Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Chmielarz Robert (Fenix Warszawa ) - Mikołajczak Aleksander (MMA Devil Poznań) - Czas walki: 3:00 - Poddanie - Duszenie gilotynowe
  2. Oleksiejczuk Michał (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Chmielarz Robert (Fenix Warszawa ) - Czas walki: 2:13 - (T)KO
  3. Oleksiejczuk Michał (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Mikołajczak Aleksander (MMA Devil Poznań) - Czas walki: 1:30 - (T)KO

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Tołkaczewski Krystian (No Limit Toruń) - Mirzyński Adam (Pretorian Gorzów Wlkp) - Czas walki: 1:40 - Poddanie - Mataleo
  2. Tomczak Filip (MMA Devil Poznań) - Tołkaczewski Krystian (No Limit Toruń) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Koperski Kamil (Our Team) - Marjański Wojciech (Criminal 13 Fighting Division) - Czas walki: 1:49 - (T)KO

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Królczyk Jacek (MMA Devil Poznań) - Chaciński Patryk (Poland Top Team) - Czas walki: 1:03 - (T)KO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria OPEN

  1. Krupczak Maciej (Gold Team Polska) - Skarzyński Damian (Kohorta Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Małecki Ariel (Fight Team MMA Brodnica) - Piwowarczyk Tymoteusz (MMA Devil Poznań) - Czas walki: 1:00 - Poddanie - Duszenie gilotynowe

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Gajos Piotr (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Vogt Samuel (Berserker Szczecin ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Gajos Piotr (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Duszyński Kamil (Stowarzyszenie Miłośników Sztuk Walki "LEO") - Czas walki: 1:00 - Poddanie - kontuzja
  3. Kędzierski Mateusz - SP (Gracie Barra Toruń) - Gajos Piotr (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 0:25 - Poddanie - Mataleo
  4. Rybak Mateusz (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) - Vogt Samuel (Berserker Szczecin ) - Czas walki: 3:07 - Poddanie - Mataleo
  5. Kędzierski Mateusz - SP (Gracie Barra Toruń) - Rybak Mateusz (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) - Czas walki: 2:50 - Poddanie - Mataleo

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Oniszczuk Kamil (Oniszczuk Team) - Burghardt Erik (Kliasen Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Turek Dawid (Ankos Zapasy Poznań ) - Stasiaczek-Drewicz Mikołaj (Czerwony Smok Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Dziudzia Łukasz (Ankos Zapasy Poznań ) - Oniszczuk Kamil (Oniszczuk Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Słupski Franek (Pankration Poznań) - Turek Dawid (Ankos Zapasy Poznań ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Oniszczuk Kamil (Oniszczuk Team) - Turek Dawid (Ankos Zapasy Poznań ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Dziudzia Łukasz (Ankos Zapasy Poznań ) - Majchrzak Mariusz (Samolewski Gym Poznań) - Czas walki: 3:04 - Poddanie - Duszenie trójkątne rękami
  7. Dziudzia Łukasz (Ankos Zapasy Poznań ) - Słupski Franek (Pankration Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Wieczorek Mateusz (Gold Team Polska.) - Mroczkowski Piotr (Fight Club Łomża ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Łupikasza Radosław (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Maliński Adrian Pretorian Gorzów Wlkp. (KS Pretorian Gorzów Wlkp.) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Łupikasza Radosław (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Michalczyk Andrzej (Samolewski Gym Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Maliński Adrian Pretorian Gorzów Wlkp. (KS Pretorian Gorzów Wlkp.) - Michalczyk Andrzej (Samolewski Gym Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Pawlak Dawid (Berserker Szczecin ) - Holka Bartłomiej (Szkoła Sztuk Walki KAZURO) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Holka Bartłomiej (Szkoła Sztuk Walki KAZURO) - Makieła Patryk (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Czas walki: 2:50 - Poddanie - Duszenie
  3. Węgrzyn Norbert (Juggernaut Gold Team) - Makieła Patryk (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Czas walki: 0:39 - (T)KO

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Perzanowski Dominik (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) - Zapiec Tomasz (Viet Vo Dao) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Żak Adrian (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Bugajski Łukasz (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Czas walki: 0:38 - Poddanie - Duszenie trójkątne rękami
  3. Szałkiewicz Norbert (Copacabana Konin) - Żak Adrian (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Perzanowski Dominik (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) - Szpajda Bartosz (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Czas walki: 3:26 - Poddanie - Duszenie gilotynowe
  5. Perzanowski Dominik (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) - Żak Adrian (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 3:20 - Poddanie - Balacha
  6. Szałkiewicz Norbert (Copacabana Konin) - Szpajda Bartosz (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Czas walki: 1:36 - Poddanie

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Wojtyniak Łukasz (Vera Fight Club) - Borzykowski Patryk (Red Dragon) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kachel Marcel - MBG (Gracie Barra Łódź) - Celmierowski Tristan (Berserker Szczecin ) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  3. Ciesielski Bartosz (Shooters Konin) - Głaszczka Remigiusz (Berserker Szczecin ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Głaszczka Remigiusz (Berserker Szczecin ) - Drożdżyński Piort (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Czas walki: 0:17 - Poddanie - Duszenie gilotynowe
  5. Oleksiejczuk Czarek (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Mańturzyk Mateusz (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  6. Oleksiejczuk Czarek (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Kachel Marcel - MBG (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Ciesielski Bartosz (Shooters Konin) - Wojtyniak Łukasz (Vera Fight Club) - Czas walki: 2:22 - Poddanie - Balacha
  8. Oleksiejczuk Czarek (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Ciesielski Bartosz (Shooters Konin) - Czas walki: 1:05 - Poddanie - Duszenie gilotynowe

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Terlecki Cyprian (Berserkers Team Stargard ) - Niewiadomski Jakub (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 4:00 - (T)KO
  2. Bąk Dominik - GŁD (Gold Team Polska) - Surmaj Damian (Berserkers Team Stargard ) - Czas walki: 4:00 - Dyskwalifikacja
  3. Kubiak Michał Vera FC (Vera Fight Club) - Bąk Dominik - GŁD (Gold Team Polska) - Czas walki: 3:51 - Poddanie - Balacha
  4. Terlecki Cyprian (Berserkers Team Stargard ) - Stelmaszyk Denis (Ankos Zapasy Poznań ) - Czas walki: 1:15 - Poddanie - Duszenie trójkątne rękami
  5. Terlecki Cyprian (Berserkers Team Stargard ) - Kubiak Michał Vera FC (Vera Fight Club) - Czas walki: 1:29 - Poddanie - Balacha
  6. Bąk Dominik - GŁD (Gold Team Polska) - Stelmaszyk Denis (Ankos Zapasy Poznań ) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Roźniakowski Patryk Vera FC (Vera Fight Club) - Czarnecki Marco Berserker Szczecin (Berserker Szczecin ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Czarnecki Marco Berserker Szczecin (Berserker Szczecin ) - Butryn Miłosz (Kliasen Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja - Duszenie gilotynowe
  3. Morgiel Bartosz (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Butryn Miłosz (Kliasen Team) - Czas walki: 2:40 - Poddanie - Balacha

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria OPEN

  1. Klaś Patryk (MMA Witkowo ) - Kukieła Patryk (Brak klubu) - Czas walki: 2:55 - Poddanie - duszenie zza pleców
  2. Cierniak Marcin (MMA Devil Poznań) - Klaś Patryk (MMA Witkowo ) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - Balacha
  3. Klaś Bartosz (MMA Witkowo ) - Cybulski Marek (Fight Team MMA Brodnica) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Klaś Patryk (MMA Witkowo ) - Cybulski Marek (Fight Team MMA Brodnica) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Klaś Bartosz (MMA Witkowo ) - Cierniak Marcin (MMA Devil Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Głuszek Bartosz (Berserker Szczecin ) - Florczak Mateusz (Atlas F.C. ) - Czas walki: 3:31 - (T)KO
  2. Głuszek Bartosz (Berserker Szczecin ) - Sobczak Adrian (United Gym Bełchtów) - Czas walki: 4:00 + 1:5 - (T)KO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Górczyński Maciej (No Limits Janikowo) - Kaczmarczyk Adrian (S.Gym Pzn) (Samolewski Gym Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Różycki Adrian (MMA Witkowo ) - Szykuć Adrian (Berserker Szczecin ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Mącznik Damian (MMA Devil Poznań) - Trus Konrad (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Ciechanowski Mateusz (Husaria MMA ) - Sosiński Sebastian (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Czas walki: 2:52 - Poddanie - duszenie
  5. Koska Michał MMA Devil Poznań (MMA Devil Poznań) - Bernacki Patryk (Ankos Zapasy Poznań ) - Czas walki: 2:34 - Poddanie - Balacha
  6. Bartosiński Kamil (Ankos Zapasy Poznań ) - Mróz Radosław (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 1:55 - Poddanie - Kimura
  7. Hass Dawid (Fighting Division Bydgoszcz) - Paczkowski Mikołaj (MMA Devil Poznań) - Czas walki: 4:00+1:43 - (T)KO
  8. Koska Michał MMA Devil Poznań (MMA Devil Poznań) - Ciechanowski Mateusz (Husaria MMA ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Bartosiński Kamil (Ankos Zapasy Poznań ) - Różycki Adrian (MMA Witkowo ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Mącznik Damian (MMA Devil Poznań) - Walocha Andrzej (TS Our Team Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  11. Kaczmarczyk Adrian (S.Gym Pzn) (Samolewski Gym Poznań) - Hass Dawid (Fighting Division Bydgoszcz) - Czas walki: 2:41 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  12. Bartosiński Kamil (Ankos Zapasy Poznań ) - Mącznik Damian (MMA Devil Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  13. Kaczmarczyk Adrian (S.Gym Pzn) (Samolewski Gym Poznań) - Koska Michał MMA Devil Poznań (MMA Devil Poznań) - Czas walki: 0:40 - Decyzja - Duszenie trójkątne rękami

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Grab Mateusz (Pretorian Gorzów Wlkp) - Kuriata Piotr (Berserker Szczecin ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Więcławski Mateusz (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) - Zieliński Błażej (No Limits Janikowo) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Buczkowski Patryk (Pretorian Gorzów Wlkp) - Jańczuk Przemysław (Berserkers Team Stargard ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Lichodziejewski Michał (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) - Stawik Tomasz (Gold Team Polska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Drejza Bartosz (Walka Gniezno) - Więcławski Mateusz (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Ślugaj Rafał (MMA Witkowo ) - Leśniak Adrian (KS Gwiazda Bydgoszcz) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Litwiniec Wojciech (Pankration Poznań) - Buczkowski Patryk (Pretorian Gorzów Wlkp) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Śmiełowski Dawid (Kohorta Poznań) - Majewski Piotr Copacabana Konin (Copacabana Konin) - Czas walki: 1:55 - Decyzja - duszenie trójkątne nogami
  9. Lichodziejewski Michał (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) - Szalczyk Dominik (MMA Devil Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Gmiński WIktor (Fighting Division Bydgoszcz) - Gliszczyński Wojciech (Ankos Zapasy Poznań ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  11. Ciesielski Jakub (Berserkers Team Stargard ) - Głowiński Krystian (Pretorian Gorzów Wlkp) - Czas walki: 2:03 - Poddanie - anaconda
  12. Ciesielski Jakub (Berserkers Team Stargard ) - Kuźmienko Igor (Streffa Fight Team Lubin) - Czas walki: 2:55 - Poddanie - Balacha
  13. Jaroszek Damian (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Gatkowski Marcin (MMA Devil Poznań) - Czas walki: 1:45 - Poddanie - anaconda
  14. Litwiniec Wojciech (Pankration Poznań) - Śmiełowski Dawid (Kohorta Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  15. Kotlarski Bartosz (MMA Devil Międzychód) - Drejza Bartosz (Walka Gniezno) - Czas walki: 1:23 - Poddanie - Balacha
  16. Ciesielski Jakub (Berserkers Team Stargard ) - Ślugaj Rafał (MMA Witkowo ) - Czas walki: 3:13 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami
  17. Gmiński WIktor (Fighting Division Bydgoszcz) - Lichodziejewski Michał (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) - Czas walki: 3:40 - Poddanie - Balacha
  18. Litwiniec Wojciech (Pankration Poznań) - Gmiński WIktor (Fighting Division Bydgoszcz) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  19. Kotlarski Bartosz (MMA Devil Międzychód) - Gmiński WIktor (Fighting Division Bydgoszcz) - Czas walki: 0:34 - Poddanie - Balacha
  20. Litwiniec Wojciech (Pankration Poznań) - Ciesielski Jakub (Berserkers Team Stargard ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  21. Ciesielski Jakub (Berserkers Team Stargard ) - Kotlarski Bartosz (MMA Devil Międzychód) - Czas walki: 1:40 - Poddanie - taktarov

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Gatkowski Marcin (MMA Devil Poznań) - Ciesielski Łukasz (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Wiśniewski Marcin (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Jakóbczyk Arkadiusz (MMA Devil Międzychód) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Kasper Bartosz (MMA Devil Poznań) - Ignarski Wojciech (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Buchnajzer Tomasz (Gold Team Polska) - Wojtkowiak Szymon (Brak klubu) - Czas walki: 0:45 - Decyzja - duszenie trójkątne rękami
  5. Panow Damian (Strefa Walki Leszno) - Panek Jan (Samolewski Gym Poznań) - Czas walki: 1:02 - Poddanie - mataleo
  6. Wiśniewski Marcin (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Klimczak Dawid (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Młynkiewicz Patryk (MMA Devil Poznań) - Kowalczyk Przemysław (Pretorian Gorzów Wlkp) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Osmałek Krzysztof (Fighting Division Bydgoszcz) - Kasper Bartosz (MMA Devil Poznań) - Czas walki: 3:19 - Decyzja - duszenie
  9. Panow Damian (Strefa Walki Leszno) - Psiuk Dawid (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Czas walki: 3:43 - Decyzja - duszenie trójkątne nogami
  10. Wojciechowski Tomasz (Copacabana Konin) - Przybylski Dawid - DP (MMA Devil Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  11. Wiśniewski Marcin (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Młynkiewicz Patryk (MMA Devil Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  12. Kwolek Kacper Berserker Szczecin (Berserker Szczecin ) - Buchnajzer Tomasz (Gold Team Polska) - Czas walki: 1:44 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  13. Panow Damian (Strefa Walki Leszno) - Osmałek Krzysztof (Fighting Division Bydgoszcz) - Czas walki: 1:10 - Poddanie - Balacha
  14. Wojciechowski Tomasz (Copacabana Konin) - Kwolek Kacper Berserker Szczecin (Berserker Szczecin ) - Czas walki: 3:00 - Poddanie - Balacha
  15. Kaufmann Paweł (Brak klubu) - Walda Hubert (Frącek Gold Team ) - Czas walki: 4:00 - (T)KO
  16. Panow Damian (Strefa Walki Leszno) - Wiśniewski Marcin (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  17. Panow Damian (Strefa Walki Leszno) - Wojciechowski Tomasz (Copacabana Konin) - Czas walki: 2:50 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami
  18. Wiśniewski Marcin (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Jaroszek Damian (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 0:50 - Dyskwalifikacja
  19. Wojciechowski Tomasz (Copacabana Konin) - Jaroszek Damian (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 1:03 - Poddanie - Duszenie trójkątne rękami

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Tomczak Kacper (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) - Bręczewski Jan (Samolewski Gym Poznań) - Czas walki: 1:05 - Decyzja - Balacha
  2. Ciesielski Marcin (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Tomczak Kacper (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Niklewicz Adam (Husaria MMA ) - Mrugalski Szymon (Berserkers Team Wielkopolska ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Wylegała Dawid (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) - Futa Jakub (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 0:18 - Poddanie - duszenie zza pleców
  5. Trębacz Wojciech (Fenix Warszawa ) - Szajstek Bartosz (Ko.Ka Sport) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Trębacz Wojciech (Fenix Warszawa ) - Schleemann Sebastian (Kohorta Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Niklewicz Adam (Husaria MMA ) - Trębacz Wojciech (Fenix Warszawa ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Schleemann Sebastian (Kohorta Poznań) - Ciesielski Marcin (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Schleemann Sebastian (Kohorta Poznań) - Wylegała Dawid (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) - Czas walki: 0:24 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  10. Endler Paweł (Samolewski Gym Poznań) - Taszarek Marcin (MMA Witkowo ) - Czas walki: 1:12 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  11. Niklewicz Adam (Husaria MMA ) - Ciesielski Marcin (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - Duszenie trójkątne rękami

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Pracz Jan (MMA Devil Poznań) - Lutomski Adrian (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 0:13 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  2. Endler Paweł (Samolewski Gym Poznań) - Lutomski Kornel (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 4:00 - (T)KO
  3. Pracz Jan (MMA Devil Poznań) - Kita Krzysztof (Samolewski Gym Poznań) - Czas walki: 2:06 - Poddanie - duszenie
  4. Endler Paweł (Samolewski Gym Poznań) - Szczęch Marcin - PMP (Panteon Mistrzów MMA Poznań) - Czas walki: 1:09 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  5. Foder Piort (Berserkers Team Stargard ) - Endler Paweł (Samolewski Gym Poznań) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  6. Taszarek Marcin (MMA Witkowo ) - Malinowski Jakub (Copacabana Konin) - Czas walki: 3:15 - Poddanie - Duszenie gilotynowe
  7. Foder Piort (Berserkers Team Stargard ) - Pracz Jan (MMA Devil Poznań) - Czas walki: 1:00 - (T)KO
  8. Taszarek Marcin (MMA Witkowo ) - Pracz Jan (MMA Devil Poznań) - Czas walki: 4:00 - Walkower
Walki kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 61 Kg

  1. Rola Aleksandra (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Kowalska Agnieszka (Czerwony Smok Poznań) - Czas walki: 4:00 - (T)KO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 55Kg

  1. Rola Aleksandra (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Woźniak Ewelina (MMA Witkowo ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów