Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 96 kg

  1. Kalski Kryspin (Kobe Gym) - Musiał Dawid (For Fight) - Czas walki: 0:51 - (T)KO - Prawy Prosty

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 87 kg

  1. Sadowski Daniel (For Fight) - Dmochowski Adam (Energy Club Gdynia) - Czas walki: 4+2 - Decyzja

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Bronk Tomasz (For Fight) - Kuncio Łukasz (Gorillas Koszalin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Bronk Tomasz (For Fight) - Patyna Janusz (Piranha BJJ Sopot) - Czas walki: 2:59 - Poddanie - Grand Paund
  3. Bronk Tomasz (For Fight) - Drużba Dominik (AKS Grappling Białogard) - Czas walki: 1:22 - Poddanie - Duszenie
  4. Drużba Dominik (AKS Grappling Białogard) - Kalski Alan (Kobe Gym) - Czas walki: 2:00 - Poddanie - Duszenie Gilotynowe

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Szymajda Hubert (Okniński Biała Podlaska) - Męczykowski Krzysztof (For Fight) - Czas walki: 4+1:20 - Poddanie - Duszenie

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

  1. Fobke Mariusz (Mad Dogs Gdynia) - Galiński Maciej (Sako Gdańsk) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kilkowski Sebastian (Mad Dogs Gdynia) - Galiński Maciej (Sako Gdańsk) - Czas walki: 0:43 - Poddanie - Duszenie Gilotynowe
  3. Buksiński Marcin (Gerke Fight Team) - Kilkowski Sebastian (Mad Dogs Gdynia) - Czas walki: 2:24 - Poddanie - Duszenie
  4. Buksiński Marcin (Gerke Fight Team) - Fobke Mariusz (Mad Dogs Gdynia) - Czas walki: 1:16 - Poddanie - Kimura
  5. Grabowski Grzegorz (Fighter Lębork) - Albecki Łukasz (Mad Dogs Gdynia) - Czas walki: 4+2 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 96 kg

  1. Wójcik Radosław (Gladio) - Mariak Marcin (Gorillas Koszalin) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  2. Stoiński Tomasz (MMA Trójmiasto) - Wójcik Radosław (Gladio) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Stoiński Tomasz (MMA Trójmiasto) - Jachimowski Alan Sako (Sako Gdańsk) - Czas walki: 2:12 - Poddanie - Duszenie
  4. Jachimowski Alan Sako (Sako Gdańsk) - Mariak Marcin (Gorillas Koszalin) - Czas walki: 1:13 - Poddanie - Kimura

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 87 kg

  1. Ewald Klemensd (MMA Trójmiasto) - Warszawski Grzegorz (FC Elbląg) - Czas walki: 0:34 - Poddanie - Balacha
  2. Ewald Klemensd (MMA Trójmiasto) - Łebkowski Jakub (Okniński Team ) - Czas walki: 2:33 - Poddanie - Kimura
  3. Urbański Rafał (MMA Team Tczew) - Żurawski Piotr (Katana Szczytno) - Czas walki: 3:43 - Poddanie - Duszenie Trójkątne

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Burkacki Bartłomiej (Okniński Gdynia) - Pawlik Mateusz (Fighter Lębork) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Burkacki Bartłomiej (Okniński Gdynia) - Tarabasz Damian (Energy Club Gdynia) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  3. Władarczyk Michał (Sako Gdańsk) - Nadolski Kamil (Katana Szczytno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Muza Paweł (Mad Dogs Gdynia) - Władarczyk Michał (Sako Gdańsk) - Czas walki: 1:43 - Decyzja - Duszenie Trójkątne
  5. Folc Michał (FC Elbląg) - Czogała Dawid (Katana Szczytno) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  6. Burkacki Bartłomiej (Okniński Gdynia) - Muza Paweł (Mad Dogs Gdynia) - Czas walki: 2:26 - Poddanie - Duszenie Trójkątne
  7. Muza Paweł (Mad Dogs Gdynia) - Folc Michał (FC Elbląg) - Czas walki: 1:15 - Poddanie - Duszenie Trójkątne
  8. Czogała Dawid (Katana Szczytno) - Soszyński Marcin (Mad Dogs Gdynia) - Czas walki: 3:35 - Poddanie - Duszenie Trójkątne
  9. Folc Michał (FC Elbląg) - Szydłowski Ireneusz (Bushido Kowale) - Czas walki: 2:39 - Poddanie - Duszenie Trójkątne
  10. Burkacki Bartłomiej (Okniński Gdynia) - Folc Michał (FC Elbląg) - Czas walki: 3:01 - Poddanie - Duszenie Trójkątne

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Bartosiewicz Przemysław (Gorillas Koszalin) - Staszak Mateusz (Okniński Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Wołkowski Przemysław (Fight Club Elbląg) - Bartosiewicz Przemysław (Gorillas Koszalin) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  3. Eljasik Adam (Arrachion Olsztyn) - Staszak Mateusz (Okniński Team ) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  4. Eljasik Adam (Arrachion Olsztyn) - Wołkowski Przemysław (Fight Club Elbląg) - Czas walki: 4+2 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 67 kg

  1. Jabłoński Marcin (Arrachion Olsztyn) - Skrzypkowski Arkadiusz (Mad Dogs Gdynia) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 62 kg

  1. Przybysz Sebastian (Fight Pit) - Nguen Huu Kamil (Mad Dogs Gdynia) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Juracki Piotr (MMA Team Tczew) - Grzywacz Kamil (Fighter Lębork) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Podolak Janusz (Arrachion Olsztyn) - Juracki Piotr (MMA Team Tczew) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  4. Przybysz Sebastian (Fight Pit) - Rakowski Damian (Katana Szczytno) - Czas walki: 1:40 - Poddanie - Balacha
  5. Nguen Huu Kamil (Mad Dogs Gdynia) - Juracki Piotr (MMA Team Tczew) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Przybysz Sebastian (Fight Pit) - Podolak Janusz (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4+2 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 55Kg

  1. Podolak Janusz (Arrachion Olsztyn) - Krambikowski Janusz (Mad Dogs Gdynia) - Czas walki: 3:34 - Poddanie - Duszenie Gilotynowe

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Pacholak Dominik (Mad Dogs Gdynia) - Borowiecki Adrian (Mad Dogs Gdynia) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Pacholak Dominik (Mad Dogs Gdynia) - Kłos Piotr (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Kłos Piotr (Arrachion Olsztyn) - Borowiecki Adrian (Mad Dogs Gdynia) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Lis Szymon (Arrachion Olsztyn) - Majewski Kamil (Fighter Lębork) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Majewski Kamil (Fighter Lębork) - Sokołowski Patryk (Sako Gdańsk) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Sokołowski Patryk (Sako Gdańsk) - Stańczyk Maciej (Mad Dogs Gdynia) - Czas walki: 4+1:04 - Poddanie - Balacha
  4. Lis Szymon (Arrachion Olsztyn) - Orłowski Patryk (MMA Trójmiasto) - Czas walki: 3:28 - Poddanie - Balacha
  5. Lis Szymon (Arrachion Olsztyn) - Sokołowski Patryk (Sako Gdańsk) - Czas walki: 2:29 - Poddanie - Duszenie Trójkątne

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 67 kg

  1. Kozłowski Piotr (MMA Trójmiasto) - Borowiecki Dawid (Mad Dogs Gdynia) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Mil Marcin (Arrachion Olsztyn) - Kozłowski Piotr (MMA Trójmiasto) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Mil Marcin (Arrachion Olsztyn) - Nowak Kamil M.D.Gdy. (Mad Dogs Gdynia) - Czas walki: 3:14 - Poddanie - Balacha
  4. Nowak Kamil M.D.Gdy. (Mad Dogs Gdynia) - Borowiecki Dawid (Mad Dogs Gdynia) - Czas walki: 0:29 - Poddanie - Duszenie Gilotynowe

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 62 kg

  1. Wikłacz Jakub (Arrachion Olsztyn) - Wojciechowski Mateusz (Sako Gdańsk) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Unruh Kamil (Arrachion Olsztyn) - Wikłacz Jakub (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 0:17 - Poddanie - Taktarow
  3. Wojciechowski Mateusz (Sako Gdańsk) - Pelcer Krystian (Sako Gdańsk) - Czas walki: 1:54 - Poddanie - Duszenie Trójkątne
  4. Unruh Kamil (Arrachion Olsztyn) - Pelcer Krystian (Sako Gdańsk) - Czas walki: 3:33 - Poddanie - Balacha
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów