Strefa zawodnika
Rankingi i klasyfikacje
Najnowszy turniej
ALMMA160 Sochaczew - 2018-11-12
Mistrzostwa Polski MMA 2018 Kadet Junior Początkujący Mistrzostwa Polski Centralnej
Ranking zawodników
Rzepecki Damian - CPT
(
Copacabana Piotrków Trybunalski
)
5 - 0
Drozdowski Jakub - ASW
(
ASW Black Panther Bydgoszcz
)
5 - 0
Wiśniewski Krystian - M_S
(
MMAtaleo Słupsk
)
5 - 0
Domin Paweł - OŻ
(
Octagon ŻORY
)
4 - 0
Yevhen Braha - AO
(
Arrachion Olsztyn
)
4 - 0
Schubert Krystian - RGOW
(
Rio Grappling Ostrów Wlkp
)
4 - 1
Karyś Bartłomiej - PW
(
Puncher Wrocław
)
3 - 0
Kaczmarzyk Dawid - CFR
(
Cross Fight Radom
)
3 - 0
Chudzik Piotr - RKT
(
Radomski Klub Taekwon-do
)
3 - 0
Kubiak Łukasz - RCSW
(
RCSW Fighter Rybnik
)
3 - 0
Adzhiev Halid
(
Radomski Klub Taekwon-do
)
3 - 0
Gogol Mateusz - SBT
(
Sportowy Białystok Team
)
3 - 0
Sochacki Kacper - FCR
(
CNT Wołomin
)
3 - 0
Mleczko Dawid CNT
(
CNT Wołomin
)
3 - 0
Łowczyński Szymon - MMA_E
(
MMA Team Ełk
)
3 - 0
Fornal Lara
(
Academia Gorila Żyrardów
)
3 - 0
Szkiłądź Paweł - SBT
(
Sportowy Białystok Team
)
3 - 0
Sobotka Olaf - GTM
(
Grappling Team Mława
)
3 - 1
Grzesiak Damian - PW
(
Puncher Wrocław
)
3 - 1
Głażewski Krystian - VTB
(
Sportowy Białystok Team
)
3 - 1
Wójtowicz Mikołaj - RKT
(
Radomski Klub Taekwon-do
)
3 - 1
Ułanowicz Mateusz - E
(
MMA Team Ełk
)
3 - 1
Dronszczyk Łukasz - FXC
(
Fighting X Club
)
3 - 1
Kowalski Adam - AO
(
Arrachion Olsztyn
)
3 - 1
Sławiczek Klaudiusz - OT
(
Octagon Team
)
3 - 1
Mękal Kamil
(
FABRYKA SPORTU CHEŁM
)
3 - 1
Kliś Filip - WCA
(
Warszawskie Centrum Atletyki
)
3 - 1
Rutkowski Grzegorz - CFR
(
Cross Fight Radom
)
2 - 0
Herrmann Szymon - AnkosP
(
Ankos MMA
)
2 - 0
Sosnowski Mateusz - CW
(
Legia Fight Club
)
2 - 0
Giemza Paulina
(
Octagon Team
)
2 - 0
Dziuba Paweł - NM
(
MMA Nowe Miasto
)
2 - 0
Pietruszka Weronika - DW
(
Dziki Wschód
)
2 - 0
Likus Patryk - MMA_K
(
MMATADORES Katowice
)
2 - 1
Bilicki Piotr - SSWM
(
Strefa Sztuk Walki Mogilno
)
2 - 1
Kornasiewicz Miłosz - K
(
MMA Krosno
)
2 - 1
Majewski Rafał - RCSW
(
RCSW Fighter Rybnik
)
2 - 1
Rudnik Hubert - CFR
(
Cross Fight Radom
)
2 - 1
Wieryszko Patryk - BH
(
Black Horse MMA Łomża
)
2 - 1
Samoszuk Patryk - DW
(
Dziki Wschód
)
2 - 1
Miklasz Kacper
(
Brak klubu
)
2 - 1
Raducha Maciej - AG
(
Academia Gorila Ostrów Maz.
)
2 - 1
Abramczuk Dawid - DW
(
Dziki Wschód
)
2 - 1
Grzemski Patryk - KSM
(
RONIN Łaziska Górne
)
2 - 1
Ziarkowski Bartłomiej - CRS
(
CRS Pabianice
)
2 - 1
Niedźwiedzki Dawid - GE
(
MMA Team Ełk
)
2 - 1
Bąk Patryk
(
Kaliskie Centrum Sportowe KRUK GYM
)
2 - 1
Nowakowski Jakub - FTB
(
Fight Team MMA Brodnica
)
2 - 1
Santillan Dawid - FCB
(
Fight Club Bytom .
)
2 - 1
Pierwoła Kuba - OT
(
Octagon Team
)
2 - 1
Stabach Grzegorz - RGTK
(
MLA - Marcin Łazarz Academy
)
2 - 1
Brzezicki Jacek
(
Niedźwiedzie Stronie Śląskie
)
2 - 1
Giza Jakub - E
(
MMA Team Ełk
)
2 - 1
Pośnik Łukasz - KSW
(
KSW Cross Fight Gym
)
2 - 2
Grzelak Adrian
(
DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
)
1 - 0
Baron Mateusz - MMA_K
(
MMATADORES Katowice
)
1 - 0
Grabowski Patryk - ŁŁB
(
ŁKS Łódź boks
)
1 - 0
Pokorski Piotr
(
Arrachion Olsztyn
)
1 - 0
Jeleniewski Maksymilian - WCA
(
Warszawskie Centrum Atletyki
)
1 - 0
Madej Marek - TF
(
Team Fighting Zielona Góra
)
1 - 1
Franos Karolina - R
(
MMA "Sokół" Rymanów
)
1 - 1
Rogalski Tymoteusz - F&F
(
Fit&Fun MMA Team
)
1 - 1
Durszlewicz Karol - FTB
(
Fight Team MMA Brodnica
)
1 - 1
Holik Martin - KTJ
(
KTJ MMA TEAM
)
1 - 1
Steczkowska Dominika - FCŁ
(
Fight Club Łomża
)
1 - 1
Dziubiński Adrian - BK
(
Brawler Końskie
)
1 - 1
Nowak Bartłomiej - CFR
(
Cross Fight Radom
)
1 - 1
Gralak Adrian - WCA
(
Warszawskie Centrum Atletyki
)
1 - 1
Brygoła Kacper - DW
(
Dziki Wschód
)
1 - 1
Kubiak Dawid - CRS
(
CRS Pabianice
)
1 - 1
Nykiel Michał - EGŁ
(
Eagle Gym Łódź
)
1 - 1
Koletyński Kuba - E
(
MMA Team Ełk
)
1 - 1
Sikorski Michał - RKT
(
Radomski Klub Taekwon-do
)
1 - 1
Duda Patryk - SFT
(
Strefa Walki Lubin
)
1 - 1
Firlej Sylwia - KSO
(
Arrachion Olsztyn
)
1 - 1
Zarzycki Grzegorz - GBW
(
Gracie Barra Wąbrzeźno
)
1 - 1
Sieczkowski Daniel - SŁ
(
Eagle Gym Łódź
)
1 - 1
Stolarski Dawid - SK
(
Shooters Konin
)
1 - 1
Drzażdżyński Karol - BP
(
ASW Black Panther Bydgoszcz
)
1 - 1
Podliński Patryk
(
Husaria Mława
)
1 - 1
Adzhiev Islam
(
Radomski Klub Taekwon-do
)
1 - 1
Rucińska Karolina - CW
(
KSW Cross Fight Gym
)
1 - 1
Gromada Robert - AW
(
UKS Hyosai
)
1 - 1
Kossakowski Konrad
(
Brak klubu
)
1 - 1
Popiel Damian - BK
(
Brawler Końskie
)
1 - 1
Yesayan Wiktor - M_S
(
MMAtaleo Słupsk
)
1 - 1
Ziółko Samuel
(
Fightman
)
1 - 1
Szałapski Mateusz - RKT
(
Radomski Klub Taekwon-do
)
1 - 1
Dąbkowski Michał - FCŁ
(
Fight Club Łomża
)
1 - 1
Roicki Szymon
(
Arrachion Olsztyn
)
1 - 1
Kobiałka Patryk - MSFG
(
Berserkers Team Jelenia Góra
)
1 - 1
Jabłoński Oskar - FTB
(
Fight Team MMA Brodnica
)
1 - 1
Żelazek Julia - KT
(
Kaliniak Team Mrągowo
)
1 - 1
Gogłoza Krystian - FD
(
Forca Dęblin
)
1 - 1
Worowski Krzysztof - SM
(
CNT Wołomin
)
1 - 1
Gawron Marcel - FCB
(
Fight Club Bytom .
)
1 - 1
Wojda Łukasz - BFS
(
Be Fit MMA Skierdy
)
1 - 1
Golus Mikołaj - RKT
(
Radomski Klub Taekwon-do
)
1 - 1
Demeschenko Vadym - ASWW
(
Akademia Sportów Walki Wilanów
)
1 - 2
Górnik Michał - SFG
(
Marga SFG Radom
)
1 - 2
Dragański Bartłomiej - DFC
(
Dragon Fight Club Sochaczew
)
1 - 2
Giedwidz Piotr - SBT
(
Sportowy Białystok Team
)
1 - 2
Ślepowroński Oskar
(
CNT Wołomin
)
1 - 2
Wiśniewski Piotr - DFC
(
Dragon Fight Club Sochaczew
)
1 - 2
Świerczyna Robert - FXC
(
Fighting X Club
)
0 - 1
Świątkiewicz Katarzyna - KSW
(
KSW Cross Fight Gym
)
0 - 1
Zubrzycki Dawid - BTS
(
Berserker's Team Suwałki
)
0 - 1
Załęcki Robert - KWG
(
Klub Walki Grappler
)
0 - 1
Wysocki Krystian - VTB
(
Vale Tudo Białystok
)
0 - 1
Muzyka Denis - S4
(
Legia Fight Club
)
0 - 1
Łapiński Radosław - VTB
(
Vale Tudo Białystok
)
0 - 1
Piotrowski Kacper - FCB
(
KTJ MMA TEAM
)
0 - 1
Czyrka Piotr - RKKK
(
Rawski Klub Karate Kyokushin
)
0 - 1
Vardanyan Gevorg
(
Copacabana Piotrków Trybunalski
)
0 - 1
Kąkoł Dawid - GKS
(
GKS Górnik Łęczna - MMA
)
0 - 1
Winkler Emil - DW
(
Dziki Wschód
)
0 - 1
Domin Kamil - AO
(
Arrachion Olsztyn
)
0 - 1
Wojtyś Piotr - FD
(
Forca Dęblin
)
0 - 1
Bartnicki Adrian - GTM
(
Grappling Team Mława
)
0 - 1
Beszczyński Mateusz - OG
(
Poland Top Team Grudziądz
)
0 - 1
Kosiński Rafał - AO
(
Arrachion Olsztyn
)
0 - 1
Kucharczyk Adrian - AG_O
(
Academia Gorila Ostrów Maz.
)
0 - 1
Piotrowski Sebastian - FTB
(
Fight Team MMA Brodnica
)
0 - 1
Głowiński Krystian
(
Pretorian Gorzów Wlkp
)
0 - 1
Przyborowski Filip - AO
(
Arrachion Olsztyn
)
0 - 1
Dudzik Paweł - G
(
Gladio
)
0 - 1
Milewski Mateusz - BTS
(
Berserker's Team Suwałki
)
0 - 1
Mikucki Marcin - FCŁ
(
Fight Club Łomża
)
0 - 1
Drzyzga Hubert
(
Shooters Konin
)
0 - 1
Dzikowski Borys - PW
(
Puncher Wrocław
)
0 - 1
Jaskuła Dawid - FCB
(
Fight Club Bytom .
)
0 - 1
Osiecki Jakub - GTM
(
Grappling Team Mława
)
0 - 1
Segeń Patryk - DW
(
Dziki Wschód
)
0 - 1
Kopeć Jakub - TKM
(
Tornado Kalisz MMA
)
0 - 1
Lempka Aleksander - FCB
(
Fight Club Bytom .
)
0 - 1
Sprancel Szymon - NL
(
NEXT LEVEL BJJ Opole
)
0 - 1
Kawski Bartek - OT
(
Octagon Team
)
0 - 1
Roszkowski Paweł - SBT
(
Sportowy Białystok Team
)
0 - 1
Szczygieł Piotr - KTJ
(
KTJ MMA TEAM
)
0 - 1
Błaszkiewicz Norbert
(
Arrachion Olsztyn
)
0 - 1
Lasota Kacper - KWG
(
Klub Walki Grappler
)
0 - 1
Rygiel Dawid
(
Octagon Team
)
0 - 1
Koriat Jędrzej - AW
(
Copacabana Piotrków Trybunalski
)
0 - 1
Wasilewski Przemysław - AO
(
Arrachion Olsztyn
)
0 - 1
Klyszcz Patryk - FCB
(
Fight Club Bytom .
)
0 - 1
Kaczmarek Kacper - OT
(
Octagon Team
)
0 - 1
Dudek Mateusz - NM
(
MMA Nowe Miasto
)
0 - 1
Całkowski Paweł - ŁB
(
ŁKS Łódź boks
)
0 - 1
Kowalewski Krzysztof
(
Brak klubu
)
0 - 1
Jocz Bartosz - BFS
(
Be Fit MMA Skierdy
)
0 - 1
Sobierski Mateusz - AG
(
Academia Gorila
)
0 - 1
Arnista Piotr
(
Black Horse MMA Łomża
)
0 - 1
Łukasiuk Grzegorz - VTB
(
Vale Tudo Białystok
)
0 - 1
Nawrocki Kamil - S
(
MMA "Sokół" Rymanów
)
0 - 1
Sosiński Cezary - GTM
(
Grappling Team Mława
)
0 - 1
Zamiatowski Dariusz - BP
(
ASW Black Panther Bydgoszcz
)
0 - 1
Mrozowski Kamil - TFZG
(
Team Fighting Zielona Góra
)
0 - 1
Krych Filip
(
Strefa Sztuk Walki Mogilno
)
0 - 1
Kalisz Sebastian - AO
(
Arrachion Olsztyn
)
0 - 1
Wocial Wojtek - KWG
(
Klub Walki Grappler
)
0 - 1
Raczkowski Dawid
(
Gold Team Polska
)
0 - 1
Kułak Artur
(
Warszawskie Centrum Atletyki
)
0 - 1
Gomółka Łukasz - WD
(
War Dogs
)
0 - 1
Rygielski Łukasz - GBW
(
Gracie Barra Wąbrzeźno
)
0 - 1
Dziubecki Aleksander - CPT
(
Copacabana Piotrków Trybunalski
)
0 - 1
Jackowski Bartek - KWG
(
Klub Walki Grappler
)
0 - 1
Kaczmarski Kuba - OFT
(
OBAMMA Fight Team
)
0 - 1
Kozicki Kacper - CFR
(
Cross Fight Radom
)
0 - 1
Kaźmieruk Wojciech - DW
(
Dziki Wschód
)
0 - 1
Kuczmarski Dawid - AO
(
Arrachion Olsztyn
)
0 - 1
Niewiadomski Jakub
(
GKS Górnik Łęczna - MMA
)
0 - 1
Pachała Kacper - SSWM
(
Strefa Sztuk Walki Mogilno
)
0 - 1
Wieczorek Cyprian - RŚ
(
Ronin Świętochłowice
)
0 - 1
Zarzecki Daniel - B
(
Bloodsport
)
0 - 1
Szaraszewski Michał - FTB
(
Fight Team MMA Brodnica
)
0 - 1
Niewiński Szymon - BTS
(
Berserker's Team Suwałki
)
0 - 1
Świątkowski Cezary - GKS
(
GKS Górnik Łęczna - MMA
)
0 - 1
Wojciechowski Filip
(
Barbarian Fight Club
)
0 - 1
Palasik Kuba - NSŚ
(
Niedźwiedzie Stronie Śląskie
)
0 - 1
Ściegliński Jakub - CFR
(
Cross Fight Radom
)
0 - 1
Hamerski Adrian
(
Radomski Klub Taekwon-do
)
0 - 1
Dembek Dominik - NLT
(
No Limit Toruń
)
0 - 1
Kalinowski Krystian - GTM
(
Grappling Team Mława
)
0 - 1
Lesiński Michał - NLT
(
No Limit Toruń
)
0 - 1
Janasz Marcin
(
Wschodnia Siła Hajnówka
)
0 - 1
Paluszczak Robert - TK
(
Tornado Kalisz MMA
)
0 - 1
Kaźmierczak Damian - DD
(
Legia Fight Club
)
0 - 1
Spasowicz Adrian - G
(
Gladio
)
0 - 1
Grabowski Artur
(
Arrachion Olsztyn
)
0 - 1
Łubiński Jakub - AO
(
Arrachion Olsztyn
)
0 - 1
Cegła Wktor - TK
(
Tornado Kalisz MMA
)
0 - 1
Kozieł Adam - MSFG
(
Marga SFG Radom
)
0 - 1
Zuber Dariusz - KTJ
(
KTJ MMA TEAM
)
0 - 1
Pilat Mateusz
(
Fit&Fun MMA Team
)
0 - 1
Jasiński Jakub - ZVŁ
(
Eagle Gym Łódź
)
0 - 1
Malinowski Rafał - GKS
(
GKS Górnik Łęczna - MMA
)
0 - 1
Krogulec Adrian - STK
(
Cross Fight Radom
)
0 - 2
Czernik Adam - DW
(
Dziki Wschód
)
0 - 2
Pielaszkiewicz Patryk
(
Niedźwiedzie Stronie Śląskie
)
0 - 2
Gałczyński Karol - CFR
(
Cross Fight Radom
)
0 - 2
Bryg Kacper
(
Niedźwiedzie Stronie Śląskie
)
0 - 2
Staszak Patryk - NSŚ
(
Niedźwiedzie Stronie Śląskie
)
0 - 2
Paździoch Julia - KWG
(
Klub Walki Grappler
)
0 - 2
Papaj Karina - SFTL
(
OBAMMA Fight Team
)
0 - 2
Karwel Magda - RKT
(
Radomski Klub Taekwon-do
)
0 - 2
ALMMA223 Poznań
ALMMA222 Bochnia
ALMMA221 Teresin ME MMA 2022
ALMMA219 Oborniki Śląskie
ALMMA219 MP MMA Młodzieżowców
ALMMA220 Lublin
ALMMA218 Puchar Europy
ALMMA218 Teresin
ALMMA217AMP
ALMMA217 Bydgoszcz
ALMMA216 Sochaczew
ALMMA215 MP MMA 2022 Sochaczew
ALMMA215 Sochaczew
ALMMA214 Poznań
ALMMA213 Bydgoszcz
ALMMA211 Puławy
ALMMA212 Sochaczew
ALMMA209 Sochaczew
ALMMA210 Lublin
ALMMA208 Sochaczew
ALMMA208 ME MMA 2021
ALMMA207 Puchar Europy
ALMMA207 Bydgoszcz
ALMMA206 Poznań
ALMMA205 Warszawa
ALMMA204 Lublin
ALMMA203 Bochnia
ALMMA202 Bydgoszcz
ALMMA202 AMP
ALMMA196 Sochaczew MPMMA 2021
ALMMA194 Sochaczew
ALMMA201 Sochaczew
ALMMA200 Ustka
ALMMA195 Puławy
ALMMA199 Bytom
ALMMA198 Lublin
ALMMA197 Oborniki Śląskie
ALMMA197 MP MMA Młodzieżowców
ALMMA193 Sochaczew
ALMMA192 Bydgoszcz
ALMMA191 Sochaczew
ALMMA190 Puławy
ALMMA189 Bochnia
ALMMA188 Sochaczew
ALMMA188MPMłodz
ALMMA187 Lublin
ALMMA186 Sochaczew ME MMA 2020
ALMMA185 Poznań
ALMMA184 Bydgoszcz
ALMMA183 Sochaczew MP MMA 2020
ALMMA182 Stegna
ALMMA181 Sochaczew PP
ALMMA180 Lublin
ALMMA179 Sochaczew
ALMMA179 Sochaczew
ALMMA177 Oborniki Śląskie
ALMMA178 Lublin
ALMMA176 Sochaczew
ALMMA175 Poznań
ALMMA174 Borzęcin
ALMMA173 Bydgoszcz
ALMMA172 Lublin
ALMMA168 VIP
ALMMA171 Bytom
ALMMA170 Lublin
ALMMA169 Oborniki Śląskie
ALMMA166 Sochaczew
ALMMA167 Lublin
ALMMA165 Poznań
ALMMA164 Sochaczew
ALMMA163 Sochaczew
ALMMA162 Oborniki Śląskie
ALMMA161 Lublin
ALMMA160 Sochaczew
ALMMA159 Borzęcin
ALMMA158 Poznań
ALMMA157 Bydgoszcz
ALMMA156 Świętochłowice
ALMMA154 Jelenia Góra
ALMMA155 Lublin
ALMMA152 Jurków
ALMMA153 Lublin
ALMMA151 Poznań
ALMMA150 Dzierżoniów
ALMMA149 Kielce
ALMMA148 Sochaczew
ALMMA147 Bielawa
ALMMA146 Świętochłowice
ALMMA145 Poznań
ALMMA144 Sochaczew
ALMMA143 Łódź
ALMMA142 Oborniki Śląskie
ALMMA141 Słupsk
ALMMA140 Sochaczew
ALMMA139 Lublin
ALMMA138 Poznań
ALMMA137 Borzęcin
ALMMA136 Świętochłowice
ALMMA135 Krynica Morska
ALMMA134 Jurków
ALMMA133 Bielawa
ALMMA132 Sochaczew
ALMMA131 Katowice
ALMMA130 Lublin
ALMMA129 Poznań
ALMMA128 Dzierżoniów
ALMMA127 Sochaczew
ALMMA126 Świętochłowice
ALMMA125 Sochaczew
ALMMA124 Białystok
ALMMA122 Sochaczew
ALMMA123 Kraków
ALMMA121 Wrocław
ALMMA120 Rzeszów
ALMMA119 Lublin
ALMMA118 Poznań
ALMMA117 Świętochłowice
ALMMA116 Bielawa
ALMMA115 Stegna
ALMMA114 Jurków
ALMMA112 Sulejów
ALMMA113 Kraków
ALMMA111 Chełm
ALMMA110 Borzęcin
ALMMA109 PP MMA 2016
ALMMA108 Świętochłowice
ALMMA107 Oborniki Śląskie
ALMMA105 Poznań
ALMMA106 Jarosław
ALMMA104 Mrzeżyno
ALMMA103 Lublin
ALMMA102 Dzierżoniów
ALMMA101 Sochaczew
ALMMA100 Sochaczew
ALMMA99 Sochaczew
ALMMA98 Wrocław
ALMMA97 Białystok
ALMMA96 Łęczna
ALMMA95 Sochaczew MPMMA MŁ i K
ALMMA94 Bochnia
ALMMA93 Biała Podlaska
ALMMA92 Rzeszów
ALMMA91 Poznań
ALMMA90 Świętochłowice
ALMMA89 Mława
ALMMA88 Krynica Morska
ALMMA87 Jurków
ALMMA86 Katowice
ALMMA84 Sochaczew
ALMMA83 Oborniki Śląskie
ALMMA82 Lubartów
ALMMA81 Żyrardów
ALMMA80 Chełm
ALMMA79 Sochaczew PPJJNeWaza
ALMMA77 Poznań
ALMMA78 Rzeszów
ALMMA76 Wrocław
ALMMA75 Sochaczew
ALMMA74 Świętochłowice
ALMMA73 Amatorski Puchar FEN
Mistrzostwa Polski MMA2014 2014
ALMMA70 Wrocław
ALMMA69 Sochaczew
ALMMA68 Bytom
ALMMA67 Bochnia
ALMMA66 Poznań
ALMMA65 Sochaczew
ALMMA64 Świętochłowice
ALMMA63 Jurków
ALMMA62 Katowice
ALMMA61 Bochnia
ALMMA60 Wrocław
ALMMA59 Chełm
Akademickie Mistrzostwa Polski
ALMMA58 Żyrardów
ALMMA57 Oborniki Śląskie
ALMMA56 Borzęcin
ALMMA55 Sochaczew
ALMMA54 Katowice
ALMMA53 Łódź
ALMMA52 Sochaczew
ALMMA51 Sochaczew
ALMMA50 Sochaczew
ALMMA48 Rzeszów
ALMMA49 Wrocław
ALMMA47 Bytom
ALMMA46 Żyrardów
ALMMA45 Bochnia
ALMMA44 Wołomin
ALMMA43 Pruszków
ALMMA42 Jurków
ALMMA40 Kielce
ALMMA39 Bochnia
ALMMA38 Sochaczew
ALMMA37 Lublin
ALMMA36 Zgierz
ALMMA35 Wrocław
ALMMA34 Rzeszów
ALMMA33 Sochaczew
ALMMA32 Żyrardów Puchar Mazowsza
Mistrzostwa Polski 2012
M.Pomorza 2012
ALMMA31 Żyrardów
M.P.Północnej 2012
ALMMA30 Sochaczew
ALMMA29 Bochnia
ALMMA28 Wrocław
ALMMA27 Zgierz
ALMMA26 Wołomin
ALMMA25 Pabianice
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów