Mistrzostwa Wielkopolski
Walki mężczyzn

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Rybak Kacper -ŻKSW (Żarski Klub Sportów Walki) - Włodarczyk Tomasz - DP (MMA Devil Poznań) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Sznigir Mikołaj - KT (Kliasen Team) - Bękowski Adam - DP (MMA Devil Poznań) - Czas walki: 0:56 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Włodarczyk Tomasz - DP (MMA Devil Poznań) - Robakowski Mikołaj - RGOW (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Czas walki: 0:58 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  4. Sznigir Mikołaj - KT (Kliasen Team) - Mrozowski Kamil - TFZG (Team Fighting Zielona Góra) - Czas walki: 0:46 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  5. Sznigir Mikołaj - KT (Kliasen Team) - Rybak Kacper -ŻKSW (Żarski Klub Sportów Walki) - Czas walki: 3:16 - Poddanie - balacha
  6. Mrozowski Kamil - TFZG (Team Fighting Zielona Góra) - Włodarczyk Tomasz - DP (MMA Devil Poznań) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Pelc Paweł - SFT (Streffa Fight Team Lubin) - Kaszak Marcin - KP (Kohorta Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Nowacki Marcel - AZP (Ankos Zapasy Poznań ) - Urbański Michał - KP (Kohorta Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Pelc Paweł - SFT (Streffa Fight Team Lubin) - Urbański Michał - KP (Kohorta Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Rychły Adrian - GTP (Gold Team Polska) - Pelc Paweł - SFT (Streffa Fight Team Lubin) - Czas walki: 1:16 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  5. Nowacki Marcel - AZP (Ankos Zapasy Poznań ) - Rychły Adrian - GTP (Gold Team Polska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Kaczmarek Maciej - KP (Kohorta Poznań) - Brylewski Filip - RGOW (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Szczepaniak Mateusz - L (MKS Lubartów) - Radosz Rafał - KP (Kohorta Poznań) - Czas walki: 0:42 - (T)KO - KO
  2. Hornicki Miłosz - JG (Murowana Goślina Team ) - Stelmach Adrian - KM (Klub Motywacja) - Czas walki: 0:40 - (T)KO - TKO
  3. Radosz Rafał - KP (Kohorta Poznań) - Stelmach Adrian - KM (Klub Motywacja) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  4. Szczepaniak Mateusz - L (MKS Lubartów) - Hornicki Miłosz - JG (Murowana Goślina Team ) - Czas walki: 1:22 - Poddanie - mataleo

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Kaczmarek Jakub - PFGL (Porrada Fight Gym Leszno) - Kobylecki Filip - PBT (Przemol Boxing Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Borowski Michał - EMT (ELITARNI MMA TEAM ) - Olszta Krystian - L (MKS Lubartów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Borowski Michał - EMT (ELITARNI MMA TEAM ) - Trepiński Oskar - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Czas walki: 3:49 - Poddanie - balacha
  4. Iracki Hubert - MGT (Murowana Goślina Team ) - Kaczmarek Jakub - PFGL (Porrada Fight Gym Leszno) - Czas walki: 2:28 - Poddanie - poddanie
  5. Olszta Krystian - L (MKS Lubartów) - Kaczmarek Jakub - PFGL (Porrada Fight Gym Leszno) - Czas walki: 1:39 - Poddanie - balacha
  6. Iracki Hubert - MGT (Murowana Goślina Team ) - Sulmiński Dominik - CSP (Czerwony Smok Poznań) - Czas walki: 0:30 - (T)KO - KO
  7. Borowski Michał - EMT (ELITARNI MMA TEAM ) - Iracki Hubert - MGT (Murowana Goślina Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Chorążyczewski Eryk - EMT (ELITARNI MMA TEAM ) - Grześkowiak Kamil - PP (Pankration Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Monarcha Wojciech - MMA_W (MMA Witkowo ) - Chorążyczewski Eryk - EMT (ELITARNI MMA TEAM ) - Czas walki: 2:40 - Poddanie - balacha
  3. Monarcha Wojciech - MMA_W (MMA Witkowo ) - Grześkowiak Kacper - W (MMA Witkowo ) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Falbiychuk Vladyslav - CSP (Czerwony Smok Poznań) - Olenkiewicz Krzysztof - PFGL (Porrada Fight Gym Leszno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Falbiychuk Vladyslav - CSP (Czerwony Smok Poznań) - Borta Kacper - BP (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Czas walki: 3:14 - (T)KO - KO
  3. Borta Kacper - BP (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Olenkiewicz Krzysztof - PFGL (Porrada Fight Gym Leszno) - Czas walki: 0:44 - (T)KO - TKO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria OPEN

  1. Doliński Tomasz - TFZG (Team Fighting Zielona Góra) - Brauze Dawid - PBT (Przemol Boxing Team) - Czas walki: 0:36 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Walent Wojciech - JMG (judo Miejska Górka ) - Kwieciński Emil - JMG (judo Miejska Górka ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Patra Grzegorz - PBT (Przemol Boxing Team) - Kwieciński Emil - JMG (judo Miejska Górka ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Walent Wojciech - JMG (judo Miejska Górka ) - Kokot Dominik - RGOW (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Czas walki: 2:13 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma
  4. Dymowłok Karol - SGT (Sihasapa Gold Team) - Walent Wojciech - JMG (judo Miejska Górka ) - Czas walki: 2:22 - (T)KO - TKO
  5. Patra Grzegorz - PBT (Przemol Boxing Team) - Dymowłok Karol - SGT (Sihasapa Gold Team) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Judt Michał - SGT (Sihasapa Gold Team) - Kułaga Filip (Rio Grappling Club Krotoszyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Judt Michał - SGT (Sihasapa Gold Team) - Sommerfeld Sebastian - MGT (Murowana Goślina Team ) - Czas walki: 2:46 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Jobell Denis - BS (Berserker Szczecin ) - Małyska Piotr - L (MKS Lubartów) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  4. Sommerfeld Sebastian - MGT (Murowana Goślina Team ) - Dettloff Jędrzej - CSP (Czerwony Smok Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Małyska Piotr - L (MKS Lubartów) - Cieślak Bartosz - EMT (ELITARNI MMA TEAM ) - Czas walki: 2:42 - Poddanie - mataleo
  6. Sommerfeld Sebastian - MGT (Murowana Goślina Team ) - Jobell Denis - BS (Berserker Szczecin ) - Czas walki: 3:50 - Poddanie - duszenie zza pleców
  7. Judt Michał - SGT (Sihasapa Gold Team) - Małyska Piotr - L (MKS Lubartów) - Czas walki: 0:30 - (T)KO - TKO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Szczepaniak Dawid (Brak klubu) - Surma Krzysztof - OFT (Streffa Fight Team Lubin) - Czas walki: 1:32 - Poddanie - balacha
  2. Wiaderek Andrzej - RGCK (Rio Grappling Club Krośnice) - Wojciechowski Maciej - CSP (Czerwony Smok Poznań) - Czas walki: 0:56 - Poddanie - mataleo
  3. Wiaderek Andrzej - RGCK (Rio Grappling Club Krośnice) - Lukowicz Tomasz - SFTL (Streffa Fight Team Lubin) - Czas walki: 3:52 - Poddanie - mataleo
  4. Szczepaniak Dawid (Brak klubu) - Owczarek Patryk - DP (MMA Devil Poznań) - Czas walki: 0:33 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  5. Wojciechowski Maciej - CSP (Czerwony Smok Poznań) - Kosiński Kacper - PFGL (Porrada Fight Gym Leszno) - Czas walki: 3:36 - Poddanie - mataleo
  6. Surma Krzysztof - OFT (Streffa Fight Team Lubin) - Olszak Mateusz - EMT (ELITARNI MMA TEAM ) - Czas walki: 0:17 - (T)KO - KO
  7. Wiaderek Andrzej - RGCK (Rio Grappling Club Krośnice) - Szczepaniak Dawid (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Wojciechowski Maciej - CSP (Czerwony Smok Poznań) - Surma Krzysztof - OFT (Streffa Fight Team Lubin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Sygnat Kamil - SFTL (Streffa Fight Team Lubin) - Ciechanowicz Wiktor - KP (Kohorta Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Ciechanowicz Wiktor - KP (Kohorta Poznań) - Zając Dominik - STN (MMA Solo Team Namysłów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Ciechanowicz Wiktor - KP (Kohorta Poznań) - Łączny Michał - IL (Invictus BJJ Leszno) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  4. Łączny Michał - IL (Invictus BJJ Leszno) - Kasiński Łukasz - KP (Kohorta Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Sygnat Kamil - SFTL (Streffa Fight Team Lubin) - Kasiński Łukasz - KP (Kohorta Poznań) - Czas walki: 0:08 - (T)KO - KO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Rakowski Michał - CS (MMA Czarni Słupsk ) - Hilibrand Dawid - LGT (Linke Gold Team) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Biernacki Mateusz - KP (Kohorta Poznań) - Nowicki Sebastian (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Winiarski Radosław - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Kruszelnicki Kacper - STN (MMA Solo Team Namysłów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Hilibrand Dawid - LGT (Linke Gold Team) - Staśkowiak Maciej (Brak klubu) - Czas walki: 2:23 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  5. Rakowski Michał - CS (MMA Czarni Słupsk ) - Butryn Miłosz (Kliasen Team) - Czas walki: 1:48 - Poddanie - mataleo
  6. Rakowski Michał - CS (MMA Czarni Słupsk ) - Winiarski Radosław - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Hilibrand Dawid - LGT (Linke Gold Team) - Biernacki Mateusz - KP (Kohorta Poznań) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  8. Winiarski Radosław - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Biernacki Mateusz - KP (Kohorta Poznań) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Kujawski Kacper -BTS (Berserker Szczecin ) - Ficner Zenon (Kohorta Poznań) - Czas walki: 1:25 - Poddanie - mataleo
  2. Kujawski Kacper -BTS (Berserker Szczecin ) - Pilarczyk Bartosz (Brak klubu) - Czas walki: 3:12 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  3. Ficner Zenon (Kohorta Poznań) - Pilarczyk Bartosz (Brak klubu) - Czas walki: 0:52 - Poddanie - duszenie gilotynowe
Walki kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 66 kg

  1. Wojdat Marta (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Grzegorzewska Małgorzata - KT (Kliasen Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Rzemyszkiewicz Kinga - SK (Shooters Konin) - Grzegorzewska Małgorzata - KT (Kliasen Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Wojdat Marta (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Rzemyszkiewicz Kinga - SK (Shooters Konin) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 57 kg

  1. Jałocha Anna - PBT (Przemol Boxing Team) - Wróblewska Katarzyna - BTS (Berserker Szczecin ) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów