Kołcz Robert (Puławy Koks Gym) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Wilczewski Piotr (UKS WILK GRAJEWO ) - Orynek Michał (Copacabana Warszawa) - Czas walki: 1:20 - Poddanie - Duszenie zza pleców

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Bróździak Kacper (MMA Team Tczew) - Chmielewski Paweł (Okniński Biała Podlaska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Blesiński Norbert (Skierniewicki Klub Karate Kyokushin) - Brzózka Arkadiusz (MMA Nowe Miasto) - Czas walki: 3:27 - Poddanie - Duszenie Trójkątne nogami
  3. Kolus Arkadiusz (Skierniewicki Klub Karate Kyokushin) - Iwan Hubert (SIGNUM Biała Podlaska) - Czas walki: 1:25 - Poddanie - Taktarow
  4. Bytniewski Bartłomiej (Dragon Fight Club Sochaczew) - Zieliński Błażej (No Limits Janikowo) - Czas walki: 3:24 - Poddanie - Duszenie Trójkątne nogami
  5. Blesiński Norbert (Skierniewicki Klub Karate Kyokushin) - Bróździak Kacper (MMA Team Tczew) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Bytniewski Bartłomiej (Dragon Fight Club Sochaczew) - Kolus Arkadiusz (Skierniewicki Klub Karate Kyokushin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Bróździak Kacper (MMA Team Tczew) - Kolus Arkadiusz (Skierniewicki Klub Karate Kyokushin) - Czas walki: 3:53 - Poddanie - Gilotyna
  8. Blesiński Norbert (Skierniewicki Klub Karate Kyokushin) - Bytniewski Bartłomiej (Dragon Fight Club Sochaczew) - Czas walki: 1:58 - (T)KO - kontuzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 67 kg

  1. Seroczyński Mateusz (MMA Team Tczew) - Mackało Grzegorz (Okniński Białystok) - Czas walki: 2:47 - Poddanie - Duszenie zza pleców

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 62 kg

  1. Juracki Piotr (MMA Team Tczew) - Gadomski Przemysław (SIGNUM Biała Podlaska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Pawlukowski Eliasz (Okniński Biała Podlaska) - Przybył Dawid (Panteon Mistrzów MMA Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Mospinek Dorian (Gracie Barra Łódź) - Panasiuk Premysław (SIGNUM Biała Podlaska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Surdyn Patryk (Black Horse MMA Łomża ) - Zholmurzaev Zhovkhar (Okniński ) - Czas walki: 1:24 - Poddanie - Duszenie zza pleców
  5. Pawlukowski Eliasz (Okniński Biała Podlaska) - Juracki Piotr (MMA Team Tczew) - Czas walki: 4:00 - Dyskwalifikacja
  6. Surdyn Patryk (Black Horse MMA Łomża ) - Mospinek Dorian (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Juracki Piotr (MMA Team Tczew) - Mospinek Dorian (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Surdyn Patryk (Black Horse MMA Łomża ) - Pawlukowski Eliasz (Okniński Biała Podlaska) - Czas walki: 0:20 - Poddanie - anakonda

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 96 kg

  1. Kozłowski Adrian (Black Horse MMA Łomża ) - Dąbkowski Hubert (UKS WILK GRAJEWO ) - Czas walki: 0:25 - (T)KO - TKO
  2. Górniak Denis (Fight Club Bytom .) - Kołakowski Jakub (Black Horse MMA Łomża ) - Czas walki: 1:14 - Poddanie - Gilotyna

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 87 kg

  1. Semeniuk Patryk (Puławy Koks Gym) - Tokarski Piotr (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kozłowski Adrian (Black Horse MMA Łomża ) - Dobijański Sebastian (Dragon Fight Club Sochaczew) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Zaniewicz Adrian (Okniński Biała Podlaska) - Pawłowski Łukasz (Bone Breakers Zgierz ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kupka Wiktor (Fight Club Bytom .) - Szmajda Jakub (Fight Club Aleksandrów- Kujawski ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Walawski Piotr (Gracie Barra Łódź) - Banach Aleksander (Husaria MMA ) - Czas walki: 1:32 - Poddanie - Balacha
  4. Walawski Piotr (Gracie Barra Łódź) - Zaniewicz Adrian (Okniński Biała Podlaska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Kupka Wiktor (Fight Club Bytom .) - Stoliński Norbert (No Limits Janikowo) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Kupka Wiktor (Fight Club Bytom .) - Walawski Piotr (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 1:21 - Poddanie - Duszenie
  7. Zaniewicz Adrian (Okniński Biała Podlaska) - Stoliński Norbert (No Limits Janikowo) - Czas walki: 2:36 - (T)KO - TKO

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Bielawski Jakub (Cantrum Sportów Walki Płock) - Firut Maciej (SIGNUM Biała Podlaska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Chrzanowski Daniel (Gladiator Ostrołęka ) - Glinka Robert (Fight Team MMA Brodnica) - Czas walki: 2:32 - Poddanie - Balacha
  3. Durka Daniel (Brak klubu) - Makarewicz Przemysław (SIGNUM Biała Podlaska) - Czas walki: 2:21 - (T)KO - TKO
  4. Cwalina Krystian (Black Horse MMA Łomża ) - Zieliński Błażej (No Limits Janikowo) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  5. Cwalina Krystian (Black Horse MMA Łomża ) - Bielawski Jakub (Cantrum Sportów Walki Płock) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Chrzanowski Daniel (Gladiator Ostrołęka ) - Durka Daniel (Brak klubu) - Czas walki: 4+2+1 - Decyzja
  7. Cwalina Krystian (Black Horse MMA Łomża ) - Chrzanowski Daniel (Gladiator Ostrołęka ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 67 kg

  1. Tokarski Piotr (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn) - Milczarek Jakub (Slim Line Łęczyca ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Semeniuk Patryk (Puławy Koks Gym) - Drężek Piotr (Fight Academy Ostrołęka) - Czas walki: 1:09 - Poddanie - Balacha
  3. Szmalec Dominik (Dragon starachowice) - Harasim Jakub (Husaria MMA ) - Czas walki: 0:45 - (T)KO - TKO
  4. Ptasiński Robert (Okniński Biała Podlaska) - Soldaev Adam (ACT) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Borczon Bartosz (Arrachion Nidzica ) - Szmalec Dominik (Dragon starachowice) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Tokarski Piotr (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn) - Szmalec Dominik (Dragon starachowice) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Semeniuk Patryk (Puławy Koks Gym) - Borczon Bartosz (Arrachion Nidzica ) - Czas walki: 2:23 - Poddanie - Balacha

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 62 kg

  1. Sańko Dawid (Husaria MMA ) - Klonowski Dawid (UKS WILK GRAJEWO ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Krupniewski Łukasz (JIUJUTSU TERLIK TEAM ) - Ceberek Łukasz (Fight Academy Ostrołęka) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Krupniewski Łukasz (JIUJUTSU TERLIK TEAM ) - Puzio Paweł (MMA Team Tczew) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  4. Soldaev Adam (ACT) - Krawcewicz Maciej (UKS WILK GRAJEWO ) - Czas walki: 1:20 - Poddanie - Balacha
  5. Soldaev Adam (ACT) - Ficner Zenon (Kohorta Poznań) - Czas walki: 0:27 - Poddanie - Balacha
  6. Ptasiński Robert (Okniński Biała Podlaska) - Domański Maciej - NC (Bellator Warszawa) - Czas walki: 0:50 - (T)KO - TKO
  7. Ptasiński Robert (Okniński Biała Podlaska) - Puzio Paweł (MMA Team Tczew) - Czas walki: 0:49 - (T)KO - TKO
  8. Juzinkiewicz Damian (Bone Breakers Kutno) - Sańko Dawid (Husaria MMA ) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  9. Krupniewski Łukasz (JIUJUTSU TERLIK TEAM ) - Juzinkiewicz Damian (Bone Breakers Kutno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Soldaev Adam (ACT) - Juzinkiewicz Damian (Bone Breakers Kutno) - Czas walki: 0:59 - Poddanie - Balacha
  11. Ptasiński Robert (Okniński Biała Podlaska) - Krupniewski Łukasz (JIUJUTSU TERLIK TEAM ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria mężczyźni do 65 kg

  1. Bogacki Gabriel (Cantrum Sportów Walki Płock) - Szczęch Marcin (MMA Panteon Mistrzów Poznań ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Ruban Patryk (Okniński Łomża) - Zdończyk Dominik (Slim Line Łęczyca ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Wiączek Maciej (LKSW Tajfun) - Domel Przemysław (Cantrum Sportów Walki Płock) - Czas walki: 1:16 - Poddanie - Duszenie Trójkątne
  4. Wiączek Maciej (LKSW Tajfun) - Śpiewak Damian (Dragon starachowice) - Czas walki: 3:15 - Poddanie - Duszenie Trójkątne
  5. Bogacki Gabriel (Cantrum Sportów Walki Płock) - Ruban Patryk (Okniński Łomża) - Czas walki: 1:41 - (T)KO - KO
  6. Wiączek Maciej (LKSW Tajfun) - Bogacki Gabriel (Cantrum Sportów Walki Płock) - Czas walki: 2:13 - Poddanie - Duszenie

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria mężczyźni do 96 kg

  1. Małecki Ariel (Fight Team MMA Brodnica) - Sobiecki Witold (Cantrum Sportów Walki Płock) - Czas walki: 2:08 - Poddanie - Gilotyna
  2. Rygalski Mariusz (Okniński Biała Podlaska) - Goliszewski Maciej (MMA Płock) - Czas walki: 1:20 - (T)KO - TKO
  3. Małecki Ariel (Fight Team MMA Brodnica) - Rygalski Mariusz (Okniński Biała Podlaska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Sobiecki Witold (Cantrum Sportów Walki Płock) - Goliszewski Maciej (MMA Płock) - Czas walki: 3:10 - (T)KO - TKO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria mężczyźni do 87 kg

  1. Charkiewicz Tomasz (Black Horse MMA Łomża ) - Karejwo Błażej (Husaria MMA ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Rachubka Michał (Black Horse MMA Łomża ) - Skowroński Krzysztof (Fight Team MMA Brodnica) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Charkiewicz Tomasz (Black Horse MMA Łomża ) - Rachubka Michał (Black Horse MMA Łomża ) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  4. Guzowski Adam (Gladiator Ostrołęka ) - Kamiński Krzysztof (Fight Club Aleksandrów- Kujawski ) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  5. Kamiński Krzysztof (Fight Club Aleksandrów- Kujawski ) - Modzelewski Paweł (Black Horse MMA Łomża ) - Czas walki: 4:00 - Dyskwalifikacja
  6. Guzowski Adam (Gladiator Ostrołęka ) - Charkiewicz Tomasz (Black Horse MMA Łomża ) - Czas walki: 0:22 - (T)KO - KO
  7. Rachubka Michał (Black Horse MMA Łomża ) - Kamiński Krzysztof (Fight Club Aleksandrów- Kujawski ) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Rosiński Michał (Alliance) - Przybylski Marcin (Kohorta Poznań) - Czas walki: 2:24 - Poddanie - Mataleo
  2. Zięba Przemysław (Kohorta Poznań) - Skiermański Sebastian (Fight Club Aleksandrów- Kujawski ) - Czas walki: 1:19 - Poddanie - Balacha
  3. Rosiński Michał (Alliance) - Gałęziewski Jakub (Arrachion Nidzica ) - Czas walki: 2:12 - Poddanie - Gilotyna
  4. Kamiński Kamil CSW Płock (Cantrum Sportów Walki Płock) - Zięba Przemysław (Kohorta Poznań) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  5. Kosiarski Marcin (Dragon starachowice) - Rosiński Michał (Alliance) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Kosiorek Dawid (Okniński Biała Podlaska) - Borkowski Marcin (Brak klubu) - Czas walki: 3:00 - Poddanie - duszenie trójkąt
  7. Kamiński Kamil CSW Płock (Cantrum Sportów Walki Płock) - Kosiorek Dawid (Okniński Biała Podlaska) - Czas walki: 2:14 - Poddanie - Gilotyna
  8. Kosiarski Marcin (Dragon starachowice) - Cąderek Błażej (Brak klubu) - Czas walki: 4+0:19 - (T)KO - KO
  9. Kosiorek Dawid (Okniński Biała Podlaska) - Rosiński Michał (Alliance) - Czas walki: 0:31 - Poddanie - Balacha
  10. Kosiarski Marcin (Dragon starachowice) - Kamiński Kamil CSW Płock (Cantrum Sportów Walki Płock) - Czas walki: 1:42 - Poddanie - Balacha

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Wawrzyniak Darek (Bone Breakers Zgierz ) - Napierała Kamil (Kohorta Poznań) - Czas walki: 1:48 - (T)KO - TKO
  2. Wawrzyniak Darek (Bone Breakers Zgierz ) - Górzyński Albert (Brak klubu) - Czas walki: 2:46 - Poddanie - Gilotyna
  3. Dziedzicki Grzegorz (JIUJUTSU TERLIK TEAM ) - Górzyński Albert (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Potocki Daniel (Puławy Koks Gym) - Gradtke Grzegorz (MMA Team Tczew) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Wawrzyniak Darek (Bone Breakers Zgierz ) - Potocki Daniel (Puławy Koks Gym) - Czas walki: 0:37 - Poddanie - Duszenie Trójkątne
  6. Potocki Daniel (Puławy Koks Gym) - Dziedzicki Grzegorz (JIUJUTSU TERLIK TEAM ) - Czas walki: 0:32 - Poddanie - Balacha
Walki kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 61 Kg

  1. Fergińska Sylwia (Dragon Fight Club Sochaczew) - Szakurow Iwona (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Milczarek Aleksandra (TNT Wołomin) - Fergińska Sylwia (Dragon Fight Club Sochaczew) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Zygmańska Zuzanna (Kohorta Poznań) - Szakurow Iwona (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Milczarek Aleksandra (TNT Wołomin) - Zygmańska Zuzanna (Kohorta Poznań) - Czas walki: 2:15 - Poddanie - Duszenie zza pleców
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów