Puchar Polski Południowej
Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 120 kg

  1. Chmilkowski Stanisław - S_R (Spartakus Rzeszów) - Dziedzic Bartłomiej (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Czas walki: 3:16 - (T)KO - TKO
  2. Dżuła Andrzej (Lutadores Opole) - Dziedzic Bartłomiej (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  3. Chmilkowski Stanisław - S_R (Spartakus Rzeszów) - Dżuła Andrzej (Lutadores Opole) - Czas walki: 1:21 - (T)KO - TKO

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Bednarczyk Marcin (Spartakus Rzeszów) - Bolanowski Paweł (Fight Junkies Kielce) - Czas walki: 2:33 - (T)KO - TKO

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Baran Łukasz - RGC (Szkoła Walki Drwala) - Szpotowski Paweł - LKOK (Legnicki Klub Oyama Karate ) - Czas walki: 1:44 - Poddanie - balacha

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Czajkowski Alan (Cross Fight Radom) - Szecówka Łukasz - KSW_O (KSW Ofensywa) - Czas walki: 4:50 - Poddanie - mataleo
  2. Szecówka Łukasz - KSW_O (KSW Ofensywa) - Karpiński Jakub BJJ NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  3. Czajkowski Alan (Cross Fight Radom) - Sobiech Michał - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 1:56 - Poddanie - balacha
  4. Sobiech Michał - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Karpiński Jakub BJJ NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Czas walki: 1:10 - (T)KO - TKO

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Sasiński Marcin - GK (Grappling Kraków) - Podubnyj Oleksander (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 3:09 - Poddanie - balacha

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Bedrii Nazarii (Spartakus Rzeszów) - Tkaczyk Dominik (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 4:43 - Poddanie - mataleo

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Wilk Kamil (Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego ) - Mazur Kamil - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Piechota Tomasz (Spartakus Rzeszów) - Kosowski Krystian - GK (Grappling Kraków) - Czas walki: 3:30 - Poddanie - Balacha
  2. Wrona Krzysztof - K_RŚl (KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska) - Strzelecki Patryk - GK (Grappling Kraków) - Czas walki: 0:40 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  3. Greń Damian (Octagon Team ) - Wrona Krzysztof - K_RŚl (KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Piechota Tomasz (Spartakus Rzeszów) - Cukierda Mariusz (Brak klubu) - Czas walki: 0:10 - (T)KO - TKO
  5. Wrona Krzysztof - K_RŚl (KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska) - Cukierda Mariusz (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  6. Piechota Tomasz (Spartakus Rzeszów) - Greń Damian (Octagon Team ) - Czas walki: 1:22 - Poddanie - balacha

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Warso Michał (Radomski Klub Taekwon-do ) - Arndt Dominik - NGT (Natal Gold Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Wardak Piotr (Grappling Kraków) - Łapaj Mateusz SWD (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Warso Michał (Radomski Klub Taekwon-do ) - Kozyra Mateusz - GK (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Kozyra Mateusz - GK (Grappling Kraków) - Soroń Grzegorz (Wataha Sosnowiec) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Wardak Piotr (Grappling Kraków) - Soroń Grzegorz (Wataha Sosnowiec) - Czas walki: 4:00 - (T)KO - TKO
  6. Wardak Piotr (Grappling Kraków) - Warso Michał (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 3:11 - Poddanie - balacha
  7. Kozyra Mateusz - GK (Grappling Kraków) - Marzec Patryk (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 1:50 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Oprządek Michał (Fight Club Niepokorni Orzesze) - Raticak Juraj - KS (KASprof Security bul team Orava) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Wrona Rafał (KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska) - Najmanowicz Jan - BT (Bastion Tychy) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Świder Sebastian (Grappling Kraków) - Oprządek Michał (Fight Club Niepokorni Orzesze) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Świder Sebastian (Grappling Kraków) - Szcześniak Krzysztof (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 1:12 - (T)KO - KO
  5. Zawora Krzysztof (Grappling Kraków) - Wrona Rafał (KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  6. Oprządek Michał (Fight Club Niepokorni Orzesze) - Wrona Rafał (KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  7. Świder Sebastian (Grappling Kraków) - Zawora Krzysztof (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Witkowski Adam (Spartan Knurów ) - Domin Michał (Octagon ŻORY) - Czas walki: 0:57 - Poddanie - mataleo
  2. Biłas Szymon (Spartakus Rzeszów) - Jaśkaniec Jakub (Grappling Kraków) - Czas walki: 1:59 - Poddanie - mataleo
  3. Witkowski Adam (Spartan Knurów ) - Śpiewak Dawid (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 0:35 - Poddanie - klucz na stopę
  4. Witkowski Adam (Spartan Knurów ) - Biłas Szymon (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 2:02 - Poddanie - balacha
  5. Jaśkaniec Jakub (Grappling Kraków) - Śpiewak Dawid (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Binek Andrzej - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Rentko Dusan - KS (KASprof Security bul team Orava) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Binek Andrzej - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Kuczeński Jakub - WS (Wataha Sosnowiec) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Kuczeński Jakub - WS (Wataha Sosnowiec) - Cichoń Rafał (Oświęcimski Klub MMA) - Czas walki: 1:59 - Poddanie - mataleo
  4. Pryjda Kamil (Spartakus Rzeszów) - Binek Andrzej - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 1:35 - Poddanie - balacha
  5. Pryjda Kamil (Spartakus Rzeszów) - Cichoń Rafał (Oświęcimski Klub MMA) - Czas walki: 1:44 - Poddanie - balacha
  6. Pryjda Kamil (Spartakus Rzeszów) - Cichoń Rafał (Oświęcimski Klub MMA) - Czas walki: 1:44 - Poddanie - balacha

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 120 kg

  1. Biernat Paweł - S_R (Spartakus Rzeszów) - Waindzoch Dariusz - VK (Valhalla Kluczbork) - Czas walki: 1:28 - (T)KO - TKO

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Rzemieniewski Remigiusz (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Tkaczuk Vitalii - S_R (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Tkaczuk Vitalii - S_R (Spartakus Rzeszów) - Iwanowski Daniel - WS (Wataha Sosnowiec) - Czas walki: 0:56 - (T)KO - TKO
  3. Siczek Radosław - AG (Academia Gorilla) - Jabłoński Adrian - K_SW (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Rzemieniewski Remigiusz (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Siczek Radosław - AG (Academia Gorilla) - Czas walki: 2:58 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  5. Tkaczuk Vitalii - S_R (Spartakus Rzeszów) - Jabłoński Adrian - K_SW (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 1:14 - (T)KO - TKO

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Cichoń Michał (MOSiR Łaziska Górne) - Kwapisz Kamil (MMA Wariors Zabrze ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Drabek Rafał - DAAS (Oświęcimski Klub MMA) - Kowal Bartosz (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  3. Cichoń Michał (MOSiR Łaziska Górne) - Nowak Kamil - ŁR (Berserkers Venganza Racibórz) - Czas walki: 3:10 - Poddanie - balacha
  4. Drabek Rafał - DAAS (Oświęcimski Klub MMA) - Ziębiński Kordian (Brak klubu) - Czas walki: 1:05 - (T)KO - TKO
  5. Cichoń Michał (MOSiR Łaziska Górne) - Drabek Rafał - DAAS (Oświęcimski Klub MMA) - Czas walki: 3:00 - Poddanie - mataleo
  6. Kwapisz Kamil (MMA Wariors Zabrze ) - Kowal Bartosz (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Tomala Michał (Brak klubu) - Gawlik Adrian - DBTBB (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Walecki Eryk (Berserkers Venganza Racibórz) - Szczęch Jakub Kaito SW (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Mach Maciej (Dexters Team) - Valciak Ondrej -KS (KASprof Security bul team Orava) - Czas walki: 1:22 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  4. Walecki Eryk (Berserkers Venganza Racibórz) - Bodek Hubert - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 1:05 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami
  5. Mach Maciej (Dexters Team) - Tomala Michał (Brak klubu) - Czas walki: 2:15 - Poddanie - mataleo
  6. Walecki Eryk (Berserkers Venganza Racibórz) - Mach Maciej (Dexters Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Tomala Michał (Brak klubu) - Szczęch Jakub Kaito SW (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Kaczmarczyk Patryk (Radomski Klub Taekwon-do ) - Ożóg Patryk (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Zapora Łukasz - AG (Academia Gorilla) - Głogowski Michał - RKT (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 1:55 - Poddanie - kimura
  3. Klęsk Karol - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Zapora Łukasz - AG (Academia Gorilla) - Czas walki: 2:52 - Poddanie - balacha
  4. Rakowicz Szymon (Octagon ŻORY) - Liszewski Kajetan - KB_RŚl. (KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska) - Czas walki: 2:51 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  5. Pawlik Przemysław (Brak klubu) - Gajda Sebastian - K_RŚl (KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  6. Kaczmarczyk Patryk (Radomski Klub Taekwon-do ) - Rakowicz Szymon (Octagon ŻORY) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Klęsk Karol - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Pawlik Przemysław (Brak klubu) - Czas walki: 0:58 - Poddanie - balacha
  8. Rakowicz Szymon (Octagon ŻORY) - Pawlik Przemysław (Brak klubu) - Czas walki: 1:42 - (T)KO - TKO
  9. Kaczmarczyk Patryk (Radomski Klub Taekwon-do ) - Klęsk Karol - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 3:36 - (T)KO - TKO

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Parka Stanisław - WS (Wataha Sosnowiec) - Babiarski Adrian - DBTBB (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kaczmarek Kacper - OT (Octagon Team ) - Matwij Patryk - KB_RŚl. (KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Parka Stanisław - WS (Wataha Sosnowiec) - Baranowski Robert - KB_RŚl. (KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska) - Czas walki: 0:33 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  4. Gajda Sebastian - K_RŚl (KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska) - Sudoł Julian - GK (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 0:30 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  5. Frycz Marcin (Grappling Kraków) - Gajda Sebastian - K_RŚl (KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska) - Czas walki: 4:00+1:37 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  6. Koszowski Robert (Emers Team Katowice) - Śliwka Dawid - KB_RŚl. (KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska) - Czas walki: 1:05 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  7. Frycz Marcin (Grappling Kraków) - Koszowski Robert (Emers Team Katowice) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Kaczmarek Kacper - OT (Octagon Team ) - Parka Stanisław - WS (Wataha Sosnowiec) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  9. Frycz Marcin (Grappling Kraków) - Kaczmarek Kacper - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  10. Koszowski Robert (Emers Team Katowice) - Parka Stanisław - WS (Wataha Sosnowiec) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 120 kg

  1. Krrsak Jozef (KASprof Security bul team Orava) - Gajlusz Piotr - ASWPK (Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Martancik Martin (KASprof Security bul team Orava) - Wojtas Robert (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Wojtas Robert (Grappling Kraków) - Urbański Rafał - WS (Wataha Sosnowiec) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Krrsak Jozef (KASprof Security bul team Orava) - Urbański Rafał - WS (Wataha Sosnowiec) - Czas walki: 2:51 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  5. Martancik Martin (KASprof Security bul team Orava) - Krrsak Jozef (KASprof Security bul team Orava) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Fryziel Łukasz - GK (Gladiatores Krapkowice ) - Poneta Tomasz - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Poneta Tomasz - CFR (Cross Fight Radom) - Lazarewicz Adrian - MMA_WZ (MMA Wariors Zabrze ) - Czas walki: 3:40 - Poddanie - balacha
  3. Rabiej Michał (Brak klubu) - Carbol Damian - SDP (Stowarzyszenie Dynamicznej Pięści ) - Czas walki: 1:56 - Poddanie - Balacha
  4. Kieliszczyk Aleksander - AFC (Atleta Fight Club) - Motoczyński Piotr - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 1:23 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  5. Bielawski Paweł (Legnicki Klub Oyama Karate ) - Orłowski Kornel - PP (Pretorium Poznań) - Czas walki: 0:40 - (T)KO - KO
  6. Lorek Kamil - GK (Gladiatores Krapkowice ) - Bielawski Paweł (Legnicki Klub Oyama Karate ) - Czas walki: 0:06 - (T)KO - KO
  7. Fryziel Łukasz - GK (Gladiatores Krapkowice ) - Kieliszczyk Aleksander - AFC (Atleta Fight Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Lorek Kamil - GK (Gladiatores Krapkowice ) - Kieliszczyk Aleksander - AFC (Atleta Fight Club) - Czas walki: 2:33 - Poddanie - balacha
  9. Rabiej Michał (Brak klubu) - Fryziel Łukasz - GK (Gladiatores Krapkowice ) - Czas walki: 1:24 - Poddanie - balacha
  10. Rabiej Michał (Brak klubu) - Lorek Kamil - GK (Gladiatores Krapkowice ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Pach Michał - CrossFR (Cross Fight Radom) - Borowiec Maciej - GK (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Chowaniec Patryk - VTBB (Veto Team Bielsko-Biała ) - Zabrzenski Grzegorz - MMA_WZ (MMA Wariors Zabrze ) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  3. Szklarz Mateusz (Octagon ŻORY) - Mydlak Mateusz (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Pach Michał - CrossFR (Cross Fight Radom) - Chowaniec Patryk - VTBB (Veto Team Bielsko-Biała ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Szklarz Mateusz (Octagon ŻORY) - Harmanza Sylwester (Atleta Fight Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Szklarz Mateusz (Octagon ŻORY) - Pach Michał - CrossFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 1:38 - Poddanie - mataleo
  7. Harmanza Sylwester (Atleta Fight Club) - Chowaniec Patryk - VTBB (Veto Team Bielsko-Biała ) - Czas walki: 0:20 - (T)KO - TKO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Heczko Łukasz - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Raźny Dawid (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kotula Michał (Grappling Kraków) - Laskowski Jakub - PUWW (Polska Unia Walki Wręcz) - Czas walki: 3:34 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami
  3. Kotula Michał (Grappling Kraków) - Pietruszka Mateusz - RKSW (Academia Gorilla) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Heczko Łukasz - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Wołoszyn Patryk - AG (Academia Gorilla) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Pietras Łukasz - SCC (Silesian Cage Club) - Bednorz Paweł - MMA_WZ (MMA Wariors Zabrze ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Pasieczny Piotr - SCC (Silesian Cage Club) - Czarnecki Krystian - VTBB (Veto Team Bielsko-Biała ) - Czas walki: 0:36 - Poddanie - mataleo
  7. Kotula Michał (Grappling Kraków) - Pasieczny Piotr - SCC (Silesian Cage Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Kotula Michał (Grappling Kraków) - Pietras Łukasz - SCC (Silesian Cage Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Pietras Łukasz - SCC (Silesian Cage Club) - Heczko Łukasz - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 1:54 - Poddanie - mataleo
  10. Pasieczny Piotr - SCC (Silesian Cage Club) - Heczko Łukasz - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 1:43 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  11. Pasieczny Piotr - SCC (Silesian Cage Club) - Tronina Sebastian - KS_Cz (Klub Sportów Walki "Start" Częstochowa) - Czas walki: 0:49 - Poddanie - mataleo

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Kocur Bartłomiej - KG (Kodokan Gliwice ) - Tokarczyk Jarosław (Dexters Team) - Czas walki: 1:41 - (T)KO - KO
  2. Kocur Bartłomiej - KG (Kodokan Gliwice ) - Ochojski Daniel - BT (Polska Unia Walki Wręcz) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Przekwas Radosław - OT (Octagon Team ) - Szczyrba Krystian - KG (Kodokan Gliwice ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Mędrala Adrian (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Sierant Marceli - GBŁ (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Firek Mateusz (Alliance) - Siedlecki Mateusz (Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego ) - Czas walki: 2:44 - Poddanie - balacha
  6. Firek Mateusz (Alliance) - Kocur Bartłomiej - KG (Kodokan Gliwice ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Mędrala Adrian (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Przekwas Radosław - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Kocur Bartłomiej - KG (Kodokan Gliwice ) - Przekwas Radosław - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Firek Mateusz (Alliance) - Mędrala Adrian (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Pająk Wojciech - P_GWlkp (Pretorian Gorzów Wlkp) - Jaszczurowski Dawid - GK (Grappling Kraków) - Czas walki: 1:15 - Poddanie - balacha
  2. Zimnal Szymon - O_K (Oświęcimski Klub MMA) - Jaszczurowski Dawid - GK (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  3. Pająk Wojciech - P_GWlkp (Pretorian Gorzów Wlkp) - Zimnal Szymon - O_K (Oświęcimski Klub MMA) - Czas walki: 1:16 - Poddanie - balacha

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. B A (Spartakus Rzeszów) - Glinka Przemysław - KSSJ (Klub Sportowy Sparta Jaworzno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Maleszewski Marcin - SK (Spartan Knurów ) - B A (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Maleszewski Marcin - SK (Spartan Knurów ) - Glinka Przemysław - KSSJ (Klub Sportowy Sparta Jaworzno) - Czas walki: 0:40 - (T)KO - TKO
Walki kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 61 kg

  1. Baczyńska Natalia (Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego ) - Popczyk Joanna (Forca Brava Gold Team Polska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Dobija Natalia (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Ruta Justyna (Grappling Kraków) - Czas walki: 0:50 - (T)KO - TKO
  3. Baczyńska Natalia (Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego ) - Dobija Natalia (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Wawrzyniak Jarosława (Gracie Barra Łódź) - Ruta Justyna (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  5. Baczyńska Natalia (Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego ) - Wawrzyniak Jarosława (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 1:40 - (T)KO - TKO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 57 kg

  1. Kuśnierz Karolina (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Lemiesz Karolina (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Jędrzejczyk Edyta (Veto Team Bielsko-Biała ) - Kuśnierz Karolina (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Jędrzejczyk Edyta (Veto Team Bielsko-Biała ) - Lemiesz Karolina (Grappling Kraków) - Czas walki: 1:20 - Poddanie - duszenie gilotynowe
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów