Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Wawrzyczek Tomasz (Octagon Team ) - Cichopek Dawid (Shogun Mysłowice ) - Czas walki: 1:06 - Poddanie - trójkąt nogami
  2. Żygliński Paweł (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Cichopek Dawid (Shogun Mysłowice ) - Czas walki: 1:52 - Poddanie
  3. Wawrzyczek Tomasz (Octagon Team ) - Żygliński Paweł (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 3:02 - Poddanie - trójkąt nogami

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 67 kg

  1. Ploch Kamil (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) - Mosgalik Kamil (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kala Daniel (GB Spartan Team Chorzów) - Ploch Kamil (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  3. Mosgalik Kamil (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) - Kala Daniel (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 1:28 - Poddanie - trójkąt nogami

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Mroczka Ireneusz (Sparta Gold Team ) - Olczyk Adrian (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Mroczka Ireneusz (Sparta Gold Team ) - Wojtas Dawid (AKS Wrestler ) - Czas walki: 2:18 - Poddanie - Balacha
  3. Olczyk Kamil (AFC Adrenalina Fight Częstochowa) - Wojtas Dawid (AKS Wrestler ) - Czas walki: 2:59 - Poddanie - Balacha

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Gorgoń Przemysław (Brak klubu) - Labus Michał (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  2. Murawski Michał (Octagon Team ) - Labus Michał (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Gorgoń Przemysław (Brak klubu) - Murawski Michał (Octagon Team ) - Czas walki: 2:42 - Poddanie - trójkąt nogami

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Kołoczek Paweł (Octagon Team ) - Orłowski Mateusz (GLKS Nadarzyn) - Czas walki: 2:36 - Poddanie - kimura

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Salski Konrad (Brak klubu) - Mzyk Rafał (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Frydrych Tymoteusz (Octagon Team ) - Rajwa Patryk (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Rajwa Patryk (GB Spartan Team Chorzów) - Salski Konrad (Brak klubu) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  4. Tokarz Przemek (Octagon Team ) - Orłowski Mateusz (GLKS Nadarzyn) - Czas walki: 2:34 - Poddanie - Balacha
  5. Stolarczyk Kamil (GB Spartan Team Chorzów) - Salski Konrad (Brak klubu) - Czas walki: 2:10 - Poddanie - Mataleo
  6. Stolarczyk Kamil (GB Spartan Team Chorzów) - Frydrych Tymoteusz (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Kupka Wiktor (Fight Club Bytom .) - Dyszy Filip (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 1:52 - Decyzja - kontuzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Greń Damian (Octagon Team ) - Grochowina Remigiusz (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kupka Wiktor (Fight Club Bytom .) - Greń Damian (Octagon Team ) - Czas walki: 3:16 - Poddanie - trójkąt nogami
  3. Grzelec Mateusz (Gracie Barra Dąbrowa Górnicza ) - Grochowina Remigiusz (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Nosal Mateusz (Octagon Team ) - Bartodziej Mariusz (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  2. Bielecki Kamil - NGT (Gold Team Polska.) - Kowalczyk Adam Gwardia Tychy (Gwardia Tychy ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Kupka Wiktor (Fight Club Bytom .) - Grzelec Mateusz (Gracie Barra Dąbrowa Górnicza ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Bartodziej Mariusz (Fight Club Bytom .) - Kowalczyk Adam Gwardia Tychy (Gwardia Tychy ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Bielecki Kamil - NGT (Gold Team Polska.) - Nosal Mateusz (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Magda Mariusz (Łamator Racibórz) - Witkowski Adam (Spartan Knurów ) - Czas walki: 3:13 - Poddanie - Duszenie zza pleców
  2. Nowak Grzegorz (Spartan Knurów ) - Badura Bartłomiej (Spartan Knurów ) - Czas walki: 3:05 - Poddanie - Balacha
  3. Witkowski Adam (Spartan Knurów ) - Badura Bartłomiej (Spartan Knurów ) - Czas walki: 1:10 - Poddanie - Balacha
  4. Magda Mariusz (Łamator Racibórz) - Nowak Grzegorz (Spartan Knurów ) - Czas walki: 2:26 - Poddanie - Balacha

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Gibała Szymon (Octagon Team ) - Herman Piotr (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) - Czas walki: 1:17 - Poddanie - Balacha

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 120 kg

  1. Orkowski Michał (Hunter MMA) - Maziarz Marcin (Spartan Knurów ) - Czas walki: 1:03 - (T)KO - TKO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Płachciak Wojciech (Sparta Gold Team ) - Dolega Oskar (Silesian Cage Club) - Czas walki: 0:55 - Poddanie - Balacha
  2. Rzyman Piotr (Silesian Cage Club) - Szymura Mateusz (Klub Sztuk Walki Shogun Żory) - Czas walki: 0:44 - (T)KO - TKO
  3. Dolega Oskar (Silesian Cage Club) - Szymura Mateusz (Klub Sztuk Walki Shogun Żory) - Czas walki: 0;15 - Decyzja - kontuzja
  4. Płachciak Wojciech (Sparta Gold Team ) - Rzyman Piotr (Silesian Cage Club) - Czas walki: 3:7 - Poddanie - klucz na rękę

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Przybylski Patryk (Silesian Cage Club) - Szymura Przemysław (Gold Team Polska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Zdanowski Aleksander (GB Spartan Team Chorzów) - Kiciak Adrian (Silesian Cage Club) - Czas walki: TKO - (T)KO - 2:01
  3. Zdanowski Aleksander (GB Spartan Team Chorzów) - Woźny Kamil Silesian CC (Silesian Cage Club) - Czas walki: 2:00 - (T)KO - KO
  4. Woźny Kamil Silesian CC (Silesian Cage Club) - Szymura Przemysław (Gold Team Polska) - Czas walki: 1:42 - Poddanie
  5. Zdanowski Aleksander (GB Spartan Team Chorzów) - Przybylski Patryk (Silesian Cage Club) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Piesik Łukasz (SPARTA PIONKI ) - Arndt Dominik - NGT (Gold Team Polska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Pasternak Kamil (Kong Sao) - Bieniek Dawid (Spartan Knurów ) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  3. Marzec Patryk (Szkoła Walki Drwala) - Piesik Łukasz (SPARTA PIONKI ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Kasperczyk Adam (Veto Team Bielsko-Biała ) - Pasternak Kamil (Kong Sao) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Pasternak Kamil (Kong Sao) - Piesik Łukasz (SPARTA PIONKI ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Marzec Patryk (Szkoła Walki Drwala) - Kasperczyk Adam (Veto Team Bielsko-Biała ) - Czas walki: 1:45 - Poddanie - Gilotyna

Formuła młodzieżowiec (M) - kategoria Mężczyźni do 120 kg

  1. Długajczyk Dawid (Shogun Mysłowice) - Juszczyk Cezary (GLKS Nadarzyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła młodzieżowiec (M) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Biegański Adam (Okniński Biała Podlaska) - Byrski Andrzej (Shogun Mysłowice) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Górniak Denis (Fight Club Bytom .) - Byrski Andrzej (Shogun Mysłowice) - Czas walki: 3:39 - Poddanie - Balacha
  3. Biegański Adam (Okniński Biała Podlaska) - Górniak Denis (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 1:49 - Poddanie - trójkąt nogami

Formuła młodzieżowiec (M) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Roszkowski Maciej (Fight Club Łomża ) - Krupa Marcin (South Legion Bytom ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Krysiak Sławomir (GB Spartan Team Chorzów) - Krupa Marcin (South Legion Bytom ) - Czas walki: 1:54 - Poddanie - trójkąt nogami
  3. Roszkowski Maciej (Fight Club Łomża ) - Krysiak Sławomir (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła młodzieżowiec (M) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Tokarz Przemek (Octagon Team ) - Murzyn Paweł (Okniński Team ) - Czas walki: 0:40 - Poddanie - trójkąt nogami

Formuła młodzieżowiec (M) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Siński Mateusz (Hunter MMA) - Stolarczyk Kamil (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - trójkąt nogami
  2. Mzyk Rafał (GB Spartan Team Chorzów) - Kołek Marcin (Akademia Holistyczna) - Czas walki: 3:06 - Poddanie - Mataleo
  3. Stolarczyk Kamil (GB Spartan Team Chorzów) - Kołek Marcin (Akademia Holistyczna) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła młodzieżowiec (M) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Hansbach Jakub (Silesian Cage Club) - Karczewski Tomasz (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Hansbach Jakub (Silesian Cage Club) - Grzegorzek Maciej (Silesian Cage Club) - Czas walki: 1:04 - Decyzja - RSC
  3. Czuba Andrzej (GLKS Nadarzyn) - Miszczak Patryk (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Hansbach Jakub (Silesian Cage Club) - Czuba Andrzej (GLKS Nadarzyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Czuba Andrzej (GLKS Nadarzyn) - Wiesner Paweł (Silesian Cage Club) - Czas walki: 0:48 - Poddanie - Balacha
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów