Puchar Polski MMA 2019

Medale trenerów

  1. Kulik Leszek 3 x złoto - 2 x srebro - 0 x brąz
  2. Mankiewicz Michał 3 x złoto - 0 x srebro - 2 x brąz
  3. Abratkiewicz Marcin 1 x złoto - 1 x srebro - 2 x brąz
  4. Zalewski PAWEŁ 1 x złoto - 1 x srebro - 1 x brąz
  5. Ściepuro Paweł 1 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz
  6. Jurkowski Łukasz 1 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz
  7. Wieryszko Piotr 1 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz
  8. Umiński Kamil 1 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz
  9. Thshomaev Arbi 0 x złoto - 3 x srebro - 0 x brąz
  10. Drabik Roman 1 x złoto - 0 x srebro - 2 x brąz
  11. Dudkowski Wojciech 1 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz
  12. Bańkowski Krzysztof 1 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz
  13. Grabowski Slawomir 1 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz
  14. Brzozowski Krzysztof 1 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz
  15. Anfinogienow Gierman RKT 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  16. Bereźnicki Mariusz 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  17. Gogol Mateusz 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  18. Olczyk Andrzej 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  19. Drozdowski Piotr 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  20. Celiński Karol 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  21. Dusza Szymon 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  22. Cypel Piotr i Sławomir 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  23. Bilski Łukasz 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  24. Kitka Tomasz 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  25. Brak Trenera 0 x złoto - 2 x srebro - 0 x brąz
  26. Klimkiewicz Wojciech 0 x złoto - 1 x srebro - 2 x brąz
  27. Zorczykowski Damian 0 x złoto - 1 x srebro - 1 x brąz
  28. Derlacz i Bońkowski Paweł i Szymon 0 x złoto - 1 x srebro - 1 x brąz
  29. Tarasiewicz Dawid 0 x złoto - 1 x srebro - 1 x brąz
  30. Krawczyk Damian 0 x złoto - 1 x srebro - 1 x brąz
  31. Milla Ireneusz 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz
  32. Chmal Łukasz 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz
  33. Tuszyński Stanisław 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz
  34. Raczyński Edwin 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz
  35. Seweryn Damian 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz
  36. Niewiara Tomasz 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz
  37. Różalski Marcin 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz
  38. Golis Tobiasz 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz
  39. Drwal Tomasz 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz
  40. Frankiewicz Marcin 0 x złoto - 0 x srebro - 3 x brąz
  41. Śniadała Mateusz 0 x złoto - 0 x srebro - 3 x brąz
  42. Adamczyk Tomasz 0 x złoto - 0 x srebro - 2 x brąz
  43. Owczarek Damian 0 x złoto - 0 x srebro - 2 x brąz
  44. Zawadzki Marian 0 x złoto - 0 x srebro - 2 x brąz
  45. Kadis Zdzisław 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz
  46. Ludwiczak Arkadiusz 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz
  47. Zaborowski Łukasz 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz
  48. Orzech Maciej 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz
  49. Kalinowski Tomasz 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz
  50. Sidor Paweł 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz
  51. Wojciechowski Adrian 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz
  52. Knap Tomasz 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz
  53. Świątkowski Marcin 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz
  54. Cholewa Ireneusz 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz
  55. Biskup Przemysław 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz
  56. Mortecka Łukasz 0 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  57. Wójcik Hubert 0 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  58. Jeruszka Tomasz 0 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  59. Bizoń Adam 0 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  60. Stachelek Adam 0 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  61. Matuszewski Tomasz 0 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  62. Małocha Robert 0 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  63. Jędraczka Arkadiusz 0 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  64. Lasota Marcin 0 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  65. Latało Paweł 0 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  66. Matwiejczuk Damian 0 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  67. Baran Przemysłąw 0 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  68. Kopera Bartek 0 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  69. Boczek Jakub 0 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  70. Zawadzki Kuba 0 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  71. Rudzki Tomasz 0 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  72. Koniuszewski Czesław 0 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  73. Badurek Izabela 0 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  74. Drzewiecki Krystian 0 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  75. Bober Adrian 0 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  76. Szpakowski Radosław 0 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  77. Białas Paweł 0 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  78. Olczyk Radosław 0 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  79. Węgrowski Krzysztof 0 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  80. Mozer Łukasz 0 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów