Puchar Polski MMA 2019
Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Łupiński Marcin (Vale Tudo Białystok) - Makowski Wojtek - A (Arrachion MMA Iława ) - Czas walki: 2:10 - (T)KO - TKO

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Broncel Szymon - GKB (GKS Bełchatów) - Bąkowski Adam - CSP (MMA Devil Poznań) - Czas walki: 2:12 - (T)KO - KO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria OPEN

  1. Bińkowski Paweł (Radomski Klub Taekwon-do ) - Iwański Janusz - FCAŁ (Brak klubu) - Czas walki: 3:05 - Poddanie - klucz na rękę

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Jędrzejewski Damian - RT (Różal Team) - Greń Damian (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Olech Łukasz - NLB (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Gut Michał - GO (Gladiator Ostrołęka ) - Czas walki: 2:00 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Greń Damian (Octagon Team ) - Olech Mateusz - NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Czas walki: 0:13 - (T)KO - KO
  4. Olech Łukasz - NLB (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Jędrzejewski Damian - RT (Różal Team) - Czas walki: 1:08 - Poddanie - duszenie zza pleców

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Romaniuk Arkadiusz - VT (Vale Tudo Białystok) - Onyshchenko Nazar - H (Hunter MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Roicki Szymon (Arrachion Olsztyn) - Marszałek Patryk - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 1:48 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Tsiak Serhii - VTB (Vale Tudo Białystok) - Skrzek Mateusz - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: KO - (T)KO - 2:08
  4. Skiermański Sebastian (Fight Club Aleksandrów- Kujawski ) - Nowak Bartłomiej - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 0:16 - (T)KO - KO
  5. Roicki Szymon (Arrachion Olsztyn) - Gorczyca Marek - BZKK (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Czyżuk Adrian (Aligatores Warszawa) - Tsiak Serhii - VTB (Vale Tudo Białystok) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Skiermański Sebastian (Fight Club Aleksandrów- Kujawski ) - Królak Aleksy - BGT (Bebson Gold Team Bielawa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Czyżuk Adrian (Aligatores Warszawa) - Skiermański Sebastian (Fight Club Aleksandrów- Kujawski ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Czerwonka Arkadiusz - G (Gladio) - Romaniuk Arkadiusz - VT (Vale Tudo Białystok) - Czas walki: 2:27 - Poddanie - duszenie zza pleców
  10. Roicki Szymon (Arrachion Olsztyn) - Czerwonka Arkadiusz - G (Gladio) - Czas walki: 3:00 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  11. Czyżuk Adrian (Aligatores Warszawa) - Roicki Szymon (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  12. Sobolewski Przemysław - BTW (Bambero Team Wyszków) - Pietrzykowski Damian - BTŁ (Berserkers Team Łódź) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Rybczyński Adam - STT (SHARK TOP TEAM) - Rosiński Piotr - VTB (Vale Tudo Białystok) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Błaszkiewicz Norbert (Arrachion Olsztyn) - Masierak Adrian - G (Gladio) - Czas walki: 1:13 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  3. Wojciechowski Filip (Barbarian Fight Club) - Braha Yevhen - AO (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 3:35 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  4. Żelazek Jan - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Błaszkiewicz Norbert (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Rybczyński Adam - STT (SHARK TOP TEAM) - Polit Damian - MKS (MKS Lubartów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Żelazek Jan - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Rybczyński Adam - STT (SHARK TOP TEAM) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Wojciechowski Filip (Barbarian Fight Club) - Szczygieł Piotr - KTJ (KTJ MMA TEAM) - Czas walki: 1:35 - Poddanie - balacha
  8. Dragański Bartłomiej - DFC (Dragon Fight Club Sochaczew) - Podbielski Hubert - AW (Aligatores Warszawa) - Czas walki: 4:00+0:40 - Poddanie - balacha
  9. Dragański Bartłomiej - DFC (Dragon Fight Club Sochaczew) - Żelazek Jan - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Czas walki: 0:33 - (T)KO - KO
  10. Dragański Bartłomiej - DFC (Dragon Fight Club Sochaczew) - Wojciechowski Filip (Barbarian Fight Club) - Czas walki: 2:20 - (T)KO - TKO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Nosek Krystian (Fight Club Łomża ) - Jankowski Michał - ZG (MMA Zapasy Grajewo) - Czas walki: 1:03 - Poddanie - duszenie zza pleców
  2. Kobiałka Patryk - BTJG (Berserkers Team Jelenia Góra) - Szymański Patryk - S4 (Aligatores Warszawa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Kobiałka Patryk - BTJG (Berserkers Team Jelenia Góra) - Nosek Krystian (Fight Club Łomża ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Kaczmarski Kuba - OFT (OBAMMA Fight Team) - Piłat Dawid - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 1:00 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  5. Kaczmarski Kuba - OFT (OBAMMA Fight Team) - Kowalski Adam - AO (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 1:20 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  6. Kobiałka Patryk - BTJG (Berserkers Team Jelenia Góra) - Kaczmarski Kuba - OFT (OBAMMA Fight Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Grzeszczak Paweł - G (Gladio) - Le Tobiasz - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Maleszewski Marcin - SK (Spartan Knurów ) - Grzeszczak Paweł - G (Gladio) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Le Tobiasz - OT (Octagon Team ) - Maleszewski Marcin - SK (Spartan Knurów ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Kisiel Karol - CFR (Cross Fight Radom) - Machnacz Dariusz - BH (Black Horse MMA Łomża ) - Czas walki: 3:31 - Poddanie - duszenie zza pleców

Formuła junior (J) - kategoria kobiety +57 kg

  1. Urbanik Martyna - FCB (Fight Club Bytom .) - Steczkowska Dominika - FCŁ (Fight Club Łomża ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria OPEN

  1. Franco Michele - CFR (Cross Fight Radom) - Donner Aleksander - KWG (Klub Walki Grappler) - Czas walki: 3:05 - Poddanie - balacha
  2. Wiszowaty Dawid - BH (Black Horse MMA Łomża ) - Skierkowski Patryk - BTW (Bambero Team Wyszków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Wiszowaty Dawid - BH (Black Horse MMA Łomża ) - Franco Michele - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 2:37 - Poddanie - duszenie zza pleców

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Liberadzki Igor - FCB (Fight Club Bytom .) - Bruchajzer Mateusz - AT (Abrat Team MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kharytonov Nikita - AFK (Adrenalina Fight Kluczbork) - Jędrasik Ksawery - BGTB (Bebson Gold Team Bielawa) - Czas walki: 1:26 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  3. Sochański Kasjan - BGT (Bebson Gold Team Bielawa) - Kostrzewa Marek - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Czas walki: 2:52 - Poddanie - duszenie zza pleców
  4. Sochański Kasjan - BGT (Bebson Gold Team Bielawa) - Kharytonov Nikita - AFK (Adrenalina Fight Kluczbork) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Sochański Kasjan - BGT (Bebson Gold Team Bielawa) - Dobroszek Fabian - FMZ (FIT.MASTER ZELÓW) - Czas walki: 1:05 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  6. Kharytonov Nikita - AFK (Adrenalina Fight Kluczbork) - Liberadzki Igor - FCB (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 1:12 - (T)KO - TKO

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Kazimierczak Kacper - FMZ (FIT.MASTER ZELÓW) - Szczepaniak Mateusz - L (MKS Lubartów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kozicki Kacper - CFR (Cross Fight Radom) - Walczykiewicz Jakub - ZVŁ (Zenith Vera Łódź) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Żyłowski Piotr - MMA_E (MMA Team Ełk) - Przybyła Patryk - FAO (Fight Academy Ostrołęka) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Piotrowski Kacper - KTJ (KTJ MMA TEAM) - Wolanin Jakub - S_Rz (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00+1:12 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  5. Piotrowski Kacper - KTJ (KTJ MMA TEAM) - Kazimierczak Kacper - FMZ (FIT.MASTER ZELÓW) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Kozicki Kacper - CFR (Cross Fight Radom) - Żyłowski Piotr - MMA_E (MMA Team Ełk) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Kozicki Kacper - CFR (Cross Fight Radom) - Piotrowski Kacper - KTJ (KTJ MMA TEAM) - Czas walki: 1:04 - (T)KO - KO

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Sakowski Norbert - FCŁ (Fight Club Łomża ) - Gilejko Dawid - E (MMA Team Ełk) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Rutkowski Karol - OFC (OLIMPUS FIGHT CLUB) - Grzywacz Mateusz - FCŁ (Fight Club Łódź ) - Czas walki: 0:25 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Kubeł Mateusz - GO (Gladiator Ostrołęka ) - Wiśniewski Szymon - A_I (Arrachion MMA Iława ) - Czas walki: 0:35 - Poddanie - taktarov
  4. Szyszka Igor - CFR (Cross Fight Radom) - Klyszcz Patryk - FCB (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 4:00+0:41 - Poddanie - balacha
  5. Sarnecki Dominik - FCŁ (Fight Club Łódź ) - Rzepecki Damian - CPT (Copacabana Piotrków Trybunalski) - Czas walki: 0:21 - (T)KO - KO
  6. Rogalski Tymoteusz - F&F (Fit&Fun MMA Team) - Szyszka Igor - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Kubeł Mateusz - GO (Gladiator Ostrołęka ) - Rutkowski Karol - OFC (OLIMPUS FIGHT CLUB) - Czas walki: 3:28 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  8. Sarnecki Dominik - FCŁ (Fight Club Łódź ) - Nejfelt Adrian - LMA (Lynx MMA Augustów) - Czas walki: 1:49 - Poddanie - americana
  9. Olszta Krystian - L (MKS Lubartów) - Sakowski Norbert - FCŁ (Fight Club Łomża ) - Czas walki: 1:45 - (T)KO - KO
  10. Kubeł Mateusz - GO (Gladiator Ostrołęka ) - Olszta Krystian - L (MKS Lubartów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  11. Sarnecki Dominik - FCŁ (Fight Club Łódź ) - Rogalski Tymoteusz - F&F (Fit&Fun MMA Team) - Czas walki: 2:28 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  12. Kubeł Mateusz - GO (Gladiator Ostrołęka ) - Sarnecki Dominik - FCŁ (Fight Club Łódź ) - Czas walki: 1:13 - (T)KO - KO

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Sławiczek Klaudiusz - OT (Octagon Team ) - Grobelski Igor - K1 (K1 Fighting Center) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Szyluk Damian - VTB (Vale Tudo Białystok) - Kaźmierczak Jakub - ZVŁ (Zenith Vera Łódź) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Dorosiński Maciej - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Załęcki Robert - KWG (Klub Walki Grappler) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Dorosiński Maciej - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Łukaszewski Michał - AGŻ (Academia Gorila Żyrardów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Pytlas Patryk - CSP (Czerwony Smok Poznań) - Koletyński Kuba - E (MMA Team Ełk) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Sławiczek Klaudiusz - OT (Octagon Team ) - Kowalczyk Krystian - FCŁ (Fight Club Łomża ) - Czas walki: 1:31 - Poddanie - balacha
  7. Pyrdoł Szymon - FCB (Fight Club Bytom .) - Szyluk Damian - VTB (Vale Tudo Białystok) - Czas walki: 1:57 - Poddanie - balacha
  8. Sławiczek Klaudiusz - OT (Octagon Team ) - Pyrdoł Szymon - FCB (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 0:54 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  9. Dorosiński Maciej - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Pytlas Patryk - CSP (Czerwony Smok Poznań) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  10. Sławiczek Klaudiusz - OT (Octagon Team ) - Dorosiński Maciej - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Balko Mateusz - FCB (Fight Club Bytom .) - Krzewiński Kacper - F&F (Fit&Fun MMA Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Zamożniewicz Paweł - LFC (Lynx MMA Augustów) - Czapski Patryk - GM (Klub Walki Grappler) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Niedźwiedzki Dawid - E (MMA Team Ełk) - Kuzia Aleksander - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Knap Hubert - F (Fightman) - Pakeltys Kacper - SK (Shooters Konin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Zhalmurzaev Dzhabrail - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Ślązak Kuba - GM (Klub Walki Grappler) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Bogatko Filip - BGTB (Bebson Gold Team Bielawa) - Santillan Dawid - FCB (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Drozdowski Jakub - ASW (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Mołczanow Krzysztof - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Santillan Dawid - FCB (Fight Club Bytom .) - Kubiak Szymon - FCŁ (Fight Club Łódź ) - Czas walki: 3:40 - Poddanie - duszenie zza pleców
  9. Mołczanow Krzysztof - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Nowakowski Mateusz - AGŻ (Academia Gorila Żyrardów) - Czas walki: 1:14 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  10. Balko Mateusz - FCB (Fight Club Bytom .) - Bigos Kuba - L (Lublinianka MMA) - Czas walki: 1:11 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  11. Dmochowski Wiktor - FCO (Fight Academy Ostrołęka) - Niedźwiedzki Dawid - E (MMA Team Ełk) - Czas walki: 0:59 - Poddanie - balacha
  12. Knap Hubert - F (Fightman) - Kisielewski Karol - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 1:58 - Poddanie - balacha
  13. Jabłoński Paweł - VTB (Vale Tudo Białystok) - Zhalmurzaev Dzhabrail - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Czas walki: 0:37 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  14. Panna Krzysztof - F (Fightman) - Komorowski Jakub - B (Fight Team MMA Brodnica) - Czas walki: 0:29 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  15. Feduniewicz Szymon - AFK (Adrenalina Fight Kluczbork) - Zamożniewicz Paweł - LFC (Lynx MMA Augustów) - Czas walki: 1:17 - (T)KO - RSC
  16. Balko Mateusz - FCB (Fight Club Bytom .) - Feduniewicz Szymon - AFK (Adrenalina Fight Kluczbork) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  17. Jabłoński Paweł - VTB (Vale Tudo Białystok) - Bogatko Filip - BGTB (Bebson Gold Team Bielawa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  18. Balko Mateusz - FCB (Fight Club Bytom .) - Knap Hubert - F (Fightman) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  19. Drozdowski Jakub - ASW (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Jabłoński Paweł - VTB (Vale Tudo Białystok) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  20. Knap Hubert - F (Fightman) - Dmochowski Wiktor - FCO (Fight Academy Ostrołęka) - Czas walki: 2:28 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  21. Drozdowski Jakub - ASW (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Panna Krzysztof - F (Fightman) - Czas walki: 1:01 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma
  22. Drozdowski Jakub - ASW (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Balko Mateusz - FCB (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria OPEN

  1. Kowalczyk Przemysław - MMP (Madness Marga Puławy) - Micka Rafał - A (Arrachion MMA Iława ) - Czas walki: 3:47 - Poddanie - duszenie zza pleców
  2. Petka Szymon - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Micka Rafał - A (Arrachion MMA Iława ) - Czas walki: 0:15 - (T)KO - KO
  3. Kowalczyk Przemysław - MMP (Madness Marga Puławy) - Petka Szymon - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Janicki Cezary - CFR (Cross Fight Radom) - Kabara Kacper - NGT (Natal Gold Team) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Janicki Cezary - CFR (Cross Fight Radom) - Kopyściński Marcin - AGO (Academia Gorila Ostrów Maz.) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Orzeł Tomasz - DT (Dexters Team) - Gajewski Kamil - RT (Różal Team) - Czas walki: 0:56 - (T)KO - TKO
  3. Kabara Kacper - NGT (Natal Gold Team) - Orzeł Tomasz - DT (Dexters Team) - Czas walki: 0:44 - (T)KO - KO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Szewczyk Paweł (Brak klubu) - Gadomski Kamil - FCŁ (Fight Club Łódź ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Feliksiak Kacper - BT (UKS BUSHI TEAM Klub Karate Kyokushin) - Wysocki Hubert - E (MMA Team Ełk) - Czas walki: 1:09 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Salomon Grzegorz - NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Feliksiak Kacper - BT (UKS BUSHI TEAM Klub Karate Kyokushin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Pietrzykowski Damian - BTŁ (Berserkers Team Łódź) - Wierzbicki Patryk - BGT (Bebson Gold Team Bielawa) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  5. Ryciak Eryk - U (Uniq Fight Club Warszawa) - Wrębiak Piotr - H (Hunter MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Sobolewski Przemysław - BTW (Bambero Team Wyszków) - Jaworski Łukasz - P (MMA PIASECZNO.) - Czas walki: 0:46 - Poddanie - duszenie zza pleców
  7. Serafin Tomasz - RT (Brak klubu) - Szewczyk Paweł (Brak klubu) - Czas walki: 1:07 - Poddanie - duszenie zza pleców
  8. Kozicki Kacper - CFR (Cross Fight Radom) - Spasowicz Adrian - G (Gladio) - Czas walki: 1:49 - Poddanie - balacha
  9. Kurembski Karol SFG (Marga SFG Radom ) - Sterliński Karol - BFS (Be Fit MMA Skierdy) - Czas walki: 0:55 - (T)KO - TKO
  10. Lachowicz Rafał - CFR (Cross Fight Radom) - Ślizak Michał - DS (Dude Sqad) - Czas walki: 1:59 - (T)KO - KO
  11. Ryciak Eryk - U (Uniq Fight Club Warszawa) - Kozicki Patryk - AMAW (Academy Martial Arts Włocławek) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  12. Kurembski Karol SFG (Marga SFG Radom ) - Lachowicz Rafał - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  13. Kurembski Karol SFG (Marga SFG Radom ) - Salomon Grzegorz - NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Czas walki: 3:46 - Poddanie - duszenie zza pleców
  14. Kurembski Karol SFG (Marga SFG Radom ) - Sobolewski Przemysław - BTW (Bambero Team Wyszków) - Czas walki: 1:01 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  15. Lachowicz Rafał - CFR (Cross Fight Radom) - Ryciak Eryk - U (Uniq Fight Club Warszawa) - Czas walki: 2:05 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  16. Lachowicz Rafał - CFR (Cross Fight Radom) - Serafin Tomasz - RT (Brak klubu) - Czas walki: 0:43 - (T)KO - KO
  17. Sobolewski Przemysław - BTW (Bambero Team Wyszków) - Pietrzykowski Damian - BTŁ (Berserkers Team Łódź) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Szwech Mikołaj - UG (United Gym) - Franczak Dominik (Gladio) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Grymuza Bartosz (Gladio) - Szyszko Patryk - NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Wiśniewski Kuba - FCŁ (Fight Club Łomża ) - Bryk Dawid - FG (Fighter Giżycko) - Czas walki: 2:32 - Poddanie - duszenie zza pleców
  4. Hoduń Piotr - CW (Copacabana Warszawa) - Szwech Mikołaj - UG (United Gym) - Czas walki: 1:15 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma
  5. Świerzbiński Michał - MMA_E (MMA Team Ełk) - Krzysztofowicz Wojciech - FCB (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 3:20 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma
  6. Bielawski Bartek - BZKK (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) - Mościński Sebastian - BTW (Bambero Team Wyszków) - Czas walki: 0:34 - (T)KO - TKO
  7. Świerzbiński Michał - MMA_E (MMA Team Ełk) - Bahar Błażej - RGZG (Rio Grappling Club Zielona Góra) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  8. Rutka Karol - NM (MMA Nowe Miasto) - Czernecki Adrian - DT (Dexters Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Grymuza Bartosz (Gladio) - Koral Kamil - BFS (Be Fit MMA Skierdy) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  10. Ciejko Kamil - AGO (Academia Gorila Ostrów Maz.) - Piotrowski Marcel - KTJ (KTJ MMA TEAM) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  11. Szemis Arkadiusz - FCO (Fight Academy Ostrołęka) - Wocial Wojtek - KWG (Klub Walki Grappler) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  12. Świerzbiński Michał - MMA_E (MMA Team Ełk) - Rutka Karol - NM (MMA Nowe Miasto) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  13. Grymuza Bartosz (Gladio) - Ciejko Kamil - AGO (Academia Gorila Ostrów Maz.) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  14. Wiśniewski Kuba - FCŁ (Fight Club Łomża ) - Lewiński Dominik - FL (FightLab Wrocław) - Czas walki: 2:16 - Poddanie - duszenie zza pleców
  15. Hoduń Piotr - CW (Copacabana Warszawa) - Bielawski Bartek - BZKK (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) - Czas walki: 2:28 - Poddanie - duszenie zza pleców
  16. Grymuza Bartosz (Gladio) - Szemis Arkadiusz - FCO (Fight Academy Ostrołęka) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  17. Hoduń Piotr - CW (Copacabana Warszawa) - Grymuza Bartosz (Gladio) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  18. Szemis Arkadiusz - FCO (Fight Academy Ostrołęka) - Wiśniewski Kuba - FCŁ (Fight Club Łomża ) - Czas walki: 2:40 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  19. Hoduń Piotr - CW (Copacabana Warszawa) - Świerzbiński Michał - MMA_E (MMA Team Ełk) - Czas walki: 1:32 - Poddanie - duszenie zza pleców

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Stolarski Dominik - S_Rz (Spartakus Rzeszów) - Kawski Bartek - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Głażewski Krystian - VTB (Vale Tudo Białystok) - Pryszcz Konrad - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  3. Listkiewicz Mateusz - NM (MMA Nowe Miasto) - Ciosek Patryk - RT (Różal Team) - Czas walki: 1:14 - Poddanie - balacha
  4. Tronina Jakub - S_Rz (Spartakus Rzeszów) - Jasiński Jakub - EGŁ (Eagle Gym Łódź) - Czas walki: 2:40 - Poddanie - duszenie zza pleców
  5. Jackiewicz Oskar - AW (Aligatores Warszawa) - Stolarski Dominik - S_Rz (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Soliwoda Paweł - BTW (Bambero Team Wyszków) - Listkiewicz Mateusz - NM (MMA Nowe Miasto) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Tronina Jakub - S_Rz (Spartakus Rzeszów) - Jakóbowski Dominik - LFC (Legia Fight Club) - Czas walki: 1:29 - Poddanie - kimura
  8. Głażewski Krystian - VTB (Vale Tudo Białystok) - Lavrynovych Andrii - LMA (Lynx MMA Augustów) - Czas walki: 3:11 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  9. Jackiewicz Oskar - AW (Aligatores Warszawa) - Soliwoda Paweł - BTW (Bambero Team Wyszków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Głażewski Krystian - VTB (Vale Tudo Białystok) - Jackiewicz Oskar - AW (Aligatores Warszawa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  11. Głażewski Krystian - VTB (Vale Tudo Białystok) - Tronina Jakub - S_Rz (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 2:20 - Poddanie - duszenie zza pleców

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Cichy Rafał - F&F (Fit&Fun MMA Team) - Piotrowski Sebastian - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Walczak Bartosz - F&F (Fit&Fun MMA Team) - Strzałka Adrian - STT (SHARK TOP TEAM) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Wasilewicz Dorian - VTB (Vale Tudo Białystok) - Kowalewski Łukasz - SBT (Sportowy Białystok Team) - Czas walki: 3:10 - Poddanie - duszenie zza pleców
  4. Cichy Rafał - F&F (Fit&Fun MMA Team) - Akhmadov Iriskhan - SCh (MKS SAMBO CHEŁM ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Wasilewicz Dorian - VTB (Vale Tudo Białystok) - Dargiewicz Patryk - E (MMA Team Ełk) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Walczak Bartosz - F&F (Fit&Fun MMA Team) - Chmielnicki Dawid (Sport Gang Polska Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Grąbczewski Jan - BP (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Wysocki Krystian - VTB (Vale Tudo Białystok) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Wasilewicz Dorian - VTB (Vale Tudo Białystok) - Cichy Rafał - F&F (Fit&Fun MMA Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Walczak Bartosz - F&F (Fit&Fun MMA Team) - Grąbczewski Jan - BP (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Walczak Bartosz - F&F (Fit&Fun MMA Team) - Wasilewicz Dorian - VTB (Vale Tudo Białystok) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Szarpak Norbert - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Baran Dominik - FG (Fighter Giżycko) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Mikuła Mariusz - FG (Fighter Giżycko) - Sztymon Nikodem - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Mikuła Mariusz - FG (Fighter Giżycko) - Szarpak Norbert - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  4. Szarpak Norbert - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Lasota Kacper - KWG (Klub Walki Grappler) - Czas walki: 2:34 - (T)KO - KO

Formuła master - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Bortkiewicz Andrzej - AM (Brak klubu) - Bortkiewicz Paweł - FG (Fighter Giżycko) - Czas walki: 0:30 - Poddanie - duszenie gilotynowe
Walki kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety +66 kg

  1. Fornal Lara (Academia Gorila Żyrardów) - Kurasz Dominika (Copacabana Warszawa) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 66 kg

  1. Rzemyszkiewicz Kinga - SK (Shooters Konin) - Kosakowska Paulina (Underground MMA Elbląg) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  2. Rzemyszkiewicz Kinga - SK (Shooters Konin) - Małecka Dominika - BGT (Bebson Gold Team Bielawa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Sobek Karolina (Spartakus Rzeszów) - Rzemyszkiewicz Kinga - SK (Shooters Konin) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  4. Sobek Karolina (Spartakus Rzeszów) - Tichanov Natalia - LMA (Lynx MMA Augustów) - Czas walki: 0:11 - (T)KO - KO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 57 kg

  1. Cichoń Klaudia (Dexters Team) - Konik Paulina (Copacabana Łódź ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Giemza Paulina (Octagon Team ) - Witoszek Agata - MK (MMATADORES Katowice) - Czas walki: 3:39 - Poddanie - duszenie zza pleców
  3. Giemza Paulina (Octagon Team ) - Rodzik Marta (MKS Lubartów) - Czas walki: 1:03 - Poddanie - balacha
  4. Giemza Paulina (Octagon Team ) - Cichoń Klaudia (Dexters Team) - Czas walki: 3:30 - Poddanie - duszenie zza pleców
  5. Cichoń Klaudia (Dexters Team) - Kokoszka Aleksandra - FCC (Fighter Club Częstochowa) - Czas walki: 0:23 - (T)KO - KO

Formuła junior (J) - kategoria kobiety +57 kg

  1. Urbanik Martyna - FCB (Fight Club Bytom .) - Bąk Aleksandra - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Żelazek Julia - AM (Fighters Team Mrągowo) - Majewska Katarzyna - BTW (Bambero Team Wyszków) - Czas walki: 1:24 - Poddanie - balacha
  3. Urbanik Martyna - FCB (Fight Club Bytom .) - Paździoch Julia - KWG (Klub Walki Grappler) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Steczkowska Dominika - FCŁ (Fight Club Łomża ) - Żelazek Julia - AM (Fighters Team Mrągowo) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów