Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Nowak Dawid (Formma GYM Wadowice) - Nahrebny Paweł (MMA Orzeł Namysłów) - Czas walki: 4:40 - Poddanie

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Imbierski Tobiasz (Ju Jitsu Kobudo Lubsko) - Wieczorek Mateusz (Gold Team Polska.) - Czas walki: 5:00+3:00 - Decyzja
  2. Głód Bartłomiej (MMA Orzeł Namysłów) - Szalczyk Dominik (MMA Devil Poznań) - Czas walki: 5:00+2:29 - (T)KO

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Imbierski Tobiasz (Ju Jitsu Kobudo Lubsko) - Romański Dawid (AKS Grappling Białogard) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  2. Wieczorek Mateusz (Gold Team Polska.) - Romański Dawid (AKS Grappling Białogard) - Czas walki: 5:00+3:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Rybak Mateusz (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) - Małecki Ariel (Fight Team MMA Brodnica) - Czas walki: 3:42 - Poddanie - Mataleo
  2. Celka Arkadiusz (Czerwony Smok Poznań) - Piwowarczyk Tymoteusz (MMA Devil Poznań) - Czas walki: 3:20 - (T)KO
  3. Celka Arkadiusz (Czerwony Smok Poznań) - Rybak Mateusz (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Piwowarczyk Mariusz (SKK Boxing Kielce) - Małecki Ariel (Fight Team MMA Brodnica) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Oniszczuk Kamil (Oniszczuk Team) - Kowalczyk Damian (Kohorta Poznań) - Czas walki: 1:51 - (T)KO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Litwiniec Wojciech (Pankration Poznań) - Lichodziejewski Michał (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Rogacki Dawid (Warszawskie Centrum Atletyki) - Stasiaczek-Drewicz Mikołaj (Czerwony Smok Poznań) - Czas walki: 3:14 - Poddanie - Duszenie trójkątne nogami
  3. Kozicz Adrian (Gold Team Polska) - Rogacki Dawid (Warszawskie Centrum Atletyki) - Czas walki: 2:58 - Poddanie
  4. Litwiniec Wojciech (Pankration Poznań) - Słupski Franek (Pankration Poznań) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  5. Kozicz Adrian (Gold Team Polska) - Litwiniec Wojciech (Pankration Poznań) - Czas walki: 1:16 - Poddanie - Duszenie trójkątne nogami
  6. Rogacki Dawid (Warszawskie Centrum Atletyki) - Słupski Franek (Pankration Poznań) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Frankowski Radosław (Kohorta Poznań) - Stawik Tomasz (Gold Team Polska) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Foder Piort (Berserkers Team Stargard ) - Hanuszkiewicz Jakub (Pankration Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Maliński Adrian Pretorian Gorzów Wlkp. (KS Pretorian Gorzów Wlkp.) - Tomczak Kacper (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) - Czas walki: 3:14 - Poddanie
  3. Hanuszkiewicz Jakub (Pankration Poznań) - Tomczak Kacper (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Maliński Adrian Pretorian Gorzów Wlkp. (KS Pretorian Gorzów Wlkp.) - Foder Piort (Berserkers Team Stargard ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Węgrzyn Norbert (Juggernaut Gold Team) - Kaczmarek Adam (MMA Devil Poznań) - Czas walki: 1:55 - Poddanie - Duszenie zza pleców

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Kraska Kamil (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Słowiński Filip (Fight Academy Stargard ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Kajszczak Jakub (Brak klubu) - Iwaszkowski Dawid (Spartan Knurów ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kajszczak Jakub (Brak klubu) - Róg Gerhard (MMA Devil Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Osiński Jakub (Walka Gniezno) - Róg Paweł (Spartakus Mielec) - Czas walki: 1:46 - Poddanie - Trójkąt nogami
  4. Wiśniewski Patryk - ChKT (Brak klubu) - Osiński Jakub (Walka Gniezno) - Czas walki: 1:27 - Poddanie - Balacha
  5. Wiśniewski Patryk - ChKT (Brak klubu) - Kajszczak Jakub (Brak klubu) - Czas walki: 3:54 - (T)KO - KO

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Roszkiewicz Brian (Berserkers Team Stargard ) - Napierajczyk Sebastian (Berserkers Team Stargard ) - Czas walki: 2:28 - Poddanie - Duszenie zza pleców

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Piński Kuba (Berserkers Team Białogard) - Mikołajczyk Krystian (Pretorian Gorzów Wlkp) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Szczepaniak Oskar (CHECKMAT KOCH TEAM) - Stelmaszyk Denis (Ankos Zapasy Poznań ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Piński Kuba (Berserkers Team Białogard) - Surmaj Damian (Berserkers Team Stargard ) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  4. Lotta Hubert (Ankos Zapasy Poznań ) - Szejna Miłosz (Walka Gniezno) - Czas walki: 0:35 - Poddanie - Duszenie gilotynowe
  5. Kulbarsz Paweł (Fight Academy Stargard ) - Kaska Cezary (Brak klubu) - Czas walki: 1:04 - Poddanie - Duszenie zza pleców
  6. Lotta Hubert (Ankos Zapasy Poznań ) - Piński Kuba (Berserkers Team Białogard) - Czas walki: 0:23 - Poddanie - Gilotyna
  7. Szczepaniak Oskar (CHECKMAT KOCH TEAM) - Surmaj Damian (Berserkers Team Stargard ) - Czas walki: 1:42 - Poddanie - Duszenie zza pleców
  8. Lotta Hubert (Ankos Zapasy Poznań ) - Szczepaniak Oskar (CHECKMAT KOCH TEAM) - Czas walki: 2:03 - Poddanie - Trójkąt rękoma
  9. Kotowski Adrian (Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza) - Kaska Cezary (Brak klubu) - Czas walki: 3:50 - Dyskwalifikacja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Wabno Grzegorz (Rio Grappling Club Zielona Góra) - Pawlak Mateusz (Ankos Zapasy Poznań ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Wabno Grzegorz (Rio Grappling Club Zielona Góra) - Katowicz Adrian (Przemol Boxing Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Kulbarsz Paweł (Fight Academy Stargard ) - Morgiel Patryk (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Czas walki: 3:14 - Poddanie - Duszenie zza pleców
  4. Wabno Grzegorz (Rio Grappling Club Zielona Góra) - Kulbarsz Paweł (Fight Academy Stargard ) - Czas walki: 0:46 - Poddanie - Gilotyna

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria OPEN

  1. Dzwoniarek Przemysław (MMA Orzeł Namysłów) - Kobiera Dawid (No Limits Janikowo) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kutreba Bartosz (MMA Orzeł Namysłów) - Piotrowicz Zbigniew (Panteon Mistrzów MMA Poznań) - Czas walki: 0:50 - (T)KO
  3. Kobiera Dawid (No Limits Janikowo) - Piotrowicz Zbigniew (Panteon Mistrzów MMA Poznań) - Czas walki: 0:24 - (T)KO
  4. Dzwoniarek Przemysław (MMA Orzeł Namysłów) - Kutreba Bartosz (MMA Orzeł Namysłów) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Dzinowagis Konrad (Przemol Boxing Team) - Kazuś Tomasz (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Radkiewicz Robert (Walka Gniezno) - Ignasiak Łukasz (Rio Grappling Club Krotoszyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Kowalczuk Krystian (Brak klubu) - Kucharski Seweryn (Przemol Boxing Team) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  4. Jankowiak Krzysztof (No Limits Janikowo) - Węgrzyn Norbert (Juggernaut Gold Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Dzinowagis Konrad (Przemol Boxing Team) - Adamczyk Tomasz (Pretorian Gorzów Wlkp) - Czas walki: 2:02 - Poddanie - Duszenie trójkątne
  6. Radkiewicz Robert (Walka Gniezno) - Jankowiak Krzysztof (No Limits Janikowo) - Czas walki: 2:28 - Poddanie - Duszenie gilotynowe
  7. Radkiewicz Robert (Walka Gniezno) - Dzinowagis Konrad (Przemol Boxing Team) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  8. Jankowiak Krzysztof (No Limits Janikowo) - Kowalczuk Krystian (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  9. Dzinowagis Konrad (Przemol Boxing Team) - Kowalczuk Krystian (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Koziorzębski Łukasz (Rio Grappling Club Wrocław) - Wysocki Dawid (Przemol Boxing Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Pietrykowski Łukasz (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) - Bronkowski Konrad (MMA Orzeł Namysłów) - Czas walki: 2:59 - Poddanie - Mataleo
  3. Rezler Eryk (Pankration Poznań) - Bielski Przemysław (Fight Academy Stargard ) - Czas walki: 2:02 - (T)KO
  4. Rezler Eryk (Pankration Poznań) - Koziorzębski Łukasz (Rio Grappling Club Wrocław) - Czas walki: 4:00+2:00+ - Decyzja
  5. Pietrykowski Łukasz (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) - Rezler Eryk (Pankration Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Pietrykowski Łukasz (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) - Sowa Krzysztof - BTB (AKS Grappling Białogard) - Czas walki: 2:28 - Poddanie - Mataleo
  7. Sowa Krzysztof - BTB (AKS Grappling Białogard) - Koziorzębski Łukasz (Rio Grappling Club Wrocław) - Czas walki: 0:45 - Poddanie - Mataleo
  8. Sowa Krzysztof - BTB (AKS Grappling Białogard) - Koska Michał MMA Devil Poznań (MMA Devil Poznań) - Czas walki: 1:46 - Poddanie - mataleo

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Jańczuk Przemysław (Berserkers Team Stargard ) - Wiśniewski Marcin (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Surmaj Aramis (Berserkers Team Stargard ) - Trzciński Zbigniew (Szczerek Fight Team Kołobrzeg) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Ciesielski Jakub (Berserkers Team Stargard ) - Zawadziński Kacper (Berserkers Team Stargard ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Surmaj Aramis (Berserkers Team Stargard ) - Jączek Kamil (Gold Team Polska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Górski Piotr (Pretorian Gorzów Wlkp) - Skoneczny Marcin (Berserkers Team Stargard ) - Czas walki: 3:59 - Poddanie - Mataleo
  6. Jańczuk Przemysław (Berserkers Team Stargard ) - Litwiniec Bartosz (Pankration Poznań) - Czas walki: 1:56 - Poddanie - Balacha
  7. Ciesielski Jakub (Berserkers Team Stargard ) - Górski Piotr (Pretorian Gorzów Wlkp) - Czas walki: 1:13 - Poddanie - Duszenie trójkątne nogami
  8. Ciesielski Jakub (Berserkers Team Stargard ) - Ostolski Aleksander (Ko.Ka Sport) - Czas walki: 4:00+1:38 - (T)KO
  9. Górski Piotr (Pretorian Gorzów Wlkp) - Fliszewski Tomasz (Pankration Poznań) - Czas walki: 4:00 - Dyskwalifikacja
  10. Surmaj Aramis (Berserkers Team Stargard ) - Jańczuk Przemysław (Berserkers Team Stargard ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  11. Jańczuk Przemysław (Berserkers Team Stargard ) - Górski Piotr (Pretorian Gorzów Wlkp) - Czas walki: 2:46 - (T)KO
  12. Surmaj Damian (Berserkers Team Stargard ) - Ciesielski Jakub (Berserkers Team Stargard ) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Kotowski Krzysztof (Forca Brava Gold Team Polska) - Walczak Mariusz (Shooters Konin) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Antkowiak Mikołaj (Panteon Mistrzów MMA Poznań) - Grabia Adrian (Rio Grappling Club Wrocław) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Walczak Mariusz (Shooters Konin) - Grabia Adrian (Rio Grappling Club Wrocław) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Antkowiak Mikołaj (Panteon Mistrzów MMA Poznań) - Kotowski Krzysztof (Forca Brava Gold Team Polska) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Robak Łukasz (Fightman) - Przybylski Dawid - DP (MMA Devil Poznań) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Robak Łukasz (Fightman) - Szajstek Bartosz (Ko.Ka Sport) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Przybylski Dawid - DP (MMA Devil Poznań) - Szajstek Bartosz (Ko.Ka Sport) - Czas walki: 3:59 - Poddanie - Trójkąt nogami

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Chudzik Ireneusz (Walka Gniezno) - Skierkowski Dastin (Brak klubu) - Czas walki: 4:00+1:38 - (T)KO
  2. Trytek Patryk (Berserkers Team Stargard ) - Skierkowski Dastin (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Walkower
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów