Strefa zawodnika
Rankingi i klasyfikacje
Najnowszy turniej
ALMMA113 Kraków - 2016-06-20
Puchar Polski Południowej
Ranking zawodników
Kotula Michał
(
Grappling Kraków
)
4 - 0
Świder Sebastian
(
Grappling Kraków
)
3 - 0
Wardak Piotr
(
Grappling Kraków
)
3 - 0
Piechota Tomasz
(
Spartakus Rzeszów
)
3 - 0
Firek Mateusz
(
Alliance
)
3 - 0
Frycz Marcin
(
Grappling Kraków
)
3 - 0
Pryjda Kamil
(
Spartakus Rzeszów
)
3 - 0
Rabiej Michał
(
Brak klubu
)
3 - 0
Walecki Eryk
(
Berserkers Venganza Racibórz
)
3 - 0
Baczyńska Natalia
(
Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego
)
3 - 0
Witkowski Adam
(
Spartan Knurów
)
3 - 0
Kaczmarczyk Patryk
(
Radomski Klub Taekwon-do
)
3 - 0
Cichoń Michał
(
MOSiR Łaziska Górne
)
3 - 0
Szklarz Mateusz
(
Octagon ŻORY
)
3 - 0
Pasieczny Piotr - SCC
(
Silesian Cage Club
)
3 - 1
Kocur Bartłomiej - KG
(
Kodokan Gliwice
)
3 - 1
Pająk Wojciech - P_GWlkp
(
Pretorian Gorzów Wlkp
)
2 - 0
Chmilkowski Stanisław - S_R
(
Spartakus Rzeszów
)
2 - 0
Jędrzejczyk Edyta
(
Veto Team Bielsko-Biała
)
2 - 0
Rzemieniewski Remigiusz
(
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
)
2 - 0
Martancik Martin
(
KASprof Security bul team Orava
)
2 - 0
Maleszewski Marcin - SK
(
Spartan Knurów
)
2 - 0
Czajkowski Alan
(
Cross Fight Radom
)
2 - 0
Wrona Krzysztof - K_RŚl
(
KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska
)
2 - 1
Mędrala Adrian
(
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
)
2 - 1
Klęsk Karol - SWD
(
Szkoła Walki Drwala
)
2 - 1
Mach Maciej
(
Dexters Team
)
2 - 1
Pach Michał - CrossFR
(
Cross Fight Radom
)
2 - 1
Rakowicz Szymon
(
Octagon ŻORY
)
2 - 1
Drabek Rafał - DAAS
(
Oświęcimski Klub MMA
)
2 - 1
Krrsak Jozef
(
KASprof Security bul team Orava
)
2 - 1
Fryziel Łukasz - GK
(
Gladiatores Krapkowice
)
2 - 1
Koszowski Robert
(
Emers Team Katowice
)
2 - 1
Warso Michał
(
Radomski Klub Taekwon-do
)
2 - 1
Tomala Michał
(
Brak klubu
)
2 - 1
Tkaczuk Vitalii - S_R
(
Spartakus Rzeszów
)
2 - 1
Binek Andrzej - SWD
(
Szkoła Walki Drwala
)
2 - 1
Pietras Łukasz - SCC
(
Silesian Cage Club
)
2 - 1
Kozyra Mateusz - GK
(
Grappling Kraków
)
2 - 1
Kaczmarek Kacper - OT
(
Octagon Team
)
2 - 1
Oprządek Michał
(
Fight Club Niepokorni Orzesze
)
2 - 1
Lorek Kamil - GK
(
Gladiatores Krapkowice
)
2 - 1
Heczko Łukasz - GK
(
Szkoła Walki Drwala
)
2 - 2
Parka Stanisław - WS
(
Wataha Sosnowiec
)
2 - 2
Baran Łukasz - RGC
(
Szkoła Walki Drwala
)
1 - 0
Sasiński Marcin - GK
(
Grappling Kraków
)
1 - 0
Bednarczyk Marcin
(
Spartakus Rzeszów
)
1 - 0
Wilk Kamil
(
Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego
)
1 - 0
Biernat Paweł - S_R
(
Spartakus Rzeszów
)
1 - 0
Bedrii Nazarii
(
Spartakus Rzeszów
)
1 - 0
Biłas Szymon
(
Spartakus Rzeszów
)
1 - 1
Kwapisz Kamil
(
MMAsakra Gym
)
1 - 1
Wawrzyniak Jarosława
(
Gracie Barra Łódź
)
1 - 1
Jaśkaniec Jakub
(
Grappling Kraków
)
1 - 1
Sobiech Michał - SWD
(
Szkoła Walki Drwala
)
1 - 1
Wojtas Robert
(
Grappling Kraków
)
1 - 1
Zapora Łukasz - AG
(
Academia Gorila
)
1 - 1
Kuśnierz Karolina
(
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
)
1 - 1
Zimnal Szymon - O_K
(
Oświęcimski Klub MMA
)
1 - 1
Zawora Krzysztof
(
Grappling Kraków
)
1 - 1
Harmanza Sylwester
(
Atleta Fight Club
)
1 - 1
Kuczeński Jakub - WS
(
Wataha Sosnowiec
)
1 - 1
B A
(
Spartakus Rzeszów
)
1 - 1
Bielawski Paweł
(
Legnicki Klub Oyama Karate
)
1 - 1
Dobija Natalia
(
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
)
1 - 1
Siczek Radosław - AG
(
Academia Gorila
)
1 - 1
Szecówka Łukasz - KSW_O
(
KSW Ofensywa
)
1 - 1
Poneta Tomasz - CFR
(
Cross Fight Radom
)
1 - 1
Dżuła Andrzej
(
Lutadores Opole
)
1 - 1
Greń Damian
(
Octagon Team
)
1 - 1
Wrona Rafał
(
KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska
)
1 - 2
Pawlik Przemysław
(
Brak klubu
)
1 - 2
Chowaniec Patryk - VTBB
(
Veto Team Bielsko-Biała
)
1 - 2
Przekwas Radosław - OT
(
Octagon Team
)
1 - 2
Kieliszczyk Aleksander - AFC
(
Atleta Fight Club
)
1 - 2
Gajda Sebastian - K_RŚl
(
KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska
)
1 - 2
Domin Michał
(
Octagon ŻORY
)
0 - 1
Nowak Kamil - ŁR
(
Berserkers Venganza Racibórz
)
0 - 1
Mydlak Mateusz
(
Grappling Kraków
)
0 - 1
Ochojski Daniel - BT
(
Polska Unia Walki Wręcz
)
0 - 1
Bolanowski Paweł
(
Fight Junkies Kielce
)
0 - 1
Szcześniak Krzysztof
(
Gracie Barra Łódź
)
0 - 1
Marzec Patryk
(
Szkoła Walki Drwala
)
0 - 1
Łapaj Mateusz SWD
(
Szkoła Walki Drwala
)
0 - 1
Raźny Dawid
(
Grappling Kraków
)
0 - 1
Matwij Patryk - KB_RŚl.
(
KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska
)
0 - 1
Valciak Ondrej -KS
(
KASprof Security bul team Orava
)
0 - 1
Borowiec Maciej - GK
(
Grappling Kraków
)
0 - 1
Wołoszyn Patryk - AG
(
Academia Gorila
)
0 - 1
Tkaczyk Dominik
(
Radomski Klub Taekwon-do
)
0 - 1
Najmanowicz Jan - BT
(
Bastion Tychy
)
0 - 1
Sierant Marceli - GBŁ
(
Gracie Barra Łódź
)
0 - 1
Głogowski Michał - RKT
(
Radomski Klub Taekwon-do
)
0 - 1
Tronina Sebastian - KS_Cz
(
Klub Sportów Walki "Start" Częstochowa
)
0 - 1
Liszewski Kajetan - KB_RŚl.
(
KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska
)
0 - 1
Strzelecki Patryk - GK
(
Grappling Kraków
)
0 - 1
Ziębiński Kordian
(
Brak klubu
)
0 - 1
Pietruszka Mateusz - RKSW
(
Academia Gorila
)
0 - 1
Siedlecki Mateusz
(
Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego
)
0 - 1
Szpotowski Paweł - LKOK
(
Legnicki Klub Oyama Karate
)
0 - 1
Orłowski Kornel - PP
(
Pretorium Poznań
)
0 - 1
Baranowski Robert - KB_RŚl.
(
KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska
)
0 - 1
Carbol Damian - DAAS
(
Stowarzyszenie Dynamicznej Pięści
)
0 - 1
Tokarczyk Jarosław
(
Dexters Team
)
0 - 1
Rentko Dusan - KS
(
KASprof Security bul team Orava
)
0 - 1
Śliwka Dawid - KB_RŚl.
(
KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska
)
0 - 1
Bodek Hubert - SWD
(
Szkoła Walki Drwala
)
0 - 1
Zabrzenski Grzegorz - MMA_WZ
(
MMAsakra Gym
)
0 - 1
Bednorz Paweł - MMA_WZ
(
MMAsakra Gym
)
0 - 1
Lazarewicz Adrian - MMA_WZ
(
MMAsakra Gym
)
0 - 1
Mazur Kamil - SWD
(
Szkoła Walki Drwala
)
0 - 1
Arndt Dominik
(
Natal Gold Team
)
0 - 1
Laskowski Jakub - PUWW
(
Polska Unia Walki Wręcz
)
0 - 1
Popczyk Joanna
(
Forca Brava Gold Team Polska
)
0 - 1
Babiarski Adrian - DBTBB
(
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
)
0 - 1
Gawlik Adrian - DBTBB
(
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
)
0 - 1
Gajlusz Piotr - ASWPK
(
Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego
)
0 - 1
Iwanowski Daniel - WS
(
Wataha Sosnowiec
)
0 - 1
Czarnecki Krystian - VTBB
(
Veto Team Bielsko-Biała
)
0 - 1
Szczyrba Krystian - KG
(
Kodokan Gliwice
)
0 - 1
Podubnyj Oleksander
(
Spartakus Rzeszów
)
0 - 1
Raticak Juraj - KS
(
KASprof Security bul team Orava
)
0 - 1
Sudoł Julian - GK
(
Kaito Stalowa Wola
)
0 - 1
Motoczyński Piotr - SWD
(
Szkoła Walki Drwala
)
0 - 1
Waindzoch Dariusz - VK
(
Valhalla Kluczbork
)
0 - 1
Kosowski Krystian - GK
(
Grappling Kraków
)
0 - 1
Ożóg Patryk
(
Spartakus Rzeszów
)
0 - 1
Soroń Grzegorz
(
Wataha Sosnowiec
)
0 - 2
Kowal Bartosz
(
Szkoła Walki Drwala
)
0 - 2
Lemiesz Karolina
(
Grappling Kraków
)
0 - 2
Ruta Justyna
(
Grappling Kraków
)
0 - 2
Karpiński Jakub BJJ NL
(
NEXT LEVEL BJJ Opole
)
0 - 2
Dziedzic Bartłomiej
(
NEXT LEVEL BJJ Opole
)
0 - 2
Glinka Przemysław - KSSJ
(
Klub Sportowy Sparta Jaworzno
)
0 - 2
Cukierda Mariusz
(
Brak klubu
)
0 - 2
Jabłoński Adrian - K_SW
(
Kaito Stalowa Wola
)
0 - 2
Śpiewak Dawid
(
Radomski Klub Taekwon-do
)
0 - 2
Szczęch Jakub Kaito SW
(
Kaito Stalowa Wola
)
0 - 2
Urbański Rafał - WS
(
Wataha Sosnowiec
)
0 - 2
Jaszczurowski Dawid - GK
(
Grappling Kraków
)
0 - 2
Cichoń Rafał
(
Oświęcimski Klub MMA
)
0 - 3
ALMMA223 Poznań
ALMMA222 Bochnia
ALMMA221 Teresin ME MMA 2022
ALMMA219 Oborniki Śląskie
ALMMA219 MP MMA Młodzieżowców
ALMMA220 Lublin
ALMMA218 Puchar Europy
ALMMA218 Teresin
ALMMA217AMP
ALMMA217 Bydgoszcz
ALMMA216 Sochaczew
ALMMA215 MP MMA 2022 Sochaczew
ALMMA215 Sochaczew
ALMMA214 Poznań
ALMMA213 Bydgoszcz
ALMMA211 Puławy
ALMMA212 Sochaczew
ALMMA209 Sochaczew
ALMMA210 Lublin
ALMMA208 Sochaczew
ALMMA208 ME MMA 2021
ALMMA207 Puchar Europy
ALMMA207 Bydgoszcz
ALMMA206 Poznań
ALMMA205 Warszawa
ALMMA204 Lublin
ALMMA203 Bochnia
ALMMA202 Bydgoszcz
ALMMA202 AMP
ALMMA196 Sochaczew MPMMA 2021
ALMMA194 Sochaczew
ALMMA201 Sochaczew
ALMMA200 Ustka
ALMMA195 Puławy
ALMMA199 Bytom
ALMMA198 Lublin
ALMMA197 Oborniki Śląskie
ALMMA197 MP MMA Młodzieżowców
ALMMA193 Sochaczew
ALMMA192 Bydgoszcz
ALMMA191 Sochaczew
ALMMA190 Puławy
ALMMA189 Bochnia
ALMMA188 Sochaczew
ALMMA188MPMłodz
ALMMA187 Lublin
ALMMA186 Sochaczew ME MMA 2020
ALMMA185 Poznań
ALMMA184 Bydgoszcz
ALMMA183 Sochaczew MP MMA 2020
ALMMA182 Stegna
ALMMA181 Sochaczew PP
ALMMA180 Lublin
ALMMA179 Sochaczew
ALMMA179 Sochaczew
ALMMA177 Oborniki Śląskie
ALMMA178 Lublin
ALMMA176 Sochaczew
ALMMA175 Poznań
ALMMA174 Borzęcin
ALMMA173 Bydgoszcz
ALMMA172 Lublin
ALMMA168 VIP
ALMMA171 Bytom
ALMMA170 Lublin
ALMMA169 Oborniki Śląskie
ALMMA166 Sochaczew
ALMMA167 Lublin
ALMMA165 Poznań
ALMMA164 Sochaczew
ALMMA163 Sochaczew
ALMMA162 Oborniki Śląskie
ALMMA161 Lublin
ALMMA160 Sochaczew
ALMMA159 Borzęcin
ALMMA158 Poznań
ALMMA157 Bydgoszcz
ALMMA156 Świętochłowice
ALMMA154 Jelenia Góra
ALMMA155 Lublin
ALMMA152 Jurków
ALMMA153 Lublin
ALMMA151 Poznań
ALMMA150 Dzierżoniów
ALMMA149 Kielce
ALMMA148 Sochaczew
ALMMA147 Bielawa
ALMMA146 Świętochłowice
ALMMA145 Poznań
ALMMA144 Sochaczew
ALMMA143 Łódź
ALMMA142 Oborniki Śląskie
ALMMA141 Słupsk
ALMMA140 Sochaczew
ALMMA139 Lublin
ALMMA138 Poznań
ALMMA137 Borzęcin
ALMMA136 Świętochłowice
ALMMA135 Krynica Morska
ALMMA134 Jurków
ALMMA133 Bielawa
ALMMA132 Sochaczew
ALMMA131 Katowice
ALMMA130 Lublin
ALMMA129 Poznań
ALMMA128 Dzierżoniów
ALMMA127 Sochaczew
ALMMA126 Świętochłowice
ALMMA125 Sochaczew
ALMMA124 Białystok
ALMMA122 Sochaczew
ALMMA123 Kraków
ALMMA121 Wrocław
ALMMA120 Rzeszów
ALMMA119 Lublin
ALMMA118 Poznań
ALMMA117 Świętochłowice
ALMMA116 Bielawa
ALMMA115 Stegna
ALMMA114 Jurków
ALMMA112 Sulejów
ALMMA113 Kraków
ALMMA111 Chełm
ALMMA110 Borzęcin
ALMMA109 PP MMA 2016
ALMMA108 Świętochłowice
ALMMA107 Oborniki Śląskie
ALMMA105 Poznań
ALMMA106 Jarosław
ALMMA104 Mrzeżyno
ALMMA103 Lublin
ALMMA102 Dzierżoniów
ALMMA101 Sochaczew
ALMMA100 Sochaczew
ALMMA99 Sochaczew
ALMMA98 Wrocław
ALMMA97 Białystok
ALMMA96 Łęczna
ALMMA95 Sochaczew MPMMA MŁ i K
ALMMA94 Bochnia
ALMMA93 Biała Podlaska
ALMMA92 Rzeszów
ALMMA91 Poznań
ALMMA90 Świętochłowice
ALMMA89 Mława
ALMMA88 Krynica Morska
ALMMA87 Jurków
ALMMA86 Katowice
ALMMA84 Sochaczew
ALMMA83 Oborniki Śląskie
ALMMA82 Lubartów
ALMMA81 Żyrardów
ALMMA80 Chełm
ALMMA79 Sochaczew PPJJNeWaza
ALMMA77 Poznań
ALMMA78 Rzeszów
ALMMA76 Wrocław
ALMMA75 Sochaczew
ALMMA74 Świętochłowice
ALMMA73 Amatorski Puchar FEN
Mistrzostwa Polski MMA2014 2014
ALMMA70 Wrocław
ALMMA69 Sochaczew
ALMMA68 Bytom
ALMMA67 Bochnia
ALMMA66 Poznań
ALMMA65 Sochaczew
ALMMA64 Świętochłowice
ALMMA63 Jurków
ALMMA62 Katowice
ALMMA61 Bochnia
ALMMA60 Wrocław
ALMMA59 Chełm
Akademickie Mistrzostwa Polski
ALMMA58 Żyrardów
ALMMA57 Oborniki Śląskie
ALMMA56 Borzęcin
ALMMA55 Sochaczew
ALMMA54 Katowice
ALMMA53 Łódź
ALMMA52 Sochaczew
ALMMA51 Sochaczew
ALMMA50 Sochaczew
ALMMA48 Rzeszów
ALMMA49 Wrocław
ALMMA47 Bytom
ALMMA46 Żyrardów
ALMMA45 Bochnia
ALMMA44 Wołomin
ALMMA43 Pruszków
ALMMA42 Jurków
ALMMA40 Kielce
ALMMA39 Bochnia
ALMMA38 Sochaczew
ALMMA37 Lublin
ALMMA36 Zgierz
ALMMA35 Wrocław
ALMMA34 Rzeszów
ALMMA33 Sochaczew
ALMMA32 Żyrardów Puchar Mazowsza
Mistrzostwa Polski 2012
M.Pomorza 2012
ALMMA31 Żyrardów
M.P.Północnej 2012
ALMMA30 Sochaczew
ALMMA29 Bochnia
ALMMA28 Wrocław
ALMMA27 Zgierz
ALMMA26 Wołomin
ALMMA25 Pabianice
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów