Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Rogóż Patryk (Fightman) - Lassota Rafał (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 5+2 - Poddanie - Duszenie Trójkątne nogami

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Dziadek Łukasz (Oświęcimski Klub MMA) - Czuj Paweł (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 5+3 - Decyzja
  2. Dziadek Łukasz (Oświęcimski Klub MMA) - Hamdan Rami (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 5+5+3 - Decyzja
  3. Hamdan Rami (Spartakus Rzeszów) - Jagiełłowicz Artur (Ryoku Dojo) - Czas walki: 3:11 - Poddanie - Balacha
  4. Dziadek Łukasz (Oświęcimski Klub MMA) - Oskroba Jakub (Iron Dragon Mielec) - Czas walki: 4:36 - (T)KO - TKO
  5. Oskroba Jakub (Iron Dragon Mielec) - Jagiełłowicz Artur (Ryoku Dojo) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 87 kg

  1. Grzelak Adrian (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Kamiński Sebastian (Ryoku Dojo) - Czas walki: 1:45 - Poddanie - Duszenie Trójkątne nogami
  2. Grzelak Adrian (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Chara Daniel (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 2:48 - Poddanie - Gilotyna
  3. Chara Daniel (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Kawecki Damian (Gracie Barra Dąbrowa Górnicza ) - Czas walki: 0:44 - (T)KO - TKO
  4. Kamiński Sebastian (Ryoku Dojo) - Kawecki Damian (Gracie Barra Dąbrowa Górnicza ) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Szczepaniak Łukasz (Grappling Kraków) - Kampa Przemysław (Vendetta Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Sieczka Łukasz (Kaito Stalowa Wola) - Janikowski Krzysztof (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  3. Kamiński Paweł (LL Team Rzeszów) - Synowiec Adrian (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Palacki Szymon (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Szczepaniak Łukasz (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Sieczka Łukasz (Kaito Stalowa Wola) - Młocek Sebastian (Formma GYM Wadowice) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Palacki Szymon (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Banach Kamil (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 1:32 - Poddanie - dźwignia na staw łokciowy
  7. Sermak Piotr (Grappling Kraków) - Danaj Adam KS (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 3:51 - Poddanie - Duszenie Trójkątne nogami
  8. Sermak Piotr (Grappling Kraków) - Kudła Łukasz (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 2:22 - Poddanie - Mataleo
  9. Kamiński Paweł (LL Team Rzeszów) - Pająk Piotr (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 3:38 - Poddanie - Gilotyna
  10. Palacki Szymon (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Sieczka Łukasz (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  11. Palacki Szymon (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Kamiński Paweł (LL Team Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  12. Kamiński Paweł (LL Team Rzeszów) - Sermak Piotr (Grappling Kraków) - Czas walki: 2:02 - Poddanie - Gilotyna
  13. Sermak Piotr (Grappling Kraków) - Sieczka Łukasz (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Klęczar Robert (Oświęcimski Klub MMA) - Jeleń Mikołaj (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Pająk Paweł (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Pacek Piotr (Grappling Kraków) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  3. Gorel Adrian (Dybol Team Zabrze) - Klęczar Robert (Oświęcimski Klub MMA) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  4. Gorel Adrian (Dybol Team Zabrze) - Miśkowicz Andrzej (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 2:38 - Poddanie - Balacha
  5. Kolano Paweł (Spartakus Rzeszów) - Rusinek Maciej (Grappling Kraków) - Czas walki: 2:16 - Poddanie - Balacha
  6. Gorel Adrian (Dybol Team Zabrze) - Sztaba Artur (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 0:42 - (T)KO - TKO
  7. Kolano Paweł (Spartakus Rzeszów) - Pająk Paweł (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 1:42 - Poddanie - Duszenie zza pleców
  8. Kolano Paweł (Spartakus Rzeszów) - Gorel Adrian (Dybol Team Zabrze) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 67 kg

  1. Bielak Radosław (Spartakus Rzeszów) - Matuszek Daniel (Ryoku Dojo) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  2. Błażejewski Adrian (UKJ Millenium Rzeszów ) - Pudełek Gabriel (Fightman) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Miller Sylwester (Kaito Stalowa Wola) - Hasiak Sylwin (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Bielak Radosław (Spartakus Rzeszów) - Błażejewski Adrian (UKJ Millenium Rzeszów ) - Czas walki: 2:07 - Poddanie - Duszenie Trójkątne nogami
  5. Pająk Paweł (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Klęczar Robert (Oświęcimski Klub MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Miller Sylwester (Kaito Stalowa Wola) - Bielak Radosław (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  7. Błażejewski Adrian (UKJ Millenium Rzeszów ) - Hasiak Sylwin (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 2:56 - Poddanie - Balacha

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 62 kg

  1. Wójcik Piotr (Grappling Kraków) - Baran Paweł (Ryoku Dojo) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Becmer Kasjan (Dybol Team Zabrze) - Puchalski Grzegorz (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Puchalski Grzegorz (Spartakus Rzeszów) - Baran Paweł (Ryoku Dojo) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Becmer Kasjan (Dybol Team Zabrze) - Wójcik Piotr (Grappling Kraków) - Czas walki: 1:54 - Poddanie - Duszenie zza pleców

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 55Kg

  1. Kózka Joanna (Fightman) - Sajdutka Agnieszka (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 0:29 - Poddanie - Gilotyna

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 87 kg

  1. Gąsior Sebastian (Shogun Mysłowice) - Ziółko Mikołaj (Fightman) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Ziółko Mikołaj (Fightman) - Robak Łukasz (Fightman) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Gąsior Sebastian (Shogun Mysłowice) - Robak Łukasz (Fightman) - Czas walki: 4:00 - (T)KO - KO

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Pietras Piotr (Berserkers Venganza Racibórz) - Batko Jakub (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Poziomek Michał (Dybol Team Zabrze) - Rusin Paweł (MTS ''Płomień'' Milowice ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Wojtowicz Szymon (Spartakus Rzeszów) - Tkaczyk Łukasz (Ronin Ruda Śląska) - Czas walki: 4:00 - Poddanie
  4. Cyrybał Patryk (Legion Team Tarnów) - Pietras Kamil (Iron Dragon Mielec) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Cyrybał Patryk (Legion Team Tarnów) - Wojtowicz Szymon (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Cyrybał Patryk (Legion Team Tarnów) - Cavalieri Gracjan (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Wojtowicz Szymon (Spartakus Rzeszów) - Poziomek Michał (Dybol Team Zabrze) - Czas walki: 4:00 - (T)KO - TKO

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Apostel Krzysztof (Dybol Team Zabrze) - Pietras Kamil (Iron Dragon Mielec) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Ziółko Nikodem (Fightman) - Trzeciak Maciej (Fightman) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Bartodziej Mariusz (Fight Club Bytom .) - Ziółko Nikodem (Fightman) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Uzarek Sergiusz (Gracie Barra Dąbrowa Górnicza ) - Bartodziej Mariusz (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Uzarek Sergiusz (Gracie Barra Dąbrowa Górnicza ) - Apostel Krzysztof (Dybol Team Zabrze) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - Balacha
  6. Uzarek Sergiusz (Gracie Barra Dąbrowa Górnicza ) - Dziedziński Mateusz (Ryoku Dojo) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - Duszenie
  7. Apostel Krzysztof (Dybol Team Zabrze) - Ziółko Nikodem (Fightman) - Czas walki: 4:00 - (T)KO

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 67 kg

  1. Ryś Sebastian (Fightman) - Borawski Paweł (MTS ''Płomień'' Milowice ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Ryś Sebastian (Fightman) - Kowalczyk Adam Gwardia Tychy (LL Team Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Mielczarski Łukasz (Wydra Gym) - Hirth Kamil (UKS Ronin Świętochłowice) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - Duszenie
  4. Hirth Kamil (UKS Ronin Świętochłowice) - Kowalczyk Adam Gwardia Tychy (LL Team Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Mielczarski Łukasz (Wydra Gym) - Ryś Sebastian (Fightman) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - Balacha

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 62 kg

  1. Majdan Błażej (Spartakus Rzeszów) - Olszowy Sebastian (Iron Dragon Mielec) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Trytek Michał (Legion Team Tarnów) - Poprawski Krzysztof (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Trytek Michał (Legion Team Tarnów) - Nowak Mateusz (Ryoku Dojo) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  4. Majdan Błażej (Spartakus Rzeszów) - Rzepka Bartosz (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  5. Rzepka Bartosz (Spartakus Rzeszów) - Nowak Mateusz (Ryoku Dojo) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Trytek Michał (Legion Team Tarnów) - Majdan Błażej (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4+2 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria mężczyźni do 65 kg

  1. Krysta Piotr (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Poręba Mateusz (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Nowak Dawid (Formma GYM Wadowice) - Góral Łukasz FB (Fightman) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Wdowicz Dawid (Brak klubu) - Oleniacz Paweł (LL Team Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - Duszenie
  4. Nowak Dawid (Formma GYM Wadowice) - Płodzień Piotr (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - Duszenie
  5. Krysta Piotr (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Wdowicz Dawid (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - Balacha
  6. Góral Łukasz FB (Fightman) - Wdowicz Dawid (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - Gilotyna

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

  1. Sobałkowski Patryk (Wydra Gym) - Teprag Marcin (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Ćwikła Łukasz (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Kot Sebastian (Brzozowski Klub Sportowy ) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - Balacha
  3. Kot Sebastian (Brzozowski Klub Sportowy ) - Teprag Marcin (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Poddanie

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria mężczyźni do 96 kg

  1. Moszkowicz Tomasz (Szkoła Walki Drwala) - Szlufik Aleksander (Dybol Team Zabrze) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Górniak Denis (Fight Club Bytom .) - Król Konrad (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - Gilotyna
  3. Górniak Denis (Fight Club Bytom .) - Moszkowicz Tomasz (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - Gilotyna

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria mężczyźni do 87 kg

  1. Warzecha Norbert (Fightman) - Mozdyniewicz Tomasz (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - Gilotyna

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Buda Marcin (Ryoku Dojo) - Kunysz Patryk (Ryoku Dojo) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Zieliński Norbert (Ryoku Dojo) - Cena Sławomir (Ryoku Dojo) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Potym Łukasz (Ryoku Dojo) - Lechowicz Sebastian (Formma GYM Wadowice) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Potym Łukasz (Ryoku Dojo) - Zieliński Norbert (Ryoku Dojo) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Biłas Daniel (Dybol Team Zabrze) - Kutniewski Piotr (Ryoku Dojo) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - Gilotyna
  6. Buda Marcin (Ryoku Dojo) - Biłas Daniel (Dybol Team Zabrze) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - Gilotyna
  7. Buda Marcin (Ryoku Dojo) - Zieliński Norbert (Ryoku Dojo) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Biłas Daniel (Dybol Team Zabrze) - Potym Łukasz (Ryoku Dojo) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Szmalec Maciej (Szkoła Walki Drwala) - Chmielewski Przemysław (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Pakulak Łukasz (ANIMMALS) - Jankowski Mateusz (Vendetta Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Szyja Mariusz (ANIMMALS) - Puk Hubert (Ryoku Dojo) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - Balacha
  4. Pakulak Łukasz (ANIMMALS) - Kipczak Rafał (Ryoku Dojo) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - klucz
  5. Przybyłowski Wojciech (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Szyja Mariusz (ANIMMALS) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - Gilotyna
  6. Szmalec Maciej (Szkoła Walki Drwala) - Przybyłowski Wojciech (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - Duszenie Trójkątne
  7. Jankowski Mateusz (Vendetta Team) - Przybyłowski Wojciech (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - Balacha
  8. Pakulak Łukasz (ANIMMALS) - Szmalec Maciej (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Poddanie
  9. Jankowski Mateusz (Vendetta Team) - Zambrowski Adam Fightman (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Poddanie
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów