Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Biegański Adam (Vale Tudo Białystok) - Ząbek Dariusz (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 5:00+3:00 - Decyzja
  2. Zakrzewski Paweł (Vale Tudo Białystok) - Wesołowski Wojciech (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) - Czas walki: 4:17 - Poddanie - Mataleo
  3. Zakrzewski Paweł (Vale Tudo Białystok) - Biegański Adam (Vale Tudo Białystok) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Kęsik Cezariusz (Cross Fight Radom) - Księżniak Konrad (Arrachion Nidzica ) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  2. Walawski Piotr (Gracie Barra Łódź) - Karpiński Jakub BJJ NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Czas walki: 1:59 - Poddanie - Balacha
  3. Petrusiewicz Krystian MMA WZ (Spartan Knurów ) - Baran Łukasz - RGC (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 1:59 - Poddanie - Duszenie gilotynowe
  4. Szaja Paweł (Ju Jitsu Kobudo Lubsko) - Kozak Kacper (PRESTIGE FIGHT GYM) - Czas walki: 1:10 - Poddanie - Balacha
  5. Petrusiewicz Krystian MMA WZ (Spartan Knurów ) - Kęsik Cezariusz (Cross Fight Radom) - Czas walki: 1:14 - Poddanie - balacha
  6. Walawski Piotr (Gracie Barra Łódź) - Petrusiewicz Krystian MMA WZ (Spartan Knurów ) - Czas walki: 1:17 - Poddanie - Balacha
  7. Walawski Piotr (Gracie Barra Łódź) - Górecki Wojciech (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 2:41 - (T)KO - TKO
  8. Błeszyński Adrian (Sportowe Zagłębie ) - Szaja Paweł (Ju Jitsu Kobudo Lubsko) - Czas walki: 4:34 - (T)KO - TKO
  9. Petrusiewicz Krystian MMA WZ (Spartan Knurów ) - Szaja Paweł (Ju Jitsu Kobudo Lubsko) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  10. Walawski Piotr (Gracie Barra Łódź) - Błeszyński Adrian (Sportowe Zagłębie ) - Czas walki: 5:00+5:00 - Decyzja
  11. Szaja Paweł (Ju Jitsu Kobudo Lubsko) - Kucharski Kacper (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 5:00 - Decyzja

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Hamdan Rami (Spartakus Rzeszów) - Biesiekierski Damian (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  2. Świder Arkadiusz (Arrachion Olsztyn) - Tutkowski Piotr (Husaria Drutex) - Czas walki: 3:02 - Poddanie - Mataleo
  3. Hamdan Rami (Spartakus Rzeszów) - Kaczmarek Bartosz (Nastula Club) - Czas walki: 0:54 - Poddanie - Skrętówka
  4. Kołyszko Karol B (Barbarian) - Czyżewski Kamil (Okniński Białystok) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  5. Świder Arkadiusz (Arrachion Olsztyn) - Górecki Patryk (Silesian Cage Club) - Czas walki: 0:41 - Poddanie - Duszenie gilotynowe
  6. Kubas Krzysztof (Gracie Barra Łódź) - Grzelec Mateusz (Gracie Barra Dąbrowa Górnicza ) - Czas walki: 3:44 - Poddanie - Americana
  7. Hamdan Rami (Spartakus Rzeszów) - Kołyszko Karol B (Barbarian) - Czas walki: 0:18 - (T)KO - TKO
  8. Świder Arkadiusz (Arrachion Olsztyn) - Kubas Krzysztof (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 0:22 - (T)KO - TKO
  9. Kubas Krzysztof (Gracie Barra Łódź) - Kołyszko Karol B (Barbarian) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  10. Świder Arkadiusz (Arrachion Olsztyn) - Hamdan Rami (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 1:21 - Poddanie - Duszenie gilotynowe

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Rutkowski Daniel (Radom ) - Kępa Adrian (MMA Wariors Zabrze ) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  2. Imbierski Tobiasz (Ju Jitsu Kobudo Lubsko) - Sokołowski Brunon (Akademia Holistyczna) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  3. Sokołowski Brunon (Akademia Holistyczna) - Kępa Adrian (MMA Wariors Zabrze ) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  4. Rutkowski Daniel (Radom ) - Imbierski Tobiasz (Ju Jitsu Kobudo Lubsko) - Czas walki: 5:00+5:00 - Decyzja

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Mikołajewski Oliwier (Arrachion Olsztyn) - Hansbach Jakub (Silesian Cage Club) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  2. Czuj Paweł (Kaito Stalowa Wola) - Chyczewski Michał (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 1:44 - Poddanie - Balacha
  3. Majdan Błażej (Spartakus Rzeszów) - Tkaczyk Dominik (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 0:57 - Poddanie - Skrętówka
  4. Majdan Błażej (Spartakus Rzeszów) - Mikołajewski Oliwier (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  5. Błażejewski Adrian (UKJ Millenium Rzeszów ) - Czuj Paweł (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 3:50 - Poddanie - Mataleo
  6. Czuj Paweł (Kaito Stalowa Wola) - Mikołajewski Oliwier (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 0:46 - (T)KO - KO
  7. Majdan Błażej (Spartakus Rzeszów) - Błażejewski Adrian (UKJ Millenium Rzeszów ) - Czas walki: 2:43 - Poddanie - Skrętówka

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Szczepański Sławomir (Hunter MMA) - Milczarek Sebastian (TNT Wołomin) - Czas walki: 5:00+5:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 71 kg

  1. Krzysztopik Maria (Okniński Białystok) - Chodorowska Patrycja (Copacabana Warszawa) - Czas walki: 2:59 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 57 kg

  1. Kózka Joanna (Fightman) - Rola Aleksandra (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 120 kg

  1. Szakiel Łukasz (Copacabana Warszawa) - Korowaj Mariusz (Valetudo Białystok) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Orkowski Michał (Hunter MMA) - Juszczyk Cezary (GLKS Nadarzyn) - Czas walki: 3:25 - Poddanie - Mataleo
  3. Kozłowski Łukasz (Dragon Fight Club Sochaczew) - Szakiel Łukasz (Copacabana Warszawa) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  4. Juszczyk Cezary (GLKS Nadarzyn) - Szakiel Łukasz (Copacabana Warszawa) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  5. Kozłowski Łukasz (Dragon Fight Club Sochaczew) - Orkowski Michał (Hunter MMA) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Ostrowski Filip (Armia Dęblin) - Wróblewski Krzysztof H (Hunter MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Leśniczuk Jarosław (Copacabana Warszawa) - Małecki Ariel (Fight Team MMA Brodnica) - Czas walki: 2:44 - Poddanie - Mataleo
  3. Skrzypiec Artur (Armia Dęblin) - Wiśniewski Michał - Undergr. MMA Elbląg (Underground MMA Elbląg) - Czas walki: 1:11 - Poddanie - Duszenie trójkątne nogami
  4. Bielski Krystian (Grappling Team Mława ) - Charkiewicz Tomasz (Black Horse MMA Łomża ) - Czas walki: 0:34 - (T)KO - TKO
  5. Skrzypiec Artur (Armia Dęblin) - Leśniczuk Jarosław (Copacabana Warszawa) - Czas walki: 2:20 - Poddanie - Balacha
  6. Leśniczuk Jarosław (Copacabana Warszawa) - Ostrowski Filip (Armia Dęblin) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  7. Skrzypiec Artur (Armia Dęblin) - Bielski Krystian (Grappling Team Mława ) - Czas walki: 2:41 - Poddanie - Duszenie

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Mozdyniewicz Tomasz (Szkoła Walki Drwala) - Rydzik Kamil GBW (Gracie Barra Wąbrzeźno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Skrzypek Tomasz MMA S (MMAtaleo Słupsk) - Synowiec Adrian (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Mozdyniewicz Tomasz (Szkoła Walki Drwala) - Kuna Konrad (Gladio) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Lassota Sławomir (Spartakus Rzeszów) - Skrzypek Tomasz MMA S (MMAtaleo Słupsk) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Gadomski Bartosz (Arrachion Olsztyn) - Rzyman Piotr (Silesian Cage Club) - Czas walki: 3:42 - Poddanie - Balacha
  6. Fankulewski Jan (Arrachion Olsztyn) - Zaczeniuk Bartosz (Vale Tudo Białystok) - Czas walki: 1:23 - Poddanie - Mataleo
  7. Bińkowski Łukasz (Fight Club Bytom .) - Kozłowski Adrian (Black Horse MMA Łomża ) - Czas walki: 0:55 - Poddanie - Gilotyna
  8. Murawski Michał (Octagon Team ) - Bińkowski Łukasz (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Lassota Sławomir (Spartakus Rzeszów) - Murawski Michał (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Fankulewski Jan (Arrachion Olsztyn) - Mozdyniewicz Tomasz (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 1:48 - Poddanie - Mataleo
  11. Murawski Michał (Octagon Team ) - Wysocki Rafał (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  12. Lassota Sławomir (Spartakus Rzeszów) - Gadomski Bartosz (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  13. Fankulewski Jan (Arrachion Olsztyn) - Wysocki Rafał (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  14. Fankulewski Jan (Arrachion Olsztyn) - Lassota Sławomir (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 2:24 - Poddanie - Mataleo

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Makowski Tomek (Arrachion MMA Iława ) - Warso Michał (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Szczepaniak Kamil (Fight Fabric ) - Kułak Artur (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Szubrycht Michał (Silesian Cage Club) - Kriks Emil (No Limit Toruń) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Nacewicz Patryk (Fight Club Łomża ) - Juracz Sebastian (Gwardia Warszawa) - Czas walki: 1:54 - Poddanie - Balacha
  5. Rogowski Michał (MMAtaleo Słupsk) - Popławski Jacek (Valetudo Białystok) - Czas walki: 2:40 - Poddanie - Mataleo
  6. Warso Michał (Radomski Klub Taekwon-do ) - Kania Mateusz (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  7. Nacewicz Patryk (Fight Club Łomża ) - Oniszczuk Kamil (Oniszczuk Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Rogowski Michał (MMAtaleo Słupsk) - Szubrycht Michał (Silesian Cage Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Szczepaniak Kamil (Fight Fabric ) - Kostecki Marek VTB (Vale Tudo Białystok) - Czas walki: 1:39 - Poddanie - Mataleo
  10. Skrzek Marcin (Cross Fight Radom) - Makowski Tomek (Arrachion MMA Iława ) - Czas walki: 0:32 - (T)KO - KO
  11. Nacewicz Patryk (Fight Club Łomża ) - Rogowski Michał (MMAtaleo Słupsk) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  12. Rogowski Michał (MMAtaleo Słupsk) - Skrzek Marcin (Cross Fight Radom) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  13. Szczepaniak Kamil (Fight Fabric ) - Skrzek Marcin (Cross Fight Radom) - Czas walki: 4:00+2:47 - Poddanie - Mataleo
  14. Szczepaniak Kamil (Fight Fabric ) - Nacewicz Patryk (Fight Club Łomża ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  15. Oniszczuk Kamil (Oniszczuk Team) - Żabiński Michał - FCB (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  16. Żabiński Michał - FCB (Brak klubu) - Pietras Piotr (Berserkers Venganza Racibórz) - Czas walki: 0:49 - (T)KO - KO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Kruszniewski Cezary (Radomski Klub Taekwon-do ) - Potępa Kamil LKSW (LKSW Tajfun) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Żurowski Karol Cross FC (Cross Fight Club ) - Mroczkowski Piotr (Fight Club Łomża ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Hamdan Kamil (Spartakus Rzeszów) - Czuba Andrzej (GLKS Nadarzyn) - Czas walki: 1:45 - Poddanie - balacha na kolano
  4. Turemka Marcin CW (Copacabana Warszawa) - Zaniewicz Miłosz (MKS Lubartów) - Czas walki: 0:48 - Poddanie - Balacha
  5. Szozda Grzegorz (Dexters Team) - Smolik Patryk (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 2:59 - Poddanie - Duszenie gilotynowe
  6. Żurowski Karol Cross FC (Cross Fight Club ) - Turemka Marcin CW (Copacabana Warszawa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Hamdan Kamil (Spartakus Rzeszów) - Kruszniewski Cezary (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 0:38 - Poddanie - Taktarov
  8. Szozda Grzegorz (Dexters Team) - Latarowski Andrzej SWD (Brak klubu) - Czas walki: 2:30 - Poddanie - Balacha
  9. Pień Tymoteusz (Gladio) - Szyszka Marcin (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 3:22 - Poddanie - Balacha
  10. Hamdan Kamil (Spartakus Rzeszów) - Żurowski Karol Cross FC (Cross Fight Club ) - Czas walki: 1:49 - Poddanie - Mataleo
  11. Hamdan Kamil (Spartakus Rzeszów) - Pień Tymoteusz (Gladio) - Czas walki: 2:59 - Poddanie - Balacha
  12. Pień Tymoteusz (Gladio) - Szozda Grzegorz (Dexters Team) - Czas walki: 2:45 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  13. Żurowski Karol Cross FC (Cross Fight Club ) - Szozda Grzegorz (Dexters Team) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Matuszek Daniel (Ryoku Dojo) - Pokorski Piotr (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Wróbel Jarosław (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Pokorski Piotr (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Matuszek Daniel (Ryoku Dojo) - Wróbel Jarosław (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 1:22 - Poddanie - Mataleo

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Surdyn Patryk (Black Horse MMA Łomża ) - Gajda Mateusz (Lutadores Nysa) - Czas walki: 1:52 - Poddanie - Balacha
  2. Surdyn Patryk (Black Horse MMA Łomża ) - Mospinek Dorian (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Mospinek Dorian (Gracie Barra Łódź) - Pośpiech Mateusz (Arrachion MMA Iława ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Surdyn Patryk (Black Horse MMA Łomża ) - Maliński Adrian Pretorian Gorzów Wlkp. (KS Pretorian Gorzów Wlkp.) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Maliński Adrian Pretorian Gorzów Wlkp. (KS Pretorian Gorzów Wlkp.) - Łacek Michał OCT (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Maliński Adrian Pretorian Gorzów Wlkp. (KS Pretorian Gorzów Wlkp.) - Pośpiech Mateusz (Arrachion MMA Iława ) - Czas walki: 2:08 - Poddanie - Balacha

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Górniak Denis (''Shirokuma'' MMA Suwałki ) - Murawski Maksymilian (Sako Gdańsk) - Czas walki: 1:19 - Poddanie - Duszenie trójkątne rękami

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Makowski Kamil (Arrachion MMA Iława ) - Litwiniuk Rafał (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Wiktor Piotr (GRACIE BARRA RZESZÓW) - Nosek Maciej AO (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Makowski Kamil (Arrachion MMA Iława ) - Bajor Krystian (AFC Adrenalina Fight Częstochowa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Bajor Krystian (AFC Adrenalina Fight Częstochowa) - Cierzuch Marcin (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 2:10 - Poddanie - Balacha
  5. Kupka Wiktor (Fight Club Bytom .) - Wiktor Piotr (GRACIE BARRA RZESZÓW) - Czas walki: 3:35 - Poddanie - Balacha
  6. Bajor Krystian (AFC Adrenalina Fight Częstochowa) - Wiktor Piotr (GRACIE BARRA RZESZÓW) - Czas walki: 3:01 - Poddanie - Balacha
  7. Kupka Wiktor (Fight Club Bytom .) - Makowski Kamil (Arrachion MMA Iława ) - Czas walki: 0:49 - Poddanie - Duszenie gilotynowe

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Ziółko Nikodem (Fightman) - Maladyn Daniel (GLKS Nadarzyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Borzykowski Patryk (Red Dragon) - Sobieraj Damian (Dragon Fight Club Sochaczew) - Czas walki: 0:50 - Poddanie - Duszenie trójkątne nogami
  3. Ziółko Nikodem (Fightman) - Trzeciak Dawid (GRACIE BARRA RZESZÓW) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Cwalina Krystian (Black Horse MMA Łomża ) - Praszkowski Seweryn (Team Janiak ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Cwalina Krystian (Black Horse MMA Łomża ) - Żak Adrian (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Borzykowski Patryk (Red Dragon) - Żak Adrian (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 0:40 - Poddanie - Duszenie gilotynowe
  7. Ziółko Nikodem (Fightman) - Zdunek Michał (Forca Dęblin) - Czas walki: 3:37 - Poddanie - Mataleo
  8. Zdunek Michał (Forca Dęblin) - Żak Adrian (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 0:47 - Poddanie - Taktarov
  9. Cwalina Krystian (Black Horse MMA Łomża ) - Ziółko Nikodem (Fightman) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Wargocki Kamil (Dragon Fight Club Sochaczew) - Stelmaszyk Denis (Ankos Zapasy Poznań ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Niewiadomski Jakub (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Kowal Bartosz (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 3:34 - Poddanie - Duszenie trójkątne nogami
  3. Duher Przemysław (Gladio) - Niewiadomski Jakub (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 1:31 - Poddanie - Balacha
  4. Pawlik Artur (Forca Dęblin) - Mach Maciej (Dexters Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Cieślar Gustaw (Gracie Barra Łódź) - Warzybok Kamil Kong Sao (Kong Sao) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Pawlik Artur (Forca Dęblin) - Cieślar Gustaw (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Pawlik Artur (Forca Dęblin) - Wargocki Kamil (Dragon Fight Club Sochaczew) - Czas walki: 2:28 - Poddanie - Balacha
  8. Pawlik Artur (Forca Dęblin) - Oleksiejczuk Czarek (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Wargocki Kamil (Dragon Fight Club Sochaczew) - Duher Przemysław (Gladio) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Cieślar Gustaw (Gracie Barra Łódź) - Duher Przemysław (Gladio) - Czas walki: 0:34 - (T)KO - KO

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Śpiewak Dawid (Radomski Klub Taekwon-do ) - Korneta Adrian (Fight Fabric ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kaczmarczyk Patryk (Radomski Klub Taekwon-do ) - Poprawski Krzysztof (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Pisarski Michał FC Łomża (Fight Club Łomża ) - Heljasiński Mateusz (Dragon Fight Club Sochaczew) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Ożóg Patryk (Spartakus Rzeszów) - Ziętarski Andrzej (Underground MMA Elbląg) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Ożóg Patryk (Spartakus Rzeszów) - Gawarkiewicz Seweryn (No Limit Toruń) - Czas walki: 0:46 - Poddanie - Duszenie trójkątne rękami
  6. Szymczak Jakub (Bone Breakers Kutno) - Śpiewak Dawid (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 2:55 - Poddanie - Mataleo
  7. Kaczmarczyk Patryk (Radomski Klub Taekwon-do ) - Kominek Karol OCT (Octagon Team ) - Czas walki: 1:47 - Poddanie - Duszenie trójkątne rękami
  8. Pisarski Michał FC Łomża (Fight Club Łomża ) - Drelich Michał (Dexters Team) - Czas walki: 2:13 - Dyskwalifikacja
  9. Szymczak Jakub (Bone Breakers Kutno) - Pisarski Michał FC Łomża (Fight Club Łomża ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Ożóg Patryk (Spartakus Rzeszów) - Kaczmarczyk Patryk (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 3:22 - Poddanie - Balacha
  11. Kaczmarczyk Patryk (Radomski Klub Taekwon-do ) - Pisarski Michał FC Łomża (Fight Club Łomża ) - Czas walki: 1:15 - Poddanie - Balacha
  12. Ożóg Patryk (Spartakus Rzeszów) - Szymczak Jakub (Bone Breakers Kutno) - Czas walki: 1:00 - Poddanie - Balacha

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Milczarek Paweł (GLKS Yakuza) - Szaruga Paweł (MKS SAMBO CHEŁM ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Sulewski Hubert (Fight Club Łomża ) - Hadaś Marcin KS (Kong Sao) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  3. Hamerski Adrian (Radomski Klub Taekwon-do ) - Szyszka Jakub (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Hamerski Adrian (Radomski Klub Taekwon-do ) - Milczarek Paweł (GLKS Yakuza) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Piegat Kamil (Dragon Fight Club Sochaczew) - Milczarek Paweł (GLKS Yakuza) - Czas walki: 1:35 - Poddanie - Duszenie trójkątne rękami
  6. Sulewski Hubert (Fight Club Łomża ) - Hamerski Adrian (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 0:18 - Poddanie - Duszenie gilotynowe
  7. Sulewski Hubert (Fight Club Łomża ) - Piegat Kamil (Dragon Fight Club Sochaczew) - Czas walki: 0:22 - Poddanie - Gilotyna

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 120 kg

  1. Lęcznar Jakub (GRACIE BARRA RZESZÓW) - Góral Dominik S4 (S4 Fight&CrossGym) - Czas walki: 1:01 - Poddanie - Mataleo
  2. Olszewski Piotr S4 (S4 Fight&CrossGym) - Ślusarski Jarosław (Brak klubu) - Czas walki: 1:13 - (T)KO - KO
  3. Lęcznar Jakub (GRACIE BARRA RZESZÓW) - Grzelczak Maciej BBK (Bone Breakers Kutno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Olszewski Piotr S4 (S4 Fight&CrossGym) - Hasa Piotr SCC (Silesian Cage Club) - Czas walki: 2:04 - (T)KO - KO
  5. Lęcznar Jakub (GRACIE BARRA RZESZÓW) - Olszewski Piotr S4 (S4 Fight&CrossGym) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Hasa Piotr SCC (Silesian Cage Club) - Grzelczak Maciej BBK (Bone Breakers Kutno) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Grażewicz Piotr AO (Arrachion Olsztyn) - Bień Bartłomiej NM (MMA Nowe Miasto) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Bojcow Cezary KSO (Kaiser Sports Olsztyn) - Cendrowski Bartosz NLT (No Limit Toruń) - Czas walki: 2:43 - (T)KO - TKO
  3. Bojcow Cezary KSO (Kaiser Sports Olsztyn) - Uliński Łukasz SG (Sako Gdańsk) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Wacławski Łukasz (MMA Nowe Miasto) - Łapaj Mateusz SWD (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Grażewicz Piotr AO (Arrachion Olsztyn) - Kopyra Jerzy H (Hunter MMA) - Czas walki: 0:15 - (T)KO - KO
  6. Grażewicz Piotr AO (Arrachion Olsztyn) - Bojcow Cezary KSO (Kaiser Sports Olsztyn) - Czas walki: 2:45 - Poddanie - Duszenie trójkątne
  7. Wieder Wojciech (GLKS Nadarzyn) - Wacławski Łukasz (MMA Nowe Miasto) - Czas walki: 0:04 - (T)KO - KO
  8. Wieder Wojciech (GLKS Nadarzyn) - Grażewicz Piotr AO (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 0:46 - (T)KO - TKO
  9. Bojcow Cezary KSO (Kaiser Sports Olsztyn) - Wacławski Łukasz (MMA Nowe Miasto) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Izydorski Łukasz S4 (S4 Fight&CrossGym) - Arnista Piotr (Black Horse MMA Łomża ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Bielic Paweł (Dexters Team) - Polczyk Sebastian KS (Kong Sao) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Hyjek Rafał GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Pożoga Tomasz RŚ (UKS Ronin ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Izydorski Łukasz S4 (S4 Fight&CrossGym) - Lendzion Kamil (Arrachion MMA Iława ) - Czas walki: 3:44 - Poddanie - Mataleo
  5. Modzelewski Paweł (Black Horse MMA Łomża ) - Mróz Radosław (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 1:24 - Poddanie - Duszenie gilotynowe
  6. Izydorski Łukasz S4 (S4 Fight&CrossGym) - Bielic Paweł (Dexters Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Modzelewski Paweł (Black Horse MMA Łomża ) - Hyjek Rafał GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Czas walki: 2:06 - Poddanie - Duszenie gilotynowe
  8. Bielic Paweł (Dexters Team) - Hyjek Rafał GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Czas walki: 1:01 - Poddanie - Duszenie gilotynowe
  9. Izydorski Łukasz S4 (S4 Fight&CrossGym) - Modzelewski Paweł (Black Horse MMA Łomża ) - Czas walki: 3:25 - Poddanie - Duszenie gilotynowe

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Czernik Igor (Dexters Team) - Nowaczyński Jakub (Copacabana Warszawa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Fijołek Mateusz AD (Armia Dęblin) - Przywoźny Bartosz (TNT Wołomin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Lisiecki Jurand W (MMA Witkowo ) - Wojtas Sławek (GRACIE BARRA RZESZÓW) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Raszkiewicz Łukasz NC (Nastula Club) - Kuling Łukasz NLT (No Limit Toruń) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  5. Mukhibkhonov Mukhammad H (Hunter MMA) - Haborak Ihor GLKSN (GLKS Nadarzyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Machnicki Marcin (Bebson Gold Team Bielawa) - Gołuński Damian UGE (Underground MMA Elbląg) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Mleczko Dawid TNT (TNT Wołomin) - Bonar Kamil RŚ (UKS Ronin ) - Czas walki: 3:03 - Poddanie - Trójkąt
  8. Mysur Jakub (Brak klubu) - Drożyński Maciej DŚ (MMA Devil Świebodzin) - Czas walki: 0:39 - (T)KO - KO
  9. Lisiecki Jurand W (MMA Witkowo ) - Mysur Jakub (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Raszkiewicz Łukasz NC (Nastula Club) - Mukhibkhonov Mukhammad H (Hunter MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  11. Machnicki Marcin (Bebson Gold Team Bielawa) - Mleczko Dawid TNT (TNT Wołomin) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  12. Fijołek Mateusz AD (Armia Dęblin) - Czernik Igor (Dexters Team) - Czas walki: 2:57 - Poddanie - Duszenie gilotynowe
  13. Lisiecki Jurand W (MMA Witkowo ) - Fijołek Mateusz AD (Armia Dęblin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  14. Machnicki Marcin (Bebson Gold Team Bielawa) - Raszkiewicz Łukasz NC (Nastula Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  15. Fijołek Mateusz AD (Armia Dęblin) - Raszkiewicz Łukasz NC (Nastula Club) - Czas walki: 3:50 - Poddanie - Duszenie trójkątne rękami
  16. Machnicki Marcin (Bebson Gold Team Bielawa) - Lisiecki Jurand W (MMA Witkowo ) - Czas walki: 0:45 - (T)KO - TKO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Antkowiak Mikołaj (Panteon Mistrzów MMA Poznań) - Dudkiewicz Patryk SCC (Silesian Cage Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Wronowski Łukasz GBR (GRACIE BARRA RZESZÓW) - Just Bartek (Black Horse MMA Łomża ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Wójcik Paweł - MP (Armia Dęblin) - Banach Arkadiusz (Cross Fight Radom) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Antkowiak Mikołaj (Panteon Mistrzów MMA Poznań) - Kaniowski Michał (Hilti BJJ Stockholm) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Wronowski Łukasz GBR (GRACIE BARRA RZESZÓW) - Adamowicz Grzegorz (Brak klubu) - Czas walki: 0:50 - (T)KO - TKO
  6. Wronowski Łukasz GBR (GRACIE BARRA RZESZÓW) - Wójcik Paweł - MP (Armia Dęblin) - Czas walki: 0:44 - (T)KO - TKO
  7. Grodzicki Dominik DFC (Dragon Fight Club Sochaczew) - Antkowiak Mikołaj (Panteon Mistrzów MMA Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Wronowski Łukasz GBR (GRACIE BARRA RZESZÓW) - Grodzicki Dominik DFC (Dragon Fight Club Sochaczew) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Grodzicki Dominik DFC (Dragon Fight Club Sochaczew) - Bartkowiak Piotr W (MMA Witkowo ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Antkowiak Mikołaj (Panteon Mistrzów MMA Poznań) - Wójcik Paweł - MP (Armia Dęblin) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Nowocień Daniel - DFCR (Cross Fight Radom) - Davlatov Amirhamza H (Hunter MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Korniszuk Marcin (Gladio) - Danecki Mateusz FCB (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Kaźmierczak Kasjan (Szkoła Walki Drwala) - Osmałek Krzysztof (K.O. Fight Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Kociołek Krystian (Dexters Team) - Chromik Daniel (Brak klubu) - Czas walki: 1:51 - (T)KO - KO
  5. Nowocień Daniel - DFCR (Cross Fight Radom) - Kociołek Krystian (Dexters Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Kaźmierczak Kasjan (Szkoła Walki Drwala) - Korniszuk Marcin (Gladio) - Czas walki: 1:35 - Poddanie - Duszenie trójkątne nogami
  7. Kaźmierczak Kasjan (Szkoła Walki Drwala) - Nowocień Daniel - DFCR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Korniszuk Marcin (Gladio) - Kociołek Krystian (Dexters Team) - Czas walki: 4:00 - Walkower
Walki kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 61 kg

  1. Biegajło Katarzyna (Dziki Wschód) - Szotkowska Katarzyna (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 66 kg

  1. Popczyk Joanna (Forca Brava Gold Team Polska) - Syguła Klaudia (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 57 kg

  1. Ciaskowska Martyna (Boi Team Strzelin) - Jendrasik Kinga (Fight Fabric ) - Czas walki: 0:14 - (T)KO - TKO
  2. Rola Aleksandra (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Szoda Marlena (MKS SAMBO CHEŁM ) - Czas walki: 1:59 - (T)KO - TKO
  3. Borowska Katarzyna (Brak klubu) - Ciaskowska Martyna (Boi Team Strzelin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Rola Aleksandra (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Ciaskowska Martyna (Boi Team Strzelin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Kózka Joanna (Fightman) - Borowska Katarzyna (Brak klubu) - Czas walki: 1:30 - Poddanie - Mataleo

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 66 kg

  1. Zaczkiewicz Sylwia (WCA) - Popczyk Joanna (Forca Brava Gold Team Polska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Zaczkiewicz Sylwia (WCA) - Syguła Klaudia (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Czas walki: 3:42 - (T)KO - TKO

Formuła junior (J) - kategoria kobiety do 71 kg

  1. Fornal Lara (Viet Boxing Poland) - Jakubasik Julia (Dragon Fight Club Sochaczew) - Czas walki: 1:02 - Poddanie - Duszenie gilotynowe

Formuła junior (J) - kategoria kobiety do 52 kg

  1. Bieńko Aleksandra (Dragon Fight Club Sochaczew) - Świtacz Aleksandra (MKS SAMBO CHEŁM ) - Czas walki: 3:20 - Poddanie - Duszenie gilotynowe
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów