Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Oleksiejczuk Michał (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Michalak Paweł (Brak klubu) - Czas walki: 0:06 - (T)KO

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Piątkowski Szymon (GLKS Nadarzyn) - Grabowski Artur (Brak klubu) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  2. Piątkowski Szymon (GLKS Nadarzyn) - Górecki Wojciech (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 0:39 - Poddanie - Gilotyna
  3. Szaja Paweł (Ju Jitsu Kobudo Lubsko) - Grabowski Artur (Brak klubu) - Czas walki: 0:22 - Poddanie
  4. Piątkowski Szymon (GLKS Nadarzyn) - Lubański Szymon No Limit Toruń (No Limit Toruń) - Czas walki: 0:31 - Poddanie - Duszenie gilotynowe
  5. Lubański Szymon No Limit Toruń (No Limit Toruń) - Szaja Paweł (Ju Jitsu Kobudo Lubsko) - Czas walki: 5:00+3:00 - Decyzja

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Kępa Adrian (MMA Wariors Zabrze ) - Czarnecki Filip (Fighting Division Bydgoszcz) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  2. Nowicki Arkadiusz (Gracie Barra Łódź) - Marjański Wojciech (Criminal 13 Fighting Division) - Czas walki: 3:15 - Poddanie - Mataleo
  3. Nowicki Arkadiusz (Gracie Barra Łódź) - Tutkowski Piotr (Brak klubu) - Czas walki: 4:56 - Poddanie - Duszenie zza pleców
  4. Kępa Adrian (MMA Wariors Zabrze ) - Nowicki Arkadiusz (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 2:08 - Poddanie - Duszenie gilotynowe

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Mazaiło Paweł (''Shirokuma'' MMA Suwałki ) - Imbierski Tobiasz (Ju Jitsu Kobudo Lubsko) - Czas walki: 5:00+5:00 - Decyzja

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Mikołajewski Oliwier (Arrachion Olsztyn) - Miller Sylwester (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  2. Chyczewski Michał (Arrachion Olsztyn) - Miller Sylwester (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 4:32 - Poddanie - Duszenie zza pleców

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Tkaczyk Dominik (Radomski Klub Taekwon-do ) - Ptasiński Robert (Dziki Wschód) - Czas walki: 2:43 - Poddanie - Balacha

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria OPEN

  1. Kozłowski Łukasz (Dragon Fight Club Sochaczew) - Krzczot Mateusz (Brak klubu) - Czas walki: 2:28 - Poddanie - Duszenie zza pleców
  2. Orkowski Michał (Hunter MMA) - Szyszko Sebastian (Brak klubu) - Czas walki: 1:00 - Poddanie - Duszenie zza pleców
  3. Szyszko Sebastian (Brak klubu) - Krzczot Mateusz (Brak klubu) - Czas walki: 2:41 - Poddanie - Mataleo
  4. Orkowski Michał (Hunter MMA) - Kozłowski Łukasz (Dragon Fight Club Sochaczew) - Czas walki: 1:02 - Poddanie - Klucz

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Szlęzak Kamil (Brawler Końskie) - Prus Maciej (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Grabowski Patryk - ŁŁB (Vera Fight Club) - Prus Maciej (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Nowikow Cezary (Radomski Klub Taekwon-do ) - Kulczyna Zygmunt (AZS Gliwice ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Nowikow Jakub (Radomski Klub Taekwon-do ) - Stefanek Jakub (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Czas walki: 3:11 - Poddanie - Duszenie zza pleców
  3. Chaberek Piotr (Brak klubu) - Nowikow Jakub (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Chaberek Piotr (Brak klubu) - Głodkowski Michał (Hunter MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Głodkowski Michał (Hunter MMA) - Nowikow Cezary (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 1:15 - Poddanie - Balacha

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Gradecki Maciek (Bone Breakers Kutno) - Zdybel Jakub (Nastula Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Gradecki Maciek (Bone Breakers Kutno) - Knap Marcin (Fightman) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  3. Opaliński Piotr (GLKS Nadarzyn) - Soroczyński Michał (Dziki Wschód) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Wrzosek Przemysław (Dziki Wschód) - Kubas Krzysztof (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Kaczmarek Bartosz (Nastula Club) - Smolak Mateusz (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 2:17 - Poddanie - Duszenie trójkątne rękami
  6. Gęsiarz Michał (Nastula Club) - Dela Adrian (URSO Fight Club) - Czas walki: 3:04 - (T)KO
  7. Gradecki Maciek (Bone Breakers Kutno) - Opaliński Piotr (GLKS Nadarzyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Opaliński Piotr (GLKS Nadarzyn) - Wrzosek Przemysław (Dziki Wschód) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Kaczmarek Bartosz (Nastula Club) - Wrzosek Przemysław (Dziki Wschód) - Czas walki: 1:30 - Poddanie - Duszenie trójkątne
  10. Kaczmarek Bartosz (Nastula Club) - Gradecki Maciek (Bone Breakers Kutno) - Czas walki: 2:28 - Poddanie - Mataleo

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Bukowski Jakub (Brak klubu) - Pawlik Marcin (SK Kickboxing Kielce) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Dyrka Adam (Brak klubu) - Piszczek Michał RKT Radom (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Bukowski Jakub (Brak klubu) - Michalski Dawid (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 2:43 - Poddanie - Balacha
  4. Krogulec Łukasz (Brak klubu) - Potępa Kamil LKSW (LKSW Tajfun) - Czas walki: 2:28 - (T)KO
  5. Dyrka Adam (Brak klubu) - Bukowski Jakub (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Gęsiarz Michał (Nastula Club) - Krogulec Łukasz (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Gęsiarz Michał (Nastula Club) - Dyrka Adam (Brak klubu) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  8. Bukowski Jakub (Brak klubu) - Krogulec Łukasz (Brak klubu) - Czas walki: 1:45 - (T)KO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Szczepański Sławomir (Brak klubu) - Kozelan Jakub (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Szczepański Sławomir (Brak klubu) - Góral Łukasz FB (Fightman) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Kozelan Jakub (Gracie Barra Łódź) - Dobies Jan (Hunter MMA) - Czas walki: 1:02 - Poddanie - Balacha
  4. Góral Łukasz FB (Fightman) - Dobies Jan (Hunter MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 57 kg

  1. Adzhiev Islam (Brak klubu) - Krogulec Hubert (Brak klubu) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Modrzejewski Andrzej (Silesian Cage Club) - Chowaniec Krzysztof (Brak klubu) - Czas walki: 1:43 - Poddanie - Gilotyna

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Makowski Kamil (Arrachion MMA Iława ) - Rygier Marcin (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Makowski Kamil (Arrachion MMA Iława ) - Tarnowski Łukasz (Nastula Club) - Czas walki: 3:59 - Poddanie - Balacha
  3. Rygier Marcin (Brak klubu) - Tarnowski Łukasz (Nastula Club) - Czas walki: 4:00+2:00 - (T)KO
  4. Bińkowski Łukasz (Fight Club Bytom .) - Matej Mikołaj (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Aliev Ibragim (Brak klubu) - Krupa Kacper (No Limits Złotoria) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Kachel Marcel - MBG (Gracie Barra Łódź) - Choma Bartosz - GBR (Brak klubu) - Czas walki: 2:36 - Poddanie - Duszenie zza pleców
  3. Kowalski Mateusz (Brak klubu) - Szynklarz Kamil (Brak klubu) - Czas walki: 0:26 - Poddanie - Duszenie zza pleców
  4. Trzeciak Dawid (GRACIE BARRA RZESZÓW) - Włodarczyk Dawid (Rio Grappling Club Oława ) - Czas walki: 2:28 - (T)KO
  5. Czaja Kamil (Dexters Team) - Żak Adrian (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 2:55 - (T)KO
  6. Just Kacper (Dziki Wschód) - Golis Kamil (Brak klubu) - Czas walki: 1:09 - (T)KO
  7. Aliev Ibragim (Brak klubu) - Trzeciak Dawid (GRACIE BARRA RZESZÓW) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  8. Czaja Kamil (Dexters Team) - Czarnecki Patryk (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Czaja Kamil (Dexters Team) - Aliev Ibragim (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Just Kacper (Dziki Wschód) - Aliev Ibragim (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  11. Just Kacper (Dziki Wschód) - Kachel Marcel - MBG (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 0:59 - Poddanie - Balacha
  12. Porębski Sebastian (Fightman) - Just Kacper (Dziki Wschód) - Czas walki: 2:44 - Poddanie - Gilotyna
  13. Porębski Sebastian (Fightman) - Kowalski Mateusz (Brak klubu) - Czas walki: 3:00 - (T)KO
  14. Porębski Sebastian (Fightman) - Czaja Kamil (Dexters Team) - Czas walki: 3:45 - Poddanie - Duszenie rękoma

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Główczyk Krystian (Dexters Team) - Dworzyński Piotr (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Bielarski Rafał (Spartakus Rzeszów) - Duher Przemysław (Gladio) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Iwanowicz Adam (Arrachion Olsztyn) - Adzhiev Halid (Brak klubu) - Czas walki: 0:31 - Poddanie - Balacha
  4. Borzykowski Patryk (Red Dragon) - Tokarczyk Jarosław (Brak klubu) - Czas walki: 2:27 - Poddanie - Duszenie trójkątne rękoma
  5. Braciszewski Krzysztof (Fighting Division Bydgoszcz) - Bielarski Rafał (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Braciszewski Krzysztof (Fighting Division Bydgoszcz) - Borzykowski Patryk (Red Dragon) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Oleksiejczuk Czarek (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Borzykowski Patryk (Red Dragon) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  8. Apola Wiktor (Brak klubu) - Główczyk Krystian (Dexters Team) - Czas walki: 3:48 - Poddanie - Balacha
  9. Oleksiejczuk Czarek (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Iwanowicz Adam (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 1:13 - Poddanie - Gilotyna
  10. Borzykowski Patryk (Red Dragon) - Łukaszczyk Bartłomiej Spartakus Team Zakopane (Spartakus Team Zakopane) - Czas walki: 0:48 - Poddanie - Trójkąt rękoma
  11. Apola Wiktor (Brak klubu) - Oleksiejczuk Czarek (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 2:55 - Poddanie - Duszenie zza pleców
  12. Braciszewski Krzysztof (Fighting Division Bydgoszcz) - Apola Wiktor (Brak klubu) - Czas walki: 3:10 - (T)KO

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Szydłowski Maciej (Fighting Division Bydgoszcz) - Poprawski Krzysztof (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Śpiewak Dawid (Radomski Klub Taekwon-do ) - Kubiak Michał Vera FC (Vera Fight Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Niewiadomski Jakub (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Brewczyński Maciej (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 3:04 - Poddanie - Anaconda
  4. Poprawski Krzysztof (Spartakus Rzeszów) - Stelmaszyk Denis (Ankos Zapasy Poznań ) - Czas walki: 0:50 - Poddanie - Balacha
  5. Rurarz Jakub (Brawler Końskie) - Drelich Michał (Dexters Team) - Czas walki: 1:40 - Poddanie - Gilotyna
  6. Niewiadomski Jakub (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Ziętarski Andrzej (Brak klubu) - Czas walki: 3:25 - Poddanie - Anaconda
  7. Ziętarski Andrzej (Brak klubu) - Kamilov Islombek (Warszawskie Centrum Atletyki) - Czas walki: 0:34 - (T)KO
  8. Śpiewak Dawid (Radomski Klub Taekwon-do ) - Olszowy Sebastian (Iron Dragon Mielec) - Czas walki: 2:09 - (T)KO
  9. Szydłowski Maciej (Fighting Division Bydgoszcz) - Niewiadomski Jakub (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Śpiewak Dawid (Radomski Klub Taekwon-do ) - Szydłowski Maciej (Fighting Division Bydgoszcz) - Czas walki: 4:00+1:43 - Poddanie - Duszenie zza pleców

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Hamerski Adrian (Brak klubu) - Ożóg Patryk (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 2:00 - Poddanie - Gilotyna
  2. Klonowski Dawid (UKS WILK GRAJEWO ) - Kaczmarczyk Patryk (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Mansur Azhiev (Warszawskie Centrum Atletyki) - Hamerski Adrian (Brak klubu) - Czas walki: 3:45 - Poddanie - Duszenie zza pleców
  4. Mansur Azhiev (Warszawskie Centrum Atletyki) - Klonowski Dawid (UKS WILK GRAJEWO ) - Czas walki: 3:17 - Poddanie - Duszenie trójkątne
  5. Kaczmarczyk Patryk (Radomski Klub Taekwon-do ) - Roźniakowski Patryk Vera FC (Vera Fight Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 65 kg

  1. Niewiadomski Jakub (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Ruszczyk Mateusz (Brak klubu) - Czas walki: 1:42 - Poddanie - Anaconda

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Apola Wiktor (Brak klubu) - Kaszubowski Krzysztof (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 3:06 - Poddanie - Balacha

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Oleksiejczuk Czarek (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Zawłocki Filip (Brak klubu) - Czas walki: 0:36 - (T)KO
  2. Oleksiejczuk Czarek (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Mamytov Emir (Ankos Zapasy Warszawa) - Czas walki: 3:34 - Poddanie - Duszenie trójkątne

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Skrzypiec Artur (Armia Dęblin) - Abdullakh Salamov (Hunter MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Mikucki Marcin (Arrachion Olsztyn) - Zwijacz Łukasz (Brak klubu) - Czas walki: 1:26 - Poddanie - Anaconda
  3. Mikucki Marcin (Arrachion Olsztyn) - Turalski Kamil (Brak klubu) - Czas walki: 1:04 - Poddanie - Anaconda
  4. Wiśniewski Michał - Undergr. MMA Elbląg (Brak klubu) - Skrzypiec Artur (Armia Dęblin) - Czas walki: 4+1:15 - Poddanie - Amerciana
  5. Skrzypiec Artur (Armia Dęblin) - Mikucki Marcin (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Wiśniewski Michał - Undergr. MMA Elbląg (Brak klubu) - Turalski Kamil (Brak klubu) - Czas walki: 0:30 - (T)KO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Nowaczewski Bartosz (Brak klubu) - Wróblewski Robert (Ludus Żuromin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Nowaczewski Bartosz (Brak klubu) - Pawlak Kamil (Brak klubu) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  3. Rychwalski Patryk (Brak klubu) - Kamiński Karol (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 1:55 - Poddanie - Gilotyna
  4. Pawlak Kamil (Brak klubu) - Daciuk Karol (Brak klubu) - Czas walki: 0:30 - (T)KO
  5. Rychwalski Patryk (Brak klubu) - Bachleda Andrzej (Brak klubu) - Czas walki: 0:43 - (T)KO
  6. Pawlak Kamil (Brak klubu) - Bachleda Andrzej (Brak klubu) - Czas walki: 1:26 - Poddanie - Duszenie
  7. Nowaczewski Bartosz (Brak klubu) - Rychwalski Patryk (Brak klubu) - Czas walki: 2:01 - Poddanie - Trójkąt rękoma
  8. Bachleda Andrzej (Brak klubu) - Nowak Jakub "BULDOG" (MMA & BOXING "BULDOG" TEAM) - Czas walki: 3:39 - Poddanie - mataleo
  9. Bachleda Andrzej (Brak klubu) - Nowak Jakub "BULDOG" (Brak klubu) - Czas walki: 3:39 - Poddanie - mataleo

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Krysiński Sebastian (Brak klubu) - Zygmunt Mariusz (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Skiermański Sebastian (Fight Club Aleksandrów- Kujawski ) - Skubiński Michał - BF (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Bieryło Marcin (Brak klubu) - Chenc Igor (Brak klubu) - Czas walki: 3:02 - Poddanie - Duszenie
  4. Nicewicz Karol (Brak klubu) - Pałasz Michał (Brak klubu) - Czas walki: 2:36 - (T)KO
  5. Jaruzel Hubert (United Gym Bełchtów) - Choroszewicz Paweł FDI (Fight Division Inowrocław ) - Czas walki: 0:50 - (T)KO
  6. Bieryło Marcin (Brak klubu) - Bąk Gerard BK (Brawler Końskie) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Krysiński Sebastian (Brak klubu) - Jaruzel Hubert (United Gym Bełchtów) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  8. Bieryło Marcin (Brak klubu) - Niedźwiecki Łukasz (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Rogacki Dawid (Warszawskie Centrum Atletyki) - Krysiński Sebastian (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Niedźwiecki Łukasz (Brak klubu) - Michalak Karol (Dziki Wschód) - Czas walki: 0:50 - Poddanie - Duszenie
  11. Rogacki Dawid (Warszawskie Centrum Atletyki) - Skiermański Sebastian (Fight Club Aleksandrów- Kujawski ) - Czas walki: 0:54 - Poddanie - Trójkąt nogami
  12. Krysiński Sebastian (Brak klubu) - Niedźwiecki Łukasz (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  13. Rogacki Dawid (Warszawskie Centrum Atletyki) - Bieryło Marcin (Brak klubu) - Czas walki: 0:45 - Poddanie - Trójkąt nogami
  14. Offerczak Adam (Sochaczewskie Centrum Sportów Walki) - Abdullakh Salamov (Hunter MMA) - Czas walki: 0:21 - (T)KO - TKO
  15. Bąk Gerard BK (Brawler Końskie) - Offerczak Adam (Sochaczewskie Centrum Sportów Walki) - Czas walki: 0:21 - (T)KO - TKO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Mazur Mariusz (Strefa Walki Leszno) - Woźny Dominik (Brak klubu) - Czas walki: 3:00 - Decyzja
  2. Krawczyk Artur (Brawler Końskie) - Strzelczyk Bartosz (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Jasiuczenia Hubert Dexters (Brak klubu) - Pruchnik Damian (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Pokora Łukasz (Brak klubu) - Mazur Mariusz (Strefa Walki Leszno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Skowyra Sławomir (Brak klubu) - Kaniowski Michał (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Krawczyk Artur (Brawler Końskie) - Jasiuczenia Hubert Dexters (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Krawczyk Jakub (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Skowyra Sławomir (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Jasiuczenia Hubert Dexters (Brak klubu) - Zając Krzysztof FSChełm (FABRYKA SPORTU CHEŁM) - Czas walki: 3:19 - Poddanie - Balacha

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Lipowski Bartosz (Brawler Końskie) - Jasiński Dawid (Dexters Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Budniewski Patryk (Arrachion MMA Iława ) - Streich Tomasz (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Widuliński Dawid (Brawler Końskie) - Szcześniak Krzysztof (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Libowicz Adam (Spartakus Rzeszów) - Kociołek Krystian (Brak klubu) - Czas walki: 1:42 - Poddanie - Gilotyna
  5. Jasiński Dawid (Dexters Team) - Zhabotenko Igor (Highlander Team) - Czas walki: 0:33 - (T)KO
  6. Libowicz Adam (Spartakus Rzeszów) - Widuliński Dawid (Brawler Końskie) - Czas walki: 2:08 - Poddanie - Balacha
  7. Budniewski Patryk (Arrachion MMA Iława ) - Libowicz Adam (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Siwiński Łukasz (Brak klubu) - Ciolak Mateusz (Brak klubu) - Czas walki: 1:42 - Poddanie - Balacha
  2. Wasilewski Mateusz (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Siwiński Łukasz (Brak klubu) - Czas walki: 2:13 - Poddanie - Gilotyna
  3. Budniewski Patryk (Arrachion MMA Iława ) - Lipowski Bartosz (Brawler Końskie) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Wasilewski Mateusz (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Ciolak Mateusz (Brak klubu) - Czas walki: 2:02 - Poddanie - Balacha

Formuła młodzieżowiec (M) - kategoria OPEN

  1. Juszczyk Cezary (GLKS Nadarzyn) - Pledziewicz Teodor (Brak klubu) - Czas walki: 3:06 - Poddanie - Duszenie zza pleców
  2. Pledziewicz Teodor (Brak klubu) - Jersak Aleksander (Brak klubu) - Czas walki: 0:50 - (T)KO

Formuła młodzieżowiec (M) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Skrzek Marcin (Cross Fight Club ) - Białek Damian (Nastula Club) - Czas walki: 2:04 - Poddanie - trójkąt nogami
  2. Kamiński Grzegorz (Brak klubu) - Chludziński Daniel (Brak klubu) - Czas walki: 3:40 - Poddanie - Balacha
  3. Makowski Tomek (Arrachion MMA Iława ) - Kamiński Grzegorz (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Skrzek Marcin (Cross Fight Club ) - Górski Adam (United Gym Bełchtów) - Czas walki: 1:00 - Poddanie - Gilotyna
  5. Makowski Tomek (Arrachion MMA Iława ) - Skrzek Marcin (Cross Fight Club ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła młodzieżowiec (M) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Borowiec Przemysław (Okniński Pabianice) - Kowalski Dominik (Nastula Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Oleś Maciej (No Limit Toruń) - Hamerski Patryk (Brak klubu) - Czas walki: 1:57 - Poddanie - Trójkąt nogami
  3. Kowalski Dominik (Nastula Club) - Hamerski Patryk (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Kamiński Grzegorz (Brak klubu) - Górski Adam (United Gym Bełchtów) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  5. Oleś Maciej (No Limit Toruń) - Borowiec Paweł (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła młodzieżowiec (M) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Czeremszyński Piotr (Spartakus Rzeszów) - Karczewski Tomasz (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Miszczak Patryk (Fight Club Bytom .) - Popiel Michał (Fightman) - Czas walki: 4:00+2:00+ - Decyzja
  3. Miszczak Patryk (Fight Club Bytom .) - Popiel Michał (Fightman) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Czeremszyński Piotr (Spartakus Rzeszów) - Kuc Kamil (Brak klubu) - Czas walki: 3:11 - Poddanie - Duszenie
  5. Miszczak Patryk (Fight Club Bytom .) - Czeremszyński Piotr (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła młodzieżowiec (M) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Pawlukowski Eliasz (Dziki Wschód) - Pośpiech Mateusz (Arrachion MMA Iława ) - Czas walki: 1:16 - Poddanie - Balacha
  2. Pawlukowski Eliasz (Dziki Wschód) - Stępień Krzysztof (Stowarzyszenie Sportowe Tychy) - Czas walki: 1:57 - Poddanie - Duszenie zza pleców
  3. Stępień Kamil - FCB (Brak klubu) - Pośpiech Mateusz (Arrachion MMA Iława ) - Czas walki: 3:05 - Poddanie - Trójkąt nogami
Walki kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria OPEN

  1. Gurtowska Marta (Brak klubu) - Szuster-Górska Zofia (Highlander Team) - Czas walki: 2:39 - Poddanie - Mataleo

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 52 kg

  1. Gujwan Hanna (Brak klubu) - Pawlak Magdalena (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Korzeń Dajana (Brak klubu) - Gujwan Hanna (Brak klubu) - Czas walki: 1:15 - Poddanie - Duszenie gilotynowe
  3. Korzeń Dajana (Brak klubu) - Pawlak Magdalena (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 1:15 - Poddanie - Duszenie zza pleców

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 61 Kg

  1. Karwowska Kinga (Brak klubu) - Rola Aleksandra (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Sobczyk Agnieszka (Brak klubu) - Karwowska Kinga (Brak klubu) - Czas walki: 1:35 - Poddanie - Duszenie gilotynowe
  3. Sobczyk Agnieszka (Brak klubu) - Rola Aleksandra (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 0:51 - Poddanie - Balacha

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 55Kg

  1. Rola Aleksandra (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Wiśniewska Monika (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. F A (Brak klubu) - Borkowska Paulina (Bambero Team Wyszków) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria kobiety do 52 kg

  1. Węgrzyn Angelika (Fight Club Bytom .) - Jędrysiak Natalia (Brak klubu) - Czas walki: 1:07 - Poddanie - Balacha
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów