Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Jański Maciej (Certus Victoria ) - Walków Przemysław (BOI TEAM WROCŁAW ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Christ Łukasz (War Dogs) - Wolnik Jacek (Atlas F.C. ) - Czas walki: 1:35 - Poddanie - dźwignia na staw barkowy
  3. Malcher Michał (Forca Brava Gold Team Polska) - Christ Łukasz (War Dogs) - Czas walki: 1:22 - Poddanie - balacha
  4. Kordylewicz Paweł (Streffa Fight Team Lubin) - Jański Maciej (Certus Victoria ) - Czas walki: - Walkower
  5. Kordylewicz Paweł (Streffa Fight Team Lubin) - Malcher Michał (Forca Brava Gold Team Polska) - Czas walki: 3:54 - Poddanie - mataleo

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Lach Wojciech (Berserkers Venganza Racibórz) - Grabowski Kamil PW (Puncher Wrocław) - Czas walki: 5:00+0:18 - Poddanie - balacha

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 66 kg

  1. Rok Natalia (ANIMMALS) - Postrożny Monika (Contender Kamienna Góra ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Celmer Krystian (Rio Grappling Club Oława ) - Molik Wojciech (Puncher Wrocław) - Czas walki: 2:20 - Poddanie - Balacha
  2. Molik Wojciech (Puncher Wrocław) - Stelmach Nitaj (UKS Taekwon-do Gryf ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Celmer Krystian (Rio Grappling Club Oława ) - Stelmach Nitaj (UKS Taekwon-do Gryf ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Batko Bartek (Junior Dzerżoniów) - Raźniak Krzysztof (Atlas F.C. ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Zub Mateusz (Fenix Warszawa ) - Barylski Piotr (Extreme Fighters ) - Czas walki: 0:56 - Poddanie - Balacha
  3. Wycech Bartłomiej (Gym-Fight Wrocław ) - Kowalski Jakub (LEGION Głogów ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Ziemecki Nikodem (Armia Dęblin) - Lubaszka Marcel (FightLab Wrocław) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Lubaszka Marcel (FightLab Wrocław) - Witczak Dariusz (Brak klubu) - Czas walki: 1:21 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  6. Ziemecki Nikodem (Armia Dęblin) - Batko Bartek (Junior Dzerżoniów) - Czas walki: 2:49 - Poddanie - mataleo
  7. Rogosz Piotr (Scorpion Krępice ) - Wycech Bartłomiej (Gym-Fight Wrocław ) - Czas walki: 1:00 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  8. Rogosz Piotr (Scorpion Krępice ) - Zub Mateusz (Fenix Warszawa ) - Czas walki: 3:30 - (T)KO - KO
  9. Lubaszka Marcel (FightLab Wrocław) - Wycech Bartłomiej (Gym-Fight Wrocław ) - Czas walki: 2:53 - Poddanie - mataleo
  10. Rogosz Piotr (Scorpion Krępice ) - Ziemecki Nikodem (Armia Dęblin) - Czas walki: 2:50 - (T)KO - TKO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Miłek Michał (Streffa Fight Team Lubin) - Gotfryd Tomasz PW (Puncher Wrocław) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Pacuła Maciej (Rio Grappling Wrocław) - Bęben Mateusz (Wrox Gym) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Tuszyński Staszek (Streffa Fight Team Lubin) - Wieczorek Jakub (Atlas F.C. ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Tokarek Remigiusz (Streffa Fight Team Lubin) - Trela Emil (MMA Czarni Słupsk ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Młyński Oliwier - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Terka Tomasz (Fighters Factory) - Czas walki: 4:00 +0:37 - Poddanie - Duszenie trójkątne nogami
  6. Kliś Szymon Lutadores Kluczbork (Lutadores Kluczbork) - Sołogub Paweł - FLW (Berserkers Team Wrocław) - Czas walki: 0:26 - (T)KO - KO
  7. Miłek Michał (Streffa Fight Team Lubin) - Pacuła Maciej (Rio Grappling Wrocław) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Tuszyński Staszek (Streffa Fight Team Lubin) - Milewski Arek (MMA Wariors Zabrze ) - Czas walki: 2:18 - Poddanie - mataleo
  9. Tokarek Remigiusz (Streffa Fight Team Lubin) - Michalczyk Robert - MRBD (Rudzki Tomodahi) - Czas walki: 0:46 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  10. Tuszyński Staszek (Streffa Fight Team Lubin) - Miłek Michał (Streffa Fight Team Lubin) - Czas walki: - Walkower
  11. Miłek Michał (Streffa Fight Team Lubin) - Michalczyk Robert - MRBD (Rudzki Tomodahi) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  12. Tuszyński Staszek (Streffa Fight Team Lubin) - Młyński Oliwier - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Czas walki: 1:55 - Poddanie - anaconda
  13. Młyński Oliwier - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Michalczyk Robert - MRBD (Rudzki Tomodahi) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  14. Młyński Oliwier - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Kliś Szymon Lutadores Kluczbork (Lutadores Kluczbork) - Czas walki: 2:31 - Poddanie - anaconda

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Imbierski Tobiasz (Ju Jitsu Kobudo Lubsko) - Baszczyj Marcin (Gold Team Polska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Knop Krystian (Lutadores Opole) - Kapka Adam (GOLD TEAM BIELAWA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Krasuski Kamil (Zenith Vera Łódź) - Pilch Rafał (Gwardia Tychy ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Maciejewski Mateusz (Murowana Goślina Team ) - Czekaj Damian (Drysdale Łódź ) - Czas walki: 1:59 - Poddanie - taktarov
  5. Imbierski Tobiasz (Ju Jitsu Kobudo Lubsko) - Dobrowolski Kamil (Rio Grappling Club Oława ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Fidkowski Adam (Lutadores Opole) - Imbierski Tobiasz (Ju Jitsu Kobudo Lubsko) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Fidkowski Adam (Lutadores Opole) - Maciejewski Mateusz (Murowana Goślina Team ) - Czas walki: 3:29 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  8. Dudziński Ignacy (Ankos Zapasy Poznań ) - Knop Krystian (Lutadores Opole) - Czas walki: 3:58 - Poddanie - mataleo
  9. Dudziński Ignacy (Ankos Zapasy Poznań ) - Głąb Mateusz (Wrox Gym) - Czas walki: 3:32 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  10. Głąb Mateusz (Wrox Gym) - Krasuski Kamil (Zenith Vera Łódź) - Czas walki: 0:14 - (T)KO - KO
  11. Fidkowski Adam (Lutadores Opole) - Dudziński Ignacy (Ankos Zapasy Poznań ) - Czas walki: 1:02 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Grabowski Bartek (GOLD TEAM BIELAWA) - Szajkowski Adam (Wrox Gym) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Błażejewski Adrian (UKJ Millenium Rzeszów ) - Grabowski Bartek (GOLD TEAM BIELAWA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Błażejewski Adrian (UKJ Millenium Rzeszów ) - Wiecek Michał (Brak klubu) - Czas walki: 1:34 - Poddanie - balacha
  4. Szajkowski Adam (Wrox Gym) - Wiecek Michał (Brak klubu) - Czas walki: 0:34 - (T)KO - TKO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

  1. Dżuła Andrzej (Lutadores Opole) - Lis Przemysław (Czerwony Smok Poznań) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Ćwikła Łukasz (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Tomaszek Daniel (Janosik ) - Czas walki: 1:56 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Lis Przemysław (Czerwony Smok Poznań) - Tomaszek Daniel (Janosik ) - Czas walki: - Walkower
  4. Ćwikła Łukasz (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Dżuła Andrzej (Lutadores Opole) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Rusin Adrian (UKJ Millenium Rzeszów ) - Buczek Beniamin (Wrox Gym) - Czas walki: 1:34 - Poddanie - Balacha
  2. Górniak Denis (Fight Club Bytom .) - Buczek Beniamin (Wrox Gym) - Czas walki: 0:44 - Decyzja - Duszenie gilotynowe
  3. Górniak Denis (Fight Club Bytom .) - Rusin Adrian (UKJ Millenium Rzeszów ) - Czas walki: 0:11 - (T)KO - Anakonda

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Kupka Wiktor (Fight Club Bytom .) - Papadopoulos Paweł (Certus Victoria ) - Czas walki: 1:53 - Poddanie - Duszenie zza pleców
  2. Kita Albert (MMA Solo Team Namysłów) - Wiśniewski Michał - Lutadores Opole (Lutadores Opole) - Czas walki: 1:18 - Poddanie - Duszenie gilotynowe
  3. Kita Albert (MMA Solo Team Namysłów) - Kotas Adrian (Gwardia Tychy ) - Czas walki: 3:22 - Poddanie - Balacha
  4. Kupka Wiktor (Fight Club Bytom .) - Kliś Szymon Lutadores Kluczbork (Lutadores Kluczbork) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Kupka Wiktor (Fight Club Bytom .) - Kita Albert (MMA Solo Team Namysłów) - Czas walki: 0:56 - Decyzja - Gilotyna
  6. Kliś Szymon Lutadores Kluczbork (Lutadores Kluczbork) - Kotas Adrian (Gwardia Tychy ) - Czas walki: 1:49 - Poddanie - Gilotyna
  7. Kliś Szymon Lutadores Kluczbork (Lutadores Kluczbork) - Karpiński Patryk (Sambo-combat) - Czas walki: 1:56 - Poddanie - Duszenie trójkątne nogami

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Bielecki Kamil - NGT (Gold Team Polska.) - Krawczyński Tomasz (Rio Grappling Club Oława ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Bielecki Kamil - NGT (Gold Team Polska.) - Rudzki Patryk G.T. (Gwardia Tychy ) - Czas walki: 2:41 - Poddanie - Duszenie trójkątne nogami
  3. Paprota Bartłomiej (Lutadores Kluczbork) - Wojnowski Jakub (Gwardia Tychy ) - Czas walki: 2:25 - Poddanie - Duszenie trójkątne nogami
  4. Prokop Mateusz (Rio Grappling Club Oława ) - Sołtysiak Mariusz (Gwardia Tychy ) - Czas walki: 2:51 - Poddanie - Balacha
  5. Krawczyński Tomasz (Rio Grappling Club Oława ) - Trzeciak Dawid (GRACIE BARRA RZESZÓW) - Czas walki: 1:48 - Poddanie - Balacha
  6. Prokop Mateusz (Rio Grappling Club Oława ) - Paprota Bartłomiej (Lutadores Kluczbork) - Czas walki: 2:13 - Poddanie - Duszenie trójkątne nogami
  7. Krawczyński Tomasz (Rio Grappling Club Oława ) - Prokop Mateusz (Rio Grappling Club Oława ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Paprota Bartłomiej (Lutadores Kluczbork) - Bielecki Kamil - NGT (Gold Team Polska.) - Czas walki: 2:13 - Poddanie - Balacha

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Tomaszek Oskar (Certus Victoria ) - Baraniecki Dawid (Rio Grappling Club Oława ) - Czas walki: 0:54 - Poddanie - Duszenie gilotynowe
  2. Wilski Arman (Lutadores Opole) - Mytych Sergiusz Gwardia Tychy (Gwardia Tychy ) - Czas walki: 1:45 - Poddanie - Balacha
  3. Mytych Sergiusz Gwardia Tychy (Gwardia Tychy ) - Baraniecki Dawid (Rio Grappling Club Oława ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Wilski Arman (Lutadores Opole) - Tomaszek Oskar (Certus Victoria ) - Czas walki: 2:13 - Poddanie - Balacha

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Truszkowski Rafał (Streffa Fight Team Lubin) - Alijew Dominik (Gwardia Tychy ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Oleksy Michał - CKG (Contender Kamienna Góra ) - Fita Sebastian (Certus Victoria ) - Czas walki: 4:00+2.00 - Decyzja
  3. Truszkowski Rafał (Streffa Fight Team Lubin) - Żmuda Mateusz (Wrox Gym) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  4. Oleksy Michał - CKG (Contender Kamienna Góra ) - Truszkowski Rafał (Streffa Fight Team Lubin) - Czas walki: 0:23 - Poddanie - Gilotyna
  5. Fita Sebastian (Certus Victoria ) - Żmuda Mateusz (Wrox Gym) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Banaszkiewicz Krzysztof (UKJ Millenium Rzeszów ) - Jacak Rafał (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Gudz Marcin (Junior Dzerżoniów) - Kunc Albert Filip (Wrox Gym) - Czas walki: 0:23 - Poddanie - Duszenie gilotynowe
  3. Banaszkiewicz Krzysztof (UKJ Millenium Rzeszów ) - Gudz Marcin (Junior Dzerżoniów) - Czas walki: 0:28 - Decyzja - Duszenie zza pleców
  4. Latocha Krzysztof (Rio Grappling Wrocław) - Banaszkiewicz Krzysztof (UKJ Millenium Rzeszów ) - Czas walki: 1:52 - Poddanie - Balacha
  5. Zwoliński Marcin (Gym-Fight Wrocław ) - Gudz Marcin (Junior Dzerżoniów) - Czas walki: 4:00+0:31 - Poddanie - Gilotyna
  6. Latocha Krzysztof (Rio Grappling Wrocław) - Zwoliński Marcin (Gym-Fight Wrocław ) - Czas walki: 2:02 - Poddanie - Balacha

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Barszczak Dawid (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Anuszko Mariusz (Gym-Fight Wrocław ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Krata Dominik (Gwardia Tychy ) - Dużak Tomasz (Sambo-combat) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Dudek Adrian _ (Brak klubu) - Kubica Tomasz (Certus Victoria ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Maliszewski Krzysztof (BJJ Academy Zgorzelec) - Scholz Damian (Gwardia Tychy ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Zysk Tomasz (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Wierzbicki Robert (Lutadores Wrocław) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Jasiński Michał (LEGION Głogów ) - Balowski Krystian (Lutadores Wrocław) - Czas walki: 4:00 +0:37 - Poddanie - Duszenie trójkątne rękoma
  7. Bartosiński Łukasz (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Jasiński Michał (LEGION Głogów ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Maliszewski Krzysztof (BJJ Academy Zgorzelec) - Dudek Adrian _ (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Barszczak Dawid (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Dużak Tomasz (Sambo-combat) - Czas walki: 3:09 - Poddanie - Duszenie zza pleców
  10. Zysk Tomasz (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Drążkiewicz Adrian (Scorpion Krępice ) - Czas walki: 2:03 - (T)KO - KO
  11. Zysk Tomasz (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Maliszewski Krzysztof (BJJ Academy Zgorzelec) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  12. Zysk Tomasz (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Barszczak Dawid (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  13. Barszczak Dawid (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Bartosiński Łukasz (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Czas walki: 1:19 - (T)KO - TKO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Ślęzak Aleksander (Berserkers Team Wrocław) - Zasłonka Patryk (Wrox Gym) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Ciszewski Patryk (Junior Dzerżoniów) - Jura Łukasz (Gwardia Tychy ) - Czas walki: 3:06 - Decyzja - TKO
  3. Zięba Janusz Contender (Contender Kamienna Góra ) - Pękalski Sebastian (Gym-Fight Wrocław ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Szczerkowski Krzysztof (Gold Team Polska) - Schodnik Damian (Okniński ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Łuckiewicz Mateusz (Alliance) - Leszczyński Łukasz (Junior Dzerżoniów) - Czas walki: 2;14 - Poddanie - Balacha
  6. Łuckiewicz Mateusz (Alliance) - Studniaszek Sylwester (Gwardia Tychy ) - Czas walki: 0:58 - Poddanie - Mataleo
  7. Kaliciński Maciej (Contender Kamienna Góra ) - Czebieniak Patryk (Legnicki Klub Oyama Karate ) - Czas walki: 0:50 - Poddanie - KO
  8. Kaczuga Janusz (War Dogs) - Ślęzak Aleksander (Berserkers Team Wrocław) - Czas walki: 1:32 - Poddanie - TKO
  9. Rudnicki Mateusz (Rio Grappling Wrocław) - Rosada Emil (Gold Team Polska) - Czas walki: 1:26 - Poddanie - KO
  10. Matla Krzysztof (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Laskowski Bartosz (Berserkers Team Wrocław) - Czas walki: 1:46 - Poddanie - Anakonda
  11. Ciszewski Patryk (Junior Dzerżoniów) - Pacyna Adam (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Czas walki: 3:36 - (T)KO - TKO
  12. Matla Krzysztof (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Szczerkowski Krzysztof (Gold Team Polska) - Czas walki: 0:31 - Decyzja - duszenie gilotynowe
  13. Rudnicki Mateusz (Rio Grappling Wrocław) - Kaczuga Janusz (War Dogs) - Czas walki: 1:09 - Poddanie - mataleo
  14. Kaliciński Maciej (Contender Kamienna Góra ) - Łuckiewicz Mateusz (Alliance) - Czas walki: 2:21 - (T)KO - TKO
  15. Kaliciński Maciej (Contender Kamienna Góra ) - Rudnicki Mateusz (Rio Grappling Wrocław) - Czas walki: 3:16 - Decyzja - duszenie gilotynowe
  16. Matla Krzysztof (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Ciszewski Patryk (Junior Dzerżoniów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  17. Rudnicki Mateusz (Rio Grappling Wrocław) - Ciszewski Patryk (Junior Dzerżoniów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  18. Kaliciński Maciej (Contender Kamienna Góra ) - Matla Krzysztof (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  19. Ciszewski Patryk (Junior Dzerżoniów) - Zięba Janusz Contender (Contender Kamienna Góra ) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Lesiak Marek (Lutadores Wrocław) - Piskorski Radosław (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Lesiak Marek (Lutadores Wrocław) - Arndt Dominik - NGT (Gold Team Polska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Rybiński Radosław (Legnicki Klub Oyama Karate ) - Markiel Marek (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  4. Zajączkowski Andrzej (Junior Dzerżoniów) - Przybyłowski Wojciech (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 1:56 - Poddanie - Balacha
  5. Pikulicki Marcin (Lutadores Wrocław) - Janiszewski Paweł (Wrox Gym) - Czas walki: 2:24 - (T)KO
  6. Lesiak Marek (Lutadores Wrocław) - Rybiński Radosław (Legnicki Klub Oyama Karate ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Zajączkowski Andrzej (Junior Dzerżoniów) - Pikulicki Marcin (Lutadores Wrocław) - Czas walki: 2:40 - Poddanie - Balacha
  8. Zajączkowski Andrzej (Junior Dzerżoniów) - Lesiak Marek (Lutadores Wrocław) - Czas walki: 0:26 - Poddanie - Balacha
  9. Rybiński Radosław (Legnicki Klub Oyama Karate ) - Pikulicki Marcin (Lutadores Wrocław) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Talerzowski Rafał (Gwardia Tychy ) - Ramsz Jakub (Zielony Smok Opole) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Ryska Mateusz (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Taraszkiewicz Krystian (LEGION Głogów ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Ryska Mateusz (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Talerzowski Rafał (Gwardia Tychy ) - Czas walki: 1:30 - Poddanie - Duszenie trójkątne rękoma
  4. Taraszkiewicz Krystian (LEGION Głogów ) - Ramsz Jakub (Zielony Smok Opole) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Graca Krzysztof (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Tyniec Maciej (Junior Dzerżoniów) - Czas walki: 4:00+1.59 - Dyskwalifikacja
Walki kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 57 kg

  1. Rok Natalia (ANIMMALS) - Węgrzyn Angelika (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 3:10 - Poddanie - Duszenie gilotynowe
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów