Ranking zawodników

  1. Pietrykowski Łukasz (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) 3 - 0
  2. Lotta Hubert (Ankos MMA) 3 - 0
  3. Radkiewicz Robert (Walka Gniezno) 3 - 0
  4. Surmaj Aramis (Berserkers Team Stargard ) 3 - 0
  5. Wabno Grzegorz (Rio Grappling Club Zielona Góra) 3 - 0
  6. Jańczuk Przemysław (Berserkers Team Stargard ) 3 - 1
  7. Ciesielski Jakub (Berserkers Team Stargard ) 3 - 1
  8. Dzinowagis Konrad (Przemol Boxing Team) 3 - 1
  9. Dzwoniarek Przemysław (MMA Orzeł Namysłów) 2 - 0
  10. Celka Arkadiusz (Czerwony Smok Poznań) 2 - 0
  11. Maliński Adrian Pretorian Gorzów Wlkp. (KS Pretorian Gorzów Wlkp.) 2 - 0
  12. Wiśniewski Patryk - ChKT (Brak klubu) 2 - 0
  13. Antkowiak Mikołaj (Panteon Mistrzów MMA Poznań) 2 - 0
  14. Kozicz Adrian (Gold Team Polska) 2 - 0
  15. Robak Łukasz (Fightman) 2 - 0
  16. Imbierski Tobiasz (Ju Jitsu Kobudo Lubsko) 2 - 0
  17. Szczepaniak Oskar (CHECKMAT KOCH TEAM) 2 - 1
  18. Jankowiak Krzysztof (No Limits Janikowo) 2 - 1
  19. Litwiniec Wojciech (Pankration Poznań) 2 - 1
  20. Kulbarsz Paweł (Fight Academy Stargard ) 2 - 1
  21. Kajszczak Jakub (Brak klubu) 2 - 1
  22. Rezler Eryk (Pankration Poznań) 2 - 1
  23. Piński Kuba (Berserkers Team Białogard) 2 - 1
  24. Sowa Krzysztof - BTB (AKS Grappling Białogard) 2 - 1
  25. Rogacki Dawid (Warszawskie Centrum Atletyki) 2 - 1
  26. Górski Piotr (Pretorian Gorzów Wlkp) 2 - 2
  27. Nowak Dawid (Formma GYM Wadowice) 1 - 0
  28. Trytek Patryk (Berserkers Team Stargard ) 1 - 0
  29. Kraska Kamil (Rio Grappling Ostrów Wlkp) 1 - 0
  30. Piwowarczyk Mariusz (SKK Boxing Kielce) 1 - 0
  31. Frankowski Radosław (Kohorta Poznań) 1 - 0
  32. Głód Bartłomiej (MMA Orzeł Namysłów) 1 - 0
  33. Kotowski Adrian (Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza) 1 - 0
  34. Chudzik Ireneusz (Walka Gniezno) 1 - 0
  35. Roszkiewicz Brian (Berserkers Team Stargard ) 1 - 0
  36. Oniszczuk Kamil (Oniszczuk Team) 1 - 0
  37. Przybylski Dawid - DP (MMA Devil Poznań) 1 - 1
  38. Foder Piort (Berserkers Team Stargard ) 1 - 1
  39. Kobiera Dawid (No Limits Janikowo) 1 - 1
  40. Kotowski Krzysztof (Forca Brava Gold Team Polska) 1 - 1
  41. Osiński Jakub (Walka Gniezno) 1 - 1
  42. Kutreba Bartosz (MMA Orzeł Namysłów) 1 - 1
  43. Węgrzyn Norbert (Juggernaut Gold Team) 1 - 1
  44. Wieczorek Mateusz (Gold Team Polska.) 1 - 1
  45. Rybak Mateusz (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) 1 - 1
  46. Hanuszkiewicz Jakub (Pankration Poznań) 1 - 1
  47. Walczak Mariusz (Shooters Konin) 1 - 1
  48. Koziorzębski Łukasz (Rio Grappling Club Wrocław) 1 - 2
  49. Surmaj Damian (Berserkers Team Stargard ) 1 - 2
  50. Kowalczuk Krystian (Brak klubu) 1 - 2
  51. Jączek Kamil (Gold Team Polska) 0 - 1
  52. Ignasiak Łukasz (Rio Grappling Club Krotoszyn) 0 - 1
  53. Mikołajczyk Krystian (Pretorian Gorzów Wlkp) 0 - 1
  54. Katowicz Adrian (Przemol Boxing Team) 0 - 1
  55. Kaczmarek Adam (MMA Devil Poznań) 0 - 1
  56. Trzciński Zbigniew (Szczerek Fight Team Kołobrzeg) 0 - 1
  57. Koska Michał MMA Devil Poznań (MMA Devil Poznań) 0 - 1
  58. Fliszewski Tomasz (Pankration Poznań) 0 - 1
  59. Wysocki Dawid (Przemol Boxing Team) 0 - 1
  60. Pawlak Mateusz (Ankos MMA) 0 - 1
  61. Napierajczyk Sebastian (Berserkers Team Stargard ) 0 - 1
  62. Skoneczny Marcin (Berserkers Team Stargard ) 0 - 1
  63. Stawik Tomasz (Gold Team Polska) 0 - 1
  64. Stasiaczek-Drewicz Mikołaj (Czerwony Smok Poznań) 0 - 1
  65. Bronkowski Konrad (MMA Orzeł Namysłów) 0 - 1
  66. Kucharski Seweryn (Przemol Boxing Team) 0 - 1
  67. Stelmaszyk Denis (Ankos MMA) 0 - 1
  68. Róg Gerhard (MMA Devil Poznań) 0 - 1
  69. Adamczyk Tomasz (Pretorian Gorzów Wlkp) 0 - 1
  70. Litwiniec Bartosz (Pankration Poznań) 0 - 1
  71. Kazuś Tomasz (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) 0 - 1
  72. Szejna Miłosz (Walka Gniezno) 0 - 1
  73. Piwowarczyk Tymoteusz (MMA Devil Poznań) 0 - 1
  74. Słowiński Filip (Fight Academy Stargard ) 0 - 1
  75. Wiśniewski Marcin (ASW Black Panther Bydgoszcz) 0 - 1
  76. Kowalczyk Damian (Kohorta Poznań) 0 - 1
  77. Zawadziński Kacper (Berserkers Team Stargard ) 0 - 1
  78. Bielski Przemysław (Fight Academy Stargard ) 0 - 1
  79. Morgiel Patryk (Rio Grappling Ostrów Wlkp) 0 - 1
  80. Iwaszkowski Dawid (Spartan Knurów ) 0 - 1
  81. Szalczyk Dominik (MMA Devil Poznań) 0 - 1
  82. Róg Paweł (Spartakus Mielec) 0 - 1
  83. Ostolski Aleksander (Ko.Ka Sport) 0 - 1
  84. Nahrebny Paweł (MMA Orzeł Namysłów) 0 - 1
  85. Lichodziejewski Michał (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) 0 - 1
  86. Skierkowski Dastin (Brak klubu) 0 - 2
  87. Małecki Ariel (Fight Team MMA Brodnica) 0 - 2
  88. Słupski Franek (Pankration Poznań) 0 - 2
  89. Grabia Adrian (Rio Grappling Club Wrocław) 0 - 2
  90. Szajstek Bartosz (Ko.Ka Sport) 0 - 2
  91. Piotrowicz Zbigniew (Panteon Mistrzów MMA Poznań) 0 - 2
  92. Romański Dawid (AKS Grappling Białogard) 0 - 2
  93. Kaska Cezary (Brak klubu) 0 - 2
  94. Tomczak Kacper (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) 0 - 2
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów