Mistrzostwa Polski MMA 2018 Kadet Junior Początkujący Mistrzostwa Polski Centralnej
Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Grabowski Patryk - ŁŁB (ŁKS Łódź boks) - Grabowski Artur (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - (T)KO - TKO

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Ślepowroński Oskar (TNT Wołomin) - Drzyzga Hubert (Shooters Konin) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  2. Zarzycki Grzegorz - GBW (Gracie Barra Wąbrzeźno) - Stolarski Dawid - SK (Shooters Konin) - Czas walki: 3:20 - (T)KO - TKO
  3. Herrmann Szymon - AnkosP (Ankos Zapasy Poznań ) - Zarzycki Grzegorz - GBW (Gracie Barra Wąbrzeźno) - Czas walki: 5:00+1:28 - (T)KO - TKO
  4. Herrmann Szymon - AnkosP (Ankos Zapasy Poznań ) - Ślepowroński Oskar (TNT Wołomin) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  5. Stolarski Dawid - SK (Shooters Konin) - Ślepowroński Oskar (TNT Wołomin) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Bąk Patryk (Kaliskie Centrum Sportowe KRUK GYM) - Arnista Piotr (Black Horse MMA Łomża ) - Czas walki: 1:20 - Poddanie - balacha

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Pokorski Piotr (Arrachion Olsztyn) - Vardanyan Gevorg (Copacabana Piotrków Trybunalski) - Czas walki: 5:00+2:16 - Poddanie - anaconda

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria OPEN

  1. Baron Mateusz - MMA_K (MMATADORES Katowice) - Dzikowski Borys - PW (Puncher Wrocław) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Miklasz Kacper (Brak klubu) - Całkowski Paweł - ZŁ (ŁKS Łódź boks) - Czas walki: 0:48 - (T)KO - KO
  2. Sosnowski Mateusz - LFC (Legia Fight Club) - Gałczyński Karol - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Kossakowski Konrad (Brak klubu) - Gałczyński Karol - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Miklasz Kacper (Brak klubu) - Kossakowski Konrad (Brak klubu) - Czas walki: 1:36 - Poddanie - balacha na kolano
  5. Sosnowski Mateusz - LFC (Legia Fight Club) - Miklasz Kacper (Brak klubu) - Czas walki: 2:36 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Szkiłądź Paweł - SBT (Sportowy Białystok Team) - Muzyka Denis - S4 (Legia Fight Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Szkiłądź Paweł - SBT (Sportowy Białystok Team) - Nowak Bartłomiej - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Roicki Szymon (Arrachion Olsztyn) - Krogulec Adrian - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  4. Nowak Bartłomiej - CFR (Cross Fight Radom) - Krogulec Adrian - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  5. Szkiłądź Paweł - SBT (Sportowy Białystok Team) - Roicki Szymon (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Szałapski Mateusz - RKT (Radomski Klub Taekwon-do ) - Błaszkiewicz Norbert (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Yevhen Braha - AO (Arrachion Olsztyn) - Wojciechowski Filip (Barbarian Fight Club) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  3. Demeschenko Vadym - ASWW (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Szałapski Mateusz - RKT (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Ułanowicz Mateusz - E (MMA Team Ełk) - Dziubecki Aleksander - CPT (Copacabana Piotrków Trybunalski) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Ułanowicz Mateusz - E (MMA Team Ełk) - Kosiński Rafał - AO (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 3:30 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  6. Grzemski Patryk - KSM (RONIN Łaziska Górne) - Bąk Patryk (Kaliskie Centrum Sportowe KRUK GYM) - Czas walki: 1:17 - Poddanie - mataleo
  7. Yevhen Braha - AO (Arrachion Olsztyn) - Głowiński Krystian (Pretorian Gorzów Wlkp) - Czas walki: 1:49 - (T)KO - KO
  8. Bąk Patryk (Kaliskie Centrum Sportowe KRUK GYM) - Kułak Artur (Warszawskie Centrum Atletyki) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  9. Yevhen Braha - AO (Arrachion Olsztyn) - Demeschenko Vadym - ASWW (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Grzemski Patryk - KSM (RONIN Łaziska Górne) - Ułanowicz Mateusz - E (MMA Team Ełk) - Czas walki: 0:22 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  11. Yevhen Braha - AO (Arrachion Olsztyn) - Grzemski Patryk - KSM (RONIN Łaziska Górne) - Czas walki: 4:00+0:10 - (T)KO - KO
  12. Ułanowicz Mateusz - E (MMA Team Ełk) - Demeschenko Vadym - ASWW (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Adzhiev Halid (Radomski Klub Taekwon-do ) - Koriat Jędrzej - CŁ (Copacabana Piotrków Trybunalski) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Nowakowski Jakub - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Hamerski Adrian (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 2:19 - Poddanie - anaconda
  3. Adzhiev Halid (Radomski Klub Taekwon-do ) - Bryg Kacper (Niedźwiedzie Stronie Śląskie) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Kobiałka Patryk - BTJG (Berserkers Team Jelenia Góra) - Bryg Kacper (Niedźwiedzie Stronie Śląskie) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Adzhiev Halid (Radomski Klub Taekwon-do ) - Nowakowski Jakub - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Nowakowski Jakub - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Kobiałka Patryk - BTJG (Berserkers Team Jelenia Góra) - Czas walki: 3:40 - (T)KO - TKO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Adzhiev Islam (Radomski Klub Taekwon-do ) - Pielaszkiewicz Patryk (Niedźwiedzie Stronie Śląskie) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Rutkowski Grzegorz - CFR (Cross Fight Radom) - Sikorski Michał - RKT (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 2:05 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma
  3. Sikorski Michał - RKT (Radomski Klub Taekwon-do ) - Pielaszkiewicz Patryk (Niedźwiedzie Stronie Śląskie) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Rutkowski Grzegorz - CFR (Cross Fight Radom) - Adzhiev Islam (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria kobiety +57 kg

  1. Fornal Lara (Academia Gorila Żyrardów) - Świątkiewicz Katarzyna - KSW (KSW Cross Fight Gym) - Czas walki: 2:00 - Poddanie - balacha
  2. Fornal Lara (Academia Gorila Żyrardów) - Steczkowska Dominika - FCŁ (Fight Club Łomża ) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła junior (J) - kategoria OPEN

  1. Jeleniewski Maksymilian - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Lempka Aleksander - FCB (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 2:00 - Poddanie - taktarov

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Kornasiewicz Miłosz - K (MMA Krosno) - Nawrocki Kamil - S (MMA "Sokół" Rymanów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kornasiewicz Miłosz - K (MMA Krosno) - Pachała Kacper - SSWM (Strefa Sztuk Walki Mogilno) - Czas walki: 1:18 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  3. Sochacki Kacper - TNT (TNT Wołomin) - Winkler Emil - DW (Dziki Wschód) - Czas walki: 4:00+1:12 - Poddanie - balacha
  4. Sochacki Kacper - TNT (TNT Wołomin) - Cegła Wktor - TK (Tornado Kalisz MMA) - Czas walki: 1:52 - Poddanie - balacha
  5. Sochacki Kacper - TNT (TNT Wołomin) - Kornasiewicz Miłosz - K (MMA Krosno) - Czas walki: 2:47 - Poddanie - taktarov

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Mękal Kamil (FABRYKA SPORTU CHEŁM) - Lesiński Michał - NLT (No Limit Toruń) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Mękal Kamil (FABRYKA SPORTU CHEŁM) - Sobierski Mateusz - AG (Academia Gorilla) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Ziółko Samuel (Fightman) - Osiecki Jakub - GTM (Grappling Team Mława ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Chudzik Piotr - RKT (Radomski Klub Taekwon-do ) - Spasowicz Adrian - G (Gladio) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  5. Mękal Kamil (FABRYKA SPORTU CHEŁM) - Worowski Krzysztof - TNT (TNT Wołomin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Chudzik Piotr - RKT (Radomski Klub Taekwon-do ) - Ziółko Samuel (Fightman) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Chudzik Piotr - RKT (Radomski Klub Taekwon-do ) - Mękal Kamil (FABRYKA SPORTU CHEŁM) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Worowski Krzysztof - TNT (TNT Wołomin) - Kalisz Sebastian - AO (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Sobotka Olaf - GTM (Grappling Team Mława ) - Wocial Wojtek - KWG (Klub Walki Grappler) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Wiśniewski Krystian - M_S (MMAtaleo Słupsk) - Bartnicki Adrian - GTM (Grappling Team Mława ) - Czas walki: 3:30 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Popiel Damian - BK (Brawler Końskie) - Jaskuła Dawid - FCB (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Grzesiak Damian - PW (Puncher Wrocław) - Niewiadomski Jakub (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Sieczkowski Daniel - EGŁ (Eagle Gym Łódź) - Kaczmarek Kacper - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Sobotka Olaf - GTM (Grappling Team Mława ) - Popiel Damian - BK (Brawler Końskie) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Grzesiak Damian - PW (Puncher Wrocław) - Sieczkowski Daniel - EGŁ (Eagle Gym Łódź) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Wiśniewski Krystian - M_S (MMAtaleo Słupsk) - Kaczmarski Kuba - OFT (OBAMMA Fight Team) - Czas walki: 0:59 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  9. Jabłoński Oskar - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Piotrowski Kacper - KTJ (KTJ MMA TEAM) - Czas walki: 1:07 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  10. Samoszuk Patryk - DW (Dziki Wschód) - Jocz Bartosz - BFS (Be Fit MMA Skierdy) - Czas walki: 1:27 - Poddanie - duszenie
  11. Sobotka Olaf - GTM (Grappling Team Mława ) - Kaźmierczak Damian - LFC (Legia Fight Club) - Czas walki: 2:55 - Poddanie - kimura
  12. Wiśniewski Krystian - M_S (MMAtaleo Słupsk) - Jabłoński Oskar - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Czas walki: 1:09 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  13. Samoszuk Patryk - DW (Dziki Wschód) - Czyrka Piotr - RKKK (Rawski Klub Karate Kyokushin) - Czas walki: 4:00+0:37 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  14. Grzesiak Damian - PW (Puncher Wrocław) - Sobotka Olaf - GTM (Grappling Team Mława ) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  15. Wiśniewski Krystian - M_S (MMAtaleo Słupsk) - Samoszuk Patryk - DW (Dziki Wschód) - Czas walki: 0:42 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  16. Wiśniewski Krystian - M_S (MMAtaleo Słupsk) - Grzesiak Damian - PW (Puncher Wrocław) - Czas walki: 1:39 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Schubert Krystian - RGOW (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Pilat Mateusz (Fit&Fun MMA Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Wójtowicz Mikołaj - RKT (Radomski Klub Taekwon-do ) - Niewiński Szymon - BTS (Berserker's Team Suwałki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Kowalski Adam - AO (Arrachion Olsztyn) - Kalinowski Krystian - GTM (Grappling Team Mława ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Duda Patryk - SFT (Streffa Fight Team Lubin) - Golus Mikołaj - RKT (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 0:33 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  5. Schubert Krystian - RGOW (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Klyszcz Patryk - FCB (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 2:13 - Poddanie - kimura
  6. Golus Mikołaj - RKT (Radomski Klub Taekwon-do ) - Mrozowski Kamil - TFZG (Team Fighting Zielona Góra) - Czas walki: 0:13 - (T)KO - TKO
  7. Kowalski Adam - AO (Arrachion Olsztyn) - Roszkowski Paweł - SBT (Sportowy Białystok Team) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  8. Wójtowicz Mikołaj - RKT (Radomski Klub Taekwon-do ) - Dudzik Paweł - G (Gladio) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Schubert Krystian - RGOW (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Duda Patryk - SFT (Streffa Fight Team Lubin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Kowalski Adam - AO (Arrachion Olsztyn) - Kozicki Kacper - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  11. Wójtowicz Mikołaj - RKT (Radomski Klub Taekwon-do ) - Rogalski Tymoteusz - F&F (Fit&Fun MMA Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  12. Rogalski Tymoteusz - F&F (Fit&Fun MMA Team) - Kopeć Jakub - TKM (Tornado Kalisz MMA) - Czas walki: 1:50 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  13. Schubert Krystian - RGOW (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Kowalski Adam - AO (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 3:21 - Poddanie
  14. Rzepecki Damian - CPT (Copacabana Piotrków Trybunalski) - Kuczmarski Dawid - AO (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  15. Rzepecki Damian - CPT (Copacabana Piotrków Trybunalski) - Kąkoł Dawid - GKS (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 3:45 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  16. Rzepecki Damian - CPT (Copacabana Piotrków Trybunalski) - Wójtowicz Mikołaj - RKT (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 1:21 - Poddanie - taktarov
  17. Rzepecki Damian - CPT (Copacabana Piotrków Trybunalski) - Schubert Krystian - RGOW (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Czas walki: 0:53 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  18. Rzepecki Damian - CPT (Copacabana Piotrków Trybunalski) - Łukasiuk Grzegorz - VTB (Vale Tudo Białystok) - Czas walki: 2:33 - (T)KO - TKO

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Ziarkowski Bartłomiej - CRS (CRS Pabianice) - Gomółka Łukasz - WD (War Dogs) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Likus Patryk - MMA_K (MMATADORES Katowice) - Zubrzycki Dawid - BTS (Berserker's Team Suwałki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Koletyński Kuba - E (MMA Team Ełk) - Wasilewski Przemysław - AO (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Sławiczek Klaudiusz - OT (Octagon Team ) - Dembek Dominik - NLT (No Limit Toruń) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Wieryszko Patryk - BH (Black Horse MMA Łomża ) - Przyborowski Filip - AO (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Ziarkowski Bartłomiej - CRS (CRS Pabianice) - Domin Kamil - AO (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 3:06 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  7. Domin Paweł - OŻ (Octagon ŻORY) - Załęcki Robert - KWG (Klub Walki Grappler) - Czas walki: 2:32 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  8. Gromada Robert - H (UKS Hyosai) - Jackowski Bartek - KWG (Klub Walki Grappler) - Czas walki: 0:40 - (T)KO - TKO
  9. Sławiczek Klaudiusz - OT (Octagon Team ) - Koletyński Kuba - E (MMA Team Ełk) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Wieryszko Patryk - BH (Black Horse MMA Łomża ) - Gromada Robert - H (UKS Hyosai) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  11. Domin Paweł - OŻ (Octagon ŻORY) - Milewski Mateusz - BTS (Berserker's Team Suwałki) - Czas walki: 0:49 - Poddanie - duszenie zza pleców
  12. Likus Patryk - MMA_K (MMATADORES Katowice) - Ziarkowski Bartłomiej - CRS (CRS Pabianice) - Czas walki: 1:17 - (T)KO - TKO
  13. Sławiczek Klaudiusz - OT (Octagon Team ) - Likus Patryk - MMA_K (MMATADORES Katowice) - Czas walki: 4:00+0:44 - Poddanie - duszenie zza pleców
  14. Domin Paweł - OŻ (Octagon ŻORY) - Wieryszko Patryk - BH (Black Horse MMA Łomża ) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - mataleo
  15. Domin Paweł - OŻ (Octagon ŻORY) - Sławiczek Klaudiusz - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 1:55 - Poddanie - duszenie zza pleców

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Drozdowski Jakub - ASW (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Kozieł Adam - MSFG (Marga SFG Radom ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Santillan Dawid - FCB (Fight Club Bytom .) - Sprancel Szymon - NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Kubiak Dawid - CRS (CRS Pabianice) - Gawron Marcel - FCB (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  4. Stabach Grzegorz - MLA (MLA - Marcin Łazarz Academy) - Lasota Kacper - KWG (Klub Walki Grappler) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Niedźwiedzki Dawid - E (MMA Team Ełk) - Durszlewicz Karol - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Gawron Marcel - FCB (Fight Club Bytom .) - Sosiński Cezary - GTM (Grappling Team Mława ) - Czas walki: 1:01 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  7. Durszlewicz Karol - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Zarzecki Daniel - B (Bloodsport) - Czas walki: 3:39 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma
  8. Drozdowski Jakub - ASW (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Malinowski Rafał - GKS (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 0:22 - Poddanie - duszenie zza pleców
  9. Dziubiński Adrian - BK (Brawler Końskie) - Palasik Kuba - NSŚ (Niedźwiedzie Stronie Śląskie) - Czas walki: 3:13 - (T)KO - TKO
  10. Santillan Dawid - FCB (Fight Club Bytom .) - Kucharczyk Adrian - AG_O (Academia Gorila Ostrów Maz.) - Czas walki: 0:38 - (T)KO - KO
  11. Drozdowski Jakub - ASW (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Kubiak Dawid - CRS (CRS Pabianice) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  12. Niedźwiedzki Dawid - E (MMA Team Ełk) - Santillan Dawid - FCB (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  13. Stabach Grzegorz - MLA (MLA - Marcin Łazarz Academy) - Dziubiński Adrian - BK (Brawler Końskie) - Czas walki: 3:57 - Poddanie - duszenie trójkątne
  14. Drozdowski Jakub - ASW (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Stabach Grzegorz - MLA (MLA - Marcin Łazarz Academy) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  15. Drozdowski Jakub - ASW (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Kliś Filip - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  16. Kliś Filip - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Wieczorek Cyprian - RŚ (UKS Ronin ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  17. Kliś Filip - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Niedźwiedzki Dawid - E (MMA Team Ełk) - Czas walki: 0:32 - Poddanie - taktarov
  18. Kliś Filip - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Yesayan Wiktor - M_S (MMAtaleo Słupsk) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  19. Yesayan Wiktor - M_S (MMAtaleo Słupsk) - Łubiński Jakub - AO (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 1:19 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria OPEN

  1. Dąbkowski Michał - FCŁ (Fight Club Łomża ) - Czernik Adam - DW (Dziki Wschód) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Dziuba Paweł - NM (MMA Nowe Miasto) - Dąbkowski Michał - FCŁ (Fight Club Łomża ) - Czas walki: 0:59 - (T)KO - KO
  3. Dziuba Paweł - NM (MMA Nowe Miasto) - Czernik Adam - DW (Dziki Wschód) - Czas walki: 3:42 - (T)KO - KO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Giedwidz Piotr - SBT (Sportowy Białystok Team) - Kowalewski Krzysztof (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Brzezicki Jacek (Niedźwiedzie Stronie Śląskie) - Kaźmieruk Wojciech - DW (Dziki Wschód) - Czas walki: 2:58 - Poddanie - mataleo
  3. Rudnik Hubert - CFR (Cross Fight Radom) - Łapiński Radosław - VTB (Vale Tudo Białystok) - Czas walki: 2:20 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  4. Karyś Bartłomiej - PW (Puncher Wrocław) - Paluszczak Robert - TK (Tornado Kalisz MMA) - Czas walki: 0:10 - (T)KO - TKO
  5. Karyś Bartłomiej - PW (Puncher Wrocław) - Giedwidz Piotr - SBT (Sportowy Białystok Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Rudnik Hubert - CFR (Cross Fight Radom) - Giedwidz Piotr - SBT (Sportowy Białystok Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Brzezicki Jacek (Niedźwiedzie Stronie Śląskie) - Rudnik Hubert - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 3:56 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  8. Karyś Bartłomiej - PW (Puncher Wrocław) - Brzezicki Jacek (Niedźwiedzie Stronie Śląskie) - Czas walki: 0:29 - Poddanie - kimura

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Bilicki Piotr - SSWM (Strefa Sztuk Walki Mogilno) - Raczkowski Dawid (Gold Team Polska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Drzażdżyński Karol - BP (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Świerczyna Robert - FXC (Fighting X Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Raducha Maciej - AG (Academia Gorila Ostrów Maz.) - Mikucki Marcin - FCŁ (Fight Club Łomża ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Pośnik Łukasz - KSW (KSW Cross Fight Gym) - Beszczyński Mateusz - OG (Okniński MMA Grudziądz ) - Czas walki: 0:50 - (T)KO - KO
  5. Pośnik Łukasz - KSW (KSW Cross Fight Gym) - Janasz Marcin (Wschodnia Siła Hajnówka) - Czas walki: 1:21 - (T)KO - TKO
  6. Mleczko Dawid TNT (TNT Wołomin) - Bilicki Piotr - SSWM (Strefa Sztuk Walki Mogilno) - Czas walki: 1:15 - Poddanie - mataleo
  7. Mleczko Dawid TNT (TNT Wołomin) - Raducha Maciej - AG (Academia Gorila Ostrów Maz.) - Czas walki: 0:40 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  8. Raducha Maciej - AG (Academia Gorila Ostrów Maz.) - Pośnik Łukasz - KSW (KSW Cross Fight Gym) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  9. Bilicki Piotr - SSWM (Strefa Sztuk Walki Mogilno) - Pośnik Łukasz - KSW (KSW Cross Fight Gym) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  10. Mleczko Dawid TNT (TNT Wołomin) - Drzażdżyński Karol - BP (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Holik Martin - KTJ (KTJ MMA TEAM) - Krych Filip (Strefa Sztuk Walki Mogilno) - Czas walki: 0:34 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  2. Podliński Patryk (Husaria Mława) - Jasiński Jakub - EGŁ (Eagle Gym Łódź) - Czas walki: 1:11 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Madej Marek - TF (Team Fighting Zielona Góra) - Szczygieł Piotr - KTJ (KTJ MMA TEAM) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Dronszczyk Łukasz - FXC (Fighting X Club) - Holik Martin - KTJ (KTJ MMA TEAM) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Kaczmarzyk Dawid - CFR (Cross Fight Radom) - Podliński Patryk (Husaria Mława) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Dragański Bartłomiej - DFC (Dragon Fight Club Sochaczew) - Madej Marek - TF (Team Fighting Zielona Góra) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Grzelak Adrian (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Nykiel Michał - EGŁ (Eagle Gym Łódź) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Nykiel Michał - EGŁ (Eagle Gym Łódź) - Świątkowski Cezary - GKS (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 3:44 - Poddanie - mataleo
  9. Kaczmarzyk Dawid - CFR (Cross Fight Radom) - Dronszczyk Łukasz - FXC (Fighting X Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Gralak Adrian - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Dragański Bartłomiej - DFC (Dragon Fight Club Sochaczew) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  11. Dronszczyk Łukasz - FXC (Fighting X Club) - Dragański Bartłomiej - DFC (Dragon Fight Club Sochaczew) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  12. Kaczmarzyk Dawid - CFR (Cross Fight Radom) - Gralak Adrian - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Czas walki: 2:19 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  13. Dronszczyk Łukasz - FXC (Fighting X Club) - Segeń Patryk - DW (Dziki Wschód) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Wojda Łukasz - BFS (Be Fit MMA Skierdy) - Kawski Bartek - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Brygoła Kacper - DW (Dziki Wschód) - Szaraszewski Michał - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Pierwoła Kuba - OT (Octagon Team ) - Wojtyś Piotr - FD (Forca Dęblin) - Czas walki: 1:40 - (T)KO - TKO
  4. Abramczuk Dawid - DW (Dziki Wschód) - Dudek Mateusz - NM (MMA Nowe Miasto) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Gogol Mateusz - SBT (Sportowy Białystok Team) - Brygoła Kacper - DW (Dziki Wschód) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Wiśniewski Piotr - DFC (Dragon Fight Club Sochaczew) - Wojda Łukasz - BFS (Be Fit MMA Skierdy) - Czas walki: 1:00 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  7. Gogol Mateusz - SBT (Sportowy Białystok Team) - Pierwoła Kuba - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Gogol Mateusz - SBT (Sportowy Białystok Team) - Abramczuk Dawid - DW (Dziki Wschód) - Czas walki: 1:05 - Poddanie - balacha
  9. Pierwoła Kuba - OT (Octagon Team ) - Wiśniewski Piotr - DFC (Dragon Fight Club Sochaczew) - Czas walki: 0:10 - (T)KO - TKO
  10. Abramczuk Dawid - DW (Dziki Wschód) - Wiśniewski Piotr - DFC (Dragon Fight Club Sochaczew) - Czas walki: 2:53 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Głażewski Krystian - VTB (Sportowy Białystok Team) - Zamiatowski Dariusz - BP (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Górnik Michał - SFG (Marga SFG Radom ) - Zuber Dariusz - KTJ (KTJ MMA TEAM) - Czas walki: 0:31 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Głażewski Krystian - VTB (Sportowy Białystok Team) - Piotrowski Sebastian - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Łowczyński Szymon - MMA_E (MMA Team Ełk) - Głażewski Krystian - VTB (Sportowy Białystok Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Łowczyński Szymon - MMA_E (MMA Team Ełk) - Rygielski Łukasz - GBW (Gracie Barra Wąbrzeźno) - Czas walki: 3:10 - Poddanie - mataleo
  6. Majewski Rafał - RCSW (RCSW Fighter Rybnik) - Wysocki Krystian - VTB (Vale Tudo Białystok) - Czas walki: 1:40 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  7. Majewski Rafał - RCSW (RCSW Fighter Rybnik) - Górnik Michał - SFG (Marga SFG Radom ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Łowczyński Szymon - MMA_E (MMA Team Ełk) - Majewski Rafał - RCSW (RCSW Fighter Rybnik) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Głażewski Krystian - VTB (Sportowy Białystok Team) - Górnik Michał - SFG (Marga SFG Radom ) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Giza Jakub - E (MMA Team Ełk) - Rygiel Dawid (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kubiak Łukasz - RCSW (RCSW Fighter Rybnik) - Ściegliński Jakub - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Giza Jakub - E (MMA Team Ełk) - Staszak Patryk - NSŚ (Niedźwiedzie Stronie Śląskie) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Gogłoza Krystian - FD (Forca Dęblin) - Staszak Patryk - NSŚ (Niedźwiedzie Stronie Śląskie) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Kubiak Łukasz - RCSW (RCSW Fighter Rybnik) - Giza Jakub - E (MMA Team Ełk) - Czas walki: 3:51 - (T)KO - TKO
  6. Kubiak Łukasz - RCSW (RCSW Fighter Rybnik) - Gogłoza Krystian - FD (Forca Dęblin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
Walki kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 57 kg

  1. Giemza Paulina (Octagon Team ) - Firlej Sylwia - AO (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Giemza Paulina (Octagon Team ) - Karwel Magda - RKT (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 2:26 - Poddanie - balacha
  3. Firlej Sylwia - AO (Arrachion Olsztyn) - Karwel Magda - RKT (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 2:07 - Poddanie - balacha

Formuła junior (J) - kategoria kobiety +57 kg

  1. Fornal Lara (Academia Gorila Żyrardów) - Paździoch Julia - KWG (Klub Walki Grappler) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Steczkowska Dominika - FCŁ (Fight Club Łomża ) - Franos Karolina - R (MMA "Sokół" Rymanów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Franos Karolina - R (MMA "Sokół" Rymanów) - Paździoch Julia - KWG (Klub Walki Grappler) - Czas walki: 1:52 - (T)KO - TKO

Formuła junior (J) - kategoria kobiety do 57 kg

  1. Pietruszka Weronika - DW (Dziki Wschód) - Rucińska Karolina - KSW (KSW Cross Fight Gym) - Czas walki: 0:48 - Poddanie - mataleo
  2. Rucińska Karolina - KSW (KSW Cross Fight Gym) - Papaj Karina - OFT (OBAMMA Fight Team) - Czas walki: 3:05 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Pietruszka Weronika - DW (Dziki Wschód) - Żelazek Julia - AM (Arrachion Mrągowo) - Czas walki: 3:40 - Poddanie - balacha
  4. Żelazek Julia - AM (Arrachion Mrągowo) - Papaj Karina - OFT (OBAMMA Fight Team) - Czas walki: 0:22 - Poddanie - balacha
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów