Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Chałaśkiewicz Marcin (KSW Triumfator) - Barłożek Adrian (Brak klubu) - Czas walki: 1:37 - Poddanie - Duszenie zza pleców
  2. Pietrzyk Jan (Gwardia Warszawa) - Wojdat Michał (Cross Fight Radom) - Czas walki: 1:00 - Poddanie - Balacha
  3. Barłożek Adrian (Brak klubu) - Świder Rafał (Bellator Warszawa) - Czas walki: 1:56 - (T)KO - TKO
  4. Barłożek Adrian (Brak klubu) - Wojdat Michał (Cross Fight Radom) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  5. Chałaśkiewicz Marcin (KSW Triumfator) - Pietrzyk Jan (Gwardia Warszawa) - Czas walki: 1:11 - Poddanie - Duszenie zza pleców

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Księżniak Konrad (Arrachion Nidzica ) - Sępkowski Rafał (Fightclubs4) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  2. Sępkowski Rafał (Fightclubs4) - Sokólski Wojciech (Dziki Wschód) - Czas walki: 1:32 - Poddanie - Duszenie zza pleców
  3. Sokólski Wojciech (Dziki Wschód) - Księżniak Konrad (Arrachion Nidzica ) - Czas walki: - Walkower

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Baran Przemysław (S4 Fight&CrossGym) - Imbierski Tobiasz (Ju Jitsu Kobudo Lubsko) - Czas walki: 5:00+5:00 - Decyzja

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Lisiewski Paweł (Dziki Wschód) - Żurowski Karol Cross FC (Cross Fight Club ) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  2. Sokołowski Brunon (Akademia Holistyczna) - Filpiak Wojtek (Cross Fight Club ) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  3. Sokołowski Brunon (Akademia Holistyczna) - Drążek Artur (Viet Vo Dao Bydgoszcz) - Czas walki: 2:05 - (T)KO - TKO
  4. Filpiak Wojtek (Cross Fight Club ) - Sztaba Artur (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 2:41 - (T)KO - TKO
  5. Chyczewski Michał (Arrachion Olsztyn) - Lisiewski Paweł (Dziki Wschód) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  6. Filpiak Wojtek (Cross Fight Club ) - Lisiewski Paweł (Dziki Wschód) - Czas walki: 5:00+3:00 - Decyzja
  7. Sokołowski Brunon (Akademia Holistyczna) - Chyczewski Michał (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 5:00+5:00 - Decyzja

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Mayrasultanov Islam (Fight Club Łomża ) - Ptasiński Robert (Dziki Wschód) - Czas walki: 1:14 - Poddanie - Mataleo

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria OPEN

  1. Kozikowski Oktawian (Poland Top Team) - Kaczor Lech (Przemyski Klub Walki Ju Jitsu) - Czas walki: 3:14 - Decyzja - Duszenie
  2. Giżyński Bartosz (Adrenalina Fight Częstochowa) - Frąk Mateusz (Cross Fight Club ) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  3. Orkowski Michał (Hunter MMA) - Kaczor Lech (Przemyski Klub Walki Ju Jitsu) - Czas walki: 1:13 - Poddanie - Gilotyna
  4. Orkowski Michał (Hunter MMA) - Giżyński Bartosz (Adrenalina Fight Częstochowa) - Czas walki: 0:16 - Poddanie - Klucz

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Drzewiecki Paweł (Bone Breakers Kutno) - Butryn Bartłomiej (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Drzewiecki Paweł (Bone Breakers Kutno) - Morawski Sławomir (Dziki Wschód) - Czas walki: 3:15 - Poddanie - Duszenie
  3. Małecki Ariel (Fight Team MMA Brodnica) - Grabowski Patryk - ŁŁB (Vera Fight Club) - Czas walki: 0:11 - Poddanie - Gilotyna
  4. Grabowski Patryk - ŁŁB (Vera Fight Club) - Morawski Sławomir (Dziki Wschód) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  5. Małecki Ariel (Fight Team MMA Brodnica) - Drzewiecki Paweł (Bone Breakers Kutno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Głodkowski Michał (Hunter MMA) - Roszkowski Maciej (Fight Club Łomża ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Fankulewski Jan (Arrachion Olsztyn) - Marciniak Mateusz (Rosomak Białystok) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Głodkowski Michał (Hunter MMA) - Dziąbor Mikołaj (AFC Adrenalina Fight Częstochowa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Dziąbor Mikołaj (AFC Adrenalina Fight Częstochowa) - Kucharski Piotr (Przemyski Klub Walki Ju Jitsu) - Czas walki: 3:20 - Poddanie - Duszenie zza pleców
  5. Kozak Kacper (PRESTIGE FIGHT GYM) - Dziąbor Mikołaj (AFC Adrenalina Fight Częstochowa) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  6. Fankulewski Jan (Arrachion Olsztyn) - Głodkowski Michał (Hunter MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Fankulewski Jan (Arrachion Olsztyn) - Kozak Kacper (PRESTIGE FIGHT GYM) - Czas walki: 3:15 - Poddanie - mataleo

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Kubas Krzysztof (Gracie Barra Łódź) - Rogacki Dawid (Warszawskie Centrum Atletyki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Skwarek Mariusz (Dziki Wschód) - Rogacki Dawid (Warszawskie Centrum Atletyki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Kubas Krzysztof (Gracie Barra Łódź) - Skwarek Mariusz (Dziki Wschód) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Trawiński Karol (Gladio) - Krzewicki Artur (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 0:50 - Poddanie - Balacha
  2. Juracz Sebastian (Gwardia Warszawa) - Krzewicki Artur (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 0:41 - Poddanie - Duszenie zza pleców
  3. Trawiński Karol (Gladio) - Juracz Sebastian (Gwardia Warszawa) - Czas walki: 3:12 - Poddanie - Gilotyna

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Juszkiewicz Patryk (Vera Fight Club) - Praszkowski Seweryn (Team Janiak ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Makowski Kamil (Arrachion MMA Iława ) - Praszkowski Seweryn (Team Janiak ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Walawski Piotr (Gracie Barra Łódź) - Makowski Kamil (Arrachion MMA Iława ) - Czas walki: 3;34 - Poddanie - Duszenie zza pleców
  4. Walawski Piotr (Gracie Barra Łódź) - Juszkiewicz Patryk (Vera Fight Club) - Czas walki: 1:34 - Poddanie - Duszenie trójkątne rękami

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Just Kacper (Dziki Wschód) - Kuper Paweł (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 3:23 - Poddanie - Duszenie zza pleców
  2. Grabowski Kamil PW (Puncher Wrocław) - Kwapisz Kamil (UKS Ronin ) - Czas walki: 1:26 - Poddanie - Gilotyna
  3. Just Kacper (Dziki Wschód) - Grabowski Łukasz - ZVŁ (Vera Fight Club) - Czas walki: 2:56 - Poddanie - Duszenie trójkątne rękami
  4. Kuper Paweł (Gracie Barra Łódź) - Kwapisz Kamil (UKS Ronin ) - Czas walki: 4:00 - Dyskwalifikacja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Braciszewski Krzysztof (Fighting Division Bydgoszcz) - Semeniuk Patryk (Cross Fight Radom) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Durka Daniel (Bellator Warszawa) - Tworski Mateusz (Bone Breakers Zgierz ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Braciszewski Krzysztof (Fighting Division Bydgoszcz) - Bilski Adrian (Hunter MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Cieślar Gustaw (Gracie Barra Łódź) - Szydłowski Maciej (Fighting Division Bydgoszcz) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Szydłowski Maciej (Fighting Division Bydgoszcz) - Wojtyniak Łukasz (Vera Fight Club) - Czas walki: 0:59 - Poddanie - Duszenie
  6. Makarowski Mateusz (Okniński ) - Zacharzewski Oskar (Bone Breakers Zgierz ) - Czas walki: 1:56 - (T)KO - TKO
  7. Braciszewski Krzysztof (Fighting Division Bydgoszcz) - Durka Daniel (Bellator Warszawa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Braciszewski Krzysztof (Fighting Division Bydgoszcz) - Cieślar Gustaw (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Cieślar Gustaw (Gracie Barra Łódź) - Makarowski Mateusz (Okniński ) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  10. Durka Daniel (Bellator Warszawa) - Makarowski Mateusz (Okniński ) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Szymczak Jakub (Bone Breakers Kutno) - Jaroszek Szymon (Cross Fight Radom) - Czas walki: 4:00 - Decyzja - Duszenie
  2. Kubiak Michał Vera FC (Vera Fight Club) - Polaczuk Piotr (Dziki Wschód) - Czas walki: 2:43 - Poddanie - Balacha
  3. Pawlik Artur (Forca Dęblin) - Szymczak Jakub (Bone Breakers Kutno) - Czas walki: 2:13 - Poddanie - Balacha
  4. Kubiak Michał Vera FC (Vera Fight Club) - Pisarski Michał FC Łomża (Fight Club Łomża ) - Czas walki: 1:19 - Poddanie - Anaconda
  5. Szymczak Jakub (Bone Breakers Kutno) - Pisarski Michał FC Łomża (Fight Club Łomża ) - Czas walki: 1:29 - Poddanie - Balacha
  6. Pawlik Artur (Forca Dęblin) - Kubiak Michał Vera FC (Vera Fight Club) - Czas walki: 1:07 - Poddanie - Duszenie trójkątne nogami

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Piegat Kamil (Dragon Fight Club Sochaczew) - Król Andrzej (Forca Dęblin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Mansur Azhiev (Warszawskie Centrum Atletyki) - Piegat Kamil (Dragon Fight Club Sochaczew) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Roźniakowski Patryk Vera FC (Vera Fight Club) - Król Andrzej (Forca Dęblin) - Czas walki: 2:00 - Poddanie - kimura
  4. Mansur Azhiev (Brak klubu) - Roźniakowski Patryk Vera FC (Vera Fight Club) - Czas walki: 3:44 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Łazowski Mateusz (Brak klubu) - Długosz Rafał (Cross Fight Radom) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Leśniczuk Jarosław (Akademia Walki ) - Bober Adrian -ETK (Ronin Dąbrowa Górnicza) - Czas walki: 3:56 - Poddanie - Duszenie
  3. Łazowski Mateusz (Brak klubu) - Karski Mariusz (UKS Ronin ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Leśniczuk Jarosław (Akademia Walki ) - Lendzion Kamil (Arrachion MMA Iława ) - Czas walki: 4:00+0:21 - Poddanie - Duszenie
  5. Karski Mariusz (UKS Ronin ) - Lendzion Kamil (Arrachion MMA Iława ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Łazowski Mateusz (Brak klubu) - Leśniczuk Jarosław (Akademia Walki ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Nowak Jakub "BULDOG" (MMA & BOXING "BULDOG" TEAM) - Abdullakh Salamov (Hunter MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Twarowski Marcin (Fighting Division Bydgoszcz) - Kotowski Patryk (Cross Fight Radom) - Czas walki: 2:41 - Poddanie - Duszenie trójkątne nogami
  3. Górczyński Maciej (No Limits Janikowo) - Palacz Michał (Brak klubu) - Czas walki: 0:46 - Poddanie - Duszenie zza pleców
  4. Idziak Michał - LFC (Rosomak) - Górczyński Maciej (No Limits Janikowo) - Czas walki: 0:18 - Poddanie - Duszenie
  5. Twarowski Marcin (Fighting Division Bydgoszcz) - Idziak Michał - LFC (Rosomak) - Czas walki: 4:00+1:48 - Poddanie - Balacha

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Śmiełowski Dawid (Kohorta Poznań) - Zdybel Jakub (Nastula Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Lubiecki Szymon (Fight Club Łomża ) - Śmiełowski Dawid (Kohorta Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Choroszewicz Paweł FDI (Fight Division Inowrocław ) - Walczak Bartłomiej (MMA PIASECZNO.) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Makowski Radosław (Nastula Club) - Peterek Marcin (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Lubiecki Szymon (Fight Club Łomża ) - Choroszewicz Paweł FDI (Fight Division Inowrocław ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Makowski Radosław (Nastula Club) - Karpiński Łukasz (Fight Team MMA Brodnica) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Wrzochol Krystian (NKSW BASTION ) - Felkner Artur (Akademia Walki ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Karpiński Łukasz (Fight Team MMA Brodnica) - Zieliński Błażej (No Limits Janikowo) - Czas walki: 0:42 - Poddanie - Gilotyna
  9. Lubiecki Szymon (Fight Club Łomża ) - Makowski Radosław (Nastula Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Choroszewicz Paweł FDI (Fight Division Inowrocław ) - Karpiński Łukasz (Fight Team MMA Brodnica) - Czas walki: 4:00 - (T)KO - TKO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Gęsiarz Michał (Nastula Club) - Szcześniak Emil (MMA PIASECZNO.) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kupczak Wojciech (Gladio) - Reksulak Jakub (Bone Breakers Zgierz ) - Czas walki: 0:57 - Poddanie - Duszenie trójkątne nogami
  3. Gęsiarz Michał (Nastula Club) - Zaniewicz Miłosz (MKS Lubartów) - Czas walki: 1:58 - (T)KO - TKO
  4. Gęsiarz Michał (Nastula Club) - Kupczak Wojciech (Gladio) - Czas walki: 0:30 - Poddanie - Balacha

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Budniewski Patryk (Arrachion MMA Iława ) - Stasiak Przemysław (Bone Breakers Zgierz ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Porada Robert (Cross Fight Club ) - Budniewski Patryk (Arrachion MMA Iława ) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  3. Schleemann Sebastian (Kohorta Poznań) - Korniszuk Marcin (Gladio) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Porada Robert (Cross Fight Club ) - Siwiński Łukasz (Brak klubu) - Czas walki: 1:57 - (T)KO - TKO
  5. Budniewski Patryk (Arrachion MMA Iława ) - Korniszuk Marcin (Gladio) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Schleemann Sebastian (Kohorta Poznań) - Porada Robert (Cross Fight Club ) - Czas walki: 1:46 - Poddanie - Duszenie trójkątne nogami

Formuła młodzieżowiec (M) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Kuna Konrad (Gladio) - Krasiński Aleksander (NKSW) - Czas walki: 1:50 - Poddanie - Gilotyna

Formuła młodzieżowiec (M) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Gadomski Bartosz (Arrachion Olsztyn) - Dragan Piotr (Dziki Wschód) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Makowski Tomek (Arrachion MMA Iława ) - Białek Damian (Nastula Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Makowski Tomek (Arrachion MMA Iława ) - Felkner Artur (Akademia Walki ) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  4. Gadomski Bartosz (Arrachion Olsztyn) - Wrzochol Krystian (NKSW BASTION ) - Czas walki: 2:02 - Poddanie - Duszenie zza pleców
  5. Gadomski Bartosz (Arrachion Olsztyn) - Makowski Tomek (Arrachion MMA Iława ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła młodzieżowiec (M) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Kowalski Dominik (Nastula Club) - Banach Arnold (Cross Fight Radom) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kołek Marcin (Akademia Holistyczna) - Kowalski Dominik (Nastula Club) - Czas walki: 0:30 - Poddanie - Balacha
  3. Pień Tymoteusz (Gladio) - Tkaczyk Łukasz (UKS Ronin ) - Czas walki: 0:29 - Poddanie - Duszenie
  4. Pień Tymoteusz (Gladio) - Kołek Marcin (Akademia Holistyczna) - Czas walki: 2:56 - Poddanie - Balacha

Formuła młodzieżowiec (M) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Białousko Tomasz (Gracie Barra Łódź) - Demeszka Jakub (Dziki Wschód) - Czas walki: 3:58 - Poddanie - kimura
  2. Pokorski Piotr (Arrachion Olsztyn) - Kalota Miłosz (Sochaczewskie Centrum Sportów Walki) - Czas walki: 1:02 - Poddanie - Duszenie zza pleców
  3. Białousko Tomasz (Gracie Barra Łódź) - Bojanko Kamil (S4 Fight&CrossGym) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Białousko Tomasz (Gracie Barra Łódź) - Pokorski Piotr (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła młodzieżowiec (M) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Pawlukowski Eliasz (Dziki Wschód) - Wojtczuk Mateusz (Gladio) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kubiak Adrian (Gracie Barra Łódź) - Wojtysiak Konrad (Dziki Wschód) - Czas walki: 1:10 - Poddanie - Balacha
  3. Wojtysiak Konrad (Dziki Wschód) - Wojtczuk Mateusz (Gladio) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Kubiak Adrian (Gracie Barra Łódź) - Pawlukowski Eliasz (Dziki Wschód) - Czas walki: 1:07 - Poddanie - Balacha

Formuła młodzieżowiec (M) - kategoria kobiety do 55Kg

  1. Kowalski Dominik (Nastula Club) - Tkaczyk Łukasz (UKS Ronin ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
Walki kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 66 kg

  1. Majewska Anna (Soto Dalekowschodnie Centrum Walki) - Jurgiel Wiktoria (Sochaczewskie Centrum Sportów Walki) - Czas walki: 0:22 - Poddanie - Duszenie zza pleców
  2. Sadura Katarzyna (Gracie Barra Łódź) - Majewska Anna (Soto Dalekowschodnie Centrum Walki) - Czas walki: 4:00+1:08 - Poddanie - Duszenie zza pleców
  3. Sadura Katarzyna (Gracie Barra Łódź) - Jurgiel Wiktoria (Sochaczewskie Centrum Sportów Walki) - Czas walki: 0:17 - (T)KO - TKO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 57 kg

  1. Wiśniewska Monika (Brak klubu) - Koźlik Anna (UKS Ronin ) - Czas walki: 1:36 - Poddanie - Duszenie trójkątne rękami
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów