Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 87 kg

  1. Bobrowski Michał (Dzierżoniów) - Pogudz /Mateusz (Okniński ) - Czas walki: 3:54 - Poddanie - Balacha

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Michalczuk Mariusz - FFO (Fighters Factory) - Płotka Piotr (Klub Sportów Walki Gladiator ) - Czas walki: 0:39 - Poddanie - Gilotyna
  2. Szydłowski Michał (GB Spartan Team Chorzów) - Michalczuk Mariusz - FFO (Fighters Factory) - Czas walki: 1:59 - Poddanie - Duszenie Trójkątne nogami
  3. Szydłowski Michał (GB Spartan Team Chorzów) - Płotka Piotr (Klub Sportów Walki Gladiator ) - Czas walki: 1:28 - Poddanie - Duszenie Trójkątne nogami

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 67 kg

  1. Baran Sławomir (Octagon Team ) - Ploch Kamil (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Polityło Paweł (Kudowa) - Baran Sławomir (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Ploch Kamil (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) - Polityło Paweł (Kudowa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

  1. Szmyd Patryk (Extreme Fighters Wrocław) - Tobiasz Marcin (Contender Kamienna Góra ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 96 kg

  1. Molik Wojciech (Puncher Wrocław) - Celmer Krystian (Rio Grappling Club Oława ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Torzecki Tomasz (Streffa Fight Team Lubin) - Kubiak Piotr (Sambo-combat) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Sochor Piotr (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) - Jadowski Maciej (Extreme Fighters ) - Czas walki: 1:40 - Poddanie - Balacha
  4. Molik Wojciech (Puncher Wrocław) - Torzecki Tomasz (Streffa Fight Team Lubin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Molik Wojciech (Puncher Wrocław) - Adamczewski Tomasz (Brak klubu) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  6. Adamczewski Tomasz (Brak klubu) - Sochor Piotr (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) - Czas walki: 1:24 - Poddanie - Duszenie

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 87 kg

  1. Murawski Michał (Octagon Team ) - Bożek Piotr (Streffa Fight Team Lubin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Pilarz Tomasz (Streffa Fight Team Lubin) - Bożek Piotr (Streffa Fight Team Lubin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Ziemecki Nikodem (Armia Dęblin) - Pilarz Tomasz (Streffa Fight Team Lubin) - Czas walki: 1:27 - Poddanie - Balacha
  4. Ziemecki Nikodem (Armia Dęblin) - Murawski Michał (Octagon Team ) - Czas walki: 0:45 - Poddanie - Duszenie zza pleców

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Andrejka Marek (Brak klubu) - Andruszkiewicz Dawid (Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Hołyński Maciej (Rio Grappling Club Oława ) - Andrejka Marek (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Tokarek Remigiusz (Streffa Fight Team Lubin) - Gotfryd Tomasz PW (Puncher Wrocław) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Pernak Grzegorz (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Żmuda Piotr (Rio Grappling Club Oława ) - Czas walki: 3:27 - Poddanie - Duszenie Trójkątne nogami
  5. Bątkowski Filip (Armia Dęblin) - Miłek Michał (Streffa Fight Team Lubin) - Czas walki: 3:27 - (T)KO - RSC
  6. Pernak Grzegorz (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Bątkowski Filip (Armia Dęblin) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  7. Bątkowski Filip (Armia Dęblin) - Tokarek Remigiusz (Streffa Fight Team Lubin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Imbierski Tobiasz (Ju Jitsu Kobudo Lubsko) - Śliwiński Paweł (Rio Grappling Mateusz Bubin ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Głąb Mateusz (Wrox Gym) - Mendlewski Krzysztof (Murowana Goślina Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Głąb Mateusz (Wrox Gym) - Imbierski Tobiasz (Ju Jitsu Kobudo Lubsko) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  4. Hanysz Krystian (Fighters Factory) - Tracz Andrzej (Junior Dzerżoniów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Hołyński Maciej (Rio Grappling Club Oława ) - Tokarek Remigiusz (Streffa Fight Team Lubin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Imbierski Tobiasz (Ju Jitsu Kobudo Lubsko) - Tracz Andrzej (Junior Dzerżoniów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Hanysz Krystian (Fighters Factory) - Głąb Mateusz (Wrox Gym) - Czas walki: 4+2 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 67 kg

  1. Wieczorek Mateusz (Gold Team Polska.) - Grabowski Bartek (GOLD TEAM BIELAWA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Wieczorek Mateusz (Gold Team Polska.) - Maciejewski Mateusz (Murowana Goślina Team ) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  3. Maniek Dariusz (Fighters Factory) - Dąbrowski Wiktor (Rio Grappling Mateusz Bubin ) - Czas walki: 2:27 - Poddanie - Gilotyna
  4. Kareta Dawid (Octagon Team ) - Maniek Dariusz (Fighters Factory) - Czas walki: 0:49 - Poddanie - Duszenie Trójkątne nogami
  5. Jaros Martin (Octagon Team ) - Maliński Adrian Pretorian Gorzów Wlkp. (KS Pretorian Gorzów Wlkp.) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Wieczorek Mateusz (Gold Team Polska.) - Kareta Dawid (Octagon Team ) - Czas walki: 1:51 - Poddanie - Duszenie zza pleców
  7. Maniek Dariusz (Fighters Factory) - Maciejewski Mateusz (Murowana Goślina Team ) - Czas walki: 1:55 - Dyskwalifikacja - dyskwalifikacja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 62 kg

  1. Becmer Kasjan (Dybol Team Zabrze) - Jaros Martin (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kabiesz Kamil Octagon (Octagon Team ) - Maliński Adrian Pretorian Gorzów Wlkp. (KS Pretorian Gorzów Wlkp.) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  3. Becmer Kasjan (Dybol Team Zabrze) - Kabiesz Kamil Octagon (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 87 kg

  1. Widera Patryk (Wrox Gym) - Ziółko Mikołaj (Fightman) - Czas walki: 2:02 - Poddanie - Balacha

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Kawa Patryk (Brak klubu) - Tracichleb Robert (ELITARNI MMA TEAM ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Oniszczuk Kamil (MMA Międzyrzecz) - Greń Damian (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Krzysztofiak Bartek (MMA Extreme Poznań ) - Grala Paweł (Gym-Fight Wrocław ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Karpiński Patryk (Sambo-combat) - Oniszczuk Kamil (MMA Międzyrzecz) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Greń Damian (Octagon Team ) - Kawa Patryk (Brak klubu) - Czas walki: 3:11 - Poddanie - Balacha

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Bartoszewicki Maksymilian (MMA Ostrów Wielkopolski) - Ziółko Nikodem (Fightman) - Czas walki: 3:00 - Poddanie - mataleo
  2. Zając Jakub (Fighters Factory) - Bartoszewicki Maksymilian (MMA Ostrów Wielkopolski) - Czas walki: 1:07 - Poddanie - Duszenie Trójkątne
  3. Strzała Bartosz (Fighters Factory) - Prorok Maksymilian (Only Fighting KK Głuszyca ) - Czas walki: 2:31 - Poddanie - Balacha
  4. Karpiński Patryk (Sambo-combat) - Kawa Patryk (Brak klubu) - Czas walki: 0:11 - Poddanie - Balacha
  5. Strzała Bartosz (Fighters Factory) - Zając Łukasz Kaito SW (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Bartoszewicki Maksymilian (MMA Ostrów Wielkopolski) - Prorok Maksymilian (Only Fighting KK Głuszyca ) - Czas walki: 2:08 - Poddanie - anakonda

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 67 kg

  1. Borzykowski Patryk (Red Dragon) - Pisarski Patryk (Rio Grappling Club Oława ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Gałecki Artur - CKG (Junior Dzerżoniów) - Krawczyński Tomasz (Rio Grappling Club Oława ) - Czas walki: 0:29 - (T)KO - KO
  3. Borzykowski Patryk (Red Dragon) - Gałecki Artur - CKG (Junior Dzerżoniów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Pisarski Patryk (Rio Grappling Club Oława ) - Krawczyński Tomasz (Rio Grappling Club Oława ) - Czas walki: 1:05 - Poddanie - Gilotyna

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 62 kg

  1. Wojtusiak Grzegorz (Octagon Team ) - Paś Patryk (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Czas walki: 0:53 - Poddanie - Balacha
  2. Paś Patryk (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Truszkowski Rafał (Streffa Fight Team Lubin) - Czas walki: 1:25 - Poddanie - Duszenie Trójkątne nogami
  3. Wojtusiak Grzegorz (Octagon Team ) - Truszkowski Rafał (Streffa Fight Team Lubin) - Czas walki: 3:33 - Poddanie - Gilotyna

Formuła junior (J) - kategoria kobiety do 61 Kg

  1. Karpała Justyna (Wrox Gym) - Kózka Joanna (Fightman) - Czas walki: 3:47 - Poddanie - Balacha

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria mężczyźni do 65 kg

  1. Góral Łukasz FB (Fightman) - Wdowiak Bartłomiej (MMA Solo Team Namysłów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria mężczyźni do 96 kg

  1. Kuźnik Mariusz (Fighters Factory) - Kalinowski Dariusz (Only Fighting KK Głuszyca ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Murzyn Józef (Fightman) - Kuźnik Mariusz (Fighters Factory) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  3. Murzyn Józef (Fightman) - Kalinowski Dariusz (Only Fighting KK Głuszyca ) - Czas walki: 0:08 - Poddanie - KO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria mężczyźni do 87 kg

  1. Gudz Marcin (Junior Dzerżoniów) - Laskowski Jakub (Sambo-combat) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Chmielewski Mateusz B_KK (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) - Mangulewicz Sebastian (UKS Taekwon-do Gryf ) - Czas walki: 2:39 - Poddanie - americana
  3. Laskowski Jakub (Sambo-combat) - Mangulewicz Sebastian (UKS Taekwon-do Gryf ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Gudz Marcin (Junior Dzerżoniów) - Chmielewski Mateusz B_KK (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) - Czas walki: 0:19 - (T)KO - KO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Nowak Marcin (Certus Victoria ) - Potyran Jakub (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Krzysztofiak Bartek (MMA Extreme Poznań ) - Kubica Tomasz (Certus Victoria ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Krzysztofiak Bartek (MMA Extreme Poznań ) - Przybylski Krystian (MMA Czempiń ) - Czas walki: 2:51 - Poddanie - Balacha
  4. Kubica Tomasz (Certus Victoria ) - Stefankiewicz Karol (Brak klubu) - Czas walki: 1:00 - (T)KO - RSC
  5. Kubica Tomasz (Certus Victoria ) - Nowak Marcin (Certus Victoria ) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Michalak Ildar (Rio Grappling Club Oława ) - Pawełczyk Paweł (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Stawiński Maciej (MMA Extreme Poznań ) - Brzozowski Rafał (Underground MMA Elbląg) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Czop Oskar (GOLD TEAM BIELAWA) - Słomiak Bartosz (TRIUMPHATOR MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Rybiński Radosław (Legnicki Klub Oyama Karate ) - Kieruń Grzegorz (Octagon Team ) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  5. Wojtaczka Piotr (Contender Kamienna Góra ) - Mazan Sebastian (Junior Dzerżoniów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Napierała Kamil (Kohorta Poznań) - Psiuk Dawid (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Czas walki: 1:30 - Poddanie - Gilotyna
  7. Jadach Filip (Rio Grappling Club Oława ) - Hubisz Paweł (Legnicki Klub Oyama Karate ) - Czas walki: 0:25 - (T)KO - KO
  8. Rybiński Radosław (Legnicki Klub Oyama Karate ) - Napierała Kamil (Kohorta Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Wojtaczka Piotr (Contender Kamienna Góra ) - Grzybowski Grzegorz (UKS Gladius Trzebnica ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Wojtaczka Piotr (Contender Kamienna Góra ) - Rybiński Radosław (Legnicki Klub Oyama Karate ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  11. Michalak Ildar (Rio Grappling Club Oława ) - Jadach Filip (Rio Grappling Club Oława ) - Czas walki: 1:34 - Poddanie - Gilotyna
  12. Stawiński Krzysztof (Okniński Pabianice) - Czop Oskar (GOLD TEAM BIELAWA) - Czas walki: 0:53 - Poddanie - anakonda
  13. Michalak Karol (Dziki Wschód) - Stawiński Maciej (MMA Extreme Poznań ) - Czas walki: 1:40 - Poddanie - Gilotyna
  14. Stawiński Krzysztof (Okniński Pabianice) - Rybiński Radosław (Legnicki Klub Oyama Karate ) - Czas walki: 0:53 - Poddanie - Gilotyna
  15. Michalak Ildar (Rio Grappling Club Oława ) - Wojtaczka Piotr (Contender Kamienna Góra ) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  16. Grzybowski Grzegorz (UKS Gladius Trzebnica ) - Zambrowski Adam Fightman (Brak klubu) - Czas walki: 3:12 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria kobiety do 55Kg

  1. Grala Paweł (Gym-Fight Wrocław ) - Nowak Marcin (Certus Victoria ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów