Walki mężczyzn

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Łopaczyk Tymoteusz (GOLD TEAM BIELAWA) - Kwaśniewski Damian (Lutadores Opole) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Chrzan Wojciech (BOI TEAM Świdnica ) - Mozdyniewicz Tomasz (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - Duszenie trójkątne nogami

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Wyglądacz Roman (hunters burzenin) - Szozda Grzegorz (Dexters Team) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - Gilotyna

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Dobrowolski Kamil (Rio Grappling Club Oława ) - Marzec Patryk (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - (T)KO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Dybski Mateusz (RGC Extreme Fighters Wrocław) - Borawski Paweł (MTS ''Płomień'' Milowice ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Strzała Bartosz (Fighters Factory) - Kupka Wiktor (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Kupka Wiktor (Fight Club Bytom .) - Krzyżaniak Maciej (MMA Solo Team Namysłów) - Czas walki: 1:05 - Poddanie - Balacha

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Celmierowski Tristan (Berserker Szczecin ) - Wiśniewski Michał - Lutadores Opole (Lutadores Opole) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Czaja Kamil (Dexters Team) - Głowacki Marian (UKS Ronin Świętochłowice) - Czas walki: 1:11 - Decyzja - Balacha
  3. Wiśniewski Michał - Lutadores Opole (Lutadores Opole) - Głowacki Marian (UKS Ronin Świętochłowice) - Czas walki: 0:49 - Decyzja - Balacha
  4. Czaja Kamil (Dexters Team) - Celmierowski Tristan (Berserker Szczecin ) - Czas walki: 0:47 - Decyzja - Gilotyna

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Krawczyński Tomasz (Rio Grappling Club Oława ) - Główczyk Krystian (Dexters Team) - Czas walki: 1:55 - Decyzja - Balacha
  2. Fiuk Alan (Bebson Gold Team Bielawa) - Kowal Bartosz (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Główczyk Krystian (Dexters Team) - Sołtysiak Mariusz (Gwardia Tychy ) - Czas walki: 1:26 - Poddanie - Duszenie zza pleców
  4. Fiuk Alan (Bebson Gold Team Bielawa) - Mach Maciej (Dexters Team) - Czas walki: 2:32 - Poddanie - Gilotyna
  5. Cieślar Gustaw (Gracie Barra Łódź) - Krawczyński Tomasz (Rio Grappling Club Oława ) - Czas walki: 3:18 - Poddanie - Duszenie zza pleców
  6. Główczyk Krystian (Dexters Team) - Kowal Bartosz (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Decyzja - Duszenie zza pleców
  7. Cieślar Gustaw (Gracie Barra Łódź) - Fiuk Alan (Bebson Gold Team Bielawa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Galacki Michał (Contender Kamienna Góra ) - Tomaszek Oskar (Certus Victoria ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Abdullakh Salamov (Hunter MMA) - Abdullakh Salamov (Hunter MMA) - Czas walki: 2:00 - Decyzja - Balacha
  3. Jędrusiak Karol SWD (Szkoła Walki Drwala) - Oleksy Michał - CKG (Contender Kamienna Góra ) - Czas walki: 2:00 - Decyzja - Balacha
  4. Krawczyk Sylwester (Dexters Team) - Galacki Michał (Contender Kamienna Góra ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Walecki Eryk (Berserkers Venganza Racibórz) - Deputat Grzegorz (Lutadores Opole) - Czas walki: 4:00+1:19 - Poddanie - Dzwignia na staw łokciowy
  6. Krawczyk Sylwester (Dexters Team) - Mytych Sergiusz Gwardia Tychy (Gwardia Tychy ) - Czas walki: 2:01 - Poddanie - Balacha
  7. Oleksy Michał - CKG (Contender Kamienna Góra ) - Drelich Michał (Dexters Team) - Czas walki: 3:30 - Poddanie - Plecy rozciąganie
  8. Jędrusiak Karol SWD (Szkoła Walki Drwala) - Krawczyk Sylwester (Dexters Team) - Czas walki: 3:18 - Poddanie - Duszenie zza pleców
  9. Galacki Michał (Contender Kamienna Góra ) - Oleksy Michał - CKG (Contender Kamienna Góra ) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Bartczak Tomasz (Copacabana Łódź ) - Pawlak Grzegorz (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Karski Mariusz (UKS Ronin Świętochłowice) - Kumala Michał (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 3:32 - Poddanie - Duszenie trójkątne
  3. Tajduś Karol (Szkoła Walki Drwala) - Kot Michał (Lutadores Nysa) - Czas walki: 3:59 - Poddanie - Balacha
  4. Kaźmierczak Jan (Tornado Kalisz MMA) - Kubiak Piotr (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 3:59 - Poddanie - Duszenie
  5. Karski Mariusz (UKS Ronin Świętochłowice) - Bartczak Tomasz (Copacabana Łódź ) - Czas walki: 0:46 - Poddanie - Balacha
  6. Kaźmierczak Jan (Tornado Kalisz MMA) - Tajduś Karol (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 3:36 - Poddanie - Duszenie zza pleców
  7. Bartczak Tomasz (Copacabana Łódź ) - Tajduś Karol (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Dyskwalifikacja
  8. Kaźmierczak Jan (Tornado Kalisz MMA) - Karski Mariusz (UKS Ronin Świętochłowice) - Czas walki: 3:42 - Poddanie - Gilotyna

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Szczecina Paweł (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) - Dużak Tomasz (Sambo-combat) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Witek Krzysztof (Rio Grappling Club Oława ) - Scholz Damian (Gwardia Tychy ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Dużak Tomasz (Sambo-combat) - Mróz Adrian (Gwardia Tychy ) - Czas walki: 1:23 - Poddanie - Balacha
  4. Dużak Tomasz (Sambo-combat) - Scholz Damian (Gwardia Tychy ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Witek Krzysztof (Rio Grappling Club Oława ) - Szczecina Paweł (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) - Czas walki: 4:00 - Dyskwalifikacja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Hałota Robert (Brak klubu) - Grudziński Aleksander (Rio Grappling Club Wrocław) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Hałota Robert (Brak klubu) - Grociak Wiktor (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Kania Mateusz (Szkoła Walki Drwala) - Piekarz Mariusz (Gwardia Tychy ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Kania Mateusz (Szkoła Walki Drwala) - Kuśmierek Artur (Wrox Gym) - Czas walki: 0:49 - Poddanie - Gilotyna
  5. Piekarz Mariusz (Gwardia Tychy ) - Stężała Tomasz (MMA Solo Team Namysłów) - Czas walki: 4:00+0:39 - Poddanie - Gilotyna
  6. Grociak Wiktor (Szkoła Walki Drwala) - Dopieralski Grzegorz (Tornado Kalisz MMA) - Czas walki: 0:09 - (T)KO
  7. Hałota Robert (Brak klubu) - Kania Mateusz (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 3:28 - Poddanie - Balacha
  8. Grociak Wiktor (Szkoła Walki Drwala) - Piekarz Mariusz (Gwardia Tychy ) - Czas walki: 0:49 - (T)KO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Pacułt Tomasz (Grappling Kraków) - Ciechanowski Damian (MMA Solo Team Namysłów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Prokop Mateusz (Rio Grappling Club Oława ) - Raźny Dawid (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Prokop Mateusz (Rio Grappling Club Oława ) - Kłodziński Darek (Wrox Gym) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  4. Pietrończuk Andrzej (Sportowe Zagłębie ) - Michniewicz Patryk (12BZ Choszczno ) - Czas walki: 1:16 - Poddanie - Gilotyna
  5. Pietrończuk Andrzej (Sportowe Zagłębie ) - Pacułt Tomasz (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - Gilotyna
  6. Pacułt Tomasz (Grappling Kraków) - Kłodziński Darek (Wrox Gym) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Pietrończuk Andrzej (Sportowe Zagłębie ) - Prokop Mateusz (Rio Grappling Club Oława ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Mlekodaj Olaf (Grappling Kraków) - Jasiński Dawid (Dexters Team) - Czas walki: 2:45 - Poddanie - Duszenie zza pleców

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Mlekodaj Olaf (Grappling Kraków) - Karliński Jakub (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Mlekodaj Olaf (Grappling Kraków) - Słoniewicz Adrian (Copacabana Łódź ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Jasiński Dawid (Dexters Team) - Grabia Adrian (Rio Grappling Club Wrocław) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Kulesza Patryk (MMA Solo Team Namysłów) - Długaszek Kamil (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) - Czas walki: 0:47 - Poddanie - Duszenie zza pleców
  2. Kulesza Patryk (MMA Solo Team Namysłów) - Urbańczyk Tyberiusz (Sambo-combat) - Czas walki: 2:29 - Poddanie - Balacha
  3. Długaszek Kamil (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) - Urbańczyk Tyberiusz (Sambo-combat) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - RSC

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria kobiety do 55Kg

  1. Słoniewicz Adrian (Copacabana Łódź ) - Grabia Adrian (Rio Grappling Club Wrocław) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów