Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria OPEN

  1. Kutreba Bartosz (MMA Orzeł Namysłów) - Dziedzic Bartłomiej (Brak klubu) - Czas walki: 5:00+5:00 - Decyzja

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Nahrebny Paweł (MMA Orzeł Namysłów) - Mosingiewicz Leszek (Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza) - Czas walki: 5:00+3:00 - Decyzja
  2. Awrycewicz Emil (Brak klubu) - Nahrebny Paweł (MMA Orzeł Namysłów) - Czas walki: 5:00+3:00 - Decyzja
  3. Baran Łukasz - RGC (Szkoła Walki Drwala) - Konopielko Rafał (Brak klubu) - Czas walki: 2:04 - Poddanie - Duszenie trójkątne nogami
  4. Konopielko Rafał (Brak klubu) - Proba Radosław (Brak klubu) - Czas walki: 0:23 - (T)KO
  5. Baran Tomasz (Rio Grappling Club Oława ) - Awrycewicz Emil (Brak klubu) - Czas walki: 2:42 - Poddanie - Mataleo
  6. Konopielko Rafał (Brak klubu) - Nahrebny Paweł (MMA Orzeł Namysłów) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Baszczyj Marcin (Gold Team Polska) - Pogorzelski Michał (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  2. Bartoszewicki Maksymilian (MMA Ostrów Wielkopolski) - Juzwikowski Dominik (Brak klubu) - Czas walki: 1:14 - Poddanie - Trójkąt rękami
  3. Pogorzelski Michał (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Juzwikowski Dominik (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Fidkowski Adam (Lutadores Opole) - Jędrzejczak Marek (Wrox Gym) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  2. Fidkowski Adam (Lutadores Opole) - Głąb Mateusz (Wrox Gym) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  3. Jędrzejczak Marek (Wrox Gym) - Głąb Mateusz (Wrox Gym) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Wdowiak Bartłomiej (MMA Solo Team Namysłów) - Czuj Paweł (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 5:00+2:56 - Poddanie - Balacha

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria OPEN

  1. Kojka Damian (Brak klubu) - Woźniak Adrian (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Woźniak Adrian (Gracie Barra Łódź) - Kozłowski Łukasz (Dragon Fight Club Sochaczew) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Kozłowski Łukasz (Dragon Fight Club Sochaczew) - Kojka Damian (Brak klubu) - Czas walki: 1:43 - Poddanie - Mataleo

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 66 kg

  1. Popczyk Joanna (Brak klubu) - Nastaszyc Katarzyna (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Klag Wojciech (Puncher Wrocław) - Stelmach Nitaj (UKS Taekwon-do Gryf ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Bartczak Tomasz (Copacabana Łódź ) - Mitko Mateusz (Wodzisław Śl. (niezrzeszony)) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Gałka Mateusz (Brak klubu) - Bartczak Tomasz (Copacabana Łódź ) - Czas walki: 2:23 - Poddanie - Duszenie trójkątne nogami
  3. Szajniuk Marcin (Brak klubu) - Kossakowski Bartłomiej (Brak klubu) - Czas walki: 0:13 - (T)KO
  4. Gałka Mateusz (Brak klubu) - Szajniuk Marcin (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Pacuła Maciej (Rio Grappling Wrocław) - Królikowski Filip (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Rychlik Jędrzej (Brak klubu) - Mazgaj Marcin (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Kozicz Adrian (Gold Team Polska) - Dobrowolski Kamil (Rio Grappling Club Oława ) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  4. Jakuszewski Natan (Lutadores Opole) - Michalczyk Robert - MRBD (Rudzki Tomodahi) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Pacuła Maciej (Rio Grappling Wrocław) - Żmuda Piotr (Rio Grappling Club Oława ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Kozicz Adrian (Gold Team Polska) - Młyński Oliwier - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Czas walki: 2:50 - Poddanie - Trójkąt nogami
  7. Dobrowolski Kamil (Rio Grappling Club Oława ) - Kapias Sebastian (Black Devils Czechowice Dziedzice) - Czas walki: 2:21 - Poddanie - Duszenie trójkątne nogami
  8. Michalczyk Robert - MRBD (Rudzki Tomodahi) - Drążkiewicz Kamil (Lutadores Wrocław) - Czas walki: 1:29 - Poddanie - Trójkąt nogami
  9. Kaliciński Maciej (Contender Kamienna Góra ) - Rychlik Jędrzej (Brak klubu) - Czas walki: 4:00+0:49 - (T)KO
  10. Kozicz Adrian (Gold Team Polska) - Jakuszewski Natan (Lutadores Opole) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  11. Pacuła Maciej (Rio Grappling Wrocław) - Kaliciński Maciej (Contender Kamienna Góra ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Knop Krystian (Lutadores Opole) - Grabia Adrian (Rio Grappling Club Wrocław) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Rzeźnicki Kacper (Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza) - Hlubek Łukasz (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Knop Krystian (Lutadores Opole) - Psiuk Dawid (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  4. Rzeźnicki Kacper (Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza) - Stawik Tomasz (Gold Team Polska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Psiuk Dawid (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Stawik Tomasz (Gold Team Polska) - Czas walki: 0:22 - (T)KO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Wincenciak Kamil (SPARTAN Myślenice ) - Gajda Jakub (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kulesza Patryk (MMA Solo Team Namysłów) - Wincenciak Paweł (SPARTAN Myślenice ) - Czas walki: 0:49 - Poddanie - Balacha
  3. Kuczeński Jakub - WS (MTS ''Płomień'' Milowice ) - Wincenciak Paweł (SPARTAN Myślenice ) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  4. Maliński Adrian Pretorian Gorzów Wlkp. (KS Pretorian Gorzów Wlkp.) - Kuczeński Jakub - WS (MTS ''Płomień'' Milowice ) - Czas walki: 0:50 - (T)KO - TKO

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Walasek Krzysztof (Brak klubu) - Tomczyk Mikołaj (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Kraska Kamil (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Stepień Mateusz (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kraska Kamil (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Rzemieniewski Remigiusz (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Zając Krzysztof LTT (Brak klubu) - Kucharski Igor (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Zając Krzysztof LTT (Brak klubu) - Kraska Kamil (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Czas walki: 5:00+1:13 - Poddanie - Mataleo

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Januszkiewicz Sebastian (Brak klubu) - Załęski Karol (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kałmuk Dawid (Brak klubu) - Czudek Maciej (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Szpajda Bartosz (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Misiak Kamil - PP (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Kałmuk Dawid (Brak klubu) - Nowak Kamil M.D.Gdy. (Mad Dogs Gdynia) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  5. Jagura Szymon (No Limit Toruń) - Szynklarz Kamil (Brak klubu) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  6. Januszkiewicz Sebastian (Brak klubu) - Kowal Bartosz (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 2:50 - (T)KO
  7. Szpajda Bartosz (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Kowalczyk Tomasz (Brak klubu) - Czas walki: 2:08 - (T)KO
  8. Szpajda Bartosz (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Kałmuk Dawid (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Kałmuk Dawid (Brak klubu) - Januszkiewicz Sebastian (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  10. Szpajda Bartosz (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Jagura Szymon (No Limit Toruń) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Walecki Eryk (Berserkers Venganza Racibórz) - Siedlecki Mateusz (Brak klubu) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Żyła Adrian (Brak klubu) - Werkowski Martin (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Adamczewski Paweł (Brak klubu) - Kitliński Patryk (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Żyła Adrian (Brak klubu) - Jankowski Szymon (Sambo Zabrze ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Cieślar Gustaw (Gracie Barra Łódź) - Walecki Eryk (Berserkers Venganza Racibórz) - Czas walki: 0:48 - Poddanie - Balacha
  6. Wargocki Kamil (Dragon Fight Club Sochaczew) - Przerwa Jakub (Brak klubu) - Czas walki: 2:29 - Poddanie - Duszenie
  7. Cieślar Gustaw (Gracie Barra Łódź) - Wargocki Kamil (Dragon Fight Club Sochaczew) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Cieślar Gustaw (Gracie Barra Łódź) - Kitliński Patryk (Brak klubu) - Czas walki: 2:21 - Poddanie - Balacha
  9. Wargocki Kamil (Dragon Fight Club Sochaczew) - Żyła Adrian (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Oślizło Dominik (Legion Team Tarnów) - Galacki Michał (Contender Kamienna Góra ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Mencel Kacper (Rio Grappling Club Oława ) - Gulbiński Kacper (Brak klubu) - Czas walki: 1:45 - (T)KO
  3. Rakowicz Szymon (Octagon Team ) - Mućwicki Łukasz (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Danyluk Wojciech (Brak klubu) - Mytych Sergiusz Gwardia Tychy (Gwardia Tychy ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Oślizło Dominik (Legion Team Tarnów) - Heljasiński Mateusz (Dragon Fight Club Sochaczew) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  6. Rakowicz Szymon (Octagon Team ) - Chrobak Patryk (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  7. Mencel Mikołaj (judo Miejska Górka ) - Szlembarski Patryk (Brak klubu) - Czas walki: 1:53 - Poddanie - Trójkąt rękami
  8. Mencel Kacper (Rio Grappling Club Oława ) - Gulbiński Kacper (Brak klubu) - Czas walki: 1:45 - (T)KO
  9. Oślizło Dominik (Legion Team Tarnów) - Danyluk Wojciech (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Rakowicz Szymon (Octagon Team ) - Oślizło Dominik (Legion Team Tarnów) - Czas walki: 3:15 - Poddanie - Balacha

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Koczan Michał (Contender Kamienna Góra ) - Kaska Cezary (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Wabno Grzegorz (Rio Grappling Club Zielona Góra) - Oleksy Patryk (Lutadores Opole) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Wabno Grzegorz (Rio Grappling Club Zielona Góra) - Koczan Dominik (Contender Kamienna Góra ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Rakowicz Szymon (Octagon Team ) - Mencel Mikołaj (judo Miejska Górka ) - Czas walki: 1:50 - Poddanie - Anakonda

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria OPEN

  1. Gąsiorek Maciej (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Burkat Krzysztof (Brak klubu) - Czas walki: 0:44 - Poddanie - Balacha
  2. Miernik Adrian (Brak klubu) - Burkat Krzysztof (Brak klubu) - Czas walki: 3:02 - Poddanie - Dźwignia na łokieć
  3. Gąsiorek Maciej (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Miernik Adrian (Brak klubu) - Czas walki: 2:39 - Poddanie - Balacha

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Buta Paweł (ELITARNI MMA TEAM ) - Żuk Mikołaj (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Serafin Bartłomiej (Contender Kamienna Góra ) - Gajdamowicz Paweł (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Jasnos Martin (Brak klubu) - Gładysz Paweł (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Koziorzębski Łukasz (Rio Grappling Club Wrocław) - Janiszewski Albert (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Jasnos Martin (Brak klubu) - Koziorzębski Łukasz (Rio Grappling Club Wrocław) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Koziorzębski Łukasz (Rio Grappling Club Wrocław) - Buta Paweł (ELITARNI MMA TEAM ) - Czas walki: 0:44 - Poddanie - Duszenie
  7. Serafin Bartłomiej (Contender Kamienna Góra ) - Buta Paweł (ELITARNI MMA TEAM ) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Szklarz Mateusz (Brak klubu) - Ignaczak Jakub (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Harmanza Sylwester (Atleta Fight Club) - Ramus Jarek (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Kuźmienko Igor (Streffa Fight Team Lubin) - Mangulewicz Sebastian (UKS Taekwon-do Gryf ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Leszczyński Piotr (SPARTAN Myślenice ) - Widomski Krzysztof (Brak klubu) - Czas walki: 3:51 - Poddanie - Mataleo
  5. Komorowski Adam (Fight Junkies Kielce) - Harmanza Sylwester (Atleta Fight Club) - Czas walki: 1:41 - Poddanie - Duszenie gilotynowe
  6. Kapias Artur (Veto Team Bielsko-Biała ) - Szklarz Mateusz (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  7. Kapias Artur (Veto Team Bielsko-Biała ) - Leszczyński Piotr (SPARTAN Myślenice ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Komorowski Adam (Fight Junkies Kielce) - Kuźmienko Igor (Streffa Fight Team Lubin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Leszczyński Piotr (SPARTAN Myślenice ) - Kuźmienko Igor (Streffa Fight Team Lubin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Dopieralski Grzegorz (Tornado Kalisz MMA) - Stebel Sebastian (Brak klubu) - Czas walki: 3:30 - Poddanie - Balacha
  2. Brzostowski Karol (Brak klubu) - Gałka Grzegorz (Brak klubu) - Czas walki: 3:20 - Poddanie - duszenie
  3. Karkosz Dawid (Wataha Sosnowiec) - Wątrobski Norbert (Arkadia Kalisz) - Czas walki: 3:30 - Poddanie - Duszenie
  4. Wrona Dawid (Brak klubu) - Dryka Robert (Brak klubu) - Czas walki: 3:30 - Poddanie - Duszenie zza pleców
  5. Banach Damian (Brak klubu) - Sas Dawid (Brak klubu) - Czas walki: 2:30 - (T)KO
  6. Wrona Dawid (Brak klubu) - Soroń Grzegorz (MTS ''Płomień'' Milowice ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Poor Dawid (Brak klubu) - Banach Damian (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Soszka Adam (Brak klubu) - Machnicki Marcin (Bebson Gold Team Bielawa) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  9. Karkosz Dawid (Wataha Sosnowiec) - Pogwizd Krzysztof (Brak klubu) - Czas walki: 2:12 - Poddanie - Balacha
  10. Pawełczyk Marcin Lutadores Opole (Lutadores Opole) - Frej Adrian (Brak klubu) - Czas walki: 2:48 - Poddanie - Balacha
  11. Dopieralski Grzegorz (Tornado Kalisz MMA) - Marczuk Piotr (Brak klubu) - Czas walki: 0:15 - (T)KO
  12. Brzostowski Karol (Brak klubu) - Siomak Przemysław (Brak klubu) - Czas walki: 1:35 - (T)KO
  13. Dolata Michał (Brak klubu) - Sobczak Bartosz (Brak klubu) - Czas walki: 1:10 - (T)KO
  14. Brzostowski Karol (Brak klubu) - Dopieralski Grzegorz (Tornado Kalisz MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  15. Wrona Dawid (Brak klubu) - Dolata Michał (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  16. Brzostowski Karol (Brak klubu) - Karkosz Dawid (Wataha Sosnowiec) - Czas walki: 2:30 - Decyzja - Duszenie
  17. Brzostowski Karol (Brak klubu) - Wrona Dawid (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  18. Karkosz Dawid (Wataha Sosnowiec) - Pawełczyk Marcin Lutadores Opole (Lutadores Opole) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  19. Wrona Dawid (Brak klubu) - Poor Dawid (Brak klubu) - Czas walki: 1:48 - Poddanie - Duszenie
  20. Poor Dawid (Brak klubu) - Soszka Adam (Brak klubu) - Czas walki: 2:20 - (T)KO
  21. Januszkiewicz Sebastian (Brak klubu) - Jagura Szymon (No Limit Toruń) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Tkaczenko Maciej (Brak klubu) - Antczak Szymon (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Grudziński Aleksander (Rio Grappling Club Wrocław) - Wika Krzysztof (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Kisiel Mateusz (Brak klubu) - Kotowski Adrian (Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Grudziński Aleksander (Rio Grappling Club Wrocław) - Niechciał Mateusz (Sambo-combat) - Czas walki: 3:30 - Poddanie - Balacha
  5. Saraczewski Łukasz (Brak klubu) - Budziło Filip (Brak klubu) - Czas walki: 0:48 - Poddanie - Mataleo
  6. Prokop Mateusz (Rio Grappling Club Oława ) - Tkaczenko Maciej (Brak klubu) - Czas walki: 0:41 - (T)KO
  7. Kotowski Adrian (Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza) - Wange Wiktor (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  8. Prokop Mateusz (Rio Grappling Club Oława ) - Kisiel Mateusz (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Grudziński Aleksander (Rio Grappling Club Wrocław) - Saraczewski Łukasz (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Saraczewski Łukasz (Brak klubu) - Kisiel Mateusz (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Domin Michał (Octagon Team ) - Fita Piotr (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Robak Dawid - RGCW (Brak klubu) - Pauś Piotr (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Frąszczak Patryk (Brak klubu) - Rodzyn Łukasz (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Domin Michał (Octagon Team ) - Kulczyk Łukasz (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Kulczyk Łukasz (Brak klubu) - Piwowarski Jakub (Brak klubu) - Czas walki: 4:00+1:21 - Poddanie - Trójkąt
  6. Frąszczak Patryk (Brak klubu) - Robak Dawid - RGCW (Brak klubu) - Czas walki: 2:23 - (T)KO
Walki kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 66 kg

  1. Nastaszyc Katarzyna (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Włodarczyk Kornelia - BT (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 3:10 - Poddanie - kimura
  2. Włodarczyk Kornelia - BT (Arrachion Olsztyn) - Osowska Aleksandra (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 66 kg

  1. Popczyk Joanna (Brak klubu) - Osowska Aleksandra (Brak klubu) - Czas walki: 1:23 - (T)KO - KO
  2. Popczyk Joanna (Brak klubu) - Nastaszyc Katarzyna (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do57 kg

  1. Ciaskowska Martyna (Boi Team Strzelin) - Nowakowska Julia (Brak klubu) - Czas walki: 0:07 - (T)KO
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów