Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Wołowik Piotr (Silesian Cage Club) - Zarzycki Marcin (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn) - Czas walki: 1:26 - Poddanie - Duszenie Trójkątne nogami

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 61 kg

  1. Czarek Edyta (Szkoła Walki Drwala) - Szakurow Iwona (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 66 kg

  1. Majewska Anna (Dragon Fight Club Sochaczew) - Szakurow Iwona (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 57 kg

  1. Kózka Joanna (Fightman) - Ertel Natalia (UKS Ronin Świętochłowice) - Czas walki: 0:10 - Poddanie - mataleo
  2. Kózka Joanna (Fightman) - Szotkowska Katarzyna (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 120 kg

  1. Kanigowski Patryk (MMA Wariors Zabrze ) - Socha Mateusz (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn) - Czas walki: 1:26 - Poddanie - Balacha
  2. Kanigowski Patryk (MMA Wariors Zabrze ) - Lozze Łukasz (Dragon Fight Club Sochaczew) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  3. Lozze Łukasz (Dragon Fight Club Sochaczew) - Socha Mateusz (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn) - Czas walki: 1:42 - Poddanie - Duszenie na kaczora

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Kopeć Patryk (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Moszkowicz Tomasz (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4+0:56 - Poddanie - Gilotyna
  2. Kania Adrian (Brak klubu) - Hartmaniz Łukasz (Ryoku Dojo) - Czas walki: 3:14 - Poddanie - Balacha
  3. Hartmaniz Łukasz (Ryoku Dojo) - Moszkowicz Tomasz (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  4. Kania Adrian (Brak klubu) - Kopeć Patryk (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 2:25 - Poddanie - Duszenie zza pleców

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Labus Michał (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Górski Vendetta Damian (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Lassota Rafał (Spartakus Rzeszów) - Ząbek Dariusz (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Górski Vendetta Damian (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) - Abdullakh Salamov (Hunter MMA) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  4. Lassota Rafał (Spartakus Rzeszów) - Labus Michał (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Kołoczek Paweł (Octagon Team ) - Kudła Łukasz (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Wawrzyczek Tomasz (Octagon Team ) - Kamiński Dawid (Underground MMA Elbląg) - Czas walki: 2:24 - Poddanie - Balacha
  3. Wawrzyczek Tomasz (Octagon Team ) - Tarnawa Radosław (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  4. Kudła Łukasz (Spartakus Rzeszów) - Tarnawa Radosław (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Kareta Dawid (Octagon Team ) - Kosmowski Mariusz (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: TKO - Decyzja
  2. Kwiczala Rafał (Octagon Team ) - Szajkowski Adam (Wrox Gym) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  3. Szajkowski Adam (Wrox Gym) - Kasowski Kamil (NKSW) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  4. Kwiczala Rafał (Octagon Team ) - Kareta Dawid (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Matuszek Daniel (Ryoku Dojo) - Jaros Martin (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Bieniek Krzysztof - F (Fightman) - Kołoczek Piotr (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Matuszek Daniel (Ryoku Dojo) - Popiel Michał (Fightman) - Czas walki: 2:09 - Poddanie - mataleo
  4. Kołoczek Piotr (Octagon Team ) - Popiel Michał (Fightman) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Matuszek Daniel (Ryoku Dojo) - Bieniek Krzysztof - F (Fightman) - Czas walki: 4+2 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Haba Justyna (Spartakus Rzeszów) - Abdullakh Salamov (Hunter MMA) - Czas walki: 1:50 - (T)KO - RSC
  2. Kabiesz Kamil Octagon (Octagon Team ) - Góral Łukasz FB (Fightman) - Czas walki: 0:43 - Poddanie - Duszenie Trójkątne nogami

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Greń Damian (Octagon Team ) - Babciński Artur (Sambo Zabrze ) - Czas walki: 0:31 - Poddanie - Duszenie Trójkątne nogami
  2. Legierski Mateusz - OT_C (Octagon Team ) - Mroczkowski Krzysztof (Sambo Zabrze ) - Czas walki: 0:11 - Poddanie - Gilotyna
  3. Babciński Artur (Sambo Zabrze ) - Mroczkowski Łukasz (MMA Team Ełk) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Goszcz Radosław (Dragon Fight Club Sochaczew) - Orłowski Wojciech (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Tkaczyk Szymon (Vencedores Rio Grappling Club Lubliniec ) - Orłowski Wojciech (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  3. Goszcz Radosław (Dragon Fight Club Sochaczew) - Czeremszyński Piotr (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 1:25 - Poddanie - Duszenie Trójkątne nogami

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Majdan Błażej (Spartakus Rzeszów) - Kmiecik Patryk (Sambo Zabrze ) - Czas walki: 1:22 - Decyzja - Balacha
  2. Tokarski Piotr (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn) - Sochacki Filip (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 2:11 - Poddanie - Duszenie Trójkątne
  3. Rzepka Bartosz (Spartakus Rzeszów) - Smolarz Rafał (UKS Ronin Świętochłowice) - Czas walki: 1:16 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma
  4. Rzepka Bartosz (Spartakus Rzeszów) - Ziółko Nikodem (Fightman) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Ziółko Nikodem (Fightman) - Tokarski Piotr (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Majdan Błażej (Spartakus Rzeszów) - Tokarski Piotr (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn) - Czas walki: 2:40 - Poddanie - Duszenie Trójkątne nogami
  7. Czeremszyński Piotr (Spartakus Rzeszów) - Tkaczyk Łukasz (Ronin Ruda Śląska) - Czas walki: 3:32 - Poddanie - Gilotyna

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Mirga Aldo (Fightman) - Lamparski Filip (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Jędrusiak Karol SWD (Szkoła Walki Drwala) - Jankowski Szymon (Sambo Zabrze ) - Czas walki: 0:39 - Poddanie - Balacha
  3. Król Maciej (TNT Wołomin) - Stępień Tymoteusz (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  4. Normantowicz Sebastian (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn) - Król Maciej (TNT Wołomin) - Czas walki: 1:56 - Poddanie - mataleo
  5. Jędrusiak Karol SWD (Szkoła Walki Drwala) - Mirga Aldo (Fightman) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  6. Król Maciej (TNT Wołomin) - Mirga Aldo (Fightman) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  7. Jędrusiak Karol SWD (Szkoła Walki Drwala) - Normantowicz Sebastian (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn) - Czas walki: 1:38 - Poddanie - Balacha

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Chmiołek Rafał (Legion Team Tarnów) - Latocha Mateusz (Stowarzyszenie Dynamicznej Pięści ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Dec Jakub (Podkarpacka Szkoła Krav Maga ) - Płoski Dorian (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn) - Czas walki: 0:35 - Poddanie - Gilotyna
  3. Płoski Dorian (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn) - Latocha Mateusz (Stowarzyszenie Dynamicznej Pięści ) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  4. Dec Jakub (Podkarpacka Szkoła Krav Maga ) - Chmiołek Rafał (Legion Team Tarnów) - Czas walki: 3:59 - Poddanie - Duszenie

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Zalewski Artur (Brak klubu) - Zambrowski Adam Fightman (Fightman) - Czas walki: 1:33 - Poddanie - Duszenie rękoma

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Pacułt Tomasz (Grappling Kraków) - Krówka Dawid (Sambo Zabrze ) - Czas walki: 3:05 - Poddanie - mataleo
  2. Pawera Adam (Octagon Team ) - Raźny Dawid (Grappling Kraków) - Czas walki: 2:07 - Poddanie - Balacha
  3. Raźny Dawid (Grappling Kraków) - Krówka Dawid (Sambo Zabrze ) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  4. Pawera Adam (Octagon Team ) - Pacułt Tomasz (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Mikruta Robert (Brak klubu) - Normantowicz Radosław (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn) - Czas walki: 2:13 - (T)KO - KO
  2. Normantowicz Radosław (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn) - Kras Krzysztof (Fenix Warszawa ) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  3. Mikruta Robert (Brak klubu) - Kras Krzysztof (Fenix Warszawa ) - Czas walki: 4:00 - Walkower
Walki kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 61 kg

  1. Haba Justyna (Spartakus Rzeszów) - Czarek Edyta (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 57 kg

  1. Kózka Joanna (Fightman) - Ertel Natalia (UKS Ronin Świętochłowice) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów