Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Mataśka Mikołaj (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Skalny Daniel (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Witos Łukasz (Spartakus Team Zakopane) - Chrobot Mariusz (Pińczowska Szkoła Walki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja - duszenie trójkątne rękoma
  3. Marczuk Krzysztof (Spartan Knurów ) - Perczyński Artur (Vera Fight Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Witos Łukasz (Spartakus Team Zakopane) - Mataśka Mikołaj (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Witos Łukasz (Spartakus Team Zakopane) - Płaza Konrad (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 5+5+3 - Decyzja
  6. Marczuk Krzysztof (Spartan Knurów ) - Perczyński Artur (Vera Fight Club) - Czas walki: 4:00 - Poddanie
  7. Płaza Konrad (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Marczuk Krzysztof (Spartan Knurów ) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  8. Mataśka Mikołaj (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Marczuk Krzysztof (Spartan Knurów ) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Jański Maciej (Certus Victoria ) - Gacek Stanisław (UKS Barbakan) - Czas walki: 4:02 - Decyzja - anakonda
  2. Kopera Bartłomiej (Vera Fight Club) - Gacek Stanisław (UKS Barbakan) - Czas walki: 4:25 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma
  3. Kopera Bartłomiej (Vera Fight Club) - Jański Maciej (Certus Victoria ) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - mataleo

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Kolano Paweł (Spartakus Rzeszów) - Dziadek Łukasz (Oświęcimski Klub MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Szydłowski Michał (GB Spartan Team Chorzów) - Dziadek Łukasz (Oświęcimski Klub MMA) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - Duszenie Trójkątne
  3. Szydłowski Michał (GB Spartan Team Chorzów) - Kolano Paweł (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 1:25 - Poddanie - Duszenie Trójkątne

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Miller Sylwester (Kaito Stalowa Wola) - Rumpel Łukasz (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Miller Sylwester (Kaito Stalowa Wola) - Błaszczuk Damian (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 5+3 - Decyzja
  3. Olszynka Piotr (Silesian Cage Club) - Mosgalik Kamil (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Mosgalik Kamil (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) - Ziółkowski Łukasz (Underground MMA Elbląg) - Czas walki: 1:47 - Poddanie - klucz na rękę
  5. Mosgalik Kamil (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) - Błaszczuk Damian (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - Duszenie Trójkątne
  6. Olszynka Piotr (Silesian Cage Club) - Miller Sylwester (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 4:26 - (T)KO - TKO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 120 kg

  1. Ledwig Sebastian (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) - Ćwikła Łukasz (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Ledwig Sebastian (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) - Sokoliński Łukasz (Baltic Gryf Arena Gryfice) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Ćwikła Łukasz (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Sokoliński Łukasz (Baltic Gryf Arena Gryfice) - Czas walki: 1:00 - Poddanie - Duszenie

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Szafraniec Bartosz (Pińczowska Szkoła Walki) - Moszkowicz Tomasz (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kular Bartek (Pińczowska Szkoła Walki) - Ebert Tomasz (Fight Club Niepokorni Orzesze) - Czas walki: 1:17 - Poddanie - Duszenie
  3. Kular Bartek (Pińczowska Szkoła Walki) - Król Konrad (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 3:33 - (T)KO - TKO
  4. Moszkowicz Tomasz (Szkoła Walki Drwala) - Ebert Tomasz (Fight Club Niepokorni Orzesze) - Czas walki: 4:00 - Decyzja - kontuzja
  5. Szafraniec Bartosz (Pińczowska Szkoła Walki) - Kular Bartek (Pińczowska Szkoła Walki) - Czas walki: 0:10 - (T)KO - KO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Derlatka Grzegorz (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Biłas Daniel (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Zając Marcin (Gota Kraków) - Rola Bartłomiej (Spartakus Team Zakopane) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  3. Poniedziałek Piotr (MMA Wariors Zabrze ) - Cyganek Wojciech (Spartakus Team Zakopane) - Czas walki: 3:30 - Poddanie - Duszenie Trójkątne nogami
  4. Dulas Martynian (Vera Fight Club) - Synowiec Adrian (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 0:45 - (T)KO - TKO
  5. Derlatka Grzegorz (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Meier Maciej (Grappling Kraków) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  6. Zając Marcin (Gota Kraków) - Filip Arkadiusz (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Chojnowski Dawid (Silesian Cage Club) - Maciejowski Robert (KS Cios-Adamek Gilowice) - Czas walki: 2:20 - Poddanie - Gilotyna
  8. Poniedziałek Piotr (MMA Wariors Zabrze ) - Dulas Martynian (Vera Fight Club) - Czas walki: 2:26 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma
  9. Petrusiewicz Krystian MMA WZ (Spartan Knurów ) - Chojnowski Dawid (Silesian Cage Club) - Czas walki: 1:27 - Poddanie - Duszenie
  10. Poniedziałek Piotr (MMA Wariors Zabrze ) - Derlatka Grzegorz (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 0:30 - Poddanie - mataleo
  11. Petrusiewicz Krystian MMA WZ (Spartan Knurów ) - Zając Marcin (Gota Kraków) - Czas walki: 0:54 - Poddanie - Gilotyna
  12. Zając Marcin (Gota Kraków) - Derlatka Grzegorz (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  13. Poniedziałek Piotr (MMA Wariors Zabrze ) - Petrusiewicz Krystian MMA WZ (Spartan Knurów ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Młocek Sebastian (Formma GYM Wadowice) - Gorel Adrian (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kołcz Robert (Puławy Koks Gym) - Sala Michał (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 1:40 - Poddanie - Duszenie
  3. Sala Michał (GB Spartan Team Chorzów) - Gorel Adrian (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Młocek Sebastian (Formma GYM Wadowice) - Kołcz Robert (Puławy Koks Gym) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Kania Adam (MMA Wariors Zabrze ) - Kościelski Patryk (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  2. Kania Adam (MMA Wariors Zabrze ) - Klęczar Robert (Oświęcimski Klub MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Hamdan Rami (Spartakus Rzeszów) - Knet Dawid (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  4. Hamdan Rami (Spartakus Rzeszów) - Jankowski Mateusz (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) - Czas walki: 1:19 - Poddanie - Duszenie zza pleców
  5. Klęczar Robert (Oświęcimski Klub MMA) - Knet Dawid (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Hamdan Rami (Spartakus Rzeszów) - Kania Adam (MMA Wariors Zabrze ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Klęsk Mateusz (Przemyski Klub Walki Ju Jitsu) - Matuszek Daniel (Ryoku Dojo) - Czas walki: 4:00 - Poddanie
  2. Rybak Łukasz (Streffa Fight Team Lubin) - Kurek Mateusz (Fightman) - Czas walki: 3:58 - Poddanie - Duszenie Trójkątne
  3. Klęsk Mateusz (Przemyski Klub Walki Ju Jitsu) - Wincenciak Kamil (SPARTAN Myślenice ) - Czas walki: 0:50 - Poddanie - Balacha
  4. Bieniek Krzysztof - F (Fightman) - Rybak Dawid (Wydra Gym) - Czas walki: 2:25 - Poddanie - Duszenie
  5. Rybak Dawid (Wydra Gym) - Wincenciak Kamil (SPARTAN Myślenice ) - Czas walki: 2:40 - Poddanie - Balacha
  6. Klęsk Mateusz (Przemyski Klub Walki Ju Jitsu) - Bieniek Krzysztof - F (Fightman) - Czas walki: 1:10 - Poddanie

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Krysta Piotr (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Góral Łukasz FB (Fightman) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  2. Krysta Piotr (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Nadolski Paweł (Przemyski Klub Walki Ju Jitsu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Nadolski Paweł (Przemyski Klub Walki Ju Jitsu) - Brynda Grzegorz (Underground MMA Elbląg) - Czas walki: 4:00 - Decyzja - Duszenie Trójkątne
  4. Otoliński Dominik (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) - Brenda Grzegorz (Underground MMA Elbląg) - Czas walki: 1:28 - Poddanie - Gilotyna
  5. Krysta Piotr (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Otoliński Dominik (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) - Czas walki: 3:10 - Poddanie - Balacha

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 120 kg

  1. Rusin Adrian (UKJ Millenium Rzeszów ) - Książek Patryk (Vera Fight Club) - Czas walki: 4:00 - Poddanie

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Cyrybał Patryk (Legion Team Tarnów) - Szczerba Hubert (Pińczowska Szkoła Walki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Noga Marek (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) - Łęczek Paweł (Pińczowska Szkoła Walki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Cyrybał Patryk (Legion Team Tarnów) - Marczuk Kamil (Gold Team Polska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Ziółko Mikołaj (Fightman) - Marczuk Kamil (Gold Team Polska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja - Duszenie
  5. Noga Marek (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) - Cyrybał Patryk (Legion Team Tarnów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Noga Marek (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) - Ziółko Mikołaj (Fightman) - Czas walki: 1:49 - Poddanie - Gilotyna

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Oprządek Michał (Fight Club Niepokorni Orzesze) - Batko Jakub (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Michaliszyn Igor SCC (Silesian Cage Club) - Tkaczyk Łukasz (Ronin Ruda Śląska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Kozdrach Radosław (Silesian Cage Club) - Jopek Tomasz (Fightman) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Brzeziński Jan (''Shirokuma'' MMA Suwałki ) - Niewiadomski Sebastian (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 3:37 - Poddanie - Duszenie Trójkątne nogami
  5. Wojtowicz Szymon (Spartakus Rzeszów) - Brud Piotr (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 2:26 - Poddanie - Balacha
  6. Michaliszyn Igor SCC (Silesian Cage Club) - Brzeziński Jan (''Shirokuma'' MMA Suwałki ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Sulich Adrian (Kaito Stalowa Wola) - Wojtowicz Szymon (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Wojtowicz Szymon (Spartakus Rzeszów) - Brzeziński Jan (''Shirokuma'' MMA Suwałki ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Brzeziński Jan (''Shirokuma'' MMA Suwałki ) - Oprządek Michał (Fight Club Niepokorni Orzesze) - Czas walki: 1:30 - Poddanie - mataleo
  10. Wojtowicz Szymon (Spartakus Rzeszów) - Posłowski Tomasz (Fire Fighting Junkies Kielce) - Czas walki: 2:38 - Poddanie - Balacha
  11. Michaliszyn Igor SCC (Silesian Cage Club) - Sulich Adrian (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  12. Michaliszyn Igor SCC (Silesian Cage Club) - Cavalieri Gracjan (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 1:50 - (T)KO - KO

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Światłoń Krystian (Combat Nowa Huta) - Markowicz Jakub (Grappling Kraków) - Czas walki: 2:27 - Poddanie - Gilotyna
  2. Żak Adrian (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Filipiec Marcin (Brak klubu) - Czas walki: 1:15 - Poddanie - Duszenie Trójkątne nogami
  3. Trzeciak Dawid (GRACIE BARRA RZESZÓW) - Kóska Oskar (Oświęcimski Klub MMA) - Czas walki: 0:47 - Poddanie - Gilotyna
  4. Trzeciak Dawid (GRACIE BARRA RZESZÓW) - Kowalczyk Adam Gwardia Tychy (Gwardia Tychy ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Trzeciak Dawid (GRACIE BARRA RZESZÓW) - Kowalczyk Adam Gwardia Tychy (Gwardia Tychy ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Kowalczyk Adam Gwardia Tychy (Gwardia Tychy ) - Światłoń Krystian (Combat Nowa Huta) - Czas walki: 0:35 - Poddanie - Gilotyna
  7. Trzeciak Dawid (GRACIE BARRA RZESZÓW) - Żak Adrian (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 0:36 - Poddanie - Gilotyna
  8. Żak Adrian (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Światłoń Krystian (Combat Nowa Huta) - Czas walki: 1:00 - Poddanie - Duszenie Trójkątne nogami

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Witkowski Kamil (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Karkoszka Cyprian (UKS Ronin ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Tokarski Piotr (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn) - Karkoszka Cyprian (UKS Ronin ) - Czas walki: 1:58 - Poddanie - kimura
  3. Mielczarski Łukasz (Wydra Gym) - Witkowski Kamil (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 2:10 - Poddanie - Duszenie Trójkątne nogami

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Jędrusiak Karol SWD (Szkoła Walki Drwala) - Lamparski Filip (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Trytek Michał (Legion Team Tarnów) - Kretskyi Oleksandr (Pińczowska Szkoła Walki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Kubiak Piotr (Sambo-combat) - Stępień Tymoteusz (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Jędrusiak Karol SWD (Szkoła Walki Drwala) - Trytek Michał (Legion Team Tarnów) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  5. Karkula Andrzej (UKS Barbakan) - Cichoń Rafał (Oświęcimski Klub MMA) - Czas walki: 2:16 - Poddanie - Balacha
  6. Olszowy Sebastian (Iron Dragon Mielec) - Kretskyi Oleksandr (Pińczowska Szkoła Walki) - Czas walki: 1:54 - Poddanie - Duszenie Trójkątne nogami
  7. Karkula Andrzej (UKS Barbakan) - Oleksiejczuk Czarek (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 2:44 - Poddanie - Balacha
  8. Kubiak Michał Vera FC (Vera Fight Club) - Michniak Kamil (Fightman) - Czas walki: 4:00 - Poddanie
  9. Olszowy Sebastian (Iron Dragon Mielec) - Sosna Paweł (Spartan Knurów ) - Czas walki: 1:25 - Poddanie - Balacha
  10. Sosna Paweł (Spartan Knurów ) - Gemza Łukasz (Vendetta Team) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  11. Jędrusiak Karol SWD (Szkoła Walki Drwala) - Karkula Andrzej (UKS Barbakan) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  12. Jędrusiak Karol SWD (Szkoła Walki Drwala) - Karkula Andrzej (UKS Barbakan) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  13. Kubiak Michał Vera FC (Vera Fight Club) - Karkula Andrzej (UKS Barbakan) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  14. Kubiak Michał Vera FC (Vera Fight Club) - Karkula Andrzej (UKS Barbakan) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  15. Jędrusiak Karol SWD (Szkoła Walki Drwala) - Olszowy Sebastian (Iron Dragon Mielec) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  16. Olszowy Sebastian (Iron Dragon Mielec) - Kubiak Michał Vera FC (Vera Fight Club) - Czas walki: 3:44 - Poddanie - Duszenie Trójkątne nogami
  17. Michniak Kamil (Fightman) - Zyzański Dawid VetoTeam BB (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 120 kg

  1. Mołdawa Mateusz Brawler (Brawler Końskie) - Kot Sebastian (Brzozowski Klub Sportowy ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Lalak Damian (Berserkers Venganza Racibórz) - Kolec Bartłomiej (Brak klubu) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  2. Szocik Andrzej (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) - Haładuda Łukasz (Gwardia Tychy ) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  3. Murzyn Józef (Fightman) - Kopeć Patryk (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 1:42 - (T)KO - TKO
  4. Murzyn Józef (Fightman) - Cechowy Dawid VT (Vendetta Team) - Czas walki: 4:00 - (T)KO
  5. Lalak Damian (Berserkers Venganza Racibórz) - Białek Jakub (Grappling Kraków) - Czas walki: 3:47 - (T)KO - KO
  6. Lalak Damian (Berserkers Venganza Racibórz) - Szocik Andrzej (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) - Czas walki: 1:35 - Poddanie - Gilotyna
  7. Murzyn Józef (Fightman) - Szocik Andrzej (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) - Czas walki: 1:40 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Breguła Tomasz (Vendetta Team) - Matras Kamil (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kulik Damian (Spartakus Mielec) - Chmielewski Mateusz B_KK (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Mozdyniewicz Tomasz (Szkoła Walki Drwala) - Kampa Przemysław (Vendetta Team) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  4. Kampa Przemysław (Vendetta Team) - Iwaszkowski Dawid (Spartan Knurów ) - Czas walki: 2:52 - Poddanie - Duszenie Trójkątne nogami
  5. Mozdyniewicz Tomasz (Szkoła Walki Drwala) - Dudek Adrian _ (Brak klubu) - Czas walki: 1:07 - Poddanie - mataleo
  6. Wierdak Patryk (Brak klubu) - Wiater Roman (Vendetta Team) - Czas walki: 3:15 - Poddanie - Duszenie Trójkątne nogami
  7. Płachciak Wojciech (Sparta Gold Team ) - Breś Tomasz (Grappling Kraków) - Czas walki: 2:17 - Poddanie - Balacha
  8. Wrzeszkiewicz Roland (Silesian Cage Club) - Broda Marcin (Combat Nowa Huta) - Czas walki: 3:42 - Poddanie - mataleo
  9. Płachciak Wojciech (Sparta Gold Team ) - Wierdak Patryk (Brak klubu) - Czas walki: 1:28 - Poddanie - Balacha
  10. Wrzeszkiewicz Roland (Silesian Cage Club) - Breguła Tomasz (Vendetta Team) - Czas walki: 1:07 - Poddanie - Gilotyna
  11. Kulik Damian (Spartakus Mielec) - Kurak Peter (Slovakia) - Czas walki: 0:34 - (T)KO - TKO
  12. Kulik Damian (Spartakus Mielec) - Wrzeszkiewicz Roland (Silesian Cage Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  13. Płachciak Wojciech (Sparta Gold Team ) - Mozdyniewicz Tomasz (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 1:21 - Poddanie - Balacha

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Lyszczyna Bartosz (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) - Jaśkaniec Jakub (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Tokarz Bartłomiej (Spartan Knurów ) - Król Michał (Underground MMA Elbląg) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Garbień Tomasz (Fightman) - Jaszczurowski Dawid - GK (Grappling Kraków) - Czas walki: 2:15 - Poddanie - Gilotyna
  4. Michalski Kamil (GB Spartan Team Chorzów) - Pieniążek Oskar (Combat Team Dębica) - Czas walki: 0:34 - Poddanie - Gilotyna
  5. Garbień Tomasz (Fightman) - Gajczak Tomasz (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 3:46 - Poddanie - Gilotyna
  6. Michalski Kamil (GB Spartan Team Chorzów) - Szmalec Maciej (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 0:34 - Poddanie - Gilotyna
  7. Lyszczyna Bartosz (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) - Czernik Maciej (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) - Czas walki: 3:58 - (T)KO - KO
  8. Wiesner Paweł (Silesian Cage Club) - Tokarz Bartłomiej (Spartan Knurów ) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  9. Lyszczyna Bartosz (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) - Wiesner Paweł (Silesian Cage Club) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  10. Michalski Kamil (GB Spartan Team Chorzów) - Garbień Tomasz (Fightman) - Czas walki: 1:34 - Poddanie - Gilotyna
  11. Wiesner Paweł (Silesian Cage Club) - Garbień Tomasz (Fightman) - Czas walki: 1:08 - Poddanie - Balacha

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Czernik Maciej (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) - Adamski Aleksander (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Grygonis Marcin (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) - Kwaśniok Mariusz (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
Walki kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 61 Kg

  1. Milczarek Aleksandra (TNT Wołomin) - Rola Aleksandra (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 0:55 - Poddanie - mataleo
  2. Milczarek Aleksandra (TNT Wołomin) - Kózka Joanna (Fightman) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Kózka Joanna (Fightman) - Rola Aleksandra (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 1:35 - Decyzja - Gilotyna
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów