Strefa zawodnika
Rankingi i klasyfikacje
Najnowszy turniej
ALMMA181 Sochaczew PP - 2020-03-03
Puchar Polski MMA 2020 dedykowany Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Ranking zawodników
Wieczorek Cyprian - RŚ
(
GB Spartan Team Chorzów
)
5 - 0
Flasz Mateusz - FCB
(
Fight Club Bytom .
)
4 - 0
Roicki Szymon
(
Arrachion Olsztyn
)
4 - 0
Irlik Roger - KMT
(
KOTWICA MMA TEAM
)
4 - 0
Woś Ernest - SP
(
Sportowe Puławy
)
4 - 0
Błaziak Marcin - G
(
Gladio
)
4 - 0
Gudelski Karol - GLKS
(
GLKS Nadarzyn
)
4 - 0
Balko Mateusz - FCB
(
Fight Club Bytom .
)
4 - 0
Wieryszko Patryk - BH
(
Black Horse MMA Łomża
)
4 - 0
Gierczak Filip - WCA
(
Warszawskie Centrum Atletyki
)
4 - 1
Bartoszewicki Filip - RGOW
(
Rio Grappling Ostrów Wlkp
)
3 - 0
Biesiadecki Piotr - ASWW
(
Akademia Sportów Walki Wilanów
)
3 - 0
Domek Daniel - XYZ
(
XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz
)
3 - 0
Dzikowski Borys - PW
(
Puncher Wrocław
)
3 - 0
Szymański Alan
(
MMA Team Ostróda
)
3 - 0
Wiśniewska Paulina - O
(
MMA Team Ostróda
)
3 - 0
Woszczyński Szymon - SK
(
Shooters Konin
)
3 - 0
Bujkowski Damian - BTS
(
Berserker's Team Suwałki
)
3 - 0
Dąbrowski Wiktor - LŻ
(
Ludus Żuromin
)
3 - 0
Caban Sebastian - AGT
(
Academia Gorila Tomaszów Maz.
)
3 - 0
Franco Michele - CFR
(
Cross Fight Radom
)
3 - 0
Zych Piotr - SKKK
(
SK Kickboxing Kielce
)
3 - 0
Panna Krzysztof - F
(
Fightman
)
3 - 1
Mitko Mateusz
(
Octagon Team
)
3 - 1
Rybski Paweł - CFR
(
Cross Fight Radom
)
3 - 1
Didaev Ilman - PTT
(
Poland Top Team
)
3 - 1
Mucha Karol - SCC
(
Akademia Walki
)
3 - 1
Dziewięcki Jacek - SK_K
(
SK Kickboxing Kielce
)
3 - 1
Dragański Bartłomiej - DFC
(
Dragon Fight Club Sochaczew
)
3 - 1
Bębacz Jakub - SKKK
(
SK Kickboxing Kielce
)
3 - 1
Begier Eryk - NL
(
No Limits Kwidzyn
)
3 - 1
Kobiałka Patryk - MSFG
(
Marga SFG Radom
)
3 - 1
Piwowar Marcin - SKK
(
SK Kickboxing Kielce
)
3 - 1
Szwajkowski Patryk - DW
(
Dziki Wschód
)
3 - 1
Leeske Dominik - GB
(
GB Spartan Team Chorzów
)
3 - 1
Gadomski Kamil - FCŁ
(
SHARK TOP TEAM
)
3 - 1
Jóźwiak Sara - AZP
(
Ankos MMA
)
2 - 0
Stępień Blanka - OT
(
Octagon Team
)
2 - 0
Wojtusiak Grzegorz
(
Octagon Team
)
2 - 0
Nosek Krystian
(
Fight Club Łomża
)
2 - 0
Grela Jacek - SŁ
(
Shark Łódź
)
2 - 0
Steczkowska Dominika - FCŁ
(
Fight Club Łomża
)
2 - 0
Kowalczyk Przemysław - SP
(
Sportowe Puławy
)
2 - 0
Czyżewski Kamil
(
Vale Tudo Białystok
)
2 - 0
Kuczmarski Dawid - AO
(
Arrachion Olsztyn
)
2 - 1
Miler Kamil - OT
(
Octagon Team
)
2 - 1
Knap Hubert - F
(
Fightman
)
2 - 1
Kurembski Karol SFG
(
Marga SFG Radom
)
2 - 1
Głażewski Krystian - VTB
(
Vale Tudo Białystok
)
2 - 1
Kalinowski Paweł - E
(
MMA Team Ełk
)
2 - 1
Grochalski Wiktor - FTB
(
Fight Team MMA Brodnica
)
2 - 1
Piwko Damian - ASWPK
(
Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego
)
2 - 1
Łączkowski Kacper - MLA
(
MLA - Marcin Łazarz Academy
)
2 - 1
Kryński Paweł
(
Brak klubu
)
2 - 1
Wasilewicz Dorian - VTB
(
Vale Tudo Białystok
)
2 - 1
Abdulkadyrov Muslim - NLK
(
No Limits Kwidzyn
)
2 - 1
Wocial Dominik - KWG
(
Klub Walki Grappler
)
2 - 1
Niedźwiedzki Dawid - GE
(
MMA Team Ełk
)
2 - 1
Kasumov Ibragim - BSMSW
(
Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki
)
2 - 1
Kosior Piotr - CFR
(
Cross Fight Radom
)
2 - 1
Lewandowski Oktawian - DW
(
Gladiator Siedlce
)
2 - 1
Hawro Michał - STTB
(
GB Spartan Team Chorzów
)
2 - 1
Ceberek Łukasz
(
Fight Academy Ostrołęka
)
2 - 1
Więcek Wiktor - KMT
(
KOTWICA MMA TEAM
)
2 - 1
Arnista Piotr
(
Black Horse MMA Łomża
)
2 - 1
Chernyh Roman
(
Fit&Fun MMA Team
)
2 - 2
Dziasek Paweł - FCB
(
Fight Club Bytom .
)
2 - 2
Nowrotek Mariusz - RGCMR
(
Monster Akademia Rybnik
)
2 - 2
Czajka Radosław - FSW
(
Fanatycy Sportów Walki
)
2 - 2
Sławiczek Klaudiusz - OT
(
Octagon Team
)
2 - 2
Bogdan Patryk - PW
(
Puncher Wrocław
)
2 - 2
Józwowski Damian - FTB
(
Fight Team MMA Brodnica
)
2 - 2
Wocial Wojtek - KWG
(
Klub Walki Grappler
)
2 - 2
Durszlewicz Karol - FTB
(
Fight Team MMA Brodnica
)
1 - 0
Bilski Łukasz - MSFG
(
Marga SFG Radom
)
1 - 0
Ponomarczuk Daniel - GLKS
(
GLKS Nadarzyn
)
1 - 0
Rubaj Dawid - AG
(
Academia Gorila
)
1 - 0
Fornal Lara
(
Academia Gorila Żyrardów
)
1 - 0
Przyborowski Filip - AO
(
Arrachion Olsztyn
)
1 - 1
Wojda Wojciech - DDFC
(
Dragons Den Fight Club
)
1 - 1
Zubrzycki Kacper - AW
(
Sportowe Puławy
)
1 - 1
Gajdziszewski Damian - OFC
(
OLIMPUS FIGHT CLUB
)
1 - 1
Sikorski Bartłomiej - EGŁ
(
Eagle Gym Łódź
)
1 - 1
Nowak Łukasz
(
Brak klubu
)
1 - 1
Głażewski Mateusz - KBG
(
Vale Tudo Białystok
)
1 - 1
Iracki Hubert - OW
(
Murowana Goślina Team
)
1 - 1
Jaros Martin
(
Octagon Team
)
1 - 1
Strzelczyk Oskar - CS
(
MMA Czarni Słupsk
)
1 - 1
Leska Magdalena - FTB
(
Fight Team MMA Brodnica
)
1 - 1
Kalinowska Alicja - LŻ
(
Ludus Żuromin
)
1 - 1
Chrapliwy Piotr - SFTL
(
Strefa Walki Lubin
)
1 - 1
Niewiński Szymon - BTS
(
Berserker's Team Suwałki
)
1 - 1
Feliksiak Kajetan - CW
(
Copacabana Warszawa
)
1 - 1
Semeniuk Patryk - SP
(
Warszawskie Centrum Atletyki
)
1 - 1
Gromada Robert - AW
(
Aligatores Warszawa
)
1 - 1
Florczyk Marcin - CW
(
Hunter MMA
)
1 - 1
Chochel Michał - FB
(
Forca Brava
)
1 - 1
Gałażyn Jakub - BTS
(
Berserker's Team Suwałki
)
1 - 1
Siemieniuk Justyna - NL
(
NEXT LEVEL BJJ Opole
)
1 - 1
Kaponkin Denys - DDFC
(
Dragons Den Fight Club
)
1 - 1
Domeracki Leon - WCA
(
Warszawskie Centrum Atletyki
)
1 - 1
Kosiński Rafał - AO
(
Arrachion Olsztyn
)
1 - 1
Maladyn Daniel
(
GLKS Nadarzyn
)
1 - 1
Piotrowski Kacper - FCB
(
Fight Club Bytom .
)
1 - 1
Czajka Arkadiusz - FSW
(
Fanatycy Sportów Walki
)
1 - 1
Kaźmierczak Jakub - ZVŁ
(
Zenith Vera Łódź
)
1 - 1
Nowakowski Jakub - FTB
(
Fight Team MMA Brodnica
)
1 - 1
Segiet Dominik - FCB
(
Fight Club Bytom .
)
1 - 1
Gawryjołek Kamil - SP
(
Sportowe Puławy
)
1 - 1
Mkrtchyan Dawid - NLK
(
No Limits Kwidzyn
)
1 - 1
Adamyan Araik - WCA
(
Warszawskie Centrum Atletyki
)
1 - 1
Bąk Aleksandra - CFR
(
Cross Fight Radom
)
1 - 1
Kuchta Michał
(
Brak klubu
)
1 - 1
Wojciechowski Filip
(
Gold Team Polska
)
1 - 1
Komorowski Jakub - B
(
Fight Team MMA Brodnica
)
1 - 1
Hec Adam - CS
(
MMA Czarni Słupsk
)
1 - 1
Waszczykowski Rafał - FSW
(
Fanatycy Sportów Walki
)
1 - 1
Szczygiełek Piotr - F
(
Fightman
)
1 - 1
Kubiński Mikołaj -OFC
(
OLIMPUS FIGHT CLUB
)
1 - 1
Małyska Angelika - G
(
Gladio Niemce
)
1 - 1
Kaponkin Vadym - DDFC
(
Dragons Den Fight Club
)
1 - 1
Antoniak Jakub - OT
(
Gladio
)
1 - 1
Bednarski Michał
(
GLKS Nadarzyn
)
1 - 1
Kokoszka Paweł - KT
(
KOTWICA MMA TEAM
)
1 - 1
Karnowski Eryk - XYZ
(
XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz
)
1 - 1
Grzeszczak Paweł - G
(
Gladio
)
1 - 1
Guziewicz Łukasz - KSW
(
KSW Cross Fight Gym
)
1 - 1
Zabielski Maciej - VTB
(
MMA Team Ełk
)
1 - 1
Cieślachowski Kacper - SŁ
(
Stal Łańcut Sekcja Sztuk Walki
)
1 - 1
Szupiluk Hubert
(
Akademia Sportów Walki Wilanów
)
1 - 1
Tsiak Serhii - VTB
(
Vale Tudo Białystok
)
1 - 1
Chrzanowski Daniel - AO
(
Arrachion Olsztyn
)
1 - 1
Dymiński Dominik - SCH
(
GB Spartan Team Chorzów
)
1 - 1
Gajewski Kamil - RT
(
Różal Team
)
1 - 1
Sushko Artem - BTS
(
Berserker's Team Suwałki
)
1 - 1
Początko Dominik - F
(
Fightman
)
1 - 1
Jarek Oskar - NLK
(
No Limits Kwidzyn
)
1 - 1
Harmanza Sylwester
(
Atleta Fight Club
)
1 - 1
Fedokha Vladyslav - EGŁ
(
XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz
)
1 - 1
Majewski Damian - N
(
Nastula Club
)
1 - 2
Dzwonek Bartosz
(
Brak klubu
)
1 - 2
Pilawka Agata - FB
(
NEXT LEVEL BJJ Opole
)
1 - 2
Wiaderek Andrzej - RGCK
(
Rio Grappling Club Krośnice
)
1 - 2
Mikulski Błażej - KWG
(
Klub Walki Grappler
)
1 - 2
Jagła Patryk - CS
(
MMA Czarni Słupsk
)
1 - 2
Rubaj Bartłomiej - AG
(
Academia Gorila Tomaszów Maz.
)
1 - 2
Pokorski Piotr
(
Arrachion Olsztyn
)
1 - 2
Winiiecki Piotr - XYZ
(
XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz
)
1 - 2
Piórkowski Krzysztof
(
Brak klubu
)
1 - 2
Owczarzak Patryk - SCh
(
GB Spartan Team Chorzów
)
0 - 1
Walczykiewicz Jakub - ZVŁ
(
Zenith Vera Łódź
)
0 - 1
Zaitsau Raman - AG
(
Academia Gorila
)
0 - 1
Bieszczak Michał
(
Brak klubu
)
0 - 1
Gut Michał - GO
(
Gladiator Ostrołęka
)
0 - 1
Orzymkowski Maksymilian - FTB
(
Fight Team MMA Brodnica
)
0 - 1
Gryglas Damian - O
(
MMA Team Ostróda
)
0 - 1
Raubo Jakub - KWG
(
Klub Walki Grappler
)
0 - 1
Le Tobiasz - OT
(
Octagon Team
)
0 - 1
Spychalski Dominik - MLA
(
MLA - Marcin Łazarz Academy
)
0 - 1
Brzezicki Jacek
(
Arrachion Olsztyn
)
0 - 1
Beben Kamil - AO
(
Arrachion Olsztyn
)
0 - 1
Perzanowski Robert - KWG
(
Klub Walki Grappler
)
0 - 1
Wołoczko Wojciech - G
(
Gladio
)
0 - 1
Bielaś Wojciech - OFC
(
OLIMPUS FIGHT CLUB
)
0 - 1
Okoń Eryk - SKKK
(
SK Kickboxing Kielce
)
0 - 1
Ciosek Patryk - RT
(
Różal Team
)
0 - 1
Pilarski Michał - XYZ
(
XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz
)
0 - 1
Dowgiałło Dawid - CSP
(
MMA Team Giżycko
)
0 - 1
Panachida Kuba - TF
(
Team Fighting Zielona Góra
)
0 - 1
Stachecki Rafał - NL
(
No Limits Kwidzyn
)
0 - 1
Pyrdoł Szymon - FCB
(
Fight Club Bytom .
)
0 - 1
Kozik Szczepan - F
(
Fightman
)
0 - 1
Kubiak Norbert - AGT
(
Academia Gorila Tomaszów Maz.
)
0 - 1
Juracz Sebastian
(
KSW Cross Fight Gym
)
0 - 1
Tomaszewski Kamil
(
Brak klubu
)
0 - 1
Kwiatkowska Agnieszka - NL
(
NEXT LEVEL BJJ Opole
)
0 - 1
Jaszczura Jakub - AG
(
Tomaszowska Akademia Sztuk Walki
)
0 - 1
Bulecki Bogdan - ASWW
(
Akademia Sportów Walki Wilanów
)
0 - 1
Biczyk Brajan - KWG
(
Klub Walki Grappler
)
0 - 1
Pąpka Wojciech - WG
(
Aleksandrowskie Stowarzyszenie Sportów Walki Warrior
)
0 - 1
Masiak Karol
(
MMA Team Giżycko
)
0 - 1
Jędrzejewski Damian - RT
(
Różal Team
)
0 - 1
Wdowiński Bartosz
(
Brak klubu
)
0 - 1
Brdys Tomasz - DDFC
(
Dragons Den Fight Club
)
0 - 1
Chatys Łukasz - SKKK
(
SK Kickboxing Kielce
)
0 - 1
Bek Kacper - FB
(
Forca Brava
)
0 - 1
Jabłoński Oskar - FTB
(
Fight Team MMA Brodnica
)
0 - 1
Dmochowski Wiktor - FCO
(
Fight Academy Ostrołęka
)
0 - 1
Stępień Wojciech
(
Brak klubu
)
0 - 1
Kasperek Krystian - G
(
Gladio Niemce
)
0 - 1
Ebertowski Krystian - MBG
(
Mighty Bulls Gdynia
)
0 - 1
Sieg Paweł - XYZ
(
XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz
)
0 - 1
Cichocki Jakub - PTT
(
Poland Top Team Grudziądz
)
0 - 1
Mielcarz Rafał - BTW
(
Bad Moose Fight Club Łochów
)
0 - 1
Volkau Ivan - BSMSW
(
Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki
)
0 - 1
Nowak Oscar - GDB
(
Golden Dragon Bydgoszcz
)
0 - 1
Zadorozhny Alik - GDB
(
Golden Dragon Bydgoszcz
)
0 - 1
Kowalik Grzegorz - WCA
(
Warszawskie Centrum Atletyki
)
0 - 1
Świątek Sebastian
(
Sportowe Puławy
)
0 - 1
Cichy Paweł - ASWP
(
Akademia Sportów Walki Pisz
)
0 - 1
Gawroński Patryk - NLK
(
No Limits Kwidzyn
)
0 - 1
Czapski Patryk - GM
(
Klub Walki Grappler
)
0 - 1
Grosicki Andrzej - OFC
(
OLIMPUS FIGHT CLUB
)
0 - 1
Witta Patryk - FTB
(
Fight Team MMA Brodnica
)
0 - 1
Romaniuk Arkadiusz - VT
(
Vale Tudo Białystok
)
0 - 1
Spasowicz Adrian - G
(
Gladio
)
0 - 1
Nowaczyk Bartosz - SK
(
Shooters Konin
)
0 - 1
Domian Daniel - PM
(
Predator MMA
)
0 - 1
Tasarek Michał - RGOW
(
Rio Grappling Ostrów Wlkp
)
0 - 1
Arent Kacper - GDB
(
Golden Dragon Bydgoszcz
)
0 - 1
Modzelewski Kamil - E
(
MMA Team Ełk
)
0 - 1
Motruk Ihor - AFC
(
Hunter MMA
)
0 - 1
Gromelski Jakub - FTM
(
Fighters Team Mrągowo
)
0 - 1
Stasiewicz Karol - BSMSW
(
Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki
)
0 - 1
Klyszcz Patryk - FCB
(
Fight Club Bytom .
)
0 - 1
Barciński Oskar - DDFC
(
Dragons Den Fight Club
)
0 - 1
Lutyński Wiktor - BTS
(
Berserker's Team Suwałki
)
0 - 1
Radzimirski Emil
(
Copacabana Warszawa
)
0 - 1
Tukiendorf Roman - FB
(
Forca Brava
)
0 - 1
Obliński Marek - GHW
(
Ghost Team Wolsztyn
)
0 - 1
Ratyńczuk Hubert - F&F
(
Fit&Fun MMA Team
)
0 - 1
Malitsaev Said-Ela - BSSW
(
Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki
)
0 - 1
Bartnicki Patryk - KWG
(
Klub Walki Grappler
)
0 - 1
Spasowicz Arkadiusz - G
(
Gladio
)
0 - 1
Kowalczyk Bartosz - KK
(
Klincz Kielce
)
0 - 1
Pietrowicz Sebastian - AW
(
Aligatores Warszawa
)
0 - 1
Gracz Jakub - CS
(
MMA Czarni Słupsk
)
0 - 1
Grzeszczuk Piotr - DDFC
(
Dragons Den Fight Club
)
0 - 1
Ślązak Kuba - GM
(
Klub Walki Grappler
)
0 - 1
Armani Izatolla - FTB
(
Fight Team MMA Brodnica
)
0 - 1
Didaev Usman - PTT
(
Poland Top Team
)
0 - 1
Dybowski Tomasz - GDB
(
Golden Dragon Bydgoszcz
)
0 - 1
Szupernak Jakub
(
Stal Łańcut Sekcja Sztuk Walki
)
0 - 1
Kowalczyk Krystian - FCŁ
(
Fight Club Łomża
)
0 - 1
Marczak Łukasz
(
MMA Team Ełk
)
0 - 1
Kowalczyk Kacper - KWG
(
Klub Walki Grappler
)
0 - 1
Kubeł Mateusz - GO
(
Gladiator Ostrołęka
)
0 - 1
Grzyb Marcin - NLK
(
No Limits Kwidzyn
)
0 - 1
Mrozowski Kamil - TFZG
(
Team Fighting Zielona Góra
)
0 - 1
Kowalski Patryk - H
(
Hunter MMA
)
0 - 1
Krusiewicz Maksymilian - GM
(
Klub Walki Grappler
)
0 - 1
Raban Łukasz - VTB
(
Vale Tudo Białystok
)
0 - 1
Stępień Jakub - KK
(
Klincz Kielce
)
0 - 1
Sieczkowski Daniel - SŁ
(
Shark Łódź
)
0 - 1
Grosicki Krzysztof - ASSW
(
Aligatores Warszawa
)
0 - 1
Zięba Sylwester
(
KTJ MMA TEAM
)
0 - 1
Kurusiewicz Oskar - CS
(
MMA Czarni Słupsk
)
0 - 1
Chromik Daniel
(
Warrior MMA Team
)
0 - 1
Śmigacz Krzysztof
(
Brak klubu
)
0 - 1
Górski Damian
(
Gold Team Polska
)
0 - 1
Grabowski Joachim - BT_
(
MMA & BOXING "BULDOG" TEAM
)
0 - 1
Stochmal Wiktor - SKKK
(
SK Kickboxing Kielce
)
0 - 1
Juszkiewicz Piotr - FTM
(
MMA Team Giżycko
)
0 - 1
Wiśniowski Kamil - AKS
(
AKS Wrestler
)
0 - 1
Zgódka Mateusz - AW
(
Aligatores Warszawa
)
0 - 1
Rzepka Mateusz - PTT
(
Poland Top Team
)
0 - 1
Anisiewicz Kacper - MG
(
Marga Garwolin
)
0 - 1
Kamela Arkadiusz - SJ
(
Klub Sportowy Sparta Jaworzno
)
0 - 1
Bal Patryk - KK
(
Klincz Kielce
)
0 - 1
Koszela Mateusz - O
(
MMA Team Ostróda
)
0 - 1
Karolak Bartosz - NLK
(
No Limits Kwidzyn
)
0 - 1
Rucińska Karolina - CW
(
Copacabana Warszawa
)
0 - 2
Bortkiewicz Andrzej - TG
(
MMA Team Giżycko
)
0 - 2
Wołoszyński Jakub - CFG
(
KSW Cross Fight Gym
)
0 - 2
Marucha Mateusz - RGOW
(
Rio Grappling Ostrów Wlkp
)
0 - 2
Niedźwiecki Jarosław
(
Brak klubu
)
0 - 2
Wasiluk Agata - GDB
(
NEXT LEVEL BJJ Opole
)
0 - 2
Papaj Karina - SFTL
(
OBAMMA Fight Team
)
0 - 2
Lisowski Tomasz
(
MMAtaleo Słupsk
)
0 - 2
Fiedorek Maciej
(
Berserker's Team Szczecin
)
0 - 2
Liszewski Filip - KTJ
(
KTJ MMA TEAM
)
0 - 2
Chabiera Krzysztof - BFC
(
Bąkowski Fight Club
)
0 - 2
Chachaj Martyna - G
(
Gladio
)
0 - 2
ALMMA223 Poznań
ALMMA222 Bochnia
ALMMA221 Teresin ME MMA 2022
ALMMA219 Oborniki Śląskie
ALMMA219 MP MMA Młodzieżowców
ALMMA220 Lublin
ALMMA218 Puchar Europy
ALMMA218 Teresin
ALMMA217AMP
ALMMA217 Bydgoszcz
ALMMA216 Sochaczew
ALMMA215 MP MMA 2022 Sochaczew
ALMMA215 Sochaczew
ALMMA214 Poznań
ALMMA213 Bydgoszcz
ALMMA211 Puławy
ALMMA212 Sochaczew
ALMMA209 Sochaczew
ALMMA210 Lublin
ALMMA208 Sochaczew
ALMMA208 ME MMA 2021
ALMMA207 Puchar Europy
ALMMA207 Bydgoszcz
ALMMA206 Poznań
ALMMA205 Warszawa
ALMMA204 Lublin
ALMMA203 Bochnia
ALMMA202 Bydgoszcz
ALMMA202 AMP
ALMMA196 Sochaczew MPMMA 2021
ALMMA194 Sochaczew
ALMMA201 Sochaczew
ALMMA200 Ustka
ALMMA195 Puławy
ALMMA199 Bytom
ALMMA198 Lublin
ALMMA197 Oborniki Śląskie
ALMMA197 MP MMA Młodzieżowców
ALMMA193 Sochaczew
ALMMA192 Bydgoszcz
ALMMA191 Sochaczew
ALMMA190 Puławy
ALMMA189 Bochnia
ALMMA188 Sochaczew
ALMMA188MPMłodz
ALMMA187 Lublin
ALMMA186 Sochaczew ME MMA 2020
ALMMA185 Poznań
ALMMA184 Bydgoszcz
ALMMA183 Sochaczew MP MMA 2020
ALMMA182 Stegna
ALMMA181 Sochaczew PP
ALMMA180 Lublin
ALMMA179 Sochaczew
ALMMA179 Sochaczew
ALMMA177 Oborniki Śląskie
ALMMA178 Lublin
ALMMA176 Sochaczew
ALMMA175 Poznań
ALMMA174 Borzęcin
ALMMA173 Bydgoszcz
ALMMA172 Lublin
ALMMA168 VIP
ALMMA171 Bytom
ALMMA170 Lublin
ALMMA169 Oborniki Śląskie
ALMMA166 Sochaczew
ALMMA167 Lublin
ALMMA165 Poznań
ALMMA164 Sochaczew
ALMMA163 Sochaczew
ALMMA162 Oborniki Śląskie
ALMMA161 Lublin
ALMMA160 Sochaczew
ALMMA159 Borzęcin
ALMMA158 Poznań
ALMMA157 Bydgoszcz
ALMMA156 Świętochłowice
ALMMA154 Jelenia Góra
ALMMA155 Lublin
ALMMA152 Jurków
ALMMA153 Lublin
ALMMA151 Poznań
ALMMA150 Dzierżoniów
ALMMA149 Kielce
ALMMA148 Sochaczew
ALMMA147 Bielawa
ALMMA146 Świętochłowice
ALMMA145 Poznań
ALMMA144 Sochaczew
ALMMA143 Łódź
ALMMA142 Oborniki Śląskie
ALMMA141 Słupsk
ALMMA140 Sochaczew
ALMMA139 Lublin
ALMMA138 Poznań
ALMMA137 Borzęcin
ALMMA136 Świętochłowice
ALMMA135 Krynica Morska
ALMMA134 Jurków
ALMMA133 Bielawa
ALMMA132 Sochaczew
ALMMA131 Katowice
ALMMA130 Lublin
ALMMA129 Poznań
ALMMA128 Dzierżoniów
ALMMA127 Sochaczew
ALMMA126 Świętochłowice
ALMMA125 Sochaczew
ALMMA124 Białystok
ALMMA122 Sochaczew
ALMMA123 Kraków
ALMMA121 Wrocław
ALMMA120 Rzeszów
ALMMA119 Lublin
ALMMA118 Poznań
ALMMA117 Świętochłowice
ALMMA116 Bielawa
ALMMA115 Stegna
ALMMA114 Jurków
ALMMA112 Sulejów
ALMMA113 Kraków
ALMMA111 Chełm
ALMMA110 Borzęcin
ALMMA109 PP MMA 2016
ALMMA108 Świętochłowice
ALMMA107 Oborniki Śląskie
ALMMA105 Poznań
ALMMA106 Jarosław
ALMMA104 Mrzeżyno
ALMMA103 Lublin
ALMMA102 Dzierżoniów
ALMMA101 Sochaczew
ALMMA100 Sochaczew
ALMMA99 Sochaczew
ALMMA98 Wrocław
ALMMA97 Białystok
ALMMA96 Łęczna
ALMMA95 Sochaczew MPMMA MŁ i K
ALMMA94 Bochnia
ALMMA93 Biała Podlaska
ALMMA92 Rzeszów
ALMMA91 Poznań
ALMMA90 Świętochłowice
ALMMA89 Mława
ALMMA88 Krynica Morska
ALMMA87 Jurków
ALMMA86 Katowice
ALMMA84 Sochaczew
ALMMA83 Oborniki Śląskie
ALMMA82 Lubartów
ALMMA81 Żyrardów
ALMMA80 Chełm
ALMMA79 Sochaczew PPJJNeWaza
ALMMA77 Poznań
ALMMA78 Rzeszów
ALMMA76 Wrocław
ALMMA75 Sochaczew
ALMMA74 Świętochłowice
ALMMA73 Amatorski Puchar FEN
Mistrzostwa Polski MMA2014 2014
ALMMA70 Wrocław
ALMMA69 Sochaczew
ALMMA68 Bytom
ALMMA67 Bochnia
ALMMA66 Poznań
ALMMA65 Sochaczew
ALMMA64 Świętochłowice
ALMMA63 Jurków
ALMMA62 Katowice
ALMMA61 Bochnia
ALMMA60 Wrocław
ALMMA59 Chełm
Akademickie Mistrzostwa Polski
ALMMA58 Żyrardów
ALMMA57 Oborniki Śląskie
ALMMA56 Borzęcin
ALMMA55 Sochaczew
ALMMA54 Katowice
ALMMA53 Łódź
ALMMA52 Sochaczew
ALMMA51 Sochaczew
ALMMA50 Sochaczew
ALMMA48 Rzeszów
ALMMA49 Wrocław
ALMMA47 Bytom
ALMMA46 Żyrardów
ALMMA45 Bochnia
ALMMA44 Wołomin
ALMMA43 Pruszków
ALMMA42 Jurków
ALMMA40 Kielce
ALMMA39 Bochnia
ALMMA38 Sochaczew
ALMMA37 Lublin
ALMMA36 Zgierz
ALMMA35 Wrocław
ALMMA34 Rzeszów
ALMMA33 Sochaczew
ALMMA32 Żyrardów Puchar Mazowsza
Mistrzostwa Polski 2012
M.Pomorza 2012
ALMMA31 Żyrardów
M.P.Północnej 2012
ALMMA30 Sochaczew
ALMMA29 Bochnia
ALMMA28 Wrocław
ALMMA27 Zgierz
ALMMA26 Wołomin
ALMMA25 Pabianice
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów