Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Kołoczek Paweł (Octagon Team ) - Kępa Adrian (MMA Wariors Zabrze ) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  2. Kępa Adrian (MMA Wariors Zabrze ) - Bobko Ariel (Brak klubu) - Czas walki: 1:15 - Poddanie - Kimura
  3. Kołoczek Paweł (Octagon Team ) - Bobko Ariel (Brak klubu) - Czas walki: 1:33 - (T)KO

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Sasiński Marcin - GK (Grappling Kraków) - Imbierski Tobiasz (Ju Jitsu Kobudo Lubsko) - Czas walki: 5:00+5:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria OPEN

  1. Ćwikła Łukasz (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Bystrzykowski Daniel (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 2:40 - Poddanie - Mata leo

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Kania Adrian (Brak klubu) - Król Konrad (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Karski Mariusz (UKS Ronin ) - Kania Adrian (Brak klubu) - Czas walki: 0:33 - Poddanie - balacha
  3. Karski Mariusz (UKS Ronin ) - Moszkowicz Tomasz (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 0:17 - (T)KO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Skalny Daniel (Grappling Kraków) - Czyjt Dawid (Gwardia Tychy ) - Czas walki: 2:00 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  2. Skalny Daniel (Grappling Kraków) - Golda Dawid (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Chmielewski Mateusz B_KK (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) - Szady Michał (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Białas Daniel (RKSiSW Bushido Ruda Śląska) - Synowiec Adrian (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Pezda Michał (Octagon Team ) - Białas Daniel (RKSiSW Bushido Ruda Śląska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Pezda Michał (Octagon Team ) - Mozdyniewicz Tomasz (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 1:59 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  7. Szady Michał (Szkoła Walki Drwala) - Nowikow Cezary (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  8. Synowiec Adrian (Szkoła Walki Drwala) - Nowikow Jakub (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  9. Skalny Daniel (Grappling Kraków) - Chmielewski Mateusz B_KK (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  10. Pezda Michał (Octagon Team ) - Skalny Daniel (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Zawora Krzysztof (Brak klubu) - Tasarz Bartosz (RKSiSW Bushido Ruda Śląska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Marzec Patryk (Szkoła Walki Drwala) - Szczepaniak Łukasz (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Jeleń Mikołaj (Grappling Kraków) - Greń Damian (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Zawora Krzysztof (Brak klubu) - Fojcik Artur (Kong Sao) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Marzec Patryk (Szkoła Walki Drwala) - Jeleń Mikołaj (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Jeleń Mikołaj (Grappling Kraków) - Fojcik Artur (Kong Sao) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Marzec Patryk (Szkoła Walki Drwala) - Zawora Krzysztof (Brak klubu) - Czas walki: 1:53 - Poddanie - Mata leo
  8. Fojcik Artur (Kong Sao) - Łagocki Artur Bastion Ruda Śl (Bastion Ruda Śląska) - Czas walki: 1:10 - (T)KO - TKO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Piasecki Kamil (Brak klubu) - Świder Sebastian (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Pilch Rafał (Gwardia Tychy ) - Grabowski Marcin (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Fidkowski Adam (Lutadores Opole) - Piasecki Kamil (Brak klubu) - Czas walki: 3:00 - Poddanie - mataleo
  4. Grabowski Marcin (Brak klubu) - Piasecki Kamil (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Fidkowski Adam (Lutadores Opole) - Pilch Rafał (Gwardia Tychy ) - Czas walki: 0:50 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Nowak Dawid (Formma GYM Wadowice) - Kowalski Patryk (RKSiSW Bushido Ruda Śląska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Nowak Dawid (Formma GYM Wadowice) - Becmer Kasjan (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Piszczek Michał RKT Radom (Radomski Klub Taekwon-do ) - Burkat Robert (Octagon& Fenix Kraków) - Czas walki: 3:00 - Poddanie - mataleo
  4. Becmer Kasjan (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) - Jaśkaniec Jakub (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  5. Piszczek Michał RKT Radom (Radomski Klub Taekwon-do ) - Nowak Dawid (Formma GYM Wadowice) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Cichoń Michał (Brak klubu) - Spoida Damian (RKSiSW Bushido Ruda Śląska) - Czas walki: 3:16 - Poddanie - duszenie trójkątne

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 66 kg

  1. Węgrzyn Angelika (Fight Club Bytom .) - Grabowska Justyna (Brak klubu) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Dobrowolski Krzysztof (Brak klubu) - Miodoński Patryk (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Miodoński Patryk (Brak klubu) - Cierzuch Marcin (Brak klubu) - Czas walki: 2:30 - Poddanie - Mata leo

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Maślorz Adrian (Brak klubu) - Szady Artur (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Pawełczyk Marcin Lutadores Opole (Brak klubu) - Dąbrowski Filip (Brak klubu) - Czas walki: 1:11 - Poddanie - balacha
  3. Kowal Bartosz (Szkoła Walki Drwala) - Tlałka Konrad (Brak klubu) - Czas walki: 1:30 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  4. Jonderko Daniel (rio Grappling Club Monster-Rybnik ) - Janeczek Kamil (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 1:13 - Poddanie - duszenie zza pleców
  5. Maślorz Adrian (Brak klubu) - Kowal Bartosz (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Cichoń Michał (Brak klubu) - Kowal Bartosz (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Jonderko Daniel (rio Grappling Club Monster-Rybnik ) - Maślorz Adrian (Brak klubu) - Czas walki: 2:09 - Poddanie - duszenie
  8. Jonderko Daniel (rio Grappling Club Monster-Rybnik ) - Cichoń Michał (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Lamparski Filip (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Waliczek Łukasz (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Lamparski Filip (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Buchcik Sebastian (Brak klubu) - Czas walki: 0:30 - (T)KO
  3. Moiseienko Andrii (Brak klubu) - Kowalczyk Adam Gwardia Tychy (Gwardia Tychy ) - Czas walki: 2:51 - (T)KO
  4. Buchcik Sebastian (Brak klubu) - Kowalczyk Adam Gwardia Tychy (Gwardia Tychy ) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  5. Lamparski Filip (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Moiseienko Andrii (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Chrobak Patryk (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Sówka Bryan (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Pamuła Patryk (Bastion Tychy) - Chrobak Patryk (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Pamuła Patryk (Bastion Tychy) - Śpiewak Dawid (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 3:43 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami
  4. Śpiewak Dawid (Radomski Klub Taekwon-do ) - Sówka Bryan (Brak klubu) - Czas walki: 3:30 - Poddanie - dźwignia klucz

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Kaczmarczyk Patryk (Radomski Klub Taekwon-do ) - Nowak Damian (FC Bytom) (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Hadaś Marcin KS (Brak klubu) - Pilarski Dawid (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Linder Damian (Brak klubu) - Adzhiev Halid (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 1:34 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami
  4. Kaczmarczyk Patryk (Radomski Klub Taekwon-do ) - Linder Damian (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Kaczmarczyk Patryk (Radomski Klub Taekwon-do ) - Hadaś Marcin KS (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Hadaś Marcin KS (Brak klubu) - Hamerski Adrian (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 2:24 - Poddanie - balacha
  7. Linder Damian (Brak klubu) - Hamerski Adrian (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 3:31 - Poddanie - duszenie zza pleców

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Kupczak Gabriel (Cios Adamek Gilowice ) - Jania Dariusz (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kupczak Gabriel (Cios Adamek Gilowice ) - Białkowski Andrzej (Brak klubu) - Czas walki: 0:20 - Poddanie - duszenie zza pleców
  3. Guzik Michał (Brak klubu) - Szczecina Paweł (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Jania Dariusz (Brak klubu) - Szczecina Paweł (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Guzik Michał (Brak klubu) - Kupczak Gabriel (Cios Adamek Gilowice ) - Czas walki: 1:30 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Kosowski Krystian - GK (Brak klubu) - Niewiedział Artur (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kosowski Krystian - GK (Brak klubu) - Kacprzyński Mariusz (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Kadłubiec Łukasz (Brak klubu) - Kaczmarek Marcin (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Kadłubiec Łukasz (Brak klubu) - Panuś Kamil (Brak klubu) - Czas walki: 1:10 - (T)KO
  5. Kosowski Krystian - GK (Brak klubu) - Kadłubiec Łukasz (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Kacprzyński Mariusz (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) - Kaczmarek Marcin (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  7. Cierzuch Marcin (Brak klubu) - Dobrowolski Krzysztof (Brak klubu) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Kurek Bartosz (Brak klubu) - Ustarbowski Grzegorz (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Musioł Andrzej (Brak klubu) - Cyrkler Łukasz (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Garbas Rafał (Brak klubu) - Kurek Bartosz (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Korzonek Dawid (Brak klubu) - Filipczuk Rafał (Silesian Cage Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Musioł Andrzej (Brak klubu) - Gontar Andriy (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Pawełczyk Marcin Lutadores Opole (Brak klubu) - Gargula Marek (Brak klubu) - Czas walki: 2:37 - (T)KO
  7. Pawełczyk Marcin Lutadores Opole (Brak klubu) - Garbas Rafał (Brak klubu) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  8. Korzonek Dawid (Brak klubu) - Garbas Rafał (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Musioł Andrzej (Brak klubu) - Pawełczyk Marcin Lutadores Opole (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Musioł Andrzej (Brak klubu) - Korzonek Dawid (Brak klubu) - Czas walki: 1:30 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Koffer Jakub (Brak klubu) - Kłosiński Karol (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kurek Łukasz (Brak klubu) - Koffer Jakub (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Malinowski Daniel (Octagon Team ) - Figura Mariusz (Cios Adamek Gilowice ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Figura Mariusz (Cios Adamek Gilowice ) - Koffer Jakub (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  5. Malinowski Daniel (Octagon Team ) - Koffer Jakub (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Jabłoński Kamil (Brak klubu) - Pękala Grzegorz (Formma GYM Wadowice) - Czas walki: 1:25 - Poddanie - balacha
  2. Witkowski Adam (Spartan Knurów ) - Bałasz Eryk (Formma GYM Wadowice) - Czas walki: 2:30 - Poddanie - balacha
  3. Witkowski Adam (Spartan Knurów ) - Jabłoński Kamil (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Bałasz Eryk (Formma GYM Wadowice) - Pękala Grzegorz (Formma GYM Wadowice) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła młodzieżowiec (M) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Petrusiewicz Krystian MMA WZ (Spartan Knurów ) - Rzyman Piotr (Silesian Cage Club) - Czas walki: 1:50 - Decyzja - mataleo

Formuła młodzieżowiec (M) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Banasiewicz Przemysław (Shogun Mysłowice) - Wardak Piotr (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła młodzieżowiec (M) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Hlubek Łukasz (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Arndt Dominik - NGT (Gold Team Polska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Hlubek Łukasz (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Hamerski Patryk (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 1:00 - Decyzja - Balacha
  3. Hamerski Patryk (Radomski Klub Taekwon-do ) - Arndt Dominik - NGT (Gold Team Polska) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła młodzieżowiec (M) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Nosal Mateusz (Octagon Team ) - Baran Karol (Brak klubu) - Czas walki: 3:54 - Poddanie - balacha
  2. Piordas Wojciech (Brak klubu) - Kaźmierczak Kasjan (Brak klubu) - Czas walki: 1:52 - (T)KO
  3. Nosal Mateusz (Octagon Team ) - Popiel Michał (Fightman) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Nosal Mateusz (Octagon Team ) - Piordas Wojciech (Brak klubu) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  5. Piordas Wojciech (Brak klubu) - Kuc Kamil (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 0:33 - Poddanie - Balacha
  6. Kuc Kamil (Radomski Klub Taekwon-do ) - Popiel Michał (Fightman) - Czas walki: 4:00 - Walkower
Walki kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 61 Kg

  1. Szotkowska Katarzyna (Octagon Team ) - Januszkiewicz Karolina (Dybol Team Zabrze) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Januszkiewicz Karolina (Dybol Team Zabrze) - Jakóbczak Ewelina (Brak klubu) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria kobiety do 61 Kg

  1. Węgrzyn Angelika (Fight Club Bytom .) - Jędrzejczyk Edyta (Brak klubu) - Czas walki: 1:43 - Poddanie - balacha
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów