Puchar Polski MMA 2019

Ranking zawodników

  1. Sławiczek Klaudiusz - OT (Octagon Team ) 4 - 0
  2. Walczak Bartosz - F&F (Fit&Fun MMA Team) 4 - 0
  3. Hoduń Piotr - CW (Copacabana Warszawa) 4 - 0
  4. Drozdowski Jakub - ASW (ASW Black Panther Bydgoszcz) 4 - 0
  5. Kozicki Kacper - CFR (Cross Fight Radom) 4 - 0
  6. Kubeł Mateusz - GO (Gladiator Ostrołęka ) 4 - 0
  7. Kurembski Karol SFG (Marga SFG Radom ) 4 - 0
  8. Głażewski Krystian - VTB (Vale Tudo Białystok) 4 - 0
  9. Balko Mateusz - FCB (Fight Club Bytom .) 4 - 1
  10. Grymuza Bartosz (Gladio) 4 - 1
  11. Sochański Kasjan - BGT (Bebson Gold Team Bielawa) 3 - 0
  12. Kobiałka Patryk - BTJG (Berserkers Team Jelenia Góra) 3 - 0
  13. Urbanik Martyna - FCB (Fight Club Bytom .) 3 - 0
  14. Czyżuk Adrian (Aligatores Warszawa) 3 - 0
  15. Dragański Bartłomiej - DFC (Dragon Fight Club Sochaczew) 3 - 0
  16. Giemza Paulina (Octagon Team ) 3 - 0
  17. Świerzbiński Michał - MMA_E (MMA Team Ełk) 3 - 1
  18. Lachowicz Rafał - CFR (Cross Fight Radom) 3 - 1
  19. Sobolewski Przemysław - BTW (Bambero Team Wyszków) 3 - 1
  20. Roicki Szymon (Arrachion Olsztyn) 3 - 1
  21. Knap Hubert - F (Fightman) 3 - 1
  22. Sarnecki Dominik - FCŁ (Fight Club Łódź ) 3 - 1
  23. Wasilewicz Dorian - VTB (Vale Tudo Białystok) 3 - 1
  24. Dorosiński Maciej - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) 3 - 1
  25. Kowalczyk Przemysław - MMP (Madness Marga Puławy) 2 - 0
  26. Olech Łukasz - NLB (NEXT LEVEL BJJ Opole) 2 - 0
  27. Wiszowaty Dawid - BH (Black Horse MMA Łomża ) 2 - 0
  28. Janicki Cezary - CFR (Cross Fight Radom) 2 - 0
  29. Mikuła Mariusz - FG (Fighter Giżycko) 2 - 0
  30. Sobek Karolina (Spartakus Rzeszów) 2 - 0
  31. Rybczyński Adam - UG (SHARK TOP TEAM) 2 - 1
  32. Skiermański Sebastian (Fight Club Aleksandrów- Kujawski ) 2 - 1
  33. Cichoń Klaudia (Dexters Team) 2 - 1
  34. Kharytonov Nikita - AFK (Adrenalina Fight Kluczbork) 2 - 1
  35. Szarpak Norbert - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) 2 - 1
  36. Wojciechowski Filip (Barbarian Fight Club) 2 - 1
  37. Tronina Jakub - S_Rz (Spartakus Rzeszów) 2 - 1
  38. Ryciak Eryk - U (Uniq Fight Club Warszawa) 2 - 1
  39. Jackiewicz Oskar - AW (Aligatores Warszawa) 2 - 1
  40. Kaczmarski Kuba - OFT (OBAMMA Fight Team) 2 - 1
  41. Wiśniewski Kuba - FCŁ (Fight Club Łomża ) 2 - 1
  42. Rzemyszkiewicz Kinga - SK (Shooters Konin) 2 - 1
  43. Szemis Arkadiusz - FCO (Fight Academy Ostrołęka) 2 - 1
  44. Jabłoński Paweł - VTB (Vale Tudo Białystok) 2 - 1
  45. Żelazek Jan - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) 2 - 1
  46. Piotrowski Kacper - KTJ (KTJ MMA TEAM) 2 - 1
  47. Łupiński Marcin (Vale Tudo Białystok) 1 - 0
  48. Bińkowski Paweł (Radomski Klub Taekwon-do ) 1 - 0
  49. Fornal Lara (Academia Gorila Żyrardów) 1 - 0
  50. Cichy Rafał - F&F (Fit&Fun MMA Team) 1 - 0
  51. Broncel Szymon - GKB (GKS Bełchatów) 1 - 0
  52. Bortkiewicz Andrzej - AM (Brak klubu) 1 - 0
  53. Kisiel Karol - CFR (Cross Fight Radom) 1 - 0
  54. Niedźwiedzki Dawid - E (MMA Team Ełk) 1 - 1
  55. Listkiewicz Mateusz - NM (MMA Nowe Miasto) 1 - 1
  56. Sakowski Norbert - FCŁ (Fight Club Łomża ) 1 - 1
  57. Rutka Karol - NM (MMA Nowe Miasto) 1 - 1
  58. Dmochowski Wiktor - FCO (Fight Academy Ostrołęka) 1 - 1
  59. Grąbczewski Jan - BP (ASW Black Panther Bydgoszcz) 1 - 1
  60. Kabara Kacper - NGT (Natal Gold Team) 1 - 1
  61. Rogalski Tymoteusz - F&F (Fit&Fun MMA Team) 1 - 1
  62. Grzeszczak Paweł - G (Gladio) 1 - 1
  63. Feliksiak Kacper - BT (UKS BUSHI TEAM Klub Karate Kyokushin) 1 - 1
  64. Zhalmurzaev Dzhabrail - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) 1 - 1
  65. Rutkowski Karol - OFC (OLIMPUS FIGHT CLUB) 1 - 1
  66. Franco Michele - CFR (Cross Fight Radom) 1 - 1
  67. Maleszewski Marcin - SK (Spartan Knurów ) 1 - 1
  68. Salomon Grzegorz - NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) 1 - 1
  69. Orzeł Tomasz - DT (Dexters Team) 1 - 1
  70. Pytlas Patryk - CSP (Czerwony Smok Poznań) 1 - 1
  71. Le Tobiasz - OT (Octagon Team ) 1 - 1
  72. Cichy Rafał - F&F (Fit&Fun MMA Team) 1 - 1
  73. Szyluk Damian - VTB (Vale Tudo Białystok) 1 - 1
  74. Ciejko Kamil - AGO (Academia Gorila Ostrów Maz.) 1 - 1
  75. Bogatko Filip - BGTB (Bebson Gold Team Bielawa) 1 - 1
  76. Żelazek Julia - AM (Fighters Team Mrągowo) 1 - 1
  77. Greń Damian (Octagon Team ) 1 - 1
  78. Kazimierczak Kacper - FMZ (FIT.MASTER ZELÓW) 1 - 1
  79. Liberadzki Igor - FCB (Fight Club Bytom .) 1 - 1
  80. Szwech Mikołaj - UG (United Gym) 1 - 1
  81. Zamożniewicz Paweł - LFC (Lynx MMA Augustów) 1 - 1
  82. Błaszkiewicz Norbert (Arrachion Olsztyn) 1 - 1
  83. Szewczyk Paweł (Brak klubu) 1 - 1
  84. Mołczanow Krzysztof - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) 1 - 1
  85. Tsiak Serhii - VTB (Vale Tudo Białystok) 1 - 1
  86. Stolarski Dominik - S_Rz (Spartakus Rzeszów) 1 - 1
  87. Bielawski Bartek - BZKK (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) 1 - 1
  88. Feduniewicz Szymon - AFK (Adrenalina Fight Kluczbork) 1 - 1
  89. Nosek Krystian (Fight Club Łomża ) 1 - 1
  90. Panna Krzysztof - F (Fightman) 1 - 1
  91. Czerwonka Arkadiusz - G (Gladio) 1 - 1
  92. Olszta Krystian - L (MKS Lubartów) 1 - 1
  93. Jędrzejewski Damian - RT (Różal Team) 1 - 1
  94. Żyłowski Piotr - MMA_E (MMA Team Ełk) 1 - 1
  95. Steczkowska Dominika - FCŁ (Fight Club Łomża ) 1 - 1
  96. Santillan Dawid - FCB (Fight Club Bytom .) 1 - 1
  97. Romaniuk Arkadiusz - VT (Vale Tudo Białystok) 1 - 1
  98. Szyszka Igor - CFR (Cross Fight Radom) 1 - 1
  99. Petka Szymon - SWD (Szkoła Walki Drwala) 1 - 1
  100. Soliwoda Paweł - BTW (Bambero Team Wyszków) 1 - 1
  101. Serafin Tomasz - RT (Brak klubu) 1 - 1
  102. Pyrdoł Szymon - FCB (Fight Club Bytom .) 1 - 1
  103. Pietrzykowski Damian - BTŁ (Berserkers Team Łódź) 1 - 2
  104. Załęcki Robert - KWG (Klub Walki Grappler) 0 - 1
  105. Kokoszka Aleksandra - FCC (Fighter Club Częstochowa) 0 - 1
  106. Kozicki Patryk - AMAW (Academy Martial Arts Włocławek) 0 - 1
  107. Klyszcz Patryk - FCB (Fight Club Bytom .) 0 - 1
  108. Gut Michał - GO (Gladiator Ostrołęka ) 0 - 1
  109. Bortkiewicz Paweł - FG (Fighter Giżycko) 0 - 1
  110. Bąk Aleksandra - CFR (Cross Fight Radom) 0 - 1
  111. Jasiński Jakub - EGŁ (Eagle Gym Łódź) 0 - 1
  112. Makowski Wojtek - A (Arrachion MMA Iława ) 0 - 1
  113. Skierkowski Patryk - BTW (Bambero Team Wyszków) 0 - 1
  114. Nejfelt Adrian - LMA (Lynx MMA Augustów) 0 - 1
  115. Koral Kamil - BFS (Be Fit MMA Skierdy) 0 - 1
  116. Wysocki Hubert - E (MMA Team Ełk) 0 - 1
  117. Braha Yevhen - AO (Arrachion Olsztyn) 0 - 1
  118. Konik Paulina (Copacabana Łódź ) 0 - 1
  119. Jędrasik Ksawery - BGTB (Bebson Gold Team Bielawa) 0 - 1
  120. Jaworski Łukasz - P (MMA PIASECZNO.) 0 - 1
  121. Strzałka Adrian - STT (SHARK TOP TEAM) 0 - 1
  122. Piłat Dawid - CFR (Cross Fight Radom) 0 - 1
  123. Baran Dominik - FG (Fighter Giżycko) 0 - 1
  124. Kuzia Aleksander - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) 0 - 1
  125. Królak Aleksy - BGT (Bebson Gold Team Bielawa) 0 - 1
  126. Jakóbowski Dominik - LFC (Legia Fight Club) 0 - 1
  127. Grobelski Igor - K1 (K1 Fighting Center) 0 - 1
  128. Gilejko Dawid - E (MMA Team Ełk) 0 - 1
  129. Tichanov Natalia - LMA (Lynx MMA Augustów) 0 - 1
  130. Sztymon Nikodem - OT (Octagon Team ) 0 - 1
  131. Kisielewski Karol - SWD (Szkoła Walki Drwala) 0 - 1
  132. Iwański Janusz - FCAŁ (Brak klubu) 0 - 1
  133. Łukaszewski Michał - AGŻ (Academia Gorila Żyrardów) 0 - 1
  134. Krzysztofowicz Wojciech - FCB (Fight Club Bytom .) 0 - 1
  135. Szyszko Patryk - NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) 0 - 1
  136. Masierak Adrian - G (Gladio) 0 - 1
  137. Skrzek Mateusz - CFR (Cross Fight Radom) 0 - 1
  138. Walczykiewicz Jakub - ZVŁ (Zenith Vera Łódź) 0 - 1
  139. Wocial Wojtek - KWG (Klub Walki Grappler) 0 - 1
  140. Piotrowski Sebastian - FTB (Fight Team MMA Brodnica) 0 - 1
  141. Jankowski Michał - ZG (MMA Zapasy Grajewo) 0 - 1
  142. Spasowicz Adrian - G (Gladio) 0 - 1
  143. Krzewiński Kacper - F&F (Fit&Fun MMA Team) 0 - 1
  144. Podbielski Hubert - AW (Aligatores Warszawa) 0 - 1
  145. Chmielnicki Dawid (Sport Gang Polska Club) 0 - 1
  146. Ślązak Kuba - GM (Klub Walki Grappler) 0 - 1
  147. Grzywacz Mateusz - FCŁ (Fight Club Łódź ) 0 - 1
  148. Rodzik Marta (MKS Lubartów) 0 - 1
  149. Lasota Kacper - KWG (Klub Walki Grappler) 0 - 1
  150. Donner Aleksander - KWG (Klub Walki Grappler) 0 - 1
  151. Kurasz Dominika (Copacabana Warszawa) 0 - 1
  152. Majewska Katarzyna - BTW (Bambero Team Wyszków) 0 - 1
  153. Pryszcz Konrad - OT (Octagon Team ) 0 - 1
  154. Franczak Dominik (Gladio) 0 - 1
  155. Paździoch Julia - KWG (Klub Walki Grappler) 0 - 1
  156. Onyshchenko Nazar - H (Hunter MMA) 0 - 1
  157. Szczepaniak Mateusz - L (MKS Lubartów) 0 - 1
  158. Piotrowski Marcel - KTJ (KTJ MMA TEAM) 0 - 1
  159. Gadomski Kamil - FCŁ (Fight Club Łódź ) 0 - 1
  160. Witoszek Agata - MK (MMATADORES Katowice) 0 - 1
  161. Bruchajzer Mateusz - AT (Abrat Team MMA) 0 - 1
  162. Wierzbicki Patryk - BGT (Bebson Gold Team Bielawa) 0 - 1
  163. Kawski Bartek - OT (Octagon Team ) 0 - 1
  164. Polit Damian - MKS (MKS Lubartów) 0 - 1
  165. Akhmadov Iriskhan - SCh (MKS SAMBO CHEŁM ) 0 - 1
  166. Pakeltys Kacper - SK (Shooters Konin) 0 - 1
  167. Kaźmierczak Jakub - ZVŁ (Zenith Vera Łódź) 0 - 1
  168. Olech Mateusz - NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) 0 - 1
  169. Lavrynovych Andrii - LMA (Lynx MMA Augustów) 0 - 1
  170. Rzepecki Damian - CPT (Copacabana Piotrków Trybunalski) 0 - 1
  171. Kowalski Adam - AO (Arrachion Olsztyn) 0 - 1
  172. Kopyściński Marcin - AGO (Academia Gorila Ostrów Maz.) 0 - 1
  173. Komorowski Jakub - B (Fight Team MMA Brodnica) 0 - 1
  174. Bąkowski Adam - CSP (MMA Devil Poznań) 0 - 1
  175. Koletyński Kuba - E (MMA Team Ełk) 0 - 1
  176. Czernecki Adrian - DT (Dexters Team) 0 - 1
  177. Bryk Dawid - FG (Fighter Giżycko) 0 - 1
  178. Rosiński Piotr - VTB (Vale Tudo Białystok) 0 - 1
  179. Nowak Bartłomiej - CFR (Cross Fight Radom) 0 - 1
  180. Przybyła Patryk - FAO (Fight Academy Ostrołęka) 0 - 1
  181. Sterliński Karol - BFS (Be Fit MMA Skierdy) 0 - 1
  182. Kowalewski Łukasz - SBT (Sportowy Białystok Team) 0 - 1
  183. Szymański Patryk - AW (Aligatores Warszawa) 0 - 1
  184. Wrębiak Piotr - H (Hunter MMA) 0 - 1
  185. Czapski Patryk - GM (Klub Walki Grappler) 0 - 1
  186. Gorczyca Marek - BZKK (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) 0 - 1
  187. Wysocki Krystian - VTB (Vale Tudo Białystok) 0 - 1
  188. Nowakowski Mateusz - AGŻ (Academia Gorila Żyrardów) 0 - 1
  189. Wiśniewski Szymon - A_I (Arrachion MMA Iława ) 0 - 1
  190. Małecka Dominika - BGT (Bebson Gold Team Bielawa) 0 - 1
  191. Gajewski Kamil - RT (Różal Team) 0 - 1
  192. Bigos Kuba - L (Lublinianka MMA) 0 - 1
  193. Machnacz Dariusz - BH (Black Horse MMA Łomża ) 0 - 1
  194. Kowalczyk Krystian - FCŁ (Fight Club Łomża ) 0 - 1
  195. Mościński Sebastian - BTW (Bambero Team Wyszków) 0 - 1
  196. Bahar Błażej - RGZG (Rio Grappling Club Zielona Góra) 0 - 1
  197. Dobroszek Fabian - FMZ (FIT.MASTER ZELÓW) 0 - 1
  198. Marszałek Patryk - CFR (Cross Fight Radom) 0 - 1
  199. Wolanin Jakub - S_Rz (Spartakus Rzeszów) 0 - 1
  200. Lewiński Dominik - FL (FightLab Wrocław) 0 - 1
  201. Kosakowska Paulina (Underground MMA Elbląg) 0 - 1
  202. Kostrzewa Marek - FTB (Fight Team MMA Brodnica) 0 - 1
  203. Ślizak Michał - DS (Dude Sqad) 0 - 1
  204. Ciosek Patryk - RT (Różal Team) 0 - 1
  205. Szczygieł Piotr - KTJ (KTJ MMA TEAM) 0 - 1
  206. Dargiewicz Patryk - E (MMA Team Ełk) 0 - 1
  207. Kubiak Szymon - FCŁ (Fight Club Łódź ) 0 - 1
  208. Micka Rafał - A (Arrachion MMA Iława ) 0 - 2
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów