Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 120 kg

  1. Jachimowski Alan Sako (Sako Gdańsk) - Kaczyński Piotr (Dragon Fight Club Sochaczew) - Czas walki: 2:13 - Poddanie - Balacha
  2. Bresinski Jakub (KSW Nokaut Kościan) - Jachimowski Alan Sako (Sako Gdańsk) - Czas walki: 3:51 - Poddanie - Duszenie gilotynowe
  3. Bresinski Jakub (KSW Nokaut Kościan) - Lozze Łukasz (Dragon Fight Club Sochaczew) - Czas walki: 2:48 - (T)KO - KO - wideo
  4. Lozze Łukasz (Dragon Fight Club Sochaczew) - Kaczyński Piotr (Dragon Fight Club Sochaczew) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Pohnke Adrian (Mad Dogs Gdynia) - Oleksiejczuk Michał (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  2. Giera Wojtek (Arrachion Olsztyn) - Świerad Rafał (Bellator Warszawa) - Czas walki: 2:13 - Poddanie - taktarov
  3. Bobrowski Michał (Szkoła Walki Drwala) - Biegański Adam (Vale Tudo Białystok) - Czas walki: 3:26 - Poddanie - Duszenie trójkątne nogami
  4. Giera Wojtek (Arrachion Olsztyn) - Kulpa Łukasz (MMAtaleo Słupsk) - Czas walki: 3:40 - (T)KO - ciosy w dosiadzie
  5. Bobrowski Michał (Szkoła Walki Drwala) - Kwiatoń Jan (Viet Vo Dao Bydgoszcz) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  6. Pohnke Adrian (Mad Dogs Gdynia) - Kwiatoń Jan (Viet Vo Dao Bydgoszcz) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  7. Giera Wojtek (Arrachion Olsztyn) - Pohnke Adrian (Mad Dogs Gdynia) - Czas walki: 1:12 - Poddanie - Duszenie trójkątne rękoma
  8. Bobrowski Michał (Szkoła Walki Drwala) - Giera Wojtek (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 1:45 - Poddanie - kimura
  9. Żywalewski Łukasz (Arrachion Olsztyn) - Kwiatoń Jan (Viet Vo Dao Bydgoszcz) - Czas walki: 5:00+2:00 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Mazurkiewicz Adam (Arrachion Olsztyn) - Sępkowski Rafał (S4 Fight&CrossGym) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  2. Błeszyński Adrian (Sportowe Zagłębie ) - Wydra Bartłomiej (Fight Fabric ) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  3. Świder Arkadiusz (Arrachion Olsztyn) - Błeszyński Adrian (Sportowe Zagłębie ) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  4. Kęsik Cezariusz (Cross Fight Radom) - Mazurkiewicz Adam (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 0:39 - Poddanie - Balacha
  5. Kęsik Cezariusz (Cross Fight Radom) - Świder Arkadiusz (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 1:48 - (T)KO - KO
  6. Błeszyński Adrian (Sportowe Zagłębie ) - Mazurkiewicz Adam (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Czarnowski Mateusz (Mad Dogs Gdynia) - Florczak Krzysztof (Fight Fabric ) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  2. Szaja Paweł (Ju Jitsu Kobudo Lubsko) - Kępa Adrian (MMA Wariors Zabrze ) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  3. Czarnowski Mateusz (Mad Dogs Gdynia) - Lassota Rafał (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  4. Sanecki Rafał (Fenix Warszawa ) - Glapski Kamil (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  5. Świąderski Kamil (Fight Fabric ) - Glapski Kamil (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 5:00 + 0,3 - Poddanie - kimura
  6. Czajkowski Alan (Cross Fight Radom) - Kucharski Kacper (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 2:30 - Poddanie - Balacha
  7. Szaja Paweł (Ju Jitsu Kobudo Lubsko) - Czarnowski Mateusz (Mad Dogs Gdynia) - Czas walki: 1:20 - Poddanie - dźwignia skrętowa na staw kolanowy
  8. Sanecki Rafał (Fenix Warszawa ) - Czajkowski Alan (Cross Fight Radom) - Czas walki: 0:28 - Poddanie - Balacha
  9. Czajkowski Alan (Cross Fight Radom) - Czarnowski Mateusz (Mad Dogs Gdynia) - Czas walki: 3:07 - (T)KO
  10. Szaja Paweł (Ju Jitsu Kobudo Lubsko) - Sanecki Rafał (Fenix Warszawa ) - Czas walki: 3:58 - (T)KO - KO

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Hamdan Rami (Spartakus Rzeszów) - Hodor Daniel (MMA Wariors Zabrze ) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  2. Mazaiło Paweł (Arrachion Olsztyn) - Cichopek Dawid (Shogun Mysłowice ) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  3. Mazaiło Paweł (Arrachion Olsztyn) - Hamdan Rami (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  4. Wawrzyczek Tomasz (Octagon Team ) - Kolano Paweł (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  5. Kolano Paweł (Spartakus Rzeszów) - Mackus Jacek (MMAtaleo Słupsk) - Czas walki: 2:12 - Poddanie - trójkąt nogami
  6. Wawrzyczek Tomasz (Octagon Team ) - Filpiak Wojtek (Cross Fight Club ) - Czas walki: 1:43 - Poddanie - Gilotyna
  7. Wawrzyczek Tomasz (Octagon Team ) - Mazaiło Paweł (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 1:20 - Poddanie - Balacha
  8. Hamdan Rami (Spartakus Rzeszów) - Kolano Paweł (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: - Walkower

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Forysiak Kamil (Copacabana Łódź ) - Bąkowski Adam (MMA Devil Poznań) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  2. Chyczewski Michał (Arrachion Olsztyn) - Forysiak Kamil (Copacabana Łódź ) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  3. Drążek Artur (Viet Vo Dao Bydgoszcz) - Baran Sławomir (Octagon Team ) - Czas walki: 4:43 - Poddanie - Duszenie gilotynowe
  4. Baran Sławomir (Octagon Team ) - Forysiak Kamil (Copacabana Łódź ) - Czas walki: 2:30 - Poddanie - Duszenie trójkątne nogami
  5. Drążek Artur (Viet Vo Dao Bydgoszcz) - Chyczewski Michał (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 2:06 - Poddanie - trójkąt nogami

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Wikłacz Jakub (Arrachion Olsztyn) - Tkaczyk Dominik (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 3:16 - Poddanie - Duszenie gilotynowe

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria OPEN

  1. Gawron Piotr (Gracie Barra Łódź) - Lis Przemysław (Czerwony Smok Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kucharewicz Sebastian (Okniński Biała Podlaska) - Murzyn Jakub (Fightman) - Czas walki: 0:41 - (T)KO - KO
  3. Gawron Piotr (Gracie Barra Łódź) - Orkowski Michał (Hunter MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Nikiel Mariusz (Team Janiak ) - Murzyn Jakub (Fightman) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Gawron Piotr (Gracie Barra Łódź) - Nikiel Mariusz (Team Janiak ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Orkowski Michał (Hunter MMA) - Murzyn Jakub (Fightman) - Czas walki: 2:25 - Poddanie - Mata leo
  7. Orkowski Michał (Hunter MMA) - Kucharewicz Sebastian (Okniński Biała Podlaska) - Czas walki: 2:00 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Podskok Rafał (Grappling Team Mława ) - Hiero Michał (Okniński Białystok) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Chałaśkiewicz Marcin (KSW Triumfator) - Owczarek Damian (FIT.MASTER ZELÓW) - Czas walki: 1:53 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami
  3. Ząbek Dariusz (Szkoła Walki Drwala) - Lacheta Kamil (Fight Fabric ) - Czas walki: 2:20 - Poddanie - mataleo
  4. Wojdat Michał (Cross Fight Radom) - Lis Paweł (Gwardia Warszawa) - Czas walki: 0:45 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  5. Wojdat Michał (Cross Fight Radom) - Podskok Rafał (Grappling Team Mława ) - Czas walki: 2:14 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  6. Chałaśkiewicz Marcin (KSW Triumfator) - Wojdat Michał (Cross Fight Radom) - Czas walki: 0:30 - Poddanie - Balacha
  7. Chałaśkiewicz Marcin (KSW Triumfator) - Ząbek Dariusz (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 2:10 - Dyskwalifikacja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Mackiewicz Maciej (FIT.MASTER ZELÓW) - Michaluk Marek (S4 Fight&CrossGym) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Wojtkowski Adrian (S4 Fight&CrossGym) - Murawski Michał (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Ziemecki Nikodem (Armia Dęblin) - Bielski Krystian (Grappling Team Mława ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Floriańczyk Damian - S4 (Gwardia Warszawa) - Mackiewicz Maciej (FIT.MASTER ZELÓW) - Czas walki: 1:25 - Poddanie - Kimura
  5. Jaskólski Radosław (Szkoła Walki Drwala) - Wojtkowski Adrian (S4 Fight&CrossGym) - Czas walki: 1:31 - Poddanie - duszenie z za pleców
  6. Fankulewski Jan (Arrachion Olsztyn) - Rachubka Michał (Black Horse MMA Łomża ) - Czas walki: 3:10 - Poddanie - mataleo
  7. Ziemecki Nikodem (Armia Dęblin) - Floriańczyk Damian - S4 (Gwardia Warszawa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Ziemecki Nikodem (Armia Dęblin) - Fankulewski Jan (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Jaskiernia Dominik (Brak klubu) - Jaskólski Radosław (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  10. Fankulewski Jan (Arrachion Olsztyn) - Jaskólski Radosław (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 3:46 - Poddanie - mataleo

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Murzyn Paweł (Okniński Team ) - Iwan Hubert (Okniński Biała Podlaska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Rogowski Michał (MMAtaleo Słupsk) - Warso Michał (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Milewski Arek (MMA Wariors Zabrze ) - Przygocki Łukasz (Kliasen Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Tokarz Przemek (Octagon Team ) - Nowicki Arkadiusz (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Siwiec Łukasz MSFG R (Marga SFG Radom ) - Skwarek Mariusz (Okniński Biała Podlaska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Kubas Krzysztof (Gracie Barra Łódź) - Kolus Arkadiusz (Academia Gorilla) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  7. Rogowski Michał (MMAtaleo Słupsk) - Kunikowski Kamil (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  8. Gadomski Bartosz (Arrachion Olsztyn) - Milewski Arek (MMA Wariors Zabrze ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Tokarz Przemek (Octagon Team ) - Krzaczyński Sebastian (SAIYAN TEAM BEŁCHATÓW ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Siwiec Łukasz MSFG R (Marga SFG Radom ) - Czyżewski Kamil (Okniński Białystok) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  11. Makowski Tomek (Arrachion MMA Iława ) - Sobczak Tomasz (Mataleo) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  12. Murzyn Paweł (Okniński Team ) - Juracz Sebastian (Gwardia Warszawa) - Czas walki: 1:41 - Poddanie - Kimura
  13. Drwal Krzysztof (Szkoła Walki Drwala) - Burghardt Erik (Kliasen Team) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  14. Murzyn Paweł (Okniński Team ) - Rogowski Michał (MMAtaleo Słupsk) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  15. Tokarz Przemek (Octagon Team ) - Gadomski Bartosz (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 3:10 - Poddanie - americana
  16. Siwiec Łukasz MSFG R (Marga SFG Radom ) - Makowski Tomek (Arrachion MMA Iława ) - Czas walki: 2:44 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  17. Tokarz Przemek (Octagon Team ) - Siwiec Łukasz MSFG R (Marga SFG Radom ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  18. Murzyn Paweł (Okniński Team ) - Kubas Krzysztof (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 1:08 - Poddanie - balacha
  19. Tokarz Przemek (Octagon Team ) - Murzyn Paweł (Okniński Team ) - Czas walki: 1:17 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami
  20. Siwiec Łukasz MSFG R (Marga SFG Radom ) - Kubas Krzysztof (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Blesiński Norbert (Skierniewicki Klub Karate Kyokushin) - Michalski Dawid (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Hugues Piotr (S4 Fight&CrossGym) - Jarząbkowski Tomasz (Okniński Biała Podlaska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Głąb Mateusz (Wrox Gym) - Mroczkowski Jakub (Czerwony Smok Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Kruszniewski Cezary (Radomski Klub Taekwon-do ) - Szmalec Maciej (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Królczyk Jacek (MMA Devil Poznań) - Skarus Tomasz (Brawler Końskie) - Czas walki: 0:40 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  6. Dyrka Adam (Fight Club Bytom .) - Moskwa Wawrzyniec (Nastula Club) - Czas walki: 1:14 - (T)KO - KO
  7. Kruszniewski Cezary (Radomski Klub Taekwon-do ) - Stanisławski Hubert (Pankration Poznań) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  8. Blesiński Norbert (Skierniewicki Klub Karate Kyokushin) - Hugues Piotr (S4 Fight&CrossGym) - Czas walki: 3:51 - Poddanie - mataleo
  9. Głąb Mateusz (Wrox Gym) - Królczyk Jacek (MMA Devil Poznań) - Czas walki: 3:34 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  10. Kubas Krzysztof (Gracie Barra Łódź) - Drwal Krzysztof (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  11. Głąb Mateusz (Wrox Gym) - Blesiński Norbert (Skierniewicki Klub Karate Kyokushin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  12. Dyrka Adam (Fight Club Bytom .) - Kruszniewski Cezary (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  13. Blesiński Norbert (Skierniewicki Klub Karate Kyokushin) - Kruszniewski Cezary (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 1:20 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami
  14. Głąb Mateusz (Wrox Gym) - Dyrka Adam (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 0:50 - (T)KO - KO
  15. Imbierski Tobiasz (Ju Jitsu Kobudo Lubsko) - Potępa Kamil LKSW (LKSW Tajfun) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Mikołajewski Oliwier (Arrachion Olsztyn) - Grzywacz Łukasz (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Zięba Sylwester (UKS Ronin ) - Błoński Adrian (Brak klubu) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  3. Kareta Dawid (Octagon Team ) - Orzech Maciej Gorila (Academia Gorilla) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Łupikasza Radosław (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Matuszek Daniel (Ryoku Dojo) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  5. Rosiak Przemysław (Copacabana Konin) - Bojanko Kamil (S4 Fight&CrossGym) - Czas walki: 3:32 - Poddanie
  6. Błażejewski Adrian (UKJ Millenium Rzeszów ) - Szajkowski Adam (Wrox Gym) - Czas walki: 0:48 - Poddanie - balacha
  7. Mikołajewski Oliwier (Arrachion Olsztyn) - Zięba Sylwester (UKS Ronin ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Błażejewski Adrian (UKJ Millenium Rzeszów ) - Łupikasza Radosław (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Mikołajewski Oliwier (Arrachion Olsztyn) - Rosiak Przemysław (Copacabana Konin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Kareta Dawid (Octagon Team ) - Błażejewski Adrian (UKJ Millenium Rzeszów ) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  11. Kareta Dawid (Octagon Team ) - Bieniek Krzysztof - F (Fightman) - Czas walki: 2:51 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  12. Mikołajewski Oliwier (Arrachion Olsztyn) - Kareta Dawid (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  13. Błażejewski Adrian (UKJ Millenium Rzeszów ) - Rosiak Przemysław (Copacabana Konin) - Czas walki: 2:50 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami
  14. Rosiak Przemysław (Copacabana Konin) - Krasowski Piotr VTB (Rosomak Białystok) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Wojtysiak Konrad (Okniński Biała Podlaska) - Czachor Eryk (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 2:27 - Poddanie - mataleo
  2. Stefaniak Paweł (Mad Dogs Gdynia) - Piszczek Michał RKT Radom (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 0:18 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Kabiesz Kamil Octagon (Octagon Team ) - Pawlukowski Eliasz (Okniński Biała Podlaska) - Czas walki: 1:04 - Decyzja - balacha
  4. Stefaniak Paweł (Mad Dogs Gdynia) - Wojtysiak Konrad (Okniński Biała Podlaska) - Czas walki: 1:24 - Decyzja - duszenie gilotynowe
  5. Kabiesz Kamil Octagon (Octagon Team ) - Góral Łukasz FB (Fightman) - Czas walki: 0:48 - Decyzja - balacha
  6. Góral Łukasz FB (Fightman) - Młynarski Adrian (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 2:00 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  7. Góral Łukasz FB (Fightman) - Wojtysiak Konrad (Okniński Biała Podlaska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Kabiesz Kamil Octagon (Octagon Team ) - Stefaniak Paweł (Mad Dogs Gdynia) - Czas walki: 2;20 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami

Formuła junior (J) - kategoria OPEN

  1. Ponder Tomasz (Arrachion Olsztyn) - Chmielewski Adam (Gwardia Warszawa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Górniak Denis (Fight Club Bytom .) - Leśko Bartosz (Mad Dogs Gdynia) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Gąsior Sebastian (Shogun Mysłowice) - Murawski Maksymilian (Sako Gdańsk) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Gąsior Sebastian (Shogun Mysłowice) - Górniak Denis (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 1:52 - Poddanie - Kimura
  4. Ziółko Mikołaj (Fightman) - Leśko Bartosz (Mad Dogs Gdynia) - Czas walki: 3:40 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami
  5. Ziółko Mikołaj (Fightman) - Gąsior Sebastian (Shogun Mysłowice) - Czas walki: 1:36 - Poddanie - duszenie zza pleców

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Kupka Wiktor (Fight Club Bytom .) - Pułanecki Damian (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 3:09 - Poddanie - Duszenie gilotynowe
  2. Kupka Wiktor (Fight Club Bytom .) - Walawski Piotr (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 3:45 - Poddanie - Balacha
  3. Pułanecki Damian (Gracie Barra Łódź) - Renkowski Piotr (Berserkers Team Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Dyskwalifikacja
  4. Pułanecki Damian (Gracie Barra Łódź) - Tarnowski Łukasz (Nastula Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Tarnowski Łukasz (Nastula Club) - Szarkowski Michał (Bone Breakers Zgierz ) - Czas walki: 2:50 - Poddanie - duszenie zza pleców
  6. Tarnowski Łukasz (Nastula Club) - Szarkowski Michał (Bone Breakers Zgierz ) - Czas walki: 2:50 - Poddanie - duszenie zza pleców
  7. Zaniewicz Adrian (Okniński Team ) - Kozłowski Adrian (Black Horse MMA Łomża ) - Czas walki: 1:20 - Poddanie - duszenie zza pleców
  8. Kupka Wiktor (Fight Club Bytom .) - Zaniewicz Adrian (Okniński Team ) - Czas walki: 1:14 - Poddanie - Balacha
  9. Zaniewicz Miłosz (MKS Lubartów) - Tarnowski Łukasz (Nastula Club) - Czas walki: 2:18 - Poddanie - duszenie zza pleców
  10. Pułanecki Damian (Gracie Barra Łódź) - Makowski Kamil (Arrachion MMA Iława ) - Czas walki: 2:49 - (T)KO - TKO
  11. Kupka Wiktor (Brak klubu) - Szalast Kacper ACT (ACT) - Czas walki: 2:16 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Legierski Mateusz - OT_C (Octagon Team ) - Jaroński Sebastian (Copacabana Konin) - Czas walki: 2:13 - Poddanie - Balacha
  2. Cwalina Krystian (Black Horse MMA Łomża ) - Bogdaszewski Karol (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  3. Legierski Mateusz - OT_C (Octagon Team ) - Just Kacper (Okniński Biała Podlaska) - Czas walki: 0:54 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  4. Legierski Mateusz - OT_C (Octagon Team ) - Cwalina Krystian (Black Horse MMA Łomża ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Jaroński Sebastian (Copacabana Konin) - Musioł Michał (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Jaroński Sebastian (Copacabana Konin) - Kornacki Hubert (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 1:39 - Poddanie - duszenie zza pleców
  7. Musioł Michał (Octagon Team ) - Kiryl Len (S4 Fight&CrossGym) - Czas walki: 2:06 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami
  8. Musioł Michał (Octagon Team ) - Cwalina Krystian (Black Horse MMA Łomża ) - Czas walki: 1:20 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Karwowski Paweł (Arrachion Olsztyn) - Żak Adrian (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Bartodziej Mariusz (Fight Club Bytom .) - Suszko Łukasz (Okniński Białystok) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Karwowski Paweł (Arrachion Olsztyn) - Tkaczyk Łukasz (UKS Ronin ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Durka Daniel (Bellator Warszawa) - Łopatecki Marcin (Bone Breakers Kutno) - Czas walki: 3:16 - Decyzja - duszenie zza pleców
  5. Bartodziej Mariusz (Fight Club Bytom .) - Goszcz Radosław (Dragon Fight Club Sochaczew) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Karwowski Paweł (Arrachion Olsztyn) - Nosal Mateusz (Octagon Team ) - Czas walki: 3:59 - Decyzja - duszenie zza pleców
  7. Piechociński Artur (Husaria Mława) - Antos Mateusz (Cross Fight Club ) - Czas walki: 0:36 - Poddanie - duszenie zza pleców
  8. Makarowski Mateusz (Okniński ) - Żak Adrian (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 1:18 - Poddanie - anaconda
  9. Nosal Mateusz (Octagon Team ) - Tworski Mateusz (Bone Breakers Zgierz ) - Czas walki: 2:47 - Poddanie - Balacha
  10. Żak Adrian (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Piechociński Artur (Husaria Mława) - Czas walki: 1:50 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami
  11. Żak Adrian (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Durka Daniel (Bellator Warszawa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  12. Karwowski Paweł (Arrachion Olsztyn) - Bartodziej Mariusz (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 1:19 - Poddanie - duszenie zza pleców
  13. Durka Daniel (Bellator Warszawa) - Bartodziej Mariusz (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 1:08 - (T)KO - TKO
  14. Kościński Patryk (MMA Tora Giżycko) - Iwanowicz Adam (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Majdan Błażej (Spartakus Rzeszów) - Szydłowski Maciej (Fighting Division Bydgoszcz) - Czas walki: 4;00 - Decyzja
  2. Majdan Błażej (Spartakus Rzeszów) - Unruh Kamil (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Szydłowski Maciej (Fighting Division Bydgoszcz) - Hirth Kamil (UKS Ronin ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Majdan Błażej (Spartakus Rzeszów) - Rurarz Jakub (Brawler Końskie) - Czas walki: 2:06 - Poddanie - R.S.C
  5. Unruh Kamil (Arrachion Olsztyn) - Śpiewak Dawid (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 2:30 - Poddanie - duszenie zza pleców
  6. Kościński Patryk (MMA Tora Giżycko) - Dębski Artur (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 1:55 - Poddanie - Balacha
  7. Szydłowski Maciej (Fighting Division Bydgoszcz) - Jusis Dominik (MMA Team Ostróda) - Czas walki: 1:21 - Poddanie - Balacha
  8. Kościński Patryk (MMA Tora Giżycko) - Brewczyński Maciej (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 1:14 - Poddanie - anaconda
  9. Iwanowicz Adam (Arrachion Olsztyn) - Kot Adrian (Bellator Warszawa) - Czas walki: 3:02 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  10. Hirth Kamil (UKS Ronin ) - Poprawski Krzysztof (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  11. Iwanowicz Adam (Arrachion Olsztyn) - Lipowski Bartosz (Brawler Końskie) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  12. Majdan Błażej (Spartakus Rzeszów) - Kościński Patryk (MMA Tora Giżycko) - Czas walki: 4:00+1:42 - Poddanie - duszenie zza pleców
  13. Szydłowski Maciej (Fighting Division Bydgoszcz) - Iwanowicz Adam (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 0:16 - Poddanie - Balacha

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Ptasiński Robert (Okniński Biała Podlaska) - Grotha Mateusz (Mad Dogs Gdynia) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kaczmarczyk Patryk (Radomski Klub Taekwon-do ) - Pośpiech Mateusz (Arrachion MMA Iława ) - Czas walki: 3:45 - Poddanie - Balacha
  3. Jędrusiak Karol SWD (Szkoła Walki Drwala) - Szmigielski Dominik (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 2:39 - Poddanie - Balacha
  4. Trytek Michał (Legion Team Tarnów) - Butryn Miłosz (Kliasen Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Ptasiński Robert (Okniński Biała Podlaska) - Morawiec Mateusz (Fight Club Bytom nieaktualna) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Kaczmarczyk Patryk (Radomski Klub Taekwon-do ) - Wojtusiak Grzegorz (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Jędrusiak Karol SWD (Szkoła Walki Drwala) - Piegat Kamil (Dragon Fight Club Sochaczew) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Jędrusiak Karol (Brak klubu) - Kaczmarczyk Patryk (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Kaczmarczyk Patryk (Radomski Klub Taekwon-do ) - Ptasiński Robert (Okniński Biała Podlaska) - Czas walki: 2:20 - Decyzja - duszenie zza pleców
  10. Trytek Michał (Legion Team Tarnów) - Ptasiński Robert (Okniński Biała Podlaska) - Czas walki: 3:33 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  11. Trytek Michał (Legion Team Tarnów) - Jędrusiak Karol (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  12. Ożóg Patryk (Brak klubu) - Ziętarski Andrzej (Brak klubu) - Czas walki: 2:16 - (T)KO - TKO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria OPEN

  1. Ozga Jakub (SPARTA PIONKI ) - Cybulski Marek (Fight Team MMA Brodnica) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Jagiełło Jakub (Strefa Walki) - Wyszyński Tomasz (S4 Fight&CrossGym) - Czas walki: 1:27 - Poddanie - Balacha
  3. Ozga Jakub (SPARTA PIONKI ) - Głowacki Michał (Strefa Walki Leszno) - Czas walki: 0:37 - (T)KO - KO
  4. Cybulski Marek (Fight Team MMA Brodnica) - Jagiełło Jakub (Strefa Walki) - Czas walki: 3:56 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami
  5. Ozga Jakub (SPARTA PIONKI ) - Frąk Mateusz (Cross Fight Club ) - Czas walki: 1:05 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  6. Frąk Mateusz (Cross Fight Club ) - Jagiełło Jakub (Strefa Walki) - Czas walki: 4:00+0:56 - (T)KO - TKO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Pyś Mateusz (Mad Dogs Gdynia) - Klucha Bartek (Copacabana Łódź ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Małecki Ariel (Fight Team MMA Brodnica) - Skrzyński Piotr (SPARTA PIONKI ) - Czas walki: 1:22 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Małecki Ariel (Fight Team MMA Brodnica) - Data Michał (Fightclubs4) - Czas walki: 0:55 - Poddanie - Mata leo
  4. Leśniczuk Jarosław (Alliance) - Pyś Mateusz (Mad Dogs Gdynia) - Czas walki: 0:38 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  5. Małecki Ariel (Fight Team MMA Brodnica) - Leśniczuk Jarosław (Alliance) - Czas walki: 1:33 - Poddanie - duszenie zza pleców

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Wolniewicz Rafał (Fighters Żyrardów) - Fram Damian (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Tworkowski Michał (Fenix Warszawa ) - Jasiński Sebastian (Alliance) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Kielich Mateusz (SPARTA PIONKI ) - Choma Krystian (Alliance) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  4. Ambroziak Przemysław (Academia Gorilla) - Majewski Damian (Armia Dęblin) - Czas walki: 0:27 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  5. Rawski Sebastian (Klub Walki Grappler) - Fiszer Tomasz (TOP Team MMA Kwidzyń) - Czas walki: 1:10 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami
  6. Wołosz Damian (Armia Dęblin) - Poreda Dawid (Black Horse MMA Łomża ) - Czas walki: 2:17 - Poddanie - Balacha
  7. Radzikowski Sebastian (TOP Team MMA Kwidzyń) - Szczęsny Radosław (Arrachion MMA Iława ) - Czas walki: 4:00+1:00 - Dyskwalifikacja
  8. Wołosz Damian (Armia Dęblin) - Bartczak Tomasz (Copacabana Łódź ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Rawski Sebastian (Klub Walki Grappler) - Wołosz Damian (Armia Dęblin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Ambroziak Przemysław (Academia Gorilla) - Wolniewicz Rafał (Fighters Żyrardów) - Czas walki: 0:53 - Poddanie - Mata leo
  11. Ambroziak Przemysław (Academia Gorilla) - Tworkowski Michał (Fenix Warszawa ) - Czas walki: 0:37 - Poddanie - Kimura
  12. Ambroziak Przemysław (Academia Gorilla) - Rawski Sebastian (Klub Walki Grappler) - Czas walki: 1:22 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami
  13. Wołosz Damian (Armia Dęblin) - Tworkowski Michał (Fenix Warszawa ) - Czas walki: 0:52 - (T)KO - KO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Kucharski Włodzimierz (SPARTA PIONKI ) - Offerczak Adam (Sochaczewskie Centrum Sportów Walki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Żłobiński Łukasz (TOP Team MMA Kwidzyń) - Kalka Kamil (Okniński ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Trawiński Karol (Gladio) - Przepiórka Patryk (SPARTA PIONKI ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Kwaśnik Bartłomiej (SPARTA PIONKI ) - Szefler Kamil (Fight Team MMA Brodnica) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Sadowski Mateusz (TOP Team MMA Kwidzyń) - Zeliaś Robin (Bellator Warszawa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Kraszewski Adam (LKSW Tajfun) - Kucharski Włodzimierz (SPARTA PIONKI ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Bąk Gerard BK (Brawler Końskie) - Trawiński Karol (Gladio) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Głowacki Artur (Nastula Club) - Kwaśnik Bartłomiej (SPARTA PIONKI ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Kępa Mateusz (LKSW Tajfun) - Skrzek Marcin (Cross Fight Club ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Kujtkowski Dawid (MMA Trójmiasto) - Żłobiński Łukasz (TOP Team MMA Kwidzyń) - Czas walki: 1:40 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami
  11. Wasilewski Michał (Sochaczewskie Centrum Sportów Walki) - Parzyszek Tomasz (UKS Hoang Long) - Czas walki: 1:12 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  12. Kudzia Patryk Shogun Mysłowice (Shogun Mysłowice) - Sadowski Mateusz (TOP Team MMA Kwidzyń) - Czas walki: 0:41 - Poddanie - Taktarov
  13. Piekarski Karol (TOP Team MMA Kwidzyń) - Latała Patryk (Alliance) - Czas walki: 0:45 - (T)KO - KO
  14. Bąk Gerard BK (Brawler Końskie) - Wasilewski Michał (Sochaczewskie Centrum Sportów Walki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  15. Głowacki Artur (Nastula Club) - Piekarski Karol (TOP Team MMA Kwidzyń) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  16. Bąk Gerard BK (Brawler Końskie) - Kujtkowski Dawid (MMA Trójmiasto) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  17. Kępa Mateusz (LKSW Tajfun) - Kudzia Patryk Shogun Mysłowice (Shogun Mysłowice) - Czas walki: 3:59 - Poddanie - Balacha
  18. Kujtkowski Dawid (MMA Trójmiasto) - Kraszewski Adam (LKSW Tajfun) - Czas walki: 3:10 - (T)KO - TKO
  19. Kępa Mateusz (LKSW Tajfun) - Głowacki Artur (Nastula Club) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  20. Bąk Gerard BK (Brawler Końskie) - Kępa Mateusz (LKSW Tajfun) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  21. Bal Marek (Spartakus Rzeszów) - Strażnikiewicz Eugeniusz (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Pospiszył Adrian (FIT.MASTER ZELÓW) - Gwizdała Dominik (Copacabana Łódź ) - Czas walki: 2:23 - Poddanie - Balacha
  2. Żurowski Karol Cross FC (Cross Fight Club ) - Pospiszył Adrian (FIT.MASTER ZELÓW) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Pospiszył Adrian (FIT.MASTER ZELÓW) - Stefański Tomasz (Brak klubu) - Czas walki: 0:56 - Poddanie - balacha
  4. Zaniewicz Miłosz (MKS Lubartów) - Święcki Krzysztof (TOP Team MMA Kwidzyń) - Czas walki: 4:00+1:59 - Poddanie
  5. Rdzanek Michał (Marga SFG) - Himmel Dawid (UKS Ronin ) - Czas walki: 3:10 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami
  6. Żurowski Karol Cross FC (Cross Fight Club ) - Shahbazyan Arsen (Fight Team MMA Brodnica) - Czas walki: 1:21 - (T)KO - TKO
  7. Rdzanek Michał (Marga SFG) - Żurowski Karol Cross FC (Cross Fight Club ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Budniewski Patryk (Arrachion MMA Iława ) - Widuliński Dawid (Brawler Końskie) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Widuliński Dawid (Brawler Końskie) - Banach Arkadiusz (Cross Fight Radom) - Czas walki: 2:27 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami
  3. Pracz Jan (MMA Devil Poznań) - Słoniewicz Adrian (Copacabana Łódź ) - Czas walki: 2:58 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  4. Porada Robert (Cross Fight Club ) - Kalota Miłosz (Sochaczewskie Centrum Sportów Walki) - Czas walki: 2:34 - Dyskwalifikacja
  5. Kunciak Rafał (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn) - Pracz Jan (MMA Devil Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Romański Piotr (Armia Dęblin) - Malinowski Jakub (Copacabana Konin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Romański Piotr (Armia Dęblin) - Kasprzak Grzegorz (Alliance) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  8. Kunciak Rafał (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn) - Budniewski Patryk (Arrachion MMA Iława ) - Czas walki: 1:30 - Poddanie - Taktarov
  9. Kunciak Rafał (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn) - Romański Piotr (Armia Dęblin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
Walki kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 52 kg

  1. Misiarz Joanna (Octagon Team ) - Spyra Żaneta (UKS Ronin ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Jendrasik Kinga (Fight Fabric ) - Wardzińska Beata Octagon Cieszyn (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Rola Aleksandra (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Żuchowska Magdalena (Gwardia Warszawa) - Czas walki: 1:26 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami
  4. Rola Aleksandra (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Misiarz Joanna (Octagon Team ) - Czas walki: 2:12 - (T)KO - TKO
  5. Spyra Żaneta (UKS Ronin ) - Żuchowska Magdalena (Gwardia Warszawa) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 66 kg

  1. Kiełbus Justyna (S4 Fight&CrossGym) - Kuniszyk Zuzanna (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 57 kg

  1. Jendrasik Kinga (Fight Fabric ) - Pawlak Magdalena (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kózka Joanna (Fightman) - Jendrasik Kinga (Fight Fabric ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Milczarek Aleksandra (Ankos Zapasy Warszawa) - Kózka Joanna (Fightman) - Czas walki: 4:00+1:47 - Poddanie - Kimura
  4. Milczarek Aleksandra (Ankos Zapasy Warszawa) - Wardzińska Beata Octagon Cieszyn (Octagon Team ) - Czas walki: 2:45 - Poddanie - duszenie proste
  5. Milczarek Aleksandra (Ankos Zapasy Warszawa) - Olasik Izabela (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 1:32 - Poddanie - duszenie proste
  6. Wardzińska Beata Octagon Cieszyn (Octagon Team ) - Nowińska Magdalena (UKS Ronin ) - Czas walki: 2:37 - Poddanie - Balacha
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów