Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 87 kg

  1. Strojek Mateusz (Spartakus Mielec) - Pietkiewicz Robert (Sportowe Zagłębie ) - Czas walki: 0:47 - Poddanie - Duszenie zza pleców
  2. Kęsik Cezariusz (Puławy Koks Gym) - Skalny Daniel (Grappling Kraków) - Czas walki: 0:48 - (T)KO - TKO
  3. Kęsik Cezariusz (Puławy Koks Gym) - Strojek Mateusz (Spartakus Mielec) - Czas walki: 5+5 - Decyzja

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Mizak Kamil (Cross Fight Club ) - Czajkowski Alan (Puławy Koks Gym) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Rogóż Patryk (Fightman) - Kępa Adrian (MMA Wariors Zabrze ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Czajkowski Alan (Puławy Koks Gym) - Szaja Paweł (Ju Jitsu Kobudo Lubsko) - Czas walki: 0;37 - (T)KO - TKO
  4. Kępa Adrian (MMA Wariors Zabrze ) - Czajkowski Alan (Puławy Koks Gym) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Rogóż Patryk (Fightman) - Mizak Kamil (Cross Fight Club ) - Czas walki: 0:57 - Poddanie - Balacha

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Hamdan Rami (Spartakus Rzeszów) - Delikowski Maciej (Brak klubu) - Czas walki: 3:53 - Poddanie - Balacha

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 67 kg

  1. Momot Marcin (Grappling Kraków) - Bakalarz Damian (Grappling Kraków) - Czas walki: 2:40 - Poddanie - trójkąt rękoma

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 61 kg

  1. Rok Natalia (ANIMMALS) - Kopińska Karina (Sportowe Zagłębie ) - Czas walki: 2:14 - Poddanie - trójkąt rękoma

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 57 kg

  1. Węgrzyn Angelika (Fight Club Bytom .) - Spyra Żaneta (UKS Ronin Świętochłowice) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 120 kg

  1. Kanigowski Patryk (MMA Wariors Zabrze ) - Długajczyk Dawid (Shogun Mysłowice) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Słomka Kuba (Spartakus Team Zakopane) - Kowalik Michał (Puławy Koks Gym) - Czas walki: 0:34 - (T)KO - TKO
  3. Kanigowski Patryk (MMA Wariors Zabrze ) - Ćwikła Łukasz (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 1:12 - (T)KO - TKO
  4. Słomka Kuba (Spartakus Team Zakopane) - Duraj Patryk (Cross Fight Club ) - Czas walki: 4:00 - (T)KO
  5. Duraj Patryk (Cross Fight Club ) - Bednorz Jacek (MMA Wariors Zabrze ) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  6. Długajczyk Dawid (Shogun Mysłowice) - Duraj Patryk (Cross Fight Club ) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  7. Słomka Kuba (Spartakus Team Zakopane) - Kanigowski Patryk (MMA Wariors Zabrze ) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - klucz na rękę

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Bednorz Jacek (MMA Wariors Zabrze ) - Wojdat Michał (Puławy Koks Gym) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Laskowski Mateusz (Spartakus Team Zakopane) - Biłas Daniel (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Gorgoń Przemysław (Brak klubu) - Chmiołek Rafał (Legion Team Tarnów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Laskowski Mateusz (Spartakus Team Zakopane) - Gorgoń Przemysław (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Grzelak Adrian (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Włosiński Arkadiusz (Pińczowska Szkoła Walki) - Czas walki: 4:00 - (T)KO - TKO
  5. Laskowski Mateusz (Spartakus Team Zakopane) - Grzelak Adrian (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Grzelak Adrian (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Rola Bartłomiej (Spartakus Team Zakopane) - Czas walki: 1:16 - Poddanie - ba

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Hamdan Kamil (Spartakus Rzeszów) - Burkat Robert (Octagon& Fenix Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Hamdan Kamil (Spartakus Rzeszów) - Klęczar Robert (Oświęcimski Klub MMA) - Czas walki: 2:48 - Poddanie - dźwignia na staw łokciowy
  3. Klęczar Robert (Oświęcimski Klub MMA) - Burkat Robert (Octagon& Fenix Kraków) - Czas walki: 4:00 - (T)KO - TKO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Nowak Dawid (Formma GYM Wadowice) - Hasiak Sylwin (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Barłóg Mateusz (Spartakus Rzeszów) - Hasiak Sylwin (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Błażejewski Adrian (UKJ Millenium Rzeszów ) - Barłóg Mateusz (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 3:01 - Poddanie - Gilotyna
  4. Nowak Dawid (Formma GYM Wadowice) - Błażejewski Adrian (UKJ Millenium Rzeszów ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Sobczyński Daniel (Puławy Koks Gym) - Lassota Sławomir (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Weron Daniel (Spartakus Team Zakopane) - Czaja Kamil (Dexters Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Łęczek Paweł (Pińczowska Szkoła Walki) - Trzeciak Dawid (GRACIE BARRA RZESZÓW) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Poziomek Michał (Dybol Team Zabrze) - Weron Daniel (Spartakus Team Zakopane) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Jopek Tomasz (Fightman) - Łęczek Paweł (Pińczowska Szkoła Walki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Weron Daniel (Spartakus Team Zakopane) - Łęczek Paweł (Pińczowska Szkoła Walki) - Czas walki: 1:14 - Poddanie - Gilotyna
  6. Jopek Tomasz (Fightman) - Poziomek Michał (Dybol Team Zabrze) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Semeniuk Patryk - SP (Puławy Koks Gym) - Mazur Mariusz (Strefa Walki Leszno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Mach Maciej (Dexters Team) - Łukaszczyk Bartłomiej Spartakus Team Zakopane (Spartakus Team Zakopane) - Czas walki: 1:03 - Poddanie - Gilotyna
  3. Tkaczyk Łukasz (Ronin Ruda Śląska) - Abdullakh Salamov (Hunter MMA) - Czas walki: 0:28 - Poddanie - Gilotyna
  4. Mach Maciej (Dexters Team) - Tkaczyk Łukasz (Ronin Ruda Śląska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Majdan Błażej (Spartakus Rzeszów) - Semeniuk Patryk - SP (Puławy Koks Gym) - Czas walki: 2:04 - Decyzja - Duszenie zza pleców
  6. Majdan Błażej (Spartakus Rzeszów) - Bartodziej Mariusz (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 3:32 - Poddanie - Balacha
  7. Semeniuk Patryk - SP (Puławy Koks Gym) - Tkaczyk Łukasz (Ronin Ruda Śląska) - Czas walki: 3:07 - Poddanie - Balacha
  8. Majdan Błażej (Spartakus Rzeszów) - Mach Maciej (Dexters Team) - Czas walki: 1:24 - Poddanie - Balacha

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Jasiński Dawid (Dexters Team) - Teper Tomasz (Alliance) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  2. Główczyk Krystian (Dexters Team) - Sochacki Filip (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  3. Borawski Paweł (MTS ''Płomień'' Milowice ) - Drelich Paweł (Scorpion Krępice ) - Czas walki: 1:13 - Poddanie
  4. Mlekodaj Olaf (Grappling Kraków) - Główczyk Krystian (Dexters Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Jasiński Dawid (Dexters Team) - Główczyk Krystian (Dexters Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Borawski Paweł (MTS ''Płomień'' Milowice ) - Jasiński Dawid (Dexters Team) - Czas walki: 0:45 - Poddanie - trójkąt nogami
  7. Borawski Paweł (MTS ''Płomień'' Milowice ) - Mlekodaj Olaf (Grappling Kraków) - Czas walki: 4+1:28 - Poddanie - trójkąt nogami

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Trytek Michał (Legion Team Tarnów) - Kretskyi Yarosław (Pińczowska Szkoła Walki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Szpot Michał (Spartakus Team Zakopane) - Kretskyi Oleksandr (Pińczowska Szkoła Walki) - Czas walki: 4+2 - Poddanie
  3. Cichoń Rafał (Oświęcimski Klub MMA) - Przybyło Dominik (Brak klubu) - Czas walki: 2:32 - Poddanie - Gilotyna
  4. Trytek Michał (Legion Team Tarnów) - Zyzański Dawid VetoTeam BB (Veto Team Bielsko-Biała ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Zyzański Dawid VetoTeam BB (Veto Team Bielsko-Biała ) - Cichoń Rafał (Oświęcimski Klub MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Trytek Michał (Legion Team Tarnów) - Szpot Michał (Spartakus Team Zakopane) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Trytek Michał (Legion Team Tarnów) - Szpot Michał (Spartakus Team Zakopane) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Szpot Michał (Spartakus Team Zakopane) - Cichoń Rafał (Oświęcimski Klub MMA) - Czas walki: 1:49 - Poddanie - Balacha

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Cechowy Dawid VT (Vendetta Team) - Strzoda Kamil (MMA Wariors Zabrze ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Szocik Andrzej (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) - Woś Przemysław (Sportowe Zagłębie ) - Czas walki: 0:56 - Decyzja - RSC
  3. Jadczyk Jakub (Shogun Mysłowice) - Abdullakh Salamov (Hunter MMA) - Czas walki: 3:34 - Decyzja - kimura
  4. Franczyk Darek (Spartakus Team Zakopane) - Kaźmierczak Dawid (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  5. Szocik Andrzej (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) - Domagała Marek (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 1:34 - Poddanie - trójkąt nogami
  6. Barci Krzysztof (Grappling Kraków) - Goławski Michał (Puławy Koks Gym) - Czas walki: 0:34 - (T)KO - KO
  7. Jadczyk Jakub (Shogun Mysłowice) - Franczyk Darek (Spartakus Team Zakopane) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Szocik Andrzej (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) - Franczyk Darek (Spartakus Team Zakopane) - Czas walki: 4+0:56 - Poddanie - Mataleo
  9. Barci Krzysztof (Grappling Kraków) - Jadczyk Jakub (Shogun Mysłowice) - Czas walki: 0:35 - Poddanie - Gilotyna

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Szozda Grzegorz (Dexters Team) - Skóra Artur (Legion Team Tarnów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Krzyżański Piotr (Dexters Team) - Broda Marcin (Combat Nowa Huta) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Matla Krzysztof (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Buta Paweł (ELITARNI MMA TEAM ) - Czas walki: 0:39 - Poddanie - Gilotyna
  4. Bielic Paweł (Dexters Team) - Mosakowski Mariusz (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 3:26 - Poddanie - Gilotyna
  5. Szozda Grzegorz (Dexters Team) - Orawczak Patryk (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 2:39 - Poddanie - Balacha
  6. Matla Krzysztof (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Lechowicz Sebastian (Formma GYM Wadowice) - Czas walki: 0:48 - Poddanie - Mataleo
  7. Szozda Grzegorz (Dexters Team) - Matla Krzysztof (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Matla Krzysztof (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Bielic Paweł (Dexters Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Szozda Grzegorz (Dexters Team) - Krzyżański Piotr (Dexters Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Krajewski Łukasz (Spartakus Rzeszów) - Uczniak Michał (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Bal Marek (Spartakus Rzeszów) - Wieczorek Paweł (MMA Wariors Zabrze ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Bielic Paweł (Dexters Team) - Kaczmarek Marcin (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Jonda Jarosław (MMA Wariors Zabrze ) - Kacprzyński Mariusz (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  5. Krzyżański Piotr (Dexters Team) - Stawiarz Sylwester (MMA Wariors Zabrze ) - Czas walki: 1:50 - Poddanie - Gilotyna
  6. Antos Adrian (Cross Fight Club ) - Krajewski Łukasz (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 1:10 - Poddanie - trójkąt nogami
  7. Karliński Jakub (Grappling Kraków) - Bal Marek (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 0:54 - Poddanie - Duszenie trójkątne
  8. Wilk Bartosz (Fight Academy Stargard ) - Krawiec Jakub (ELITARNI MMA TEAM ) - Czas walki: 0:20 - (T)KO - TKO
  9. Antos Adrian (Cross Fight Club ) - Jonda Jarosław (MMA Wariors Zabrze ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Karliński Jakub (Grappling Kraków) - Wilk Patryk (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  11. Jonda Jarosław (MMA Wariors Zabrze ) - Wilk Patryk (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) - Czas walki: 1:27 - Poddanie - Balacha

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Grygonis Marcin (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) - Przybyłowski Wojciech (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 2:41 - Poddanie - Balacha
  2. Boznanski Erwin (Thai Gym Tarnów ) - Wychowaniec Łukasz (Brak klubu) - Czas walki: 0:43 - (T)KO - TKO
  3. Grygonis Marcin (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) - Żurowski Karol Cross FC (Cross Fight Club ) - Czas walki: 1:21 - Poddanie - Mataleo
  4. Żurowski Karol Cross FC (Cross Fight Club ) - Wychowaniec Łukasz (Brak klubu) - Czas walki: 0:28 - Poddanie - Gilotyna
  5. Boznanski Erwin (Thai Gym Tarnów ) - Grygonis Marcin (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) - Czas walki: 3:38 - (T)KO - KO
  6. Antos Adrian (Cross Fight Club ) - Karliński Jakub (Grappling Kraków) - Czas walki: 1:38 - (T)KO - KO
  7. Boznanski Erwin (Thai Gym Tarnów ) - Jasiuczenia Hubert Dexters (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Zięba Sylwester (UKS Ronin Świętochłowice) - Jaworski Kacper (Target Muay Thai) - Czas walki: 1:59 - (T)KO - KO
  2. Zięba Sylwester (UKS Ronin Świętochłowice) - Kasprzak Grzegorz (Alliance) - Czas walki: 2:06 - Poddanie - Gilotyna
  3. Kasprzak Grzegorz (Alliance) - Porada Robert (Cross Fight Club ) - Czas walki: 0:39 - Poddanie - Duszenie gilotynowe

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Lazarek Łukasz (Black Devils Czechowice Dziedzice) - Bałasz Eryk (Formma GYM Wadowice) - Czas walki: 1:56 - Poddanie - trójkąt nogami
  2. Jaśkaniec Jakub (Grappling Kraków) - Pękala Grzegorz (Formma GYM Wadowice) - Czas walki: 3:52 - Poddanie - Mataleo
  3. Czapliński Marcin (Octagon& Fenix Kraków) - Lazarek Łukasz (Black Devils Czechowice Dziedzice) - Czas walki: 1:39 - (T)KO - KO
  4. Jaśkaniec Jakub (Grappling Kraków) - Czapliński Marcin (Octagon& Fenix Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Pękala Grzegorz (Formma GYM Wadowice) - Lazarek Łukasz (Black Devils Czechowice Dziedzice) - Czas walki: 0:22 - (T)KO - KO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria kobiety do 55Kg

  1. Barci Krzysztof (Grappling Kraków) - Szocik Andrzej (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) - Czas walki: 2:40 - Poddanie - Gilotyna

Formuła młodzieżowiec (M) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Petrusiewicz Krystian MMA WZ (Spartan Knurów ) - Banasiewicz Przemysław (Shogun Mysłowice) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła młodzieżowiec (M) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Kapias Sebastian (Black Devils Czechowice Dziedzice) - Markiel Marek (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kapias Sebastian (Black Devils Czechowice Dziedzice) - Wardak Piotr (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Markiel Marek (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Wardak Piotr (Grappling Kraków) - Czas walki: 2:06 - Poddanie - dźwignia na staw łokciowy

Formuła młodzieżowiec (M) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Byrski Krystian (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Serba Bartosz (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Wojnar Adrian (Grappling Kraków) - Serba Bartosz (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Pietras Kamil (Iron Dragon Mielec) - Wojnar Adrian (Grappling Kraków) - Czas walki: 0:37 - Poddanie - Duszenie trójkątne
  4. Pietras Kamil (Iron Dragon Mielec) - Byrski Krystian (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła młodzieżowiec (M) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Wójcik Kamil - KSW (Kaito Stalowa Wola) - Bakalarz Damian (Grappling Kraków) - Czas walki: 3:07 - Poddanie - Gilotyna

Formuła młodzieżowiec (M) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Faruga Bartłomiej (Black Devils Czechowice Dziedzice) - Becmer Kasjan (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) - Czas walki: 4+0:50 - Poddanie - Gilotyna
Walki kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 57 kg

  1. Kózka Joanna (Fightman) - Nowińska Magdalena (UKS Ronin Świętochłowice) - Czas walki: 2:39 - Poddanie - klucz na rękę
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów