Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 96 kg

  1. Maniak Piotr (Valiant Gold Team ) - Kulpa Łukasz (MMAtaleo Słupsk) - Czas walki: 1:06 - Poddanie - dźwignia na staw skokowy

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Ruta Patryk (Berserker Szczecin ) - Cieśla Piotr (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) - Czas walki: 0:38 - Poddanie - trójkąt nogami
  2. Ruta Patryk (Berserker Szczecin ) - Iwicki Łukasz (Gold Team Polska) - Czas walki: 1:41 - Poddanie - Mataleo
  3. Florczak Krzysztof (Hammer Fist Fight Club) - Szaja Paweł (Ju Jitsu Kobudo Lubsko) - Czas walki: 1:41 - Poddanie - dźwignia na staw kolanowy
  4. Szaja Paweł (Ju Jitsu Kobudo Lubsko) - Iwicki Łukasz (Gold Team Polska) - Czas walki: 2:35 - Poddanie - Balacha

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Zysk Tomasz (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Kordylewicz Paweł (Streffa Fight Team Lubin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Zysk Tomasz (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Kordylewicz Paweł (Streffa Fight Team Lubin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Wojtkowiak Sławomir (Murowana Goślina Team ) - Turek Dawid (Ankos Zapasy Poznań ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Mieczkowski Damian (Arrachion Olsztyn) - Ławniczak Daniel (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Dziudzia Łukasz (Ankos Zapasy Poznań ) - Koziorzębski Kacper (Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Kosicki Jakub (Alliance) - Ciesielski Jakub (Berserkers Team Stargard ) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  7. Ławniczak Daniel (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Raźniak Krzysztof (Atlas F.C. ) - Czas walki: 3:39 - Poddanie - Gilotyna
  8. Bielski Krystian (Grappling Team Mława ) - Ratajczak Bartłomiej (Kohorta Poznań) - Czas walki: 0:56 - (T)KO - (T)KO
  9. Mieczkowski Damian (Arrachion Olsztyn) - Wojtkowiak Sławomir (Murowana Goślina Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Bielski Krystian (Grappling Team Mława ) - Zysk Tomasz (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Czas walki: 1:00 - (T)KO - KO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Koperski Kamil (Our Team) - Śmiełowski Dawid (Kohorta Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Słupski Franek (Pankration Poznań) - Mikołajczyk Dawid (Kohorta Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Koziorzębski Kacper (Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza) - Rogowski Michał (MMAtaleo Słupsk) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Sobczak Tomasz (MMA Czarni Słupsk ) - Meyer Piotr (MMA Czarni Słupsk ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Emche Mateusz (CHECKMAT KOCH TEAM) - Wieczorek Jakub (Atlas F.C. ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Koperski Kamil (Our Team) - Imbierski Tobiasz (Ju Jitsu Kobudo Lubsko) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Imbierski Tobiasz (Ju Jitsu Kobudo Lubsko) - Somionka Marcin (MMA Czarni Słupsk ) - Czas walki: 0:51 - Poddanie - Balacha
  8. Koperski Kamil (Our Team) - Iwanicki Kamil (MMA Czarni Słupsk ) - Czas walki: 2:16 - Poddanie - Balacha
  9. Kosicki Jakub (Alliance) - Słupski Franek (Pankration Poznań) - Czas walki: 2:19 - Poddanie - Balacha
  10. Ciesielski Jakub (Berserkers Team Stargard ) - Trela Emil (Brak klubu) - Czas walki: 0:52 - Poddanie - Gilotyna
  11. Sobczak Tomasz (MMA Czarni Słupsk ) - Emche Mateusz (CHECKMAT KOCH TEAM) - Czas walki: 1:52 - (T)KO - (T)KO
  12. Sobczak Tomasz (MMA Czarni Słupsk ) - Kosicki Jakub (Alliance) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Puchalski Jakub (MMAtaleo Słupsk) - Królczyk Jacek (MMA Devil Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Gacka Kacper (Ankos Zapasy Poznań ) - Mroczkowski Jakub (Czerwony Smok Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Dziudzia Łukasz (Ankos Zapasy Poznań ) - Wiśniewski Patryk Sparta Team Goleniów (Sparta Team Goleniów) - Czas walki: 1:09 - Poddanie - Balacha
  4. Koperski Kamil (Our Team) - Dziudzia Łukasz (Ankos Zapasy Poznań ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Mroczkowski Jakub (Czerwony Smok Poznań) - Puchalski Jakub (MMAtaleo Słupsk) - Czas walki: 1:25 - Decyzja - RSC
  6. Maciejewski Mateusz (Murowana Goślina Team ) - Puchalski Jakub (MMAtaleo Słupsk) - Czas walki: 1:17 - Poddanie - Balacha

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Czempała Adrian (Berserkers Team Stargard ) - Stanisławski Hubert (Pankration Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Czekaj Damian (Drysdale Łódź ) - Góral Łukasz FB (Fightman) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Stanisławski Hubert (Pankration Poznań) - Góral Łukasz FB (Fightman) - Czas walki: 2:01 - Poddanie - trójkąt nogami

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Dłużniewski Kacper (MMA Devil Świebodzin) - Głowiński Krystian (Pretorian Gorzów Wlkp) - Czas walki: 0:13 - (T)KO - KO
  2. Dłużniewski Kacper (MMA Devil Świebodzin) - Rybak Mateusz (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) - Czas walki: 1:45 - Poddanie - Balacha

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Perzanowski Dominik (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) - Czpiewski Patryk (MMAtaleo Słupsk) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Perzanowski Dominik (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) - Bugajski Łukasz (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Rybak Mateusz (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) - Błażusiak Daniel (Berserker Szczecin ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Ujma Damian (MMAtaleo Słupsk) - Stoiński Patryk (Murowana Goślina Team ) - Czas walki: 4+0:20 - Poddanie - Anakonda
  5. Strzała Bartosz (Fighters Factory) - Karpiński Patryk (Sambo-combat) - Czas walki: 2:06 - Poddanie - Balacha
  6. Holka Bartłomiej (Szkoła Sztuk Walki KAZURO) - Ujma Damian (MMAtaleo Słupsk) - Czas walki: 1:11 - Poddanie - Gilotyna
  7. Bartoszewicki Maksymilian (MMA Ostrów Wielkopolski) - Oniszczuk Kamil (KS Pretorian Gorzów Wlkp.) - Czas walki: 3:30 - Poddanie - Gilotyna
  8. Bartoszewicki Maksymilian (MMA Ostrów Wielkopolski) - Holka Bartłomiej (Szkoła Sztuk Walki KAZURO) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Strzała Bartosz (Fighters Factory) - Bartoszewicki Maksymilian (MMA Ostrów Wielkopolski) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Wojtyniak Łukasz (Drysdale Jiu Jitsu) - Piechociński Artur (Husaria Mława) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Żak Adrian (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Wilk Bartosz (Fight Academy Stargard ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Strzała Bartosz (Fighters Factory) - Kacprzyk Gracjan (Berserker Szczecin ) - Czas walki: 0:30 - Poddanie - Balacha
  4. Piechociński Artur (Husaria Mława) - Ciesielski Bartosz (Shooters Konin) - Czas walki: 0:58 - Poddanie - Balacha
  5. Żak Adrian (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Kościołek Krystian (Sparta Team Goleniów) - Czas walki: 3:55 - Poddanie - Balacha
  6. Wojtyniak Łukasz (Drysdale Jiu Jitsu) - Napierajczyk Sebastian (Berserkers Team Stargard ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Wojtyniak Łukasz (Drysdale Jiu Jitsu) - Żak Adrian (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Strzała Bartosz (Fighters Factory) - Perzanowski Dominik (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) - Czas walki: 3:39 - Poddanie - Duszenie trójkątne

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Napierajczyk Sebastian (Berserkers Team Stargard ) - Jaruga Radek (Fight Academy Stargard ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Jaruga Radek (Fight Academy Stargard ) - Korobczuk Jakub (Sparta Team Goleniów) - Czas walki: 3:22 - Poddanie - Balacha
  3. Szydłowski Maciej (Fighting Division Bydgoszcz) - Bartłomiejczyk Rafał (Berserker Szczecin ) - Czas walki: 0:25 - Poddanie - Balacha
  4. Przybylski Marcin (Kohorta Poznań) - Czempała Patryk (Berserkers Team Stargard ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Szydłowski Maciej (Fighting Division Bydgoszcz) - Król Adam (MMA Witkowo ) - Czas walki: 3;16 - Poddanie - Duszenie zza pleców
  6. Kościołek Jarosław (Sparta Team Goleniów) - Czarnecki Marco Berserker Szczecin (Berserker Szczecin ) - Czas walki: 1:04 - Poddanie - Balacha

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Roźniakowski Patryk Vera FC (Vera Fight Club) - Łaga Mateusz (MMAtaleo Słupsk) - Czas walki: 0:37 - Poddanie - Balacha
  2. Roźniakowski Patryk Vera FC (Vera Fight Club) - Nieruszewicz Paweł (Brak klubu) - Czas walki: 3:58 - Poddanie - Balacha
  3. Nieruszewicz Paweł (Brak klubu) - Oleksiejczuk Czarek (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Wyrwas Patryk (MMA Devil Poznań) - Piwowarczyk Tymoteusz (MMA Devil Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Sosiński Sebastian (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Szykuć Adrian (Berserker Szczecin ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Szal Artur (Gracie Barra Poznań Team Draculin) - Barnaś Bartosz (MMA Devil Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Michałowski Karol (Fighting Division Bydgoszcz) - Biernacki Paweł (Gold Team Polska) - Czas walki: 2:33 - Poddanie - Duszenie zza pleców
  4. Grab Mateusz (Pretorian Gorzów Wlkp) - Skrzypczak Adrian (Fighting Division Bydgoszcz) - Czas walki: 0:35 - Poddanie - kimura
  5. Michałowski Karol (Fighting Division Bydgoszcz) - Sosiński Sebastian (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Czas walki: 4+1:45 - Poddanie - Duszenie
  6. Szal Artur (Gracie Barra Poznań Team Draculin) - Grab Mateusz (Pretorian Gorzów Wlkp) - Czas walki: 2:40 - Poddanie - Gilotyna
  7. Grab Mateusz (Pretorian Gorzów Wlkp) - Sosiński Sebastian (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Jańczuk Przemysław (Berserkers Team Stargard ) - Młynkiewicz Patryk (MMA Devil Poznań) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  2. Surmaj Aramis (Berserkers Team Stargard ) - Sworzeniowski Krzysztof (Sparta Team Goleniów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Piechowiak Tomasz (MMA Devil Poznań) - Kaufmann Paweł (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Surmaj Aramis (Berserkers Team Stargard ) - Litwiniec Wojciech (Pankration Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Łankuć Marcin (Pretorian Gorzów Wlkp) - Wiśniewski Marcin (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Czas walki: 2:40 - Poddanie - Duszenie trójkątne
  6. Mirzyński Adam (Pretorian Gorzów Wlkp) - Więcławski Mateusz (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) - Czas walki: 1:38 - (T)KO - (T)KO
  7. Mirzyński Adam (Pretorian Gorzów Wlkp) - Jańczuk Przemysław (Berserkers Team Stargard ) - Czas walki: 1:08 - (T)KO - TKO
  8. Młyński Oliwier - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Mirzyński Adam (Pretorian Gorzów Wlkp) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Mirzyński Adam (Pretorian Gorzów Wlkp) - Piechowiak Tomasz (MMA Devil Poznań) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - Gilotyna
  10. Młyński Oliwier - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Łankuć Marcin (Pretorian Gorzów Wlkp) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Młyński Oliwier - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Pietras Marek (Berserkers Team Stargard ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Pacuła Maciej (Rio Grappling Wrocław) - Kasper Bartosz (MMA Devil Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Piechowiak Tomasz (MMA Devil Poznań) - Skrzypczak Mateusz (Berserkers Team Stargard ) - Czas walki: 1:30 - Poddanie - trójkąt nogami
  4. Pacuła Maciej (Rio Grappling Wrocław) - Herzberg Jakub (Fight Academy Bydgoszcz) - Czas walki: 2:38 - Poddanie - Balacha
  5. Wolański Michał - ChS (Fight Academy Stargard ) - Szyguła Dawid (Berserkers Team Wielkopolska ) - Czas walki: 1:44 - Poddanie - Gilotyna
  6. Pacuła Maciej (Rio Grappling Wrocław) - Wolański Michał - ChS (Fight Academy Stargard ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Herzberg Jakub (Fight Academy Bydgoszcz) - Kwolek Kacper Berserker Szczecin (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Herzberg Jakub (Fight Academy Bydgoszcz) - Szyguła Dawid (Berserkers Team Wielkopolska ) - Czas walki: 2:45 - (T)KO - KO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Goworko Michał (Pretorian Gorzów Wlkp) - Tomczak Kacper (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) - Czas walki: 2:48 - Poddanie - trójkąt nogami
  2. Czempała Adrian (Berserkers Team Stargard ) - Tomczak Kacper (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Przybylski Marcin (Kohorta Poznań) - Goworko Michał (Pretorian Gorzów Wlkp) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Chudzik Ireneusz (Walka Gniezno) - Pracz Jan (MMA Devil Poznań) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  2. Szczęch Marcin - PMP (Panteon Mistrzów MMA Poznań) - Chudzik Ireneusz (Walka Gniezno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Pracz Jan (MMA Devil Poznań) - Szczęch Marcin - PMP (Panteon Mistrzów MMA Poznań) - Czas walki: 1:23 - Poddanie - Duszenie zza pleców
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów