Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 87 kg

  1. Kęsik Cezariusz (Puławy Koks Gym) - Flejmer Rajmund (Herkules Łęczna) - Czas walki: 2:00 - (T)KO - TKO
  2. Kęsik Cezariusz (Puławy Koks Gym) - Białas Mariusz (Gladio) - Czas walki: 4:55 - Poddanie - Balacha

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Nebeling Tomasz (Forma-gym Lublin) - Bartosik Marcin (Eko Różanka Drysdale JJ Włodawa) - Czas walki: 0:35 - Poddanie - skrętówka
  2. Bartosik Marcin (Eko Różanka Drysdale JJ Włodawa) - Próchniak Kamil (Puławy Koks Gym) - Czas walki: 4:00 - (T)KO
  3. Próchniak Kamil (Puławy Koks Gym) - Nebeling Tomasz (Forma-gym Lublin) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 96 kg

  1. Wysokiński Rafał (Brak klubu) - Flis Michał (MKS Kalina Lublin ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kijańczuk Rafał MKS S Ch. (Brak klubu) - Flis Patryk (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 0:22 - (T)KO - TKO
  3. Kijańczuk Rafał MKS S Ch. (Brak klubu) - Abdullakh Salamov (Hunter MMA) - Czas walki: 4:00+1:00 - (T)KO - KO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 87 kg

  1. Mizio Jakub (MKS SAMBO CHEŁM ) - Burdan Mateusz (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Kazubiński Damian (MKS SAMBO CHEŁM ) - Kuna Konrad (Gladio) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  2. Sanecki Rafał (Okniński Biała Podlaska) - Dżus Vitalij (FABRYKA SPORTU CHEŁM) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Skwarek Mariusz (Okniński Biała Podlaska) - Czajkowski Alan (Puławy Koks Gym) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Korycki Andrzej (Puławy Koks Gym) - Włodarczyk Adrian (Gladio) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Kazubiński Damian (MKS SAMBO CHEŁM ) - Kołcz Robert (Puławy Koks Gym) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  6. Dżus Vitalij (FABRYKA SPORTU CHEŁM) - Kępka Michał (Gladio) - Czas walki: 1:40 - Poddanie - dźwignia na stopę
  7. Włodarczyk Adrian (Gladio) - Kowalczuk Marcin (Herkules Łęczna) - Czas walki: 2:17 - Poddanie - Duszenie Trójkątne
  8. Sanecki Rafał (Okniński Biała Podlaska) - Korycki Andrzej (Puławy Koks Gym) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Skwarek Mariusz (Okniński Biała Podlaska) - Kazubiński Damian (MKS SAMBO CHEŁM ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Korycki Andrzej (Puławy Koks Gym) - Kazubiński Damian (MKS SAMBO CHEŁM ) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  11. Sanecki Rafał (Okniński Biała Podlaska) - Skwarek Mariusz (Okniński Biała Podlaska) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Adamiuk Damian (Eko Różanka Drysdale JJ Włodawa) - Kupczak Wojciech (Gladio) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Frącek Paweł (Gladio) - Smolak Mateusz (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Matej Mikołaj (Herkules Łęczna) - Chmielewski Przemysław (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  4. Kur Tomasz (Gladio) - Gałat Rafał FGL (Forma-gym Lublin) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  5. Adamiuk Damian (Eko Różanka Drysdale JJ Włodawa) - Duda Kamil (Forma-gym Lublin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Frącek Paweł (Gladio) - Włoszek Dawid (Okniński Biała Podlaska) - Czas walki: 0:42 - Poddanie - dźwignia na stopę
  7. Kur Tomasz (Gladio) - Matej Mikołaj (Herkules Łęczna) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Frącek Paweł (Gladio) - Kur Tomasz (Gladio) - Czas walki: 0:55 - Poddanie - mataleo
  9. Adamiuk Damian (Eko Różanka Drysdale JJ Włodawa) - Matej Mikołaj (Herkules Łęczna) - Czas walki: 4:00 - Walkower - kontuzja
  10. Adamiuk Damian (Eko Różanka Drysdale JJ Włodawa) - Frącek Paweł (Gladio) - Czas walki: 2:12 - Dyskwalifikacja - dyskwalifikacja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 67 kg

  1. Wiśniewski Norbert (Copacabana Warszawa) - Oleksiejuk Piotr (MKS SAMBO CHEŁM ) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  2. Pień Tymoteusz (Gladio) - Szabała Marcin (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 3:38 - Poddanie - Duszenie zza pleców
  3. Pień Tymoteusz (Gladio) - Wiśniewski Norbert (Copacabana Warszawa) - Czas walki: 1:00 - Poddanie - Gilotyna
  4. Szabała Marcin (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Oleksiejuk Piotr (MKS SAMBO CHEŁM ) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 62 kg

  1. Wojtysiak Konrad (Okniński Biała Podlaska) - Wojtczuk Mateusz (Gladio) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Wojtysiak Konrad (Okniński Biała Podlaska) - Panasiuk Premysław (SIGNUM Biała Podlaska) - Czas walki: 2:00 - Poddanie - Balacha
  3. Molenda Adrian (FABRYKA SPORTU CHEŁM) - Pawlukowski Eliasz (Okniński Biała Podlaska) - Czas walki: 0:33 - Poddanie - Gilotyna
  4. Wojtczuk Mateusz (Gladio) - Pawlukowski Eliasz (Okniński Biała Podlaska) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  5. Molenda Adrian (FABRYKA SPORTU CHEŁM) - Wojtysiak Konrad (Okniński Biała Podlaska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Zaniewicz Adrian (Okniński Biała Podlaska) - Swatek Damian (MKS SAMBO CHEŁM ) - Czas walki: 2:45 - Poddanie - Balacha
  2. Zaniewicz Adrian (Okniński Biała Podlaska) - Semeniuk Rafał (Puławy Koks Gym) - Czas walki: 0:41 - Poddanie - Gilotyna
  3. Semeniuk Rafał (Puławy Koks Gym) - Swatek Damian (MKS SAMBO CHEŁM ) - Czas walki: 2:12 - Poddanie - Balacha

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Pyszniak Bartosz (Alliance) - Połowski Artur (Puławy Koks Gym) - Czas walki: 0:33 - (T)KO - TKO
  2. Just Kacper (Okniński Biała Podlaska) - Matysek Kamil (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 4:00 - Walkower - walkower
  3. Chojnacki Michał (SPARTA PIONKI ) - Niewiadomski Sebastian (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Just Kacper (Okniński Biała Podlaska) - Pyszniak Bartosz (Alliance) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Bielecki Damian (Gladio) - Marciniak Sebastian (MKS SAMBO CHEŁM ) - Czas walki: 1:33 - Poddanie - chicken
  6. Just Kacper (Okniński Biała Podlaska) - Bielecki Damian (Gladio) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 67 kg

  1. Witkowski Kamil (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Broński Igor (SPARTA PIONKI ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Żak Adrian (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Mazur Marcin (Okniński Biała Podlaska) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  3. Semeniuk Patryk (Puławy Koks Gym) - Śliwa Łukasz (Kudo Zamość) - Czas walki: 1:34 - Poddanie - chicken
  4. Borchashvili Kemran Gladio (Abrat Team MMA) - Sobczuk Damian (FABRYKA SPORTU CHEŁM) - Czas walki: 1:55 - Poddanie - Duszenie Trójkątne nogami
  5. Borchashvili Kemran Gladio (Abrat Team MMA) - Semeniuk Patryk (Puławy Koks Gym) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Semeniuk Patryk (Puławy Koks Gym) - Witkowski Kamil (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 4+0,49 - Poddanie - klucz
  7. Żak Adrian (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Witkowski Kamil (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 62 kg

  1. Mazurek Szymon (Gladio) - Dywański Jarosław (MKS SAMBO CHEŁM ) - Czas walki: 2:30 - Poddanie - Gilotyna
  2. Mazurek Szymon (Gladio) - Dzido Artur (Brak klubu) - Czas walki: 2:15 - Poddanie - Balacha
  3. Oleksiejczuk Czarek (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Szaruga Paweł (MKS SAMBO CHEŁM ) - Czas walki: 1:04 - Poddanie - Gilotyna
  4. Jakubowski Wiktor (Herkules Łęczna) - Mandziński Mateusz (MKS SAMBO CHEŁM ) - Czas walki: 3:03 - Poddanie - Balacha
  5. Ptasiński Robert (Okniński Biała Podlaska) - Wojtowicz Kacper (Brak klubu) - Czas walki: 0:49 - (T)KO - TKO
  6. Ptasiński Robert (Okniński Biała Podlaska) - Oleksiejczuk Czarek (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Oleksiejczuk Czarek (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Mazurek Szymon (Gladio) - Czas walki: 1:06 - Poddanie - Gilotyna
  8. Mazurek Szymon (Gladio) - Jakubowski Wiktor (Herkules Łęczna) - Czas walki: 3:00 - Poddanie - Duszenie Trójkątne

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria mężczyźni do 65 kg

  1. Kasprzak Grzegorz (Alliance) - Kulig Bartosz (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Grzeluk Marceli (MKS Kalina Lublin ) - Krawczyk Tomasz (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 2:23 - Poddanie - Gilotyna
  3. Kasprzak Grzegorz (Alliance) - Grzeluk Marceli (MKS Kalina Lublin ) - Czas walki: 0:35 - Poddanie - Duszenie zza pleców
  4. Abramik Kamil (FABRYKA SPORTU CHEŁM) - Kulig Bartosz (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

  1. Kowalik Michał (Puławy Koks Gym) - Nagórski Bartłomiej (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Nagórski Bartłomiej (Brak klubu) - Ozga Jakub (SPARTA PIONKI ) - Czas walki: 1:29 - Poddanie - Balacha

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria mężczyźni do 87 kg

  1. Dereszewski Igor (Gladio) - Gałęza Dominik (MKS SAMBO CHEŁM ) - Czas walki: 2:49 - Poddanie - anakonda
  2. Podsiadły Paweł (SPARTA PIONKI ) - Wójcik Łukasz (MKS SAMBO CHEŁM ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Skrzyński Piotr (SPARTA PIONKI ) - Stańkowski Adrian (MKS SAMBO CHEŁM ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Łuczka Kamil (MKS SAMBO CHEŁM ) - Bekacz Andrzej (MKS Kalina Lublin ) - Czas walki: 1:06 - Poddanie - klucz na rękę
  5. Łuczka Kamil (MKS SAMBO CHEŁM ) - Skrzyński Piotr (SPARTA PIONKI ) - Czas walki: 1:50 - Poddanie - Balacha
  6. Kielich Mateusz (SPARTA PIONKI ) - Dereszewski Igor (Gladio) - Czas walki: 4:00 - Walkower - walkower
  7. Podsiadły Paweł (SPARTA PIONKI ) - Skrzyński Piotr (SPARTA PIONKI ) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  8. Łuczka Kamil (MKS SAMBO CHEŁM ) - Kielich Mateusz (SPARTA PIONKI ) - Czas walki: 2:52 - Poddanie - Duszenie Trójkątne nogami
  9. Kielich Mateusz (SPARTA PIONKI ) - Podsiadły Paweł (SPARTA PIONKI ) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Konder Sylwester (Puławy Koks Gym) - Kot Marcin (MKS SAMBO CHEŁM ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Semeniuk Krzysztof (MKS SAMBO CHEŁM ) - Kułakowski Michał (Gladio) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  3. Kowalik Michał (Puławy Koks Gym) - Ozga Jakub (SPARTA PIONKI ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Derlatka Grzegorz (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Towarnicki Marcin (Fenix Warszawa ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Bruszczak Alan (Armia Dęblin) - Semeniuk Krzysztof (MKS SAMBO CHEŁM ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Kozakowski Adrian (MKS Kalina Lublin ) - Derkacz Adam (Stowarzyszenie Clipeus Arma) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Kozakowski Adrian (MKS Kalina Lublin ) - Bruszczak Alan (Armia Dęblin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Konder Sylwester (Puławy Koks Gym) - Mielnicki Krzysztof (MKS Kalina Lublin ) - Czas walki: 3:03 - Poddanie - mataleo
  9. Derlatka Grzegorz (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Kozakowski Adrian (MKS Kalina Lublin ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Derlatka Grzegorz (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Konder Sylwester (Puławy Koks Gym) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  11. Bruszczak Alan (Armia Dęblin) - Konder Sylwester (Puławy Koks Gym) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Kargul Patryk (MKS SAMBO CHEŁM ) - Wołoszyn Patryk - AG (SPARTA PIONKI ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Wawrzyniec Moskwa (Brak klubu) - Zawistowski Kamil (MKS SAMBO CHEŁM ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Kijek Michał (MKS SAMBO CHEŁM ) - Napora Paweł (Gladio) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Przepiórka Patryk (SPARTA PIONKI ) - Błaszczuk Kamil (MKS SAMBO CHEŁM ) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  5. Żukiewicz Piotr (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Stasiuk Zenon (MKS SAMBO CHEŁM ) - Czas walki: 3:21 - Decyzja - Balacha
  6. Nowosad Albert (MKS SAMBO CHEŁM ) - Czajkowski Adam (Armia Dęblin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Tsikhesashvili Sulkhan (Gladio) - Osmoła Mateusz (MKS SAMBO CHEŁM ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Matysek Kamil (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Wojciechowski Kamil (Spartakus Team Zakopane) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  9. Potocki Daniel (Puławy Koks Gym) - Kucharski Karol (MKS SAMBO CHEŁM ) - Czas walki: 3:50 - Poddanie - mataleo
  10. Towarnicki Marcin (Fenix Warszawa ) - Podgórski Jarosław (MKS SAMBO CHEŁM ) - Czas walki: 1:47 - (T)KO - RSC
  11. Wawrzyniec Moskwa (Brak klubu) - Kargul Patryk (MKS SAMBO CHEŁM ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  12. Tsikhesashvili Sulkhan (Gladio) - Żukiewicz Piotr (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  13. Tsikhesashvili Sulkhan (Gladio) - Wawrzyniec Moskwa (Brak klubu) - Czas walki: 1:50 - (T)KO - KO
  14. Wawrzyniec Moskwa (Brak klubu) - Potocki Daniel (Puławy Koks Gym) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  15. Potocki Daniel (Puławy Koks Gym) - Żukiewicz Piotr (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 1:28 - Poddanie - Balacha
  16. Potocki Daniel (Puławy Koks Gym) - Kijek Michał (MKS SAMBO CHEŁM ) - Czas walki: 2:10 - Poddanie - Balacha
Walki kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do57 kg

  1. Majewska Anna (Dragon Fight Club Sochaczew) - Szlendak Katarzyna (MKS SAMBO CHEŁM ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 55Kg

  1. Tkhorevska Olena (Okniński Biała Podlaska) - Prucnal Roksana (MKS SAMBO CHEŁM ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów