Puchar Polski MMA 2020 dedykowany Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Majewski Damian - N (Nastula Club) - Pietrowicz Sebastian - AW (Aligatores Warszawa) - Czas walki: 0:18 - (T)KO - KO
  2. Arnista Piotr (Black Horse MMA Łomża ) - Romaniuk Arkadiusz - VT (Vale Tudo Białystok) - Czas walki: 5:00+3:00 - Decyzja
  3. Kalinowski Paweł - E (MMA Team Ełk) - Górski Damian (Gold Team Polska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Szymański Alan (MMA Team Ostróda) - Brzezicki Jacek (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 2:32 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  5. Kalinowski Paweł - E (MMA Team Ełk) - Arnista Piotr (Black Horse MMA Łomża ) - Czas walki: 1:14 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  6. Szymański Alan (MMA Team Ostróda) - Majewski Damian - N (Nastula Club) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  7. Szymański Alan (MMA Team Ostróda) - Kalinowski Paweł - E (MMA Team Ełk) - Czas walki: 4:08 - Poddanie - kimura
  8. Arnista Piotr (Black Horse MMA Łomża ) - Majewski Damian - N (Nastula Club) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Wiaderek Andrzej - RGCK (Rio Grappling Club Krośnice) - Bulecki Bogdan - ASWW (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  2. Kaponkin Denys - DDFC (Dragons Den Fight Club) - Chrzanowski Daniel - AO (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  3. Czyżewski Kamil (Vale Tudo Białystok) - Wiaderek Andrzej - RGCK (Rio Grappling Club Krośnice) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  4. Czyżewski Kamil (Vale Tudo Białystok) - Kaponkin Denys - DDFC (Dragons Den Fight Club) - Czas walki: 4:17 - Poddanie - duszenie zza pleców
  5. Chrzanowski Daniel - AO (Arrachion Olsztyn) - Wiaderek Andrzej - RGCK (Rio Grappling Club Krośnice) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Głażewski Krystian - VTB (Vale Tudo Białystok) - Zięba Sylwester (KTJ MMA TEAM) - Czas walki: 1:45 - Poddanie - duszenie zza pleców
  2. Nosek Krystian (Fight Club Łomża ) - Głażewski Krystian - VTB (Vale Tudo Białystok) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  3. Głażewski Krystian - VTB (Vale Tudo Białystok) - Niedźwiecki Jarosław (Brak klubu) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  4. Nosek Krystian (Fight Club Łomża ) - Nowakowski Jakub - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Czas walki: 5:00+5:00 - Decyzja
  5. Nowakowski Jakub - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Niedźwiecki Jarosław (Brak klubu) - Czas walki: 1:14 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Bartoszewicki Filip - RGOW (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Malitsaev Said-Ela - BSSW (Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Pokorski Piotr (Arrachion Olsztyn) - Gawroński Patryk - NLK (No Limits Kwidzyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Wasilewicz Dorian - VTB (Vale Tudo Białystok) - Gryglas Damian - O (MMA Team Ostróda) - Czas walki: 2:24 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  4. Bartoszewicki Filip - RGOW (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Wasilewicz Dorian - VTB (Vale Tudo Białystok) - Czas walki: 4:17 - Poddanie - duszenie zza pleców
  5. Jaros Martin (Octagon Team ) - Pokorski Piotr (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  6. Bartoszewicki Filip - RGOW (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Jaros Martin (Octagon Team ) - Czas walki: 2:56 - Poddanie - mataleo
  7. Wasilewicz Dorian - VTB (Vale Tudo Białystok) - Pokorski Piotr (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Durszlewicz Karol - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Armani Izatolla - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Czas walki: 0:09 - Poddanie - duszenie zza pleców

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria OPEN

  1. Gawryjołek Kamil - SP (Sportowe Puławy) - Lisowski Tomasz (MMAtaleo Słupsk) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kowalczyk Przemysław - SP (Sportowe Puławy) - Bednarski Michał (GLKS Nadarzyn) - Czas walki: 0:10 - (T)KO - KO
  3. Bednarski Michał (GLKS Nadarzyn) - Lisowski Tomasz (MMAtaleo Słupsk) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  4. Kowalczyk Przemysław - SP (Sportowe Puławy) - Gawryjołek Kamil - SP (Sportowe Puławy) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Gajewski Kamil - RT (Różal Team) - Radzimirski Emil (Copacabana Warszawa) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Dzikowski Borys - PW (Puncher Wrocław) - Zaitsau Raman - AG (Academia Gorila) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Nowak Łukasz (Brak klubu) - Gajewski Kamil - RT (Różal Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Dzikowski Borys - PW (Puncher Wrocław) - Jędrzejewski Damian - RT (Różal Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Dzikowski Borys - PW (Puncher Wrocław) - Nowak Łukasz (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Kurembski Karol SFG (Marga SFG Radom ) - Szupernak Jakub (Stal Łańcut Sekcja Sztuk Walki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Dragański Bartłomiej - DFC (Dragon Fight Club Sochaczew) - Gut Michał - GO (Gladiator Ostrołęka ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Sushko Artem - BTS (Berserker's Team Suwałki) - Fiedorek Maciej (Berserker's Team Szczecin ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Szwajkowski Patryk - DW (Dziki Wschód) - Sieczkowski Daniel - SŁ (Shark Łódź) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Nowrotek Mariusz - RGCMR (Monster Akademia Rybnik ) - Beben Kamil - AO (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Roicki Szymon (Arrachion Olsztyn) - Kurembski Karol SFG (Marga SFG Radom ) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  7. Nowrotek Mariusz - RGCMR (Monster Akademia Rybnik ) - Hec Adam - CS (MMA Czarni Słupsk ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Szwajkowski Patryk - DW (Dziki Wschód) - Nowrotek Mariusz - RGCMR (Monster Akademia Rybnik ) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  9. Roicki Szymon (Arrachion Olsztyn) - Szwajkowski Patryk - DW (Dziki Wschód) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Kurembski Karol SFG (Marga SFG Radom ) - Juracz Sebastian (KSW Cross Fight Gym) - Czas walki: 2:30 - Poddanie - klucz na rękę
  11. Roicki Szymon (Arrachion Olsztyn) - Obliński Marek - GHW (Ghost Team Wolsztyn) - Czas walki: 3:21 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  12. Maladyn Daniel (GLKS Nadarzyn) - Świątek Sebastian (Sportowe Puławy) - Czas walki: 1:55 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma
  13. Hec Adam - CS (MMA Czarni Słupsk ) - Spasowicz Adrian - G (Gladio) - Czas walki: 1:13 - Poddanie - balacha na nogę
  14. Szwajkowski Patryk - DW (Dziki Wschód) - Maladyn Daniel (GLKS Nadarzyn) - Czas walki: 1:16 - Poddanie - duszenie zza pleców
  15. Roicki Szymon (Arrachion Olsztyn) - Dragański Bartłomiej - DFC (Dragon Fight Club Sochaczew) - Czas walki: 3:41 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma
  16. Dragański Bartłomiej - DFC (Dragon Fight Club Sochaczew) - Nowrotek Mariusz - RGCMR (Monster Akademia Rybnik ) - Czas walki: 2:53 - Poddanie - balacha
  17. Dragański Bartłomiej - DFC (Dragon Fight Club Sochaczew) - Sushko Artem - BTS (Berserker's Team Suwałki) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Wojciechowski Filip (Gold Team Polska) - Ciosek Patryk - RT (Różal Team) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Więcek Wiktor - KMT (KOTWICA MMA TEAM) - Jabłoński Oskar - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Tsiak Serhii - VTB (Vale Tudo Białystok) - Czajka Arkadiusz - FSW (Fanatycy Sportów Walki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Harmanza Sylwester (Atleta Fight Club) - Arent Kacper - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Czas walki: 1:04 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  5. Czajka Arkadiusz - FSW (Fanatycy Sportów Walki) - Zgódka Mateusz - AW (Aligatores Warszawa) - Czas walki: 2:00 - Poddanie - duszenie zza pleców
  6. Kobiałka Patryk - MSFG (Marga SFG Radom ) - Panachida Kuba - TF (Team Fighting Zielona Góra) - Czas walki: 2:08 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma
  7. Mitko Mateusz (Octagon Team ) - Stasiewicz Karol - BSMSW (Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki) - Czas walki: 1:30 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  8. Woś Ernest - SP (Sportowe Puławy) - Koszela Mateusz - O (MMA Team Ostróda) - Czas walki: 4:00+1:13 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma
  9. Więcek Wiktor - KMT (KOTWICA MMA TEAM) - Sieg Paweł - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  10. Wocial Wojtek - KWG (Klub Walki Grappler) - Mrozowski Kamil - TFZG (Team Fighting Zielona Góra) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  11. Kobiałka Patryk - MSFG (Marga SFG Radom ) - Wojciechowski Filip (Gold Team Polska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  12. Wocial Wojtek - KWG (Klub Walki Grappler) - Więcek Wiktor - KMT (KOTWICA MMA TEAM) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  13. Kobiałka Patryk - MSFG (Marga SFG Radom ) - Mitko Mateusz (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  14. Woś Ernest - SP (Sportowe Puławy) - Tsiak Serhii - VTB (Vale Tudo Białystok) - Czas walki: 1:03 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  15. Woś Ernest - SP (Sportowe Puławy) - Wocial Wojtek - KWG (Klub Walki Grappler) - Czas walki: 1:43 - Poddanie - duszenie zza pleców
  16. Mitko Mateusz (Octagon Team ) - Wocial Wojtek - KWG (Klub Walki Grappler) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  17. Woś Ernest - SP (Sportowe Puławy) - Kobiałka Patryk - MSFG (Marga SFG Radom ) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  18. Semeniuk Patryk - SP (Warszawskie Centrum Atletyki) - Harmanza Sylwester (Atleta Fight Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  19. Mitko Mateusz (Octagon Team ) - Semeniuk Patryk - SP (Warszawskie Centrum Atletyki) - Czas walki: 3:22 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Bogdan Patryk - PW (Puncher Wrocław) - Marczak Łukasz (MMA Team Ełk) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Dziewięcki Jacek - SK_K (SK Kickboxing Kielce) - Motruk Ihor - H (Hunter MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Szupiluk Hubert (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Kamela Arkadiusz - SJ (Klub Sportowy Sparta Jaworzno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Bogdan Patryk - PW (Puncher Wrocław) - Kasperek Krystian - G (Gladio Niemce) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Flasz Mateusz - FCB (Fight Club Bytom .) - Kubeł Mateusz - GO (Gladiator Ostrołęka ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Flasz Mateusz - FCB (Fight Club Bytom .) - Pilarski Michał - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Czas walki: 1:36 - Poddanie - mataleo
  7. Dziewięcki Jacek - SK_K (SK Kickboxing Kielce) - Kozik Szczepan - F (Fightman) - Czas walki: 3:22 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma
  8. Lewandowski Oktawian - GS (Gladiator Siedlce) - Szupiluk Hubert (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Czas walki: 0:10 - (T)KO - KO
  9. Dziewięcki Jacek - SK_K (SK Kickboxing Kielce) - Bogdan Patryk - PW (Puncher Wrocław) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Flasz Mateusz - FCB (Fight Club Bytom .) - Bogdan Patryk - PW (Puncher Wrocław) - Czas walki: 2:25 - Poddanie - duszenie zza pleców
  11. Lewandowski Oktawian - GS (Gladiator Siedlce) - Dziewięcki Jacek - SK_K (SK Kickboxing Kielce) - Czas walki: 1:41 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  12. Flasz Mateusz - FCB (Fight Club Bytom .) - Lewandowski Oktawian - GS (Gladiator Siedlce) - Czas walki: 3:38 - Poddanie - duszenie zza pleców

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Irlik Roger - KMT (KOTWICA MMA TEAM) - Le Tobiasz - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Waszczykowski Rafał - FSW (Fanatycy Sportów Walki) - Grosicki Andrzej - OFC (OLIMPUS FIGHT CLUB) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  3. Przyborowski Filip - AO (Arrachion Olsztyn) - Chromik Daniel (Warrior MMA Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Sławiczek Klaudiusz - OT (Octagon Team ) - Pąpka Wojciech - WG (Warriors Gym Aleksandrów Kujawski) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Grzeszczak Paweł - G (Gladio) - Anisiewicz Kacper - MG (Marga Garwolin ) - Czas walki: 4:00+ - Poddanie - balacha
  6. Gromada Robert - AW (Aligatores Warszawa) - Stępień Wojciech (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Irlik Roger - KMT (KOTWICA MMA TEAM) - Waszczykowski Rafał - FSW (Fanatycy Sportów Walki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Hawro Michał - STTB (GB Spartan Team Chorzów) - Przyborowski Filip - AO (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  9. Sławiczek Klaudiusz - OT (Octagon Team ) - Grzeszczak Paweł - G (Gladio) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Knap Hubert - F (Fightman) - Gromada Robert - AW (Aligatores Warszawa) - Czas walki: 2:12 - Poddanie - balacha
  11. Irlik Roger - KMT (KOTWICA MMA TEAM) - Hawro Michał - STTB (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  12. Knap Hubert - F (Fightman) - Sławiczek Klaudiusz - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  13. Hawro Michał - STTB (GB Spartan Team Chorzów) - Sławiczek Klaudiusz - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  14. Irlik Roger - KMT (KOTWICA MMA TEAM) - Knap Hubert - F (Fightman) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Ceberek Łukasz (Fight Academy Ostrołęka) - Zadorozhny Alik - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Szczygiełek Piotr - F (Fightman) - Ceberek Łukasz (Fight Academy Ostrołęka) - Czas walki: 1:11 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Ceberek Łukasz (Fight Academy Ostrołęka) - Chabiera Krzysztof - BFC (Bąkowski Fight Club) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  4. Wojtusiak Grzegorz (Octagon Team ) - Szczygiełek Piotr - F (Fightman) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Wojtusiak Grzegorz (Octagon Team ) - Chabiera Krzysztof - BFC (Bąkowski Fight Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria kobiety +57 kg

  1. Bąk Aleksandra - CFR (Cross Fight Radom) - Chachaj Martyna - G (Gladio) - Czas walki: 2:15 - Poddanie - balacha

Formuła junior (J) - kategoria OPEN

  1. Ponomarczuk Daniel - GLKS (GLKS Nadarzyn) - Barciński Oskar - DDFC (Dragons Den Fight Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria kobiety do 57 kg

  1. Stępień Blanka - OT (Octagon Team ) - Kalinowska Alicja - LŻ (Ludus Żuromin) - Czas walki: 2:41 - Poddanie - mataleo

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Woszczyński Szymon - SK (Shooters Konin) - Cichocki Jakub - PTT (Poland Top Team Grudziądz ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Zabielski Maciej - GE (MMA Team Ełk) - Wołoszyński Jakub - CFG (KSW Cross Fight Gym) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Woszczyński Szymon - SK (Shooters Konin) - Zabielski Maciej - GE (MMA Team Ełk) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Woszczyński Szymon - SK (Shooters Konin) - Piotrowski Kacper - FCB (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 2:01 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  5. Piotrowski Kacper - FCB (Fight Club Bytom .) - Wołoszyński Jakub - CFG (KSW Cross Fight Gym) - Czas walki: 1:39 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Franco Michele - CFR (Cross Fight Radom) - Nowak Oscar - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Czas walki: 1:50 - Poddanie - mataleo
  2. Piwko Damian - ASWPK (Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego ) - Krusiewicz Maksymilian - GM (Klub Walki Grappler) - Czas walki: 0:06 - (T)KO - TKO
  3. Franco Michele - CFR (Cross Fight Radom) - Mkrtchyan Dawid - NLK (No Limits Kwidzyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Franco Michele - CFR (Cross Fight Radom) - Liszewski Filip - KTJ (KTJ MMA TEAM) - Czas walki: 2:41 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  5. Mkrtchyan Dawid - NLK (No Limits Kwidzyn) - Piwko Damian - ASWPK (Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego ) - Czas walki: 2:07 - (T)KO - KO
  6. Piwko Damian - ASWPK (Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego ) - Liszewski Filip - KTJ (KTJ MMA TEAM) - Czas walki: 1:01 - (T)KO - TKO

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Wieryszko Patryk - BH (Black Horse MMA Łomża ) - Klyszcz Patryk - FCB (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Zubrzycki Kacper - SP (Sportowe Puławy) - Karolak Bartosz - NLK (No Limits Kwidzyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Segiet Dominik - FCB (Fight Club Bytom .) - Mielcarz Rafał - BTW (Bad Moose Fight Club Łochów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Wieryszko Patryk - BH (Black Horse MMA Łomża ) - Zubrzycki Kacper - SP (Sportowe Puławy) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Mikulski Błażej - KWG (Klub Walki Grappler) - Lutyński Wiktor - BTS (Berserker's Team Suwałki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Kuczmarski Dawid - AO (Arrachion Olsztyn) - Segiet Dominik - FCB (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Wocial Dominik - KWG (Klub Walki Grappler) - Walczykiewicz Jakub - ZVŁ (Zenith Vera Łódź) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Wieryszko Patryk - BH (Black Horse MMA Łomża ) - Mikulski Błażej - KWG (Klub Walki Grappler) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Kuczmarski Dawid - AO (Arrachion Olsztyn) - Wocial Dominik - KWG (Klub Walki Grappler) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Wieryszko Patryk - BH (Black Horse MMA Łomża ) - Kuczmarski Dawid - AO (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  11. Wocial Dominik - KWG (Klub Walki Grappler) - Mikulski Błażej - KWG (Klub Walki Grappler) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Dzwonek Bartosz (Brak klubu) - Pyrdoł Szymon - FCB (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Dąbrowski Wiktor - LŻ (Ludus Żuromin) - Kowalczyk Kacper - KWG (Klub Walki Grappler) - Czas walki: 2:44 - Poddanie - balacha
  3. Dąbrowski Wiktor - LŻ (Ludus Żuromin) - Początko Dominik - F (Fightman) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Iracki Hubert - OW (Murowana Goślina Team ) - Dzwonek Bartosz (Brak klubu) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  5. Dąbrowski Wiktor - LŻ (Ludus Żuromin) - Iracki Hubert - OW (Murowana Goślina Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Początko Dominik - F (Fightman) - Dzwonek Bartosz (Brak klubu) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Adamyan Araik - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Stochmal Wiktor - SKKK (SK Kickboxing Kielce) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Cieślachowski Kacper - SŁ (Stal Łańcut Sekcja Sztuk Walki) - Wdowiński Bartosz (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Domeracki Leon - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Ślązak Kuba - GM (Klub Walki Grappler) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  4. Czajka Radosław - FSW (Fanatycy Sportów Walki) - Modzelewski Kamil - E (MMA Team Ełk) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  5. Komorowski Jakub - B (Fight Team MMA Brodnica) - Domeracki Leon - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Wieczorek Cyprian - RŚ (GB Spartan Team Chorzów) - Bielaś Wojciech - OFC (OLIMPUS FIGHT CLUB) - Czas walki: 3:39 - Poddanie - mataleo
  7. Leeske Dominik - GB (GB Spartan Team Chorzów) - Cieślachowski Kacper - SŁ (Stal Łańcut Sekcja Sztuk Walki) - Czas walki: 1:10 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  8. Feliksiak Kajetan - CW (Copacabana Warszawa) - Rzepka Mateusz - PTT (Poland Top Team) - Czas walki: 0:37 - Poddanie - taktarov
  9. Panna Krzysztof - F (Fightman) - Dmochowski Wiktor - FCO (Fight Academy Ostrołęka) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Wieczorek Cyprian - RŚ (GB Spartan Team Chorzów) - Kowalczyk Krystian - FCŁ (Fight Club Łomża ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  11. Panna Krzysztof - F (Fightman) - Komorowski Jakub - B (Fight Team MMA Brodnica) - Czas walki: 1:54 - Decyzja - balacha
  12. Kaźmierczak Jakub - ZVŁ (Zenith Vera Łódź) - Stachecki Rafał - NLK (No Limits Kwidzyn) - Czas walki: 1:42 - Poddanie - mataleo
  13. Leeske Dominik - GB (GB Spartan Team Chorzów) - Feliksiak Kajetan - CW (Copacabana Warszawa) - Czas walki: 0:48 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  14. Wieczorek Cyprian - RŚ (GB Spartan Team Chorzów) - Kaźmierczak Jakub - ZVŁ (Zenith Vera Łódź) - Czas walki: 3:20 - Poddanie - duszenie zza pleców
  15. Czajka Radosław - FSW (Fanatycy Sportów Walki) - Adamyan Araik - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Czas walki: 0:46 - (T)KO - TKO
  16. Wieczorek Cyprian - RŚ (GB Spartan Team Chorzów) - Panna Krzysztof - F (Fightman) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  17. Wieczorek Cyprian - RŚ (GB Spartan Team Chorzów) - Leeske Dominik - GB (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  18. Leeske Dominik - GB (GB Spartan Team Chorzów) - Czajka Radosław - FSW (Fanatycy Sportów Walki) - Czas walki: 3:48 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  19. Panna Krzysztof - F (Fightman) - Czajka Radosław - FSW (Fanatycy Sportów Walki) - Czas walki: 0:53 - Poddanie - duszenie zza pleców

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Kubiński Mikołaj -OFS (OLIMPUS FIGHT CLUB) - Raubo Jakub - KWG (Klub Walki Grappler) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Niedźwiedzki Dawid - ZG (MMA Team Ełk) - Kurusiewicz Oskar - CS (MMA Czarni Słupsk ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Gierczak Filip - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Biczyk Brajan - KWG (Klub Walki Grappler) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Łączkowski Kacper - MLA (MLA - Marcin Łazarz Academy) - Gracz Jakub - CS (MMA Czarni Słupsk ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Niedźwiedzki Dawid - ZG (MMA Team Ełk) - Chatys Łukasz - SKKK (SK Kickboxing Kielce) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Dziasek Paweł - FCB (Fight Club Bytom .) - Kaponkin Vadym - DDFC (Dragons Den Fight Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Gałażyn Jakub - BTS (Berserker's Team Suwałki) - Bartnicki Patryk - KWG (Klub Walki Grappler) - Czas walki: 3:53 - Poddanie - balacha
  8. Głażewski Mateusz - KBG (Vale Tudo Białystok) - Czapski Patryk - GM (Klub Walki Grappler) - Czas walki: 3:52 - Poddanie - balacha
  9. Strzelczyk Oskar - CS (MMA Czarni Słupsk ) - Nowaczyk Bartosz - SK (Shooters Konin) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  10. Dymiński Dominik - SCH (GB Spartan Team Chorzów) - Gałażyn Jakub - BTS (Berserker's Team Suwałki) - Czas walki: 0:28 - Poddanie - balacha
  11. Didaev Ilman - PTT (Poland Top Team) - Kubiński Mikołaj -OFS (OLIMPUS FIGHT CLUB) - Czas walki: 2:12 - Poddanie - mataleo
  12. Balko Mateusz - FCB (Fight Club Bytom .) - Głażewski Mateusz - KBG (Vale Tudo Białystok) - Czas walki: 1:53 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  13. Łączkowski Kacper - MLA (MLA - Marcin Łazarz Academy) - Didaev Usman - PTT (Poland Top Team) - Czas walki: 1:00 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  14. Fedokha Vladyslav - EGŁ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Strzelczyk Oskar - CS (MMA Czarni Słupsk ) - Czas walki: 1:50 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  15. Kaponkin Vadym - DDFC (Dragons Den Fight Club) - Perzanowski Robert - KWG (Klub Walki Grappler) - Czas walki: 0:39 - (T)KO - TKO
  16. Didaev Ilman - PTT (Poland Top Team) - Dymiński Dominik - SCH (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  17. Gierczak Filip - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Łączkowski Kacper - MLA (MLA - Marcin Łazarz Academy) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  18. Dziasek Paweł - FCB (Fight Club Bytom .) - Fedokha Vladyslav - EGŁ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  19. Balko Mateusz - FCB (Fight Club Bytom .) - Niedźwiedzki Dawid - ZG (MMA Team Ełk) - Czas walki: 3:22 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  20. Balko Mateusz - FCB (Fight Club Bytom .) - Didaev Ilman - PTT (Poland Top Team) - Czas walki: 2:53 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  21. Gierczak Filip - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Owczarzak Patryk - SCh (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  22. Gierczak Filip - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Dziasek Paweł - FCB (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 0:15 - Poddanie - mataleo
  23. Balko Mateusz - FCB (Fight Club Bytom .) - Gierczak Filip - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Czas walki: 2:27 - Poddanie - balacha
  24. Didaev Ilman - PTT (Poland Top Team) - Dziasek Paweł - FCB (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria OPEN

  1. Bujkowski Damian - BTS (Berserker's Team Suwałki) - Stępień Jakub - KK (Klincz Kielce) - Czas walki: 1:14 - (T)KO - TKO
  2. Bujkowski Damian - BTS (Berserker's Team Suwałki) - Kuchta Michał (Brak klubu) - Czas walki: 2:54 - Poddanie - balacha
  3. Chrapliwy Piotr - SFTL (Streffa Fight Team Lubin) - Marucha Mateusz - RGOW (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Czas walki: 1:40 - (T)KO - KO
  4. Kuchta Michał (Brak klubu) - Marucha Mateusz - RGOW (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Czas walki: 3:18 - (T)KO - TKO
  5. Bujkowski Damian - BTS (Berserker's Team Suwałki) - Chrapliwy Piotr - SFTL (Streffa Fight Team Lubin) - Czas walki: 0:28 - (T)KO - KO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Biesiadecki Piotr - ASWW (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Kosior Piotr - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Biesiadecki Piotr - ASWW (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Kubiak Norbert - AGT (Academia Gorila Tomaszów Maz.) - Czas walki: 1:56 - Poddanie - duszenie zza pleców
  3. Kosior Piotr - CFR (Cross Fight Radom) - Tukiendorf Roman - FB (Forca Brava ) - Czas walki: 2:55 - Poddanie - duszenie zza pleców
  4. Kryński Paweł (Brak klubu) - Kowalik Grzegorz - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Czas walki: 1:11 - Poddanie - anaconda
  5. Piórkowski Krzysztof (Brak klubu) - Bieszczak Michał (Brak klubu) - Czas walki: 0:18 - (T)KO - KO
  6. Kryński Paweł (Brak klubu) - Piórkowski Krzysztof (Brak klubu) - Czas walki: 0:06 - (T)KO - KO
  7. Biesiadecki Piotr - ASWW (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Kryński Paweł (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Kosior Piotr - CFR (Cross Fight Radom) - Piórkowski Krzysztof (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Antoniak Jakub - G (Gladio) - Volkau Ivan - BSMSW (Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki) - Czas walki: 3:50 - (T)KO - TKO
  2. Florczyk Marcin - CW (Hunter MMA) - Antoniak Jakub - G (Gladio) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Gajdziszewski Damian - OFC (OLIMPUS FIGHT CLUB) - Wołoczko Wojciech - G (Gladio) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Mucha Karol - SCC (Akademia Walki ) - Domian Daniel - PM (Predator MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Gadomski Kamil - FCŁ (SHARK TOP TEAM) - Kokoszka Paweł - KT (KOTWICA MMA TEAM) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  6. Chochel Michał - FB (Forca Brava ) - Juszkiewicz Piotr - TG (MMA Team Giżycko) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Gudelski Karol - GLKS (GLKS Nadarzyn) - Brdys Tomasz - DDFC (Dragons Den Fight Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Sikorski Bartłomiej - EGŁ (Eagle Gym Łódź) - Fiedorek Maciej (Berserker's Team Szczecin ) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  9. Józwowski Damian - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Grzeszczuk Piotr - DDFC (Dragons Den Fight Club) - Czas walki: 2:38 - Poddanie - duszenie zza pleców
  10. Józwowski Damian - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Florczyk Marcin - CW (Hunter MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  11. Gadomski Kamil - FCŁ (SHARK TOP TEAM) - Chochel Michał - FB (Forca Brava ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  12. Gudelski Karol - GLKS (GLKS Nadarzyn) - Sikorski Bartłomiej - EGŁ (Eagle Gym Łódź) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  13. Gudelski Karol - GLKS (GLKS Nadarzyn) - Gadomski Kamil - FCŁ (SHARK TOP TEAM) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  14. Mucha Karol - SCC (Akademia Walki ) - Gajdziszewski Damian - OFC (OLIMPUS FIGHT CLUB) - Czas walki: 0:38 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  15. Mucha Karol - SCC (Akademia Walki ) - Józwowski Damian - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  16. Gudelski Karol - GLKS (GLKS Nadarzyn) - Mucha Karol - SCC (Akademia Walki ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  17. Kokoszka Paweł - KT (KOTWICA MMA TEAM) - Spasowicz Arkadiusz - G (Gladio) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  18. Gadomski Kamil - FCŁ (SHARK TOP TEAM) - Józwowski Damian - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Jarek Oskar - NLK (No Limits Kwidzyn) - Cichy Paweł - ASWP (Akademia Sportów Walki Pisz) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Błaziak Marcin - G (Gladio) - Grosicki Krzysztof - ASSW (Aligatores Warszawa) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  3. Karnowski Eryk - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Jaszczura Jakub - AG (Tomaszowska Akademia Sztuk Walki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Guziewicz Łukasz - KSW (KSW Cross Fight Gym) - Masiak Karol (MMA Team Giżycko) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Rybski Paweł - CFR (Cross Fight Radom) - Kowalczyk Bartosz - KK (Klincz Kielce) - Czas walki: 2:26 - Poddanie - duszenie
  6. Begier Eryk - NLK (No Limits Kwidzyn) - Spychalski Dominik - MLA (MLA - Marcin Łazarz Academy) - Czas walki: 2:38 - Poddanie - duszenie trójkątne
  7. Wojda Wojciech - DDFC (Dragons Den Fight Club) - Witta Patryk - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Czas walki: 1:28 - Poddanie - duszenie zza pleców
  8. Rubaj Dawid - AG (Academia Gorila) - Śmigacz Krzysztof (Brak klubu) - Czas walki: 1:58 - Poddanie - duszenie trójkątne
  9. Rybski Paweł - CFR (Cross Fight Radom) - Karnowski Eryk - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Begier Eryk - NLK (No Limits Kwidzyn) - Rubaj Bartłomiej - AG (Academia Gorila Tomaszów Maz.) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  11. Błaziak Marcin - G (Gladio) - Jarek Oskar - NLK (No Limits Kwidzyn) - Czas walki: 3:52 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  12. Rubaj Bartłomiej - AG (Academia Gorila Tomaszów Maz.) - Guziewicz Łukasz - KSW (KSW Cross Fight Gym) - Czas walki: 2:22 - Poddanie - duszenie trójkątne
  13. Błaziak Marcin - G (Gladio) - Rybski Paweł - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 1:47 - Poddanie - duszenie trójkątne
  14. Begier Eryk - NLK (No Limits Kwidzyn) - Wojda Wojciech - DDFC (Dragons Den Fight Club) - Czas walki: 0:52 - (T)KO - KO
  15. Rybski Paweł - CFR (Cross Fight Radom) - Rubaj Bartłomiej - AG (Academia Gorila Tomaszów Maz.) - Czas walki: 1:31 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma
  16. Błaziak Marcin - G (Gladio) - Begier Eryk - NLK (No Limits Kwidzyn) - Czas walki: 3:46 - Poddanie - duszenie zza pleców

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Niewiński Szymon - BTS (Berserker's Team Suwałki) - Ratyńczuk Hubert - F&F (Fit&Fun MMA Team) - Czas walki: 1:49 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma
  2. Bębacz Jakub - SKKK (SK Kickboxing Kielce) - Orzymkowski Maksymilian - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Czas walki: 3:08 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Chernyh Roman (Fit&Fun MMA Team) - Kowalski Patryk - H (Hunter MMA) - Czas walki: 3:01 - (T)KO - TKO
  4. Piwowar Marcin - SKK (SK Kickboxing Kielce) - Tomaszewski Kamil (Brak klubu) - Czas walki: 2:38 - (T)KO - TKO
  5. Chernyh Roman (Fit&Fun MMA Team) - Bal Patryk - KK (Klincz Kielce) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Piwowar Marcin - SKK (SK Kickboxing Kielce) - Ebertowski Krystian - MBG (Mighty Bulls Gdynia) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Bębacz Jakub - SKKK (SK Kickboxing Kielce) - Grzyb Marcin - NLK (No Limits Kwidzyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Domek Daniel - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Niewiński Szymon - BTS (Berserker's Team Suwałki) - Czas walki: 3:22 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma
  9. Piwowar Marcin - SKK (SK Kickboxing Kielce) - Chernyh Roman (Fit&Fun MMA Team) - Czas walki: 3:49 - Poddanie - duszenie trójkątne
  10. Domek Daniel - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Bębacz Jakub - SKKK (SK Kickboxing Kielce) - Czas walki: 1:58 - Poddanie - duszenie trójkątne
  11. Bębacz Jakub - SKKK (SK Kickboxing Kielce) - Chernyh Roman (Fit&Fun MMA Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  12. Domek Daniel - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Piwowar Marcin - SKK (SK Kickboxing Kielce) - Czas walki: 1:42 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Jagła Patryk - CS (MMA Czarni Słupsk ) - Bek Kacper - FB (Forca Brava ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Miler Kamil - OT (Octagon Team ) - Dybowski Tomasz - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Zych Piotr - SKKK (SK Kickboxing Kielce) - Gromelski Jakub - FTM (Fighters Team Mrągowo) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Kasumov Ibragim - BSMSW (Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki) - Dowgiałło Dawid - CSP (MMA Team Giżycko) - Czas walki: 2:57 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  5. Miler Kamil - OT (Octagon Team ) - Jagła Patryk - CS (MMA Czarni Słupsk ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Zych Piotr - SKKK (SK Kickboxing Kielce) - Kasumov Ibragim - BSMSW (Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  7. Zych Piotr - SKKK (SK Kickboxing Kielce) - Miler Kamil - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Kasumov Ibragim - BSMSW (Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki) - Jagła Patryk - CS (MMA Czarni Słupsk ) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Abdulkadyrov Muslim - NLK (No Limits Kwidzyn) - Okoń Eryk - SKKK (SK Kickboxing Kielce) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Caban Sebastian - AGT (Academia Gorila Tomaszów Maz.) - Tasarek Michał - RGOW (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Grochalski Wiktor - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Wiśniowski Kamil - AKS (AKS Wrestler ) - Czas walki: 2:09 - (T)KO - TKO
  4. Abdulkadyrov Muslim - NLK (No Limits Kwidzyn) - Winiiecki Piotr - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Czas walki: 2:47 - Poddanie - duszenie zza pleców
  5. Caban Sebastian - AGT (Academia Gorila Tomaszów Maz.) - Grochalski Wiktor - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Czas walki: 1:45 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  6. Grochalski Wiktor - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Winiiecki Piotr - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  7. Caban Sebastian - AGT (Academia Gorila Tomaszów Maz.) - Abdulkadyrov Muslim - NLK (No Limits Kwidzyn) - Czas walki: 0:52 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  8. Winiiecki Piotr - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Grabowski Joachim - BT_ (MMA & BOXING "BULDOG" TEAM) - Czas walki: 1:49 - (T)KO - TKO

Formuła master - kategoria mężczyźni do 88 kg

  1. Grela Jacek - SŁ (Shark Łódź) - Bortkiewicz Andrzej - TG (MMA Team Giżycko) - Czas walki: 0:32 - Poddanie - kimura
  2. Kosiński Rafał - AO (Arrachion Olsztyn) - Bortkiewicz Andrzej - TG (MMA Team Giżycko) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Grela Jacek - SŁ (Shark Łódź) - Kosiński Rafał - AO (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 1:38 - Decyzja - TKO

Formuła master - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Bilski Łukasz - MSFG (Marga SFG Radom ) - Raban Łukasz - VTB (Vale Tudo Białystok) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
Walki kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety +66 kg

  1. Fornal Lara (Academia Gorila Żyrardów) - Pilawka Agata - FB (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Czas walki: 3:44 - Poddanie - duszenie zza pleców

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 66 kg

  1. Pilawka Agata - FB (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Wasiluk Agata - GDB (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Czas walki: 3:00 - (T)KO - TKO
  2. Jóźwiak Sara - AZP (Ankos MMA) - Pilawka Agata - FB (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Czas walki: 1:34 - Poddanie - klucz na rękę

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 66 kg

  1. Małyska Angelika - G (Gladio Niemce) - Wasiluk Agata - GDB (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 57 kg

  1. Wiśniewska Paulina - O (MMA Team Ostróda) - Kwiatkowska Agnieszka - NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Wiśniewska Paulina - O (MMA Team Ostróda) - Leska Magdalena - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Czas walki: 0:24 - Poddanie - duszenie zza pleców
  3. Siemieniuk Justyna - NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Rucińska Karolina - CW (Copacabana Warszawa) - Czas walki: 0:38 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  4. Wiśniewska Paulina - O (MMA Team Ostróda) - Siemieniuk Justyna - NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Leska Magdalena - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Rucińska Karolina - CW (Copacabana Warszawa) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Jóźwiak Sara - AZP (Ankos MMA) - Małyska Angelika - G (Gladio Niemce) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria kobiety +57 kg

  1. Steczkowska Dominika - FCŁ (Fight Club Łomża ) - Bąk Aleksandra - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Steczkowska Dominika - FCŁ (Fight Club Łomża ) - Chachaj Martyna - G (Gladio) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria kobiety do 57 kg

  1. Kalinowska Alicja - LŻ (Ludus Żuromin) - Papaj Karina - SFTL (OBAMMA Fight Team) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Stępień Blanka - OT (Octagon Team ) - Papaj Karina - SFTL (OBAMMA Fight Team) - Czas walki: 1:39 - Poddanie - balacha
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów