Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 96 kg

  1. Islam Bokov (Arrachion Olsztyn) - Stępniak Wojciech (Katana Szczytno) - Czas walki: 2:23 - Poddanie

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 87 kg

  1. Chyrek Bartosz (Mad Dogs Gdynia) - Rzońca Dawid (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 1:51 - Poddanie - Balacha
  2. Chyrek Bartosz (Mad Dogs Gdynia) - Jędzura Jakub (No Limit Toruń) - Czas walki: 0:24 - (T)KO
  3. Kułak Piotr (MMA Team Ełk) - Januszewski Dawid (No Limit Toruń) - Czas walki: 4:21 - (T)KO

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Biesiekierski Damian (Arrachion Olsztyn) - Nowalski Kamil (MMA Team Ełk) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  2. Celiński Paweł (Arrachion Olsztyn) - Łukasik Dawid (MMA Team Ełk) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  3. Celiński Paweł (Arrachion Olsztyn) - Domachowski Damian (No Limit Toruń) - Czas walki: 2:24 - Poddanie - Taktarow
  4. Biesiekierski Damian (Arrachion Olsztyn) - Łukasik Dawid (MMA Team Ełk) - Czas walki: 1:47 - (T)KO

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Muchaev Zuarbek (Arrachion Olsztyn) - Rynkowski Rafał (MMA Team Ełk) - Czas walki: 4:55 - Poddanie

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 67 kg

  1. Kalinowski Tomasz (MMA Team Ełk) - Ziółkowski Łukasz (Underground MMA Elbląg) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  2. Chyczewski Michał (Brak klubu) - Skrzypkowski Arkadiusz (Mad Dogs Gdynia) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  3. Kalinowski Tomasz (MMA Team Ełk) - Pączek Piotr (ATW Gdańsk) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  4. Kalinowski Tomasz (MMA Team Ełk) - Skrzypkowski Arkadiusz (Mad Dogs Gdynia) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  5. Pączek Piotr (ATW Gdańsk) - Skrzypkowski Arkadiusz (Mad Dogs Gdynia) - Czas walki: 4:57 - (T)KO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

  1. Fobke Mariusz (Mad Dogs Gdynia) - Ojrzyński Mariusz (MMA Team Ostróda) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Wilchowski Jerzy (Arrachion Dobre Miasto) - Fobke Mariusz (Mad Dogs Gdynia) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Ojrzyński Mariusz (MMA Team Ostróda) - Wilchowski Jerzy (Arrachion Dobre Miasto) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 87 kg

  1. Godlewski Adam (Katana Szczytno) - Żywalewski Łukasz (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Mielko Marcin (Mad Dogs Gdynia) - Warszawski Grzegorz (FC Elbląg) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Mielko Marcin (Mad Dogs Gdynia) - Godlewski Adam (Katana Szczytno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Warszawski Grzegorz (FC Elbląg) - Chmielewski Mateusz B_KK (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Pawlik Mateusz (Fighter Lębork) - Basiński Grzegorz (MMA Team Ełk) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Mazurkiewicz Adam (Arrachion Olsztyn) - Lubański Szymon No Limit Toruń (No Limit Toruń) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Świder Arkadiusz (Arrachion Olsztyn) - Wójcik Michał (MMA Team Ełk) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Biegański Michał (Katana Szczytno) - Folc Michał (FC Elbląg) - Czas walki: 2:12 - Poddanie
  5. Sulejmanov Mamed (Arrachion Olsztyn) - Folc Michał (FC Elbląg) - Czas walki: 2:49 - (T)KO
  6. Pawlik Mateusz (Fighter Lębork) - Wojteczko Kacper (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Mazurkiewicz Adam (Arrachion Olsztyn) - Pawlik Mateusz (Fighter Lębork) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Mazurkiewicz Adam (Arrachion Olsztyn) - Sulejmanov Mamed (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 3:00 - Poddanie
  9. Mazurkiewicz Adam (Arrachion Olsztyn) - Świder Arkadiusz (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 3:13 - Poddanie

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Martyniak Adam (MMA Team Ostróda) - Stępski Daniel (No Limit Toruń) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Krogul Sebastian (Arrachion Olsztyn) - Wocial Dawid (MMA Team Ełk) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Bońkowski Radosław (Arrachion Olsztyn) - Woźniczak Mateusz (MMA Team Ostróda) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Bońkowski Radosław (Arrachion Olsztyn) - Martyniak Adam (MMA Team Ostróda) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Krogul Sebastian (Arrachion Olsztyn) - Bońkowski Radosław (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 3:19 - Poddanie

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 67 kg

  1. Piwowar Michał (Arrachion Morąg) - Insadowski Filip (No Limit Toruń) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 62 kg

  1. Dąbrowski Jacek (Arrachion Olsztyn) - Podolak Janusz (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 3:13 - (T)KO
  2. Dąbrowski Jacek (Arrachion Olsztyn) - Hornowski Kamil KS (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Podolak Janusz (Arrachion Olsztyn) - Hornowski Kamil KS (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Poddanie

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Skowronnek Łukasz (Arrachion Olsztyn) - Pacholak Dominik (Mad Dogs Gdynia) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  2. Wołodkiewicz Patryk (Arrachion Olsztyn) - Skowronnek Łukasz (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 0:07 - Poddanie - Balacha
  3. Wołodkiewicz Patryk (Arrachion Olsztyn) - Kozikowski Janusz (MMA Team Ełk) - Czas walki: 3:56 - (T)KO

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Skorodziłło Tomasz (MMA Team Ełk) - Baranowski Karol (Katana Szczytno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Orchowski Bartłomiej (MMA Team Ełk) - Lis Szymon (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Orchowski Bartłomiej (MMA Team Ełk) - Baranowski Karol (Katana Szczytno) - Czas walki: 2:07 - (T)KO
  4. Skorodziłło Tomasz (MMA Team Ełk) - Lis Szymon (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 0:13 - (T)KO

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 67 kg

  1. Mil Marcin (Arrachion Olsztyn) - Barciszewski Krzysztof (Fighting Division Bydgoszcz) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  2. Mil Marcin (Arrachion Olsztyn) - Oleś Maciej (No Limit Toruń) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Nykiel Łukasz (Mad Dogs Gdynia) - Basile Giuseppe (MMA Team Ełk) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Oleś Maciej (No Limit Toruń) - Nykiel Łukasz (Mad Dogs Gdynia) - Czas walki: 1:32 - Poddanie
  5. Oleś Maciej (No Limit Toruń) - Nowak Damian FC Elbląg (FC Elbląg) - Czas walki: 1:38 - Poddanie

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 62 kg

  1. Bieranowski Adrian (Arrachion Olsztyn) - Sokulski Konrad MMA Team Ełk (MMA Team Ełk) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Sokulski Konrad MMA Team Ełk (MMA Team Ełk) - Wikłacz Jakub (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów