Mistrzostwa Śląska XVII Hadaka Waza

Medale klubów

  1. Fight Club Bytom . 4 x złoto - 1 x srebro - 1 x brąz
  2. Szkoła Walki Drwala 1 x złoto - 3 x srebro - 4 x brąz
  3. Grappling Kraków 2 x złoto - 1 x srebro - 1 x brąz
  4. NEXT LEVEL BJJ Opole 2 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  5. Octagon Team 1 x złoto - 2 x srebro - 0 x brąz
  6. Poznańska Akademia Linke Gold Team 1 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz
  7. Spartakus Team Zakopane 1 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz
  8. Combat Team Dębica 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  9. Aligatores Warszawa 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  10. Fighting X Club 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  11. UKS Ronin 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  12. Fit&Fun MMA Team 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  13. Oświęcimski Klub MMA 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  14. Streffa Fight Team Lubin 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  15. Warszawskie Centrum Atletyki 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  16. Legion Team Tarnów 0 x złoto - 2 x srebro - 0 x brąz
  17. SK Kickboxing Kielce 0 x złoto - 1 x srebro - 1 x brąz
  18. Klincz Kielce 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz
  19. SPARTAN Myślenice 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz
  20. Uczniowski Klub Sportowy Sztuk Walk Kempo 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz
  21. Silesian Cage Club 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz
  22. Barbarian Fight Club 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz
  23. Gold Team Polska 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz
  24. Dexters Team 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz
  25. Rio Grappling Ostrów Wlkp 0 x złoto - 0 x srebro - 2 x brąz
  26. Bastion Tychy 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz
  27. DAAS Berserkers Team Bielsko Biała 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz
  28. United Gym 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz
  29. Kame House Kędzierzyn Koźle 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz
  30. KTJ MMA TEAM 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz
  31. Dragon Fight Club Sochaczew 0 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  32. OLIMPUS FIGHT CLUB 0 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  33. Sportowe Zagłębie 0 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  34. rio Grappling Club Monster-Rybnik 0 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  35. Octagon ŻORY 0 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  36. Uechi-Ryu SPARTAN Częstochowa 0 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  37. Klub Sportowy Fighting Jaworzno 0 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  38. RKSiSW Bushido Ruda Śląska 0 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  39. Adrenalina Fight Częstochowa 0 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  40. Formma GYM Wadowice 0 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  41. Łamator Racibórz 0 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  42. Czerwony Smok Poznań 0 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  43. Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza 0 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  44. SPARTANS 0 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  45. KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska 0 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  46. RAPAX MMA Siemianowice 0 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  47. Veto Team Bielsko-Biała 0 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  48. Spartan Knurów 0 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  49. SHARK TOP TEAM 0 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  50. Kodokan Gliwice 0 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  51. Klub Sztuk Walki Shogun Żory 0 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów